Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S5 arutelu  märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 13:32:46 vasta tsitaadiga

Fokusseerimine 0.3 sek, pildi tegemine x sek.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hos7age
HV vaatleja
Hos7age

liitunud: 27.11.2005




sõnum 02.07.2015 14:37:08 vasta tsitaadiga

Inimesed kellega telefoni teel räägin kurtsid ,et mind pole kuulda. Lülitasin seepeale välja taustamüra vähendamise asjapulga ,aga probleem on endiselt alles. Telefon peaaegu 2 kuud vana. Võib viga olla tarkvaras või on pigem riistvaraline ? Korpust vms ei kasuta, mikrofoni auku lasin suruõhku siin poole nädala eest, tolku midagi. Aeg garantiisse pöörduda ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 16:17:37 vasta tsitaadiga

Ilmselt küll tasuks hooldusest läbi käia.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.07.2015 10:41:51 vasta tsitaadiga

vooremees kirjutas:
Marto. kirjutas:
Balti regiooni oma on ju uuem kui BOC - mai kuus on tulnud BOD6 . Julgen arvata, et tegu on sisult sama asjaga mis tavalisele S5le on BOD3 (e. eelmine) ja seega igati okei ning ma ei osanud halvasti arvata. 8 tunniga öösel kaob paar protsenti endal.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/46765/G901FXXU1BOD6_G901FNEE1BOD6_NEE/

Ilmselt lähipäeval tuelb BOEx kuid hetkel ainult singapuri mingile teatud operaatorile seega seda sa niisama peale ei saa lasta ilma muude vajalike failideta.


Hoi!

Sama telefon (G901F, EMT), samad probleemid telefonis uuendatud BOC-versiooniga.

Sai proovitud uuendada siinmainitud nordic BOD6 peale Odiniga, paraku asi millegipärast ikaldus (Odini logi lõpuosa):

<ID:0/004> hidden.img.ext4
<ID:0/004> modem.bin
<ID:0/004> FAIL! (Size)
<ID:0/004>
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Proovisin isegi 2 korda, algul odin 3.10, siis ka 3.09-ga
On keegi siukest koledat kirja näinud, mis edasi teha?
Telefon oskab ainult Kiesi järgi igatseda, samas abi Kiesist ei saanud (ei tunne üldse ära).

Tegelt polegi nui neljaks viimast versiooni vaja, oleks abiks ka vana 4.4.4 peale tagasi saamine.

Tänud ette!


Veateate järgi on partitsioon vale suurusega ehk siis antud riigi versioon ei klapi sinu telefoni versiooniga. Sul oleks vaja lisaks veel õiget .pit faili vastavale firmwarele või siis lihtsalt endale sobiva uuema firmware pealelaskmist. otsi sammobiles ringi veidi.

mul endalgi aegajalt juhtunud kui suvalisi uuemaid võõra regiooni asju proovin. mõni toimib - mõni mitte.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 11:45:42 vasta tsitaadiga

samsung s5 plus eestis ka töötab?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 14:23:16 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
samsung s5 plus eestis ka töötab?

kui võrgu piirangut müüja poolt pole siis ikkq töötab icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 16:31:28 vasta tsitaadiga

GoGGy kirjutas:
Stabby kirjutas:
samsung s5 plus eestis ka töötab?

kui võrgu piirangut müüja poolt pole siis ikkq töötab icon_smile.gif


olgu tänud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 05.07.2015 19:44:37 vasta tsitaadiga

Kellegi s5 ära kah uppunud? Veekindel peaks olema ju, 30 minutit kuni meetri sügavusel. Igatahes minu oma käis maksimaalselt 5 sekundit vee all ja enam pilti ette ei tule icon_biggrin.gif Korpus oli raudselt ilusti kinni ja laadimisava kate samuti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 21:40:13 vasta tsitaadiga

Järelikult oli tihendite vahel tolmu/liiva vms. ja vesi pääses läbi. Enda omal tegin enne vetteminekut tihendid kenasti puhtaks ja elas soolases ookeanivees filmimise üle.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 05.07.2015 23:37:11 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma olen täiesti 100% kindel, et kõik oli puhas. Panin riisi sisse kuivama, vaatab mis juhtub. Kui pilti ette ei võta, siis vaatab mis garantii räägib. Veekindlast telefonist ootaks ikka rohkemat, kui mõned sekundid vee all.

Naljakas on muidugi see, et sõbra S4 oli rohkem vee all, hiljem 12h kuivamist ja juba aasta töötab muretult. Sõbra iphone 5 uppus peldiku potti, peale pikka kuivamist jälle ok. Aga s5, mis mõeldud veekindlaks ei kannata seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 06.07.2015 14:43:23 vasta tsitaadiga

See 5 sekundit viitab, et vees käimine oli mittetaotluslik, ehk siis tegemist oli telefoni vettekukkumisega. Kukkumisel võib aga põrkumine veepinna või põhjas oleva kõva esemega korpust korraks nii palju deformeerida, et vesi pääseb sisse.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 16:44:21 vasta tsitaadiga

Samamoodi kui kukub 1 cm sügavusse vette, võib asfalti vastu käiv põrutus lüüa näiteks laadimisava katte natuke lahti. Piisab võibolla vähesest.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rosco
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 06.07.2015 20:00:58 vasta tsitaadiga

Proovisin väiksest lainetusest videot teha. Ei kukkunud vette, korraks käis pooleldi vee all, käes hoidsin. Aga nüüd targem, et veekindlus on BS. Kes see ikka teiste vigadest õpib, kõik tuleb ju ise järgi proovida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 17.07.2015 08:16:13 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis ma valesti teen privaatrežiimis. On aktiveeritud, ikoon on üleval real, see paokil uks. Aga failide puhul ei anna rippmenüüs valida saada privaatreziimi või mis seal kirjas ka poleks. On täpselt sama menüü mis tavareziimis...? Teen täpselt nagu yt videos, aga no mida pole on menüüs privaatrežiimi saatmine.

Ja noh näpuga alla tõmmates ei ole seda märget, et privaatrežiim.

Edit: Tühja koha pealt hakkas tööle thumbs_up.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2015 08:11:04 vasta tsitaadiga

331.02 megane uuendus tuli, miskit logi ka selle kohta leiab?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 19.07.2015 15:45:39 vasta tsitaadiga

Mis on viimane ametlikult toetatud tarkvaraversioon SM-G900F mudelile? "About device" all näitab minu telefonil Androidi versiooniks 5.0 ja "Baseband version G900FXXU1BOE5". Kui ma vajutan "Update now" nuppu "Software updates" all, siis saan teateks, et "The latest updates have already been installed".
Lisaks veel seda, et kas mingeid tarkvarauuendusi saab vaid Samsung Kiesi abil teha või kõik uuendused ja Androidi upgraded saab tänapäeval ka "Software updates" alt paigaldada?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 19.07.2015 16:49:01 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
Mis on viimane ametlikult toetatud tarkvaraversioon SM-G900F mudelile? "About device" all näitab minu telefonil Androidi versiooniks 5.0 ja "Baseband version G900FXXU1BOE5". Kui ma vajutan "Update now" nuppu "Software updates" all, siis saan teateks, et "The latest updates have already been installed".
Lisaks veel seda, et kas mingeid tarkvarauuendusi saab vaid Samsung Kiesi abil teha või kõik uuendused ja Androidi upgraded saab tänapäeval ka "Software updates" alt paigaldada?


See boe5 ongi viimane s5 puhul
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 19.07.2015 17:09:48 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
mightythor kirjutas:
Mis on viimane ametlikult toetatud tarkvaraversioon SM-G900F mudelile? "About device" all näitab minu telefonil Androidi versiooniks 5.0 ja "Baseband version G900FXXU1BOE5". Kui ma vajutan "Update now" nuppu "Software updates" all, siis saan teateks, et "The latest updates have already been installed".
Lisaks veel seda, et kas mingeid tarkvarauuendusi saab vaid Samsung Kiesi abil teha või kõik uuendused ja Androidi upgraded saab tänapäeval ka "Software updates" alt paigaldada?


See boe5 ongi viimane s5 puhul


Ilmselt siis SM-G900F puhul, sest näiteks SM-G900T mudelil on ametlik uuendus 5.1.1 peale olemas:


Aga üldisemalt küsides, siis kas isegi selliseid KitKat -> Lollipop uuendusi saab OTA(over-the-air) teha? Või on teatud puhkusel siiski Samsung Kiesi tarvis?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 19.07.2015 19:33:32 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
rennu21 kirjutas:
mightythor kirjutas:
Mis on viimane ametlikult toetatud tarkvaraversioon SM-G900F mudelile? "About device" all näitab minu telefonil Androidi versiooniks 5.0 ja "Baseband version G900FXXU1BOE5". Kui ma vajutan "Update now" nuppu "Software updates" all, siis saan teateks, et "The latest updates have already been installed".
Lisaks veel seda, et kas mingeid tarkvarauuendusi saab vaid Samsung Kiesi abil teha või kõik uuendused ja Androidi upgraded saab tänapäeval ka "Software updates" alt paigaldada?


See boe5 ongi viimane s5 puhul


Ilmselt siis SM-G900F puhul, sest näiteks SM-G900T mudelil on ametlik uuendus 5.1.1 peale olemas:


Aga üldisemalt küsides, siis kas isegi selliseid KitKat -> Lollipop uuendusi saab OTA(over-the-air) teha? Või on teatud puhkusel siiski Samsung Kiesi tarvis?


Mudelid pisi erinevustega. Aga uuendada saab jah kitkatilt lollipopile OTA
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 20.07.2015 04:13:20 vasta tsitaadiga

Lisaks 16GB suurusele integreeritud eMMC mälule on mul paigaldatud kiire 64GB microSD mälukaart. Paraku paljud programmid ei näi toetavat mälukaardile liigutamist. Küsimused:

1) Kas iga äpi arendamisel tuleb sinna lisada funktsionaalsus selle kohta, et seda äppi saaks liigutada SD kaardile?
2) Kas on mingi võimalus määrata, et kui programm SD mälukaardile liigutamist toetab, siis ta paigaldataks ta vaikimisi SD kaardile?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 20:10:36 vasta tsitaadiga

Mis selle SM-G900F ja SM-G900T vahe on?
Mingi füüsiline vahe või tarkvaraline?

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 20.07.2015 21:52:07 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mis selle SM-G900F ja SM-G900T vahe on?
Mingi füüsiline vahe või tarkvaraline?


Tarkvara vahe
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-6033.php
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 21.07.2015 05:35:04 video heli vasta tsitaadiga

Oskab keegi äkki aidata? Nimelt värskelt soetatud S5 töötab muidu hästi, aga videot tehes kuskil väliüritusel, kus veidi valjem muusika, siis taasesitades heli täiega ragiseb. Vaiksemat muusikat või juttu salvestades korras. Kas võib telefoni viga olla ?
Samas kõrval sõber filmib oma sonyga ja kõik ok.

_________________
www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2015 00:17:58 vasta tsitaadiga

mightythor, ma pole veel ühtegi update läbi kiesi teinud, kuna kiesi näol on tegu päris hea näitega bloatwarest. Vähemalt vanasti oli, pole enam olnud huvi proovida. OTA saab kõik uuendused kätte.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 24.07.2015 21:47:53 vasta tsitaadiga

Keegi tulevikunägemisega ei tegele? Milla on oodata uut uuendust?
Telefon oli juba peale üle-eelmist uuendust aeglane. Nüüd, kui tuli viimane BOE, mõtlesin, et teen faktorireseti. Aga nagu näha, on kellelgi ka 5.1 peal. Et peaks äkki veel ootama.
Telefon on täisväärtuslik töövahend ja uuesti kõikvõimalikke kontosid sisse toksida on tüütu. Sellest ka äraootav seisukoht.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 25.07.2015 08:11:31 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Keegi tulevikunägemisega ei tegele? Milla on oodata uut uuendust?
Telefon oli juba peale üle-eelmist uuendust aeglane. Nüüd, kui tuli viimane BOE, mõtlesin, et teen faktorireseti. Aga nagu näha, on kellelgi ka 5.1 peal. Et peaks äkki veel ootama.
Telefon on täisväärtuslik töövahend ja uuesti kõikvõimalikke kontosid sisse toksida on tüütu. Sellest ka äraootav seisukoht.


Nagu nägid 5.1 kohta siis ehk nägid ka seda, see teisele mudelile oli. G900f on viimane uuendus BOE5 . Uuemat lubada ei oska. Ahjaa android M näiteks. Eeldatavasti aasta lõpus või uue aasta alguses
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 25.07.2015 19:49:56 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
Nagu nägid 5.1 kohta siis ehk nägid ka seda, see teisele mudelile oli. G900f on viimane uuendus BOE5 . Uuemat lubada ei oska. Ahjaa android M näiteks. Eeldatavasti aasta lõpus või uue aasta alguses


Seda ma räägingi. Kui ühel versioonil 5.1 olemas, siis vaevalt, et teinegi versioon sellest ilma jäetakse.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 25.07.2015 20:50:00 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
rennu21 kirjutas:
Nagu nägid 5.1 kohta siis ehk nägid ka seda, see teisele mudelile oli. G900f on viimane uuendus BOE5 . Uuemat lubada ei oska. Ahjaa android M näiteks. Eeldatavasti aasta lõpus või uue aasta alguses


Seda ma räägingi. Kui ühel versioonil 5.1 olemas, siis vaevalt, et teinegi versioon sellest ilma jäetakse.


Teine ei saanud ka 5.0 versiooni. Ka s4 peal on versiooni number suurem kui s5(900f). Olenevalt regioonist panevad erinevad mudimised ja sellega seoses ka number grammi erinev
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 20:44:46 vasta tsitaadiga

Olen alati Galaxy seeria telefone laadinud läbi arvuti USB 2.0, kuid kui laadida läbi pistikupesa, kas ainuke vahe on see, et siis laeb kiiremini?
mingit negatiivset kõrvalmõju pole telefonile/akule? (näiteks seoses sellega et suurema võimsusega laeb)?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 22:34:32 vasta tsitaadiga

Aeglasem laadimine on üldjuhul parem, aga tõenäoliselt tuleks antud juhul erinevus välja laboritingimustes, mitte reaalsel kasutamisel.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 10:11:55 vasta tsitaadiga

Üldjoontes jah on aeglasem laadimine parem eelkõige tänu sellele, et aku temperatuur püsib madalamal. Samas mu S2 kestis täpselt 2a laadimist nii poole pealt, seinast kui arvutist, enne kui saba andis. Uus originaalaku patareid.ee'st ca 20€. Arvestades, et ka S5'l saab akut vahetada, siis ma ei ole viitsinud küll mõelda kas ja kuidas ma laen. Mugavus eelkõige.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 30.07.2015 17:49:17 vasta tsitaadiga

S5-l ei ole vist sisseehitatud FM-raadiot? Aga kas keegi viitsiks korra vaadata, kas NextRadio toimib, nagu nende kodulehel kirjas on? Kui jah, siis tuleb ostma minna icon_smile.gif
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nextradioapp.nextradio&hl=et
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 30.07.2015 19:20:44 vasta tsitaadiga

rein113 kirjutas:
S5-l ei ole vist sisseehitatud FM-raadiot? Aga kas keegi viitsiks korra vaadata, kas NextRadio toimib, nagu nende kodulehel kirjas on? Kui jah, siis tuleb ostma minna icon_smile.gif
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nextradioapp.nextradio&hl=et


Mul ütleb, et pole ühilduvaid seadmeid(s5 g900f)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 20:53:00 vasta tsitaadiga

Paraku pole juba alates S4-st.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 31.07.2015 10:22:35 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et laadija on 2A. Kas 3,1A teeks kuidagi akule halba?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 10:43:21 vasta tsitaadiga

Ei. Ampreid võtab telo ise just nii palju kui vaja. Muidu põletaks mu 8A laadija kõik ju tuhaks...
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 23.08.2015 19:02:38 vasta tsitaadiga

Samsungi teeninduskoha otsingu kohaselt pakuvad Eestis Samsungi nutitelfonidele garantiihooldust MTTC ja LMT RETAIL & LOGISTICS. Kuidas need ettevõtted käituvad root'itud telefoni korral? Kui ma loen Samsung Galaxy S5 garantiitalongi, siis seal on kirjas, et garantiikohustus ei laiene juhul kui kasutatakse tarkvaralisi tooteid, mis ei olnud tootja poolt paigaldatud või tema poolt soovitatud. See on selles garatiitalongis kõige lähem punkt rootimisele. Kas on vahet kui garantiiremonti viidud telefoni OS on parasjagu root'itud või kui lihtsalt on KNOX loenduri järgi näha, et telefoni on varasemalt olnud root'itud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 24.08.2015 21:50:14 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Balti regiooni oma on ju uuem kui BOC - mai kuus on tulnud BOD6 . Julgen arvata, et tegu on sisult sama asjaga mis tavalisele S5le on BOD3 (e. eelmine) ja seega igati okei ning ma ei osanud halvasti arvata. 8 tunniga öösel kaob paar protsenti endal.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/46765/G901FXXU1BOD6_G901FNEE1BOD6_NEE/

Ilmselt lähipäeval tuelb BOEx kuid hetkel ainult singapuri mingile teatud operaatorile seega seda sa niisama peale ei saa lasta ilma muude vajalike failideta.


Ega ei tea, kas SM-G901F-ile uuemat tarkvara ka on sellest, mis Marto poolt jagatud on?

Nimelt paneb see antud soft ikka jõuga villast tänaseks päevaks ja android süsteem ise sööb koledalt seda akut (ekraan, fb, messenger jne äpid on kaugel maas akukasutuses). Teen tehase taastuse. laen 100% ,siis kestab umbes 36h nii et igast lisad töötavad ja näpid normaalselt aga kui teise laadimise teed siis 30 min peale juhtme otsast võtmist ja lihtsalt laual seismist on 8-10% akut läinud. Üsna kettasse ajab juba.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 16:38:13 vasta tsitaadiga

Miskine 300 megane uuendus tuli täna.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2015 22:12:02 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Miskine 300 megane uuendus tuli täna.


Uuenduse enda juures polnud eriti infot, 5.0 endiselt versiooniks ning stagefright test näitas ka peale uuendust, et turvaauk telefonis alles.
On kellelgi change log'i silma jäänud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.09.2015 00:46:29 vasta tsitaadiga

BOI3 laske peale mis üleeile saadavale tuli UK regioonis. Kogu stagefright parandatud.
Balticu regioonis näitab, et BOH4 tuli septembri alguses jah - changelist on 5508620

G2rry - sinu omale samuti BOH4 olemas http://www.sammobile.com/firmwares/download/54069/G901FXXU1BOH4_G901FNEE1BOH4_NEE/
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 18:06:04 vasta tsitaadiga

BOI3 link sammobiles vigane - on sul kuhugi üles visata?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.09.2015 18:51:39 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
BOI3 link sammobiles vigane - on sul kuhugi üles visata?


https://mega.nz/#!cxkgBY5A!bbfdsq6zJmmrxc-_SK5__PytQoAH4aymySB3uFcUgIY
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 20:24:09 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Spezz kirjutas:
BOI3 link sammobiles vigane - on sul kuhugi üles visata?


https://mega.nz/#!cxkgBY5A!bbfdsq6zJmmrxc-_SK5__PytQoAH4aymySB3uFcUgIY

Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 21.09.2015 14:42:53 vasta tsitaadiga

Värske S5 omanikuna uuriks, kuidas ja mis oleks kõige lollikindlam viis antud telefoni rootida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 23.09.2015 17:44:14 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
BOI3 laske peale mis üleeile saadavale tuli UK regioonis. Kogu stagefright parandatud.
Balticu regioonis näitab, et BOH4 tuli septembri alguses jah - changelist on 5508620

G2rry - sinu omale samuti BOH4 olemas http://www.sammobile.com/firmwares/download/54069/G901FXXU1BOH4_G901FNEE1BOH4_NEE/


Halleluuja, proovin ära.

Tänan!!!

No nii, proovitud ja olen ahastuses. Nüüd tarbib see vigane veel rohkem, akut just need kaks esimest, mis ei peaks tegelt muffigi tarbima. Garantiisse viia tundub ka mõttetu, lükatakse see sama uus soft. vb isegi vanem peale, ootan 2 kuud ja saaga jätkub. Ei teagi mis teha icon_cry.gif

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 20:55:58 vasta tsitaadiga

Kas eestis kuskilt on võimalik osta juhtmeta laadimiseks tagumist kaant, veel parem kit kus laadimis alus ka olemas. Googeldades tundus paistab et igaltpoolt otsas ja tellimine paar nädalat.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 30.09.2015 22:28:47 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kas eestis kuskilt on võimalik osta juhtmeta laadimiseks tagumist kaant, veel parem kit kus laadimis alus ka olemas. Googeldades tundus paistab et igaltpoolt otsas ja tellimine paar nädalat.


Samsungi enda lehel näitab tootetutvustuse all ostuvõimalustena klicki. Just täna vaatasin seal samsungi eesti lehel seda kit komplekti- tagakate, alus, juhe
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 07:23:37 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kas eestis kuskilt on võimalik osta juhtmeta laadimiseks tagumist kaant, veel parem kit kus laadimis alus ka olemas. Googeldades tundus paistab et igaltpoolt otsas ja tellimine paar nädalat.

Saksa amazonist tuli nädala jooksul. Huvitaval kombel vaadates samat asja nüüd kirjutab musta variandi kohta, et ei saada eestisse.

Link

edit:

Erinevaid müüjaid vaadates saab ikka. Tundub, et on ka kallimaks läinud.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 10.10.2015 10:20:09 vasta tsitaadiga

http://www.sammobile.com/2015/10/09/samsung-has-started-working-on-android-6-0-marshmallow-for-these-devices/

5.1 jäi vahelt ära, aga siiski on ka veidi häid uudiseid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S5 arutelu  mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.