Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2015 20:09:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta.
see oli hea os, pidi ostma thumbs_up.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 20:19:28 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Hiid kirjutas:
kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta.
see oli hea os, pidi ostma thumbs_up.gif


win 8 oli ju täielik põrumine IMO, jätsingi seepärast vahele ja läskin win 7 -> win 10 otse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 20:47:25 vasta tsitaadiga

Kas winver on siiani kõigil 10240?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 21:08:55 vasta tsitaadiga

mul igatahes on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2015 21:15:47 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
libe kirjutas:
Hiid kirjutas:
kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta.
see oli hea os, pidi ostma thumbs_up.gif


win 8 oli ju täielik põrumine IMO, jätsingi seepärast vahele ja läskin win 7 -> win 10 otse.
pühendunud tagurlastele ja mõistmatutele ehk tõesti icon_idea.gif
mulle meeldis ja win 8.1 oli minu jaoks pigem ebameeldiv, eriti see windowsi appidele X ja nö titlebari lisamine thumbs_down.gif
varem oli hiirega hulka mugavam, kuid 8.1's pidi ootama, mil see riba peidust tuleb ja siis sai alles opereerida, samuti ei tundnud startmenüüst ega ka selle nupust puudust

muus osas win8.1 ja win8 vahel erinevust ei märganud

aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime icon_lol.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 16.08.2015 21:56:59 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
...
aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime icon_lol.gif

Tulevad need kes windows 95 selgeks õppisid ka kõigi uusimate Windows versioonidega toime, aga milleks kasutada ebamugavat versiooni kui vanemaga saab samu asju kõiki ära teha ja tunduvalt kiiremini ka veel.
Uue Windows versiooni kasutusele võtul peaks ikka mingi väga kaalukas põhjus olema, näiteks XP peal kadus ID kaardi tugi ära, nüüd vist ei tööta Vista peal ka enam ID kaart, nii-et vägisi tuli neil kes ID kaardi tahtsid kasutada Windows 7 kasutusele võtta või kasutada põhi arvutis harjumus pärast Windows versiooni edasi ja soetada teine arvuti veel juurde kus neid harva minevaid eri toimetusi teha saaks.
Siin on aga kõik need suured W8, W8.1, W10 kasutajatest ülistajad pigem sellised kes ei jaga ühtegi Windows versiooni korralikult, need on sellised kasutajad kes tüdinevad kiiresti ja tahavad kogu aeg midagi uut proovida, mingit produktiivsuse kasvu on sellistelt mõttetu loota.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 21:57:50 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
libe kirjutas:
Hiid kirjutas:
kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta.
see oli hea os, pidi ostma thumbs_up.gif


win 8 oli ju täielik põrumine IMO, jätsingi seepärast vahele ja läskin win 7 -> win 10 otse.

8.1 täiesti ok, pole veel kirvega masina külge läinud icon_rolleyes.gif
eks win 10 paneme ka peale, aga ennem loeme seda teemat pool aastakest icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.08.2015 22:27:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mulle meeldis ja win 8.1 oli minu jaoks pigem ebameeldiv, eriti see windowsi appidele X ja nö titlebari lisamine thumbs_down.gif

aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime icon_lol.gif

Väga raske kommenteerida. Lihtsalt lubage naerda. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2015 22:57:11 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
libe kirjutas:
...
aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime icon_lol.gif

Tulevad need kes windows 95 selgeks õppisid ka kõigi uusimate Windows versioonidega toime, aga milleks kasutada ebamugavat versiooni kui vanemaga saab samu asju kõiki ära teha ja tunduvalt kiiremini ka veel.
Uue Windows versiooni kasutusele võtul peaks ikka mingi väga kaalukas põhjus olema, näiteks XP peal kadus ID kaardi tugi ära, nüüd vist ei tööta Vista peal ka enam ID kaart, nii-et vägisi tuli neil kes ID kaardi tahtsid kasutada Windows 7 kasutusele võtta või kasutada põhi arvutis harjumus pärast Windows versiooni edasi ja soetada teine arvuti veel juurde kus neid harva minevaid eri toimetusi teha saaks.
Siin on aga kõik need suured W8, W8.1, W10 kasutajatest ülistajad pigem sellised kes ei jaga ühtegi Windows versiooni korralikult, need on sellised kasutajad kes tüdinevad kiiresti ja tahavad kogu aeg midagi uut proovida, mingit produktiivsuse kasvu on sellistelt mõttetu loota.
just jõuavad asju kiiremini teha, kuna start menüü on neil selge ja windows explorer on teistsugune - kõik muu on sama, vaid otseteid on rohkem
kui samad igapäevatoimingud stopperiga mõõta, siis vana windowsiga oleks enamusega kaotused, olgu asi oskuste või harjumuste taga

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 00:11:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kes sul käskis seda winn8 vahepeal osta.

Ei saa aru, mis sa sellega ütelda tahad? Muidugi müstiline on sinu üllitist erialases foorumis lugeda. Aga eks tõrv meepurgis... Kokkuvõtteks, kui midagi asjalikku kribada pole, siis võiks eemale hoida.

Win 8 ja 8.1 olid väga ok ning ideaalselt kasutatavad.

See siiski win 10 teema ning otsin lahendust aktiveerimise probleemile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 05:34:36 vasta tsitaadiga

http://www.digitaltrends.com/computing/microsoft-is-allowing-itself-to-detect-pirated-games-on-your-windows-10-pc/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 09:38:15 vasta tsitaadiga

Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 09:44:07 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut


Oled nii kõva piraja, et nüüd püksid sõeluvad püüli? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.08.2015 10:01:23 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
est4ever kirjutas:
Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut


Oled nii kõva piraja, et nüüd püksid sõeluvad püüli? icon_rolleyes.gif

Huvitav miks piira kasutajatel püksid püüli peaks sõeluma, piira kasutajad on siiski teadlikum seltskond kes igasuguste probleemide korral probleemse tarkvara enda arvutist eemaldada ka oskavad.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 10:56:58 vasta tsitaadiga

ei pea ennast kõvaks pirajaks just, aga ei ütle, et ka ühtki tarkvara sellist poleks arvutis.. alati teinud nii, et kui vaja mõnd uut tarkvara, olgu see siis mäng või programm, siis kõigepealt katsetan ära, kas sobib ja on väärt asi, alles siis soetan. Paljud võivad öelda, et selline teguviis vale, aga osadele asjadele trialeid pole ja nii rikkaks end ei pea, et põrsast kotis ostaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 17.08.2015 11:01:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga eks ole senini veel paljusid, kes kunagi lahtise peaga windows 95 selgeks õppisid ja nüüd ei tule endaga toime icon_lol.gif



Ehh, windows95 omas kõige võimekamat mikserit. praeguste windowsite mikser on saast.

tsitaat:

Etz kirjutas:
est4ever kirjutas:
Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut


Oled nii kõva piraja, et nüüd püksid sõeluvad püüli? icon_rolleyes.gif

Huvitav miks piira kasutajatel püksid püüli peaks sõeluma, piira kasutajad on siiski teadlikum seltskond kes igasuguste probleemide korral probleemse tarkvara enda arvutist eemaldada ka oskavad.



Enam ei eemalda midagi, kõigest jääb eemaldamatu jälg, mis kaob ainult format'i ja opsüssi renistalliga. Kui asi veel rohkem terminaliks muutub siis ei aita see ja mitte, sest ajalugu hakatakse hoidma redmondi serverites.
Ma ei tea siiani kuidas kümnel soovimatute teadete setinguid eemaldada saab. Jäävadki need sinna teadete listi rippuma. olenemata sellest et bloatware, mis need setingud tekitas on ammu täielikult eemaldatud.
tagasi üles
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.08.2015 11:08:09 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
...
Enam ei eemalda midagi, kõigest jääb eemaldamatu jälg, mis kaob ainult format'i ja opsüssi renistalliga. Kui asi veel rohkem terminaliks muutub siis ei aita see ja mitte, sest ajalugu hakatakse hoidma redmondi serverites.
Ma ei tea siiani kuidas kümnel soovimatute teadete setinguid eemaldada saab. Jäävadki need sinna teadete listi rippuma. olenemata sellest et bloatware, mis need setingud tekitas on ammu täielikult eemaldatud.

Format on ka üks soovimatu tarkvara eemaldamise viisidest ja kas varasemate Windows versioonide kasutamisel oli see seotud sul mõne Microsofti kontoga, miks peaks Windows 10 kasutamisel sa ennast siis mõne online kontoka siduma, et kusagile serverisse jälg maha saaks jääda mis iganes saasta piraat tarkvara sa kunagi katsetanud oled.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murumuna
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 17.08.2015 11:25:52 vasta tsitaadiga

]Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut


Olen ka nõutu, kas peaks ka win7 peale uuesti minema, jõuaks veel. Ikka selle start menüü pärast, peaaegu iga käivitamisega jälle see start nupp on tumm.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 11:59:27 vasta tsitaadiga

Ma soovitan üldse Win95 peale tagasi minna. See ikka kõige parem op.süsteem üldse. Võtab vähe ressurssi ja on ilma igasuguse NSA nuhkvarata. Saab seal rahulikult Delfit nii lugeda, et keegi ei jälgi mis artikleid ma nüüd avan. Ja pira Wormsi saan ka probleemideta pelada. Võib-olla 20 aasta pärast soovitan Win10 peale panna, sest selleks ajaks vast on kõik need vead parandatud.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 17.08.2015 12:06:31 vasta tsitaadiga

Niih, juhe koos.
Tahaks printerit järgi saada aga samsungi enda lehelt leitud faili SamsungUniversalPrintDriver2.exe käivitamisel ütleb: "Selle väljanadja tarkvara käivitamine on blokeeritud". Ja edasi et käivitamiseks peaks blokeeringu maha võtma.
Kust kohast? Vot seda ei leia, oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 12:13:54 vasta tsitaadiga

Kas 10 ise driverit ei leia? Kui vana see printer on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 17.08.2015 12:23:30 vasta tsitaadiga

Tegemist on Samsung ML-1210 -ga

Kusjuures, peale upgradet (7-lt-10-le) kontrollisin kas kõik minu jaoks vajalik tööle läheb, läks. Installis ilusti ära. Nüüd kui puhas win-i install peale on tehtud, enam järgi ei võta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.08.2015 12:35:28 vasta tsitaadiga

meie, aktiveerimine toimub automaatselt. Vahel läheb päev-kaks selleks aega.
Võta rahulikult.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 12:43:22 vasta tsitaadiga

siin on hulgi drivereid, proovi sealt erinevaid: http://www.samsung.com/uk/support/model/ML-1210 või saada küsimus samsa supportisse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 17.08.2015 12:48:28 vasta tsitaadiga

moiva kirjutas:
Niih, juhe koos.
Tahaks printerit järgi saada aga samsungi enda lehelt leitud faili SamsungUniversalPrintDriver2.exe käivitamisel ütleb: "Selle väljanadja tarkvara käivitamine on blokeeritud". Ja edasi et käivitamiseks peaks blokeeringu maha võtma.
Kust kohast? Vot seda ei leia, oskab keegi aidata?


http://www.howtogeek.com/167723/how-to-disable-driver-signature-verification-on-64-bit-windows-8.1-so-that-you-can-install-unsigned-drivers/

Või siis Start/Sätted/Värskendamine ja turvalisus/Taaste/Täpsem käivitus_taaskäivita kohe ja edasi juba lingil viidatud juhised. Jääb ära restart ja shift key, mis alati ei pruugi õnnestuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 12:59:49 vasta tsitaadiga

http://boingboing.net/2015/08/03/windows-10-defaults-to-keylogg.html banana_dance.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2015 13:04:41 vasta tsitaadiga

sweezy, icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=651317
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 13:19:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
sweezy, icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=651317

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 13:41:56 vasta tsitaadiga

moiva kirjutas:
Niih, juhe koos.
Tahaks printerit järgi saada aga samsungi enda lehelt leitud faili SamsungUniversalPrintDriver2.exe käivitamisel ütleb: "Selle väljanadja tarkvara käivitamine on blokeeritud". Ja edasi et käivitamiseks peaks blokeeringu maha võtma.
Kust kohast? Vot seda ei leia, oskab keegi aidata?


ehk mõtled hoopis seda, et paremklikk installikal (failil) ja kohe esimeses tabis all ääres tuleb linnuke panna, praegu täpsemalt ei mäleta mis seal kirjas aga midagi sellist, et "trust this..."
olen ka ise täheldanud, et palju asju blokeeritakse väitega, et "see fail tuli internetist ja on ohtlik"

Edit: jutt sellest siis (option 1): http://www.tenforums.com/tutorials/5357-unblock-file-windows-10-a.html

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 17.08.2015 13:54:20 vasta tsitaadiga

masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.

BTK0: väärt juhend thumbs_up.gif , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 15:16:58 vasta tsitaadiga

moiva kirjutas:
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.

BTK0: väärt juhend thumbs_up.gif , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette.


Aga minu pakutud variandil "unblock" ees linnuke olemas?

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 15:49:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
meie, aktiveerimine toimub automaatselt. Vahel läheb päev-kaks selleks aega.
Võta rahulikult.


Tean seda, mul vast 10 päeva juba asi veninud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.08.2015 16:07:28 vasta tsitaadiga

Kes ise ei viitsi mööda linke jõlkuda, siis siit lehelt saab.

http://pxc-coding.com/portfolio/donotspy10/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 17.08.2015 18:53:24 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Kes ise ei viitsi mööda linke jõlkuda, siis siit lehelt saab.

http://pxc-coding.com/portfolio/donotspy10/


Mul tuli sellega kaasa mingi reklaami riba ,nt HV foorumit vaadates tuli vasakule poole tulp ,kus olid tehnika jne reklaamid, samuti teisi lehekülgi vaadates tekkis mingi jama ekraanile
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 19:00:40 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
seeru kirjutas:
Kes ise ei viitsi mööda linke jõlkuda, siis siit lehelt saab.

http://pxc-coding.com/portfolio/donotspy10/


Mul tuli sellega kaasa mingi reklaami riba ,nt HV foorumit vaadates tuli vasakule poole tulp ,kus olid tehnika jne reklaamid, samuti teisi lehekülgi vaadates tekkis mingi jama ekraanile


Installimisel tuleks teinekord ikka lugeda mida peale lubatakse icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 19:09:59 vasta tsitaadiga

Palun targemate abi ja vabandan ette kui see siit läbi on lipsanud... Probleem Inteli videodraiveritega... Tegin oma Dell E6400-le upgrade'i ja kõik ei toiminud päris nii nagu tahtsin aga videodraiverid olid korras. Tein siis reseti süsteemile ja pärast seda ei lase enam uusi videodraivereid installida. Ütleb et "computer does not meet minimum requirements etc..." Nüüd pilt hägune ja vale resoga jne. kellelgi nõu kuidas lahendada? Või pean tõesti uuesti Win 7 peale laskma ja upgradema...

tänud ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 17.08.2015 19:36:29 vasta tsitaadiga

moiva kirjutas:
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.

BTK0: väärt juhend thumbs_up.gif , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette.


Proovi selle printeri omi http://www.samsung.com/us/support/owners/product/ML-2250 kuna ML-1210 omade kohta ütleb, et Sertimiskeskus on selle serdi tühistanud.
Paki lahti (7zip nt.) ja Device Manager'i kaudu sööda ette. Muid lahendusi hetkel pakkuda ei oska. icon_confused.gif

Edit: Võid ka originaali lahti pakkida, kuid käivitada nagunii ei lase ja pead ikkagi Seadmehaldurit kasutama(Stardi peal parem klikk).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.08.2015 19:52:09 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
moiva kirjutas:
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.

BTK0: väärt juhend thumbs_up.gif , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette.


Proovi selle printeri omi http://www.samsung.com/us/support/owners/product/ML-2250 kuna ML-1210 omade kohta ütleb, et Sertimiskeskus on selle serdi tühistanud.
Paki lahti (7zip nt.) ja Device Manager'i kaudu sööda ette. Muid lahendusi hetkel pakkuda ei oska. icon_confused.gif

Edit: Võid ka originaali lahti pakkida, kuid käivitada nagunii ei lase ja pead ikkagi Seadmehaldurit kasutama(Stardi peal parem klikk).


ma olin viimati windows8.1'ga hädas, kui võrgukaardi drivereid ei lasknud paigaldada, siis meenus, et on sellele rohtu
eeldan, et ka win10's käib asi samamoodi või sarnaselt

unsigned drivereid laseb paigaldada vaid läbi trikitamise

http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_devices/how-do-i-disable-driver-signature-enforcement-win/a53ec7ca-bdd3-4f39-a3af-3bd92336d248
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 17.08.2015 20:34:00 vasta tsitaadiga

win10-l veel mingid kalad sees.

nimelt settingust (WIN+I) valides System > Storage > C: > Temporary files > Previous version of Windows < DELETE peal klikates hakkas mul trikitama, kaotas ära wifi, helikaardi, biometricu jne kuid seda mida pidi tegema, ei teinud (ehk siis vanad süsteemi failid jäid ikka alles). Peale restarti taastusid kadunud wifi, heli jne.

Lisaks ei suuda Temporary files tühjendada, lihtsalt ei tühjenda.

kellelgi veel kogemusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 17.08.2015 20:53:52 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
BTK0 kirjutas:
moiva kirjutas:
masmre: sealt noid proovingi, vanema 7-le mõeldud asja laseb ära installida, aga printerit sellega järgi ei võta. Universaliga sain win-10ne proovimise ajal printeri tööle, seda nüüd installida ei lase.

BTK0: väärt juhend thumbs_up.gif , saan sinna menüüsse mõlemat pidi ligi, nii shiftiga kui ka menüüst. Kahjuks aga installerit käima ei lase ikka panna, sama teade tuleb ette.


Proovi selle printeri omi http://www.samsung.com/us/support/owners/product/ML-2250 kuna ML-1210 omade kohta ütleb, et Sertimiskeskus on selle serdi tühistanud.
Paki lahti (7zip nt.) ja Device Manager'i kaudu sööda ette. Muid lahendusi hetkel pakkuda ei oska. icon_confused.gif

Edit: Võid ka originaali lahti pakkida, kuid käivitada nagunii ei lase ja pead ikkagi Seadmehaldurit kasutama(Stardi peal parem klikk).


ma olin viimati windows8.1'ga hädas, kui võrgukaardi drivereid ei lasknud paigaldada, siis meenus, et on sellele rohtu
eeldan, et ka win10's käib asi samamoodi või sarnaselt

unsigned drivereid laseb paigaldada vaid läbi trikitamise

http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_wintp-insider_devices/how-do-i-disable-driver-signature-enforcement-win/a53ec7ca-bdd3-4f39-a3af-3bd92336d248
Spoiler Spoiler Spoiler


libe see juba proovitud ja ei aita.
Et eile oli vaja ka seda teha(disable driver signature verification) ja hetkel hakkas asi tõsiselt huvitama, laadisin need Samsa universal driverid alla ja leidsin lahenduse.

1.disable driver signature verification/tehtud eile
2.disable smartscreen filter/tehtud
3. disable User Account Control (UAC) /tehtud
4.Enable hidden Admin account (option two, tegin mina) http://www.tenforums.com/tutorials/2969-administrator-account-enable-disable-windows-10-a.html
5.logi välja ja Admin account'iga sisse ning installi "mida hing ihkab". Vähemalt seda Samsa installikat laseb.

Kui esimesed 3. punkti on täidetud, siis taod ikkagi pead vastu kivi edasi. 4'jas on see oluline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.08.2015 21:06:57 vasta tsitaadiga

BTK0, päris huvitav, tõenäoliselt on sarnane admin account ka win8's
samsung pidi oma driveritega ikka haledalt raksu jooksma thumbs_down.gif

anna kindlasti samsa supporti teada, muidu nussib pool maailma selle jamaga, arvestades, kui populaarne see printer siin eestis oli, oma hea hinna poolest

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 17.08.2015 21:21:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
BTK0, päris huvitav, tõenäoliselt on sarnane admin account ka win8's
samsung pidi oma driveritega ikka haledalt raksu jooksma thumbs_down.gif

anna kindlasti samsa supporti teada, muidu nussib pool maailma selle jamaga, arvestades, kui populaarne see printer siin eestis oli, oma hea hinna poolest


Kasutaja moiva oli tegelikult probleemiga silmitsi ja võibolla annab tema selle Samsale edasi, sest mina ju ei tea kas driverid Win 10'le sobivad või mitte. Miki mehed väidavad, et tugi on olemas 10'le link

moiva saab vähemalt nüüd proovida neid. Omal lihtsalt pole printeri vajadust kodus, kuna kõik vajaliku saan, kas töö juures prinditud või digitaalselt aetud. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 21:32:04 vasta tsitaadiga

Ma avastasin, et sõrmejäljelugeja ja sellega win logimine töötab uskumatult hästi. Win 7 huvipärast proovisin, aga ei saanudki tööle. 10 all töötab ilma lisatarkvarata ja jebimiseta. Peab mainima, et väga mugav on ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 21:37:52 vasta tsitaadiga

Ma olen siiani alati arvuti sulgenud powert nupust (sätete all on shut down valitud). Nüüd avastasin, et W10 paneb ennast kohe tööle tagasi icon_eek.gif
Start alt toimib ilusti ja arvuti uuesti ise käima ei tule. Tarkvara või hoopis riistvaraline kala?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 22:11:12 vasta tsitaadiga

Mingi hetk peale järjekordset update sunniviisilist tegemist jäi win10 enne desktopi näitamist ~50 sekundiks ootele. Must pilt oli ees ja ainult hiire kursor oli peal, mida sai liigutada. ctrl+alt+del jms kombinatsioonid ei aidanud. Event Vieweri abiga sain asjale jälile ning põhjustas seda smart card readeri driver Broadcom Usbccid, millegipärast näeb windows ka Microsofti oma, disablesin Broadcomi oma ning ID kaart töötab edasi ja ka Windows boodib pausideta üles nüüd.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 22:18:29 vasta tsitaadiga

murumuna kirjutas:
]Veel üks põhjus, miks kaalun win7 peale tagasiminekut
Olen ka nõutu, kas peaks ka win7 peale uuesti minema, jõuaks veel. Ikka selle start menüü pärast, peaaegu iga käivitamisega jälle see start nupp on tumm.]

Eile tegelesin ühe masinaga, kus Avast antivirus keeras startmenüü käitumise pekki, uninstall ja korras.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.08.2015 22:24:15 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
seeru kirjutas:
Kes ise ei viitsi mööda linke jõlkuda, siis siit lehelt saab.

http://pxc-coding.com/portfolio/donotspy10/


Mul tuli sellega kaasa mingi reklaami riba ,nt HV foorumit vaadates tuli vasakule poole tulp ,kus olid tehnika jne reklaamid, samuti teisi lehekülgi vaadates tekkis mingi jama ekraanile

Kallid inimesed, ärge vajutage taoliste freeware asjade installimisel tuimalt next->next.
Valige alati kõigepealt custom install ja võtkne neil liigsetel asjadel linnuke eest ära, mida lisana kaasa pakutakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.08.2015 22:29:01 vasta tsitaadiga

Kärsitutele next-klikkeritele on loodud taustal töötav abimees http://unchecky.com/
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 22:43:47 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Palun targemate abi ja vabandan ette kui see siit läbi on lipsanud... Probleem Inteli videodraiveritega... Tegin oma Dell E6400-le upgrade'i ja kõik ei toiminud päris nii nagu tahtsin aga videodraiverid olid korras. Tein siis reseti süsteemile ja pärast seda ei lase enam uusi videodraivereid installida. Ütleb et "computer does not meet minimum requirements etc..." Nüüd pilt hägune ja vale resoga jne. kellelgi nõu kuidas lahendada? Või pean tõesti uuesti Win 7 peale laskma ja upgradema...

tänud ette!


Sama aparaadiga tehtud edukalt upgrade mis nagunii eelmised videokaardi driverid eemaldab. Windows 10 leidis ilusti ise driverid oma andmebaasidest ja installis peale. Mobile 4 series videokaardi driver oli vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 22:46:24 vasta tsitaadiga

Windows 7-s olid need asjad lihtsamalt tehtavad, aga natuke googeldamist ning Windows Update ja Defender on nüüd täielikult välja lülitatud.
Update jaoks run reale msconfig ning Service menüü alt Windows Update eest linnuke ära.
Defenderi jaoks run reale gpedit.msc sealt Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Windows Defender -> Turn off Windows Defender lülitada Enabled
Ja restart lõpetuseks.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.