|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
29.06.2015 13:32:46
|
|
|
| Fokusseerimine 0.3 sek, pildi tegemine x sek.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hos7age
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2005
|
02.07.2015 14:37:08
|
|
|
| Inimesed kellega telefoni teel räägin kurtsid ,et mind pole kuulda. Lülitasin seepeale välja taustamüra vähendamise asjapulga ,aga probleem on endiselt alles. Telefon peaaegu 2 kuud vana. Võib viga olla tarkvaras või on pigem riistvaraline ? Korpust vms ei kasuta, mikrofoni auku lasin suruõhku siin poole nädala eest, tolku midagi. Aeg garantiisse pöörduda ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
02.07.2015 16:17:37
|
|
|
| Ilmselt küll tasuks hooldusest läbi käia.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
05.07.2015 10:41:51
|
|
|
| vooremees kirjutas: |
| Marto. kirjutas: |
Balti regiooni oma on ju uuem kui BOC - mai kuus on tulnud BOD6 . Julgen arvata, et tegu on sisult sama asjaga mis tavalisele S5le on BOD3 (e. eelmine) ja seega igati okei ning ma ei osanud halvasti arvata. 8 tunniga öösel kaob paar protsenti endal.
http://www.sammobile.com/firmwares/download/46765/G901FXXU1BOD6_G901FNEE1BOD6_NEE/
Ilmselt lähipäeval tuelb BOEx kuid hetkel ainult singapuri mingile teatud operaatorile seega seda sa niisama peale ei saa lasta ilma muude vajalike failideta. |
Hoi!
Sama telefon (G901F, EMT), samad probleemid telefonis uuendatud BOC-versiooniga.
Sai proovitud uuendada siinmainitud nordic BOD6 peale Odiniga, paraku asi millegipärast ikaldus (Odini logi lõpuosa):
<ID:0/004> hidden.img.ext4
<ID:0/004> modem.bin
<ID:0/004> FAIL! (Size)
<ID:0/004>
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
Proovisin isegi 2 korda, algul odin 3.10, siis ka 3.09-ga
On keegi siukest koledat kirja näinud, mis edasi teha?
Telefon oskab ainult Kiesi järgi igatseda, samas abi Kiesist ei saanud (ei tunne üldse ära).
Tegelt polegi nui neljaks viimast versiooni vaja, oleks abiks ka vana 4.4.4 peale tagasi saamine.
Tänud ette! |
Veateate järgi on partitsioon vale suurusega ehk siis antud riigi versioon ei klapi sinu telefoni versiooniga. Sul oleks vaja lisaks veel õiget .pit faili vastavale firmwarele või siis lihtsalt endale sobiva uuema firmware pealelaskmist. otsi sammobiles ringi veidi.
mul endalgi aegajalt juhtunud kui suvalisi uuemaid võõra regiooni asju proovin. mõni toimib - mõni mitte.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
05.07.2015 11:45:42
|
|
|
| samsung s5 plus eestis ka töötab?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
05.07.2015 14:23:16
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| samsung s5 plus eestis ka töötab? |
kui võrgu piirangut müüja poolt pole siis ikkq töötab
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
05.07.2015 16:31:28
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| Stabby kirjutas: |
| samsung s5 plus eestis ka töötab? |
kui võrgu piirangut müüja poolt pole siis ikkq töötab  |
olgu tänud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
05.07.2015 19:44:37
|
|
|
Kellegi s5 ära kah uppunud? Veekindel peaks olema ju, 30 minutit kuni meetri sügavusel. Igatahes minu oma käis maksimaalselt 5 sekundit vee all ja enam pilti ette ei tule Korpus oli raudselt ilusti kinni ja laadimisava kate samuti.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
05.07.2015 21:40:13
|
|
|
| Järelikult oli tihendite vahel tolmu/liiva vms. ja vesi pääses läbi. Enda omal tegin enne vetteminekut tihendid kenasti puhtaks ja elas soolases ookeanivees filmimise üle.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
05.07.2015 23:37:11
|
|
|
Kusjuures ma olen täiesti 100% kindel, et kõik oli puhas. Panin riisi sisse kuivama, vaatab mis juhtub. Kui pilti ette ei võta, siis vaatab mis garantii räägib. Veekindlast telefonist ootaks ikka rohkemat, kui mõned sekundid vee all.
Naljakas on muidugi see, et sõbra S4 oli rohkem vee all, hiljem 12h kuivamist ja juba aasta töötab muretult. Sõbra iphone 5 uppus peldiku potti, peale pikka kuivamist jälle ok. Aga s5, mis mõeldud veekindlaks ei kannata seda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
06.07.2015 14:43:23
|
|
|
| See 5 sekundit viitab, et vees käimine oli mittetaotluslik, ehk siis tegemist oli telefoni vettekukkumisega. Kukkumisel võib aga põrkumine veepinna või põhjas oleva kõva esemega korpust korraks nii palju deformeerida, et vesi pääseb sisse.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
06.07.2015 16:44:21
|
|
|
| Samamoodi kui kukub 1 cm sügavusse vette, võib asfalti vastu käiv põrutus lüüa näiteks laadimisava katte natuke lahti. Piisab võibolla vähesest.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rosco
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
06.07.2015 20:00:58
|
|
|
| Proovisin väiksest lainetusest videot teha. Ei kukkunud vette, korraks käis pooleldi vee all, käes hoidsin. Aga nüüd targem, et veekindlus on BS. Kes see ikka teiste vigadest õpib, kõik tuleb ju ise järgi proovida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
17.07.2015 08:16:13
|
|
|
Ma ei saa aru mis ma valesti teen privaatrežiimis. On aktiveeritud, ikoon on üleval real, see paokil uks. Aga failide puhul ei anna rippmenüüs valida saada privaatreziimi või mis seal kirjas ka poleks. On täpselt sama menüü mis tavareziimis...? Teen täpselt nagu yt videos, aga no mida pole on menüüs privaatrežiimi saatmine.
Ja noh näpuga alla tõmmates ei ole seda märget, et privaatrežiim.
Edit: Tühja koha pealt hakkas tööle
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
19.07.2015 08:11:04
|
|
|
331.02 megane uuendus tuli, miskit logi ka selle kohta leiab?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
19.07.2015 15:45:39
|
|
|
Mis on viimane ametlikult toetatud tarkvaraversioon SM-G900F mudelile? "About device" all näitab minu telefonil Androidi versiooniks 5.0 ja "Baseband version G900FXXU1BOE5". Kui ma vajutan "Update now" nuppu "Software updates" all, siis saan teateks, et "The latest updates have already been installed".
Lisaks veel seda, et kas mingeid tarkvarauuendusi saab vaid Samsung Kiesi abil teha või kõik uuendused ja Androidi upgraded saab tänapäeval ka "Software updates" alt paigaldada?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
19.07.2015 16:49:01
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
Mis on viimane ametlikult toetatud tarkvaraversioon SM-G900F mudelile? "About device" all näitab minu telefonil Androidi versiooniks 5.0 ja "Baseband version G900FXXU1BOE5". Kui ma vajutan "Update now" nuppu "Software updates" all, siis saan teateks, et "The latest updates have already been installed".
Lisaks veel seda, et kas mingeid tarkvarauuendusi saab vaid Samsung Kiesi abil teha või kõik uuendused ja Androidi upgraded saab tänapäeval ka "Software updates" alt paigaldada? |
See boe5 ongi viimane s5 puhul
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
19.07.2015 17:09:48
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| mightythor kirjutas: |
Mis on viimane ametlikult toetatud tarkvaraversioon SM-G900F mudelile? "About device" all näitab minu telefonil Androidi versiooniks 5.0 ja "Baseband version G900FXXU1BOE5". Kui ma vajutan "Update now" nuppu "Software updates" all, siis saan teateks, et "The latest updates have already been installed".
Lisaks veel seda, et kas mingeid tarkvarauuendusi saab vaid Samsung Kiesi abil teha või kõik uuendused ja Androidi upgraded saab tänapäeval ka "Software updates" alt paigaldada? |
See boe5 ongi viimane s5 puhul |
Ilmselt siis SM-G900F puhul, sest näiteks SM-G900T mudelil on ametlik uuendus 5.1.1 peale olemas:
Aga üldisemalt küsides, siis kas isegi selliseid KitKat -> Lollipop uuendusi saab OTA(over-the-air) teha? Või on teatud puhkusel siiski Samsung Kiesi tarvis?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
19.07.2015 19:33:32
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| mightythor kirjutas: |
Mis on viimane ametlikult toetatud tarkvaraversioon SM-G900F mudelile? "About device" all näitab minu telefonil Androidi versiooniks 5.0 ja "Baseband version G900FXXU1BOE5". Kui ma vajutan "Update now" nuppu "Software updates" all, siis saan teateks, et "The latest updates have already been installed".
Lisaks veel seda, et kas mingeid tarkvarauuendusi saab vaid Samsung Kiesi abil teha või kõik uuendused ja Androidi upgraded saab tänapäeval ka "Software updates" alt paigaldada? |
See boe5 ongi viimane s5 puhul |
Ilmselt siis SM-G900F puhul, sest näiteks SM-G900T mudelil on ametlik uuendus 5.1.1 peale olemas:
Aga üldisemalt küsides, siis kas isegi selliseid KitKat -> Lollipop uuendusi saab OTA(over-the-air) teha? Või on teatud puhkusel siiski Samsung Kiesi tarvis? |
Mudelid pisi erinevustega. Aga uuendada saab jah kitkatilt lollipopile OTA
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
20.07.2015 04:13:20
|
|
|
Lisaks 16GB suurusele integreeritud eMMC mälule on mul paigaldatud kiire 64GB microSD mälukaart. Paraku paljud programmid ei näi toetavat mälukaardile liigutamist. Küsimused:
1) Kas iga äpi arendamisel tuleb sinna lisada funktsionaalsus selle kohta, et seda äppi saaks liigutada SD kaardile?
2) Kas on mingi võimalus määrata, et kui programm SD mälukaardile liigutamist toetab, siis ta paigaldataks ta vaikimisi SD kaardile?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
20.07.2015 20:10:36
|
|
|
Mis selle SM-G900F ja SM-G900T vahe on?
Mingi füüsiline vahe või tarkvaraline?
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
21.07.2015 05:35:04
video heli |
|
|
Oskab keegi äkki aidata? Nimelt värskelt soetatud S5 töötab muidu hästi, aga videot tehes kuskil väliüritusel, kus veidi valjem muusika, siis taasesitades heli täiega ragiseb. Vaiksemat muusikat või juttu salvestades korras. Kas võib telefoni viga olla ?
Samas kõrval sõber filmib oma sonyga ja kõik ok.
_________________ www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos. |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
22.07.2015 00:17:58
|
|
|
| mightythor, ma pole veel ühtegi update läbi kiesi teinud, kuna kiesi näol on tegu päris hea näitega bloatwarest. Vähemalt vanasti oli, pole enam olnud huvi proovida. OTA saab kõik uuendused kätte.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
24.07.2015 21:47:53
|
|
|
Keegi tulevikunägemisega ei tegele? Milla on oodata uut uuendust?
Telefon oli juba peale üle-eelmist uuendust aeglane. Nüüd, kui tuli viimane BOE, mõtlesin, et teen faktorireseti. Aga nagu näha, on kellelgi ka 5.1 peal. Et peaks äkki veel ootama.
Telefon on täisväärtuslik töövahend ja uuesti kõikvõimalikke kontosid sisse toksida on tüütu. Sellest ka äraootav seisukoht.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
25.07.2015 08:11:31
|
|
|
| linni kirjutas: |
Keegi tulevikunägemisega ei tegele? Milla on oodata uut uuendust?
Telefon oli juba peale üle-eelmist uuendust aeglane. Nüüd, kui tuli viimane BOE, mõtlesin, et teen faktorireseti. Aga nagu näha, on kellelgi ka 5.1 peal. Et peaks äkki veel ootama.
Telefon on täisväärtuslik töövahend ja uuesti kõikvõimalikke kontosid sisse toksida on tüütu. Sellest ka äraootav seisukoht. |
Nagu nägid 5.1 kohta siis ehk nägid ka seda, see teisele mudelile oli. G900f on viimane uuendus BOE5 . Uuemat lubada ei oska. Ahjaa android M näiteks. Eeldatavasti aasta lõpus või uue aasta alguses
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
25.07.2015 19:49:56
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| Nagu nägid 5.1 kohta siis ehk nägid ka seda, see teisele mudelile oli. G900f on viimane uuendus BOE5 . Uuemat lubada ei oska. Ahjaa android M näiteks. Eeldatavasti aasta lõpus või uue aasta alguses |
Seda ma räägingi. Kui ühel versioonil 5.1 olemas, siis vaevalt, et teinegi versioon sellest ilma jäetakse.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
25.07.2015 20:50:00
|
|
|
| linni kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| Nagu nägid 5.1 kohta siis ehk nägid ka seda, see teisele mudelile oli. G900f on viimane uuendus BOE5 . Uuemat lubada ei oska. Ahjaa android M näiteks. Eeldatavasti aasta lõpus või uue aasta alguses |
Seda ma räägingi. Kui ühel versioonil 5.1 olemas, siis vaevalt, et teinegi versioon sellest ilma jäetakse. |
Teine ei saanud ka 5.0 versiooni. Ka s4 peal on versiooni number suurem kui s5(900f). Olenevalt regioonist panevad erinevad mudimised ja sellega seoses ka number grammi erinev
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
26.07.2015 20:44:46
|
|
|
Olen alati Galaxy seeria telefone laadinud läbi arvuti USB 2.0, kuid kui laadida läbi pistikupesa, kas ainuke vahe on see, et siis laeb kiiremini?
mingit negatiivset kõrvalmõju pole telefonile/akule? (näiteks seoses sellega et suurema võimsusega laeb)?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.07.2015 22:34:32
|
|
|
| Aeglasem laadimine on üldjuhul parem, aga tõenäoliselt tuleks antud juhul erinevus välja laboritingimustes, mitte reaalsel kasutamisel.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
27.07.2015 10:11:55
|
|
|
| Üldjoontes jah on aeglasem laadimine parem eelkõige tänu sellele, et aku temperatuur püsib madalamal. Samas mu S2 kestis täpselt 2a laadimist nii poole pealt, seinast kui arvutist, enne kui saba andis. Uus originaalaku patareid.ee'st ca 20€. Arvestades, et ka S5'l saab akut vahetada, siis ma ei ole viitsinud küll mõelda kas ja kuidas ma laen. Mugavus eelkõige.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rein113
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
30.07.2015 19:20:44
|
|
|
Mul ütleb, et pole ühilduvaid seadmeid(s5 g900f)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.07.2015 20:53:00
|
|
|
| Paraku pole juba alates S4-st.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
31.07.2015 10:22:35
|
|
|
Vaatasin, et laadija on 2A. Kas 3,1A teeks kuidagi akule halba?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
31.07.2015 10:43:21
|
|
|
Ei. Ampreid võtab telo ise just nii palju kui vaja. Muidu põletaks mu 8A laadija kõik ju tuhaks...
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
23.08.2015 19:02:38
|
|
|
| Samsungi teeninduskoha otsingu kohaselt pakuvad Eestis Samsungi nutitelfonidele garantiihooldust MTTC ja LMT RETAIL & LOGISTICS. Kuidas need ettevõtted käituvad root'itud telefoni korral? Kui ma loen Samsung Galaxy S5 garantiitalongi, siis seal on kirjas, et garantiikohustus ei laiene juhul kui kasutatakse tarkvaralisi tooteid, mis ei olnud tootja poolt paigaldatud või tema poolt soovitatud. See on selles garatiitalongis kõige lähem punkt rootimisele. Kas on vahet kui garantiiremonti viidud telefoni OS on parasjagu root'itud või kui lihtsalt on KNOX loenduri järgi näha, et telefoni on varasemalt olnud root'itud?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
24.08.2015 21:50:14
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
Balti regiooni oma on ju uuem kui BOC - mai kuus on tulnud BOD6 . Julgen arvata, et tegu on sisult sama asjaga mis tavalisele S5le on BOD3 (e. eelmine) ja seega igati okei ning ma ei osanud halvasti arvata. 8 tunniga öösel kaob paar protsenti endal.
http://www.sammobile.com/firmwares/download/46765/G901FXXU1BOD6_G901FNEE1BOD6_NEE/
Ilmselt lähipäeval tuelb BOEx kuid hetkel ainult singapuri mingile teatud operaatorile seega seda sa niisama peale ei saa lasta ilma muude vajalike failideta. |
Ega ei tea, kas SM-G901F-ile uuemat tarkvara ka on sellest, mis Marto poolt jagatud on?
Nimelt paneb see antud soft ikka jõuga villast tänaseks päevaks ja android süsteem ise sööb koledalt seda akut (ekraan, fb, messenger jne äpid on kaugel maas akukasutuses). Teen tehase taastuse. laen 100% ,siis kestab umbes 36h nii et igast lisad töötavad ja näpid normaalselt aga kui teise laadimise teed siis 30 min peale juhtme otsast võtmist ja lihtsalt laual seismist on 8-10% akut läinud. Üsna kettasse ajab juba.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
12.09.2015 16:38:13
|
|
|
Miskine 300 megane uuendus tuli täna.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.09.2015 22:12:02
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Miskine 300 megane uuendus tuli täna. |
Uuenduse enda juures polnud eriti infot, 5.0 endiselt versiooniks ning stagefright test näitas ka peale uuendust, et turvaauk telefonis alles.
On kellelgi change log'i silma jäänud?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
13.09.2015 18:06:04
|
|
|
| BOI3 link sammobiles vigane - on sul kuhugi üles visata?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
13.09.2015 20:24:09
|
|
|
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vincento
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2009
|
21.09.2015 14:42:53
|
|
|
| Värske S5 omanikuna uuriks, kuidas ja mis oleks kõige lollikindlam viis antud telefoni rootida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
23.09.2015 17:44:14
|
|
|
Halleluuja, proovin ära.
Tänan!!!
No nii, proovitud ja olen ahastuses. Nüüd tarbib see vigane veel rohkem, akut just need kaks esimest, mis ei peaks tegelt muffigi tarbima. Garantiisse viia tundub ka mõttetu, lükatakse see sama uus soft. vb isegi vanem peale, ootan 2 kuud ja saaga jätkub. Ei teagi mis teha
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.09.2015 20:55:58
|
|
|
| Kas eestis kuskilt on võimalik osta juhtmeta laadimiseks tagumist kaant, veel parem kit kus laadimis alus ka olemas. Googeldades tundus paistab et igaltpoolt otsas ja tellimine paar nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
30.09.2015 22:28:47
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kas eestis kuskilt on võimalik osta juhtmeta laadimiseks tagumist kaant, veel parem kit kus laadimis alus ka olemas. Googeldades tundus paistab et igaltpoolt otsas ja tellimine paar nädalat. |
Samsungi enda lehel näitab tootetutvustuse all ostuvõimalustena klicki. Just täna vaatasin seal samsungi eesti lehel seda kit komplekti- tagakate, alus, juhe
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
01.10.2015 07:23:37
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kas eestis kuskilt on võimalik osta juhtmeta laadimiseks tagumist kaant, veel parem kit kus laadimis alus ka olemas. Googeldades tundus paistab et igaltpoolt otsas ja tellimine paar nädalat. |
Saksa amazonist tuli nädala jooksul. Huvitaval kombel vaadates samat asja nüüd kirjutab musta variandi kohta, et ei saada eestisse.
Link
edit:
Erinevaid müüjaid vaadates saab ikka. Tundub, et on ka kallimaks läinud.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|