|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
29.07.2015 10:30:30
|
|
|
Kel konto olemas, siis saab ka siit ISO`d: https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/default.aspx
| snap3 kirjutas: |
Keegi teab kas Win10 dreamsparkis(ülikoolide programm) ka homsest saadaval?
Tahaks clean installi teha, ei viitsi update'ida |
MSDN`is on olemas, seega peaks ka DreamSparki liikmed saama alla laadida.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 29.07.2015 10:40:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.07.2015 10:31:09
|
|
|
Proovisin ka selle Microsofti programmikese kaudu image faili allalaadida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.07.2015 10:50:37
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Nojah, kõlbab kah, kui nii mõelda... Pigem lootsin p2p või "direct link"-i, sest nendega saab jätkata, kui midagi katki läheb.
Tänud!
EDIT: Enterprise ka kusagilt leiab? |
Ma olen suht kindel, et Enterprise klientidele see tasuta upgrade lugu ei laiene.
Interneedusest leiab artikleid, mis seda kinnitavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
29.07.2015 10:54:29
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| EDIT: Enterprise ka kusagilt leiab? |
MSDN`ist saab ja täiesti legaalselt, kui subscription on olemas.
Kuskil mujal hetkel nagu ei paista, eks mingi hetk muidugi tuleb ka avalik trial versioon Enterprisest, nagu eelmistel Windowsitel on olnud.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
29.07.2015 10:58:49
|
|
|
| kellelgi juba läbi windows update üleminek windows 10 tehtud? mul veel pole välja pakkunud,et saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.07.2015 11:03:24
|
|
|
Ma tegin kõikidel enda masinatel käsitsi ära, miski 10-15 minutit hirmu ja ongi korras.
Clean installiga ei torma, ei näinud hetkel veel karjuvat vajadust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
29.07.2015 11:04:40
|
|
|
Kuna mul WU kaudu upgrade ebaõnnestus koguaeg (logis näha), siis mõtlesin ISO kaudu proovida.
ISO allalaadijal upgrade funktsioon tahtis aga koguaeg eesti keelset tirida (Windows on inglise keelne) ning teha puhast installi.
Control panelis - Region alt kui vahetasin formati "English (US)" peale ning sealt samast aknast "Administrative" tabi alt non-Unicode keeleks samuti "English (US)" siis tõmbas ikka õige alla ning lasi asjadki alles jätta.
Äkki komistab keegi sama kivi otsa.
viimati muutis LongHorn 29.07.2015 11:05:41, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
29.07.2015 11:05:30
|
|
|
Logisin oma MS kontoga sinna sisse, näitab nagu oleks sisse loginud kasutaja nimega"kuusevana", mina see küll ei ole
Kas ongi nii, et võib vöörale kontole sattuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
29.07.2015 11:08:36
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| kellelgi juba läbi windows update üleminek windows 10 tehtud? mul veel pole välja pakkunud,et saab. |
Tegin 8.1 -> 10 ära ja midagi hullu ei juhtunud. Kõik näib seni toimivat nagu varem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
29.07.2015 11:12:12
|
|
|
Kuidas Win 10 puhul keelega üldse on, kui mul on täna Win 7 Pro inglise keelne ja laen alla Win 10 Pro eesti keelse - kas installeerub Win 7 Product Key-ga.
Lisaks oli seal listis valida "Windows 10 Pro" ja "Windows 10 Pro N" - mida see N tähendab?
_________________ --------------- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
29.07.2015 11:14:24
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Kas ongi nii, et võib vöörale kontole sattuda? |
Miks sa seda HV `st küsid...
Kirjuta Microsofti...
| H_K kirjutas: |
| Lisaks oli seal listis valida "Windows 10 Pro" ja "Windows 10 Pro N" - mida see N tähendab? |
N peaks olema ilma Media Playerita variant...
http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/upgrade-to-n
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
29.07.2015 11:16:20
|
|
|
mul tuli uuenduse käigus error 80230020, aitas see lahendus:
What this error means is, your Windows 10 installation folder is unfinished and/or corrupted. Now, how do you fix that?
1. Go into "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" and delete everything in that folder.
2. Now, run the command prompt as an administrator. Type in "wuauclt.exe /updatenow".
3. Go to your Control Panel > Windows Update and your Windows 10 should start re-downloading from scratch, hopefully without flaws this time.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
29.07.2015 11:22:55
|
|
|
MS konto omamine või sellega sisse logimine/mitte logimine ei tohiks Win10 uuenduse puhul üldse rolli mängida (Windows 7 kasutaja ju ei saagi arvutisse MS kontoga sisse logitud olla)
Ei ole ise veel ühtegi puhast installi ette võtnud, kuid eeldatavasti seotakse masina ID kusagil MS serveris ära, mis siis hiljem puhta installi puhul automaatselt ära aktiveerib.
Gabe Auli enda tsitaat:
| tsitaat: |
Once available on July 29th, you do not need an MSA to upgrade Windows 10 on your Windows 7 or Windows 8.1 PCs if they are not receiving Insider Preview builds. You will not be required to use an MSA on new PCs that come with Windows 10 preinstalled or clean installed from media. Some features in Windows 10 do require an MSA to use, such as downloading apps in the Windows Store. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
29.07.2015 11:31:34
|
|
|
tekkis küsimus seoses win 10 litsentsidega. nimelt mul näitab microsofti kontos et on olemas 2 seadet - läpakas ja telefon, kuid on ka PC. siit ka küsimus, mida ma peaksin tegema, et ka PC ametlikult sinna listi saada.
märkusena olgu mainitud, et "Lisa rohkem seadmed" variant ei paku arrvuti lisamist.
edit: 1 post ülespoole oli juba vastus olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
29.07.2015 13:12:53
|
|
|
| kuidas hetkel nVidia draiveritega lood on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
29.07.2015 13:31:56
|
|
|
Kui keegi on puhta installi juba teinud (ilma upgradimiseta) siis palun kirjutage siia kuidas asi toimib? Mõtlen just aktiveerimise poolt. Kas peab key-d sisestama? Seda sama mida kasutasin Win8.1 installi jaoks? Keegi mainis et piisab MS kontoga sisse logimist? Aga kas keegi reaalselt läbis seda?
Dreamsparkis ei ole veel Win10 kättesadav et saaks uue võtmega installida...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
29.07.2015 13:38:33
|
|
|
Tanel, aitäh!
Arvan et tasub esimesse posti lisada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.07.2015 13:44:41
|
|
|
nonii
Windows 7SP1 x64 litsentsiga läpakale sai 10 kaela aetud tund, või paar tagasi ja juba laguneb
- Käisin korra eemal ja tagasi tulles oli login screen ees ja peale minu MS konto oli tekkinud (Error Recovery Mode) nimeline konto.
- Peale restarti ja sisse logimist on võrk mõneks minutiks ja siis kaob ära. No internet access. Kaabliga.
Samas oli see praeguse seisuga kolmest arvutist ainuke, mis suutis uuendamise protsessi algusest lõpuni ära teha. Teised näitavad Update historys järjekindlat failimist.
Küsimus nendele, kes seda Media Creation Tool'i kasutanud on. Jutt selle tool'i aknas muutub mingist hetkest eesti keelseks, ega OS ometi eesti keelne tule Loogiline oleks muidugi, kui tuleb samas keeles, mis algne OS, aga ei taha mitte kogemata eesti keelset
|
|
| tagasi üles |
|
 |
snap3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2004
|
29.07.2015 13:49:33
|
|
|
sirius4k,
| tsitaat: |
| Küsimus nendele, kes seda Media Creation Tool'i kasutanud on. Jutt selle tool'i aknas muutub mingist hetkest eesti keelseks, ega OS ometi eesti keelne tule icon_question.gif Loogiline oleks muidugi, kui tuleb samas keeles, mis algne OS, aga ei taha mitte kogemata eesti keelset |
paar posti üleval poool:
| LongHorn kirjutas: |
Kuna mul WU kaudu upgrade ebaõnnestus koguaeg (logis näha), siis mõtlesin ISO kaudu proovida.
ISO allalaadijal upgrade funktsioon tahtis aga koguaeg eesti keelset tirida (Windows on inglise keelne) ning teha puhast installi.
Control panelis - Region alt kui vahetasin formati "English (US)" peale ning sealt samast aknast "Administrative" tabi alt non-Unicode keeleks samuti "English (US)" siis tõmbas ikka õige alla ning lasi asjadki alles jätta.
Äkki komistab keegi sama kivi otsa. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.07.2015 14:01:32
|
|
|
| snap3 kirjutas: |
sirius4k,
| tsitaat: |
| Küsimus nendele, kes seda Media Creation Tool'i kasutanud on. Jutt selle tool'i aknas muutub mingist hetkest eesti keelseks, ega OS ometi eesti keelne tule icon_question.gif Loogiline oleks muidugi, kui tuleb samas keeles, mis algne OS, aga ei taha mitte kogemata eesti keelset |
paar posti üleval poool:
| LongHorn kirjutas: |
Kuna mul WU kaudu upgrade ebaõnnestus koguaeg (logis näha), siis mõtlesin ISO kaudu proovida.
ISO allalaadijal upgrade funktsioon tahtis aga koguaeg eesti keelset tirida (Windows on inglise keelne) ning teha puhast installi.
Control panelis - Region alt kui vahetasin formati "English (US)" peale ning sealt samast aknast "Administrative" tabi alt non-Unicode keeleks samuti "English (US)" siis tõmbas ikka õige alla ning lasi asjadki alles jätta.
Äkki komistab keegi sama kivi otsa. |
|
Tean, tegingi seda juba ühel arvutil, kuigi mõlemal arvutil on veakood erinev. Nüüd peab vist päeva ootama vms, kuna kohe alla ei laadinud uuesti ja ei ütle selle reserveerimisjupiga, et on nüüd valmis uuendama.
| Tanel kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
Küsimus nendele, kes seda Media Creation Tool'i kasutanud on. Jutt selle tool'i aknas muutub mingist hetkest eesti keelseks, ega OS ometi eesti keelne tule Loogiline oleks muidugi, kui tuleb samas keeles, mis algne OS, aga ei taha mitte kogemata eesti keelset  |
Just lasin ühele läpakale Windows 7 Pro Media Creation Tooliga peale, on eestikeelne. |
Selge, siis ei kasuta seda. Tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
29.07.2015 14:01:42
|
|
|
Panin Clean installiga ühele Dellile peale, Inteli Wireless AC-7260 wifi kaardi leidis Windows 10 küll kenasti üles, aga kohalikult Wifi ruuterilt IP-d ei suutnud hankida, kui panin manuaalselt IP sisse hakkas net toimima.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.07.2015 14:26:10
|
|
|
Windows 10 English
32-bit
64-bit
Links expire: 7/30/2015 11:23:04 AM UTC
Windows 10 Estonian
32-bit
64-bit
Links expire: 7/30/2015 11:23:04 AM UTC
Sisaldavad Windows 10 Home ja Windows 10 Pro.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
29.07.2015 14:59:07
|
|
|
| firemark kirjutas: |
mul tuli uuenduse käigus error 80230020, aitas see lahendus:
What this error means is, your Windows 10 installation folder is unfinished and/or corrupted. Now, how do you fix that?
1. Go into "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" and delete everything in that folder.
2. Now, run the command prompt as an administrator. Type in "wuauclt.exe /updatenow".
3. Go to your Control Panel > Windows Update and your Windows 10 should start re-downloading from scratch, hopefully without flaws this time. |
Minul ei aidanud. Downloadis uuesti ja kui progress jõudis lõppu "preparing to install", viskas sama errori ja failed.
http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 - selle kaudu saab ka upgradeda, tirib atm. Ehk aitab see.
Kinnitan et see aitas. Tegin selle setup kaudu upgrade probleemideta. Peale seda tegin siis formati ja clean installi muretult.
viimati muutis heretic666 29.07.2015 17:40:04, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
29.07.2015 15:02:56
|
|
|
Päris tobe värk ikka. Kui lähen ostan praegu poest uue SSD, mida ma nagu tegelt lähengi ja teen, aga siis tekib küll selline tunne.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
29.07.2015 15:12:01
|
|
|
| Win10 peal, aga nüüd ei leia kohta kus intel graphics driver avada, et muuta värvi kontrasti, peale update-i tegi värvid tuhmimaks tagasi, vaja siis saturation põhja timmida. profiili läpakas. Arvuti väitel (proovides installida draiverid uuesti) ütleb, et olemas juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.07.2015 15:16:24
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Win10 peal, aga nüüd ei leia kohta kus intel graphics driver avada, et muuta värvi kontrasti, peale update-i tegi värvid tuhmimaks tagasi, vaja siis saturation põhja timmida. profiili läpakas. Arvuti väitel (proovides installida draiverid uuesti) ütleb, et olemas juba. |
Dell Latitude E5510 mudelil mul ka Intel ja valikud täitsa olemas Desktopil context menüüs (Graphics Properties... ja Graphics Options > ...)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2015 15:21:45
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
mul tuli uuenduse käigus error 80230020, aitas see lahendus:
What this error means is, your Windows 10 installation folder is unfinished and/or corrupted. Now, how do you fix that?
1. Go into "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" and delete everything in that folder.
2. Now, run the command prompt as an administrator. Type in "wuauclt.exe /updatenow".
3. Go to your Control Panel > Windows Update and your Windows 10 should start re-downloading from scratch, hopefully without flaws this time. |
Minul ei aidanud. Downloadis uuesti ja kui progress jõudis lõppu "preparing to install", viskas sama errori ja failed.
http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 - selle kaudu saab ka upgradeda, tirib atm. Ehk aitab see. |
Kui selle kaudu upgradeda, siis Win10 on ikka aktiveeritud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
29.07.2015 15:24:09
|
|
|
| Siim - ei saa hästi küsimusest aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.07.2015 15:27:00
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
mul tuli uuenduse käigus error 80230020, aitas see lahendus:
What this error means is, your Windows 10 installation folder is unfinished and/or corrupted. Now, how do you fix that?
1. Go into "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" and delete everything in that folder.
2. Now, run the command prompt as an administrator. Type in "wuauclt.exe /updatenow".
3. Go to your Control Panel > Windows Update and your Windows 10 should start re-downloading from scratch, hopefully without flaws this time. |
Minul ei aidanud. Downloadis uuesti ja kui progress jõudis lõppu "preparing to install", viskas sama errori ja failed.
http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 - selle kaudu saab ka upgradeda, tirib atm. Ehk aitab see. |
Kui selle kaudu upgradeda, siis Win10 on ikka aktiveeritud? |
Tanel ütles, et töötas täitsa, aga OS oli eesti keelne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.07.2015 15:28:55
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
mul tuli uuenduse käigus error 80230020, aitas see lahendus:
What this error means is, your Windows 10 installation folder is unfinished and/or corrupted. Now, how do you fix that?
1. Go into "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" and delete everything in that folder.
2. Now, run the command prompt as an administrator. Type in "wuauclt.exe /updatenow".
3. Go to your Control Panel > Windows Update and your Windows 10 should start re-downloading from scratch, hopefully without flaws this time. |
Minul ei aidanud. Downloadis uuesti ja kui progress jõudis lõppu "preparing to install", viskas sama errori ja failed.
http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 - selle kaudu saab ka upgradeda, tirib atm. Ehk aitab see. |
Kui selle kaudu upgradeda, siis Win10 on ikka aktiveeritud? |
Tanel ütles, et töötas täitsa, aga OS oli eesti keelne. |
Win10-s keelt ei saa siis muuta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
29.07.2015 15:35:29
|
|
|
Hetkel on üks läpakas. Lähipäeval panen sisse uue SSD. Tal olemas täitsa legaalne Windows 7. Ehk asi peab välja nägema nii, et installin Windows 7 peale, regan ära ja siis upgraden Win 10-ks?
Või saaks ka nii, et praeguse HDD-l oleva win7 upgraden win10-ks ära ja siis pärast SSD-le saaksin teha clean installi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
29.07.2015 15:38:26
|
|
|
Peate lihtsalt enne selle rakenduse käivitamist locale seaded ära muutma nagu siin enne kirjutasin. Siis saate ka inglise keelse selle downloaderiga.
EULA leheni jõudes saad aru mis keelega tegemist.
EDIT:
Ja kui installitav keel != hetke keel - siis failid jäävad alles, rakendused ei jää.
viimati muutis LongHorn 29.07.2015 16:00:16, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.07.2015 15:40:03
|
|
|
| infect kirjutas: |
Hetkel on üks läpakas. Lähipäeval panen sisse uue SSD. Tal olemas täitsa legaalne Windows 7. Ehk asi peab välja nägema nii, et installin Windows 7 peale, regan ära ja siis upgraden Win 10-ks?
Või saaks ka nii, et praeguse HDD-l oleva win7 upgraden win10-ks ära ja siis pärast SSD-le saaksin teha clean installi? |
Töötab nii, et peab olema legaalne Windows 7 SP1, sinu puhul. Upgraded ära ja kui see samm tehtud, saad tulevikus OSi puhtalt installida. Ma ei tea, kuidas suhtub see protsess vahepealsesse ketta vahetusse. Proovi ja anna teada Algsele kettale jääb ju 10 peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.07.2015 16:04:08
|
|
|
upgrade oli küll päris valutu. w8.1 > w10.
isegi synergy ja asjad jäid ilusasti tööle.
w10 privacy settingud on küll jätkuvalt paras wtf.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
29.07.2015 16:08:43
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Win10 peal, aga nüüd ei leia kohta kus intel graphics driver avada, et muuta värvi kontrasti, peale update-i tegi värvid tuhmimaks tagasi, vaja siis saturation põhja timmida. profiili läpakas. Arvuti väitel (proovides installida draiverid uuesti) ütleb, et olemas juba. |
Dell Latitude E5510 mudelil mul ka Intel ja valikud täitsa olemas Desktopil context menüüs (Graphics Properties... ja Graphics Options > ...) |
Lasin uuesti üle ja nüüd valikud olemas, käivitamisel järgneb error:
Razor Synapse Samuti "has stopped working"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
29.07.2015 16:13:42
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| infect kirjutas: |
Hetkel on üks läpakas. Lähipäeval panen sisse uue SSD. Tal olemas täitsa legaalne Windows 7. Ehk asi peab välja nägema nii, et installin Windows 7 peale, regan ära ja siis upgraden Win 10-ks?
Või saaks ka nii, et praeguse HDD-l oleva win7 upgraden win10-ks ära ja siis pärast SSD-le saaksin teha clean installi? |
Töötab nii, et peab olema legaalne Windows 7 SP1, sinu puhul. Upgraded ära ja kui see samm tehtud, saad tulevikus OSi puhtalt installida. Ma ei tea, kuidas suhtub see protsess vahepealsesse ketta vahetusse. Proovi ja anna teada Algsele kettale jääb ju 10 peale. |
Ma nagu eeldan, et puhas win 10 install parem, kui upgradeda win7 pealt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
29.07.2015 16:14:45
|
|
|
| puhtalt installida ikkagi parem, jääb oht vigade tekkimiseks ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raidov
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
29.07.2015 16:18:05
|
|
|
Update tulemusena 8.1->10 kadus internetiühendus, veateade: ethernet doesn't have a valid ip configuration. Lahenduseks oli inteli kodulehelt uusimate driverite tõmbamine.
Jamade vältimiseks soovitan teistele igaks juhuks enne update vajalikud driverid varuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.07.2015 16:22:45
|
|
|
| infect kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| infect kirjutas: |
Hetkel on üks läpakas. Lähipäeval panen sisse uue SSD. Tal olemas täitsa legaalne Windows 7. Ehk asi peab välja nägema nii, et installin Windows 7 peale, regan ära ja siis upgraden Win 10-ks?
Või saaks ka nii, et praeguse HDD-l oleva win7 upgraden win10-ks ära ja siis pärast SSD-le saaksin teha clean installi? |
Töötab nii, et peab olema legaalne Windows 7 SP1, sinu puhul. Upgraded ära ja kui see samm tehtud, saad tulevikus OSi puhtalt installida. Ma ei tea, kuidas suhtub see protsess vahepealsesse ketta vahetusse. Proovi ja anna teada Algsele kettale jääb ju 10 peale. |
Ma nagu eeldan, et puhas win 10 install parem, kui upgradeda win7 pealt? |
Puhas on igal juhul parem, aga esimene samm tasuta 10 litsentsi saamiseks on siiski upgrade. Upgraded ära, siis seotakse su masin võluväel Microsofti mingi jupiga, jutu järgi, ja siis teed puhta installi.
PS! Peab mainima, et uuendamisprotsess on üsna vaevaline. Kolmest masinast ühel läks enam-vähem hästi. Kahega maadlen endiselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
29.07.2015 16:23:39
|
|
|
| danny kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Win10 peal, aga nüüd ei leia kohta kus intel graphics driver avada, et muuta värvi kontrasti, peale update-i tegi värvid tuhmimaks tagasi, vaja siis saturation põhja timmida. profiili läpakas. Arvuti väitel (proovides installida draiverid uuesti) ütleb, et olemas juba. |
Dell Latitude E5510 mudelil mul ka Intel ja valikud täitsa olemas Desktopil context menüüs (Graphics Properties... ja Graphics Options > ...) |
Lasin uuesti üle ja nüüd valikud olemas, käivitamisel järgneb error:
Razor Synapse Samuti "has stopped working" |
E: Tundub, et sai korda. Installisin kõik maha draiverid, restart ja oli ise uuesti peale installinud, mis siis ka nüüd töötavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.07.2015 16:36:44
|
|
|
mis kurat taskbariga tehtud on. sinna shortcute enam lohistada ei saa. file exploreri eemaldasin sealt korra ära, tagasi enam ei saa...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
29.07.2015 16:40:45
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| mis kurat taskbariga tehtud on. sinna shortcute enam lohistada ei saa. file exploreri eemaldasin sealt korra ära, tagasi enam ei saa... |
Saan context menüüst "Pin to taskbar" variandiga ja lohistades. Äkki läks uuendamisega katki minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
29.07.2015 16:42:00
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| mis kurat taskbariga tehtud on. sinna shortcute enam lohistada ei saa. file exploreri eemaldasin sealt korra ära, tagasi enam ei saa... |
Midagi ei ole, ise just proovisin...lohistasin ID-Kaarti utiliidi taskbarile ja pinnis selle ilusti sinna ära...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|