Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 09:48:47 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Tere, loodan et liiga tüüpküsimusega siia teemasse peale ei lenda.
Sooviksin ka IPS ekraani, aga eelarve on kusagil 100€ kandis. Kas on mingeid mudeleid mida sihtida kasutatud turul?
Hetkel oman samsung p2470hd-d, mil on palju eri inputte, aga ekraan ise paraku tn.

EDIT; eelarve suurenes, 250€

Dell u2414h

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.06.2015 17:38:28 vasta tsitaadiga

Soovitus: paar poodi läbi kolada ning vaadata, mis silmale parim on, LG, Benq, Dell istuvad kõik riiulil ning näitavad pilti.
Isiklikult istus Delli pilt kõige vähem.... Värve ja valgusugevust saab regullida, aga vaatenurka ning silmade väsimisele mõjuvaid tegureid enam nii väga mitte...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 17:50:01 vasta tsitaadiga

Mis juustu Delli sa siis vaatasid et vaatenurkadega probleem oli?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 18:35:52 vasta tsitaadiga

silmade väsimusele mõjuvad tegurid on brightness ja contrast...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 22:56:32 vasta tsitaadiga

Sügiseks peaks 4K monitorid peale liikuma, mis arvate kas 500€ saab kätte jõuluks tavalise 60hz 40" pilli mis läheb kõige kiiremini mainstreami? Päris viisakas edasiminek oleks lõpuks võimalik icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 29.06.2015 22:18:09 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
silmade väsimusele mõjuvad tegurid on brightness ja contrast...


Aga mida muuta ei saa, on PWM taustvalgustus.
Mõnel monitoril ka nii, et mida vähemaks heledust võtad, seda rohkem hakkab virvendama.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 02:59:48 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
londiste kirjutas:
silmade väsimusele mõjuvad tegurid on brightness ja contrast...


Aga mida muuta ei saa, on PWM taustvalgustus.
Mõnel monitoril ka nii, et mida vähemaks heledust võtad, seda rohkem hakkab virvendama.

http://www.tftcentral.co.uk/articles/flicker_free_database.htm

Üldiselt on tootjad PWM-st loobunud ja ei tule väga karta, PWM taustvalgustusega mudeli otsa sattumist.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 30.06.2015 14:40:37 vasta tsitaadiga

Millal see loobumine massidesse jõuab? Praegu on suurem osa monitore PWM taustvalgustusega. LED-valgustuse puhul on see eriti hull, CCFL-iga oli efekt väiksem.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.06.2015 23:00:24 vasta tsitaadiga

Nonii ASUS MG279q ikka teemaks, stutterdamine 120Hz peal parandati vist ära, nüüd pooled newegg\foorumite reviewed dead pixels ja black bleedi täis? Või on lihtsalt 3 inimest kurtma läinud ja teised lihtsalt rahul ning ei hakka ülevaatega vaevumagi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 04.07.2015 14:16:27 vasta tsitaadiga

Kas see PWM taustavalgus puudutab ka vanemaid tn mitte-led monitore?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 04.07.2015 15:10:50 vasta tsitaadiga

Mitmeid jah, aga mitte-LED taustvalgustuse puhul ei häiri nii palju. TN ei puutu asjasse.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2015 22:26:32 vasta tsitaadiga

Võtsin täna ajutiselt sügiseni Samsa LS27D590PSX mudeli ning kogu vasak pool on tuhm ja fookusest väljas. Mis siis ikka, homme Euronicsisse tagasi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olenk
HV vaatleja
olenk

liitunud: 30.01.2006




sõnum 06.07.2015 15:10:14 vasta tsitaadiga

Milline monitor võtta nii kuu või kahe pärast ? Ise olen mõelnud Asus 27" PG278Q, nüüd vaatasin et mingi uus ka müüki jõudnud tulla Asus 27" MG279Q. Või üldse midagi muud või kui nende kahe vahel valida siis kumb parem (ise läheks arvatavasti odavamat teed, saaks kiiremini ära osta, 649€ vs 799€) ? 144Hz eelistaks. Videokaardiks Asus GTX 980 STRIX
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 15:18:00 vasta tsitaadiga

Mõne kuu pärast tuleb müüki Asus 27" PG2749Q (1440p, 144Hz, IPS, GSync)
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 15:52:37 vasta tsitaadiga

olenk,
Mg279q on mõeldud amd kaartidele ja tegemist on free sync monitoriga.
Pg279q on mõeldud nvidia kaartidele ja tegemist on gsync monitoriga.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.07.2015 22:35:56 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
olenk,
Mg279q on mõeldud amd kaartidele ja tegemist on free sync monitoriga.
Pg279q on mõeldud nvidia kaartidele ja tegemist on gsync monitoriga.


Selguse huvides märgiks ära, et vähemalt MG279Q saab ka nVidia kaartidega kasutada, lisaväärtusena saab AMD-ga ka FS sisse lülitada. Kuna monitor suht hea hinnaga(Gsync +200 pole hinnalipikul juures), siis kõlbaks ka mõlemi GPU-ga kasutada. MG270Q 2 viga juba olnud, 120Hz jama ning palju esineb surnud pikslitega monitore.

Gsync monitoridest on Aceril XB270HU, või mis see IPS versioon oligi.

Kui kannatab ka TN paneeli võtta, siis on valik natuke laiem juba...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 08.07.2015 16:06:31 vasta tsitaadiga

Mõni 3440x1440, IPS, f/g sync, 120hz+ ja muud kellad/viled monitor on ka juba olemas/tulemas?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 17:20:27 vasta tsitaadiga

z@ke kirjutas:
Mõni 3440x1440, IPS, f/g sync, 120hz+ ja muud kellad/viled monitor on ka juba olemas/tulemas?

Ei usu, et tuleb niipea.
http://www.tftcentral.co.uk/reviews/acer_xr341ck.htm
75Hz on ikka parem, kui 60Hz...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 17:43:54 vasta tsitaadiga

sellel 3440x1440 ips gsync'il vast ei ole mõtet... ei teaks eriti kooslust, mis suudaks mõnda uuemat mängu 120 fps'i peal jooksutada. Või kui suudab oleks selle turg ime väike. Parem tehku üks asjalik 1440p gsync ips paneeliga ekraan, mis ei virvenda, ghosti, lagi. Kõvamad ips paneelid vähemalt paar aastat tagasi omasid rõvedat läägist ghostingu efekti kui kiirelt liigutasid miskit.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 20:31:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Võtsin täna ajutiselt sügiseni Samsa LS27D590PSX mudeli ning kogu vasak pool on tuhm ja fookusest väljas. Mis siis ikka, homme Euronicsisse tagasi icon_neutral.gif


Sain uue kuvari ja täpselt sama mure. Soovitan soojalt sellest seeriast eemale hoida. Netis selle kohta natuke inffi ja tundub, tegu on probleemiga mida põhjustab peaaegu olematu bezel - https://forum.pcmonitors.info/topic/best-27-fhd-monitor/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 09.07.2015 19:49:06 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
Võtsin täna ajutiselt sügiseni Samsa LS27D590PSX mudeli ning kogu vasak pool on tuhm ja fookusest väljas. Mis siis ikka, homme Euronicsisse tagasi icon_neutral.gif


Sain uue kuvari ja täpselt sama mure. Soovitan soojalt sellest seeriast eemale hoida. Netis selle kohta natuke inffi ja tundub, tegu on probleemiga mida põhjustab peaaegu olematu bezel - https://forum.pcmonitors.info/topic/best-27-fhd-monitor/


Kas pilti saaks sellest "fookusest väljas" vasaku poolega ekraanist? LCD puhul on see midagi erilist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 19:01:04 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:

Kas pilti saaks sellest "fookusest väljas" vasaku poolega ekraanist? LCD puhul on see midagi erilist.


Saan su huvist aru, aga väga raske on seda kaameraga pildi peale saada. Netis olevate arvamuste kohaselt on taustavalgustus vertikaalkülgede puhul "paigast ära", mistõttu rõhutatud on sinine värv ja fookus on kuidagi imelik, mis teatud stseenide puhul (näiteks täisekraani Excel või Word) näeb välja väga halb. Tavakasutuse puhul enamasti silma ei jää aga kui tead otsida, siis häirib.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 14.07.2015 19:03:11 vasta tsitaadiga

Esimesed muljed ASUS MG279Q-ga- 120Hz desktopil on ikka hoopis teine tera, tagasi 60Hz peale keerata, siis hakkab silme ees virvendama... VB ka 150% upscaling mängus, aga ikka on erinevus märgata. 120Hz paistab ka ilusti toimivat ning surnud piksleid pole häirivaid silma jäänud, 2-3 nurgas leidsin, aga võis ka tolm olla, näpuga ei julge veel pühkima minna;) (Warranty kaardil kirjas, et 3-5 dead\stuck piksliga saab tagastada ka)
Meeldiva üllatusena leidsin Assassins Creed: Freedom Cry\Unity koodi karbist.
Huvitav, mis haak monitori aluse külge kruvimise ajaks jala taha käis? Kõrguse muutja lukustas ära? Muidu lihtne kokku panna, ei pidanud kruvi keeramiseks kruvikeeraja järelegi minema.
Seadistamine joystick laadse nupuga päris lõbus, ainult erinevate eelseadetega (FPS\Racing,sRGB) erinevad seadistusvõimalused lukus(ASCR, VIVID jne). Pilt on palju terevam ja sügavam küll kui eelmise IPS-ga(LG W2220P), AMD CCC alt saab veel ka seadistada kui monitori enda omadega päris paika ei saa maitse järgi.

Ja nüüd FS juurde, lükkasin sisse ning SBAO tekitas aura karakterite ümber. Täitsa lõppu ehk HBAO? peale lükates kadus ära. Katkendlik on ikka ning AMD kaardil Hairworks sisse lükates hakib nii mis hullu, muidu lihtsalt oli uimase hiire tagasisidega. Teas kas peab drivereid uued peale laskma või milles asi. Huvitav ka, et 1440p ja 75Hz koos ei tööta üle miniDP(kaasasolev juhe), 90 ja 60Hz see-eest küll, 120\144 loomulikult ka.

Pilt paistab ka kuidagi pastelsem\ laialimääritum kui 4a vana IPS paneeliga, sai ka 120Hz\125FPS peal ET proovitud, ghostingut otseselt ei märganud, aga päris rahul ei ole. Värviküllust keerasin maha, siis natuke parandas olukorda.

Muidu scaling nagu töötaks desktopil ja Withceris, aga ET keeras küll tuksi. Keegi rohtu ei tea?

Kokkuvõttes hirmujutud kvaliteedi osas jäid täitumata, aga põhiline omadus mille pärast sai võetud: Freesync valmistas küll pettumuse. Vb esmamuljed saab driverite\seadete sättimisega silutud...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 19:28:08 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Huvitav, mis haak monitori aluse külge kruvimise ajaks jala taha käis?

Jala taga peaks olema kaablihoidja vms.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 14.07.2015 21:11:22 vasta tsitaadiga

Niipaljukest siis sellest, käisin korra väljas, arvuti oli välja lüllitatud. Tagasi tulin, siis oli 13,5 tolli töötavat monitori. Parem pool ei hakanud FS väljalülimise, hz vahetuse, hdmi\dp kaabli ega AMD driverite vahetusega tööle. Hetkel vana monitori taga tagasi. Niipalju siis sellest et LG ei oska monitore teha(W2220p oli veel säästukas:P).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 02:15:06 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on aceri g sync monitore, kas vastavd ootustele või on pettumus?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 08:11:54 vasta tsitaadiga

Quad HD AHVA paneeliga Acerit kimbutavad out of the box surnud pikslid.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 12:30:33 vasta tsitaadiga

sel juhul kahju, või siis mitte, tõmbas ostuhimule natuke vee peale, eks tuleb järgmiseid mudeleid oodata siis. xb270hu kripeldas muidu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 20.07.2015 14:28:46 vasta tsitaadiga

Kas on poniti osta ultra HD/4k monitor lenovo T450S-i juurde?

Lugesin, et full reso ja 60Hz ei toimi paljudel üle displaypordi, on kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.07.2015 16:09:11 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Quad HD AHVA paneeliga Acerit kimbutavad out of the box surnud pikslid.


See siis AHVA paneeli viga? ASUS MG279q pidi samade vigade käes vaevlema.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 16:50:42 vasta tsitaadiga

Ei oska kommenteerida. Tuliuus tehnoloogia, pole ju varem IPS tüüpi paneele 144hz sagedusega poodides olnud, võibki eeldada et pole perfect product. Aga garantii alla lähevad need siis nii või teisiti.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 21:06:07 vasta tsitaadiga

Mul ka Asus MG279Q ja pole õnneks ühtegi surnud pikslit ega märgatavat backlight bleedi. Superluks monitor, freesynci pole kasutada saanud, sest mul roheliste kaart aga ei viitsinud Asuse Gsync IPS-i ka oodata. Sellega pidi kauem minema kui siin teemas mainitud paar kuud. Samas kui Swift välja tuli, siis oli ka sellega päris paljudel probleeme, eks ta väikest viisi loterii ole. Varajased üleminejad peavad lastehaigused ära kannatama.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 21:17:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas kui Swift välja tuli, siis oli ka sellega päris paljudel probleeme, eks ta väikest viisi loterii ole.

Nii on. Mina ja sõber mõlemad ostsime Swifti launchi ajal, mingi poola laost 2 tk oli jäänud ja need saime endale. Mina sain hea isendi, sõber aga mitte (paari kuu pärast tekkis räme backlight bleeding) ning jooksis garri vahelt ja swapiti uue vastu.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 12:24:58 vasta tsitaadiga

keegi oskab kiita või laita Dell U2515H-i ? Tahaks vertikaalset pinda natuke juurde saada, oleks veidi parem koodi kirjutada. Oleks see hea valik ? Läheksin üle U2312HM-lt.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 26.07.2015 13:20:13 vasta tsitaadiga

U2312HM-i saab püsti keerata, kohe vertikaalset ruumi juures.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 14:25:25 vasta tsitaadiga

von Wu, seda küll, enamasti nii kasutangi, aga tahaks pigem körgemat resolutsiooni, kasutaks nüüd edasi horisontaalsena, niiet mitu akent mahub üksteise körvale.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 15:38:33 vasta tsitaadiga

1440p peal on täitsa hea progeda.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 26.07.2015 20:19:35 vasta tsitaadiga

1440p on hea jah, aga 25" ekraan on nii väike, et pead ekraanil kuvatavaid märke kõvasti suuremaks muutma ja kokkuvõttes saad väga vähe ruumi juurde.
Pigem 27" ekraan või isegi 30" 1600p/UHD

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 22:07:32 vasta tsitaadiga

von Wu, ma just vaatasin seda U2515H-i hea hinna pärast, väga üle selle ei tahaks kulutada.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 22:39:36 vasta tsitaadiga

Töökaaslane progeb ka 14" 1440p ekraanil 100% peal, seega on soovituslik DPI ilmselt väga individuaalne.
Ehk on võimalik kuskil proovida?

Odava(ma) alternatiivina võiks ka sobida 24" 1920x1200 ekraan (nt U2415M). Kasutan ise U2412M oma 27" kõrval ning ei kurda küll.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 23:07:31 vasta tsitaadiga

jt234, ise olen ka progenud 12" Surface 3 Pro peal, mille reso on ka midagi QHD kanti vist, väga polnud viga kui aus olla.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 23:57:22 vasta tsitaadiga

täna just proovisin VSR'i oma r9 290'ga ja 24" neti jms. jaoks oli liiga väike mujaoks @ 100% 1440p, samas word oli ideaalne..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 17:40:33 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/acer-predator-x34-will-get-100hz-refresh-rate-support.html

Kah veider - G sync mudel up to 100Hz ja FS mudel up to 75 hz.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 03.08.2015 19:18:42 vasta tsitaadiga

ehk siis võimalik, et annab kuskilt draiveritest tegelikult juurde keerata?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 13:02:49 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
http://www.guru3d.com/news-story/acer-predator-x34-will-get-100hz-refresh-rate-support.html

Kah veider - G sync mudel up to 100Hz ja FS mudel up to 75 hz.

Võimalik, et G-sync versioon tuleb uue revisioni paneeliga vms.
TFT Central: At the beginning of July we were the first to review the FreeSync model, the XR341CK. This offered a refresh rate up to 75Hz. For those who have asked, we didn't have any luck overclocking the refresh rate to anything higher than the native 75Hz.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 22:03:40 vasta tsitaadiga

Paneel on sama, lihtsalt FS ei suuda nii suurt andmeedastust läbi lasta hetkel. GS'i arendatakse kiiremini ja sellest tulevadki erinevused. Kuskil foorumis oli selle kohta pikemalt kirjas, kuid kahjuks ei jätnud meelde täpselt millises. Need 34" on vist esimesed, mis kasutavad GS 2.0 ning tänu sellele on neil ka hdmi, kuid pole kindel kas sealt üle 60HZ välja tuleb.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2015 22:59:59 vasta tsitaadiga

HDMI vast selleks, et sinnataha ka miskit muud saaks panna a'la mängukonsooli vms. Kuigi nondel pole edevast tehnoloogiast kasu siis on uba selles, et kallis moll pole aint PC jaoks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 13:32:00 vasta tsitaadiga

G Sync 2.0 indeed supportib HDMId, väidetavalt ASUS oli survestanud nvidiat et ka HDMI support toodaks sisse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.08.2015 16:39:32 vasta tsitaadiga

Egas HDMI\DP-st esialgu pääse. Lootus tekkis, et superMHL võtab üle, seda uudist lugedes: http://www.tomshardware.com/news/lattice-semiconductor-supermhl,29739.html

Samas spesifikatsioonide järgi Mobile High-definition Link üle 60Hz võimalda(va 8k, kus superMHL ka rohkema FPS hakkama saab) ning väljatulnud kiibidki nõrgakesed, 4k@60Hz. DP 144hz vastu ikka ei saa... USB Type-C oleks samas hea universaalne küll.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2015 16:46:05 vasta tsitaadiga

Thunderbolt pidi ka USB type C pesa endale krabama.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.