Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 14.10.2015 14:03:42 vasta tsitaadiga

Olen suhteliselt kindel, et seda ei aega ei tulegi. Samas see link http://www.howtogeek.com/224342/how-to-clean-install-windows-10/ väidab nagu, et keyd polegi vaja clean installi jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 14.10.2015 14:05:00 vasta tsitaadiga

Miks ei tule? Preview build 10565 võimaldab seda juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2015 21:47:19 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Vabandage väga, aga millal alates saab win 7 võtmega puhast windows 10 installi teha? Sai just uus ssd ketas süsteemi jaoks sebida ja oli plaan win 10 sinna panna, aga tõesti ei viitsi nende algul win7 ja siis uuendustega mässata.

Viimast Insider buildi juba saab vana võtmega clean installida. RTM puhul pead seda kasutama: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8759597#8759597
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.10.2015 22:06:24 vasta tsitaadiga

Mul seike küsimus tekkis, et kuidas Insider programmis puhas install teha? Kuskohast ma installeri võtan? MS lehelt kuskilt? Tegu nö nullist installiga ja legaalset võtit ega windowsi all polnud esimese installi ajal suvel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 15.10.2015 10:12:51 vasta tsitaadiga

tahanteada, mul on köögiarvutiks AMD Athlon II X2 2.8Ghz, AMD Radeon HD 5570 graafikakaart, 8GB rammi ning pole märganud mingit ventikate vahet Windows XP ja Windows 10 peal. Tõsi küll, beta draiverite peal ei istu aga mingit häda pole ka praeguste stabiilsetega. Ka minu oma lauamasin, mis enne kord 24h jooksul crashis sai nüüd omale asjad korda. Läks kuu aega peale seda kui microsofti supporti helistasin ja lasin oma masinast logid võtta. Sama mure peaks olema lahenenud ka teistel sli/crossfire kasutajatel. Mis puutub kuumusesse, siis pole seda märganud. Iga asi läheb kuumaks kui sinna koormus peale anda. Võimalik, et vägistad Windows 10't seadmele mis pole ametlikult toetatud. See upgrade tool, all nurgas ootab täpselt niikaua kuni tootja draiverid välja laseb või microsoftil ootamisest siiber saab ja kõik mittetoetatud mingihetk korraga lastakse windows 10 peale.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.10.2015 13:27:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
tahanteada, mul on köögiarvutiks AMD Athlon II X2 2.8Ghz, AMD Radeon HD 5570 graafikakaart, 8GB rammi ning pole märganud mingit ventikate vahet Windows XP ja Windows 10 peal. Tõsi küll, beta draiverite peal ei istu aga mingit häda pole ka praeguste stabiilsetega. Ka minu oma lauamasin, mis enne kord 24h jooksul crashis sai nüüd omale asjad korda. Läks kuu aega peale seda kui microsofti supporti helistasin ja lasin oma masinast logid võtta. Sama mure peaks olema lahenenud ka teistel sli/crossfire kasutajatel. Mis puutub kuumusesse, siis pole seda märganud. Iga asi läheb kuumaks kui sinna koormus peale anda. Võimalik, et vägistad Windows 10't seadmele mis pole ametlikult toetatud. See upgrade tool, all nurgas ootab täpselt niikaua kuni tootja draiverid välja laseb või microsoftil ootamisest siiber saab ja kõik mittetoetatud mingihetk korraga lastakse windows 10 peale.

Edaspidi, ehk, ikka loed läbi kogu teksti - kui muidu ei saa, siis prindi välja - siis ei loe enam rohkem diagonaalis... icon_cool.gif

1. Ma kirjutasin konkreetselt kõige viimasest Eelvaatest, numbriga 10565 ja sellega kaasnenud AMD videodraiveri käitumise oluline muudatusest.
- tegemist siis aastat 2009 pärit, Windows 7 aegse, Aceri läppariga, mitte mõne uhiuue läikiva, hüperkalli, Windows 10-based läppariga. beer_yum.gif

2. Ja ma pole nii kurt icon_smile.gif , et ma ei suuda vahet teha kas ventilaator töötab:
A. vaikselt ja osa aega ei tööta üleüldse
B. ventilaator töötab pidevalt ning suure osa ajast töötab maksimaalse kiirusega ja lärmakusega.

3. Ja kui AMD video numbreid vaadata, siis ka numbrites on suur muudatus:
A. Windows 10 Build 10565 korral:
300 / 500
B. Vanemad W10 Buildid:
100 / 300
--------------------
Aga nagu juba varem kirjutasin, tirin selle läppari lahti ja hakkan jahutust ringi disainima, et W10 Overheating seda videokivi maha ei tapaks.
Minu masinad on minu väga head sõbrad ja ma kannan hoolt nende tervise eest ja ei sunni neid Kuumasurma minema. icon_smile.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2015 15:58:47 vasta tsitaadiga

tahanteada, kas vent ulub niisama täispööretega või ka temp tõuseb? Ei kujuta nagu ette millest see gpu koormust saab kui arvuti nt desktopis istub, et sellist nalja teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 15.10.2015 19:46:45 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
tahanteada, kas vent ulub niisama täispööretega või ka temp tõuseb? Ei kujuta nagu ette millest see gpu koormust saab kui arvuti nt desktopis istub, et sellist nalja teha.

Tõenäoliselt ulub niisama...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 15.10.2015 20:22:05 vasta tsitaadiga

Ei jaksaks kogu teemat läbi lugeda, aga küsiks lühidalt, et kas see Windows 10 väärib hetkel pealepanekut? Tasuta asjal mingi konks ka on?
Hetkel 8.1 ja lauaarvuti riistvara on tasemel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2015 20:41:04 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Tasuta asjal mingi konks ka on?

Konks on selles, et all your data are belong to microsoft icon_lol.gif
Ehk siis keyloggerid jms kraam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2015 20:56:00 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei pääse nendest ka varasemate windowsite kasutajad. Windows 7 all kasutasin siin toodud juhtnööre uuenduste eemaldamisest ja peitmisest, et neid tagasi ei tuleks, lisaks muidugi windows BT kausta kustutamine. Tükk aega oli windowsi uuendusepakkujast rahu, nüüd aga oli üks hommik tagasi ja saladuslikul kombel ka 5gb suurune BT kaust... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2015 21:30:40 vasta tsitaadiga

said 7 ja 8 (1) ka need asjad. 10 on asisem kui see 8. kui sul just puuduplaati pole.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.10.2015 00:08:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
said 7 ja 8 (1) ka need asjad. 10 on asisem kui see 8. kui sul just puuduplaati pole.

Microsoft võiks siis edaspidi 7-et ja 8-t ka "tasuta" jagama hakata.
Oleks vähemalt midagi proprtsioonis kogu selle halva mängu juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 16.10.2015 09:50:43 vasta tsitaadiga

posthuman, minu masin saadi tööle lõpuks, seega ilmselt on piisavalt küps. Teine lainetus tuleb muidugi paari nädala jooksul, peale seda võid eriti julgelt upgradeda.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2015 11:34:16 vasta tsitaadiga

w10 ei ole tasuta. kes ei usu, siis mingu kontrolligu kas poest saab seda tasuta.
see et w7/w8.1 omanikele antakse seda aasta jooksul tasuta on osaliselt ilmselt seotud ka sellega, et poodides müügis olevad w7/w8.1 arvutid ära ostetaks ja arvutite müük ei langeks w10-ga masinate ootuses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 16.10.2015 11:43:18 vasta tsitaadiga

Viimase buildiga tuli lõpuks DTS funktsionaalsus, saab multichannel heli üle toslinki taaskord.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 16.10.2015 11:53:58 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
w10 ei ole tasuta. kes ei usu, siis mingu kontrolligu kas poest saab seda tasuta.
see et w7/w8.1 omanikele antakse seda aasta jooksul tasuta on osaliselt ilmselt seotud ka sellega, et poodides müügis olevad w7/w8.1 arvutid ära ostetaks ja arvutite müük ei langeks w10-ga masinate ootuses.

Pigem on selle taga lootus, et saaks kõik kasutajad ühele platvormile koondada ja Windows 7 ja 8 suppordi võimalikult ruttu maha tappa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 16.10.2015 12:33:14 vasta tsitaadiga

Nägin, et kunagi mainiti siin teemas korra, et "Search Windows" aknasse (otsingusse) update kirjutada, siis saab igasugust hiinaimet, peale selle, et pakuks windows update põhiakent. Kordaks keegi üle mis ämber sellega on, et see paljukiidetud uus otsing on tegelikult feil? Kas mingi uuendusega on parandatud või parandatakse seda? Ma tõesti ei ole oma arvuti siseeluga enam nii kursis, kui xp aegadel ja ei saa enam ise ka päris täpselt aru mida mu arvuti minu teadmata uuendab või mitte icon_neutral.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GinPenGuin
HV kasutaja
GinPenGuin

liitunud: 04.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2015 12:56:05 vasta tsitaadiga

"Failiajalugu/Files History" - kas keegi oskab anda vihjeid, mida teha kui olen kogemata kombel vajutanud "Ära kasuta seda drive-i" nuppu, aga tahaks ikkagi seda drive-i siiski kasutada failide arhiveerimiseks.

Halva juhusega sai touchpadiga mindud pihta sinna ja nüüd ei luba mul arvuti enam kasutada üht kõvaketast Failiajaloo rakendamiseks (tegemist sisemise kõvakettaga, millel pole OS-i peal). Üritasin netist möllata ja leida variante, aga mingit head tulemust ei leidnud?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.10.2015 13:44:36 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
pealuu kirjutas:
w10 ei ole tasuta. kes ei usu, siis mingu kontrolligu kas poest saab seda tasuta.
see et w7/w8.1 omanikele antakse seda aasta jooksul tasuta on osaliselt ilmselt seotud ka sellega, et poodides müügis olevad w7/w8.1 arvutid ära ostetaks ja arvutite müük ei langeks w10-ga masinate ootuses.

Pigem on selle taga lootus, et saaks kõik kasutajad ühele platvormile koondada ja Windows 7 ja 8 suppordi võimalikult ruttu maha tappa.

Aga miks Sa internetti & Googlet ja Yahood hirmasti kardad icon_smile.gif , et ei julge lugeda kuidas MS on alustanud suuremahulise ja üsna karmi Üleviimisepoliitikaga... icon_cool.gif Igatahes viib Nadella ellu seda mida ta lubas juba selle aasta alguses.

Mõned asjad, mida olen ise kohanud:
- Windows 7-e üleviimiseks Upgradena piisab täiesti W7 SP2 variandist ja ei oma mingit tähtust kas tal on olemas viimased uuendused või mitte.
- W7-e Ausaks Aktiveerimiseks kõlbab igasugune kood, ei vaadata kas on Aus ja Ehtne või kusagilt nurga tagant saadud "paha-paha-kood".

Edasi lugemist:
Internet on täis paksult paanilisi kirjatükke kuidas MS kasutab ikka juba üsna aktiivset, kui mitte öelda agrsessiivset surve-poliitikat.
Ja näha on, et liigutakse W7-e täisautomaatse Upgrade suunas, ehk siis ei küsita arvutiomanike käest enam mitte midagi, kas tahad või ei taha.

Näiteid lugemiseks - aru saamiseks piisab täiesti Silveti Inglise-Eesti sõnaraamatust. Selle leiab igaüks kas raamaturiiulist või siis raamatukogust. icon_cool.gif
A. Microsoft Admits It Accidentally Forced the Windows 10 Upgrade on Windows 7 PCs
http://news.softpedia.com/news/microsoft-admits-it-accidentally-forced-the-windows-10-upgrade-on-windows-7-pcs-494650.shtml

B. Microsoft Forces the Windows 10 Upgrade on Windows 7 PCs UPDATED
http://news.softpedia.com/news/microsoft-forces-the-windows-10-upgrade-on-windows-7-pcs-494597.shtml

C. Microsoft Pays Up to $300 for Used MacBooks If You Buy a New Windows 10 PC
http://news.softpedia.com/news/microsoft-pays-up-to-300-for-used-macbooks-if-you-buy-a-new-windows-10-pc-494656.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 16.10.2015 13:47:37 vasta tsitaadiga

Ma ei plaani oma lauaarvutle W10t peale panna. Viimasel ajal juba tüütab ülepäeviti oma pakkumisega. Kas ma saan kuidagi ära keelata arvuti käivitamisel ette tuleva akna W10ga ja Win updates oleva W10 pakkumise?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2015 13:54:14 vasta tsitaadiga

http://microsoft-news.com/how-to-remove-windows-10-upgrade-notification-on-windows-7-and-windows-8/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.10.2015 16:45:15 vasta tsitaadiga

Ja siis tuleb update manuaalselt installima hakata, hiljuti viskas jälle teiste sekka selle compatibility update for win 10. Läks hide alla... Ehk paari nädala, kuu tagant üritab uuesti win 10 pähe määrida. Arvan, et aasta hakkab täis saama siis läheb tihedamaks vb...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 17.10.2015 19:37:00 vasta tsitaadiga

Pole mingit kasu sellest. Tegin unistalli sellele KB .......583le, täna pakkus jälle seda updatet, võtsin linnukese eest, aga shut downi ajal installis ikkagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2015 11:03:16 vasta tsitaadiga

Ei ole kasu jah sellest uninstallist ja peitmisest. Mingi aja pärast tuleb ikka tagasi. Igatahes installisin 10 ära ja proovisin siis windows 7 võtit sisestada, ei saanud. Ostsin odavalt 18 euri eest WIN 10 PRO OEM võtme ja töötab laitmatult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.