Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 677, 678, 679 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 17:16:34 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Millises konfiguratsioonis on Elionis toetatud digibokside ühendamine üle switchi?

Kas näiteks tg789 -> switch -> Amino toimiks?


kui ruuteril uusim tarkvara 8.C.D.5 peal siis pole probleemi, IPTV NAT toimib.
Swtich peaks pisut kobedam olema kui mõni vana trendnet vms. muidu võib pilti pakkida sama switchi taga netti kasutades.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 17:39:51 vasta tsitaadiga

Hetkel 8.4.3.W, uurin kuidas uuemat saab.

Muidu switchi(de)ks on küllalt uued TP-Link 1gbit variandid.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 18:03:48 vasta tsitaadiga

Pandi kortermajja valguskaabel ning elionist pakuti varianti, et ühendavad siis korteris ära. Seni on sisse tulnud vana peenem kaabel ning esialgu läheb thompson speedtouch 546v6 ja sealt juhtmega TP-Link TL-MR3220 wifi ruuterisse. Seni tuli 5/1 ühendus ning digi-tv pole.
Sain aru, et esimese hooga tuleb tehnik ja paneb korterisse valguskaabli ning sinna otsa mingi switchi (vist?) ja sealt edasi tuleb cat5. Ma soovin saada 10/10 ühendust ja korterisse wifit, kaableid ei taha vedada ja digitv ka liituda ei soovi. Kas saab ühendada sinna cat5 otsa lihtsalt mu senise wifi ruuteri või peab ostma midagi uut?
Tehnik pakub 20€ mingit nende ruuterit, aga selle pean tagastama ning trahvi maksma, kui ma otsustan 2a jooksul välja kolida, mis on väga tõenäoline. Kui minu oma ei kõlba, mis oleks soodne alternatiiv. Siin ei ela ühtegi inimest, kes viitsib käsitsi käsurealt ruutereid konfida oma lõbuks, ega pole soovi mingit ulatuslikku koduvõrku ülesse ehitada. Lihtsalt mingid tahvlid-läpakad wifis ja kõik.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.07.2015 18:14:28 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Pandi kortermajja valguskaabel ning elionist pakuti varianti, et ühendavad siis korteris ära. Seni on sisse tulnud vana peenem kaabel ning esialgu läheb thompson speedtouch 546v6 ja sealt juhtmega TP-Link TL-MR3220 wifi ruuterisse. Seni tuli 5/1 ühendus ning digi-tv pole.
Sain aru, et esimese hooga tuleb tehnik ja paneb korterisse valguskaabli ning sinna otsa mingi switchi (vist?) ja sealt edasi tuleb cat5. Ma soovin saada 10/10 ühendust ja korterisse wifit, kaableid ei taha vedada ja digitv ka liituda ei soovi. Kas saab ühendada sinna cat5 otsa lihtsalt mu senise wifi ruuteri või peab ostma midagi uut?
Tehnik pakub 20€ mingit nende ruuterit, aga selle pean tagastama ning trahvi maksma, kui ma otsustan 2a jooksul välja kolida, mis on väga tõenäoline. Kui minu oma ei kõlba, mis oleks soodne alternatiiv. Siin ei ela ühtegi inimest, kes viitsib käsitsi käsurealt ruutereid konfida oma lõbuks, ega pole soovi mingit ulatuslikku koduvõrku ülesse ehitada. Lihtsalt mingid tahvlid-läpakad wifis ja kõik.

Saad kasutada ka olemasolevat wifi ruuterit või küsi tehniku käest uut ruuterit hoopis rentida (3,5eur kuus).
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 18:18:05 vasta tsitaadiga

Kas on mingi eelis, minu vajaduste juures või üldse, uue ruuteri rentimisel?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.07.2015 18:21:15 vasta tsitaadiga

Ning kui oled kolm aastat renti maksnud, saab ruuter sinu omaks. Loomulikult võid soovi korral rendilepingu päevapealt üles öelda ja ruuteri tagastada ilma kuludeta.
Aga sul oma ruuter olemas ja seega pole tollel Intenol ilmselt jumet. Ja loomulikult saad sama raha eest parema valida.

kakuke, Elion üritab sulle peale suruda oma ruuterit, kuid sa ole sellele vastu, et sul oma ruuter olemas jne.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 19:33:51 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Hetkel 8.4.3.W, uurin kuidas uuemat saab.
Muidu switchi(de)ks on küllalt uued TP-Link 1gbit variandid.


http://upgrade.elion.ee/
Juhend on kaasas, vajab pisut teadmisi. Kui hakkama ei saa, võid ka 123 helistada ja lasta neil nuppu vajutada uuema tarkvara saamiseks.

kakuke kirjutas:
Pandi kortermajja valguskaabel ning elionist pakuti varianti, et ühendavad siis korteris ära. Seni on sisse tulnud vana peenem kaabel ning esialgu läheb thompson speedtouch 546v6 ja sealt juhtmega TP-Link TL-MR3220 wifi ruuterisse. Seni tuli 5/1 ühendus ning digi-tv pole.
Sain aru, et esimese hooga tuleb tehnik ja paneb korterisse valguskaabli ning sinna otsa mingi switchi (vist?) ja sealt edasi tuleb cat5. Ma soovin saada 10/10 ühendust ja korterisse wifit, kaableid ei taha vedada ja digitv ka liituda ei soovi. Kas saab ühendada sinna cat5 otsa lihtsalt mu senise wifi ruuteri või peab ostma midagi uut?
Tehnik pakub 20€ mingit nende ruuterit, aga selle pean tagastama ning trahvi maksma, kui ma otsustan 2a jooksul välja kolida, mis on väga tõenäoline. Kui minu oma ei kõlba, mis oleks soodne alternatiiv. Siin ei ela ühtegi inimest, kes viitsib käsitsi käsurealt ruutereid konfida oma lõbuks, ega pole soovi mingit ulatuslikku koduvõrku ülesse ehitada. Lihtsalt mingid tahvlid-läpakad wifis ja kõik.


Uues optikamajas tehakse üleminek valguskaablile tasuta ära, kiud tuppa, lepinguga tasuta ONT (optical network terminal) ühendatakse otsa ja sealt tuleb välja üks võrgukaablipesa, sinna otsa võid ainult interneti korral vabalt oma ruuteri ühendada.
Elioni ruuter muutub oluliseks siis kui soovid telefoni või televisiooni.
Mingit kohustust Elioni ruuteri võtmiseks ei ole. Kui kolid või lõpetad teenuse, tuleb vaid lepingu järgi see ONT tagastada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 30.07.2015 22:26:18 vasta tsitaadiga

Võibolla rumal küsimus, aga küsin igaks juhuks üle. Mul on siin see vanemat sorti eKodu teenus (ja ikka see vana Amino boks). Sirvisin eKodus ringi ja "nutiTV" tab'i all on selline teenus nagu "Salvestamine", millel hinnaks määratud 0.00€/kuus. Lisainfo all ütleb, et tegemist on kampaaniaga: "1 kuu -100%". Samas on ka öeldud järgmist: "Kuutasu 5€ (kuni 29.08.2015 hind 0€)".

Enda loogika järgi arvaks, et kui ma ta nüüd täna (30.07) tellin ära ja katkestan 29. päeval (28.08) teenuse ära, siis järgmise kuu eest minult automaatselt tasu ei võeta ja jääbki 0 eurot?

Vabandan, kui on lamba küsimus, ärge vastu pead lööge icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.07.2015 22:33:03 vasta tsitaadiga

digipunk, see teenus eeldab liitumist uusNutiTV teenusega kõigepealt. Kas ikka soovid sellist liigutust teha?

tsitaat:
Mul on siin see vanemat sorti eKodu teenus

Pead ise hindama, kas hind ja saadavad teenused uues versus vana vastavad sinu vajadustele.
Ilmselt on sul uue teenusega liitumiseks vajalik ka uus ruuter ja kindlasti uus digiboks Amino asemele. Kas saad 19+19 eurose sissemaksega need või võtad rendile või ostad kohe välja jne. See on siis kulu lisaks teenusele.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 31.07.2015 11:16:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
digipunk, see teenus eeldab liitumist uusNutiTV teenusega kõigepealt. Kas ikka soovid sellist liigutust teha?

tsitaat:
Mul on siin see vanemat sorti eKodu teenus

Pead ise hindama, kas hind ja saadavad teenused uues versus vana vastavad sinu vajadustele.
Ilmselt on sul uue teenusega liitumiseks vajalik ka uus ruuter ja kindlasti uus digiboks Amino asemele. Kas saad 19+19 eurose sissemaksega need või võtad rendile või ostad kohe välja jne. See on siis kulu lisaks teenusele.

Täpsustan, et Tähtajalise lepingu korralühekordne tasu:
Ruuter 19 eur
Digiboks 29 eur
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 31.07.2015 15:13:03 vasta tsitaadiga

Niih, ma tõin omale Arris karbi koju ja üritan seda HDMI-CEC'i välja lülitada aga tulemus on täpselt sama mis Motorolaga oli. Ei saa mina seda välja, ütleb et seadete muutmine ebaõnnestus ja proovi hiljem uuesti. Ma motorolaga juba pea aasta vist proovinud, no ei toimi hiljem ka. Siin varem väideti et Arrisel pidi HDMI-CEC'i välja lülitamine toimima, miks mul siis ei toimi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 15:19:20 vasta tsitaadiga

Pöördu klienditukke?
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 15:43:38 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Niih, ma tõin omale Arris karbi koju ja üritan seda HDMI-CEC'i välja lülitada aga tulemus on täpselt sama mis Motorolaga oli. Ei saa mina seda välja, ütleb et seadete muutmine ebaõnnestus ja proovi hiljem uuesti. Ma motorolaga juba pea aasta vist proovinud, no ei toimi hiljem ka. Siin varem väideti et Arrisel pidi HDMI-CEC'i välja lülitamine toimima, miks mul siis ei toimi?


Sa pole ainus, kellel see ei toimi... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 15:50:00 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
JazZ kirjutas:
Niih, ma tõin omale Arris karbi koju ja üritan seda HDMI-CEC'i välja lülitada aga tulemus on täpselt sama mis Motorolaga oli. Ei saa mina seda välja, ütleb et seadete muutmine ebaõnnestus ja proovi hiljem uuesti. Ma motorolaga juba pea aasta vist proovinud, no ei toimi hiljem ka. Siin varem väideti et Arrisel pidi HDMI-CEC'i välja lülitamine toimima, miks mul siis ei toimi?

Sa pole ainus, kellel see ei toimi... icon_neutral.gif
Mina sain selle välja lülitatud. Proovin õhtul, kas sisse tagasi ka läheb.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.07.2015 15:55:27 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/3279451/elion-varskendab-telekanalite-ja-filmide-valikut
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.07.2015 15:56:35 vasta tsitaadiga

Vaatasin jah just. Tore uudis. Loodetavasti saan neid filmikanaleid ka noppida, muidu jäävad nad mulle vähemalt kättesaamatuks.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 31.07.2015 16:58:40 vasta tsitaadiga

H2 oleks võinud küll vana Nuti TV kasutaje ka panna.
Need ka Elion vanad ja truud kliendid olnud aastaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 16:59:36 vasta tsitaadiga

Kuidagi ju vaja üle meelitada uue peale
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 31.07.2015 17:11:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuidagi ju vaja üle meelitada uue peale

Jah aga ainuke põhjus Elioni jaoks on vist uueNuti TV paketi hind
Pangu siis see H2 ja muud asjad vanale paketile ka otsa.
Filmiriiulit ei ole vaja.
Mulle lihtsalt sobib vana nuti menüüde "Light" versioon uue iluduse asemel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 17:34:32 vasta tsitaadiga

seeru, indeed thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.07.2015 17:46:11 vasta tsitaadiga

seeru, Sa ei peaa uusNuti puhul kasutama uut menüüd. Vabalt võid vanaga edasi lasta. Mõned piirangud on, aga ei midagi hullu.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 31.07.2015 18:05:37 vasta tsitaadiga

Uued kanalid listis olemas ja vaadatavad. See mitte-HD FilmZone tundub küll hetkel ainult lisakanalite hulgas olevat ja eraldi noppida ei lase.

E: Kas neile kuskilt kava ka näitama hakkab? vana.minutv.ee näiteks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 18:14:11 vasta tsitaadiga

Filmzone+ on tekkinud vasaku nooleklahvi valikusse ka "Kanali seaded", kus saab eraldi valida heli ja subtiitrite keelt. Eesti subtiitrid on mul ülisuured (no vähemalt 4x zoomitud) ja algavad ekraani keskelt. Kas kellelgi veel on nii?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 31.07.2015 18:17:27 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Filmzone+ on tekkinud vasaku nooleklahvi valikusse ka "Kanali seaded", kus saab eraldi valida heli ja subtiitrite keelt. Eesti subtiitrid on mul ülisuured (no vähemalt 4x zoomitud) ja algavad ekraani keskelt. Kas kellelgi veel on nii?


Siin on suurusega kõik normaalne, tekst alaservas jne..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 18:24:11 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:
-parun- kirjutas:
Filmzone+ on tekkinud vasaku nooleklahvi valikusse ka "Kanali seaded", kus saab eraldi valida heli ja subtiitrite keelt. Eesti subtiitrid on mul ülisuured (no vähemalt 4x zoomitud) ja algavad ekraani keskelt. Kas kellelgi veel on nii?


Siin on suurusega kõik normaalne, tekst alaservas jne..

Hmm, võibolla on see siis kuidagi seotud sellega et mul on LG äpp ja 4K telekas ??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 31.07.2015 19:24:17 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Pöördu klienditukke?

Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 19:37:10 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Pöördu klienditukke?

Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata?


Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 31.07.2015 19:46:59 vasta tsitaadiga

filmiriiulisse oleks võinud tulla lastele suunatud ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 31.07.2015 20:06:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Pöördu klienditukke?

Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata?


Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb.

Eem, Sa räägid ilmselt millegist muust. Mul pole LG'ga mingit probleemi, mul pole LG telekat icon_smile.gif
Ma tõin endale Arrise boksi ja ma ei saa sellel HDMI-CEC'i välja lülitada. Täpselt sama probleem nagu Motorola karbiga siin mingi aeg tagasi räägitud sai.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 20:10:52 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Pöördu klienditukke?

Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata?


Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb.

Eem, Sa räägid ilmselt millegist muust. Mul pole LG'ga mingit probleemi, mul pole LG telekat icon_smile.gif
Ma tõin endale Arrise boksi ja ma ei saa sellel HDMI-CEC'i välja lülitada. Täpselt sama probleem nagu Motorola karbiga siin mingi aeg tagasi räägitud sai.


Õigus, lugesin eelnevat posti seoses uue kanali ja subtiitritega ja siis jätkasin sellega....

CEC kohapealt võtsin Arrise ette, valin väljas, OK ja salvestati ning kirjutati, et teeme digiboksi restardi, peale seda on valik väljas, väidad, et tegelikult pole väljas ja digiboksi välja lülitamine lülitab ka kõik muu välja?

ruuter on by default Elion ja sätted?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 31.07.2015 20:23:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Pöördu klienditukke?

Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata?


Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb.

Eem, Sa räägid ilmselt millegist muust. Mul pole LG'ga mingit probleemi, mul pole LG telekat icon_smile.gif
Ma tõin endale Arrise boksi ja ma ei saa sellel HDMI-CEC'i välja lülitada. Täpselt sama probleem nagu Motorola karbiga siin mingi aeg tagasi räägitud sai.


Õigus, lugesin eelnevat posti seoses uue kanali ja subtiitritega ja siis jätkasin sellega....

CEC kohapealt võtsin Arrise ette, valin väljas, OK ja salvestati ning kirjutati, et teeme digiboksi restardi, peale seda on valik väljas, väidad, et tegelikult pole väljas ja digiboksi välja lülitamine lülitab ka kõik muu välja?

ruuter on by default Elion ja sätted?

Kui ma valin väljas, siis on päris pikalt kiri all ääres "Tegutsen...", siis kaob see kiri ära, aga menüü on endiselt ees ja mingi aja pärast tuleb alla äärde kiri "seadete muutmine ei õnnestunud, palun proovi uuesti" vms. Arris ei tee isegi seda restarti mitte. Menüüs vaadates näitab peale seda et on Väljas, aga tegelt ei ole.
Kui ma viimati Motorolaga proovisin, siis veateadet ei tulnud ja tegi isegi restardi, näitas ka menüüs et HDMI-CEC on väljas, aga tegelt oli HDMI-CEC endiselt sees.
Ruuter on TG789vn, soft on 8.C.D.5. Mina pole muud näppinud kui ainult wifi lülitasin välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 31.07.2015 22:56:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Pöördu klienditukke?

Kas nad saavad selles osas kuidagi aidata?


Kui mitte kohe, siis selleks ajaks kindlasti kui LG äpp ametlikult välja tuleb.

Eem, Sa räägid ilmselt millegist muust. Mul pole LG'ga mingit probleemi, mul pole LG telekat icon_smile.gif
Ma tõin endale Arrise boksi ja ma ei saa sellel HDMI-CEC'i välja lülitada. Täpselt sama probleem nagu Motorola karbiga siin mingi aeg tagasi räägitud sai.


Õigus, lugesin eelnevat posti seoses uue kanali ja subtiitritega ja siis jätkasin sellega....

CEC kohapealt võtsin Arrise ette, valin väljas, OK ja salvestati ning kirjutati, et teeme digiboksi restardi, peale seda on valik väljas, väidad, et tegelikult pole väljas ja digiboksi välja lülitamine lülitab ka kõik muu välja?

ruuter on by default Elion ja sätted?

Endal oli sama probleem vahepeal. Ise läks korda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.07.2015 23:22:58 vasta tsitaadiga

Filmzone ja Filmzone+ on ilusasti ilmunud mu eelnevate noppekanalite H1 ja K1 asemele. thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2015 00:10:29 vasta tsitaadiga

Kas Filmzone+ ongi juba HD-versioonina, ei ole eraldi SD versiooni? Sain nii ise vähemalt aru, noppekanalina tundub kuidagi odav HD kohta, ainult 0.5€ kuus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2015 01:11:24 vasta tsitaadiga

Subtiitrid on mul niisugused ja see on ainuke programm, mille puhul ma sellist probleemi näen:

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.08.2015 01:26:22 vasta tsitaadiga

Ma ei ole FilmZone+ juhtuned veel üldse subtiitreid nägema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2015 09:43:08 vasta tsitaadiga

3D subtiiter, pane prillid ette. Ok, nali naljaks, pole ise veel kanalit vaadanud, kontrollin ka hiljem järele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.08.2015 12:49:05 M vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Ma ei ole FilmZone+ juhtuned veel üldse subtiitreid nägema.

Eile filmil Blitz olid subtiitrid, vähemalt esimesed pool tundi, aga täna lõuna ajal sama film ning sama esimene pooltund ja subtiitreid ei olnud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DiilFM
HV vaatleja
DiilFM

liitunud: 17.08.2014




sõnum 02.08.2015 01:46:34 vasta tsitaadiga

Need, kes uut NutiTV.d sarjavad, siis pole sellel häda midagi - eriti peale olukorda, kus kanalinumbrid ennistati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.08.2015 11:11:55 vasta tsitaadiga

kanalinumbritest rääkides, tuli meelde - Samsungi app, niikaua kuni ekraanigraafika (saateinfo ja kanali menüü) ees on, ei reageeri app kanalinumbri sisestamisele. #absurd
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.08.2015 12:58:25 vasta tsitaadiga

DiilFM kirjutas:
Need, kes uut NutiTV.d sarjavad, siis pole sellel häda midagi - eriti peale olukorda, kus kanalinumbrid ennistati.

Küll need numbrid uuesti kaovad, kui siin ammu vaieldud juttu jälle ülesse keerutama hakkad. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DiilFM
HV vaatleja
DiilFM

liitunud: 17.08.2014




sõnum 02.08.2015 13:18:32 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
kanalinumbritest rääkides, tuli meelde - Samsungi app, niikaua kuni ekraanigraafika (saateinfo ja kanali menüü) ees on, ei reageeri app kanalinumbri sisestamisele. #absurd

"Tuli meelde", et boksis sama teema..aga pole nagu aru taibanud, et see kasutamise kuidagi ületamatuks teeb..ei mäleta, kas vanas nuti TV-s sai ekraanigraafika eesolekul numbritega kanaleid vahetada..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.08.2015 14:12:27 vasta tsitaadiga

Kas see "vana nutiTV" on mingi standard (kuigi minu mäletamist mööda sai küll)? Loomulikult ei tee lollid piirangud kasutaja tegevusele asja veel täiesti kasutuks, küll aga mõjutab tulevasi isiklikke tarbimisotsuseid ning ka teistele jagatavaid soovitusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.08.2015 14:39:12 vasta tsitaadiga

pppd, see vana nutiTV on as is.
Sama hea, kui vinguksite windows XP toe puudumise pärast.
Kasutajale võib ju tunduda piirang kunstlik. Arendajale on aga tegu vana ja surnud asjaga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.08.2015 14:42:36 vasta tsitaadiga

DiilFM kirjutas:
..ei mäleta, kas vanas nuti TV-s sai ekraanigraafika eesolekul numbritega kanaleid vahetada..

Kanaliloetelu ees - saab
Kanali kava ees - saab
saate tutvustus - ei saa
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.08.2015 14:52:21 vasta tsitaadiga

jägaja, mõtlesin seda siiski natuke teistmoodi, et mis point on "uue" kriitikale vastuseks hakata arutlema et äkki oli "vanas" samamoodi. Kui mingi asi on ebamugav ja ebaloomulik, siis IMHO pole see et "vanas oli samamoodi" (nagu praeguseks on selgunud, siis tegelikult ei olnud) suurem asi vabandus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DiilFM
HV vaatleja
DiilFM

liitunud: 17.08.2014




sõnum 02.08.2015 15:17:56 vasta tsitaadiga

Ma nii "vanakooli mees", et mulle käib see "uus NutiTV" versioon ka. Kui üldse millegi kallal norida, siis kerimine võiks vahest sujuvamalt toimida
Kõik muud arengud on olnud positiivses suunas...
ehk kanalivalik saab ka täiendust veel. Kusagilt reklaamist jäi kõrva/silma et 20 uut kanalit on tulemas. Kui selle alla ei mõeldud viimast +4 (-2) muutust, siis ehk saab asi veel sisukam olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.08.2015 16:23:23 vasta tsitaadiga

Loodame, et sellest uuest tuleb veel uuem.
Mul on mõlemad praeguseks olemas, kui keegi arvab, et mul võrdlust ei ole.
Mina oleks selle uue teistmoodi teinud kohe algusest.
Keerati selle idiootide põidla puldiga lihtsalt kohe alguses asi metsa paljude klientide jaoks.
Hiljem oli juba raske midagi otsustavalt muuta.
Oli seda visiooni vaja sellisel kujul? Oli ühe mehe märg unenägu, et võetakse hurraaga vastu.
Koerale kasvatakse nüüd jupi kaupa saba tagasi. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 16:51:58 vasta tsitaadiga

Sõbrad, ega ju vahet ei ole millise nutitv keegi valmis teeb sest meil kõigil on täpselt oma nägemus milline oma kodune nutitv välja nägema peaks.
Oli selle kõige esimese sinise nutitv kohta ütlemist, oli järgmise lilla ehk vana nuti kohta probleeme ja kohendamis soove, on uue ja ka sellest järgmisega.

PS. ma usun, et see numbritega kanali vahetamisel avaneva saateinfo kuvamise ajal, uue numbri vajutamise küsimus võetakse arvesse kui bugi ja lahendatakse järgmistes versioonides ära, mõistlik oleks toksida järjest numbreid ja kanal peab vahetuma ka sel hetkel kui saateinfo alles ees.
Sama lugu hetkel nii boksides kui samsa äpis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 17:25:31 vasta tsitaadiga

Oli küll jah vana kohta ütlemist aga need olid nipet näpet asjad...
Suurim puudus on endiselt see et s2 puldil ei suudetud kohe kuidagi yhte nuppu ümber mappida.

Lisaks veel hinnatõstmine ja selle valguses reklaamimine, et salvestamine vms tasuta (lisaks sellele, et topitakse lisasi mida tegelikult vaja pole)...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 677, 678, 679 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.