|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.08.2015 10:50:54
|
|
|
| Ühesõnaga saan nii aru hetkel, et olemasolevale emaplaadile pole võimalik väikest korpust leida. Katsun siis alustada emaplaadi vahetusega. Aga milline oleks muidu olemasoleva emaplaadi tarbeks kõige väiksem korpus?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.08.2015 11:05:51
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Kuna ma nendest atx ja matx jne asjadest ei tea tuhkagi, siis palun teie abi. Vb pean tegema ostuabi teema, aga küsin siin kõigepealt.
Soov oleks saada nii väike korpus kui võimalik.
Detailid masinas on sellised täpselt nagu mul profiilis kirjas. GPU on vist üks pikemaid mida toodetud? Ideaalis võiks olla kuubik, aga samas võiks olla ka normaalse hinnaga. Või siis äkki keegi annab mingi nimetuse, et mis tüüpi korpust peaksin otsima, et oleks väike, aga mahutaks mu pudinad ära. CPU`d jahuta Evo212 praegu, aga vajadusel võin selle ju mõne madalama vastu vahetada kui asi peaks selle taha jääma ainult. Vesijahutust ei plaani, seega selle mahutamine pole tähtis üldse. |
Esteks sul plate ATX mis on suur ehk ei mahu. Teisaks jahh, kaardi pikkus paneb ikkagi suuresti paika kuiväikest kasti saad ja täitsa siukest nummit pisikest ei saa kui kasvõi üks detail pirakas. Samas kui plate orgunniksid näiteks mATX variandi siis oleks ka thermaltake V21 kuubik täitsa sobiv kuigi jahh see ei ole täitsa siuke hästi väike. Ütleme nii, et hästi väikse aga samas võimsa süsteemi ehitamine on kallis lõbu.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.08.2015 11:18:06
|
|
|
Auron, tänud! Ta tegelikult hästi väike ei pea olema jah. See thermaltake V21 oleks täitsa sobilik. Püüan hetkel leida emaplaati AT lehelt, aga seal ka küsimused mul juba tekkinud. PCIe 16x 2.0 leidsin, aga olemasoleval mul 3.0 See on oluline vahe? Ühesõnaga nüüd tean, et mATX on võtmesõna
Tänud vastanutele!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.08.2015 12:39:22
|
|
|
olafsand, Mul Nexus Thrio 310, mis on suht väike ja mahutab ka ATX mobo ära..
edit: ei tea muidugi, mis korpus sul on ja kui väikseks ajada tahad :p
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.08.2015 14:34:33
|
|
|
rmc, mul oli coolermaster 280K, hetkel on (ma nime ei tea peast) sellest 1,5x kõrgem veel. Tempid läksid hullemaks isegi ja no milleks mulle seda "hiina müüri" laua peale vaja siis. Seda enam, et plaanis elustada Lan_üritused sõpradega ja seetõttu oleks minimaalne korpus ideaalne. Ja silmale ka ilusam
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
05.09.2015 23:46:19
|
|
|
Algselt postitatud 31.08.2015 14:13:
Aeg oma iidvana korpus lõpuks välja vahetada.
Märksõnad: soodne, vaikne ja tagasihoidlik välimus.
Hetkel tundub Cooler Master'i Silencio 452 ainus mõistlik valik olevat, või on mul samast hinnaklassist (~60 EUR) midagi märkamata jäänud?
Temperatuuride pärast ei muretse, pikki ja intensiivseid mängusessioone ei tee, kast on laua peal ja värske õhu ligipääs on igast suunast hea.
Uuendus 05.09.2015:
Otsustasin eelarvet suurendada ~100 euro peale ja uueks väljavalituks saab ilmselt Fractal Design Define R5.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
07.09.2015 02:38:52
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Soov oleks saada nii väike korpus kui võimalik |
Võin soovitada väga väikest korpust aga isiklikult ma ei soovitaks seda kasutada. Eksklusiivsete asjade komplekti komplekteerimise ja komponentide hind-järelturuväärtuse lõpphind ei ole hea. Kui suur on ruum kus hakkad komplekti kasutama? Mis on töö-õppelaua mõõtmed, et tavaline kast sinna alla jalgade kõrvale ära ei mahu? Küsin, et optimaalne valik välja pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
07.09.2015 07:52:20
|
|
|
liiv, Ma nii ei ütleks, ITX on üsna levinud ja laialt kasutatav. See nüüd küll kuidagi hinda järelturul ei langeta, et kasutad väiksemaid komponente.
Väikest kasti ei ehitata töölaua mõõtmed ega sellepärast, et ta kuhugi ei mahu, vaid tehakse sellepärast, et nii on võimalik, nii on ilusam.
Isiklikult meeldib seda väiksem kast, seda parem.
Getomees, Fractal on hea valik. Mulle need korpused meeldivad. Värv on hea korralik paks. Plekk samuti korralik, ei paindu läbi ja asju on mõnus paigutada. Samas pole liiga hõre ka kui mõni konkurent.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.09.2015 08:57:51
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Soov oleks saada nii väike korpus kui võimalik |
Võin soovitada väga väikest korpust aga isiklikult ma ei soovitaks seda kasutada. Eksklusiivsete asjade komplekti komplekteerimise ja komponentide hind-järelturuväärtuse lõpphind ei ole hea. Kui suur on ruum kus hakkad komplekti kasutama? Mis on töö-õppelaua mõõtmed, et tavaline kast sinna alla jalgade kõrvale ära ei mahu? Küsin, et optimaalne valik välja pakkuda |
Arvuti on laua peal paremal pool kohe käe kõrval. Seetõttu võiks olla võimalikult väike
Lisaks on tekkinud vajadus ka paar korda kuus masin autosse tassida ja nädalavahetuseks kaasa võtta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
07.09.2015 12:38:46
|
|
|
olafsand, võid uurida minu profiili masinat. Endal oli sama probleem, et vana vene aegne kirjutuslaud, mis on üsna väike ehk ruumi pole suurt laual ning teine asi, et ka vahel vaja arvutit mugavalt autoga vedada. Lisaks on hetke masin mõnusalt vaikne, see oli ka üks buildi eesmärke. Ruumi nagu ITX-i puhul ikka väga ei ole (askeldamiseks!), muus osas probleemi pole üldiselt, eks natuke saab pildilt aimu
Leidsin ühe pildi kah, ehk näeb https://goo.gl/photos/zcRGi4wyNhYj7sxL6
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.09.2015 12:50:36
|
|
|
olafsand, pigem on küsimus selles, palju raha sa arvuti mõõtmete vähendamise alla tahad panna ja mida sa juppidest oled nõus välja vahetama.
kui rõhud suurusele ja selle nimel pead üle minema matx peale, siis miks mitte juba itx?
sul pole päris detailne konf profiilis aga problemaatiliseks saaks selle juures saaks küll tõenäoliselt vaid prose jahutus ja mälud (4x4, itx plaatidel on üldjuhul 2 mälupesa).
kõige muljetavaldavam itx kast on minu jaoks siiani cm elite 110. vajab planeerimist - cpu jaoks closed-loop jahutus ja <21cm videokaart (olemas on lühikesed 970 itx, 280/380 itx) aga oma suurust arvestades on piiranguid ikka väga vähe.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.09.2015 13:04:16
|
|
|
sfx psu on saatanast - sest põhimõtteliselt on neid korralikke vaid umbes 3 silverstone mudelit
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.09.2015 13:30:33
|
|
|
Equinox, vot sellist asja mõtlengi. Mul ka suht väike laud ja seetõttu just ruumi vähe.
londiste, raha paneks täpselt nii vähe kui võimalik. Vahetada võiks emaplaadi (peakski tegelikult eks) ja mälude vähendamine/vahetamine 2 klotsi vastu. Lisaks poleks küsimus ka väiksem cpu jahutus osta. GPU aga võiks/peaks sama jääma. Ning 3.5" hdd ka kindlasti jääks esialgu ning piisaks 1 pesast. Ideaalis võiks cd-rom ka olla ja veel parem oleks flopy koht, sest kasutan praegu ka mälukaartide/id-kaardi lugejat. Aga neid kahte viimast väikeselt korpuselt eeldada pole vist mõtet ja pole ka elutähtsad tegelikult.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
07.09.2015 13:45:18
|
|
|
| Corsair Obsidian 250D on liiga suur? väiksem kui Bitefenixi analoog, profiilis täpsem sisu kirjas
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.09.2015 14:32:48
|
|
|
250d, nagu ka prodigy on muide suuremad kui nii mõnigi väike matx kast
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
07.09.2015 14:39:52
|
|
|
Kui vaikust ja silmailu tahad nautida siis väikeses formaadis on FD 304 kõige mõistlikum lahendus kuhu saab mahutada piisavalt hulgal nänni ilma suurma vaevata.
*PS, Kui huvi siis kohe kohe liigutan müüki ühe FD304 ja H80i kombo =P
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
07.09.2015 15:24:21
|
|
|
StarLight, Nõus, parim ITX korpustest mis ma käes hoidnud. Prodigy oli liialt suur, mõni mATX on ka sama suur. CM 120'nel on toide lollis kohas ja on liiga õre ja kuidagi mitte nii kvaliteetne kui Fractal.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.09.2015 20:42:45
|
|
|
erik111, see muidu väga ok suurus jne, aga koledasti hõre ja see mulle ei meeldi
Muidugi väike ja väga kinnine ning vaikne kast on kindlasti kole kuum seest jällegi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
17.09.2015 22:41:32
|
|
|
Tere!
Panen esmakordselt ise komplekti kokku. Kõik on põhimõtteliselt juba ostetud, v.a. korpus, mida ei oska lihtsalt valida. Oleksin nõu eest tänulik.
Ostetud komponendid on muuhulgas:
Mobo: Asus Z170 Deluxe
GPU: GTX 970 G1 Gaming
PSU: Corsair HX850i
CPU jahutus (CPU ise i-7 6700k): Corsair Hydro Series H100i GTX Liquid CPU Cooler
Kui esteetikast rääkida, siis mulle need agressiivse välimusega mänguri kastid ei meeldi, samas sinine LED valgustus ja läbipaistvad seinad oleksid päris meeltmööda. Sellega seoses ongi silma jäänud näiteks:
Thermaltake Chaser A31 ja Deepcool Tesseract SW, aga kardan, et mõlemad võivad väikseks jääda (CPU jahutuse tõttu eelkõige) ning vähemalt teine lõhnab küll, arvestades arvutikomponente, natuke liiga budget valiku järgi.
Üldiselt, valik on liiga suur ja ajas vähemalt sellel algajal küll juhtme kokku. Kui kaks päeva järjest pärast tööpäeva terve õhtu korpuste revüüde ja hinnavõrdluste lugemise peale kulutada, siis tekib kiusatus siin teemas korraks "õnge vette visata" küll.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.09.2015 23:10:40
|
|
|
Ükskõik missugune sellest seeriast "Fractal Design Define" ühegagi näppu ei ole võimalik lõigata
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
17.09.2015 23:39:45
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Ükskõik missugune sellest seeriast "Fractal Design Define" ühegagi näppu ei ole võimalik lõigata  |
R2-ga õnnestus näppu lõigata. Oli kusagil terav serv.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capmoq
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2009
|
17.09.2015 23:59:12
|
|
|
| lexo kirjutas: |
Tere!
Panen esmakordselt ise komplekti kokku. Kõik on põhimõtteliselt juba ostetud, v.a. korpus, mida ei oska lihtsalt valida. Oleksin nõu eest tänulik.
Ostetud komponendid on muuhulgas:
Mobo: Asus Z170 Deluxe
GPU: GTX 970 G1 Gaming
PSU: Corsair HX850i
CPU jahutus (CPU ise i-7 6700k): Corsair Hydro Series H100i GTX Liquid CPU Cooler
Kui esteetikast rääkida, siis mulle need agressiivse välimusega mänguri kastid ei meeldi, samas sinine LED valgustus ja läbipaistvad seinad oleksid päris meeltmööda. Sellega seoses ongi silma jäänud näiteks:
Thermaltake Chaser A31 ja Deepcool Tesseract SW, aga kardan, et mõlemad võivad väikseks jääda (CPU jahutuse tõttu eelkõige) ning vähemalt teine lõhnab küll, arvestades arvutikomponente, natuke liiga budget valiku järgi.
Üldiselt, valik on liiga suur ja ajas vähemalt sellel algajal küll juhtme kokku. Kui kaks päeva järjest pärast tööpäeva terve õhtu korpuste revüüde ja hinnavõrdluste lugemise peale kulutada, siis tekib kiusatus siin teemas korraks "õnge vette visata" küll.  |
Ma olen ka just samasugust süsteemi kokku panemas. Mul tuleb küll GTX 970 asemele R9 390 Nitro. Ise valisin 3 tükki välja Cooler Master MasterCase 5 Pro (pole veel müügil, aga kohe-kohe jõuab),
Cooler Master 690 Series CM 690 III ja be quiet! Silent Base 800 Window. Kõigil väga hea cooling ja näevad ilusad välja =)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
19.09.2015 19:34:38
|
|
|
| capmoq kirjutas: |
| lexo kirjutas: |
Tere!
Panen esmakordselt ise komplekti kokku. Kõik on põhimõtteliselt juba ostetud, v.a. korpus, mida ei oska lihtsalt valida. Oleksin nõu eest tänulik.
Ostetud komponendid on muuhulgas:
Mobo: Asus Z170 Deluxe
GPU: GTX 970 G1 Gaming
PSU: Corsair HX850i
CPU jahutus (CPU ise i-7 6700k): Corsair Hydro Series H100i GTX Liquid CPU Cooler
Kui esteetikast rääkida, siis mulle need agressiivse välimusega mänguri kastid ei meeldi, samas sinine LED valgustus ja läbipaistvad seinad oleksid päris meeltmööda. Sellega seoses ongi silma jäänud näiteks:
Thermaltake Chaser A31 ja Deepcool Tesseract SW, aga kardan, et mõlemad võivad väikseks jääda (CPU jahutuse tõttu eelkõige) ning vähemalt teine lõhnab küll, arvestades arvutikomponente, natuke liiga budget valiku järgi.
Üldiselt, valik on liiga suur ja ajas vähemalt sellel algajal küll juhtme kokku. Kui kaks päeva järjest pärast tööpäeva terve õhtu korpuste revüüde ja hinnavõrdluste lugemise peale kulutada, siis tekib kiusatus siin teemas korraks "õnge vette visata" küll.  |
Ma olen ka just samasugust süsteemi kokku panemas. Mul tuleb küll GTX 970 asemele R9 390 Nitro. Ise valisin 3 tükki välja Cooler Master MasterCase 5 Pro (pole veel müügil, aga kohe-kohe jõuab),
Cooler Master 690 Series CM 690 III ja be quiet! Silent Base 800 Window. Kõigil väga hea cooling ja näevad ilusad välja =) |
Aitäh viidete eest!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.10.2015 19:05:47
|
|
|
sai sli jahil omale suurem korpus muretsetud. valge nzxt s340.
layout on selline korralik uue põlve oma ja lahedalt akna ümber disainitud (5.25" pesi pole, 3.5" rääkimata. ees 240/280 radika jagu ruumi. peidetud/eraldatud toide ja 3.5" ketaste pesad).
väljanägemine on mõneti keskpärane. kõrgläikega valge metall on selline nagu olema peab aga äärte (sooned siin-seal on veidi kummalised, esipaneeli ja külgede ebaühtlane vahe) ja pealmise osa disain ei ole väga õnnestunud. matt ja kriimustuv pealmine osa, ainult üks 140 vendiauk (miks mitte 2? ja miks 120se vendiga seal augus?).
müra sees ei hoia, vibreerivate ketastega tuleks ilmselt olla tähelepanelik kuna pehmeid monteerimiskohti ei ole.
ja koostekvaliteet... on natukene nadi. kõige häirivamalt - no ei lähe kruvid oma aukudesse. ja kui lähevad, siis vahelduva eduga väga tuugalt või väga kergelt, enamasti ka paari pöörde kaupa.
küljepaneelid seal kinniste kruvidega on lausa nõmedad. need kuradi kruvid seal välja ei käi ja kui korralikult külg peale tõmmata siis pooltel kordadel on üks kruvidest ikka viltu nii et tuleb uuesti teha. iga keeramisega tuleb kuskilt kruvi vahele jäänud valget värvi ka välja.
täitsa ilus ja asine on, aga soovitada julgeks küll vaid siis, kui eesmärk on korra kast kokku panna ja seda hiljem üsna vähe puutuda.
edit:
ahjaa, cable management võimalused on üle mõistuse head. ausalt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 06.10.2015 19:10:36, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.10.2015 19:07:07
|
|
|
Sai ka vaadatud seda aga jättis jube odava mulje, esiteks glossy ei sobi kuskile ja teiseks igaltpoole kokku hoitud, nagu lihtsalt 4 ruutu plekki ümber raami ja thats it.
millelegi muule pole tähelepani pööratud, ja seetõttu sai uuele masinale nagu 3 eelmisele hoopis fractali kast võetud, define R5 siis.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.10.2015 19:10:52
|
|
|
fractali valikust oleks nii hinnaklassi kui layouti poolest õigem võrdlus define s.
aga mul on fractali korpus juba olnud, tahtsin midagi muud proovida.
see glossy valge muide näeb tegelikult üllatavalt okei välja.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 06.10.2015 19:14:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
06.10.2015 19:14:15
|
|
|
| Mis kasutatult korpus hetkel parim ost oleks?ATX plaat peaks sisse minema.Võib ka poest võtta.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.10.2015 19:18:01
|
|
|
| Hinnaklass on oluline, kui mingi võimalikult odav siis pole vahet võta mis rohkem meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
08.10.2015 17:52:21
|
|
|
| Üritasin järgmist AIO-t r500 sisse susida. Peale 120mm radika ühte ja teistpidi sobitamist, et kitsam nina allapoole oleks, sain lõpuks tagumisse(rear) asendisse ära surutud. Üllatus, üllatus, jälle kruviaugud ei passi paika, jäigi 2 kruviga. Samas läks väga tihedalt GPU raami ning ülemise 240 radika vahele, ega ei kukuks niisamagi vist kuhugi. Tehaseandmete järgi peaks ära mahutama. Aga isegi kui üleval radikat ei oleks, ei oleks ära mahtunud, sest GPU raam 2mm varem ära keeratud ja hakkab üles suruma radikat. Huvitav, kas tehases keegi on üldse ise üritanud neid radikaid installeerida- Corsair H80 täpselt samade mõõtmetega ehk 154mm pikk... Ülemisel radikal samamoodi sai üks kruvi 0.5mm raami sisse keeratud, august mööda. Kõvakettakarbil samuti kruvid mööda.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.10.2015 17:34:43
|
|
|
ootaks nüüd silent base 400't, mis oleks mATX ja 200't, mis oleks mITX?
Ise üle mATX'i kastil mõtet ei näe 2015. aastal..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
12.10.2015 19:46:57
|
|
|
Alles siseneti arvutikorpuste turule ning loodan, et kahe isendiga tõepoolest ei piirduta.
Mõttekus on väga subjektiivne väärtus, kuid ega muidu ei toodetaks, kui poleks nõudlust/turgu.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
13.10.2015 09:11:28
|
|
|
NZXT võiks mATX või mITX korraliku kasti teha. Hetkel kõik suunad näitavad Fractal Design usku, kuna kohalikud maaletoojad sama trummi löövad.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
13.10.2015 09:40:33
|
|
|
Sellel pidi mingi "supertinted" klaas olema - sisu eksponeerimiseks tuleb korralikud ledid sisse lükata.
Lisaks vist alumise filtri paigaldamise liigne "keerulisus".
Review LTT poolt:
https://www.youtube.com/watch?v=3u_NFSAWc1s
Ilus kast, kuid ise ootaks NZXT'i enda sümboolikaga mingit innovatiivset valgustusega, kuid samas esteetilise välimusega korpust.
Lisaks tahaks näha IO valgustust nagu MasterCase 5ĺ on.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.10.2015 09:48:31
|
|
|
| S340 on kole ja odav plekist junn
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.10.2015 12:21:33
|
|
|
| S340 kast oleks ülimalt äss kui oleks korralikust paksust plekist ja normaalse mattvärviga.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.10.2015 12:42:56
|
|
|
Auron, mis mõttes korralikust paksust? kast ise on küllalt tugev, isegi küljed on täitsa mõistlikult paksud.
sisemine tumehall/must mattvärv on iseenesest ilus aga ka hirmus sõrmejäljemagnet ja kriimustub kole kergesti.
kole on suhteline määratlus. kaugelt näeb täitsa ilus välja, lähedalt paistab tõesti odavavõitu.
kui see razeri edition on küljed ka sama mati mustaga siis ma selle puhastajale tunnen kaasa. tavalise matt must pealmine osa on sellest küljest juba üsna tüütu.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
13.10.2015 17:34:51
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Auron, mis mõttes korralikust paksust? kast ise on küllalt tugev, isegi küljed on täitsa mõistlikult paksud. |
NZXT 340 ja NZXT 440 kõrvuti panna siis on vahe tuntav ja seda herr Auron tõenäoliselt silmas peabki. NZXT 440 on mürasummutus pigimatiga seest (vähemalt Razeri versioon, kahjuks ma enam ei mäleta kuidas NZXT H440 enda versioonil oli, olen küll seda kasti eelmine sügis mitu tükki kokku pannud aga tõesti enam ei mäleta).
Disaini poolest on 340 väga õnnestunud aga koostöökvaliteedil vs 440 on siiski vahe. Mitte et 340 kehv oleks, hea kast aga 440 on parem
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
13.10.2015 19:55:24
|
|
|
Peab ka ikka ostma mingi vaikse korpuse.Mida vaatada?Fractal Design Define R5 ei müü keegi kasutatult?
Ma saaks ka tegelt Corsair 250D hea hinnaga.MITX on hea plaan teha või jääda ATX peale?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
13.10.2015 20:15:29
|
|
|
Võta ikka tutikas. New car smell
Endal Define R5 laua ääres ja saan ainult kiita teda.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
13.10.2015 20:16:10
|
|
|
| 100€ kasti alla ikka veits palju...
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
13.10.2015 20:36:52
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| 100€ kasti alla ikka veits palju... |
Aga sa ei osta seda ju igapäev. Korpus ostetakse pikkadeks aastateks ja üdliselt ei kaota ta ajaga väga hinda ka kui näiteks mõni videokaart.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
13.10.2015 20:47:03
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Võta ikka tutikas. New car smell
Endal Define R5 laua ääres ja saan ainult kiita teda. |
x2, ülirahul kastiga.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|