|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.09.2015 21:21:15
|
|
|
klaveriga saab väga edukalt autot juhtida
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
02.09.2015 21:41:36
|
|
|
Ok,eks vajab harjutamist.
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.09.2015 21:46:23
|
|
|
ehk sul midagi valesti? endal küll kordagi klaveriga sõites ei tundu, et auto on nagu närvihaige ja tõmbleb ühest kohast teise. võimaluse korral tee video, näis ehk ongi default seaded sulle ebasobivad.
endale tundub vaid lendamine mängus klaveriga suht võimatu võrreldes xbox360 puldiga mida pc taga kasutan.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
03.09.2015 08:15:18
|
|
|
tundub et ma leidsin oma online loadimise probleemile lahenduse, kõigepealt tegin ühe tegelase omale juurde, sellega sai plaksust sisse ilusti, olin juba ängistuses, et nüüd peabki hakkama jälle esimesest levelist pihta ( hea seegi et rahakott on tegelaste vahel ühine).
Siis aga lõi mingisuguse lambikese põlema, et prooviks oma Spawn asukohta muuta, mis esialgu oli high-end korteris. muutsin selle ühte teise kohta ja oh imet saingi sisse jälle oma jõududega, mitte ei pidanud sõbrakutset ootama.
Kehva on see et highend korterisse ei saa üldse sisse (majja või garaaži sisenedes näitab mulle ainult maja fassaadi või garage ust, ehk ei lae edasi) ja ma ei saa ise heisti enam alustada sest heisti ettevalmistus tuba asub ainult seal ju, peab raha koguma ja teise high end korteri vastu vahetama, ehk siis miskit muutub.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
03.09.2015 08:43:05
|
|
|
ehk kreedeks teeb seal maja soojustust
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
03.09.2015 10:01:16
|
|
|
| rewer kirjutas: |
Hetkel mingi jama mänguga, tekstuurid vilguvad ja kui tegelasega joosta siis kukub pikali Sai Win uuesti installitud, võimalik et Steami backupiga mingi jama aga muid mänge teinud ja pole süvenenud, kui DLC tuleb eks siis vaatab  |
Ei süvenenud toona kuna mäng läbi ja online ka rohkem ei viitsinud, nüüd aga mõtlesin et võiks veidi mängida.
Probleem on protsessoris(i5 3570) või ühilduvuses. Proovisin oma arvutis 3570K ja kõik OK, proovisin 3570t veel kahel plaadil(polnud muud käepärast kui H61 aga ei usu et kiibistikus asi, kuigi jah ei tea) ja sama jama, esineb ka prose HD videoga. Protsessor ise tundub korras, muud mängud toimivad(midagi väga uut/nõudlikku proovinud pole aga Wolfenstein: Old Blood, TF2, Borderlands 2 ja hulk muid), lasin prime mõned tunnid. Netist otsides ei leidnud sarnast probleemi ja prose pole mingi harduldane mudel.
Kui nüüd meenutada siis olen sarnast jama näinud aga algul ei seostanud ära. Kunagi kui mäng oli alles tulnud proovisin huvipärast erinevaid prosesi, ka ühte Q9400 sellega oli ok(jõudlus nigel, def sagedusel) ja pärast ka mingit 2tuumalist C2D millega samuti tekstuurid vilkusid aga ei pööranud tähelepanu sellele, arvasin et lihtsalt prose nõrk vms.
Hetkel väga katsetada ja jamada(kui DLC tulekul eks siis vaatab uuesti või kui probleeme peaks ka mujal esinema) ei viitsi, RS supporti kirjutan.
Tean jah et kokkuvõttes ikka tihendi viga
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
03.09.2015 10:15:40
|
|
|
Peale neid hooldustõid 18.08.2015 pole ma enam GTA V käima saanud seda siis Windows Vista 64bit peal, senini kõik töötas ja mäng ise sai 98,2% ulatuses läbi mängitud, vahepeal sai igaks juhuks tasuta W10 litsentsi hankimise tõttu Windows 10 ka arvutisse paigaldatud ja oh ime seal see mäng töötas graafiline pool oli ka tunduvalt ilusam aga midagi mängida enam polnud, Vista peale tagasi ja vaatan, et ikka ei lähe GTA V tööle, kas mängul kaotati Vista 64bit tugi mõne uuendusega ära ja kas mängu ka nii mängida saaks, et paigaldad uuesti GTA V aga uuendusi ei laseks paigaldada.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.09.2015 14:18:33
|
|
|
| Mr Jason kirjutas: |
| Hei kõigile ,alles alustasin mängu.Ärandasime kaks autot store järgi,autot juhtida on võimatu pendeldab nagu kella pendel ,miks nii äkiline. juhtimine nagu klaviatuuri pealt. |
Algul ongi nii või ei? Vähe skilli sõitmisel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.09.2015 15:18:58
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Mr Jason kirjutas: |
| Hei kõigile ,alles alustasin mängu.Ärandasime kaks autot store järgi,autot juhtida on võimatu pendeldab nagu kella pendel ,miks nii äkiline. juhtimine nagu klaviatuuri pealt. |
Algul ongi nii või ei? Vähe skilli sõitmisel. |
Täpselt nii, alguses ongi harjumatu, eriti kui näiteks GTA4'ga võrrelda. Aga harjub üsnagi kiirelt ära ja juhitavus tegelikult täiesti normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
03.09.2015 15:53:47
|
|
|
| Juhitavus on ikkagi kuidagi naljakas ja kahju, et kõigil masinatel on lõppkiirus sama. Ka kõige uhkemad masinad sõidavad ühtemoodi aeglaselt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.09.2015 15:56:11
|
|
|
No ikka ei ole küll
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6kk
HV kasutaja
liitunud: 15.05.2015
|
03.09.2015 16:10:35
|
|
|
No kui sa jah mingi kastika võtad siis lõppkiirus on väike, aga sportmasinaga mingit kihutamise tunnet küll ei teki. Näiteks Mafia mängus olid masinad millel tõesti gaasi sai lõpuni põhja lükata ja tekkis tunne nagu auto läheb juba lendu.
Sõida kabiinivaates ja armatuuril olev spidomeeter ei lähe kunagi põhja.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
03.09.2015 16:22:09
|
|
|
Küsümüs laiale ringile.
Kui ma tahan nüüd vana Xbox kontot üle tuua, siis kas ma kaotan PC characteri raha,autod ja elamise ?
Mul kogunenud hea kogus nutsu seal Onlines ja ei tahaks sellest ilma jääda. Point selles, et Xbox char-i level on 3 korda kõrgem ja pea kõik asjad on avatud..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
03.09.2015 17:46:22
|
|
|
| p6kk kirjutas: |
| No kui sa jah mingi kastika võtad siis lõppkiirus on väike, aga sportmasinaga mingit kihutamise tunnet küll ei teki. |
Muutsin mõni päev tagasi masinate juhitavust käsitlevas failis kõikide superautode(k.a DLC) tippkiiruse umbes 1.5x suuremaks. Tiri OpenIV - http://openiv.com/. Ava sealt GTAV Windows, ülevalt pane "edit mode".
Siis navigeeri mängu kaust>update>update.rpf>common>data. Seal vaheta järgmine fail - http://www.upload.ee/files/5176358/handling.meta.html
Palju reaalsem on küll, ei teki tunnet et masin oleks piirajas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
03.09.2015 17:51:58
|
|
|
| Sportautod tunduvad aeglased kuna nad ongi. Tippkiirus ~120mph ehk ~194km/h
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
03.09.2015 20:34:37
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
| p6kk kirjutas: |
| No kui sa jah mingi kastika võtad siis lõppkiirus on väike, aga sportmasinaga mingit kihutamise tunnet küll ei teki. |
Muutsin mõni päev tagasi masinate juhitavust käsitlevas failis kõikide superautode(k.a DLC) tippkiiruse umbes 1.5x suuremaks. Tiri OpenIV - http://openiv.com/. Ava sealt GTAV Windows, ülevalt pane "edit mode".
Siis navigeeri mängu kaust>update>update.rpf>common>data. Seal vaheta järgmine fail - http://www.upload.ee/files/5176358/handling.meta.html
Palju reaalsem on küll, ei teki tunnet et masin oleks piirajas. |
Online gameplayd ei mõjuta? banni ei saa?
Alates gta3'st kiirust alati juurde timminud aga hetkel pole veel näppima hakanud.
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
04.09.2015 01:15:04
|
|
|
| mõjutab, onlines ei tohi ühtegi modi kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
09.09.2015 08:35:22
|
|
|
Update minu online probleemiga, nimelt sai ostetud uus korter hullu raha raisatud, sellega sain kõik korda tundub. kuniks üleeile õhtul parkisin kuulikindla kuruma uuesti high end korterisse, niipalju oli vahet et garaazi sain sisse ja sealt otse korterisse aga kui välja tulin siis enam korterisse sisse ei saanud.
Siis eile õhtul tekkis väike idee et äkki see kogu jama oligi algusest peale kurumaga seotud, proovisin siis kuruma teise majja kuskile parkida, ja võta näpust high end korteri toimetused hakkasid jälle tööle nii nagu peab. mingi tõsine bugi on mul kontoga. Aga RS supporti kirjutamine on nagu musta auku saadaks emaile.
Hetke seisuga saab vähemalt edasi mängida nüüd peale 2nädalast ajun......... hulka raha läks kaotsi nende korterite ostmise vahetamisega ja paar autot pidin ka maha müüma, ilmselgelt ju odavamalt kui nendesse investeeritud oli.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
09.09.2015 10:13:57
|
|
|
| indumen, proovi see vigane Kuruma maha müüa ja uus osta. Äkki läheb korda.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
09.09.2015 12:25:00
|
|
|
pole hetkel niipalju üleliigset raha, aga plaan on seda proovida kindlasti
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
09.09.2015 14:56:02
|
|
|
endal kuruma oli esimene auto mis otsin kohe.
ja parkind teda igalepoole töötab ilusti:P
arvatavasti aitab tõesti ainult maha müümine ja uue soetamine...
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
10.09.2015 18:30:49
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
11.09.2015 07:40:29
|
|
|
Ei saa aru mis selles nii erilist on ?
Usun, et paljud ootasid rohkemat. Ei mingeid autosid ega midagi... ei mingit single player stoory uuendust vms...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
11.09.2015 09:18:52
|
|
|
| Ise oleksin oodanud kõige rohkem uut Heisti,autosi ja et onlines saaks veel 1 maja juurde osta.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
11.09.2015 11:29:08
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| et onlines saaks veel 1 maja juurde osta. |
Kas majade ostul on mõni piirang peal, kui palju maju siis omada võib. |
3 mu arust, aga neid saab vahetada, kui ostad näiteks neljandat, siis küsib millist asendada tahad, ja kompenseerib mingi summa ka eelmise kinnisvara eest, et 400k asemel maksad näiteks 240k
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
11.09.2015 12:33:09
|
|
|
| kert06 kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| et onlines saaks veel 1 maja juurde osta. |
Kas majade ostul on mõni piirang peal, kui palju maju siis omada võib. |
3 mu arust, aga neid saab vahetada, kui ostad näiteks neljandat, siis küsib millist asendada tahad, ja kompenseerib mingi summa ka eelmise kinnisvara eest, et 400k asemel maksad näiteks 240k |
3 maja on jah max mida omada saab,kui sul on 3 maja mis on 10 auto kohaga siis pole ju mõtet maju vahetada..
Sellepärast võikski saada osta uue maja et saaks osta uusi autosi juurde.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
11.09.2015 12:34:56
|
|
|
kratt1123, Mida te teete 30 autoga? Mul on 2tk, enamus ajast sõidan ikka ühega.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
11.09.2015 13:43:42
|
|
|
SilQ, noh.. vaatad, et ilus auto ja ostad ära.
Mul endal garaažis mõlemad Rolls Royce'd ja igasugu erinevaid Harley'si. Ma ei sõida nendega, aga silmale ilus kui kõik olemas. Sai isegi Sandking omale garaaži taritud, puhtalt selle pärast, et peale tuuningut näeb see välja nagu Insurgent - mis mul ka muideks olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.09.2015 13:56:57
|
|
|
ise ootasin ka pigem heiste, a eks see rohkem konsoolide järeleaitamiseks oli... videotegemine jms.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AnduLamer
HV kasutaja
liitunud: 09.03.2012
|
14.09.2015 00:03:15
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| kratt1123, Mida te teete 30 autoga? Mul on 2tk, enamus ajast sõidan ikka ühega. |
No ma isiklikult selline racefag oma ~900 wini ja ~500 kaotusega siis on mul igast klassist kõige kiirem auto puhtalt võidusõitude jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014

|
14.09.2015 09:24:17
|
|
|
| AnduLamer kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| kratt1123, Mida te teete 30 autoga? Mul on 2tk, enamus ajast sõidan ikka ühega. |
No ma isiklikult selline racefag oma ~900 wini ja ~500 kaotusega siis on mul igast klassist kõige kiirem auto puhtalt võidusõitude jaoks. |
Mis need kõige kiiremad siis on, kui saladus pole? Isegi enamasti kui online olen siis võtan racedest osa aga võite küll eriti ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AnduLamer
HV kasutaja
liitunud: 09.03.2012
|
14.09.2015 14:35:33
|
|
|
| cabbage kirjutas: |
| AnduLamer kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| kratt1123, Mida te teete 30 autoga? Mul on 2tk, enamus ajast sõidan ikka ühega. |
No ma isiklikult selline racefag oma ~900 wini ja ~500 kaotusega siis on mul igast klassist kõige kiirem auto puhtalt võidusõitude jaoks. |
Mis need kõige kiiremad siis on, kui saladus pole? Isegi enamasti kui online olen siis võtan racedest osa aga võite küll eriti ei tule. |
Super: T20
Sports: Elegy
Sports classic: Stirling GT
Muscle: Dominator
Sedan: Schafter
Coupes: Zion
Compacts: Rhapsody
SUV: Huntley S
Offroad: Sanchez
See eeldab, et sul on max tuuning ja spoilerid
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
14.09.2015 14:57:13
|
|
|
| Kuidas selle tuunimisega on. Kui ma panen turbo peale ja mul näitab see joon et lõppkiirus v kiirendus on põhjas . Siis nt mootori tuunimisest enam kasu ju pole kui see joon põhjas on? Seda lõpp kiirus ja kiirendust juurde ei tule ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
14.09.2015 15:11:59
|
|
|
| mcmarta kirjutas: |
| Kuidas selle tuunimisega on. Kui ma panen turbo peale ja mul näitab see joon et lõppkiirus v kiirendus on põhjas . Siis nt mootori tuunimisest enam kasu ju pole kui see joon põhjas on? Seda lõpp kiirus ja kiirendust juurde ei tule ? |
räägitakse, et see riba liigub sealt edasi, ei näe, aga annab juurde küll
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
14.09.2015 18:45:58
|
|
|
| Blow off soundi saad.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AnduLamer
HV kasutaja
liitunud: 09.03.2012
|
14.09.2015 22:13:01
|
|
|
| kert06 kirjutas: |
| mcmarta kirjutas: |
| Kuidas selle tuunimisega on. Kui ma panen turbo peale ja mul näitab see joon et lõppkiirus v kiirendus on põhjas . Siis nt mootori tuunimisest enam kasu ju pole kui see joon põhjas on? Seda lõpp kiirus ja kiirendust juurde ei tule ? |
räägitakse, et see riba liigub sealt edasi, ei näe, aga annab juurde küll |
Second that, läheb kiiremaks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
15.09.2015 14:38:24
|
|
|
masinate juhitavus on selgelt määratletud vastavas failis, iga tuuning muudab seda, olenemata sellest kas mängus on piltlikult põhjas.
tippkiirust ning kiirendust määratlevad parameetrid on kergelt muudetavad, sisaldudes peamiselt ainult kahes numbris - õhutakistus ning viimane käik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
15.09.2015 19:24:59
|
|
|
Fixed issues that caused framerate to stutter during gameplay.
General fixes to improve general game and network stability for Story Mode and GTA Online.
Ja need on reaalselt toimivad
Üleüldse väga palju kiitust on online keskkonnad täis selle patchi osas, ilusti sügiseks jõudis kohale
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
16.09.2015 15:38:33
|
|
|
| Declasse Stallion on ikka ostes ainult cabriolett. Väidetavalt fixitud , et saaks ka Coupe-d osta. (müügi pilt on Coupe)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
16.09.2015 15:49:42
|
|
|
päris pikk nimekiri parandatud asjadest, väga hea
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zakksakk
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2013
|
17.09.2015 09:09:58
|
|
|
| Parandusi on küll palju, aga mängijate käitumise kohta ei tehta midagi, Freeroam Events on ka juba läbi kukkunud sellepärast.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
17.09.2015 15:37:22
|
|
|
Pole see asi onlines üldse nii hull!
Ole saak või jahi ise teisi !
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
17.09.2015 15:45:02
|
|
|
mcmarta, välja arvatud siis, kui passive modes vandid relvadega ringi jooksevad ja eemalt oneshotivad, kui kurumaga ringi kütad Vahepeal satub ikka korralikesse cheater lobbydesse, aga enamasti tundub, et on siiski täitsa ok.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
17.09.2015 18:17:22
|
|
|
| No neid häkkereid tuleb ka kahjuks teistes online mängudes ette, kes teiste mängu elamust rikuvad.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
17.09.2015 20:32:57
|
|
|
| ei poolda onlines trainerit, kuid peale updatet ei toimi trainerid?
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
17.09.2015 20:48:42
|
|
|
| Wordmc9 kirjutas: |
| ei poolda onlines trainerit, kuid peale updatet ei toimi trainerid? |
scripthooki pead ka uuendama.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nmk
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.09.2003
|
17.09.2015 22:11:47
|
|
|
| Durin kirjutas: |
| Declasse Stallion on ikka ostes ainult cabriolett. Väidetavalt fixitud , et saaks ka Coupe-d osta. (müügi pilt on Coupe) |
ls customsis peaks saama nüüd katuse lisada/eemaldada.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
17.09.2015 22:34:41
|
|
|
Kes seada surnud mängu ikka enam mängib
Hack-d tegid suurepärast tööd, crap-ist suurepärase crap-i millesse mitte aega raisata!
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|