Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S5 arutelu  märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2015 11:37:10 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Tänasest on G900FXXU1BOE5 uusim fw S5le. Hetkel lasin peale - eks paistab kas on midagi nihu vms kuigi ei usu.
Aku SOT on täplset sama mis kitkatiga samalaadselt kasutades kuid OS ise on kõvasti kiirem. Ehk siis LP vs KK.
Midagi otseselt lahti pole siis 1.05gb on kasutuses 2st. Eks taustaks minlmääral ikka midagi on (fb , messenger, jne).


Kuidas sul BOE5 juba on? Mul alles BOD3 ja uuendust ei näita. Samamoodi G900FXXU1
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.06.2015 17:53:21 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Marto. kirjutas:
Tänasest on G900FXXU1BOE5 uusim fw S5le. Hetkel lasin peale - eks paistab kas on midagi nihu vms kuigi ei usu.
Aku SOT on täplset sama mis kitkatiga samalaadselt kasutades kuid OS ise on kõvasti kiirem. Ehk siis LP vs KK.
Midagi otseselt lahti pole siis 1.05gb on kasutuses 2st. Eks taustaks minlmääral ikka midagi on (fb , messenger, jne).


Kuidas sul BOE5 juba on? Mul alles BOD3 ja uuendust ei näita. Samamoodi G900FXXU1


Ega ei näitagi kui sul eelnevalt UK regioni soft pole peale lastud. Baltikumile tuelvad kõik variandid jube hilja.
Ma lasin ODINiga ise peale. Näiteks https://mega.co.nz/#!tt1x3JJa!ngn7FpUH6s0T6XeKAXXw98DuDZ0sbMKTNl_UVV-SSfE
Screen time tuli 4h 45min eelmise laadimisega mis on sama nagu alati ennegi. Aeglane pole, kinni ei kiilu , buge pole avastand.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 02.06.2015 18:36:16 vasta tsitaadiga

SM-G901F-ile ka mingi uus ja normaalne soft LP-ga on olemas? Sammobile näitab mingit BOC4.

Mul oli mingi LP 5.0.2 kui see tuli ja oli täis saast, kiilus ja akut sõi nagu loom. Tegin downgrade KK peale ja ütleme nii, et kui 100% aku jätta ööseks seisma. ~8-9h siis hommikul ärgates on 96% alles üldiselt(mul nett koguaeg sees (24/7), mingeid säästuasju aktiveeritud pole. Esimene LP versioon jättis vb 80% alles kui õigesti mäletan,ehk siis märgatav vahe. Üldiselt üldse KK töötab mega hästi aga LP välimus meeldib seega tahaks ikka LP-d kui see lõpuks töötab normaalselt.

Tänan tähelepanu eest!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.06.2015 18:52:25 vasta tsitaadiga

Balti regiooni oma on ju uuem kui BOC - mai kuus on tulnud BOD6 . Julgen arvata, et tegu on sisult sama asjaga mis tavalisele S5le on BOD3 (e. eelmine) ja seega igati okei ning ma ei osanud halvasti arvata. 8 tunniga öösel kaob paar protsenti endal.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/46765/G901FXXU1BOD6_G901FNEE1BOD6_NEE/

Ilmselt lähipäeval tuelb BOEx kuid hetkel ainult singapuri mingile teatud operaatorile seega seda sa niisama peale ei saa lasta ilma muude vajalike failideta.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 02.06.2015 19:12:56 vasta tsitaadiga

Ma tänan, panin tõmbama ja lasen peale. Homme juba saan jagada enda kogemusi akukasutuse osas. beer_yum.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.06.2015 20:19:21 vasta tsitaadiga

Homme? Ega sa jumala eest sealt ei tõmba? Sammobilest tuleb ju ilma maksmata mingi 200kilo sekundis. Otsisid ikka normaalse lingi?
Mega link näiteks https://mega.co.nz/#!xlIWlQjQ!E5-nBubc0uaM-ABwF-bI4uR7SKYYyvHMA8xT4jWCAOg
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 03.06.2015 07:24:15 vasta tsitaadiga

Muahahahaa, no ma rahulikult tegin oma asju ja 18 min pärast on valmis icon_biggrin.gif Epic fail.

EDIT:

Ok 18 min tundus pikk aeg kui siin arvutis juba olen. Tõmbasin ära ja installimine käib. Tänan lingi eest!

EDIT2:

Nii uus soft ja kõik endale vajalik tilulilu peal 901f-il ja tundub et sel korral võib rahul olla.

Öine akukasutus on sama või vaata et parem kui KK-l.



Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2015 12:44:58 vasta tsitaadiga

Ma hetkel veel KitKatil, aga öine akukasutus ka miski ~3-4%, wifi kogu aeg sees.

Aga mul nüüd hoopis muu.. häire. Rohelist LEDi vilgutab notificationite puhul. Miks? Miks enam sinine pole? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 05.06.2015 05:28:41 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Ma hetkel veel KitKatil, aga öine akukasutus ka miski ~3-4%, wifi kogu aeg sees.

Aga mul nüüd hoopis muu.. häire. Rohelist LEDi vilgutab notificationite puhul. Miks? Miks enam sinine pole? icon_biggrin.gif


Sinine peaks olema fb ja mingi sarnase staatuse teated. Roheline on sõnumid(nii mul vähemalt)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.06.2015 17:32:10 vasta tsitaadiga

Nonäed. Ehk siis pole mingit vahet öisel akukasutusel või üleüldisel kestvusel screen-on-timena. Küll aga on kõik veidi kiirem ja samas ka kenam seega ma ei näe mõtet hoida telefon vana versiooni peal icon_smile.gif viimased buildid on igatahes vägagi korralikud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 10.06.2015 17:31:54 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd siis ülekuumenemise teema. Peale viimast uuendamist aku tühjeneb märgatavalt kiiremini ning kuumeneb tugevalt, lisaks läheb kuumaks ka displei. Seda kõike siis veebibrauseriga netis kolades. Peaks nagu fäktori riseti tegema, aga pole tahtmist, kuna see ei taga oodatud tulemust. Kas kellelgi veel sama probleem?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.06.2015 18:46:43 vasta tsitaadiga

andyco kirjutas:
Nonii, nüüd siis ülekuumenemise teema. Peale viimast uuendamist aku tühjeneb märgatavalt kiiremini ning kuumeneb tugevalt, lisaks läheb kuumaks ka displei. Seda kõike siis veebibrauseriga netis kolades. Peaks nagu fäktori riseti tegema, aga pole tahtmist, kuna see ei taga oodatud tulemust. Kas kellelgi veel sama probleem?


Peale viimast uuendus ma factory reseti teinud ei ole küll aga enne seda. Viimane pidavat ainult nipet näpet vigu parandama. Küll aga kuumenemist ja kiiremat akukadu olen ka mina täheldanud. Ja vahest ei hakka nagu enne temperatuur langema kui reseti teeb, peale seda langeb kiiremini kohe. Mingi jura jääb taustaks iseenesest
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 12.06.2015 07:03:20 vasta tsitaadiga

"Soft reset" tegi akukasutuse paremaks, kuid telefon läheb netibrauserit kasutades kuumaks ikkagi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2015 12:19:38 vasta tsitaadiga

Holy hell. Missclickisin "Installi" ja Lollipop läks peale - nothing I could do to stop it. Nüüd loodan ainult, et mingeid jamasid ei tule, sest backupi varasemast polnud, et tagasi vanale olekule panna mingi x-ime moodi.

Küsin ilmselt sajandat korda üle, et otseselt ma kohe tehaseseadete taastamist tegema ei pea, eksole? Appid, mis peal olid, võivad peal olla ja ei pea puhtaks laskma vms? Et kui mingeid jamasid ilmneb, alles siis võiks mõelda selle tegemisele?

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2015 12:52:00 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt ise vastasid oma küsimusele ju. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 19.06.2015 15:06:55 vasta tsitaadiga

Kuda krt sellel kaamerat zoomida saab? Volüümi nupust pildistab, näpuga ekraani mudides ütleb et pole selles režiimis zoom saadaval, mis mõttes, auto ja HDR reziimis ei saa zoomida v?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2015 15:58:00 vasta tsitaadiga

Mul on koguaeg kahe näpuga ekraanil zuuminud...Auto modes proovisin just üle, toimib...võibolla miski muu seadistus ära näpitud?
Tegelikult on mõttetu pildistamisel zuumida, kuna zuumitakse nagunii digitaalselt siis sama teeb välja mis pärast kogu kaadrit galeriis zuumida või croppida
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 19.06.2015 16:14:46 vasta tsitaadiga

Ma ei ole midagi näppinud, tutikas telefon on. Aga tänud info eest, sain zoomimise koha pealt targemaks thumbs_up.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2015 15:55:37 vasta tsitaadiga

Muidu ei ole Lollipopil tõesti midagi viga. Alguses oli valge layout vastu, aga harjumise asi.
Ainuke asi, mis sügavalt vastu on, et mulle meeldib pattern lock'i kasutada, sest see lihtsaim turvaline lukustusviis. KitKatil oli nii, et kui ma märkisin seadetes mustri nähtamatuks, siis ta ei näidanud nende pallikeste vahel seda ühendust ja seega kiiresti tehes ei näe keegi mustrit ära. Lollipopil aga isegi kui see disabletud on, siis on tal endal mingi asi sees, et iga tõmme, mille ekraanil teen, jätab ta heledalt ikkagi näha. Umbes sama süsteem tekib kui on lihtsalt swipe lock ja see "vesivärvi" variant vms. Et värvide hajumine on ekraanil näha ja seega näitab ta ka ära täpselt, millise mustri tõmban. Ei ole nagu väga turvaline ja täpselt sama teeb välja nagu muster oleks nähtav. icon_sad.gif

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2015 19:18:17 vasta tsitaadiga

Nagu sa mainisid - harjumuse asi. Harjud ka sellega, et sul pole midagi varjata.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 20.06.2015 21:48:58 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Muidu ei ole Lollipopil tõesti midagi viga. Alguses oli valge layout vastu, aga harjumise asi.
Ainuke asi, mis sügavalt vastu on, et mulle meeldib pattern lock'i kasutada, sest see lihtsaim turvaline lukustusviis. KitKatil oli nii, et kui ma märkisin seadetes mustri nähtamatuks, siis ta ei näidanud nende pallikeste vahel seda ühendust ja seega kiiresti tehes ei näe keegi mustrit ära. Lollipopil aga isegi kui see disabletud on, siis on tal endal mingi asi sees, et iga tõmme, mille ekraanil teen, jätab ta heledalt ikkagi näha. Umbes sama süsteem tekib kui on lihtsalt swipe lock ja see "vesivärvi" variant vms. Et värvide hajumine on ekraanil näha ja seega näitab ta ka ära täpselt, millise mustri tõmban. Ei ole nagu väga turvaline ja täpselt sama teeb välja nagu muster oleks nähtav. icon_sad.gif



Alati võib kasutada ka pin koodi lukustamiseks
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2015 14:45:27 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi lollipopis kella numbereid boldiks saab?
Enne kasutasin s4 peal cyanogenmodi ja seal oli selline võimalus olemas.
Umbes nagu siin:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vooremees
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2015




sõnum 25.06.2015 08:16:57 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Balti regiooni oma on ju uuem kui BOC - mai kuus on tulnud BOD6 . Julgen arvata, et tegu on sisult sama asjaga mis tavalisele S5le on BOD3 (e. eelmine) ja seega igati okei ning ma ei osanud halvasti arvata. 8 tunniga öösel kaob paar protsenti endal.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/46765/G901FXXU1BOD6_G901FNEE1BOD6_NEE/

Ilmselt lähipäeval tuelb BOEx kuid hetkel ainult singapuri mingile teatud operaatorile seega seda sa niisama peale ei saa lasta ilma muude vajalike failideta.


Hoi!

Sama telefon (G901F, EMT), samad probleemid telefonis uuendatud BOC-versiooniga.

Sai proovitud uuendada siinmainitud nordic BOD6 peale Odiniga, paraku asi millegipärast ikaldus (Odini logi lõpuosa):

<ID:0/004> hidden.img.ext4
<ID:0/004> modem.bin
<ID:0/004> FAIL! (Size)
<ID:0/004>
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Proovisin isegi 2 korda, algul odin 3.10, siis ka 3.09-ga
On keegi siukest koledat kirja näinud, mis edasi teha?
Telefon oskab ainult Kiesi järgi igatseda, samas abi Kiesist ei saanud (ei tunne üldse ära).

Tegelt polegi nui neljaks viimast versiooni vaja, oleks abiks ka vana 4.4.4 peale tagasi saamine.

Tänud ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 25.06.2015 16:55:45 vasta tsitaadiga

vooremees kirjutas:
Marto. kirjutas:
Balti regiooni oma on ju uuem kui BOC - mai kuus on tulnud BOD6 . Julgen arvata, et tegu on sisult sama asjaga mis tavalisele S5le on BOD3 (e. eelmine) ja seega igati okei ning ma ei osanud halvasti arvata. 8 tunniga öösel kaob paar protsenti endal.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/46765/G901FXXU1BOD6_G901FNEE1BOD6_NEE/

Ilmselt lähipäeval tuelb BOEx kuid hetkel ainult singapuri mingile teatud operaatorile seega seda sa niisama peale ei saa lasta ilma muude vajalike failideta.


Hoi!

Sama telefon (G901F, EMT), samad probleemid telefonis uuendatud BOC-versiooniga.

Sai proovitud uuendada siinmainitud nordic BOD6 peale Odiniga, paraku asi millegipärast ikaldus (Odini logi lõpuosa):

<ID:0/004> hidden.img.ext4
<ID:0/004> modem.bin
<ID:0/004> FAIL! (Size)
<ID:0/004>
<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Proovisin isegi 2 korda, algul odin 3.10, siis ka 3.09-ga
On keegi siukest koledat kirja näinud, mis edasi teha?
Telefon oskab ainult Kiesi järgi igatseda, samas abi Kiesist ei saanud (ei tunne üldse ära).

Tegelt polegi nui neljaks viimast versiooni vaja, oleks abiks ka vana 4.4.4 peale tagasi saamine.

Tänud ette!


Mul oli odiniga probleeme kunagi s2 puhul. Aitas kui telefonil aku eemaldasi paariks tunniks ja siis hiljem kogu odini asja uuesti proovisin- kohe toimis.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 29.06.2015 10:07:39 vasta tsitaadiga

Selline küsimus oleks, et kirjas on " 16 Mpix kaamera täiustatud kiire (0,3 sek) autofokuseerimisega jäädvustab hetked kvaliteetsete piltidena."
Kui ma pildistan, siis läheb aega mingi 2, midagi sekundit, enne kui klõpsu ära teeb...

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S5 arutelu  mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.