Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 01.10.2015 09:28:45 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:

On kellelgi varem ka midagi sellist ette tulnud või äkki teab milles kamm võib olla?


Arved makstud? Ruuter "restore defaults" pole teinud? Võib muidugi ka STV poolne kamm olla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 01.10.2015 11:51:57 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
DJope kirjutas:

On kellelgi varem ka midagi sellist ette tulnud või äkki teab milles kamm võib olla?


Arved makstud? Ruuter "restore defaults" pole teinud? Võib muidugi ka STV poolne kamm olla.


Arve makstud, otse kaabliga ühendades arvutis nett olemas ning STV nägi ka et ruuter TP-Link ühendatud.
Tegin ruuterile tehaseseadete taasatamise jne, ei aidanud.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 06.10.2015 09:27:19 vasta tsitaadiga

kui ruuter toetab WAN otsa mac aadressi muutmist, siis võid seda ka proovida.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 06.10.2015 21:58:30 vasta tsitaadiga

Panin oma TP-Link WDR-3600'le originaal püsivara peale, kuid ka see ei aidanud. Lisaks muutsin MAC aadressi ning ka sellest polnud tolku, STV'st ka öeldi, et nad MAC aadress ei bloki.

Tõin siis poest omale selle kõige odavama uue TP-Link TL-WR841N ning sellega hakkas tööle. Ainult aru ma ei saa miks ta mu vanaga tööle ei hakka, kuigi enne töötas!?
Panin ka vana ruuteri uuele järgi ning siis töötas ka vana korralikult, kuid pppoe peale ei suuda enam tööle saada icon_rolleyes.gif

Nagu heinakuhjast nõela otsimine!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002




sõnum 06.10.2015 22:34:16 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Panin oma TP-Link WDR-3600'le originaal püsivara peale, kuid ka see ei aidanud. Lisaks muutsin MAC aadressi ning ka sellest polnud tolku, STV'st ka öeldi, et nad MAC aadress ei bloki.

Tõin siis poest omale selle kõige odavama uue TP-Link TL-WR841N ning sellega hakkas tööle. Ainult aru ma ei saa miks ta mu vanaga tööle ei hakka, kuigi enne töötas!?
Panin ka vana ruuteri uuele järgi ning siis töötas ka vana korralikult, kuid pppoe peale ei suuda enam tööle saada icon_rolleyes.gif

Nagu heinakuhjast nõela otsimine!


Mul sama ruuter ja töötab ilusti originaal fw-ga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2015 23:33:41 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Panin oma TP-Link WDR-3600'le originaal püsivara peale, kuid ka see ei aidanud. Lisaks muutsin MAC aadressi ning ka sellest polnud tolku, STV'st ka öeldi, et nad MAC aadress ei bloki.

Tõin siis poest omale selle kõige odavama uue TP-Link TL-WR841N ning sellega hakkas tööle. Ainult aru ma ei saa miks ta mu vanaga tööle ei hakka, kuigi enne töötas!?
Panin ka vana ruuteri uuele järgi ning siis töötas ka vana korralikult, kuid pppoe peale ei suuda enam tööle saada icon_rolleyes.gif

Nagu heinakuhjast nõela otsimine!


Mul oli sama ruuter(wdr3600). Mul katkes ühendus pidevalt. Enamasti siis kui koormust sai. Pärast tuli välja et raip kuumenes üle. Seadme alt oli näha tumedamat laiku. Viisin garantiisse, sain uue asemele. Asenduseks ostsin kah TL-WR841N ja 3600 vedeleb nüüd kapi peal icon_biggrin.gif .Vaata põhi üle äkki sul sama jama.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002




sõnum 06.10.2015 23:51:44 vasta tsitaadiga

Link kirjutas:
DJope kirjutas:
Panin oma TP-Link WDR-3600'le originaal püsivara peale, kuid ka see ei aidanud. Lisaks muutsin MAC aadressi ning ka sellest polnud tolku, STV'st ka öeldi, et nad MAC aadress ei bloki.

Tõin siis poest omale selle kõige odavama uue TP-Link TL-WR841N ning sellega hakkas tööle. Ainult aru ma ei saa miks ta mu vanaga tööle ei hakka, kuigi enne töötas!?
Panin ka vana ruuteri uuele järgi ning siis töötas ka vana korralikult, kuid pppoe peale ei suuda enam tööle saada icon_rolleyes.gif

Nagu heinakuhjast nõela otsimine!


Mul oli sama ruuter(wdr3600). Mul katkes ühendus pidevalt. Enamasti siis kui koormust sai. Pärast tuli välja et raip kuumenes üle. Seadme alt oli näha tumedamat laiku. Viisin garantiisse, sain uue asemele. Asenduseks ostsin kah TL-WR841N ja 3600 vedeleb nüüd kapi peal icon_biggrin.gif .Vaata põhi üle äkki sul sama jama.


mul asi juba üle aasta riiulis, kuumaks küll kuskil ei lähe, käega katsutes pole leige isegi ei alt ega pealt. töödab suurepäraselt ja mingeid anomaaliaid pole olnud kordagi. kasutan nii 2,4 kui ka 5 korraga, väga hea aparaat stv jaoks minuarust.
juhendis: Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2015 00:12:43 vasta tsitaadiga

Shit happens...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 07.10.2015 10:17:30 vasta tsitaadiga

Sama siin WDR-3600 toimib kodus STV taga ideaalselt siiani. Mul veel seal USB-is väikekettakarp ilma lisatoiteta küljes koopiateks. Soft on DD-WRT.
Kui ütled, et teise ruuteri taga toimib, siis LAN pesa võiks nagu ka ok olla...

STV-ga oli kunagi ka mingi nende sisevõrgu värk ka, sinna sai aadressi vist DHCP-ga? Kas sedasi saab mingi aadressi ja kuhugi ligi. Ma pole seda varianti kunagi proovinud ja ei oska täpsemalt juhatada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 10.10.2015 13:02:54 vasta tsitaadiga

Keegi ühe õlle/šokolaadi eest ruuterit viitsib testida? Tuppa ei pea kutsuma, võin need 5 min õues ka oodata. Oleks vaja et keegi paneks mu ruuteri oma võrku ja sisestaks oma kasutaja/passwordi ning vaataks kas saab ühendust või mitte! potentsiaalne testija võiks kuksil Mustamäe lähiümbruses elada!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
verylame
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2015 14:21:01 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Keegi ühe õlle/šokolaadi eest ruuterit viitsib testida? Tuppa ei pea kutsuma, võin need 5 min õues ka oodata. Oleks vaja et keegi paneks mu ruuteri oma võrku ja sisestaks oma kasutaja/passwordi ning vaataks kas saab ühendust või mitte! potentsiaalne testija võiks kuksil Mustamäe lähiümbruses elada!


võin tegelikult aidata, kui veel vaja on. kirjuta PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 19.10.2015 22:40:06 vasta tsitaadiga

Keegi veel STV võrgust raadiole FM signaali kasutab?
Viimasel ajal mul Elmarit raadio enam korralikult ei mängi, sahiseb, aegajalt ka Kuku sagedus signaal justkui nõrk,samas kehva signaali korral niisama ringi kedrates leiab ilusti mängivaid jaamu küll. Küsin, et ehk kellelgi veel sarnast kogemust või pean oma juustkodukino raadiovastuvõtjat kahtlustama. Vilets ta on, aga aastaid raadiote edastust kaablist vähemalt ilusti mänginud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002




sõnum 19.10.2015 23:40:54 stv vasta tsitaadiga

kui sagedused ütled numbriliselt võin üle kontrollida, muidu kasutan küll jah. mul rds puudu ei viitsi otsida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 20.10.2015 21:59:47 vasta tsitaadiga

Mu juustul kah RDS-i pole, elmar oli vist 91,9 ja Kuku 89,9

Osisin veidi ja http://veryold.stv.ee/content/est/222/ kinnitab mu mälu.

Kuna praegusel kodukal ei leidnud, siis vist kaduv nähtus kahjuks? Kahju kui see nii on, oli hea et ei pidanud antenni leiutama korterisse.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002




sõnum 20.10.2015 22:07:44 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Mu juustul kah RDS-i pole, elmar oli vist 91,9 ja Kuku 89,9

Osisin veidi ja http://veryold.stv.ee/content/est/222/ kinnitab mu mälu.

Kuna praegusel kodukal ei leidnud, siis vist kaduv nähtus kahjuks? Kahju kui see nii on, oli hea et ei pidanud antenni leiutama korterisse.


...olemas, ja kvaliteet stereo icon_smile.gif ei ole halvenemist tunda. ketrasin ka sageduse läbi tundub et tuleb teisigi jaamu veel...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.10.2015 00:45:16 vasta tsitaadiga

Kas STV kordusTV on identne Starmani Ajamasinaga, et saan kõiki kanaleid, nädala jagu saateid järgi vaadata millal iganes tahan?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 09:37:57 vasta tsitaadiga

põhimõtteline erinevus on selles kuidas sa seadmed saad: starman annab seadmed tasuta ja ilma tähtajalise kohustuseta. stv tahab saada 120 raha kohe. võimalik, et nad on selle asja üle vaadanud, viimane kord kui nende kodulehele vaatasin, oli see nii.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.10.2015 10:04:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
põhimõtteline erinevus on selles kuidas sa seadmed saad: starman annab seadmed tasuta ja ilma tähtajalise kohustuseta. stv tahab saada 120 raha kohe. võimalik, et nad on selle asja üle vaadanud, viimane kord kui nende kodulehele vaatasin, oli see nii.

Minu meelest Starman siiani ei rendi tasuta Starboxi kuhu kuulub Ajamasina funktsioon jpm, ehk pead selle eest siiski 2 eurot kuus maksma. Kodulehelt lugesin välja, et STVgo! teenused tuleksid koos vaid 50 senti kallim kuus võrreldes Starmaniga. Ehk see STV 10 eurone Start pakett (hiljem 22/kuus + stvgo 2.50) 100 kanali ja 50/50 internetiga kõlab päris ahvatlevalt, kui ma tõepoolest ei peaks seda STVGo boxi välja ostma.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2015 10:13:24 vasta tsitaadiga

seadmed on tasuta, teenus maksab. starmanil on tv paketid, millel on hind ja mille seadmed sa ka vajadusel tasuta saad. starbox on lisateenus, mille seadmed sa tasuta saad aga teenuse kasutamine maksab 1,99€ kuus lisaks tv paketile. KUI sul on plaanis tellida internet siis starmani poolt antav wifiruuter maksaks sulle lisateenusena 0,99€kuus aga ajamasinaga saad sa komplekti wi-firuuteri, mis sulle sellisel juhul tasuta antaks, ehk siis sisuliselt maksad sa juurde 1€. tähtaega ei ole, kohustust samuti mitte. kui enam ei meeldi, annad tagasi. tuppa tuleb koaksiaalkaablit pidi. stv paneb sulle 50/50 jaoks eeldatavasti ka cat5 e.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 22.10.2015 00:44:46 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Mu juustul kah RDS-i pole, elmar oli vist 91,9 ja Kuku 89,9

Osisin veidi ja http://veryold.stv.ee/content/est/222/ kinnitab mu mälu.

Kuna praegusel kodukal ei leidnud, siis vist kaduv nähtus kahjuks? Kahju kui see nii on, oli hea et ei pidanud antenni leiutama korterisse.

Õhtul eile ei proovinud, kuid nagu nõidus, tulid täna hommikul mõlemad jaamad puhtalt jälle. Aga näis, kauaks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
verylame
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2015 09:34:58 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Kas STV kordusTV on identne Starmani Ajamasinaga, et saan kõiki kanaleid, nädala jagu saateid järgi vaadata millal iganes tahan?


Ei ole identne. STV'l puudub kordusTV digiTV's. On aga olemas eraldi teenus STVGo!, kus saab teleprogrammi järelvaadata nädala jooksul. Kanalid edastatakse üle interneti (OTT tehnoloogia), saab neid vaadata iOS/Android seadmetel või siis arvutil PC/MAC. Olemas ka BOX, kuid rendile seda ei saa. Väljaostmise hind on 125eur mis sisaldab pool aastat tasuta teenuse kasutamist.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 04.11.2015 11:40:25 vasta tsitaadiga

Nüüd siis ka lojaalsusprogrammi liige, ehk upload=dowload. 8€/kuu eest netti täitsa piisavalt.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2015 12:42:04 vasta tsitaadiga

see peaks olema 50/50?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onedo
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2014




sõnum 04.11.2015 12:59:19 vasta tsitaadiga

KAMPAANIA "VÕIMAS START" - on keegi seda proovinud? Praegu endal elion 12/1 , on mõtet selle vastu vahetada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2015 13:01:27 vasta tsitaadiga

kus sa elad? 12/1 on väga piiratud tehniliste võimalustega kohtades veel vanast ajast. kas su majas stv "kopsik" on trepikojas?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.