|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2015 17:16:34
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
Millises konfiguratsioonis on Elionis toetatud digibokside ühendamine üle switchi?
Kas näiteks tg789 -> switch -> Amino toimiks? |
kui ruuteril uusim tarkvara 8.C.D.5 peal siis pole probleemi, IPTV NAT toimib.
Swtich peaks pisut kobedam olema kui mõni vana trendnet vms. muidu võib pilti pakkida sama switchi taga netti kasutades.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
30.07.2015 17:39:51
|
|
|
Hetkel 8.4.3.W, uurin kuidas uuemat saab.
Muidu switchi(de)ks on küllalt uued TP-Link 1gbit variandid.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
30.07.2015 18:03:48
|
|
|
Pandi kortermajja valguskaabel ning elionist pakuti varianti, et ühendavad siis korteris ära. Seni on sisse tulnud vana peenem kaabel ning esialgu läheb thompson speedtouch 546v6 ja sealt juhtmega TP-Link TL-MR3220 wifi ruuterisse. Seni tuli 5/1 ühendus ning digi-tv pole.
Sain aru, et esimese hooga tuleb tehnik ja paneb korterisse valguskaabli ning sinna otsa mingi switchi (vist?) ja sealt edasi tuleb cat5. Ma soovin saada 10/10 ühendust ja korterisse wifit, kaableid ei taha vedada ja digitv ka liituda ei soovi. Kas saab ühendada sinna cat5 otsa lihtsalt mu senise wifi ruuteri või peab ostma midagi uut?
Tehnik pakub 20€ mingit nende ruuterit, aga selle pean tagastama ning trahvi maksma, kui ma otsustan 2a jooksul välja kolida, mis on väga tõenäoline. Kui minu oma ei kõlba, mis oleks soodne alternatiiv. Siin ei ela ühtegi inimest, kes viitsib käsitsi käsurealt ruutereid konfida oma lõbuks, ega pole soovi mingit ulatuslikku koduvõrku ülesse ehitada. Lihtsalt mingid tahvlid-läpakad wifis ja kõik.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
30.07.2015 18:14:28
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
Pandi kortermajja valguskaabel ning elionist pakuti varianti, et ühendavad siis korteris ära. Seni on sisse tulnud vana peenem kaabel ning esialgu läheb thompson speedtouch 546v6 ja sealt juhtmega TP-Link TL-MR3220 wifi ruuterisse. Seni tuli 5/1 ühendus ning digi-tv pole.
Sain aru, et esimese hooga tuleb tehnik ja paneb korterisse valguskaabli ning sinna otsa mingi switchi (vist?) ja sealt edasi tuleb cat5. Ma soovin saada 10/10 ühendust ja korterisse wifit, kaableid ei taha vedada ja digitv ka liituda ei soovi. Kas saab ühendada sinna cat5 otsa lihtsalt mu senise wifi ruuteri või peab ostma midagi uut?
Tehnik pakub 20€ mingit nende ruuterit, aga selle pean tagastama ning trahvi maksma, kui ma otsustan 2a jooksul välja kolida, mis on väga tõenäoline. Kui minu oma ei kõlba, mis oleks soodne alternatiiv. Siin ei ela ühtegi inimest, kes viitsib käsitsi käsurealt ruutereid konfida oma lõbuks, ega pole soovi mingit ulatuslikku koduvõrku ülesse ehitada. Lihtsalt mingid tahvlid-läpakad wifis ja kõik. |
Saad kasutada ka olemasolevat wifi ruuterit või küsi tehniku käest uut ruuterit hoopis rentida (3,5eur kuus).
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
30.07.2015 18:18:05
|
|
|
| Kas on mingi eelis, minu vajaduste juures või üldse, uue ruuteri rentimisel?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.07.2015 18:21:15
|
|
|
Ning kui oled kolm aastat renti maksnud, saab ruuter sinu omaks. Loomulikult võid soovi korral rendilepingu päevapealt üles öelda ja ruuteri tagastada ilma kuludeta.
Aga sul oma ruuter olemas ja seega pole tollel Intenol ilmselt jumet. Ja loomulikult saad sama raha eest parema valida.
kakuke, Elion üritab sulle peale suruda oma ruuterit, kuid sa ole sellele vastu, et sul oma ruuter olemas jne.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2015 19:33:51
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
Hetkel 8.4.3.W, uurin kuidas uuemat saab.
Muidu switchi(de)ks on küllalt uued TP-Link 1gbit variandid. |
http://upgrade.elion.ee/
Juhend on kaasas, vajab pisut teadmisi. Kui hakkama ei saa, võid ka 123 helistada ja lasta neil nuppu vajutada uuema tarkvara saamiseks.
| kakuke kirjutas: |
Pandi kortermajja valguskaabel ning elionist pakuti varianti, et ühendavad siis korteris ära. Seni on sisse tulnud vana peenem kaabel ning esialgu läheb thompson speedtouch 546v6 ja sealt juhtmega TP-Link TL-MR3220 wifi ruuterisse. Seni tuli 5/1 ühendus ning digi-tv pole.
Sain aru, et esimese hooga tuleb tehnik ja paneb korterisse valguskaabli ning sinna otsa mingi switchi (vist?) ja sealt edasi tuleb cat5. Ma soovin saada 10/10 ühendust ja korterisse wifit, kaableid ei taha vedada ja digitv ka liituda ei soovi. Kas saab ühendada sinna cat5 otsa lihtsalt mu senise wifi ruuteri või peab ostma midagi uut?
Tehnik pakub 20€ mingit nende ruuterit, aga selle pean tagastama ning trahvi maksma, kui ma otsustan 2a jooksul välja kolida, mis on väga tõenäoline. Kui minu oma ei kõlba, mis oleks soodne alternatiiv. Siin ei ela ühtegi inimest, kes viitsib käsitsi käsurealt ruutereid konfida oma lõbuks, ega pole soovi mingit ulatuslikku koduvõrku ülesse ehitada. Lihtsalt mingid tahvlid-läpakad wifis ja kõik. |
Uues optikamajas tehakse üleminek valguskaablile tasuta ära, kiud tuppa, lepinguga tasuta ONT (optical network terminal) ühendatakse otsa ja sealt tuleb välja üks võrgukaablipesa, sinna otsa võid ainult interneti korral vabalt oma ruuteri ühendada.
Elioni ruuter muutub oluliseks siis kui soovid telefoni või televisiooni.
Mingit kohustust Elioni ruuteri võtmiseks ei ole. Kui kolid või lõpetad teenuse, tuleb vaid lepingu järgi see ONT tagastada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
30.07.2015 22:26:18
|
|
|
Võibolla rumal küsimus, aga küsin igaks juhuks üle. Mul on siin see vanemat sorti eKodu teenus (ja ikka see vana Amino boks). Sirvisin eKodus ringi ja "nutiTV" tab'i all on selline teenus nagu "Salvestamine", millel hinnaks määratud 0.00€/kuus. Lisainfo all ütleb, et tegemist on kampaaniaga: "1 kuu -100%". Samas on ka öeldud järgmist: "Kuutasu 5€ (kuni 29.08.2015 hind 0€)".
Enda loogika järgi arvaks, et kui ma ta nüüd täna (30.07) tellin ära ja katkestan 29. päeval (28.08) teenuse ära, siis järgmise kuu eest minult automaatselt tasu ei võeta ja jääbki 0 eurot?
Vabandan, kui on lamba küsimus, ärge vastu pead lööge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.07.2015 22:33:03
|
|
|
digipunk, see teenus eeldab liitumist uusNutiTV teenusega kõigepealt. Kas ikka soovid sellist liigutust teha?
| tsitaat: |
| Mul on siin see vanemat sorti eKodu teenus |
Pead ise hindama, kas hind ja saadavad teenused uues versus vana vastavad sinu vajadustele.
Ilmselt on sul uue teenusega liitumiseks vajalik ka uus ruuter ja kindlasti uus digiboks Amino asemele. Kas saad 19+19 eurose sissemaksega need või võtad rendile või ostad kohe välja jne. See on siis kulu lisaks teenusele.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
31.07.2015 11:16:27
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
digipunk, see teenus eeldab liitumist uusNutiTV teenusega kõigepealt. Kas ikka soovid sellist liigutust teha?
| tsitaat: |
| Mul on siin see vanemat sorti eKodu teenus |
Pead ise hindama, kas hind ja saadavad teenused uues versus vana vastavad sinu vajadustele.
Ilmselt on sul uue teenusega liitumiseks vajalik ka uus ruuter ja kindlasti uus digiboks Amino asemele. Kas saad 19+19 eurose sissemaksega need või võtad rendile või ostad kohe välja jne. See on siis kulu lisaks teenusele. |
Täpsustan, et Tähtajalise lepingu korralühekordne tasu:
Ruuter 19 eur
Digiboks 29 eur
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
31.07.2015 15:13:03
|
|
|
| Niih, ma tõin omale Arris karbi koju ja üritan seda HDMI-CEC'i välja lülitada aga tulemus on täpselt sama mis Motorolaga oli. Ei saa mina seda välja, ütleb et seadete muutmine ebaõnnestus ja proovi hiljem uuesti. Ma motorolaga juba pea aasta vist proovinud, no ei toimi hiljem ka. Siin varem väideti et Arrisel pidi HDMI-CEC'i välja lülitamine toimima, miks mul siis ei toimi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
31.07.2015 15:19:20
|
|
|
Pöördu klienditukke?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.07.2015 15:43:38
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Niih, ma tõin omale Arris karbi koju ja üritan seda HDMI-CEC'i välja lülitada aga tulemus on täpselt sama mis Motorolaga oli. Ei saa mina seda välja, ütleb et seadete muutmine ebaõnnestus ja proovi hiljem uuesti. Ma motorolaga juba pea aasta vist proovinud, no ei toimi hiljem ka. Siin varem väideti et Arrisel pidi HDMI-CEC'i välja lülitamine toimima, miks mul siis ei toimi? |
Sa pole ainus, kellel see ei toimi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
31.07.2015 15:50:00
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| Niih, ma tõin omale Arris karbi koju ja üritan seda HDMI-CEC'i välja lülitada aga tulemus on täpselt sama mis Motorolaga oli. Ei saa mina seda välja, ütleb et seadete muutmine ebaõnnestus ja proovi hiljem uuesti. Ma motorolaga juba pea aasta vist proovinud, no ei toimi hiljem ka. Siin varem väideti et Arrisel pidi HDMI-CEC'i välja lülitamine toimima, miks mul siis ei toimi? |
Sa pole ainus, kellel see ei toimi...  |
Mina sain selle välja lülitatud. Proovin õhtul, kas sisse tagasi ka läheb.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.07.2015 15:56:35
|
|
|
Vaatasin jah just. Tore uudis. Loodetavasti saan neid filmikanaleid ka noppida, muidu jäävad nad mulle vähemalt kättesaamatuks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
31.07.2015 16:58:40
|
|
|
H2 oleks võinud küll vana Nuti TV kasutaje ka panna.
Need ka Elion vanad ja truud kliendid olnud aastaid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.07.2015 16:59:36
|
|
|
Kuidagi ju vaja üle meelitada uue peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
31.07.2015 17:11:56
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Kuidagi ju vaja üle meelitada uue peale |
Jah aga ainuke põhjus Elioni jaoks on vist uueNuti TV paketi hind
Pangu siis see H2 ja muud asjad vanale paketile ka otsa.
Filmiriiulit ei ole vaja.
Mulle lihtsalt sobib vana nuti menüüde "Light" versioon uue iluduse asemel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.07.2015 17:34:32
|
|
|
seeru, indeed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.07.2015 17:46:11
|
|
|
seeru, Sa ei peaa uusNuti puhul kasutama uut menüüd. Vabalt võid vanaga edasi lasta. Mõned piirangud on, aga ei midagi hullu.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
31.07.2015 18:05:37
|
|
|
Uued kanalid listis olemas ja vaadatavad. See mitte-HD FilmZone tundub küll hetkel ainult lisakanalite hulgas olevat ja eraldi noppida ei lase.
E: Kas neile kuskilt kava ka näitama hakkab? vana.minutv.ee näiteks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
31.07.2015 18:14:11
|
|
|
| Filmzone+ on tekkinud vasaku nooleklahvi valikusse ka "Kanali seaded", kus saab eraldi valida heli ja subtiitrite keelt. Eesti subtiitrid on mul ülisuured (no vähemalt 4x zoomitud) ja algavad ekraani keskelt. Kas kellelgi veel on nii?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
31.07.2015 18:17:27
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Filmzone+ on tekkinud vasaku nooleklahvi valikusse ka "Kanali seaded", kus saab eraldi valida heli ja subtiitrite keelt. Eesti subtiitrid on mul ülisuured (no vähemalt 4x zoomitud) ja algavad ekraani keskelt. Kas kellelgi veel on nii? |
Siin on suurusega kõik normaalne, tekst alaservas jne..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
31.07.2015 18:24:11
|
|
|
| can860 kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Filmzone+ on tekkinud vasaku nooleklahvi valikusse ka "Kanali seaded", kus saab eraldi valida heli ja subtiitrite keelt. Eesti subtiitrid on mul ülisuured (no vähemalt 4x zoomitud) ja algavad ekraani keskelt. Kas kellelgi veel on nii? |
Siin on suurusega kõik normaalne, tekst alaservas jne.. |
Hmm, võibolla on see siis kuidagi seotud sellega et mul on LG äpp ja 4K telekas ??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
31.07.2015 19:24:17
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Pöördu klienditukke? |
Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.07.2015 19:37:10
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Pöördu klienditukke? |
Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata? |
Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
31.07.2015 19:46:59
|
|
|
filmiriiulisse oleks võinud tulla lastele suunatud ka
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
31.07.2015 20:06:50
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Pöördu klienditukke? |
Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata? |
Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb. |
Eem, Sa räägid ilmselt millegist muust. Mul pole LG'ga mingit probleemi, mul pole LG telekat
Ma tõin endale Arrise boksi ja ma ei saa sellel HDMI-CEC'i välja lülitada. Täpselt sama probleem nagu Motorola karbiga siin mingi aeg tagasi räägitud sai.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.07.2015 20:10:52
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Pöördu klienditukke? |
Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata? |
Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb. |
Eem, Sa räägid ilmselt millegist muust. Mul pole LG'ga mingit probleemi, mul pole LG telekat
Ma tõin endale Arrise boksi ja ma ei saa sellel HDMI-CEC'i välja lülitada. Täpselt sama probleem nagu Motorola karbiga siin mingi aeg tagasi räägitud sai. |
Õigus, lugesin eelnevat posti seoses uue kanali ja subtiitritega ja siis jätkasin sellega....
CEC kohapealt võtsin Arrise ette, valin väljas, OK ja salvestati ning kirjutati, et teeme digiboksi restardi, peale seda on valik väljas, väidad, et tegelikult pole väljas ja digiboksi välja lülitamine lülitab ka kõik muu välja?
ruuter on by default Elion ja sätted?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
31.07.2015 20:23:41
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Pöördu klienditukke? |
Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata? |
Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb. |
Eem, Sa räägid ilmselt millegist muust. Mul pole LG'ga mingit probleemi, mul pole LG telekat
Ma tõin endale Arrise boksi ja ma ei saa sellel HDMI-CEC'i välja lülitada. Täpselt sama probleem nagu Motorola karbiga siin mingi aeg tagasi räägitud sai. |
Õigus, lugesin eelnevat posti seoses uue kanali ja subtiitritega ja siis jätkasin sellega....
CEC kohapealt võtsin Arrise ette, valin väljas, OK ja salvestati ning kirjutati, et teeme digiboksi restardi, peale seda on valik väljas, väidad, et tegelikult pole väljas ja digiboksi välja lülitamine lülitab ka kõik muu välja?
ruuter on by default Elion ja sätted? |
Kui ma valin väljas, siis on päris pikalt kiri all ääres "Tegutsen...", siis kaob see kiri ära, aga menüü on endiselt ees ja mingi aja pärast tuleb alla äärde kiri "seadete muutmine ei õnnestunud, palun proovi uuesti" vms. Arris ei tee isegi seda restarti mitte. Menüüs vaadates näitab peale seda et on Väljas, aga tegelt ei ole.
Kui ma viimati Motorolaga proovisin, siis veateadet ei tulnud ja tegi isegi restardi, näitas ka menüüs et HDMI-CEC on väljas, aga tegelt oli HDMI-CEC endiselt sees.
Ruuter on TG789vn, soft on 8.C.D.5. Mina pole muud näppinud kui ainult wifi lülitasin välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
31.07.2015 22:56:17
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Pöördu klienditukke? |
Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata? |
Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb. |
Eem, Sa räägid ilmselt millegist muust. Mul pole LG'ga mingit probleemi, mul pole LG telekat
Ma tõin endale Arrise boksi ja ma ei saa sellel HDMI-CEC'i välja lülitada. Täpselt sama probleem nagu Motorola karbiga siin mingi aeg tagasi räägitud sai. |
Õigus, lugesin eelnevat posti seoses uue kanali ja subtiitritega ja siis jätkasin sellega....
CEC kohapealt võtsin Arrise ette, valin väljas, OK ja salvestati ning kirjutati, et teeme digiboksi restardi, peale seda on valik väljas, väidad, et tegelikult pole väljas ja digiboksi välja lülitamine lülitab ka kõik muu välja?
ruuter on by default Elion ja sätted? |
Endal oli sama probleem vahepeal. Ise läks korda
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.07.2015 23:22:58
|
|
|
Filmzone ja Filmzone+ on ilusasti ilmunud mu eelnevate noppekanalite H1 ja K1 asemele.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
01.08.2015 00:10:29
|
|
|
| Kas Filmzone+ ongi juba HD-versioonina, ei ole eraldi SD versiooni? Sain nii ise vähemalt aru, noppekanalina tundub kuidagi odav HD kohta, ainult 0.5€ kuus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
01.08.2015 01:11:24
|
|
|
Subtiitrid on mul niisugused ja see on ainuke programm, mille puhul ma sellist probleemi näen:
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.08.2015 01:26:22
|
|
|
| Ma ei ole FilmZone+ juhtuned veel üldse subtiitreid nägema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.08.2015 09:43:08
|
|
|
| 3D subtiiter, pane prillid ette. Ok, nali naljaks, pole ise veel kanalit vaadanud, kontrollin ka hiljem järele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.08.2015 12:49:05
M |
|
|
| seeru kirjutas: |
| Ma ei ole FilmZone+ juhtuned veel üldse subtiitreid nägema. |
Eile filmil Blitz olid subtiitrid, vähemalt esimesed pool tundi, aga täna lõuna ajal sama film ning sama esimene pooltund ja subtiitreid ei olnud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DiilFM
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2014
|
02.08.2015 01:46:34
|
|
|
| Need, kes uut NutiTV.d sarjavad, siis pole sellel häda midagi - eriti peale olukorda, kus kanalinumbrid ennistati.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.08.2015 11:11:55
|
|
|
| kanalinumbritest rääkides, tuli meelde - Samsungi app, niikaua kuni ekraanigraafika (saateinfo ja kanali menüü) ees on, ei reageeri app kanalinumbri sisestamisele. #absurd
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
02.08.2015 12:58:25
|
|
|
| DiilFM kirjutas: |
| Need, kes uut NutiTV.d sarjavad, siis pole sellel häda midagi - eriti peale olukorda, kus kanalinumbrid ennistati. |
Küll need numbrid uuesti kaovad, kui siin ammu vaieldud juttu jälle ülesse keerutama hakkad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DiilFM
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2014
|
02.08.2015 13:18:32
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| kanalinumbritest rääkides, tuli meelde - Samsungi app, niikaua kuni ekraanigraafika (saateinfo ja kanali menüü) ees on, ei reageeri app kanalinumbri sisestamisele. #absurd |
"Tuli meelde", et boksis sama teema..aga pole nagu aru taibanud, et see kasutamise kuidagi ületamatuks teeb..ei mäleta, kas vanas nuti TV-s sai ekraanigraafika eesolekul numbritega kanaleid vahetada..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.08.2015 14:12:27
|
|
|
| Kas see "vana nutiTV" on mingi standard (kuigi minu mäletamist mööda sai küll)? Loomulikult ei tee lollid piirangud kasutaja tegevusele asja veel täiesti kasutuks, küll aga mõjutab tulevasi isiklikke tarbimisotsuseid ning ka teistele jagatavaid soovitusi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.08.2015 14:39:12
|
|
|
pppd, see vana nutiTV on as is.
Sama hea, kui vinguksite windows XP toe puudumise pärast.
Kasutajale võib ju tunduda piirang kunstlik. Arendajale on aga tegu vana ja surnud asjaga.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
02.08.2015 14:42:36
|
|
|
| DiilFM kirjutas: |
| ..ei mäleta, kas vanas nuti TV-s sai ekraanigraafika eesolekul numbritega kanaleid vahetada.. |
Kanaliloetelu ees - saab
Kanali kava ees - saab
saate tutvustus - ei saa
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.08.2015 14:52:21
|
|
|
| jägaja, mõtlesin seda siiski natuke teistmoodi, et mis point on "uue" kriitikale vastuseks hakata arutlema et äkki oli "vanas" samamoodi. Kui mingi asi on ebamugav ja ebaloomulik, siis IMHO pole see et "vanas oli samamoodi" (nagu praeguseks on selgunud, siis tegelikult ei olnud) suurem asi vabandus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DiilFM
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2014
|
02.08.2015 15:17:56
|
|
|
Ma nii "vanakooli mees", et mulle käib see "uus NutiTV" versioon ka. Kui üldse millegi kallal norida, siis kerimine võiks vahest sujuvamalt toimida
Kõik muud arengud on olnud positiivses suunas...
ehk kanalivalik saab ka täiendust veel. Kusagilt reklaamist jäi kõrva/silma et 20 uut kanalit on tulemas. Kui selle alla ei mõeldud viimast +4 (-2) muutust, siis ehk saab asi veel sisukam olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
02.08.2015 16:23:23
|
|
|
Loodame, et sellest uuest tuleb veel uuem.
Mul on mõlemad praeguseks olemas, kui keegi arvab, et mul võrdlust ei ole.
Mina oleks selle uue teistmoodi teinud kohe algusest.
Keerati selle idiootide põidla puldiga lihtsalt kohe alguses asi metsa paljude klientide jaoks.
Hiljem oli juba raske midagi otsustavalt muuta.
Oli seda visiooni vaja sellisel kujul? Oli ühe mehe märg unenägu, et võetakse hurraaga vastu.
Koerale kasvatakse nüüd jupi kaupa saba tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.08.2015 16:51:58
|
|
|
Sõbrad, ega ju vahet ei ole millise nutitv keegi valmis teeb sest meil kõigil on täpselt oma nägemus milline oma kodune nutitv välja nägema peaks.
Oli selle kõige esimese sinise nutitv kohta ütlemist, oli järgmise lilla ehk vana nuti kohta probleeme ja kohendamis soove, on uue ja ka sellest järgmisega.
PS. ma usun, et see numbritega kanali vahetamisel avaneva saateinfo kuvamise ajal, uue numbri vajutamise küsimus võetakse arvesse kui bugi ja lahendatakse järgmistes versioonides ära, mõistlik oleks toksida järjest numbreid ja kanal peab vahetuma ka sel hetkel kui saateinfo alles ees.
Sama lugu hetkel nii boksides kui samsa äpis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.08.2015 17:25:31
|
|
|
Oli küll jah vana kohta ütlemist aga need olid nipet näpet asjad...
Suurim puudus on endiselt see et s2 puldil ei suudetud kohe kuidagi yhte nuppu ümber mappida.
Lisaks veel hinnatõstmine ja selle valguses reklaamimine, et salvestamine vms tasuta (lisaks sellele, et topitakse lisasi mida tegelikult vaja pole)...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|