|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor? |
| 10-15" |
|
0% |
[ 3 ] |
| 15-20" |
|
2% |
[ 7 ] |
| 20-25" |
|
17% |
[ 56 ] |
| 25-30" |
|
40% |
[ 129 ] |
| 30-35" |
|
25% |
[ 80 ] |
| 35" või suurem |
|
12% |
[ 40 ] |
|
| hääli kokku : 315 |
|
| autor |
|
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
28.06.2015 09:48:47
|
|
|
| lighT kirjutas: |
Tere, loodan et liiga tüüpküsimusega siia teemasse peale ei lenda.
Sooviksin ka IPS ekraani, aga eelarve on kusagil 100€ kandis. Kas on mingeid mudeleid mida sihtida kasutatud turul?
Hetkel oman samsung p2470hd-d, mil on palju eri inputte, aga ekraan ise paraku tn.
EDIT; eelarve suurenes, 250€ |
Dell u2414h
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
28.06.2015 17:38:28
|
|
|
Soovitus: paar poodi läbi kolada ning vaadata, mis silmale parim on, LG, Benq, Dell istuvad kõik riiulil ning näitavad pilti.
Isiklikult istus Delli pilt kõige vähem.... Värve ja valgusugevust saab regullida, aga vaatenurka ning silmade väsimisele mõjuvaid tegureid enam nii väga mitte...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.06.2015 17:50:01
|
|
|
Mis juustu Delli sa siis vaatasid et vaatenurkadega probleem oli?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.06.2015 18:35:52
|
|
|
silmade väsimusele mõjuvad tegurid on brightness ja contrast...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
28.06.2015 22:56:32
|
|
|
Sügiseks peaks 4K monitorid peale liikuma, mis arvate kas 500€ saab kätte jõuluks tavalise 60hz 40" pilli mis läheb kõige kiiremini mainstreami? Päris viisakas edasiminek oleks lõpuks võimalik
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
29.06.2015 22:18:09
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| silmade väsimusele mõjuvad tegurid on brightness ja contrast... |
Aga mida muuta ei saa, on PWM taustvalgustus.
Mõnel monitoril ka nii, et mida vähemaks heledust võtad, seda rohkem hakkab virvendama.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
30.06.2015 14:40:37
|
|
|
Millal see loobumine massidesse jõuab? Praegu on suurem osa monitore PWM taustvalgustusega. LED-valgustuse puhul on see eriti hull, CCFL-iga oli efekt väiksem.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
30.06.2015 23:00:24
|
|
|
| Nonii ASUS MG279q ikka teemaks, stutterdamine 120Hz peal parandati vist ära, nüüd pooled newegg\foorumite reviewed dead pixels ja black bleedi täis? Või on lihtsalt 3 inimest kurtma läinud ja teised lihtsalt rahul ning ei hakka ülevaatega vaevumagi?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
04.07.2015 14:16:27
|
|
|
| Kas see PWM taustavalgus puudutab ka vanemaid tn mitte-led monitore?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
04.07.2015 15:10:50
|
|
|
Mitmeid jah, aga mitte-LED taustvalgustuse puhul ei häiri nii palju. TN ei puutu asjasse.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
04.07.2015 22:26:32
|
|
|
Võtsin täna ajutiselt sügiseni Samsa LS27D590PSX mudeli ning kogu vasak pool on tuhm ja fookusest väljas. Mis siis ikka, homme Euronicsisse tagasi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olenk
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006
|
06.07.2015 15:10:14
|
|
|
| Milline monitor võtta nii kuu või kahe pärast ? Ise olen mõelnud Asus 27" PG278Q, nüüd vaatasin et mingi uus ka müüki jõudnud tulla Asus 27" MG279Q. Või üldse midagi muud või kui nende kahe vahel valida siis kumb parem (ise läheks arvatavasti odavamat teed, saaks kiiremini ära osta, 649€ vs 799€) ? 144Hz eelistaks. Videokaardiks Asus GTX 980 STRIX
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
06.07.2015 15:18:00
|
|
|
Mõne kuu pärast tuleb müüki Asus 27" PG2749Q (1440p, 144Hz, IPS, GSync)
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
06.07.2015 15:52:37
|
|
|
olenk,
Mg279q on mõeldud amd kaartidele ja tegemist on free sync monitoriga.
Pg279q on mõeldud nvidia kaartidele ja tegemist on gsync monitoriga.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
06.07.2015 22:35:56
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
olenk,
Mg279q on mõeldud amd kaartidele ja tegemist on free sync monitoriga.
Pg279q on mõeldud nvidia kaartidele ja tegemist on gsync monitoriga. |
Selguse huvides märgiks ära, et vähemalt MG279Q saab ka nVidia kaartidega kasutada, lisaväärtusena saab AMD-ga ka FS sisse lülitada. Kuna monitor suht hea hinnaga(Gsync +200 pole hinnalipikul juures), siis kõlbaks ka mõlemi GPU-ga kasutada. MG270Q 2 viga juba olnud, 120Hz jama ning palju esineb surnud pikslitega monitore.
Gsync monitoridest on Aceril XB270HU, või mis see IPS versioon oligi.
Kui kannatab ka TN paneeli võtta, siis on valik natuke laiem juba...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
08.07.2015 16:06:31
|
|
|
| Mõni 3440x1440, IPS, f/g sync, 120hz+ ja muud kellad/viled monitor on ka juba olemas/tulemas?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.07.2015 17:43:54
|
|
|
sellel 3440x1440 ips gsync'il vast ei ole mõtet... ei teaks eriti kooslust, mis suudaks mõnda uuemat mängu 120 fps'i peal jooksutada. Või kui suudab oleks selle turg ime väike. Parem tehku üks asjalik 1440p gsync ips paneeliga ekraan, mis ei virvenda, ghosti, lagi. Kõvamad ips paneelid vähemalt paar aastat tagasi omasid rõvedat läägist ghostingu efekti kui kiirelt liigutasid miskit.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.07.2015 20:31:17
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Võtsin täna ajutiselt sügiseni Samsa LS27D590PSX mudeli ning kogu vasak pool on tuhm ja fookusest väljas. Mis siis ikka, homme Euronicsisse tagasi  |
Sain uue kuvari ja täpselt sama mure. Soovitan soojalt sellest seeriast eemale hoida. Netis selle kohta natuke inffi ja tundub, tegu on probleemiga mida põhjustab peaaegu olematu bezel - https://forum.pcmonitors.info/topic/best-27-fhd-monitor/
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
09.07.2015 19:49:06
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
Võtsin täna ajutiselt sügiseni Samsa LS27D590PSX mudeli ning kogu vasak pool on tuhm ja fookusest väljas. Mis siis ikka, homme Euronicsisse tagasi  |
Sain uue kuvari ja täpselt sama mure. Soovitan soojalt sellest seeriast eemale hoida. Netis selle kohta natuke inffi ja tundub, tegu on probleemiga mida põhjustab peaaegu olematu bezel - https://forum.pcmonitors.info/topic/best-27-fhd-monitor/ |
Kas pilti saaks sellest "fookusest väljas" vasaku poolega ekraanist? LCD puhul on see midagi erilist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.07.2015 19:01:04
|
|
|
| loox kirjutas: |
Kas pilti saaks sellest "fookusest väljas" vasaku poolega ekraanist? LCD puhul on see midagi erilist. |
Saan su huvist aru, aga väga raske on seda kaameraga pildi peale saada. Netis olevate arvamuste kohaselt on taustavalgustus vertikaalkülgede puhul "paigast ära", mistõttu rõhutatud on sinine värv ja fookus on kuidagi imelik, mis teatud stseenide puhul (näiteks täisekraani Excel või Word) näeb välja väga halb. Tavakasutuse puhul enamasti silma ei jää aga kui tead otsida, siis häirib.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
14.07.2015 19:03:11
|
|
|
Esimesed muljed ASUS MG279Q-ga- 120Hz desktopil on ikka hoopis teine tera, tagasi 60Hz peale keerata, siis hakkab silme ees virvendama... VB ka 150% upscaling mängus, aga ikka on erinevus märgata. 120Hz paistab ka ilusti toimivat ning surnud piksleid pole häirivaid silma jäänud, 2-3 nurgas leidsin, aga võis ka tolm olla, näpuga ei julge veel pühkima minna;) (Warranty kaardil kirjas, et 3-5 dead\stuck piksliga saab tagastada ka)
Meeldiva üllatusena leidsin Assassins Creed: Freedom Cry\Unity koodi karbist.
Huvitav, mis haak monitori aluse külge kruvimise ajaks jala taha käis? Kõrguse muutja lukustas ära? Muidu lihtne kokku panna, ei pidanud kruvi keeramiseks kruvikeeraja järelegi minema.
Seadistamine joystick laadse nupuga päris lõbus, ainult erinevate eelseadetega (FPS\Racing,sRGB) erinevad seadistusvõimalused lukus(ASCR, VIVID jne). Pilt on palju terevam ja sügavam küll kui eelmise IPS-ga(LG W2220P), AMD CCC alt saab veel ka seadistada kui monitori enda omadega päris paika ei saa maitse järgi.
Ja nüüd FS juurde, lükkasin sisse ning SBAO tekitas aura karakterite ümber. Täitsa lõppu ehk HBAO? peale lükates kadus ära. Katkendlik on ikka ning AMD kaardil Hairworks sisse lükates hakib nii mis hullu, muidu lihtsalt oli uimase hiire tagasisidega. Teas kas peab drivereid uued peale laskma või milles asi. Huvitav ka, et 1440p ja 75Hz koos ei tööta üle miniDP(kaasasolev juhe), 90 ja 60Hz see-eest küll, 120\144 loomulikult ka.
Pilt paistab ka kuidagi pastelsem\ laialimääritum kui 4a vana IPS paneeliga, sai ka 120Hz\125FPS peal ET proovitud, ghostingut otseselt ei märganud, aga päris rahul ei ole. Värviküllust keerasin maha, siis natuke parandas olukorda.
Muidu scaling nagu töötaks desktopil ja Withceris, aga ET keeras küll tuksi. Keegi rohtu ei tea?
Kokkuvõttes hirmujutud kvaliteedi osas jäid täitumata, aga põhiline omadus mille pärast sai võetud: Freesync valmistas küll pettumuse. Vb esmamuljed saab driverite\seadete sättimisega silutud...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
14.07.2015 21:11:22
|
|
|
| Niipaljukest siis sellest, käisin korra väljas, arvuti oli välja lüllitatud. Tagasi tulin, siis oli 13,5 tolli töötavat monitori. Parem pool ei hakanud FS väljalülimise, hz vahetuse, hdmi\dp kaabli ega AMD driverite vahetusega tööle. Hetkel vana monitori taga tagasi. Niipalju siis sellest et LG ei oska monitore teha(W2220p oli veel säästukas:P).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.07.2015 02:15:06
|
|
|
kas kellelgi on aceri g sync monitore, kas vastavd ootustele või on pettumus?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.07.2015 08:11:54
|
|
|
| Quad HD AHVA paneeliga Acerit kimbutavad out of the box surnud pikslid.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.07.2015 12:30:33
|
|
|
| sel juhul kahju, või siis mitte, tõmbas ostuhimule natuke vee peale, eks tuleb järgmiseid mudeleid oodata siis. xb270hu kripeldas muidu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
20.07.2015 14:28:46
|
|
|
Kas on poniti osta ultra HD/4k monitor lenovo T450S-i juurde?
Lugesin, et full reso ja 60Hz ei toimi paljudel üle displaypordi, on kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
20.07.2015 16:09:11
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Quad HD AHVA paneeliga Acerit kimbutavad out of the box surnud pikslid. |
See siis AHVA paneeli viga? ASUS MG279q pidi samade vigade käes vaevlema.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.07.2015 16:50:42
|
|
|
| Ei oska kommenteerida. Tuliuus tehnoloogia, pole ju varem IPS tüüpi paneele 144hz sagedusega poodides olnud, võibki eeldada et pole perfect product. Aga garantii alla lähevad need siis nii või teisiti.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argentum7
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2004
|
20.07.2015 21:06:07
|
|
|
| Mul ka Asus MG279Q ja pole õnneks ühtegi surnud pikslit ega märgatavat backlight bleedi. Superluks monitor, freesynci pole kasutada saanud, sest mul roheliste kaart aga ei viitsinud Asuse Gsync IPS-i ka oodata. Sellega pidi kauem minema kui siin teemas mainitud paar kuud. Samas kui Swift välja tuli, siis oli ka sellega päris paljudel probleeme, eks ta väikest viisi loterii ole. Varajased üleminejad peavad lastehaigused ära kannatama.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.07.2015 21:17:16
|
|
|
| tsitaat: |
Samas kui Swift välja tuli, siis oli ka sellega päris paljudel probleeme, eks ta väikest viisi loterii ole.
|
Nii on. Mina ja sõber mõlemad ostsime Swifti launchi ajal, mingi poola laost 2 tk oli jäänud ja need saime endale. Mina sain hea isendi, sõber aga mitte (paari kuu pärast tekkis räme backlight bleeding) ning jooksis garri vahelt ja swapiti uue vastu.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.07.2015 12:24:58
|
|
|
| keegi oskab kiita või laita Dell U2515H-i ? Tahaks vertikaalset pinda natuke juurde saada, oleks veidi parem koodi kirjutada. Oleks see hea valik ? Läheksin üle U2312HM-lt.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
26.07.2015 13:20:13
|
|
|
U2312HM-i saab püsti keerata, kohe vertikaalset ruumi juures.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.07.2015 14:25:25
|
|
|
| von Wu, seda küll, enamasti nii kasutangi, aga tahaks pigem körgemat resolutsiooni, kasutaks nüüd edasi horisontaalsena, niiet mitu akent mahub üksteise körvale.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
26.07.2015 15:38:33
|
|
|
1440p peal on täitsa hea progeda.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
26.07.2015 20:19:35
|
|
|
1440p on hea jah, aga 25" ekraan on nii väike, et pead ekraanil kuvatavaid märke kõvasti suuremaks muutma ja kokkuvõttes saad väga vähe ruumi juurde.
Pigem 27" ekraan või isegi 30" 1600p/UHD
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.07.2015 22:07:32
|
|
|
| von Wu, ma just vaatasin seda U2515H-i hea hinna pärast, väga üle selle ei tahaks kulutada.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
26.07.2015 22:39:36
|
|
|
Töökaaslane progeb ka 14" 1440p ekraanil 100% peal, seega on soovituslik DPI ilmselt väga individuaalne.
Ehk on võimalik kuskil proovida?
Odava(ma) alternatiivina võiks ka sobida 24" 1920x1200 ekraan (nt U2415M). Kasutan ise U2412M oma 27" kõrval ning ei kurda küll.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
26.07.2015 23:07:31
|
|
|
| jt234, ise olen ka progenud 12" Surface 3 Pro peal, mille reso on ka midagi QHD kanti vist, väga polnud viga kui aus olla.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.07.2015 23:57:22
|
|
|
täna just proovisin VSR'i oma r9 290'ga ja 24" neti jms. jaoks oli liiga väike mujaoks @ 100% 1440p, samas word oli ideaalne..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
03.08.2015 19:18:42
|
|
|
| ehk siis võimalik, et annab kuskilt draiveritest tegelikult juurde keerata?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
04.08.2015 13:02:49
|
|
|
Võimalik, et G-sync versioon tuleb uue revisioni paneeliga vms.
TFT Central: At the beginning of July we were the first to review the FreeSync model, the XR341CK. This offered a refresh rate up to 75Hz. For those who have asked, we didn't have any luck overclocking the refresh rate to anything higher than the native 75Hz.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
04.08.2015 22:03:40
|
|
|
| Paneel on sama, lihtsalt FS ei suuda nii suurt andmeedastust läbi lasta hetkel. GS'i arendatakse kiiremini ja sellest tulevadki erinevused. Kuskil foorumis oli selle kohta pikemalt kirjas, kuid kahjuks ei jätnud meelde täpselt millises. Need 34" on vist esimesed, mis kasutavad GS 2.0 ning tänu sellele on neil ka hdmi, kuid pole kindel kas sealt üle 60HZ välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.08.2015 22:59:59
|
|
|
| HDMI vast selleks, et sinnataha ka miskit muud saaks panna a'la mängukonsooli vms. Kuigi nondel pole edevast tehnoloogiast kasu siis on uba selles, et kallis moll pole aint PC jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.08.2015 13:32:00
|
|
|
| G Sync 2.0 indeed supportib HDMId, väidetavalt ASUS oli survestanud nvidiat et ka HDMI support toodaks sisse.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
05.08.2015 16:39:32
|
|
|
Egas HDMI\DP-st esialgu pääse. Lootus tekkis, et superMHL võtab üle, seda uudist lugedes: http://www.tomshardware.com/news/lattice-semiconductor-supermhl,29739.html
Samas spesifikatsioonide järgi Mobile High-definition Link üle 60Hz võimalda(va 8k, kus superMHL ka rohkema FPS hakkama saab) ning väljatulnud kiibidki nõrgakesed, 4k@60Hz. DP 144hz vastu ikka ei saa... USB Type-C oleks samas hea universaalne küll.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.08.2015 16:46:05
|
|
|
| Thunderbolt pidi ka USB type C pesa endale krabama.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|