Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 10:50:54 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga saan nii aru hetkel, et olemasolevale emaplaadile pole võimalik väikest korpust leida. Katsun siis alustada emaplaadi vahetusega. Aga milline oleks muidu olemasoleva emaplaadi tarbeks kõige väiksem korpus?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 11:05:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kuna ma nendest atx ja matx jne asjadest ei tea tuhkagi, siis palun teie abi. Vb pean tegema ostuabi teema, aga küsin siin kõigepealt.
Soov oleks saada nii väike korpus kui võimalik.

Detailid masinas on sellised täpselt nagu mul profiilis kirjas. GPU on vist üks pikemaid mida toodetud? Ideaalis võiks olla kuubik, aga samas võiks olla ka normaalse hinnaga. Või siis äkki keegi annab mingi nimetuse, et mis tüüpi korpust peaksin otsima, et oleks väike, aga mahutaks mu pudinad ära. CPU`d jahuta Evo212 praegu, aga vajadusel võin selle ju mõne madalama vastu vahetada kui asi peaks selle taha jääma ainult. Vesijahutust ei plaani, seega selle mahutamine pole tähtis üldse.


Esteks sul plate ATX mis on suur ehk ei mahu. Teisaks jahh, kaardi pikkus paneb ikkagi suuresti paika kuiväikest kasti saad ja täitsa siukest nummit pisikest ei saa kui kasvõi üks detail pirakas. Samas kui plate orgunniksid näiteks mATX variandi siis oleks ka thermaltake V21 kuubik täitsa sobiv kuigi jahh see ei ole täitsa siuke hästi väike. Ütleme nii, et hästi väikse aga samas võimsa süsteemi ehitamine on kallis lõbu.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 11:18:06 vasta tsitaadiga

Auron, tänud! Ta tegelikult hästi väike ei pea olema jah. See thermaltake V21 oleks täitsa sobilik. Püüan hetkel leida emaplaati AT lehelt, aga seal ka küsimused mul juba tekkinud. PCIe 16x 2.0 leidsin, aga olemasoleval mul 3.0 See on oluline vahe? Ühesõnaga nüüd tean, et mATX on võtmesõna icon_smile.gif
Tänud vastanutele! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 12:39:22 vasta tsitaadiga

olafsand, Mul Nexus Thrio 310, mis on suht väike ja mahutab ka ATX mobo ära..

edit: ei tea muidugi, mis korpus sul on ja kui väikseks ajada tahad :p

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 14:34:33 vasta tsitaadiga

rmc, mul oli coolermaster 280K, hetkel on (ma nime ei tea peast) sellest 1,5x kõrgem veel. Tempid läksid hullemaks isegi ja no milleks mulle seda "hiina müüri" laua peale vaja siis. Seda enam, et plaanis elustada Lan_üritused sõpradega ja seetõttu oleks minimaalne korpus ideaalne. Ja silmale ka ilusam icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 15:43:48 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8696050#8696050 siit ja nats edasi võid lugeda... ise ootan nova't... pea ideaalne.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 05.09.2015 23:46:19 vasta tsitaadiga

Algselt postitatud 31.08.2015 14:13:

Aeg oma iidvana korpus lõpuks välja vahetada.

Märksõnad: soodne, vaikne ja tagasihoidlik välimus.

Hetkel tundub Cooler Master'i Silencio 452 ainus mõistlik valik olevat, või on mul samast hinnaklassist (~60 EUR) midagi märkamata jäänud?

Temperatuuride pärast ei muretse, pikki ja intensiivseid mängusessioone ei tee, kast on laua peal ja värske õhu ligipääs on igast suunast hea.



Uuendus 05.09.2015:

Otsustasin eelarvet suurendada ~100 euro peale ja uueks väljavalituks saab ilmselt Fractal Design Define R5.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 02:38:52 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Soov oleks saada nii väike korpus kui võimalik
Võin soovitada väga väikest korpust aga isiklikult ma ei soovitaks seda kasutada. Eksklusiivsete asjade komplekti komplekteerimise ja komponentide hind-järelturuväärtuse lõpphind ei ole hea. Kui suur on ruum kus hakkad komplekti kasutama? Mis on töö-õppelaua mõõtmed, et tavaline kast sinna alla jalgade kõrvale ära ei mahu? Küsin, et optimaalne valik välja pakkuda
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 07.09.2015 07:52:20 vasta tsitaadiga

liiv, Ma nii ei ütleks, ITX on üsna levinud ja laialt kasutatav. See nüüd küll kuidagi hinda järelturul ei langeta, et kasutad väiksemaid komponente.
Väikest kasti ei ehitata töölaua mõõtmed ega sellepärast, et ta kuhugi ei mahu, vaid tehakse sellepärast, et nii on võimalik, nii on ilusam.
Isiklikult meeldib seda väiksem kast, seda parem.

Getomees, Fractal on hea valik. Mulle need korpused meeldivad. Värv on hea korralik paks. Plekk samuti korralik, ei paindu läbi ja asju on mõnus paigutada. Samas pole liiga hõre ka kui mõni konkurent.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 08:57:51 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
olafsand kirjutas:
Soov oleks saada nii väike korpus kui võimalik
Võin soovitada väga väikest korpust aga isiklikult ma ei soovitaks seda kasutada. Eksklusiivsete asjade komplekti komplekteerimise ja komponentide hind-järelturuväärtuse lõpphind ei ole hea. Kui suur on ruum kus hakkad komplekti kasutama? Mis on töö-õppelaua mõõtmed, et tavaline kast sinna alla jalgade kõrvale ära ei mahu? Küsin, et optimaalne valik välja pakkuda


Arvuti on laua peal paremal pool kohe käe kõrval. Seetõttu võiks olla võimalikult väike icon_smile.gif

Lisaks on tekkinud vajadus ka paar korda kuus masin autosse tassida ja nädalavahetuseks kaasa võtta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 12:38:46 vasta tsitaadiga

olafsand, võid uurida minu profiili masinat. Endal oli sama probleem, et vana vene aegne kirjutuslaud, mis on üsna väike ehk ruumi pole suurt laual ning teine asi, et ka vahel vaja arvutit mugavalt autoga vedada. Lisaks on hetke masin mõnusalt vaikne, see oli ka üks buildi eesmärke. Ruumi nagu ITX-i puhul ikka väga ei ole (askeldamiseks!), muus osas probleemi pole üldiselt, eks natuke saab pildilt aimu icon_razz.gif
Leidsin ühe pildi kah, ehk näeb https://goo.gl/photos/zcRGi4wyNhYj7sxL6

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 12:50:36 vasta tsitaadiga

olafsand, pigem on küsimus selles, palju raha sa arvuti mõõtmete vähendamise alla tahad panna ja mida sa juppidest oled nõus välja vahetama.
kui rõhud suurusele ja selle nimel pead üle minema matx peale, siis miks mitte juba itx?
sul pole päris detailne konf profiilis aga problemaatiliseks saaks selle juures saaks küll tõenäoliselt vaid prose jahutus ja mälud (4x4, itx plaatidel on üldjuhul 2 mälupesa).

kõige muljetavaldavam itx kast on minu jaoks siiani cm elite 110. vajab planeerimist - cpu jaoks closed-loop jahutus ja <21cm videokaart (olemas on lühikesed 970 itx, 280/380 itx) aga oma suurust arvestades on piiranguid ikka väga vähe.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.09.2015 12:58:35 vasta tsitaadiga

Toon selle kasti ka jälle teemasse: http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-tu100/ icon_razz.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 13:04:16 vasta tsitaadiga

sfx psu on saatanast - sest põhimõtteliselt on neid korralikke vaid umbes 3 silverstone mudelit icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 13:30:33 vasta tsitaadiga

Equinox, vot sellist asja mõtlengi. Mul ka suht väike laud ja seetõttu just ruumi vähe.

londiste, raha paneks täpselt nii vähe kui võimalik. Vahetada võiks emaplaadi (peakski tegelikult eks) ja mälude vähendamine/vahetamine 2 klotsi vastu. Lisaks poleks küsimus ka väiksem cpu jahutus osta. GPU aga võiks/peaks sama jääma. Ning 3.5" hdd ka kindlasti jääks esialgu ning piisaks 1 pesast. Ideaalis võiks cd-rom ka olla ja veel parem oleks flopy koht, sest kasutan praegu ka mälukaartide/id-kaardi lugejat. Aga neid kahte viimast väikeselt korpuselt eeldada pole vist mõtet ja pole ka elutähtsad tegelikult.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 13:45:18 vasta tsitaadiga

Corsair Obsidian 250D on liiga suur? väiksem kui Bitefenixi analoog, profiilis täpsem sisu kirjas
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 14:32:48 vasta tsitaadiga

250d, nagu ka prodigy on muide suuremad kui nii mõnigi väike matx kast icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 07.09.2015 14:39:52 vasta tsitaadiga

Kui vaikust ja silmailu tahad nautida siis väikeses formaadis on FD 304 kõige mõistlikum lahendus kuhu saab mahutada piisavalt hulgal nänni ilma suurma vaevata.

*PS, Kui huvi siis kohe kohe liigutan müüki ühe FD304 ja H80i kombo =P

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 07.09.2015 15:24:21 vasta tsitaadiga

StarLight, Nõus, parim ITX korpustest mis ma käes hoidnud. Prodigy oli liialt suur, mõni mATX on ka sama suur. CM 120'nel on toide lollis kohas ja on liiga õre ja kuidagi mitte nii kvaliteetne kui Fractal.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 15:43:04 vasta tsitaadiga

olafsand, https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Korpused/491782/

200mm vent ette.Taga vist 2tk 92mm vent.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2015 20:42:45 vasta tsitaadiga

erik111, see muidu väga ok suurus jne, aga koledasti hõre ja see mulle ei meeldi icon_neutral.gif
Muidugi väike ja väga kinnine ning vaikne kast on kindlasti kole kuum seest jällegi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 22:41:32 vasta tsitaadiga

Tere!
Panen esmakordselt ise komplekti kokku. Kõik on põhimõtteliselt juba ostetud, v.a. korpus, mida ei oska lihtsalt valida. Oleksin nõu eest tänulik.

Ostetud komponendid on muuhulgas:
Mobo: Asus Z170 Deluxe
GPU: GTX 970 G1 Gaming
PSU: Corsair HX850i
CPU jahutus (CPU ise i-7 6700k): Corsair Hydro Series H100i GTX Liquid CPU Cooler

Kui esteetikast rääkida, siis mulle need agressiivse välimusega mänguri kastid ei meeldi, samas sinine LED valgustus ja läbipaistvad seinad oleksid päris meeltmööda. Sellega seoses ongi silma jäänud näiteks:
Thermaltake Chaser A31 ja Deepcool Tesseract SW, aga kardan, et mõlemad võivad väikseks jääda (CPU jahutuse tõttu eelkõige) ning vähemalt teine lõhnab küll, arvestades arvutikomponente, natuke liiga budget valiku järgi.
Üldiselt, valik on liiga suur ja ajas vähemalt sellel algajal küll juhtme kokku. Kui kaks päeva järjest pärast tööpäeva terve õhtu korpuste revüüde ja hinnavõrdluste lugemise peale kulutada, siis tekib kiusatus siin teemas korraks "õnge vette visata" küll. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 23:10:40 vasta tsitaadiga

Ükskõik missugune sellest seeriast "Fractal Design Define" ühegagi näppu ei ole võimalik lõigata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.09.2015 23:39:45 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ükskõik missugune sellest seeriast "Fractal Design Define" ühegagi näppu ei ole võimalik lõigata thumbs_up.gif


R2-ga õnnestus näppu lõigata. Oli kusagil terav serv. icon_razz.gif
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 23:43:53 vasta tsitaadiga

von Wu, icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capmoq
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2009




sõnum 17.09.2015 23:59:12 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Tere!
Panen esmakordselt ise komplekti kokku. Kõik on põhimõtteliselt juba ostetud, v.a. korpus, mida ei oska lihtsalt valida. Oleksin nõu eest tänulik.

Ostetud komponendid on muuhulgas:
Mobo: Asus Z170 Deluxe
GPU: GTX 970 G1 Gaming
PSU: Corsair HX850i
CPU jahutus (CPU ise i-7 6700k): Corsair Hydro Series H100i GTX Liquid CPU Cooler

Kui esteetikast rääkida, siis mulle need agressiivse välimusega mänguri kastid ei meeldi, samas sinine LED valgustus ja läbipaistvad seinad oleksid päris meeltmööda. Sellega seoses ongi silma jäänud näiteks:
Thermaltake Chaser A31 ja Deepcool Tesseract SW, aga kardan, et mõlemad võivad väikseks jääda (CPU jahutuse tõttu eelkõige) ning vähemalt teine lõhnab küll, arvestades arvutikomponente, natuke liiga budget valiku järgi.
Üldiselt, valik on liiga suur ja ajas vähemalt sellel algajal küll juhtme kokku. Kui kaks päeva järjest pärast tööpäeva terve õhtu korpuste revüüde ja hinnavõrdluste lugemise peale kulutada, siis tekib kiusatus siin teemas korraks "õnge vette visata" küll. icon_smile.gif


Ma olen ka just samasugust süsteemi kokku panemas. Mul tuleb küll GTX 970 asemele R9 390 Nitro. Ise valisin 3 tükki välja Cooler Master MasterCase 5 Pro (pole veel müügil, aga kohe-kohe jõuab),
Cooler Master 690 Series CM 690 III ja be quiet! Silent Base 800 Window. Kõigil väga hea cooling ja näevad ilusad välja =)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2015 19:34:38 vasta tsitaadiga

capmoq kirjutas:
lexo kirjutas:
Tere!
Panen esmakordselt ise komplekti kokku. Kõik on põhimõtteliselt juba ostetud, v.a. korpus, mida ei oska lihtsalt valida. Oleksin nõu eest tänulik.

Ostetud komponendid on muuhulgas:
Mobo: Asus Z170 Deluxe
GPU: GTX 970 G1 Gaming
PSU: Corsair HX850i
CPU jahutus (CPU ise i-7 6700k): Corsair Hydro Series H100i GTX Liquid CPU Cooler

Kui esteetikast rääkida, siis mulle need agressiivse välimusega mänguri kastid ei meeldi, samas sinine LED valgustus ja läbipaistvad seinad oleksid päris meeltmööda. Sellega seoses ongi silma jäänud näiteks:
Thermaltake Chaser A31 ja Deepcool Tesseract SW, aga kardan, et mõlemad võivad väikseks jääda (CPU jahutuse tõttu eelkõige) ning vähemalt teine lõhnab küll, arvestades arvutikomponente, natuke liiga budget valiku järgi.
Üldiselt, valik on liiga suur ja ajas vähemalt sellel algajal küll juhtme kokku. Kui kaks päeva järjest pärast tööpäeva terve õhtu korpuste revüüde ja hinnavõrdluste lugemise peale kulutada, siis tekib kiusatus siin teemas korraks "õnge vette visata" küll. icon_smile.gif


Ma olen ka just samasugust süsteemi kokku panemas. Mul tuleb küll GTX 970 asemele R9 390 Nitro. Ise valisin 3 tükki välja Cooler Master MasterCase 5 Pro (pole veel müügil, aga kohe-kohe jõuab),
Cooler Master 690 Series CM 690 III ja be quiet! Silent Base 800 Window. Kõigil väga hea cooling ja näevad ilusad välja =)

Aitäh viidete eest!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2015 11:07:13 vasta tsitaadiga

kellel tavalistest PC kastidest villand, siis siin üks natuke teistsugune lahendus: https://youtu.be/ytpK6nhsfqI
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 00:11:02 vasta tsitaadiga

tammkaar, lamp, sest jupid on lahtised.. Lian-Li toodab päris korpuseid ka, mis on lauad: http://www.lian-li.com/en/products-computer-desk/
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 19:05:47 vasta tsitaadiga

sai sli jahil omale suurem korpus muretsetud. valge nzxt s340.

layout on selline korralik uue põlve oma ja lahedalt akna ümber disainitud (5.25" pesi pole, 3.5" rääkimata. ees 240/280 radika jagu ruumi. peidetud/eraldatud toide ja 3.5" ketaste pesad).
väljanägemine on mõneti keskpärane. kõrgläikega valge metall on selline nagu olema peab aga äärte (sooned siin-seal on veidi kummalised, esipaneeli ja külgede ebaühtlane vahe) ja pealmise osa disain ei ole väga õnnestunud. matt ja kriimustuv pealmine osa, ainult üks 140 vendiauk (miks mitte 2? ja miks 120se vendiga seal augus?).
müra sees ei hoia, vibreerivate ketastega tuleks ilmselt olla tähelepanelik kuna pehmeid monteerimiskohti ei ole.
ja koostekvaliteet... on natukene nadi. kõige häirivamalt - no ei lähe kruvid oma aukudesse. ja kui lähevad, siis vahelduva eduga väga tuugalt või väga kergelt, enamasti ka paari pöörde kaupa.
küljepaneelid seal kinniste kruvidega on lausa nõmedad. need kuradi kruvid seal välja ei käi ja kui korralikult külg peale tõmmata siis pooltel kordadel on üks kruvidest ikka viltu nii et tuleb uuesti teha. iga keeramisega tuleb kuskilt kruvi vahele jäänud valget värvi ka välja.

täitsa ilus ja asine on, aga soovitada julgeks küll vaid siis, kui eesmärk on korra kast kokku panna ja seda hiljem üsna vähe puutuda.

edit:
ahjaa, cable management võimalused on üle mõistuse head. ausalt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 06.10.2015 19:10:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 19:07:07 vasta tsitaadiga

Sai ka vaadatud seda aga jättis jube odava mulje, esiteks glossy ei sobi kuskile ja teiseks igaltpoole kokku hoitud, nagu lihtsalt 4 ruutu plekki ümber raami ja thats it.
millelegi muule pole tähelepani pööratud, ja seetõttu sai uuele masinale nagu 3 eelmisele hoopis fractali kast võetud, define R5 siis.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 19:10:52 vasta tsitaadiga

fractali valikust oleks nii hinnaklassi kui layouti poolest õigem võrdlus define s.
aga mul on fractali korpus juba olnud, tahtsin midagi muud proovida. icon_smile.gif

see glossy valge muide näeb tegelikult üllatavalt okei välja.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 06.10.2015 19:14:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 19:14:15 vasta tsitaadiga

Mis kasutatult korpus hetkel parim ost oleks?ATX plaat peaks sisse minema.Võib ka poest võtta.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 19:18:01 vasta tsitaadiga

Hinnaklass on oluline, kui mingi võimalikult odav siis pole vahet võta mis rohkem meeldib.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.10.2015 17:52:21 vasta tsitaadiga

Üritasin järgmist AIO-t r500 sisse susida. Peale 120mm radika ühte ja teistpidi sobitamist, et kitsam nina allapoole oleks, sain lõpuks tagumisse(rear) asendisse ära surutud. Üllatus, üllatus, jälle kruviaugud ei passi paika, jäigi 2 kruviga. Samas läks väga tihedalt GPU raami ning ülemise 240 radika vahele, ega ei kukuks niisamagi vist kuhugi. Tehaseandmete järgi peaks ära mahutama. Aga isegi kui üleval radikat ei oleks, ei oleks ära mahtunud, sest GPU raam 2mm varem ära keeratud ja hakkab üles suruma radikat. Huvitav, kas tehases keegi on üldse ise üritanud neid radikaid installeerida- Corsair H80 täpselt samade mõõtmetega ehk 154mm pikk... Ülemisel radikal samamoodi sai üks kruvi 0.5mm raami sisse keeratud, august mööda. Kõvakettakarbil samuti kruvid mööda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 16:57:17 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
caramis kirjutas:
Nika0 kirjutas:
Krooms kirjutas:
be quiet üllatab korpusega. be quiet silent base 800 seeriaga. thumbs_up.gif
http://www.bequiet.com/en/case/546


Video ka
Spoiler Spoiler Spoiler

väga ilus teine thumbs_up.gif


On jah. Tükk aega olen seda "õiget" korpust taga ajanud. Mine tea äkki see ongi. icon_razz1.gif
Loodame, et tuleb ka meil müüki.

Aasta hiljem on müüki tulnud ka veidi väiksem Silent Base 600
http://arvutitark.ee/est/Otsing/Silent+Base/35

Ülevaade: https://www.youtube.com/watch?v=SDaxE6BFhRI
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 17:34:43 vasta tsitaadiga

ootaks nüüd silent base 400't, mis oleks mATX ja 200't, mis oleks mITX? icon_biggrin.gif
Ise üle mATX'i kastil mõtet ei näe 2015. aastal..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 19:46:57 vasta tsitaadiga

Alles siseneti arvutikorpuste turule ning loodan, et kahe isendiga tõepoolest ei piirduta. thumbs_up.gif

Mõttekus on väga subjektiivne väärtus, kuid ega muidu ei toodetaks, kui poleks nõudlust/turgu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 01:05:24 vasta tsitaadiga

NZXT sai valmis uue Razedr design kastiga S340 Special Edition https://www.nzxt.com/product/detail/158-s340-razer-edition-mid-tower.html
Mulle endale see Razer Edition nii meeldib, et panin lapsele kokku H 440 Razer Editioni, tõesti näeb impressive välja (ütlen ausalt, süda veits verd tilkus sest see on ikka päris kirves hind).
Uue kasti boonuseks on hind, hetkel veel seda müügist ei leia aga hakkab maksma sota ringis, H 440 Razer Edition maksab kahe soti ringis.
http://www.eteknix.com/nzxt-announces-new-s340-special-edition-pc-case/
ps. minul endale jättis tavaline NZXT 340 pisut odava mulje, ootan Razeri ilmutist
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 09:11:28 vasta tsitaadiga

NZXT võiks mATX või mITX korraliku kasti teha. Hetkel kõik suunad näitavad Fractal Design usku, kuna kohalikud maaletoojad sama trummi löövad.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 13.10.2015 09:40:33 vasta tsitaadiga

Sellel pidi mingi "supertinted" klaas olema - sisu eksponeerimiseks tuleb korralikud ledid sisse lükata.
Lisaks vist alumise filtri paigaldamise liigne "keerulisus".

Review LTT poolt:
https://www.youtube.com/watch?v=3u_NFSAWc1s

Ilus kast, kuid ise ootaks NZXT'i enda sümboolikaga mingit innovatiivset valgustusega, kuid samas esteetilise välimusega korpust.
Lisaks tahaks näha IO valgustust nagu MasterCase 5ĺ on.



liiv kirjutas:
NZXT sai valmis uue Razedr design kastiga S340 Special Edition https://www.nzxt.com/product/detail/158-s340-razer-edition-mid-tower.html
Mulle endale see Razer Edition nii meeldib, et panin lapsele kokku H 440 Razer Editioni, tõesti näeb impressive välja (ütlen ausalt, süda veits verd tilkus sest see on ikka päris kirves hind).
Uue kasti boonuseks on hind, hetkel veel seda müügist ei leia aga hakkab maksma sota ringis, H 440 Razer Edition maksab kahe soti ringis.
http://www.eteknix.com/nzxt-announces-new-s340-special-edition-pc-case/
ps. minul endale jättis tavaline NZXT 340 pisut odava mulje, ootan Razeri ilmutist
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 09:48:31 vasta tsitaadiga

S340 on kole ja odav plekist junn
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 12:21:33 vasta tsitaadiga

S340 kast oleks ülimalt äss kui oleks korralikust paksust plekist ja normaalse mattvärviga.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 12:42:56 vasta tsitaadiga

Auron, mis mõttes korralikust paksust? kast ise on küllalt tugev, isegi küljed on täitsa mõistlikult paksud.
sisemine tumehall/must mattvärv on iseenesest ilus aga ka hirmus sõrmejäljemagnet ja kriimustub kole kergesti.

kole on suhteline määratlus. kaugelt näeb täitsa ilus välja, lähedalt paistab tõesti odavavõitu.

kui see razeri edition on küljed ka sama mati mustaga siis ma selle puhastajale tunnen kaasa. tavalise matt must pealmine osa on sellest küljest juba üsna tüütu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 17:34:51 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Auron, mis mõttes korralikust paksust? kast ise on küllalt tugev, isegi küljed on täitsa mõistlikult paksud.

NZXT 340 ja NZXT 440 kõrvuti panna siis on vahe tuntav ja seda herr Auron tõenäoliselt silmas peabki. NZXT 440 on mürasummutus pigimatiga seest (vähemalt Razeri versioon, kahjuks ma enam ei mäleta kuidas NZXT H440 enda versioonil oli, olen küll seda kasti eelmine sügis mitu tükki kokku pannud aga tõesti enam ei mäleta).
Disaini poolest on 340 väga õnnestunud aga koostöökvaliteedil vs 440 on siiski vahe. Mitte et 340 kehv oleks, hea kast aga 440 on parem
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 19:55:24 vasta tsitaadiga

Peab ka ikka ostma mingi vaikse korpuse.Mida vaatada?Fractal Design Define R5 ei müü keegi kasutatult?

Ma saaks ka tegelt Corsair 250D hea hinnaga.MITX on hea plaan teha või jääda ATX peale?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 20:15:29 vasta tsitaadiga

Võta ikka tutikas. New car smell thumbs_up.gif
Endal Define R5 laua ääres ja saan ainult kiita teda.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 20:16:10 vasta tsitaadiga

100€ kasti alla ikka veits palju...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.10.2015 20:36:52 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
100€ kasti alla ikka veits palju...


Aga sa ei osta seda ju igapäev. Korpus ostetakse pikkadeks aastateks ja üdliselt ei kaota ta ajaga väga hinda ka kui näiteks mõni videokaart.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 20:47:03 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Võta ikka tutikas. New car smell thumbs_up.gif
Endal Define R5 laua ääres ja saan ainult kiita teda.

x2, ülirahul kastiga.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.