|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
22.08.2015 18:35:06
|
|
|
võta ära,mis sa ootad .. saad 4K peal mängida
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.08.2015 19:45:39
|
|
|
| Et kõik muudkui ei pasundaks et AMD driverid on käkid ja nvidia omad täis valgust ja headust - nvidia driverid windows 10 jaoks SLI modes siiamaani tuksis ja fixi ei paista kusagilt veel lähiajal tulevat... kirjutab videomälu täis ja siis tuleb DX crash mängudes..
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
22.08.2015 19:47:59
|
|
|
Võimatu.
/s
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.08.2015 20:17:30
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Et kõik muudkui ei pasundaks et AMD driverid on käkid ja nvidia omad täis valgust ja headust - nvidia driverid windows 10 jaoks SLI modes siiamaani tuksis ja fixi ei paista kusagilt veel lähiajal tulevat... kirjutab videomälu täis ja siis tuleb DX crash mängudes.. |
Afaik on kogu Nvidia W10 tugi hetkel sketchy at best, õnneks ROG iseenesest funktsioneerib probleemideta (kolm korda üle õla).
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.08.2015 22:46:44
|
|
|
| W10 on tervenisti sketchy to say the least.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
22.08.2015 23:13:31
|
|
|
Paljutel mängudel isegi pole veel w10 tuge. Nad jooksevad küll selle peal, kuid tuge pole veel tehtud.
Pealegi mis see viimane number oli kasutajate arvu mõttes W10 puhul ? 50 milj. ? Pisut raske uskuda seda numbrit, kuid paljutel on ka kindlasti pira versioon ja see seal numbris ei esine.
Jah mina kõrbesin AMD otsas kunagi väga ammu ja ajaga on tehnoloogia arenenud, kuid siiski pole mina usaldust nende vastu saavutanud ja kuna intel vs NVidia pole mind kunagi alt vedanud, siis pole ka põhjust olnud proovida amd ati kooslust.
Pealegi vaevalt neid dx12 mänge hakkab nüüd hüppeliselt palju välja tulema, kus ati on ühel pulgal nvidiaga ja dx11-el jääb poolega alla.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
22.08.2015 23:19:42
|
|
|
Mina olen mõlema poole kaartidele mündikaevandamise-laadset kuuma andnud ja pole kumbagiga probleeme olnud.
Püüa siis kinni, miks mõned inimesed ühe või teise leeri kaartidega pidevalt probleemide käes vaevlevad. Lihtsalt ei vea vist. Murphy vms.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
23.08.2015 15:32:59
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| W10 on tervenisti sketchy to say the least. |
Sul vb
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
23.08.2015 15:47:30
|
|
|
| Clean installiga W10 peal ja pole probleeme, töötab väga korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
23.08.2015 17:11:16
|
|
|
W10 upgrade W8.1 pealt ja no problemos
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
24.08.2015 20:05:11
|
|
|
| Huvitav, kas i5-4690k jääb 980Ti sli'le jalgu ? clock on 4.2 peal.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
24.08.2015 21:24:28
|
|
|
Tean tean, aga ootasin ka kodumaiste ekspertide arvamust
Tead ju küll...Üheksa korda mõõda, üks kord lõika.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.08.2015 21:48:07
|
|
|
millises mängus ja millisel resol?
mõistlikkuse piires ei piira see midagi, samas 980 sli on juba natukene sealt mõistlikkuse osast eemal
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
24.08.2015 21:52:42
|
|
|
4k ja Black Desert Online, BF4 ja Witcherit võiks ka ilmselt mängida.
| londiste kirjutas: |
millises mängus ja millisel resol?
mõistlikkuse piires ei piira see midagi, samas 980 sli on juba natukene sealt mõistlikkuse osast eemal  |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
24.08.2015 22:07:52
|
|
|
| kui sa just 120fps mees pole siis need mängud mängid ka single 4k välja (graafikat pead natukene maha võtma , et 40-60fps vahel ei pendeldaks).
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
24.08.2015 23:03:33
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
Tean tean, aga ootasin ka kodumaiste ekspertide arvamust
Tead ju küll...Üheksa korda mõõda, üks kord lõika.
|
ssoovitan SLI-st eemale hoida suure kaarega.
kasutasin ka ise varem ja oh seda häda ja viletsust.
ja i5 vs i7 on vahe sees ja suur kui võrrelda sli setupi
ise testisin gtx 970 sli vs single. gta 5-ga oli üldse naljakas teema lisaks micro stutterile oli single kaardiga põhimõteliselt sama FPS. erinevus kohati mingi 5 fps. ära uskuge neid review saite.
3D MARK-is on jah elu ilus Sli-ga
kui gsync monitoril DSR ei tööta sli-s nvidia work in progress juba 1.5 aastat.
+ muud micro stutter teemad jne never ever enam sli ei kasuta.
viimati muutis siven 24.08.2015 23:12:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
24.08.2015 23:08:13
|
|
|
950 oli siis flop ja FHD casual gamingu jaoks võiks pigem 280x soetada?
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
24.08.2015 23:09:52
|
|
|
| kusti85 kirjutas: |
| 950 oli siis flop ja FHD casual gamingu jaoks võiks pigem 280x soetada? |
kindlasti võta single kaart ja usu mind see on palju mõnusam.
soovitan gtx 970 hea soodne ja ikka väga vinge kaart 1080p jaoks.
kasutatuna võid ka julgelt osta.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
24.08.2015 23:15:59
|
|
|
| ühesõnaga kui oled full hd mees @60hz siis võta 970 , kui oled 120 hz mees siis võta 980ti . vist kõlbab amd 380 kah@full hd
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.08.2015 23:27:15
|
|
|
kusti85, 380 ja 960 on siiski klass kõrgemal kui 950. hinnavahe on jah seekord masendavalt väike.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
25.08.2015 08:50:07
|
|
|
| kusti85 kirjutas: |
| 950 oli siis flop ja FHD casual gamingu jaoks võiks pigem 280x soetada? |
Soeta 280x järelturult.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.08.2015 16:40:28
|
|
|
link :: Lack of Async Compute on Maxwell Makes AMD GCN Better Prepared for DirectX 12
| tsitaat: |
Async Compute is a standardized API-level feature, which allows an app to better exploit the number-crunching resources of a GPU, by breaking
down its graphics rendering tasks. Since NVIDIA driver tells apps that "Maxwell" GPUs supports it, Oxide Games simply created its benchmark
with async compute support, but when it attempted to use it on Maxwell, it was an "unmitigated disaster." During to course of its developer
correspondence with NVIDIA to try and fix this issue, it learned that "Maxwell" doesn't really support async compute at the bare-metal level,
and that NVIDIA driver bluffs its support to apps. NVIDIA instead started pressurizing Oxide to remove parts of its code that use async compute altogether, it alleges. |
Laske tulla nüüd
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
31.08.2015 23:46:50
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| tsitaat: |
Async Compute is a standardized API-level feature, which allows an app to better exploit the number-crunching resources of a GPU, by breaking
down its graphics rendering tasks. Since NVIDIA driver tells apps that "Maxwell" GPUs supports it, Oxide Games simply created its benchmark
with async compute support, but when it attempted to use it on Maxwell, it was an "unmitigated disaster." During to course of its developer
correspondence with NVIDIA to try and fix this issue, it learned that "Maxwell" doesn't really support async compute at the bare-metal level,
and that NVIDIA driver bluffs its support to apps. NVIDIA instead started pressurizing Oxide to remove parts of its code that use async compute altogether, it alleges. |
Laske tulla nüüd |
Scart ronib kohe oma koopast välja ja teeb jälle 1:0 meile
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2015 23:50:37
|
|
|
| Mõni vend võiks märgata, et meil on ammu DX12 teema olemas. Aga jumala eest, nühi oma postidearvu kõrgemaks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
31.08.2015 23:53:16
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Mõni vend võiks märgata, et meil on ammu DX12 teema olemas. Aga jumala eest, nühi oma postidearvu kõrgemaks. |
no mis ma ütlesin
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
01.09.2015 00:06:39
|
|
|
ei viitsi seda heiti nüüd kuulata siin ka.
aga maakeeli mis värk siis on? nvidia ei saa dx 12 hakkama? või saab lihtsaltt vähem boosti kui AMD?
lõppkokkuvõttes on siis samal pulgal, kuna nvidia kaardid parema perfiga kui amd aga dx 12 siis võrdsustab nad?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.09.2015 00:47:27
|
|
|
siven, Pigem AMD DX11 on kehvapoolne ja nad saavad DX12-st suurema jõudlusekasvu. Nvidia samas ei saa, mis võrdsustab veidi asju. Hetkel tundub, et nvidial on ühe kindla DX12 funktsiooniga probleeme kõikidel kaartidel ja prosekasutus on veidi kõrgem, kui AMD-l. Ma ei ütleks, et neil midagi nüüd katki oleks, aga vaevalt nad väga õnnelikud kah on.
Ajalooliselt muidugi nvidia kaardid on väga täpselt tuunitud selle jaoks milleks nad ehitatud on. Antud juhul DX11 jõudlus ja üritades teha sama rauaga uusi asju, siis see ei toimi neil alati. Kasvõi kunagine DX10.1 asi, kus nvidia raud jällegi oli DX10 ja AMD promos DX10.1, aga nvidiale see ei meeldinud. Tollal mindi koguni nii kaugele, et maksti või veendi Ubisofti (kui ma õieti mäletan) ühest oma mängust eemaldama patchiga lisatud DX10.1 tuge, kuna nvidia kaardid ei seda ei toetanud ja AMD jõudlus oli selle tõttu parem.
Mõistagi, kui nvidia oma DX10.1 kaardid välja sai, siis probleemi justkui enam polnud.
Samas on nvidia muidugi mängurite seisukohast teinud ka õigeid otsuseid - nagu näiteks FP64 toe eemaldamine mänguritele suunatud kaartidelt (ma ei mäleta mis seeriast alates - igatahes peale esimest Titan kaarti). AMD kaardid tunduvad pigem olema selles suhtes veidi tulevikukindlamad ja universaalsemad, et seal on featuure mida praegu ei kasutata ja mis seisavad jõude, samas, kui kunagi võib need kasutusele võtta.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
01.09.2015 08:31:07
|
|
|
| kes veel ei tea siis uued nvidia drivud lasti eile välja.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.09.2015 09:07:16
|
|
|
| siven kirjutas: |
| aga maakeeli mis värk siis on? nvidia ei saa dx 12 hakkama? või saab lihtsaltt vähem boosti kui AMD? |
enamiku saitide testitulemused näitavad, et nvidia kaardid saavad dx11 all praktiliselt sama tulemuse kui dx12 all. amd kaardid jõuavad dx12 all nvidia kaartidele järele ja dx11 all on haledalt nõrgemad.
nvidia dx12 = nvidia dx11 = amd dx12 > amd dx11
seda siis, kui me räägime võrreldavatest kaartidest nagu 390x ja 980 või furyx ja 980ti.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
01.09.2015 11:14:10
|
|
|
| i3+750Ti laseb mööda i3+280x kombinatsioonist. AMD DX11 driver on lihtsalt puhas pask.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.09.2015 11:17:42
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| i3+750Ti laseb mööda i3+280x kombinatsioonist. AMD DX11 driver on lihtsalt puhas piix. |
Spoiler 
Kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.09.2015 11:22:58
|
|
|
750ti on tänaseks ülehaibitud kaart. selle olematu voolutarve on tohutu pluss aga performance osas on 750ti ikka üsna masendav tegelikult.
270x on oluliselt paremas positsioonis, nagu ka nvidia nüüd vastuseks väljutatud 950 pealt näha, mis on sellega üldjoontes samas augus.
280x on klass või pigem paar klassi kiirem kaart, võrreldamatu.
i3 (eriti kui haswelli i3st räägime) ei jää enamikul juhtudel 750ti või 280x kasutades kaugeltki mitte nii piiravaks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
01.09.2015 12:59:31
|
|
|
| J22b küll, ysnagi p6hjalik artikkel oli sel teemal. Mida n6rgem prose seda hullemaks amd tulemused l2ksid. V6in hiljem v2lja otsida... aga jah, 750ti ja 280x said mingites m2ngudes samu tulemusi
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
10.09.2015 23:51:23
|
|
|
Kaks nädalat olen nüüd kasutanud 1440p monitori. Kaardiks 980ti. Paljud mängud ületavad 4gb piiri . (keskmine pole palju) , mõni rohekm mõni vähem, kui asja point on see, et kes seda reso kasutavad mõelgu pigem 6 gb+ kaardile kui 4 gb. (loomulikult oli kõik max sätetel). Lihtsalt infoks
Edit: Võtab kaardi ilusti higistama. See 60 fps @4k on bs .low-med mängib välja
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
11.09.2015 09:16:35
|
|
|
| aff198 kirjutas: |
Kaks nädalat olen nüüd kasutanud 1440p monitori. Kaardiks 980ti. Paljud mängud ületavad 4gb piiri . (keskmine pole palju) , mõni rohekm mõni vähem, kui asja point on see, et kes seda reso kasutavad mõelgu pigem 6 gb+ kaardile kui 4 gb. (loomulikult oli kõik max sätetel). Lihtsalt infoks
Edit: Võtab kaardi ilusti higistama. See 60 fps @4k on bs .low-med mängib välja |
Mina lasen Gigabyte 980Ti G1 Gaming kaardi + 3k (3440x1440) Ultrawide Dell ekraaniga, ja seni pole veel hätta jäänud
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
11.09.2015 12:42:42
|
|
|
Loomulikult ei j22, inimestel on raske aru saada, mis on noutud ja mis lihtsalt niisama 2ra kasutatakse. Kui 6gb ette s88dad, siis miks mitte koik seda 2ra kasutada. See aga ei t2henda, et 3gb kaart samadel s2tetel h2tta j22ks
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.09.2015 16:55:16
|
|
|
|
äkki pigem uued huvitavad transid ja protsess. vahvliküpsetajatel nendest DX'dest jms. vähem ja rohkem naljakatest lühenditest küllalt savi ma pakun.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.09.2015 16:57:17
|
|
|
peale mitmeaastast stagnatsiooni protsessi osas mingi väiksemale? lisaks siis finfet.
sörgitakse amd sabas hbmi manu?
fastestever?
võimalusi on hulgi ju.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.09.2015 17:43:38
|
|
|
Pascal Q1 2016 on üllatavalt vara ikka. Ok reaalselt tähendab see ~Märts 2016 aga ikkagi üsna vara. Ma ei oodanud midagi enne Q3 2016 aga kui nad suudavad Q1 juba asja väljastada, siis väga hea
Muidugi see on ka nende huvides, sest siis jääb AMD ikkagi sabas sörkima ja kui nvidia veel kiirem kah juhtub olema, siis seda enam...
Järgmine aasta saab väga huvitav olema graafika vallas. Praegused kaardid on taskukalkulaatorid võrdluses nendega mis tulevad ja ei kutsu küll raha nende alla matma.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.09.2015 17:53:33
|
|
|
q1 või fq1?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.09.2015 18:27:07
|
|
|
| No kui väidetavalt Pascali GPUl hakkab olema ~17 miljardit transistorit, miks siis pole milestone ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.09.2015 18:52:21
|
|
|
keegi sellise pulliga on kokku puutunud, et peale monitori lisamist-eemaldamist tõmbab primary molu pildi poole reso peale.
primary molu 2560x1440 üle dl-dvi ja üsna tihti käib küljes telekas uhd üle hdmi 2.0
mitte alati aga nii umbes 20% kordadest tõmmatakse kuvaril 1280x1440 reso (selliseks nagu 2560x1440 reso üle sl-dvi saata üritamine välja näeb, kes proovinud on). proovisin, samal ajal printscreen teeb täiesti normaalse pildi.
parim guess on, et mõlemad keskmisest veidi suuremad resod ja mingi asi ajab kaardi segadusse. aga mis?
oli paar draiverit tagasi see häda, vahepeal nagu ei olnud või oli vähem, ja nüüd paistab jälle sama häda esinevat.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
17.09.2015 21:54:28
|
|
|
| aff198 kirjutas: |
| Kaks nädalat olen nüüd kasutanud 1440p monitori. Kaardiks 980ti. Paljud mängud ületavad 4gb piiri . (keskmine pole palju) , mõni rohekm mõni vähem |
Millega te tavaliselt vaatate mängude VRAM kasutust? On ka mõni mis nagu FRAPS näitab ekraanil reaalselt kasutust või on mängudel konkreetne kasutus?
ps. ei ole kunagi tähelepanu pööranud mängude VRAM kasutusele aga et Call Of Duty: Modern Warfare III suudab koos GTA V tappa kehva graafika juures 6GB VRAM (netist loetud info), pani huvi tundma
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.09.2015 22:06:43
|
|
|
| liiv, 2 monitori, teisel monitoril GPU-Z jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|