|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
22.03.2004 12:58:38
NV40 aka FX6800 seeria |
|
|
esimesed pildid:
2xDVI+ VIVO ja veel AGPx8
2x256MB 256bit GDDR3
2xlisatoide...lõhnab hullu soojuseralduse järgi -Another Codegen Killer?
parandasin vead- plaadil on 512MB mälu
ja täpsem link on: http://www.bodnara.co.kr/bbs/?imode=view&D=6&num=50148&category=33/
viimati muutis Jaan 22.03.2004 14:03:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
22.03.2004 13:05:29
|
|
|
Ojaaa....minimum 550W PSU
Ehk annad piltide allika kah
Varsti vaja videokaardi ja prose vahele sein ehitada krt.....juba R9800 Pro eraldab metsikult soojust ja kõik see läheb pahinal prose peale
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
22.03.2004 13:10:36
|
|
|
Tahaks teda milline see jahutusega välja näeb ...
A jõudlus peab siis küll hea olema, muidu piix.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
22.03.2004 13:13:55
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
...Ehk annad piltide allika kah  |
http://www.bodnara.co.kr/ - aga sealt neid kätte saada on paras tegu
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
22.03.2004 13:19:06
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Cyberlord kirjutas: |
...Ehk annad piltide allika kah  |
http://www.bodnara.co.kr/ - aga sealt neid kätte saada on paras tegu  |
Tänud Leht on natuke kahtlases keeles jah
Millised siis nüüd õiged on, kas Jaan antud pildid või hoopiski Nu omad
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
22.03.2004 13:22:05
|
|
|
NV38+GDDR3 ?
Igatahes core-d on küll erinevad,- sinu esimeses lingis on core NV38, NV40 näeb välja ikka suurem:
edit: Võrdluseks Albatron FX5700ULTRA+GDDR3
viimati muutis Jaan 23.03.2004 17:54:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
22.03.2004 17:03:27
|
|
|
Respect... Aga jah, jahutussüsteem pakub tõtsiselt huvi Super-FX-Flow? Või antakse kohe vesijahutuse plokk kaasa. Kogu selle powwa toitmine võib kah probleeme valmistada.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
22.03.2004 17:08:35
|
|
|
| Mõelge oma elektri arve peale ka. Osadel ma tean on masin 24/7 taga ja kui seal tarbimine 500-600W siis omg.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
22.03.2004 17:59:16
|
|
|
...ja sina superglue mõtle ikka ka enne, kui kirjutad!!! tarbimine 500-600W, mis sa tahad nüüd öelda, et sinu nägemuse järgi keegi laseb 24/7 mazinaga max võimsusel, ja see actually võtabki 600W voolu v? ära tee oma marki täis tyyp, pane pea tööle!
pealegi, olgu see üllitis visuaalselt nii "vägev" kui tahes, ma usun, et see on siiski paljuski mingi mõttetu aukartuse tekitamisex...ja ma sügavalt kahtlen, et asi järsku miski 3x rohkem voolu võtma hakkab, kui eelmised kaardid.
jahutuse koha pealt, no mida karmimax need kiibid tehaxe, ex seda rohkem hakkab ka nende jahutus meenutama cpu oma, midagi pole teha, tahate võimsust, saate ka sooja ja lärmi:D
blaa, kuidas mulle käib pinda see nvidia mälukivide layout, täiesti rõve, mõttetu...hardcore clockarite piinamine:S hea, et mingi pagana sikksakk ei ole veel.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
22.03.2004 19:03:44
|
|
|
kui jaksad 10k kaardi eest maksta, siis see kuus paarkümmend krooni lisa on suht nohu.
| Superglue kirjutas: |
| Mõelge oma elektri arve peale ka. Osadel ma tean on masin 24/7 taga ja kui seal tarbimine 500-600W siis omg. |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
22.03.2004 22:22:05
|
|
|
[quote="Wiltz]
blaa, kuidas mulle käib pinda see nvidia mälukivide layout, täiesti rõve, mõttetu...hardcore clockarite piinamine:S hea, et mingi pagana sikksakk ei ole veel.[/quote]
Hmm,mis sellel layoudil viga,v2ga clean on m2lude ymbert.Pole segamas yhtegi takistit/kondekat.
Ja augud raskemate radikate jaoks ka ilusti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
22.03.2004 23:13:50
|
|
|
aga mis põhjusel tal kaks toite otsa on? neid nagu kaardi peal üheks ei saanud ühendada, ikkagi lähevad need juhtmed ju samasse kohta välja
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
22.03.2004 23:27:17
|
|
|
| Az® kirjutas: |
aga mis põhjusel tal kaks toite otsa on? neid nagu kaardi peal üheks ei saanud ühendada, ikkagi lähevad need juhtmed ju samasse kohta välja  |
Äkki ei piisa amperaaist
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.03.2004 02:03:11
|
|
|
123, just see asetus on räme, need pagana 45kraadi nurgad ja selline bullshit...muidu jah, gemini enne pööras mu tähelepanu ka nendele aukudele, ise alguses ei pannudki tähele, kui hästi nad nüüd seal just on, aga nojah, ex kasutada vast annax küll.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phoenix
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
23.03.2004 13:30:55
|
|
|
| Meenutab natuke Parheliat see paigutus... Sinna saaks ilusti ühes tükis paraja radika peale sobitada (iseasi kust sellist radikat leida on).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
23.03.2004 13:55:58
|
|
|
miks sel nv40-nel core väiksemaks tehtud on?
ei suudetud ju suuremat coret-ki korralikult maha jahutada ja nüüd siis tehakse veel väiksemaks.
samas 2 voolu konnektorit eeldavad suuremat soojuseraldust...
kahtlane kaart - ei usu, et sellest AGP versioonist küll miskit imelooma tuleb
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.03.2004 14:02:01
|
|
|
ex ta on äkki väixema tehnoloogiaga lihtsalt...sita saaks vast jahuttatud küll, aga radikate maxumus hakkab juba videote hinda rämedalt tõstma kas varsti tulevad myyki nö. bulk kaardid, mis on ilma igasuguste jahutiteta, lisaks tavalistele siis, see oleks küll tase, kui nad veel tunduvalt odavamad ka oleks et hakataxe myyma nagu prosesid, bulk ja boxed
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
23.03.2004 14:03:24
|
|
|
| 123 kirjutas: |
Hmm,mis sellel layoudil viga,v2ga clean on m2lude ymbert.Pole segamas yhtegi takistit/kondekat.
|
natuke liiga clean, kas pole? ehk nagu ühes teises foorumis öeldi:
tavaliselt sellised kaardid kuhjaga "chicken foodi" täis siin aga pole sisuliselt midagi.
Mu oma XT'gi on 5x rohkem komponente täis kui see high-end (eeltatavasti) nv40
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.03.2004 14:09:37
|
|
|
Tundub kah kuidagi väga sujuv see kaart.Miski neli pütat või midagi on peal ja paar miskit suvalist jubinat kah, ülejäänd kaart jumalast sile.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
23.03.2004 14:29:06
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| blaa, kuidas mulle käib pinda see nvidia mälukivide layout, täiesti rõve, mõttetu...hardcore clockarite piinamine:S hea, et mingi pagana sikksakk ei ole veel. |
See layout on sellepärast selline, et mäludest rohkem MHz kätte oleks võimalik saada. Mitte ei mõista, miks see clockarite piinamine on.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
23.03.2004 14:45:20
|
|
|
Keegi ei ole öelnud, et see on töötav kaart.
võib ka "mechanical sample" olla...
| Auron kirjutas: |
Tundub kah kuidagi väga sujuv see kaart.Miski neli pütat või midagi on peal ja paar miskit suvalist jubinat kah, ülejäänd kaart jumalast sile.  |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.03.2004 14:56:00
|
|
|
ma olen üsna 100% kindel, et see on sample, nii sile ta nüüd küll vaevalt tuleb
stepzter, mõned tyybid ei viitsi ehitada mingi krdi x-kujuga radikaid sinna kivide peale ma tean, mix nad põhimõtteliselt nii paigutatud on, aga radikate tegemisel on see ülisitt, vähemalt minu jaox, aga vb ma olen ainuke
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
23.03.2004 16:54:37
|
|
|
jaksad 10k kaarti osta, jaksad ka raha maksta sellele kes neid radikaid teeb
| Wiltz kirjutas: |
ma olen üsna 100% kindel, et see on sample, nii sile ta nüüd küll vaevalt tuleb
stepzter, mõned tyybid ei viitsi ehitada mingi krdi x-kujuga radikaid sinna kivide peale ma tean, mix nad põhimõtteliselt nii paigutatud on, aga radikate tegemisel on see ülisitt, vähemalt minu jaox, aga vb ma olen ainuke  |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
23.03.2004 17:02:01
|
|
|
Usun ka, et see seal piltidel on näidis, kuna üpris võimatu nii siledat kaarti teha ( kui just kõik alumisel poolel ei ole ). 2 toite otsa on minu arust jama, võiks ju ka ühest võtta... voolu ta niikuinii niipalju ei taha, et juhtmed maha põleksid ja ega siis toitekas ka vastu ei peaks.
512MB mälu what the f*ck sellega peale hakatakse Ja kui see tõesti kõik nii on siis mis jahutust ta veel vajab ....
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
23.03.2004 17:29:32
|
|
|
| Nitro kirjutas: |
Usun ka, et see seal piltidel on näidis, kuna üpris võimatu nii siledat kaarti teha ( kui just kõik alumisel poolel ei ole ). 2 toite otsa on minu arust jama, võiks ju ka ühest võtta... voolu ta niikuinii niipalju ei taha, et juhtmed maha põleksid ja ega siis toitekas ka vastu ei peaks.
512MB mälu what the f*ck sellega peale hakatakse Ja kui see tõesti kõik nii on siis mis jahutust ta veel vajab ....  |
Ise arvan, et see on juba töötav näidis. Umbes 3 nädalat ju ametliku esitluseni jäänud.
Aga töötavad samplid saadetakse riistara tootjatele ikka enne testimiseks.
Sile on ta ilmselt kahel põhjusel: GDDR3 mälu + kõrge kell- kõik sobitus tehakse ära plaadi kihtides.
Sagedused on nii kõrged, et sobitus konded jms. tehakse plaadi sisemistes kihtides.
Vaadake veel seda FX5700 Ultra platet- juba see on väga sile samadel põhjustel.
Voltc- NV40 core on ikka tunduvalt suurem (vaata veel pilte)-transe ju kah tunduvalt rohkem.
2xtoide- XGI viimane kaart oli kah selline- pole siin midagi uut ju.
Edit: nVidia värske roadmap: http://www.gzeasy.com/newsphoto/y2k4/03/24/NVIDIA.jpg
viimati muutis Jaan 23.03.2004 17:46:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.03.2004 17:43:28
|
|
|
esitex, ma ei jaksa 10k kaarti osta, teiseks, ma ei taha, et keegi teine mulle radikad teeb, vaid tahan need kindluse mõttes ise teha aga nojah, see sellex, ex ma olengi vist tõepoolest suht ainuke vend ka, kes üldse videomäludele korralikke radikaid peale topib...
(parandus, ma mitte ei jaksa 10k kaarti osta, jaxax vast ikka, kuid ma leian, et see on kõige mõttetum ost, mida saab teha )
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
23.03.2004 18:25:54
|
|
|
ma ei ole küll kindel, et see on töötav versioon kaardist..
imo on mõttetu välja lasta kaarti, millel on ainult DVI väljundid? või mis?
väga vähesed kasutavad praegu ju LCD molusid, pealegi pole kõikidel LCD moludel DVI sisenditki ning
LCD-d ei ole ju mängimiseks loodudki
ja kondekaid on ikka liiga vähe, fx5700ultral on ju 4-5 korda rohkem..
nagunii mingi suvaline sample, mis näitab aint pcb-d või siis miski fake pilt.
aga elame, näeme
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
23.03.2004 18:46:52
|
|
|
| voltc kirjutas: |
ma ei ole küll kindel, et see on töötav versioon kaardist..
imo on mõttetu välja lasta kaarti, millel on ainult DVI väljundid? või mis?
väga vähesed kasutavad praegu ju LCD molusid, pealegi pole kõikidel LCD moludel DVI sisenditki ning
LCD-d ei ole ju mängimiseks loodudki
ja kondekaid on ikka liiga vähe, fx5700ultral on ju 4-5 korda rohkem..
nagunii mingi suvaline sample, mis näitab aint pcb-d või siis miski fake pilt.
aga elame, näeme |
1xDVI pesa võib sisaldada 2xDVD out, 1xDVI+1xCRT näiteks.
DVI>CRT üleminekud ju tavaline asi.
Matroxi viimane kaart hea näide sellst.
ja need kondeka mahtuvused sõltuvad tavaliselt sagedusest- mida kõrgem sagedus, seda väiksemad konded.
Lõpuks saab neid asendada sellega, et tehakse lihtsalt plaadile rajadena need konded.
Või teine variant, et see GDDR3 ei vajagi neid sobituselemente. (või on juba need kiibil sees)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
23.03.2004 20:05:27
|
|
|
loodetavasti tuleb see nv39, kui lihtsalt madalamate kelladega variant nv40'st mitte kärbitud arhitektuuriga.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
24.03.2004 01:06:41
|
|
|
nv39 on fx5700 pciex silla ja nats suurema kellaga (gddr3 ka vist).
| Nu kirjutas: |
loodetavasti tuleb see nv39, kui lihtsalt madalamate kelladega variant nv40'st mitte kärbitud arhitektuuriga. |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
24.03.2004 17:22:49
|
|
|
ee jah. seda on sealt näha ju ilusti. ajasin sassi.
NV43 pidasin silmas tglt, mis tunndub olevat parajalt nuditud versioon.
Ilmselt siis madalamate kelladega ja odavamat varianti NV40' st ei tehta.
alles NV45' le paistab selline versioon tulevat.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
24.03.2004 18:53:45
|
|
|
ega seal on kirjas aint cored.
nv40'ga tuleb kindlasti fx **** NU ja sellised asjad.
ei tea kas just siis 3 nv40't tuleb nagu ti4*00 ajal, aga
2 vast ikka.
neist siis ultra on vähem paberim kui nonultra.
mis tuleb häid tavasi järgides pool aastat launchist hiljem :p
| Nu kirjutas: |
ee jah. seda on sealt näha ju ilusti. ajasin sassi.
NV43 pidasin silmas tglt, mis tunndub olevat parajalt nuditud versioon.
Ilmselt siis madalamate kelladega ja odavamat varianti NV40' st ei tehta.
alles NV45' le paistab selline versioon tulevat. |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
25.03.2004 01:46:21
|
|
|
http://www.hothardware.com/hh_files/S&V/fx5700_gddr3.shtml
siin küll fx5700, aga huvitavaks teeb plaadil asuv gddr3 ramm.
2ns ram, mis klokkus 1110mhz peale.
siis mõõdeti tempi otse mälu tagant:
Ambient Memory
Stock 23.4°C 27.9°C
Overclocked 22.8°C 34.4°C
Pole paha.
aint ma ei saa aru, mis 1600mhz rammist nv40 juures räägitakse? :p
seal lõpus on küll pisike kild..
a see ramm vast tuleb imo alles järgmiste kaartidega..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
25.03.2004 03:46:25
|
|
|
tea kas siis nii kiirelt asi pannakse kaardi peale suure hurraaga?
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
25.03.2004 11:24:52
|
|
|
Pistab, et see esimene pilt on ikka NV40 Reference Sample.
Siin suurem pilt sellest NV40-st.
Huvitav, mida saab ühendada sinna üleval ääres pistikusse
On näha, et VIVO-ks kasutatakse Philipsi kivi, ilmselt 7114.
Mälud samsungilt, ilmselt siis need
On veel koht suuremale kivile..Hardware Monitoring ?
Tahaks väga näha ka tagakülge- kas tõesti on seal veel 256MB mälu
krt, see kruvib ju hinna väga kõrgeks.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
25.03.2004 12:59:25
|
|
|
Piix..eelmise postiga panin mööda. Hoolika uurimistöö tulemusel võin väita, et reference kaardil on K4J55323QF-GC20 mälud, ehk siis ainult 2x500MHz
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
25.03.2004 14:00:18
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Piix..eelmise postiga panin mööda. Hoolika uurimistöö tulemusel võin väita, et reference kaardil on K4J55323QF-GC20 mälud, ehk siis ainult 2x500MHz  |
ainult? see ju kütab nagu loom, eriti kui mälu 512mb veel on ja gpu kellad kah laes
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
25.03.2004 14:50:20
|
|
|
nagu sa mu postist võisid taibata, kytab gddr3 tunduvalt vähem kui gddr2. või 1.
| voltc kirjutas: |
ainult? see ju kütab nagu loom, eriti kui mälu 512mb veel on ja gpu kellad kah laes  |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
25.03.2004 14:52:23
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| nagu sa mu postist võisid taibata, kytab gddr3 tunduvalt vähem kui gddr2. või 1. |
sel polnud ju 512mb mälu ja takt oli kah madal ju
kui jutud 1600mhz-isest mem sagedusest on tõsi siis võib selle jahutamisega küll nalja saada...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
25.03.2004 15:43:47
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| kui jutud 1600mhz-isest mem sagedusest on tõsi siis võib selle jahutamisega küll nalja saada... |
800Mhz-isest
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
25.03.2004 15:48:28
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| tea kas siis nii kiirelt asi pannakse kaardi peale suure hurraaga? |
Mida nad ikka pikalt vahivad sellega. Higb-end tootele võiks juba isegi enamvähem sobivas kvantiteedis toodangut olla. Aga see on tõesti nii toodangu mahu üles rampimise kui ka toote valideerimise jaoks väga nibin-nabin, et lähi nädalatel masstoodangusse lasta. Seega ei maksa imestada, kui ei ole selle mäluga.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.03.2004 16:43:48
|
|
|
jah... kõik nii ja naa võetav
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
25.03.2004 22:12:13
|
|
|
| stepzter kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
| kui jutud 1600mhz-isest mem sagedusest on tõsi siis võib selle jahutamisega küll nalja saada... |
800Mhz-isest  |
1600/2=800mhz-i
ehk siis kõik oli õieti
1600mhz-i on ju dual ddr-is, ehk siis 2x800
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
25.03.2004 23:14:18
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| stepzter kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
| kui jutud 1600mhz-isest mem sagedusest on tõsi siis võib selle jahutamisega küll nalja saada... |
800Mhz-isest  |
1600/2=800mhz-i
ehk siis kõik oli õieti
1600mhz-i on ju dual ddr-is, ehk siis 2x800 |
GDDR -> quadra
Mida see lühend tegelikult tähendab
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
26.03.2004 00:08:24
|
|
|
| Mirage, g - graphics
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.03.2004 05:23:44
|
|
|
Huvitav mida ATI-l varjata on
Kas kaart LIIGA HEA või LIIGA PASK
Elame näeme põnevust on tunda õhus.
ALL HAIL ATI!
hehe
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
26.03.2004 12:11:42
|
|
|
link :: siit sain
The graphics card section at CeBIT generated a similar level of excitement compared to that of a Formula 1 qualifying round. While worth checking out, the event really gets interesting only after the race begins. In the case of graphics cards, the race won't begin until April, when NVIDIA and ATi introduce their new products.
NVIDIA privately demonstrated pre-launch demos of their NV40 cards, on which we were not yet allowed to report. We can say, however, that NVIDIA exuded enormous optimism, which parlayed over to its partners. No sign of the uneasiness that could be felt before the launch of NV30, alias GeForce FX 5800.
There was nothing at all to be seen of ATi's new graphics processor, which is to be presented sometime after NVIDIA's chip. The rumors are wild, as one might expect, and often totally false. Whether ATi is being modest or actually has some problems remains to be seen. ATi's next generation product already looks good on paper. We can look forward to an exciting race between ATi and NVIDIA for the pole position.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|