Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2015 10:06:36 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:


Lisasin ka restardid, et mitte ´´masti maha tõmmata´´ esimesel katsel icon_lol.gif


Järgmisel hooajal võiks selle välja jätta äkki? Ralli ikkagi peaks suutma stabiilselt ja kiirelt sõitmist ning lõppkokku võttes finišeerimist. Lisaks kannatab ka see, kes 1. ajad ette sõidavad. Tagant tulija resetib, kuniks parema aja saab. Kui sa just terve ralli resetti ka peale ei pannud?

Mu enda nägemus oleks olnud 'no restart', ühe riigi kohta 4-6 katset ja aega sõita nädala vahetus /reede -esmasp. Klassi oleks 1. hooajal 70nda pannud - paljud vist ei ole veel 4WD proovida saanud?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2015 10:13:42 vasta tsitaadiga

Kuidas selle värgiga liituda saab?

Nädal on jummalast OK kuna ise saan mängida enamasti tööpäevade homikutel ja sedagi max 30 min siis pooldan igati nädalat. Rallikorssis sai eile ise esimest korda 4WD proovitud ja jah lippab tõesti paremini kui see Mini cooper icon_lol.gif

hannes36 kirjutas:
AndreReiu kirjutas:


Lisasin ka restardid, et mitte ´´masti maha tõmmata´´ esimesel katsel icon_lol.gif


Järgmisel hooajal võiks selle välja jätta äkki? Ralli ikkagi peaks suutma stabiilselt ja kiirelt sõitmist ning lõppkokku võttes finišeerimist. Lisaks kannatab ka see, kes 1. ajad ette sõidavad. Tagant tulija resetib, kuniks parema aja saab. Kui sa just terve ralli resetti ka peale ei pannud?

Mu enda nägemus oleks olnud 'no restart', ühe riigi kohta 4-6 katset ja aega sõita nädala vahetus /reede -esmasp. Klassi oleks 1. hooajal 70nda pannud - paljud vist ei ole veel 4WD proovida saanud?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2015 10:16:11 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Kuidas selle värgiga liituda saab?

Nädal on jummalast OK kuna ise saan mängida enamasti tööpäevade homikutel ja sedagi max 30 min siis pooldan igati nädalat. Rallikorssis sai eile ise esimest korda 4WD proovitud ja jah lippab tõesti paremini kui see Mini cooper icon_lol.gif

hannes36 kirjutas:
AndreReiu kirjutas:


Lisasin ka restardid, et mitte ´´masti maha tõmmata´´ esimesel katsel icon_lol.gif


Järgmisel hooajal võiks selle välja jätta äkki? Ralli ikkagi peaks suutma stabiilselt ja kiirelt sõitmist ning lõppkokku võttes finišeerimist. Lisaks kannatab ka see, kes 1. ajad ette sõidavad. Tagant tulija resetib, kuniks parema aja saab. Kui sa just terve ralli resetti ka peale ei pannud?

Mu enda nägemus oleks olnud 'no restart', ühe riigi kohta 4-6 katset ja aega sõita nädala vahetus /reede -esmasp. Klassi oleks 1. hooajal 70nda pannud - paljud vist ei ole veel 4WD proovida saanud?

https://www.dirtgame.com/uk/leagues liitu siin lehel, otsi WRT Estonia ja edasi vaata mängus Leagues'i alt.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 14.08.2015 12:49:22 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
AndreReiu kirjutas:


Lisasin ka restardid, et mitte ´´masti maha tõmmata´´ esimesel katsel icon_lol.gif


Järgmisel hooajal võiks selle välja jätta äkki? Ralli ikkagi peaks suutma stabiilselt ja kiirelt sõitmist ning lõppkokku võttes finišeerimist. Lisaks kannatab ka see, kes 1. ajad ette sõidavad. Tagant tulija resetib, kuniks parema aja saab. Kui sa just terve ralli resetti ka peale ei pannud?

Mu enda nägemus oleks olnud 'no restart', ühe riigi kohta 4-6 katset ja aega sõita nädala vahetus /reede -esmasp. Klassi oleks 1. hooajal 70nda pannud - paljud vist ei ole veel 4WD proovida saanud?


Selge, võtan järgmisel hooajal arvesse icon_smile.gif
Kui on veel soovitusi või ideid kuidas hooaega kokku panna siis andke siin teada.

Ei tervet rallit ei saa resettida ja ma arvan, et nädalavahetus jääb lühikeseks nagu siin keegi eelnevalt mainis?!?!
Suure ringi küsimus siis kõigile- Kui pikk hooaja tähtaeg teile sobiks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2015 13:18:59 vasta tsitaadiga

Kui selle mini cooperiga püsis auto enam-vähem teel siis mida võimsamaks autod lähevad, seda juhitamatuks asi läheb. Proovisin seda liigat teha mis siia üles pandi. Esimese sirge peal circa 10 korda matsu. Mängisin XBOX puldiga. Maha visatud 25€. Värdjas mäng. Uninstall.

inb4 "see on ju simu haahaha see pole mingi arkaad"

Olen mänginud Gran Turismo alates 3 kuni 6 osa läbi. Kõik on timm. Ärge tulge jutuga, et simud ongi sellised pasahunnikud. Nagu purjus peaga sõidaks ühest tee äärest teise.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja
Anar.

liitunud: 09.06.2009




sõnum 14.08.2015 13:53:06 vasta tsitaadiga

Ma mingi ekpert pole, aga "GT" seeria rohkem arkaad, mäletan et isegi sai seda kunagi toksitud, jõle lihtne oli. Aga siin samas ka see teema, et rinkat palju lihtsam sõita ka kui rallit. Project Cars kordades lihtsam kui Dirt, aga Dirt annab mõnusa rahulolu kui mingid kurvid ikka perfektselt välja tulevad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 14.08.2015 14:10:47 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Kui selle mini cooperiga püsis auto enam-vähem teel siis mida võimsamaks autod lähevad, seda juhitamatuks asi läheb. Proovisin seda liigat teha mis siia üles pandi. Esimese sirge peal circa 10 korda matsu. Mängisin XBOX puldiga. Maha visatud 25€.


Noh, sa oled tüüpiline näide "mitte simracerist" ja ma ei mõtle seda siin paha pärast. Liiga lihtsalt antakse alla ja visatakse püss põõsasse, sest oodatakse midagi muud kui see platvorm sulle pakub. Ära anna lihtsalt alla, RBRELi korraldates 5 aastat ma nägin küll ja küll neid kes tulid, käega rinda tagusid ja sama kiirelt peale esimesi võistlusi nad kadunud olidki. Võta korraks aeg maha, rahuned ja analüüsi oma sõitu ja võtteid, siis proovi uuesti icon_smile.gif Seda efekti nimetatakse simuringkonnas "enda kinni sõitmiseks", eriti hottlappides. Sim tüüpi mängud vajavad palju asju, nende hulgas kannatust. Nagu sa ütlesid, et kui esimeste vanade ja nõrkade autodega juba tuli "enam-vähem" aga uut võimsamatega enam mitte siis asi on selles, et edasi pead sa hakkama autosid seadistama ja õppima seadistama, ka sõiduvõtteid lihvima, sest võimsamad autod ei andesta enam vigu nii lihtsalt. Tegelt sa sõidad juba või teed midagi üsna valesti nende nõrkade autodega aga seal ei paista see nii esile, nii kui juba kangemate masinate peale jõuad siis tavaliselt "hampsatakse pea kohe otsast ära". Nagu siin juba varem ka mainiti, siis ära sõida kohe kiiresti, mina olen ka üks neist kes alati soovitab progresseeruvalt tempot tõsta ja rada/autot tundma õppida. Kui hakkab "tulema", siis hakkab see simu/mäng sulle väga palju tagasi andma ja sõitmine, eriti kui mingid kohad rajal/sõiduvõtted hakkavad välja tulema või kukuvad lausa perfektselt välja siis sa ei kujuta ette kui kiirelt su suunurged ülesse tõusma hakkavad icon_smile.gif Jah, see mäng on selline simu ja eks ka arcade, pigem kalduvustega rohkem ikka simu poole aga ära võta mitte ühtegi neist kui reaalsust, see ei vii kuhugile, ikka tuleb antud konkreetsesse simusse sisse elada ja väänata oma tõdesid mõne kohe pealt. Ise olen üsna sama, et otsin reaalsust ja pean koguaeg sundima ennast mõtlema, et see ei ole reaalne ja ära proovi päris nii sõita, vaid vääna enda võtteid mängu järgi. See on raske usu mind, mõnel tuleb kergemini, teisel jälle mitte. Olen sõitnud päris autoga "kiirelt" nii kruusa kui jäärada ja noh ütleme nii, et kõik need rallimängud on ikka väga elukauged aga nad lähevad järjest paremaks, see on kindel, päris loomutruuks ei saa nad ilmselt eales.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DicesOf
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2008




sõnum 14.08.2015 16:33:45 vasta tsitaadiga

Tegin ka ostu ära ja seni väga rahul. Olen aasta Assetto Corsat mänginud ja nüüd Dirti proovides
ei olnud küll probleemi autot rajal hoida (G25 kõik lisad maas). Ütleks, et uuemad masinad andestavad
just rohkem. Hetkel 70-ndate Lanciaga ning manuaal kastiga, fun fun. Saad flow kätte, siis tõesti see soorituse õnnestumine on hea tunne.

Veits veel harjutan, siis peaks ka seda liiga värki vaatama beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja
Anar.

liitunud: 09.06.2009




sõnum 14.08.2015 16:46:53 vasta tsitaadiga

Liikusin mini cooperi pealt B Klassi(4wd) nüüd jälle selline tunne nagu oleks esimest korda rajal. icon_biggrin.gif Sain cooperiga ühes saksa katses isegi 2 rohelist sektorit, kõva sõna mu jaoks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.08.2015 20:32:14 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Kui selle mini cooperiga püsis auto enam-vähem teel siis mida võimsamaks autod lähevad, seda juhitamatuks asi läheb. Proovisin seda liigat teha mis siia üles pandi. Esimese sirge peal circa 10 korda matsu. Mängisin XBOX puldiga. Maha visatud 25€. <b>piix</b> mäng. Uninstall.

inb4 "see on ju simu haahaha see pole mingi arkaad"

Olen mänginud Gran Turismo alates 3 kuni 6 osa läbi. Kõik on timm. Ärge tulge jutuga, et simud ongi sellised pasahunnikud. Nagu purjus peaga sõidaks ühest tee äärest teise.


Obvious troll is obvious troll icon_rolleyes.gif

Kuradi jama jah, et rallis auto libiseb kruusa peal. Eriti et selles lingitud Colin Mcrae videos libises auto täpselt samamoodi, nagu pöörleks ymber oma telje. Nii ebareaalne ikka!! see youtube video oli raudselt lavastatud.

Kui nüüd irooni sinnapaika jätta ja eeldada, et vaene mees t6epoolest rallimänge ei oska mängida.
Siis teadmiseks, et xbox puldiga on senimaani k6ik autot täiesti kontrollitavad olnud.
Tasub sensitivity panna 100% ja linearity 0% peale mida on nad sirge peal paremini kontrollitavad.

Ja teine asi, oma kogemuste p6hjal v6in öelda, et selle esimese 20 tunniga on v6imalik oma aegasid parandada lausa minuteid. Sedamoodi, et 6pid lihtsalt mängima ja auto fyysikat m6ikama.

Anar. kirjutas:
Liikusin mini cooperi pealt B Klassi(4wd) nüüd jälle selline tunne nagu oleks esimest korda rajal. icon_biggrin.gif Sain cooperiga ühes saksa katses isegi 2 rohelist sektorit, kõva sõna mu jaoks. icon_biggrin.gif

Nii ta vaikselt tuleb. Isiklikult avastasin, et see ford RS2000 vms, istub teel nagu liimitult. Ise olen ka karjääris niikaugel, et järgmisena v6tan 80ndat AWD ette. Hetkel veel viimane ralli 80ndate tagaveolise bemmgia, millega on minu jaoks acute kurvid rasked.

Achievementi pärast lylitasin UI täiesti välja ja mängu algusest saati s6idan seestvaatest, nii et rool ja rallis6itja käed on ka nähtavad. Niimoodi on k6ige parem elamus ja v6imalik tajuta auto liikumist ja libisemist k6ige rohkem.
Aga nüüd pole UId tagasi lylitanud ja keerangi vaid k6rvals6itja ytluste ja mälu järgi. Väga l6bus on:)

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnelinu
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2015




sõnum 15.08.2015 01:32:46 vasta tsitaadiga

NeroEST,

Ei saanud aru mis asi see lavastatud oli? Mõtled mu postitatud videot kus vanameister erinevaid sõiduvõtteid natukene lahti seletas ja näitas?
Ja et kruusal peaks pill vähem libisema?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 15.08.2015 09:25:58 vasta tsitaadiga

Viisnelinu loe uuesti NeroEST kommentaar läbi ja saad oma küsimusele vastuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ssilverr
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2011




sõnum 15.08.2015 10:04:45 vasta tsitaadiga

Lisan ka omaltpoolt, kui amatöör sõitja kogemusi. Seadistamine annab päris palju juurde, siiamaani olen karjääri ainult Miniga sõitnud, võrreldes default seadega olen autot pehmemaks teinud, mõnel vähem, mõnel rajal rohkem, piduri balanssi tiba rohkem keskele toonud, difri lukku kangemaks keeranud, käikude pikkuseid muutnud pikemaks - lühemaks vastvalt raja iseloomule ja mis minu jaoks kõige olulisem, õppinud kuulama ja vaatama raja legendi, mitte sõitma nähtavuse järgi, selle pealt leidsin ma kõige rohkem kaotsi läinud aega. Kui on ikka korralik kurv siis võtan ikka pigem varem hoo maha ja korra kaks lisan, kui et jään pidurdamisega lootusetult hiljaks. Ainukese abinõuna on stardi abi kasutusel, peaks sellest ka lahti saama, käigukast on järjestikune manuaalne. Mängin klaviatuuriga. Selline tähelepanek veel, et mõnel rallil paaril (eriti oli see kreekas vist) esimesel katsel noo ei oska mina esimesel sabas püsida, ikka tekib 4-5 sekundit kaotust katse peale, kuid suure tõenäosusega ralli liider üks hetk teeb korraliku vea ja üldkokkuvõtte esimene koht ongi olemas.

Edit: steami kasutaja on silverv, lisasin mõned siinsed kasutajad ise ning hea teistega aegu võrrelda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja
Anar.

liitunud: 09.06.2009




sõnum 15.08.2015 19:08:01 vasta tsitaadiga

Tegin esimesed tuuningud minile. Keerasin vedrustuse põhja, et masin stabiilsem oleks ja tegin kolmanda käigu vähe lühemaks. Ei tea kas sellest mingit erilist tulu tõusis, aga tasa ja targu ikka tuleb, algne 6 minutiline kaotus on nüüd alla 20 seci, juhul kui ma kuskilt kalju ääre pealt alla ei põruta. Aga kohati tuleb ikka frustratsioon peale, millegi muuga sõita ei oska peale mini, teistega läheb ikka asi nii võssa kui võssa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 15.08.2015 21:39:35 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:
Tegin esimesed tuuningud minile. Keerasin vedrustuse põhja, et masin stabiilsem oleks ja tegin kolmanda käigu vähe lühemaks. Ei tea kas sellest mingit erilist tulu tõusis, aga tasa ja targu ikka tuleb, algne 6 minutiline kaotus on nüüd alla 20 seci, juhul kui ma kuskilt kalju ääre pealt alla ei põruta. Aga kohati tuleb ikka frustratsioon peale, millegi muuga sõita ei oska peale mini, teistega läheb ikka asi nii võssa kui võssa.


Mul oli täiesti vastupidi see värk, MINI'st (kuradi esiveoline pann) edasi pääsemine (4WD Audi quattro, Group B) oli kui pahmakas värsket õhku, kõik hakkas libedamalt minema icon_smile.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauam
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2014




sõnum 16.08.2015 16:21:02 vasta tsitaadiga

Võtsin siis eile paar õlut ja filmisin kuidas WRT Estoniat sõidan. Unustan iga 10 sekundi tagant ära millest ma räägin ja ei sõida väga kiirelt

https://www.youtube.com/watch?v=2rfDTqYEf80

Aga jah, toon videos ka välja, et restardid võiks välja võtta, kui ikkagi võidu sõita. Need võtavad riski täiesti ära. Muidu oli fun, pole veel viimaseid katseid ära sõitnud, aga veeren ikkagi lõppu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 16.08.2015 16:39:01 vasta tsitaadiga

rauam kirjutas:
Võtsin siis eile paar õlut ja filmisin kuidas WRT Estoniat sõidan. Unustan iga 10 sekundi tagant ära millest ma räägin ja ei sõida väga kiirelt

https://www.youtube.com/watch?v=2rfDTqYEf80

Aga jah, toon videos ka välja, et restardid võiks välja võtta, kui ikkagi võidu sõita. Need võtavad riski täiesti ära. Muidu oli fun, pole veel viimaseid katseid ära sõitnud, aga veeren ikkagi lõppu.


Jõin õllet ja naersin icon_biggrin.gif
"Ohtlikumad kohad näen ära" - Rajalt väljasõit
"Rehv läheb vahest katki" - Rehv läks katki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 17.08.2015 12:22:49 vasta tsitaadiga

rauam kirjutas:
Võtsin siis eile paar õlut ja filmisin kuidas WRT Estoniat sõidan. Unustan iga 10 sekundi tagant ära millest ma räägin ja ei sõida väga kiirelt

https://www.youtube.com/watch?v=2rfDTqYEf80

Aga jah, toon videos ka välja, et restardid võiks välja võtta, kui ikkagi võidu sõita. Need võtavad riski täiesti ära. Muidu oli fun, pole veel viimaseid katseid ära sõitnud, aga veeren ikkagi lõppu.


Hea video oli thumbs_up.gif
N6ustun paljude asjadega, mis mainisid, kuid selle p66sa suhtes ei n6ustu. Arvan, et see p66sas pidanuks vb autot isegi rohkem katki tegema.

Samuti olen arvamusel, et igatpidi vääriline edasiminek RBRile.

DanielfromTLNat ei saa isegi restartides kätte.
Et igatahes v6iks olla järgmine ralli ilma restartideta. Ja etapisiseselt ilma save&quitida, sest muidu saab sellega ka niiöelda restardia.

Aga ytleme nii, et kui ma selle esimese 30 tunni peale sain xbox puldi suht käppa, siis l6puks sain momo rooli peale yle mindud....
Ajad ja s6idumugavus paranes juba momoga märgatavalt.
Et kui siin väidavad, et g27 on suur edasiminek momo suhtes, peaks v6ibolla t6esti selle hankima.
Foorumis oli yks myygil, läks kohe ära ka icon_sad.gif

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 17.08.2015 13:23:27 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib noobile ära seletada kuidas sellest WRT teemast osavõtmine käib? icon_lol.gif
Või lihtsalt mängus kuskilt saabki panna "search league" vms? Uurin tööl asjad valmis kuidas käivad, peale tööd täna aega kihutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 17.08.2015 13:23:31 vasta tsitaadiga

G27-ga on tõesti suhteliselt mõnus sõita, ei saa üldse kurta. Samas ma arvan, et aegadele see niipalju kaasa ei aita kui inimesed siin võivad arvata (pulti rooliga võrrelda pigem ei ole mõtet). Ma pigem arvan, et oleneb ikkagi sellest kas mängija teab kuidas ralliautoga sõita.

Oliveri video oli täitsa hea thumbs_up.gif

Järgmine ralli kindlasti ilma restartideta. Restardiga sõites muutud kuidagi lohakamaks. Samuti mis mulle oleks rohkem meeldinud, et esimesed rallid võiks olla nende aeglasemate autodega ja siis sealt edasi samm-sammult kiiremate peale. Vb nendel kes kauem seda mänginud oleks igavam, aga alustajatele nagu mina, oleks ehk lihtsam sisse sulanduda sellesse maailma. Algselt oli ikka päris hirmutav seda B klassi masinat rajal hoida (olin ainult Mini ja Fulva ja Lancia Stratosega enne sõitnud).
Muidu aga jõudu selle liigaga ja ise vähemalt proovin jõudumööda ikka kaasa lüüa olenemata masinast, mis valitakse.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 17.08.2015 13:35:36 vasta tsitaadiga

Võib ju tegelt kaks liigat teha.. midagi Noobidele kah äkki? Mina näiteks alla B klassi masinate sõita ei viitsi jällegi icon_smile.gif Kui siis mingi tagaveolisega icon_wink.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 17.08.2015 13:41:06 vasta tsitaadiga

Junior WRT Estonia ja siis WRT Estonia icon_rolleyes.gif

Ei tea kas meil siin kahe liiga peale rahvast jagub...

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2015 14:07:22 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Junior WRT Estonia ja siis WRT Estonia icon_rolleyes.gif

Ei tea kas meil siin kahe liiga peale rahvast jagub...


3päeva on veel aega sõita ja 3 ainult inimest on terve eventi läbinud, väga lootust andev ei tundu numbrite järgi icon_lol.gif Endal loomulikult pole veel ühtegi katset kirjas, pole arvuti taha jõudnudki puhkuse ajal.

Võib-olla tõesti tasuks kaks liigat teha- praegune liiga Group B ja üles poole, reeglid nagu weekly eventi puhul (no-restart, 1riik per event, 6sõitu eventis, aega 1nädal). Junior'l '60-80.a masinad, ainult lühikesed rajad ja 4rada per event(?), no-restart

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 17.08.2015 14:13:45 vasta tsitaadiga

Peast ei mäleta, aga mul vist viimased kolm katset veel sõita. Äkki jõuab täna või homme ikka ära sõita need kuidagi.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 17.08.2015 16:06:41 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:

Võib-olla tõesti tasuks kaks liigat teha- praegune liiga Group B ja üles poole, reeglid nagu weekly eventi puhul (no-restart, 1riik per event, 6sõitu eventis, aega 1nädal). Junior'l '60-80.a masinad, ainult lühikesed rajad ja 4rada per event(?), no-restart


tundub mõistlik thumbs_up.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.