Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 21:21:15 vasta tsitaadiga

klaveriga saab väga edukalt autot juhtida icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 21:41:36 vasta tsitaadiga

Ok,eks vajab harjutamist.
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2015 21:46:23 vasta tsitaadiga

ehk sul midagi valesti? endal küll kordagi klaveriga sõites ei tundu, et auto on nagu närvihaige ja tõmbleb ühest kohast teise. võimaluse korral tee video, näis ehk ongi default seaded sulle ebasobivad.

endale tundub vaid lendamine mängus klaveriga suht võimatu võrreldes xbox360 puldiga mida pc taga kasutan.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 08:15:18 vasta tsitaadiga

tundub et ma leidsin oma online loadimise probleemile lahenduse, kõigepealt tegin ühe tegelase omale juurde, sellega sai plaksust sisse ilusti, olin juba ängistuses, et nüüd peabki hakkama jälle esimesest levelist pihta ( hea seegi et rahakott on tegelaste vahel ühine).
Siis aga lõi mingisuguse lambikese põlema, et prooviks oma Spawn asukohta muuta, mis esialgu oli high-end korteris. muutsin selle ühte teise kohta ja oh imet saingi sisse jälle oma jõududega, mitte ei pidanud sõbrakutset ootama.
Kehva on see et highend korterisse ei saa üldse sisse (majja või garaaži sisenedes näitab mulle ainult maja fassaadi või garage ust, ehk ei lae edasi) ja ma ei saa ise heisti enam alustada sest heisti ettevalmistus tuba asub ainult seal ju, peab raha koguma ja teise high end korteri vastu vahetama, ehk siis miskit muutub.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 08:43:05 vasta tsitaadiga

ehk kreedeks teeb seal maja soojustust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 10:01:16 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:

Hetkel mingi jama mänguga, tekstuurid vilguvad ja kui tegelasega joosta siis kukub pikali icon_biggrin.gif Sai Win uuesti installitud, võimalik et Steami backupiga mingi jama aga muid mänge teinud ja pole süvenenud, kui DLC tuleb eks siis vaatab icon_rolleyes.gif

Ei süvenenud toona kuna mäng läbi ja online ka rohkem ei viitsinud, nüüd aga mõtlesin et võiks veidi mängida.
Probleem on protsessoris(i5 3570) icon_eek.gif või ühilduvuses. Proovisin oma arvutis 3570K ja kõik OK, proovisin 3570t veel kahel plaadil(polnud muud käepärast kui H61 aga ei usu et kiibistikus asi, kuigi jah ei tea) ja sama jama, esineb ka prose HD videoga. Protsessor ise tundub korras, muud mängud toimivad(midagi väga uut/nõudlikku proovinud pole aga Wolfenstein: Old Blood, TF2, Borderlands 2 ja hulk muid), lasin prime mõned tunnid. Netist otsides ei leidnud sarnast probleemi ja prose pole mingi harduldane mudel.
Kui nüüd meenutada siis olen sarnast jama näinud aga algul ei seostanud ära. Kunagi kui mäng oli alles tulnud proovisin huvipärast erinevaid prosesi, ka ühte Q9400 sellega oli ok(jõudlus nigel, def sagedusel) ja pärast ka mingit 2tuumalist C2D millega samuti tekstuurid vilkusid aga ei pööranud tähelepanu sellele, arvasin et lihtsalt prose nõrk vms.
Hetkel väga katsetada ja jamada(kui DLC tulekul eks siis vaatab uuesti või kui probleeme peaks ka mujal esinema) ei viitsi, RS supporti kirjutan.
Tean jah et kokkuvõttes ikka tihendi viga icon_cry.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 03.09.2015 10:15:40 vasta tsitaadiga

Peale neid hooldustõid 18.08.2015 pole ma enam GTA V käima saanud seda siis Windows Vista 64bit peal, senini kõik töötas ja mäng ise sai 98,2% ulatuses läbi mängitud, vahepeal sai igaks juhuks tasuta W10 litsentsi hankimise tõttu Windows 10 ka arvutisse paigaldatud ja oh ime seal see mäng töötas graafiline pool oli ka tunduvalt ilusam aga midagi mängida enam polnud, Vista peale tagasi ja vaatan, et ikka ei lähe GTA V tööle, kas mängul kaotati Vista 64bit tugi mõne uuendusega ära ja kas mängu ka nii mängida saaks, et paigaldad uuesti GTA V aga uuendusi ei laseks paigaldada.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 14:18:33 vasta tsitaadiga

Mr Jason kirjutas:
Hei kõigile ,alles alustasin mängu.Ärandasime kaks autot store järgi,autot juhtida on võimatu pendeldab nagu kella pendel ,miks nii äkiline. juhtimine nagu klaviatuuri pealt.


Algul ongi nii või ei? Vähe skilli sõitmisel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 15:18:58 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Mr Jason kirjutas:
Hei kõigile ,alles alustasin mängu.Ärandasime kaks autot store järgi,autot juhtida on võimatu pendeldab nagu kella pendel ,miks nii äkiline. juhtimine nagu klaviatuuri pealt.


Algul ongi nii või ei? Vähe skilli sõitmisel.

Täpselt nii, alguses ongi harjumatu, eriti kui näiteks GTA4'ga võrrelda. Aga harjub üsnagi kiirelt ära ja juhitavus tegelikult täiesti normaalne.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 03.09.2015 15:53:47 vasta tsitaadiga

Juhitavus on ikkagi kuidagi naljakas ja kahju, et kõigil masinatel on lõppkiirus sama. Ka kõige uhkemad masinad sõidavad ühtemoodi aeglaselt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2015 15:56:11 vasta tsitaadiga

No ikka ei ole küll
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 03.09.2015 16:10:35 vasta tsitaadiga

No kui sa jah mingi kastika võtad siis lõppkiirus on väike, aga sportmasinaga mingit kihutamise tunnet küll ei teki. Näiteks Mafia mängus olid masinad millel tõesti gaasi sai lõpuni põhja lükata ja tekkis tunne nagu auto läheb juba lendu.
Sõida kabiinivaates ja armatuuril olev spidomeeter ei lähe kunagi põhja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 03.09.2015 16:22:09 vasta tsitaadiga

Küsümüs laiale ringile.

Kui ma tahan nüüd vana Xbox kontot üle tuua, siis kas ma kaotan PC characteri raha,autod ja elamise ?

Mul kogunenud hea kogus nutsu seal Onlines ja ei tahaks sellest ilma jääda. Point selles, et Xbox char-i level on 3 korda kõrgem ja pea kõik asjad on avatud..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 03.09.2015 17:46:22 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
No kui sa jah mingi kastika võtad siis lõppkiirus on väike, aga sportmasinaga mingit kihutamise tunnet küll ei teki.


Muutsin mõni päev tagasi masinate juhitavust käsitlevas failis kõikide superautode(k.a DLC) tippkiiruse umbes 1.5x suuremaks. Tiri OpenIV - http://openiv.com/. Ava sealt GTAV Windows, ülevalt pane "edit mode".
Siis navigeeri mängu kaust>update>update.rpf>common>data. Seal vaheta järgmine fail - http://www.upload.ee/files/5176358/handling.meta.html

Palju reaalsem on küll, ei teki tunnet et masin oleks piirajas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 17:51:58 vasta tsitaadiga

Sportautod tunduvad aeglased kuna nad ongi. Tippkiirus ~120mph ehk ~194km/h
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 20:34:37 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
p6kk kirjutas:
No kui sa jah mingi kastika võtad siis lõppkiirus on väike, aga sportmasinaga mingit kihutamise tunnet küll ei teki.


Muutsin mõni päev tagasi masinate juhitavust käsitlevas failis kõikide superautode(k.a DLC) tippkiiruse umbes 1.5x suuremaks. Tiri OpenIV - http://openiv.com/. Ava sealt GTAV Windows, ülevalt pane "edit mode".
Siis navigeeri mängu kaust>update>update.rpf>common>data. Seal vaheta järgmine fail - http://www.upload.ee/files/5176358/handling.meta.html

Palju reaalsem on küll, ei teki tunnet et masin oleks piirajas.


Online gameplayd ei mõjuta? banni ei saa?
Alates gta3'st kiirust alati juurde timminud aga hetkel pole veel näppima hakanud.

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.09.2015 01:15:04 vasta tsitaadiga

mõjutab, onlines ei tohi ühtegi modi kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 08:35:22 vasta tsitaadiga

Update minu online probleemiga, nimelt sai ostetud uus korter hullu raha raisatud, sellega sain kõik korda tundub. kuniks üleeile õhtul parkisin kuulikindla kuruma uuesti high end korterisse, niipalju oli vahet et garaazi sain sisse ja sealt otse korterisse aga kui välja tulin siis enam korterisse sisse ei saanud.
Siis eile õhtul tekkis väike idee et äkki see kogu jama oligi algusest peale kurumaga seotud, proovisin siis kuruma teise majja kuskile parkida, ja võta näpust high end korteri toimetused hakkasid jälle tööle nii nagu peab. mingi tõsine bugi on mul kontoga. Aga RS supporti kirjutamine on nagu musta auku saadaks emaile.
Hetke seisuga saab vähemalt edasi mängida nüüd peale 2nädalast ajun......... hulka raha läks kaotsi nende korterite ostmise vahetamisega ja paar autot pidin ka maha müüma, ilmselgelt ju odavamalt kui nendesse investeeritud oli.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 10:13:57 vasta tsitaadiga

indumen, proovi see vigane Kuruma maha müüa ja uus osta. Äkki läheb korda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 12:25:00 vasta tsitaadiga

pole hetkel niipalju üleliigset raha, aga plaan on seda proovida kindlasti
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 14:56:02 vasta tsitaadiga

endal kuruma oli esimene auto mis otsin kohe.
ja parkind teda igalepoole töötab ilusti:P
arvatavasti aitab tõesti ainult maha müümine ja uue soetamine...
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 18:30:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 11.09.2015 07:40:29 vasta tsitaadiga

Ei saa aru mis selles nii erilist on ?

Usun, et paljud ootasid rohkemat. Ei mingeid autosid ega midagi... ei mingit single player stoory uuendust vms...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 09:18:52 vasta tsitaadiga

Ise oleksin oodanud kõige rohkem uut Heisti,autosi ja et onlines saaks veel 1 maja juurde osta.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.09.2015 09:22:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
et onlines saaks veel 1 maja juurde osta.

Kas majade ostul on mõni piirang peal, kui palju maju siis omada võib.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2015 11:29:08 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
et onlines saaks veel 1 maja juurde osta.

Kas majade ostul on mõni piirang peal, kui palju maju siis omada võib.


3 mu arust, aga neid saab vahetada, kui ostad näiteks neljandat, siis küsib millist asendada tahad, ja kompenseerib mingi summa ka eelmise kinnisvara eest, et 400k asemel maksad näiteks 240k
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 12:33:09 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
Marie kirjutas:
tsitaat:
et onlines saaks veel 1 maja juurde osta.

Kas majade ostul on mõni piirang peal, kui palju maju siis omada võib.


3 mu arust, aga neid saab vahetada, kui ostad näiteks neljandat, siis küsib millist asendada tahad, ja kompenseerib mingi summa ka eelmise kinnisvara eest, et 400k asemel maksad näiteks 240k


3 maja on jah max mida omada saab,kui sul on 3 maja mis on 10 auto kohaga siis pole ju mõtet maju vahetada..
Sellepärast võikski saada osta uue maja et saaks osta uusi autosi juurde.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.09.2015 12:34:56 vasta tsitaadiga

kratt1123, Mida te teete 30 autoga? Mul on 2tk, enamus ajast sõidan ikka ühega.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 11.09.2015 13:43:42 vasta tsitaadiga

SilQ, noh.. vaatad, et ilus auto ja ostad ära. icon_biggrin.gif
Mul endal garaažis mõlemad Rolls Royce'd ja igasugu erinevaid Harley'si. Ma ei sõida nendega, aga silmale ilus kui kõik olemas. Sai isegi Sandking omale garaaži taritud, puhtalt selle pärast, et peale tuuningut näeb see välja nagu Insurgent - mis mul ka muideks olemas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 13:56:57 vasta tsitaadiga

ise ootasin ka pigem heiste, a eks see rohkem konsoolide järeleaitamiseks oli... videotegemine jms.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 14.09.2015 00:03:15 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
kratt1123, Mida te teete 30 autoga? Mul on 2tk, enamus ajast sõidan ikka ühega.


No ma isiklikult selline racefag oma ~900 wini ja ~500 kaotusega siis on mul igast klassist kõige kiirem auto puhtalt võidusõitude jaoks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 09:24:17 vasta tsitaadiga

AnduLamer kirjutas:
SilQ kirjutas:
kratt1123, Mida te teete 30 autoga? Mul on 2tk, enamus ajast sõidan ikka ühega.


No ma isiklikult selline racefag oma ~900 wini ja ~500 kaotusega siis on mul igast klassist kõige kiirem auto puhtalt võidusõitude jaoks.

Mis need kõige kiiremad siis on, kui saladus pole? Isegi enamasti kui online olen siis võtan racedest osa aga võite küll eriti ei tule.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 14.09.2015 14:35:33 vasta tsitaadiga

cabbage kirjutas:
AnduLamer kirjutas:
SilQ kirjutas:
kratt1123, Mida te teete 30 autoga? Mul on 2tk, enamus ajast sõidan ikka ühega.


No ma isiklikult selline racefag oma ~900 wini ja ~500 kaotusega siis on mul igast klassist kõige kiirem auto puhtalt võidusõitude jaoks.

Mis need kõige kiiremad siis on, kui saladus pole? Isegi enamasti kui online olen siis võtan racedest osa aga võite küll eriti ei tule.


Super: T20
Sports: Elegy
Sports classic: Stirling GT
Muscle: Dominator
Sedan: Schafter
Coupes: Zion
Compacts: Rhapsody
SUV: Huntley S
Offroad: Sanchez

See eeldab, et sul on max tuuning ja spoilerid icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 14:57:13 vasta tsitaadiga

Kuidas selle tuunimisega on. Kui ma panen turbo peale ja mul näitab see joon et lõppkiirus v kiirendus on põhjas . Siis nt mootori tuunimisest enam kasu ju pole kui see joon põhjas on? Seda lõpp kiirus ja kiirendust juurde ei tule ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2015 15:11:59 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
Kuidas selle tuunimisega on. Kui ma panen turbo peale ja mul näitab see joon et lõppkiirus v kiirendus on põhjas . Siis nt mootori tuunimisest enam kasu ju pole kui see joon põhjas on? Seda lõpp kiirus ja kiirendust juurde ei tule ?

räägitakse, et see riba liigub sealt edasi, ei näe, aga annab juurde küll
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 18:45:58 vasta tsitaadiga

Blow off soundi saad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 14.09.2015 22:13:01 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
mcmarta kirjutas:
Kuidas selle tuunimisega on. Kui ma panen turbo peale ja mul näitab see joon et lõppkiirus v kiirendus on põhjas . Siis nt mootori tuunimisest enam kasu ju pole kui see joon põhjas on? Seda lõpp kiirus ja kiirendust juurde ei tule ?

räägitakse, et see riba liigub sealt edasi, ei näe, aga annab juurde küll


Second that, läheb kiiremaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 15.09.2015 14:38:24 vasta tsitaadiga

masinate juhitavus on selgelt määratletud vastavas failis, iga tuuning muudab seda, olenemata sellest kas mängus on piltlikult põhjas.
tippkiirust ning kiirendust määratlevad parameetrid on kergelt muudetavad, sisaldudes peamiselt ainult kahes numbris - õhutakistus ning viimane käik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 15:49:04 vasta tsitaadiga

Uuendus väljas!

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/209297738--9-15-15-GTAV-Title-Update-1-29-Notes-PS4-Xbox-One-PC-
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2015 19:24:59 vasta tsitaadiga

Fixed issues that caused framerate to stutter during gameplay.
General fixes to improve general game and network stability for Story Mode and GTA Online.

Ja need on reaalselt toimivad thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Üleüldse väga palju kiitust on online keskkonnad täis selle patchi osas, ilusti sügiseks jõudis kohale icon_smile.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 16.09.2015 15:38:33 vasta tsitaadiga

Declasse Stallion on ikka ostes ainult cabriolett. Väidetavalt fixitud , et saaks ka Coupe-d osta. (müügi pilt on Coupe)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2015 15:49:42 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
Uuendus väljas!

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/209297738--9-15-15-GTAV-Title-Update-1-29-Notes-PS4-Xbox-One-PC-


päris pikk nimekiri parandatud asjadest, väga hea
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zakksakk
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2013




sõnum 17.09.2015 09:09:58 vasta tsitaadiga

Parandusi on küll palju, aga mängijate käitumise kohta ei tehta midagi, Freeroam Events on ka juba läbi kukkunud sellepärast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 15:37:22 vasta tsitaadiga

Pole see asi onlines üldse nii hull!
Ole saak või jahi ise teisi !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 15:45:02 vasta tsitaadiga

mcmarta, välja arvatud siis, kui passive modes vandid relvadega ringi jooksevad ja eemalt oneshotivad, kui kurumaga ringi kütad icon_lol.gif Vahepeal satub ikka korralikesse cheater lobbydesse, aga enamasti tundub, et on siiski täitsa ok.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 18:17:22 vasta tsitaadiga

No neid häkkereid tuleb ka kahjuks teistes online mängudes ette, kes teiste mängu elamust rikuvad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 20:32:57 vasta tsitaadiga

ei poolda onlines trainerit, kuid peale updatet ei toimi trainerid?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 20:48:42 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
ei poolda onlines trainerit, kuid peale updatet ei toimi trainerid?


scripthooki pead ka uuendama.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 22:11:47 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Declasse Stallion on ikka ostes ainult cabriolett. Väidetavalt fixitud , et saaks ka Coupe-d osta. (müügi pilt on Coupe)


ls customsis peaks saama nüüd katuse lisada/eemaldada.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 22:34:41 vasta tsitaadiga

Kes seada surnud mängu ikka enam mängib icon_biggrin.gif
Hack-d tegid suurepärast tööd, crap-ist suurepärase crap-i millesse mitte aega raisata!

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.