Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2015 21:45:11 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Support väidab, et ühendus katkeb minu ruuteri tõttu ja proovigu ilma selleta. Kuna aga seadmeid on mitu siis on see üsna keeruline ettevõtmine, arvestades et katkestused on vaid korra nädalas.

See pisike katkestus on piisav, et vpn maha käiks.
Endal oli täpselt sama probleem, siin aitab ainult teenusepakkuja vahetus. Been there, done that.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raino84
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2012




sõnum 30.08.2015 12:15:34 vasta tsitaadiga

Värske STV klient ja tekkis küsimus seoses Digi-Tv signaali kvaliteediga. Signaali tugevus on teleka enda andmetel konstantselt 94, aga signaali kvaliteet kõigub seal 66-67% juures. Kas see on OK? Asukoht Mustamäe korrusmaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.08.2015 13:45:26 vasta tsitaadiga

Mis sa neist numbritest vaatad. Tegu on niikuinii suvaliste näitajatega. Igal tuuneril oma loogika.
Kui pilt hakib siis on probleem. Muidu pole vahet, mida number näitab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2015 18:25:32 vasta tsitaadiga

sõltub kuidas otsad tehtud on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 01.09.2015 09:01:55 vasta tsitaadiga

Mul oli vist vastupidi, et signaalitugevut hindas karp miski kolmandiku kanti selle ribaga ja kvaliteeti 90 kanti ning sai visuaalselt viletsamad otsad ringi tehtud ja teisi ka üle näpitud, kuid asi ei muutunud grammigi. Lõpuks on juba aastaid nii, nagu laurx ütles, et kui töötab, pole numbrid olulised.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raino84
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2012




sõnum 01.09.2015 14:59:55 vasta tsitaadiga

Vaatasin samuti otsad üle, sai isegi täiesti uus kaabel ilma jagamiskarbita tõmmatud. Numbrid jäid samaks. Aga noh, las nad siis olla icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2015 19:35:47 vasta tsitaadiga

nii palju kui ma olen stv võrkudega kokku puutunud, on see ikka väga kummaline, mis nad ehitavad: nähtud on kohti, kus kliendi kaabeldus koosneb viiest erinevast tükist, mis on kokku muhvitud, kortereid, kus on viis - kuus jagurit ning kui stv modem maha võtta ja starmani oma otsa keerata, on modemi signaalitugevuseks -19. ühes kohas oli tehnik ise tapiga jaguri valesti paigaldanud ning kui koridoris midagi ümber tehti, jäi klient telekapildist ilma. kui selle vanema analoogiga spektrit mõõta, https://instruments.trilithic.com/products/860-dspi.html on see nagu saehambad. neil võib muxide vahe olla üsna mitu detsibelli, seega üks mux näitab kenasti ja tiene ei tööta , sõltuvalt teleka või boksi võimest veaparandust teha. minu teada ei ole stv l kontroll-süsteemi, parandage mind kui ma eksin. tehaksegi nii ,et kui näitab siis töötab samas jällegi, paneme teise teleka ja pilti ei tule.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 03.09.2015 13:25:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
nii palju kui ma olen stv võrkudega kokku puutunud, on see ikka väga kummaline, mis nad ehitavad: nähtud on kohti, kus kliendi kaabeldus koosneb viiest erinevast tükist, mis on kokku muhvitud, kortereid, kus on viis - kuus jagurit ning kui stv modem maha võtta ja starmani oma otsa keerata, on modemi signaalitugevuseks -19. ühes kohas oli tehnik ise tapiga jaguri valesti paigaldanud ning kui koridoris midagi ümber tehti, jäi klient telekapildist ilma. kui selle vanema analoogiga spektrit mõõta, https://instruments.trilithic.com/products/860-dspi.html on see nagu saehambad. neil võib muxide vahe olla üsna mitu detsibelli, seega üks mux näitab kenasti ja tiene ei tööta , sõltuvalt teleka või boksi võimest veaparandust teha. minu teada ei ole stv l kontroll-süsteemi, parandage mind kui ma eksin. tehaksegi nii ,et kui näitab siis töötab samas jällegi, paneme teise teleka ja pilti ei tule.

ei ole stvs kontroll süsteemi. starmanis on või icon_biggrin.gif mis modi nad kontrollivad

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 05.09.2015 20:32:55 vasta tsitaadiga

Oskab keegi STV Saturn neti kohta ka veits pajatada? Praegu pakutakse 30/10 Ühendust 8€ kuus, mis iseenest on ju suht hea, peale 6. kuud läheb 30/30 peale!
Saan ma selle Saturniga oma ruuterit kasutada? Pordid on lahti? Teenus töötab normaalselt?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2015 22:47:25 vasta tsitaadiga

Ma aastaid erinevates kohtades Saturni kasutanud ( reaalselt maksan infonetile mitte STVle aga sama asi) ja väga rahul alati jäänud. Hetke elukohas sai millegipärast starmani proovitud alguses ( ping 60 eu serveritsse ) aga loobusin kiirelt. Hetkel istun 60/60 otsas, üks kord kadus internet kell 5 hommikul ära. Olin vihane. Pärast lugesin gmaili ja näe, katkestus oli tunnike planeeritud. Ühesõnaga mina VÄGA rahul aastaid. Neljal erineval aadressil kasutanud üle Tallinna ja igalpool alati korras olnud kõik.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 14:23:54 vasta tsitaadiga

Samad sõnad. Ma Tallinnas stv otsas istunud mingi 15a.. viimase 5a jooksul mõned üksikud katkestused olnud.. Kui su ruuter toetab ppoe siis töötab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2015 15:56:35 vasta tsitaadiga

saturn on neil ainuke korralik asi tootevalikus.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 06.09.2015 16:02:45 vasta tsitaadiga

Starbox võiks stv internetiga töötada. Siis saaks kokku ideaalse teenuse. Digitv stvl suht saast
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 06.09.2015 17:15:30 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
Starbox võiks stv internetiga töötada. Siis saaks kokku ideaalse teenuse. Digitv stvl suht saast

Miks see saast on? Ja kuidas see ajamasina funktsioon STV'l töötab ka? Lisaks, kui probleem tekib, siis kas see STV klienditeenindus eesti keelt ka tajub?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 06.09.2015 19:42:29 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Oskab keegi STV Saturn neti kohta ka veits pajatada? Praegu pakutakse 30/10 Ühendust 8€ kuus, mis iseenest on ju suht hea, peale 6. kuud läheb 30/30 peale!
Saan ma selle Saturniga oma ruuterit kasutada? Pordid on lahti? Teenus töötab normaalselt?


Iga ~6-7 päeva tagant katkeb korraks ära ja ühendab kohe uuesti. STV väitel on see nii ainult ruuterit kasutades (ei ole olnud otse arvutiga võimalust testida).
Kui sellised katkestused ei häiri siis kõik muu on väga hea, kiirused on nagu lubatud, pingiajad normaalsed, pikemaid katkestusi ei ole siiani veel esinenud. Arvestades hinda siis selle raha eest on ok, pordid on lahti ja oma ruuteriga toimib.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 06.09.2015 21:50:02 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Iga ~6-7 päeva tagant katkeb korraks ära ja ühendab kohe uuesti. STV väitel on see nii ainult ruuterit kasutades (ei ole olnud otse arvutiga võimalust testida).
Kui sellised katkestused ei häiri siis kõik muu on väga hea, kiirused on nagu lubatud, pingiajad normaalsed, pikemaid katkestusi ei ole siiani veel esinenud. Arvestades hinda siis selle raha eest on ok, pordid on lahti ja oma ruuteriga toimib.


Millal need katkestused tavaliselt esinevad, suvalistel aegadel?
Endal plaanis ühe TP-link OpenWRT ruuteriga ühendada, see peaks piisavalt paindlik olema!?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 06.09.2015 22:03:30 vasta tsitaadiga

Kui wan ühenduse uptime on üle 5 päeva siis on kindel, et võib iga hetk katkestus tulla, muidu jah üsna suvalisel hetkel. See ei kesta küll kaua PPPoE disconnectitakse ära ja ühendab ~minuti pärast uuesti. Ilmselt iga kasutaja ei paneks tähele aga kui mingid vpn'id vms. siis on väga häiriv. Endal kasutusel dd-wrt softiga ruuter, ei näe põhjust miks open-wrt ei peaks ka sobima.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aaerrtee
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 09:39:56 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Oskab keegi STV Saturn neti kohta ka veits pajatada? Praegu pakutakse 30/10 Ühendust 8€ kuus, mis iseenest on ju suht hea, peale 6. kuud läheb 30/30 peale!
Saan ma selle Saturniga oma ruuterit kasutada? Pordid on lahti? Teenus töötab normaalselt?


Endal ka mõte esmakordselt STV internetti proovida ning see 8€ variandi kiirus tundub rohkem kui küll. Kahjuks nad tasuta ruuterit kasutusse ei anna (peab välja ostma 49€ eest TP-LINK TL-WR841N) - siit ka küsimus, kas sobib ka mõni muu ruuter nende interneti jaoks ning kas äkki kellelgi oleks miskit võileivahinnaeest maha müüa, näiteks kui seisma jäänud toimiv ruuter? Niipalju öeldi küll, et Elioni Thomsonitega ei tööta. Vabandan, et pool-ostu kuulutus, aga kui keegi tahab jalust ära, võib saata PSi icon_smile.gif

Esialgu pidi pakkumine lõppema 31.08.2015, kuid nüüd nad pikendasid tähtaega 14.09.2015ni. Telerivariant sai võetud, 5 euri eest võib rahule jääda ning digiboks anti ka tasuta kasutusse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 08.09.2015 09:51:13 vasta tsitaadiga

PPPoE toega wifi ruuterid algavad vist ca 15€-st. Kõige säästum variant on muidugi juhe otse arvutisse lükata.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aaerrtee
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 10:02:00 vasta tsitaadiga

Muud füüsilist polegi, kui et tuppajooksev kaabel ruuterisse/arvutisse ning vajadusel seadistada natuke ja ongi asi ants? Kahjuks on minimaalselt 2 telefoni ja 1 sülearvuti WiFi nälgas, seega peab ikka ruuteri ASAP muretsema. Aga unustasin enne HV lehte brausida, tutika saab lausa 15€ eest kohe kätte, seega läheb vast kohe kaubaks: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/176608/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 08.09.2015 10:11:58 vasta tsitaadiga

Tehnik tuleb sulle niikuinii külla. Ta seadistab soovi korral sulle ruuteri ära.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 09:14:50 subtiitrid vasta tsitaadiga

Hei STV telekaomanikud.
Küsimus seoses etv ja etv2 HD-le kolimisega ja subtiitrite eraldi kolimisega?
Kuna ei viitsi iga kord kanalit vahetades menüüs kolada et saada jälle need EST subtiitrid on plaan telekat uuendada- uue ostuga.
Foxide supakaid ei näinud nagunii enam alates 2014 sügisest, TV menüüs valikust ei aidanud ka sub. keele valik ja on/off nende kanalite jaoks-jäid ilma subtiitriteta.- vaatan neid siis analoogilt, kui üldse vahel vaatan.

Et siis küsimus, mida osta STV jaoks, et sellega näeks normaalselt kanaleid koos subtiitritega ja igakord ei peaks kanali vahetusel valima neid uuesti- või see ei olegi võimalik stv-s?
digiboxi ei kasuta ja ei plaani ka kasutada.
Ja Philipsit enam ei soovi. -jube aeglane kanalite vahetusel, probleemid CI mooduli/kaarti lugemisaga kanalite vahetusel, puudulik menüü jne.

Tänud neile kes viitsivad miskit oma kogemustest kirjutada soovitada.
Ahjaa kas selle hübriid TV pole kaabli otsas midagi teha-kuna kanalid krüptitud?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 18:40:57 vasta tsitaadiga

Subtiitreid edastab ikka telekanal, teenusepakkujal pole vahet. Võta siis ükskõik milline teler, mis toetab dvb-c, peale philipsi icon_wink.gif
Ei tunne küll philipsit, aga sori sügavamal menüüs, kusagil peaks ikka preferred subtitles language ja on/off valik olema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2015 19:41:34 vasta tsitaadiga

subtiitrid tulevad kanalist aga tootjad panevad oma seadmed neid näitama. probleemsed on sony ja philips. põhjus, miks neid tiitreid klõpsima peab , on algselt riigis siis keeltes ning siis default seadetes. tarkvarauuendustest on siinkohal kasu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 01.10.2015 00:26:19 vasta tsitaadiga

krt päevapealt lõpetas ruuter STV Saturniga töötamise, enne jooksis 2 nädalat probleemideta. Ruuter TP-Link WDR-3600 + OpenWRT.
Kaabliga otse arvuti taga töötab ilusti, kui juhe ruuterile taha panna, siis interneti tuluke hakkab/jääb vilkuma, seega WAN pesa peaks korras olema.

WAN seaded sellised

tsitaat:

config 'interface' 'wan'
option 'ifname' 'eth0.2'
option 'proto' 'pppoe'
option 'username' 'your-own-username'
option 'password' 'your-own-password'


On kellelgi varem ka midagi sellist ette tulnud või äkki teab milles kamm võib olla?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 09:28:45 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:

On kellelgi varem ka midagi sellist ette tulnud või äkki teab milles kamm võib olla?


Arved makstud? Ruuter "restore defaults" pole teinud? Võib muidugi ka STV poolne kamm olla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 01.10.2015 11:51:57 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
DJope kirjutas:

On kellelgi varem ka midagi sellist ette tulnud või äkki teab milles kamm võib olla?


Arved makstud? Ruuter "restore defaults" pole teinud? Võib muidugi ka STV poolne kamm olla.


Arve makstud, otse kaabliga ühendades arvutis nett olemas ning STV nägi ka et ruuter TP-Link ühendatud.
Tegin ruuterile tehaseseadete taasatamise jne, ei aidanud.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 09:27:19 vasta tsitaadiga

kui ruuter toetab WAN otsa mac aadressi muutmist, siis võid seda ka proovida.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 06.10.2015 21:58:30 vasta tsitaadiga

Panin oma TP-Link WDR-3600'le originaal püsivara peale, kuid ka see ei aidanud. Lisaks muutsin MAC aadressi ning ka sellest polnud tolku, STV'st ka öeldi, et nad MAC aadress ei bloki.

Tõin siis poest omale selle kõige odavama uue TP-Link TL-WR841N ning sellega hakkas tööle. Ainult aru ma ei saa miks ta mu vanaga tööle ei hakka, kuigi enne töötas!?
Panin ka vana ruuteri uuele järgi ning siis töötas ka vana korralikult, kuid pppoe peale ei suuda enam tööle saada icon_rolleyes.gif

Nagu heinakuhjast nõela otsimine!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 22:34:16 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Panin oma TP-Link WDR-3600'le originaal püsivara peale, kuid ka see ei aidanud. Lisaks muutsin MAC aadressi ning ka sellest polnud tolku, STV'st ka öeldi, et nad MAC aadress ei bloki.

Tõin siis poest omale selle kõige odavama uue TP-Link TL-WR841N ning sellega hakkas tööle. Ainult aru ma ei saa miks ta mu vanaga tööle ei hakka, kuigi enne töötas!?
Panin ka vana ruuteri uuele järgi ning siis töötas ka vana korralikult, kuid pppoe peale ei suuda enam tööle saada icon_rolleyes.gif

Nagu heinakuhjast nõela otsimine!


Mul sama ruuter ja töötab ilusti originaal fw-ga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 23:33:41 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Panin oma TP-Link WDR-3600'le originaal püsivara peale, kuid ka see ei aidanud. Lisaks muutsin MAC aadressi ning ka sellest polnud tolku, STV'st ka öeldi, et nad MAC aadress ei bloki.

Tõin siis poest omale selle kõige odavama uue TP-Link TL-WR841N ning sellega hakkas tööle. Ainult aru ma ei saa miks ta mu vanaga tööle ei hakka, kuigi enne töötas!?
Panin ka vana ruuteri uuele järgi ning siis töötas ka vana korralikult, kuid pppoe peale ei suuda enam tööle saada icon_rolleyes.gif

Nagu heinakuhjast nõela otsimine!


Mul oli sama ruuter(wdr3600). Mul katkes ühendus pidevalt. Enamasti siis kui koormust sai. Pärast tuli välja et raip kuumenes üle. Seadme alt oli näha tumedamat laiku. Viisin garantiisse, sain uue asemele. Asenduseks ostsin kah TL-WR841N ja 3600 vedeleb nüüd kapi peal icon_biggrin.gif .Vaata põhi üle äkki sul sama jama.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 23:51:44 vasta tsitaadiga

Link kirjutas:
DJope kirjutas:
Panin oma TP-Link WDR-3600'le originaal püsivara peale, kuid ka see ei aidanud. Lisaks muutsin MAC aadressi ning ka sellest polnud tolku, STV'st ka öeldi, et nad MAC aadress ei bloki.

Tõin siis poest omale selle kõige odavama uue TP-Link TL-WR841N ning sellega hakkas tööle. Ainult aru ma ei saa miks ta mu vanaga tööle ei hakka, kuigi enne töötas!?
Panin ka vana ruuteri uuele järgi ning siis töötas ka vana korralikult, kuid pppoe peale ei suuda enam tööle saada icon_rolleyes.gif

Nagu heinakuhjast nõela otsimine!


Mul oli sama ruuter(wdr3600). Mul katkes ühendus pidevalt. Enamasti siis kui koormust sai. Pärast tuli välja et raip kuumenes üle. Seadme alt oli näha tumedamat laiku. Viisin garantiisse, sain uue asemele. Asenduseks ostsin kah TL-WR841N ja 3600 vedeleb nüüd kapi peal icon_biggrin.gif .Vaata põhi üle äkki sul sama jama.


mul asi juba üle aasta riiulis, kuumaks küll kuskil ei lähe, käega katsutes pole leige isegi ei alt ega pealt. töödab suurepäraselt ja mingeid anomaaliaid pole olnud kordagi. kasutan nii 2,4 kui ka 5 korraga, väga hea aparaat stv jaoks minuarust.
juhendis: Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 00:12:43 vasta tsitaadiga

Shit happens...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 07.10.2015 10:17:30 vasta tsitaadiga

Sama siin WDR-3600 toimib kodus STV taga ideaalselt siiani. Mul veel seal USB-is väikekettakarp ilma lisatoiteta küljes koopiateks. Soft on DD-WRT.
Kui ütled, et teise ruuteri taga toimib, siis LAN pesa võiks nagu ka ok olla...

STV-ga oli kunagi ka mingi nende sisevõrgu värk ka, sinna sai aadressi vist DHCP-ga? Kas sedasi saab mingi aadressi ja kuhugi ligi. Ma pole seda varianti kunagi proovinud ja ei oska täpsemalt juhatada.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 10.10.2015 13:02:54 vasta tsitaadiga

Keegi ühe õlle/šokolaadi eest ruuterit viitsib testida? Tuppa ei pea kutsuma, võin need 5 min õues ka oodata. Oleks vaja et keegi paneks mu ruuteri oma võrku ja sisestaks oma kasutaja/passwordi ning vaataks kas saab ühendust või mitte! potentsiaalne testija võiks kuksil Mustamäe lähiümbruses elada!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
verylame
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 14:21:01 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Keegi ühe õlle/šokolaadi eest ruuterit viitsib testida? Tuppa ei pea kutsuma, võin need 5 min õues ka oodata. Oleks vaja et keegi paneks mu ruuteri oma võrku ja sisestaks oma kasutaja/passwordi ning vaataks kas saab ühendust või mitte! potentsiaalne testija võiks kuksil Mustamäe lähiümbruses elada!


võin tegelikult aidata, kui veel vaja on. kirjuta PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 19.10.2015 22:40:06 vasta tsitaadiga

Keegi veel STV võrgust raadiole FM signaali kasutab?
Viimasel ajal mul Elmarit raadio enam korralikult ei mängi, sahiseb, aegajalt ka Kuku sagedus signaal justkui nõrk,samas kehva signaali korral niisama ringi kedrates leiab ilusti mängivaid jaamu küll. Küsin, et ehk kellelgi veel sarnast kogemust või pean oma juustkodukino raadiovastuvõtjat kahtlustama. Vilets ta on, aga aastaid raadiote edastust kaablist vähemalt ilusti mänginud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2015 23:40:54 stv vasta tsitaadiga

kui sagedused ütled numbriliselt võin üle kontrollida, muidu kasutan küll jah. mul rds puudu ei viitsi otsida.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 20.10.2015 21:59:47 vasta tsitaadiga

Mu juustul kah RDS-i pole, elmar oli vist 91,9 ja Kuku 89,9

Osisin veidi ja http://veryold.stv.ee/content/est/222/ kinnitab mu mälu.

Kuna praegusel kodukal ei leidnud, siis vist kaduv nähtus kahjuks? Kahju kui see nii on, oli hea et ei pidanud antenni leiutama korterisse.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 22:07:44 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Mu juustul kah RDS-i pole, elmar oli vist 91,9 ja Kuku 89,9

Osisin veidi ja http://veryold.stv.ee/content/est/222/ kinnitab mu mälu.

Kuna praegusel kodukal ei leidnud, siis vist kaduv nähtus kahjuks? Kahju kui see nii on, oli hea et ei pidanud antenni leiutama korterisse.


...olemas, ja kvaliteet stereo icon_smile.gif ei ole halvenemist tunda. ketrasin ka sageduse läbi tundub et tuleb teisigi jaamu veel...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.10.2015 00:45:16 vasta tsitaadiga

Kas STV kordusTV on identne Starmani Ajamasinaga, et saan kõiki kanaleid, nädala jagu saateid järgi vaadata millal iganes tahan?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2015 09:37:57 vasta tsitaadiga

põhimõtteline erinevus on selles kuidas sa seadmed saad: starman annab seadmed tasuta ja ilma tähtajalise kohustuseta. stv tahab saada 120 raha kohe. võimalik, et nad on selle asja üle vaadanud, viimane kord kui nende kodulehele vaatasin, oli see nii.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.10.2015 10:04:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
põhimõtteline erinevus on selles kuidas sa seadmed saad: starman annab seadmed tasuta ja ilma tähtajalise kohustuseta. stv tahab saada 120 raha kohe. võimalik, et nad on selle asja üle vaadanud, viimane kord kui nende kodulehele vaatasin, oli see nii.

Minu meelest Starman siiani ei rendi tasuta Starboxi kuhu kuulub Ajamasina funktsioon jpm, ehk pead selle eest siiski 2 eurot kuus maksma. Kodulehelt lugesin välja, et STVgo! teenused tuleksid koos vaid 50 senti kallim kuus võrreldes Starmaniga. Ehk see STV 10 eurone Start pakett (hiljem 22/kuus + stvgo 2.50) 100 kanali ja 50/50 internetiga kõlab päris ahvatlevalt, kui ma tõepoolest ei peaks seda STVGo boxi välja ostma.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2015 10:13:24 vasta tsitaadiga

seadmed on tasuta, teenus maksab. starmanil on tv paketid, millel on hind ja mille seadmed sa ka vajadusel tasuta saad. starbox on lisateenus, mille seadmed sa tasuta saad aga teenuse kasutamine maksab 1,99€ kuus lisaks tv paketile. KUI sul on plaanis tellida internet siis starmani poolt antav wifiruuter maksaks sulle lisateenusena 0,99€kuus aga ajamasinaga saad sa komplekti wi-firuuteri, mis sulle sellisel juhul tasuta antaks, ehk siis sisuliselt maksad sa juurde 1€. tähtaega ei ole, kohustust samuti mitte. kui enam ei meeldi, annad tagasi. tuppa tuleb koaksiaalkaablit pidi. stv paneb sulle 50/50 jaoks eeldatavasti ka cat5 e.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 22.10.2015 00:44:46 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Mu juustul kah RDS-i pole, elmar oli vist 91,9 ja Kuku 89,9

Osisin veidi ja http://veryold.stv.ee/content/est/222/ kinnitab mu mälu.

Kuna praegusel kodukal ei leidnud, siis vist kaduv nähtus kahjuks? Kahju kui see nii on, oli hea et ei pidanud antenni leiutama korterisse.

Õhtul eile ei proovinud, kuid nagu nõidus, tulid täna hommikul mõlemad jaamad puhtalt jälle. Aga näis, kauaks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
verylame
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 09:34:58 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Kas STV kordusTV on identne Starmani Ajamasinaga, et saan kõiki kanaleid, nädala jagu saateid järgi vaadata millal iganes tahan?


Ei ole identne. STV'l puudub kordusTV digiTV's. On aga olemas eraldi teenus STVGo!, kus saab teleprogrammi järelvaadata nädala jooksul. Kanalid edastatakse üle interneti (OTT tehnoloogia), saab neid vaadata iOS/Android seadmetel või siis arvutil PC/MAC. Olemas ka BOX, kuid rendile seda ei saa. Väljaostmise hind on 125eur mis sisaldab pool aastat tasuta teenuse kasutamist.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2015 11:40:25 vasta tsitaadiga

Nüüd siis ka lojaalsusprogrammi liige, ehk upload=dowload. 8€/kuu eest netti täitsa piisavalt.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2015 12:42:04 vasta tsitaadiga

see peaks olema 50/50?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onedo
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2015 12:59:19 vasta tsitaadiga

KAMPAANIA "VÕIMAS START" - on keegi seda proovinud? Praegu endal elion 12/1 , on mõtet selle vastu vahetada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2015 13:01:27 vasta tsitaadiga

kus sa elad? 12/1 on väga piiratud tehniliste võimalustega kohtades veel vanast ajast. kas su majas stv "kopsik" on trepikojas?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.