Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 16:58:23 vasta tsitaadiga

Scart, Ja teised kiidavad hullupööra siin 370-t või?
Ära kujuta endale ette asju mida olemas pole icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.08.2015 18:35:06 vasta tsitaadiga

K-T kirjutas:
EVGA GeForce® GTX 980 Ti HYBRID tundub ainuke õige valik, kui ei taha oma arvutist ventilaatoriga ahju ehitada.

Arvutitark on hetkel parima hinnaga väljas? Isegi laoseis olemas.

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA/EVGA-GeForce-GTX-980-Ti-HYBRID-6GB-GDDR5-Superclocked-06G-P4-1996-KR-167651


võta ära,mis sa ootad .. saad 4K peal mängida icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 19:45:39 vasta tsitaadiga

Et kõik muudkui ei pasundaks et AMD driverid on käkid ja nvidia omad täis valgust ja headust - nvidia driverid windows 10 jaoks SLI modes siiamaani tuksis ja fixi ei paista kusagilt veel lähiajal tulevat... kirjutab videomälu täis ja siis tuleb DX crash mängudes..
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 19:47:59 vasta tsitaadiga

Võimatu.






/s
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 20:17:30 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Et kõik muudkui ei pasundaks et AMD driverid on käkid ja nvidia omad täis valgust ja headust - nvidia driverid windows 10 jaoks SLI modes siiamaani tuksis ja fixi ei paista kusagilt veel lähiajal tulevat... kirjutab videomälu täis ja siis tuleb DX crash mängudes..


Afaik on kogu Nvidia W10 tugi hetkel sketchy at best, õnneks ROG iseenesest funktsioneerib probleemideta (kolm korda üle õla).
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.08.2015 22:46:44 vasta tsitaadiga

W10 on tervenisti sketchy to say the least.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.08.2015 23:13:31 vasta tsitaadiga

Paljutel mängudel isegi pole veel w10 tuge. Nad jooksevad küll selle peal, kuid tuge pole veel tehtud.
Pealegi mis see viimane number oli kasutajate arvu mõttes W10 puhul ? 50 milj. ? Pisut raske uskuda seda numbrit, kuid paljutel on ka kindlasti pira versioon ja see seal numbris ei esine.

Jah mina kõrbesin AMD otsas kunagi väga ammu ja ajaga on tehnoloogia arenenud, kuid siiski pole mina usaldust nende vastu saavutanud ja kuna intel vs NVidia pole mind kunagi alt vedanud, siis pole ka põhjust olnud proovida amd ati kooslust.
Pealegi vaevalt neid dx12 mänge hakkab nüüd hüppeliselt palju välja tulema, kus ati on ühel pulgal nvidiaga ja dx11-el jääb poolega alla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 23:19:42 vasta tsitaadiga

Mina olen mõlema poole kaartidele mündikaevandamise-laadset kuuma andnud ja pole kumbagiga probleeme olnud.

Püüa siis kinni, miks mõned inimesed ühe või teise leeri kaartidega pidevalt probleemide käes vaevlevad. Lihtsalt ei vea vist. Murphy vms.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 23.08.2015 15:32:59 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
W10 on tervenisti sketchy to say the least.

Sul vb icon_rolleyes.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2015 15:47:30 vasta tsitaadiga

Clean installiga W10 peal ja pole probleeme, töötab väga korralikult.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 23.08.2015 17:11:16 vasta tsitaadiga

W10 upgrade W8.1 pealt ja no problemos
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 24.08.2015 20:05:11 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas i5-4690k jääb 980Ti sli'le jalgu ? clock on 4.2 peal.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 20:37:34 vasta tsitaadiga

Diesel, google esimene vaste: http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2674716/4690k-bottleneck-gtx-980-sli.html

So im planning to get a it 4690k. Will my i5 4690k bottleneck 980 ti sli if i ever sli it? Please tell me.

i5-4690k is a fantastic cpu for a gtx 980-ti. This should be your main concern.
Will i5-4690k be enough for your SLI. Absolutely.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 24.08.2015 21:24:28 vasta tsitaadiga

Tean tean, aga ootasin ka kodumaiste ekspertide arvamust icon_smile.gif
Tead ju küll...Üheksa korda mõõda, üks kord lõika. thumbs_up.gif

olafsand kirjutas:
Diesel, google esimene vaste: http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2674716/4690k-bottleneck-gtx-980-sli.html

So im planning to get a it 4690k. Will my i5 4690k bottleneck 980 ti sli if i ever sli it? Please tell me.

i5-4690k is a fantastic cpu for a gtx 980-ti. This should be your main concern.
Will i5-4690k be enough for your SLI. Absolutely.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2015 21:48:07 vasta tsitaadiga

millises mängus ja millisel resol?
mõistlikkuse piires ei piira see midagi, samas 980 sli on juba natukene sealt mõistlikkuse osast eemal icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 24.08.2015 21:52:42 vasta tsitaadiga

4k ja Black Desert Online, BF4 ja Witcherit võiks ka ilmselt mängida.


londiste kirjutas:
millises mängus ja millisel resol?
mõistlikkuse piires ei piira see midagi, samas 980 sli on juba natukene sealt mõistlikkuse osast eemal icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 22:07:52 vasta tsitaadiga

kui sa just 120fps mees pole siis need mängud mängid ka single 4k välja (graafikat pead natukene maha võtma , et 40-60fps vahel ei pendeldaks).
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 23:03:33 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Tean tean, aga ootasin ka kodumaiste ekspertide arvamust icon_smile.gif
Tead ju küll...Üheksa korda mõõda, üks kord lõika. thumbs_up.gif

olafsand kirjutas:
Diesel, google esimene vaste: http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2674716/4690k-bottleneck-gtx-980-sli.html

So im planning to get a it 4690k. Will my i5 4690k bottleneck 980 ti sli if i ever sli it? Please tell me.

i5-4690k is a fantastic cpu for a gtx 980-ti. This should be your main concern.
Will i5-4690k be enough for your SLI. Absolutely.


ssoovitan SLI-st eemale hoida suure kaarega.
kasutasin ka ise varem ja oh seda häda ja viletsust.
ja i5 vs i7 on vahe sees ja suur kui võrrelda sli setupi
ise testisin gtx 970 sli vs single. gta 5-ga oli üldse naljakas teema lisaks micro stutterile oli single kaardiga põhimõteliselt sama FPS. erinevus kohati mingi 5 fps. ära uskuge neid review saite.
3D MARK-is on jah elu ilus Sli-ga
kui gsync monitoril DSR ei tööta sli-s nvidia work in progress juba 1.5 aastat.
+ muud micro stutter teemad jne never ever enam sli ei kasuta.


viimati muutis siven 24.08.2015 23:12:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 23:08:13 vasta tsitaadiga

950 oli siis flop ja FHD casual gamingu jaoks võiks pigem 280x soetada?
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 23:09:52 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
950 oli siis flop ja FHD casual gamingu jaoks võiks pigem 280x soetada?


kindlasti võta single kaart ja usu mind see on palju mõnusam.
soovitan gtx 970 hea soodne ja ikka väga vinge kaart 1080p jaoks.
kasutatuna võid ka julgelt osta.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 23:15:59 vasta tsitaadiga

ühesõnaga kui oled full hd mees @60hz siis võta 970 , kui oled 120 hz mees siis võta 980ti . vist kõlbab amd 380 kah@full hd
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2015 23:27:15 vasta tsitaadiga

kusti85, 380 ja 960 on siiski klass kõrgemal kui 950. hinnavahe on jah seekord masendavalt väike.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 08:50:07 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
950 oli siis flop ja FHD casual gamingu jaoks võiks pigem 280x soetada?


Soeta 280x järelturult.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2015 16:40:28 vasta tsitaadiga

link :: Lack of Async Compute on Maxwell Makes AMD GCN Better Prepared for DirectX 12

tsitaat:
Async Compute is a standardized API-level feature, which allows an app to better exploit the number-crunching resources of a GPU, by breaking
down its graphics rendering tasks. Since NVIDIA driver tells apps that "Maxwell" GPUs supports it, Oxide Games simply created its benchmark
with async compute support, but when it attempted to use it on Maxwell, it was an "unmitigated disaster." During to course of its developer
correspondence with NVIDIA to try and fix this issue, it learned that "Maxwell" doesn't really support async compute at the bare-metal level,
and that NVIDIA driver bluffs its support to apps. NVIDIA instead started pressurizing Oxide to remove parts of its code that use async compute altogether, it alleges.

Laske tulla nüüd
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2015 23:46:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tsitaat:
Async Compute is a standardized API-level feature, which allows an app to better exploit the number-crunching resources of a GPU, by breaking
down its graphics rendering tasks. Since NVIDIA driver tells apps that "Maxwell" GPUs supports it, Oxide Games simply created its benchmark
with async compute support, but when it attempted to use it on Maxwell, it was an "unmitigated disaster." During to course of its developer
correspondence with NVIDIA to try and fix this issue, it learned that "Maxwell" doesn't really support async compute at the bare-metal level,
and that NVIDIA driver bluffs its support to apps. NVIDIA instead started pressurizing Oxide to remove parts of its code that use async compute altogether, it alleges.

Laske tulla nüüd

Scart ronib kohe oma koopast välja ja teeb jälle 1:0 meile
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2015 23:50:37 vasta tsitaadiga

Mõni vend võiks märgata, et meil on ammu DX12 teema olemas. Aga jumala eest, nühi oma postidearvu kõrgemaks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2015 23:53:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mõni vend võiks märgata, et meil on ammu DX12 teema olemas. Aga jumala eest, nühi oma postidearvu kõrgemaks.

no mis ma ütlesin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 00:06:39 vasta tsitaadiga

ei viitsi seda heiti nüüd kuulata siin ka.
aga maakeeli mis värk siis on? nvidia ei saa dx 12 hakkama? või saab lihtsaltt vähem boosti kui AMD?
lõppkokkuvõttes on siis samal pulgal, kuna nvidia kaardid parema perfiga kui amd aga dx 12 siis võrdsustab nad?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 00:47:27 vasta tsitaadiga

siven, Pigem AMD DX11 on kehvapoolne ja nad saavad DX12-st suurema jõudlusekasvu. Nvidia samas ei saa, mis võrdsustab veidi asju. Hetkel tundub, et nvidial on ühe kindla DX12 funktsiooniga probleeme kõikidel kaartidel ja prosekasutus on veidi kõrgem, kui AMD-l. Ma ei ütleks, et neil midagi nüüd katki oleks, aga vaevalt nad väga õnnelikud kah on.

Ajalooliselt muidugi nvidia kaardid on väga täpselt tuunitud selle jaoks milleks nad ehitatud on. Antud juhul DX11 jõudlus ja üritades teha sama rauaga uusi asju, siis see ei toimi neil alati. Kasvõi kunagine DX10.1 asi, kus nvidia raud jällegi oli DX10 ja AMD promos DX10.1, aga nvidiale see ei meeldinud. Tollal mindi koguni nii kaugele, et maksti või veendi Ubisofti (kui ma õieti mäletan) ühest oma mängust eemaldama patchiga lisatud DX10.1 tuge, kuna nvidia kaardid ei seda ei toetanud ja AMD jõudlus oli selle tõttu parem.
Mõistagi, kui nvidia oma DX10.1 kaardid välja sai, siis probleemi justkui enam polnud.

Samas on nvidia muidugi mängurite seisukohast teinud ka õigeid otsuseid - nagu näiteks FP64 toe eemaldamine mänguritele suunatud kaartidelt (ma ei mäleta mis seeriast alates - igatahes peale esimest Titan kaarti). AMD kaardid tunduvad pigem olema selles suhtes veidi tulevikukindlamad ja universaalsemad, et seal on featuure mida praegu ei kasutata ja mis seisavad jõude, samas, kui kunagi võib need kasutusele võtta.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 08:31:07 vasta tsitaadiga

kes veel ei tea siis uued nvidia drivud lasti eile välja.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2015 09:07:16 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
aga maakeeli mis värk siis on? nvidia ei saa dx 12 hakkama? või saab lihtsaltt vähem boosti kui AMD?
enamiku saitide testitulemused näitavad, et nvidia kaardid saavad dx11 all praktiliselt sama tulemuse kui dx12 all. amd kaardid jõuavad dx12 all nvidia kaartidele järele ja dx11 all on haledalt nõrgemad.
nvidia dx12 = nvidia dx11 = amd dx12 > amd dx11
seda siis, kui me räägime võrreldavatest kaartidest nagu 390x ja 980 või furyx ja 980ti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 11:14:10 vasta tsitaadiga

i3+750Ti laseb mööda i3+280x kombinatsioonist. AMD DX11 driver on lihtsalt puhas pask.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 11:17:42 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
i3+750Ti laseb mööda i3+280x kombinatsioonist. AMD DX11 driver on lihtsalt puhas piix.

Spoiler Spoiler Spoiler

Kindlasti
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2015 11:22:58 vasta tsitaadiga

750ti on tänaseks ülehaibitud kaart. selle olematu voolutarve on tohutu pluss aga performance osas on 750ti ikka üsna masendav tegelikult.
270x on oluliselt paremas positsioonis, nagu ka nvidia nüüd vastuseks väljutatud 950 pealt näha, mis on sellega üldjoontes samas augus.
280x on klass või pigem paar klassi kiirem kaart, võrreldamatu.

i3 (eriti kui haswelli i3st räägime) ei jää enamikul juhtudel 750ti või 280x kasutades kaugeltki mitte nii piiravaks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 12:59:31 vasta tsitaadiga

J22b küll, ysnagi p6hjalik artikkel oli sel teemal. Mida n6rgem prose seda hullemaks amd tulemused l2ksid. V6in hiljem v2lja otsida... aga jah, 750ti ja 280x said mingites m2ngudes samu tulemusi
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 13:26:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
i3+750Ti laseb mööda i3+280x kombinatsioonist. AMD DX11 driver on lihtsalt puhas piix.

Spoiler Spoiler Spoiler

Kindlasti

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-graphics-card-upgrade-guide-update-2?page=2
Polegi kunagi kahelnud, et 280x korraliku prosega 750Ti-st parem pole. Lihtsalt et i3-ga tarbib AMD driver nii palju CPU ressurssi ära, et tekib CPU bottleneck.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2015 23:51:23 vasta tsitaadiga

Kaks nädalat olen nüüd kasutanud 1440p monitori. Kaardiks 980ti. Paljud mängud ületavad 4gb piiri . (keskmine pole palju) , mõni rohekm mõni vähem, kui asja point on see, et kes seda reso kasutavad mõelgu pigem 6 gb+ kaardile kui 4 gb. (loomulikult oli kõik max sätetel). Lihtsalt infoks

Edit: Võtab kaardi ilusti higistama. See 60 fps @4k on bs .low-med mängib välja
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 11.09.2015 09:16:35 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Kaks nädalat olen nüüd kasutanud 1440p monitori. Kaardiks 980ti. Paljud mängud ületavad 4gb piiri . (keskmine pole palju) , mõni rohekm mõni vähem, kui asja point on see, et kes seda reso kasutavad mõelgu pigem 6 gb+ kaardile kui 4 gb. (loomulikult oli kõik max sätetel). Lihtsalt infoks

Edit: Võtab kaardi ilusti higistama. See 60 fps @4k on bs .low-med mängib välja


Mina lasen Gigabyte 980Ti G1 Gaming kaardi + 3k (3440x1440) Ultrawide Dell ekraaniga, ja seni pole veel hätta jäänud icon_smile.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 12:42:42 vasta tsitaadiga

Loomulikult ei j22, inimestel on raske aru saada, mis on noutud ja mis lihtsalt niisama 2ra kasutatakse. Kui 6gb ette s88dad, siis miks mitte koik seda 2ra kasutada. See aga ei t2henda, et 3gb kaart samadel s2tetel h2tta j22ks icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.09.2015 16:49:20 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-drops-samsung-and-uses-tsmc-for-pascal.html


tsitaat:
The reason for Samsung's determination to win the contract for the Pascal GPU lies in the fact that Nvidia's new GPU is highly likely to mark a milestone in the next-gen graphic market.



Huvitav mis nad selle lausega mõtlesid ? DX12 ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.09.2015 16:55:16 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-drops-samsung-and-uses-tsmc-for-pascal.html


tsitaat:
The reason for Samsung's determination to win the contract for the Pascal GPU lies in the fact that Nvidia's new GPU is highly likely to mark a milestone in the next-gen graphic market.



Huvitav mis nad selle lausega mõtlesid ? DX12 ?
äkki pigem uued huvitavad transid ja protsess. vahvliküpsetajatel nendest DX'dest jms. vähem ja rohkem naljakatest lühenditest küllalt savi ma pakun.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2015 16:57:17 vasta tsitaadiga

peale mitmeaastast stagnatsiooni protsessi osas mingi väiksemale? lisaks siis finfet.
sörgitakse amd sabas hbmi manu?
fastestever?
võimalusi on hulgi ju.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 17:43:38 vasta tsitaadiga

Pascal Q1 2016 on üllatavalt vara ikka. Ok reaalselt tähendab see ~Märts 2016 aga ikkagi üsna vara. Ma ei oodanud midagi enne Q3 2016 aga kui nad suudavad Q1 juba asja väljastada, siis väga hea thumbs_up.gif
Muidugi see on ka nende huvides, sest siis jääb AMD ikkagi sabas sörkima ja kui nvidia veel kiirem kah juhtub olema, siis seda enam...

Järgmine aasta saab väga huvitav olema graafika vallas. Praegused kaardid on taskukalkulaatorid võrdluses nendega mis tulevad ja ei kutsu küll raha nende alla matma.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2015 17:53:33 vasta tsitaadiga

q1 või fq1? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 18:27:07 vasta tsitaadiga

No kui väidetavalt Pascali GPUl hakkab olema ~17 miljardit transistorit, miks siis pole milestone ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2015 18:52:21 vasta tsitaadiga

keegi sellise pulliga on kokku puutunud, et peale monitori lisamist-eemaldamist tõmbab primary molu pildi poole reso peale.
primary molu 2560x1440 üle dl-dvi ja üsna tihti käib küljes telekas uhd üle hdmi 2.0
mitte alati aga nii umbes 20% kordadest tõmmatakse kuvaril 1280x1440 reso (selliseks nagu 2560x1440 reso üle sl-dvi saata üritamine välja näeb, kes proovinud on). proovisin, samal ajal printscreen teeb täiesti normaalse pildi.

parim guess on, et mõlemad keskmisest veidi suuremad resod ja mingi asi ajab kaardi segadusse. aga mis?
oli paar draiverit tagasi see häda, vahepeal nagu ei olnud või oli vähem, ja nüüd paistab jälle sama häda esinevat.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 19:43:22 vasta tsitaadiga

Q1 2016 on nende enda pastakast välja imetud vms?
http://wccftech.com/nvidia-pascal-gpu-manufactured-tsmc-16nm-ff-node-flagship-single-chip-card-feature-16-gb-hbm2-vram/
It was revealed a few weeks ago that NVIDIA’s Pascal GP100 chip has already been taped out on TSMC’s 16nm FinFET process, last month. This means that we can see a launch of these chips as early as Q2 2016.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 21:54:28 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Kaks nädalat olen nüüd kasutanud 1440p monitori. Kaardiks 980ti. Paljud mängud ületavad 4gb piiri . (keskmine pole palju) , mõni rohekm mõni vähem

Millega te tavaliselt vaatate mängude VRAM kasutust? On ka mõni mis nagu FRAPS näitab ekraanil reaalselt kasutust või on mängudel konkreetne kasutus?

ps. ei ole kunagi tähelepanu pööranud mängude VRAM kasutusele aga et Call Of Duty: Modern Warfare III suudab koos GTA V tappa kehva graafika juures 6GB VRAM (netist loetud info), pani huvi tundma
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2015 22:04:43 vasta tsitaadiga

liiv, http://gaming.msi.com/features/afterburner
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.09.2015 22:06:43 vasta tsitaadiga

liiv, 2 monitori, teisel monitoril GPU-Z jooksma.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.