|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.08.2015 20:09:42
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta. |
see oli hea os, pidi ostma
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
16.08.2015 20:19:28
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta. |
see oli hea os, pidi ostma  |
win 8 oli ju täielik põrumine IMO, jätsingi seepärast vahele ja läskin win 7 -> win 10 otse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.08.2015 20:47:25
|
|
|
| Kas winver on siiani kõigil 10240?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
16.08.2015 21:08:55
|
|
|
| mul igatahes on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.08.2015 21:15:47
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta. |
see oli hea os, pidi ostma  |
win 8 oli ju täielik põrumine IMO, jätsingi seepärast vahele ja läskin win 7 -> win 10 otse. |
pühendunud tagurlastele ja mõistmatutele ehk tõesti
mulle meeldis ja win 8.1 oli minu jaoks pigem ebameeldiv, eriti see windowsi appidele X ja nö titlebari lisamine
varem oli hiirega hulka mugavam, kuid 8.1's pidi ootama, mil see riba peidust tuleb ja siis sai alles opereerida, samuti ei tundnud startmenüüst ega ka selle nupust puudust
muus osas win8.1 ja win8 vahel erinevust ei märganud
aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
16.08.2015 21:56:59
|
|
|
| libe kirjutas: |
...
aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime  |
Tulevad need kes windows 95 selgeks õppisid ka kõigi uusimate Windows versioonidega toime, aga milleks kasutada ebamugavat versiooni kui vanemaga saab samu asju kõiki ära teha ja tunduvalt kiiremini ka veel.
Uue Windows versiooni kasutusele võtul peaks ikka mingi väga kaalukas põhjus olema, näiteks XP peal kadus ID kaardi tugi ära, nüüd vist ei tööta Vista peal ka enam ID kaart, nii-et vägisi tuli neil kes ID kaardi tahtsid kasutada Windows 7 kasutusele võtta või kasutada põhi arvutis harjumus pärast Windows versiooni edasi ja soetada teine arvuti veel juurde kus neid harva minevaid eri toimetusi teha saaks.
Siin on aga kõik need suured W8, W8.1, W10 kasutajatest ülistajad pigem sellised kes ei jaga ühtegi Windows versiooni korralikult, need on sellised kasutajad kes tüdinevad kiiresti ja tahavad kogu aeg midagi uut proovida, mingit produktiivsuse kasvu on sellistelt mõttetu loota.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.08.2015 21:57:50
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta. |
see oli hea os, pidi ostma  |
win 8 oli ju täielik põrumine IMO, jätsingi seepärast vahele ja läskin win 7 -> win 10 otse. |
8.1 täiesti ok, pole veel kirvega masina külge läinud
eks win 10 paneme ka peale, aga ennem loeme seda teemat pool aastakest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
16.08.2015 22:27:37
|
|
|
| libe kirjutas: |
mulle meeldis ja win 8.1 oli minu jaoks pigem ebameeldiv, eriti see windowsi appidele X ja nö titlebari lisamine
aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime  |
Väga raske kommenteerida. Lihtsalt lubage naerda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.08.2015 22:57:11
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| libe kirjutas: |
...
aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime  |
Tulevad need kes windows 95 selgeks õppisid ka kõigi uusimate Windows versioonidega toime, aga milleks kasutada ebamugavat versiooni kui vanemaga saab samu asju kõiki ära teha ja tunduvalt kiiremini ka veel.
Uue Windows versiooni kasutusele võtul peaks ikka mingi väga kaalukas põhjus olema, näiteks XP peal kadus ID kaardi tugi ära, nüüd vist ei tööta Vista peal ka enam ID kaart, nii-et vägisi tuli neil kes ID kaardi tahtsid kasutada Windows 7 kasutusele võtta või kasutada põhi arvutis harjumus pärast Windows versiooni edasi ja soetada teine arvuti veel juurde kus neid harva minevaid eri toimetusi teha saaks.
Siin on aga kõik need suured W8, W8.1, W10 kasutajatest ülistajad pigem sellised kes ei jaga ühtegi Windows versiooni korralikult, need on sellised kasutajad kes tüdinevad kiiresti ja tahavad kogu aeg midagi uut proovida, mingit produktiivsuse kasvu on sellistelt mõttetu loota. |
just jõuavad asju kiiremini teha, kuna start menüü on neil selge ja windows explorer on teistsugune - kõik muu on sama, vaid otseteid on rohkem
kui samad igapäevatoimingud stopperiga mõõta, siis vana windowsiga oleks enamusega kaotused, olgu asi oskuste või harjumuste taga
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
17.08.2015 00:11:14
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta. |
Ei saa aru, mis sa sellega ütelda tahad? Muidugi müstiline on sinu üllitist erialases foorumis lugeda. Aga eks tõrv meepurgis... Kokkuvõtteks, kui midagi asjalikku kribada pole, siis võiks eemale hoida.
Win 8 ja 8.1 olid väga ok ning ideaalselt kasutatavad.
See siiski win 10 teema ning otsin lahendust aktiveerimise probleemile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
17.08.2015 09:38:15
|
|
|
| Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.08.2015 09:44:07
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut |
Oled nii kõva piraja, et nüüd püksid sõeluvad püüli?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
17.08.2015 10:01:23
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| est4ever kirjutas: |
| Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut |
Oled nii kõva piraja, et nüüd püksid sõeluvad püüli?  |
Huvitav miks piira kasutajatel püksid püüli peaks sõeluma, piira kasutajad on siiski teadlikum seltskond kes igasuguste probleemide korral probleemse tarkvara enda arvutist eemaldada ka oskavad.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
17.08.2015 10:56:58
|
|
|
| ei pea ennast kõvaks pirajaks just, aga ei ütle, et ka ühtki tarkvara sellist poleks arvutis.. alati teinud nii, et kui vaja mõnd uut tarkvara, olgu see siis mäng või programm, siis kõigepealt katsetan ära, kas sobib ja on väärt asi, alles siis soetan. Paljud võivad öelda, et selline teguviis vale, aga osadele asjadele trialeid pole ja nii rikkaks end ei pea, et põrsast kotis ostaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.08.2015 11:01:09
|
|
|
| tsitaat: |
aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime icon_lol.gif
|
Ehh, windows95 omas kõige võimekamat mikserit. praeguste windowsite mikser on saast.
| tsitaat: |
Etz kirjutas:
est4ever kirjutas:
Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut
Oled nii kõva piraja, et nüüd püksid sõeluvad püüli? icon_rolleyes.gif
Huvitav miks piira kasutajatel püksid püüli peaks sõeluma, piira kasutajad on siiski teadlikum seltskond kes igasuguste probleemide korral probleemse tarkvara enda arvutist eemaldada ka oskavad.
|
Enam ei eemalda midagi, kõigest jääb eemaldamatu jälg, mis kaob ainult format'i ja opsüssi renistalliga. Kui asi veel rohkem terminaliks muutub siis ei aita see ja mitte, sest ajalugu hakatakse hoidma redmondi serverites.
Ma ei tea siiani kuidas kümnel soovimatute teadete setinguid eemaldada saab. Jäävadki need sinna teadete listi rippuma. olenemata sellest et bloatware, mis need setingud tekitas on ammu täielikult eemaldatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
17.08.2015 11:08:09
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
...
Enam ei eemalda midagi, kõigest jääb eemaldamatu jälg, mis kaob ainult format'i ja opsüssi renistalliga. Kui asi veel rohkem terminaliks muutub siis ei aita see ja mitte, sest ajalugu hakatakse hoidma redmondi serverites.
Ma ei tea siiani kuidas kümnel soovimatute teadete setinguid eemaldada saab. Jäävadki need sinna teadete listi rippuma. olenemata sellest et bloatware, mis need setingud tekitas on ammu täielikult eemaldatud. |
Format on ka üks soovimatu tarkvara eemaldamise viisidest ja kas varasemate Windows versioonide kasutamisel oli see seotud sul mõne Microsofti kontoga, miks peaks Windows 10 kasutamisel sa ennast siis mõne online kontoka siduma, et kusagile serverisse jälg maha saaks jääda mis iganes saasta piraat tarkvara sa kunagi katsetanud oled.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
murumuna
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2009
|
17.08.2015 11:25:52
|
|
|
]Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut
Olen ka nõutu, kas peaks ka win7 peale uuesti minema, jõuaks veel. Ikka selle start menüü pärast, peaaegu iga käivitamisega jälle see start nupp on tumm.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
17.08.2015 11:59:27
|
|
|
Ma soovitan üldse Win95 peale tagasi minna. See ikka kõige parem op.süsteem üldse. Võtab vähe ressurssi ja on ilma igasuguse NSA nuhkvarata. Saab seal rahulikult Delfit nii lugeda, et keegi ei jälgi mis artikleid ma nüüd avan. Ja pira Wormsi saan ka probleemideta pelada. Võib-olla 20 aasta pärast soovitan Win10 peale panna, sest selleks ajaks vast on kõik need vead parandatud.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
17.08.2015 12:06:31
|
|
|
Niih, juhe koos.
Tahaks printerit järgi saada aga samsungi enda lehelt leitud faili SamsungUniversalPrintDriver2.exe käivitamisel ütleb: "Selle väljanadja tarkvara käivitamine on blokeeritud". Ja edasi et käivitamiseks peaks blokeeringu maha võtma.
Kust kohast? Vot seda ei leia, oskab keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
17.08.2015 12:13:54
|
|
|
| Kas 10 ise driverit ei leia? Kui vana see printer on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
17.08.2015 12:23:30
|
|
|
Tegemist on Samsung ML-1210 -ga
Kusjuures, peale upgradet (7-lt-10-le) kontrollisin kas kõik minu jaoks vajalik tööle läheb, läks. Installis ilusti ära. Nüüd kui puhas win-i install peale on tehtud, enam järgi ei võta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.08.2015 12:35:28
|
|
|
meie, aktiveerimine toimub automaatselt. Vahel läheb päev-kaks selleks aega.
Võta rahulikult.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MrAndu
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
17.08.2015 13:41:56
|
|
|
| moiva kirjutas: |
Niih, juhe koos.
Tahaks printerit järgi saada aga samsungi enda lehelt leitud faili SamsungUniversalPrintDriver2.exe käivitamisel ütleb: "Selle väljanadja tarkvara käivitamine on blokeeritud". Ja edasi et käivitamiseks peaks blokeeringu maha võtma.
Kust kohast? Vot seda ei leia, oskab keegi aidata? |
ehk mõtled hoopis seda, et paremklikk installikal (failil) ja kohe esimeses tabis all ääres tuleb linnuke panna, praegu täpsemalt ei mäleta mis seal kirjas aga midagi sellist, et "trust this..."
olen ka ise täheldanud, et palju asju blokeeritakse väitega, et "see fail tuli internetist ja on ohtlik"
Edit: jutt sellest siis (option 1): http://www.tenforums.com/tutorials/5357-unblock-file-windows-10-a.html
_________________ Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla... |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
17.08.2015 13:54:20
|
|
|
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.
BTK0: väärt juhend , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MrAndu
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
17.08.2015 15:16:58
|
|
|
| moiva kirjutas: |
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.
BTK0: väärt juhend , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette. |
Aga minu pakutud variandil "unblock" ees linnuke olemas?
_________________ Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla... |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
17.08.2015 15:49:12
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
meie, aktiveerimine toimub automaatselt. Vahel läheb päev-kaks selleks aega.
Võta rahulikult. |
Tean seda, mul vast 10 päeva juba asi veninud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
17.08.2015 18:53:24
|
|
|
Mul tuli sellega kaasa mingi reklaami riba ,nt HV foorumit vaadates tuli vasakule poole tulp ,kus olid tehnika jne reklaamid, samuti teisi lehekülgi vaadates tekkis mingi jama ekraanile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
17.08.2015 19:00:40
|
|
|
| Mustpanter kirjutas: |
Mul tuli sellega kaasa mingi reklaami riba ,nt HV foorumit vaadates tuli vasakule poole tulp ,kus olid tehnika jne reklaamid, samuti teisi lehekülgi vaadates tekkis mingi jama ekraanile |
Installimisel tuleks teinekord ikka lugeda mida peale lubatakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
17.08.2015 19:09:59
|
|
|
Palun targemate abi ja vabandan ette kui see siit läbi on lipsanud... Probleem Inteli videodraiveritega... Tegin oma Dell E6400-le upgrade'i ja kõik ei toiminud päris nii nagu tahtsin aga videodraiverid olid korras. Tein siis reseti süsteemile ja pärast seda ei lase enam uusi videodraivereid installida. Ütleb et "computer does not meet minimum requirements etc..." Nüüd pilt hägune ja vale resoga jne. kellelgi nõu kuidas lahendada? Või pean tõesti uuesti Win 7 peale laskma ja upgradema...
tänud ette!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
17.08.2015 19:36:29
|
|
|
| moiva kirjutas: |
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.
BTK0: väärt juhend , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette. |
Proovi selle printeri omi http://www.samsung.com/us/support/owners/product/ML-2250 kuna ML-1210 omade kohta ütleb, et Sertimiskeskus on selle serdi tühistanud.
Paki lahti (7zip nt.) ja Device Manager'i kaudu sööda ette. Muid lahendusi hetkel pakkuda ei oska.
Edit: Võid ka originaali lahti pakkida, kuid käivitada nagunii ei lase ja pead ikkagi Seadmehaldurit kasutama(Stardi peal parem klikk).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.08.2015 19:52:09
|
|
|
| BTK0 kirjutas: |
| moiva kirjutas: |
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.
BTK0: väärt juhend , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette. |
Proovi selle printeri omi http://www.samsung.com/us/support/owners/product/ML-2250 kuna ML-1210 omade kohta ütleb, et Sertimiskeskus on selle serdi tühistanud.
Paki lahti (7zip nt.) ja Device Manager'i kaudu sööda ette. Muid lahendusi hetkel pakkuda ei oska.
Edit: Võid ka originaali lahti pakkida, kuid käivitada nagunii ei lase ja pead ikkagi Seadmehaldurit kasutama(Stardi peal parem klikk). |
ma olin viimati windows8.1'ga hädas, kui võrgukaardi drivereid ei lasknud paigaldada, siis meenus, et on sellele rohtu
eeldan, et ka win10's käib asi samamoodi või sarnaselt
unsigned drivereid laseb paigaldada vaid läbi trikitamise
http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_devices/how-do-i-disable-driver-signature-enforcement-win/a53ec7ca-bdd3-4f39-a3af-3bd92336d248
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
17.08.2015 20:34:00
|
|
|
win10-l veel mingid kalad sees.
nimelt settingust (WIN+I) valides System > Storage > C: > Temporary files > Previous version of Windows < DELETE peal klikates hakkas mul trikitama, kaotas ära wifi, helikaardi, biometricu jne kuid seda mida pidi tegema, ei teinud (ehk siis vanad süsteemi failid jäid ikka alles). Peale restarti taastusid kadunud wifi, heli jne.
Lisaks ei suuda Temporary files tühjendada, lihtsalt ei tühjenda.
kellelgi veel kogemusi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
17.08.2015 20:53:52
|
|
|
| libe kirjutas: |
| BTK0 kirjutas: |
| moiva kirjutas: |
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.
BTK0: väärt juhend , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette. |
Proovi selle printeri omi http://www.samsung.com/us/support/owners/product/ML-2250 kuna ML-1210 omade kohta ütleb, et Sertimiskeskus on selle serdi tühistanud.
Paki lahti (7zip nt.) ja Device Manager'i kaudu sööda ette. Muid lahendusi hetkel pakkuda ei oska.
Edit: Võid ka originaali lahti pakkida, kuid käivitada nagunii ei lase ja pead ikkagi Seadmehaldurit kasutama(Stardi peal parem klikk). |
ma olin viimati windows8.1'ga hädas, kui võrgukaardi drivereid ei lasknud paigaldada, siis meenus, et on sellele rohtu
eeldan, et ka win10's käib asi samamoodi või sarnaselt
unsigned drivereid laseb paigaldada vaid läbi trikitamise
http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_devices/how-do-i-disable-driver-signature-enforcement-win/a53ec7ca-bdd3-4f39-a3af-3bd92336d248
Spoiler 
|
libe see juba proovitud ja ei aita.
Et eile oli vaja ka seda teha(disable driver signature verification) ja hetkel hakkas asi tõsiselt huvitama, laadisin need Samsa universal driverid alla ja leidsin lahenduse.
1.disable driver signature verification/tehtud eile
2.disable smartscreen filter/tehtud
3. disable User Account Control (UAC) /tehtud
4.Enable hidden Admin account (option two, tegin mina) http://www.tenforums.com/tutorials/2969-administrator-account-enable-disable-windows-10-a.html
5.logi välja ja Admin account'iga sisse ning installi "mida hing ihkab". Vähemalt seda Samsa installikat laseb.
Kui esimesed 3. punkti on täidetud, siis taod ikkagi pead vastu kivi edasi. 4'jas on see oluline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.08.2015 21:06:57
|
|
|
BTK0, päris huvitav, tõenäoliselt on sarnane admin account ka win8's
samsung pidi oma driveritega ikka haledalt raksu jooksma
anna kindlasti samsa supporti teada, muidu nussib pool maailma selle jamaga, arvestades, kui populaarne see printer siin eestis oli, oma hea hinna poolest
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTK0
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2005
|
17.08.2015 21:21:45
|
|
|
| libe kirjutas: |
BTK0, päris huvitav, tõenäoliselt on sarnane admin account ka win8's
samsung pidi oma driveritega ikka haledalt raksu jooksma
anna kindlasti samsa supporti teada, muidu nussib pool maailma selle jamaga, arvestades, kui populaarne see printer siin eestis oli, oma hea hinna poolest |
Kasutaja moiva oli tegelikult probleemiga silmitsi ja võibolla annab tema selle Samsale edasi, sest mina ju ei tea kas driverid Win 10'le sobivad või mitte. Miki mehed väidavad, et tugi on olemas 10'le link
moiva saab vähemalt nüüd proovida neid. Omal lihtsalt pole printeri vajadust kodus, kuna kõik vajaliku saan, kas töö juures prinditud või digitaalselt aetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
17.08.2015 21:32:04
|
|
|
| Ma avastasin, et sõrmejäljelugeja ja sellega win logimine töötab uskumatult hästi. Win 7 huvipärast proovisin, aga ei saanudki tööle. 10 all töötab ilma lisatarkvarata ja jebimiseta. Peab mainima, et väga mugav on ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.08.2015 21:37:52
|
|
|
Ma olen siiani alati arvuti sulgenud powert nupust (sätete all on shut down valitud). Nüüd avastasin, et W10 paneb ennast kohe tööle tagasi
Start alt toimib ilusti ja arvuti uuesti ise käima ei tule. Tarkvara või hoopis riistvaraline kala?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
17.08.2015 22:11:12
|
|
|
Mingi hetk peale järjekordset update sunniviisilist tegemist jäi win10 enne desktopi näitamist ~50 sekundiks ootele. Must pilt oli ees ja ainult hiire kursor oli peal, mida sai liigutada. ctrl+alt+del jms kombinatsioonid ei aidanud. Event Vieweri abiga sain asjale jälile ning põhjustas seda smart card readeri driver Broadcom Usbccid, millegipärast näeb windows ka Microsofti oma, disablesin Broadcomi oma ning ID kaart töötab edasi ja ka Windows boodib pausideta üles nüüd.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
17.08.2015 22:18:29
|
|
|
| murumuna kirjutas: |
]Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut
Olen ka nõutu, kas peaks ka win7 peale uuesti minema, jõuaks veel. Ikka selle start menüü pärast, peaaegu iga käivitamisega jälle see start nupp on tumm.] |
Eile tegelesin ühe masinaga, kus Avast antivirus keeras startmenüü käitumise pekki, uninstall ja korras.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
17.08.2015 22:24:15
|
|
|
| Mustpanter kirjutas: |
Mul tuli sellega kaasa mingi reklaami riba ,nt HV foorumit vaadates tuli vasakule poole tulp ,kus olid tehnika jne reklaamid, samuti teisi lehekülgi vaadates tekkis mingi jama ekraanile |
Kallid inimesed, ärge vajutage taoliste freeware asjade installimisel tuimalt next->next.
Valige alati kõigepealt custom install ja võtkne neil liigsetel asjadel linnuke eest ära, mida lisana kaasa pakutakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
17.08.2015 22:43:47
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
Palun targemate abi ja vabandan ette kui see siit läbi on lipsanud... Probleem Inteli videodraiveritega... Tegin oma Dell E6400-le upgrade'i ja kõik ei toiminud päris nii nagu tahtsin aga videodraiverid olid korras. Tein siis reseti süsteemile ja pärast seda ei lase enam uusi videodraivereid installida. Ütleb et "computer does not meet minimum requirements etc..." Nüüd pilt hägune ja vale resoga jne. kellelgi nõu kuidas lahendada? Või pean tõesti uuesti Win 7 peale laskma ja upgradema...
tänud ette! |
Sama aparaadiga tehtud edukalt upgrade mis nagunii eelmised videokaardi driverid eemaldab. Windows 10 leidis ilusti ise driverid oma andmebaasidest ja installis peale. Mobile 4 series videokaardi driver oli vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
17.08.2015 22:46:24
|
|
|
Windows 7-s olid need asjad lihtsamalt tehtavad, aga natuke googeldamist ning Windows Update ja Defender on nüüd täielikult välja lülitatud.
Update jaoks run reale msconfig ning Service menüü alt Windows Update eest linnuke ära.
Defenderi jaoks run reale gpedit.msc sealt Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Windows Defender -> Turn off Windows Defender lülitada Enabled
Ja restart lõpetuseks.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|