Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV40 aka FX6800 seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 22.03.2004 12:58:38 NV40 aka FX6800 seeria vasta tsitaadiga

esimesed pildid:
2xDVI+ VIVO ja veel AGPx8
2x256MB 256bit GDDR3

2xlisatoide...lõhnab hullu soojuseralduse järgi icon_neutral.gif -Another Codegen Killer? icon_biggrin.gif


parandasin vead- plaadil on 512MB mälu icon_eek.gif
ja täpsem link on: http://www.bodnara.co.kr/bbs/?imode=view&D=6&num=50148&category=33/


viimati muutis Jaan 22.03.2004 14:03:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2004 13:05:29 vasta tsitaadiga

Ojaaa....minimum 550W PSU icon_lol.gif
Ehk annad piltide allika kah icon_wink.gif beer_yum.gif

Varsti vaja videokaardi ja prose vahele sein ehitada krt.....juba R9800 Pro eraldab metsikult soojust ja kõik see läheb pahinal prose peale icon_confused.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 13:10:36 vasta tsitaadiga

Tahaks teda milline see jahutusega välja näeb ...
A jõudlus peab siis küll hea olema, muidu piix.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 22.03.2004 13:13:55 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
...Ehk annad piltide allika kah icon_wink.gif beer_yum.gif

http://www.bodnara.co.kr/ - aga sealt neid kätte saada on paras tegu icon_razz1.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 13:15:38 vasta tsitaadiga

hmm, a mis need siis on:
http://www.tweakers.net/ext/i.dsp/1065385181.jpg
http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2003/1003/kaigai03.jpg
layout on üsna erinev. nende ülemiste piltide layout sarnaneb suuresti fx5900 omale.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2004 13:19:06 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
...Ehk annad piltide allika kah icon_wink.gif beer_yum.gif

http://www.bodnara.co.kr/ - aga sealt neid kätte saada on paras tegu icon_razz1.gif


Tänud thumbs_up.gif Leht on natuke kahtlases keeles jah icon_lol.gif

Millised siis nüüd õiged on, kas Jaan antud pildid või hoopiski Nu omad icon_confused.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 22.03.2004 13:22:05 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
hmm, a mis need siis on:
http://www.tweakers.net/ext/i.dsp/1065385181.jpg
http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2003/1003/kaigai03.jpg
layout on üsna erinev. nende ülemiste piltide layout sarnaneb suuresti fx5900 omale.


NV38+GDDR3 ?
Igatahes core-d on küll erinevad,- sinu esimeses lingis on core NV38, NV40 näeb välja ikka suurem:


edit: Võrdluseks Albatron FX5700ULTRA+GDDR3


viimati muutis Jaan 23.03.2004 17:54:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 22.03.2004 17:03:27 vasta tsitaadiga

Respect... Aga jah, jahutussüsteem pakub tõtsiselt huvi icon_rolleyes.gif Super-FX-Flow? Või antakse kohe vesijahutuse plokk kaasa. Kogu selle powwa toitmine võib kah probleeme valmistada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 17:08:35 vasta tsitaadiga

Mõelge oma elektri arve peale ka. Osadel ma tean on masin 24/7 taga ja kui seal tarbimine 500-600W siis omg.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 17:59:16 vasta tsitaadiga

...ja sina superglue mõtle ikka ka enne, kui kirjutad!!! tarbimine 500-600W, mis sa tahad nüüd öelda, et sinu nägemuse järgi keegi laseb 24/7 mazinaga max võimsusel, ja see actually võtabki 600W voolu v? ära tee oma marki täis tyyp, pane pea tööle!
pealegi, olgu see üllitis visuaalselt nii "vägev" kui tahes, ma usun, et see on siiski paljuski mingi mõttetu aukartuse tekitamisex...ja ma sügavalt kahtlen, et asi järsku miski 3x rohkem voolu võtma hakkab, kui eelmised kaardid.
jahutuse koha pealt, no mida karmimax need kiibid tehaxe, ex seda rohkem hakkab ka nende jahutus meenutama cpu oma, midagi pole teha, tahate võimsust, saate ka sooja ja lärmi:D

blaa, kuidas mulle käib pinda see nvidia mälukivide layout, täiesti rõve, mõttetu...hardcore clockarite piinamine:S hea, et mingi pagana sikksakk ei ole veel.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 19:03:44 vasta tsitaadiga

kui jaksad 10k kaardi eest maksta, siis see kuus paarkümmend krooni lisa on suht nohu.


Superglue kirjutas:
Mõelge oma elektri arve peale ka. Osadel ma tean on masin 24/7 taga ja kui seal tarbimine 500-600W siis omg.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 22.03.2004 22:22:05 vasta tsitaadiga

[quote="Wiltz]
blaa, kuidas mulle käib pinda see nvidia mälukivide layout, täiesti rõve, mõttetu...hardcore clockarite piinamine:S hea, et mingi pagana sikksakk ei ole veel.[/quote]

Hmm,mis sellel layoudil viga,v2ga clean on m2lude ymbert.Pole segamas yhtegi takistit/kondekat.
Ja augud raskemate radikate jaoks ka ilusti olemas.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 23:13:50 vasta tsitaadiga

aga mis põhjusel tal kaks toite otsa on? neid nagu kaardi peal üheks ei saanud ühendada, ikkagi lähevad need juhtmed ju samasse kohta välja icon_neutral.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2004 23:27:17 vasta tsitaadiga

Az® kirjutas:
aga mis põhjusel tal kaks toite otsa on? neid nagu kaardi peal üheks ei saanud ühendada, ikkagi lähevad need juhtmed ju samasse kohta välja icon_neutral.gif


Äkki ei piisa amperaažist icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 02:03:11 vasta tsitaadiga

123, just see asetus on räme, need pagana 45kraadi nurgad ja selline bullshit...muidu jah, gemini enne pööras mu tähelepanu ka nendele aukudele, ise alguses ei pannudki tähele, kui hästi nad nüüd seal just on, aga nojah, ex kasutada vast annax küll.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 13:30:55 vasta tsitaadiga

Meenutab natuke Parheliat see paigutus... Sinna saaks ilusti ühes tükis paraja radika peale sobitada (iseasi kust sellist radikat leida on).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 13:55:58 vasta tsitaadiga

miks sel nv40-nel core väiksemaks tehtud on? icon_rolleyes.gif
ei suudetud ju suuremat coret-ki korralikult maha jahutada ja nüüd siis tehakse veel väiksemaks.
samas 2 voolu konnektorit eeldavad suuremat soojuseraldust...

kahtlane kaart - ei usu, et sellest AGP versioonist küll miskit imelooma tuleb icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 14:02:01 vasta tsitaadiga

ex ta on äkki väixema tehnoloogiaga lihtsalt...sita saaks vast jahuttatud küll, aga radikate maxumus hakkab juba videote hinda rämedalt tõstma icon_confused.gif kas varsti tulevad myyki nö. bulk kaardid, mis on ilma igasuguste jahutiteta, lisaks tavalistele siis, see oleks küll tase, kui nad veel tunduvalt odavamad ka oleks icon_lol.gif et hakataxe myyma nagu prosesid, bulk ja boxed icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 14:03:24 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
Hmm,mis sellel layoudil viga,v2ga clean on m2lude ymbert.Pole segamas yhtegi takistit/kondekat.


natuke liiga clean, kas pole? ehk nagu ühes teises foorumis öeldi:
tavaliselt sellised kaardid kuhjaga "chicken foodi" täis siin aga pole sisuliselt midagi.
Mu oma XT'gi on 5x rohkem komponente täis kui see high-end (eeltatavasti) nv40

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 14:09:37 vasta tsitaadiga

Tundub kah kuidagi väga sujuv see kaart.Miski neli pütat või midagi on peal ja paar miskit suvalist jubinat icon_biggrin.gif kah, ülejäänd kaart jumalast sile. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.03.2004 14:29:06 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
blaa, kuidas mulle käib pinda see nvidia mälukivide layout, täiesti rõve, mõttetu...hardcore clockarite piinamine:S hea, et mingi pagana sikksakk ei ole veel.

See layout on sellepärast selline, et mäludest rohkem MHz kätte oleks võimalik saada. Mitte ei mõista, miks see clockarite piinamine on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 14:45:20 vasta tsitaadiga

Keegi ei ole öelnud, et see on töötav kaart.
võib ka "mechanical sample" olla...

Auron kirjutas:
Tundub kah kuidagi väga sujuv see kaart.Miski neli pütat või midagi on peal ja paar miskit suvalist jubinat icon_biggrin.gif kah, ülejäänd kaart jumalast sile. icon_rolleyes.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 14:56:00 vasta tsitaadiga

ma olen üsna 100% kindel, et see on sample, nii sile ta nüüd küll vaevalt tuleb icon_lol.gif

stepzter, mõned tyybid ei viitsi ehitada mingi krdi x-kujuga radikaid sinna kivide peale icon_confused.gif ma tean, mix nad põhimõtteliselt nii paigutatud on, aga radikate tegemisel on see ülisitt, vähemalt minu jaox, aga vb ma olen ainuke icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 16:54:37 vasta tsitaadiga

jaksad 10k kaarti osta, jaksad ka raha maksta sellele kes neid radikaid teeb icon_wink.gif

Wiltz kirjutas:
ma olen üsna 100% kindel, et see on sample, nii sile ta nüüd küll vaevalt tuleb icon_lol.gif

stepzter, mõned tyybid ei viitsi ehitada mingi krdi x-kujuga radikaid sinna kivide peale icon_confused.gif ma tean, mix nad põhimõtteliselt nii paigutatud on, aga radikate tegemisel on see ülisitt, vähemalt minu jaox, aga vb ma olen ainuke icon_biggrin.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 23.03.2004 17:02:01 vasta tsitaadiga

Usun ka, et see seal piltidel on näidis, kuna üpris võimatu nii siledat kaarti teha ( kui just kõik alumisel poolel ei ole icon_rolleyes.gif ). 2 toite otsa on minu arust jama, võiks ju ka ühest võtta... voolu ta niikuinii niipalju ei taha, et juhtmed maha põleksid ja ega siis toitekas ka vastu ei peaks.
512MB mälu icon_eek.gif what the f*ck sellega peale hakatakse icon_question.gif Ja kui see tõesti kõik nii on siis mis jahutust ta veel vajab .... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 23.03.2004 17:29:32 vasta tsitaadiga

Nitro kirjutas:
Usun ka, et see seal piltidel on näidis, kuna üpris võimatu nii siledat kaarti teha ( kui just kõik alumisel poolel ei ole icon_rolleyes.gif ). 2 toite otsa on minu arust jama, võiks ju ka ühest võtta... voolu ta niikuinii niipalju ei taha, et juhtmed maha põleksid ja ega siis toitekas ka vastu ei peaks.
512MB mälu icon_eek.gif what the f*ck sellega peale hakatakse icon_question.gif Ja kui see tõesti kõik nii on siis mis jahutust ta veel vajab .... icon_rolleyes.gif


Ise arvan, et see on juba töötav näidis. Umbes 3 nädalat ju ametliku esitluseni jäänud.
Aga töötavad samplid saadetakse riistara tootjatele ikka enne testimiseks.
Sile on ta ilmselt kahel põhjusel: GDDR3 mälu + kõrge kell- kõik sobitus tehakse ära plaadi kihtides.
Sagedused on nii kõrged, et sobitus konded jms. tehakse plaadi sisemistes kihtides.
Vaadake veel seda FX5700 Ultra platet- juba see on väga sile samadel põhjustel.
Voltc- NV40 core on ikka tunduvalt suurem (vaata veel pilte)-transe ju kah tunduvalt rohkem.
2xtoide- XGI viimane kaart oli kah selline- pole siin midagi uut ju.
Edit: nVidia värske roadmap: http://www.gzeasy.com/newsphoto/y2k4/03/24/NVIDIA.jpg


viimati muutis Jaan 23.03.2004 17:46:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 17:43:28 vasta tsitaadiga

esitex, ma ei jaksa 10k kaarti osta, teiseks, ma ei taha, et keegi teine mulle radikad teeb, vaid tahan need kindluse mõttes ise teha icon_lol.gif aga nojah, see sellex, ex ma olengi vist tõepoolest suht ainuke vend ka, kes üldse videomäludele korralikke radikaid peale topib...

(parandus, ma mitte ei jaksa 10k kaarti osta, jaxax vast ikka, kuid ma leian, et see on kõige mõttetum ost, mida saab teha icon_wink.gif )

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 18:25:54 vasta tsitaadiga

ma ei ole küll kindel, et see on töötav versioon kaardist..
imo on mõttetu välja lasta kaarti, millel on ainult DVI väljundid? või mis?
väga vähesed kasutavad praegu ju LCD molusid, pealegi pole kõikidel LCD moludel DVI sisenditki ning
LCD-d ei ole ju mängimiseks loodudki icon_rolleyes.gif

ja kondekaid on ikka liiga vähe, fx5700ultral on ju 4-5 korda rohkem..
nagunii mingi suvaline sample, mis näitab aint pcb-d või siis miski fake pilt.

aga elame, näeme
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 23.03.2004 18:46:52 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
ma ei ole küll kindel, et see on töötav versioon kaardist..
imo on mõttetu välja lasta kaarti, millel on ainult DVI väljundid? või mis?
väga vähesed kasutavad praegu ju LCD molusid, pealegi pole kõikidel LCD moludel DVI sisenditki ning
LCD-d ei ole ju mängimiseks loodudki icon_rolleyes.gif

ja kondekaid on ikka liiga vähe, fx5700ultral on ju 4-5 korda rohkem..
nagunii mingi suvaline sample, mis näitab aint pcb-d või siis miski fake pilt.

aga elame, näeme

1xDVI pesa võib sisaldada 2xDVD out, 1xDVI+1xCRT näiteks.
DVI>CRT üleminekud ju tavaline asi.
Matroxi viimane kaart hea näide sellst.
ja need kondeka mahtuvused sõltuvad tavaliselt sagedusest- mida kõrgem sagedus, seda väiksemad konded.
Lõpuks saab neid asendada sellega, et tehakse lihtsalt plaadile rajadena need konded.
Või teine variant, et see GDDR3 ei vajagi neid sobituselemente. (või on juba need kiibil sees)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 20:05:27 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:

Edit: nVidia värske roadmap: http://www.gzeasy.com/newsphoto/y2k4/03/24/NVIDIA.jpg


loodetavasti tuleb see nv39, kui lihtsalt madalamate kelladega variant nv40'st mitte kärbitud arhitektuuriga.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 01:06:41 vasta tsitaadiga

nv39 on fx5700 pciex silla ja nats suurema kellaga (gddr3 ka vist).


Nu kirjutas:
Jaan kirjutas:

Edit: nVidia värske roadmap: http://www.gzeasy.com/newsphoto/y2k4/03/24/NVIDIA.jpg


loodetavasti tuleb see nv39, kui lihtsalt madalamate kelladega variant nv40'st mitte kärbitud arhitektuuriga.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 17:22:49 vasta tsitaadiga

ee jah. seda on sealt näha ju ilusti. ajasin sassi.
NV43 pidasin silmas tglt, mis tunndub olevat parajalt nuditud versioon.

Ilmselt siis madalamate kelladega ja odavamat varianti NV40' st ei tehta.
alles NV45' le paistab selline versioon tulevat.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 18:53:45 vasta tsitaadiga

ega seal on kirjas aint cored.
nv40'ga tuleb kindlasti fx **** NU ja sellised asjad.
ei tea kas just siis 3 nv40't tuleb nagu ti4*00 ajal, aga
2 vast ikka.
neist siis ultra on vähem paberim kui nonultra.
mis tuleb häid tavasi järgides pool aastat launchist hiljem :p

Nu kirjutas:
ee jah. seda on sealt näha ju ilusti. ajasin sassi.
NV43 pidasin silmas tglt, mis tunndub olevat parajalt nuditud versioon.

Ilmselt siis madalamate kelladega ja odavamat varianti NV40' st ei tehta.
alles NV45' le paistab selline versioon tulevat.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 01:46:21 vasta tsitaadiga

http://www.hothardware.com/hh_files/S&V/fx5700_gddr3.shtml
siin küll fx5700, aga huvitavaks teeb plaadil asuv gddr3 ramm.
2ns ram, mis klokkus 1110mhz peale.

siis mõõdeti tempi otse mälu tagant:
Ambient Memory
Stock 23.4°C 27.9°C
Overclocked 22.8°C 34.4°C

Pole paha.

aint ma ei saa aru, mis 1600mhz rammist nv40 juures räägitakse? :p icon_rolleyes.gif
seal lõpus on küll pisike kild..
a see ramm vast tuleb imo alles järgmiste kaartidega..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.03.2004 02:41:48 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
aint ma ei saa aru, mis 1600mhz rammist nv40 juures räägitakse? :p :roll:

http://www.samsung.com/Products/Semiconductor/GraphicsMemory/GDDR3SDRAM/256Mbit/K4J55323QF/K4J55323QF.htm äkki?
8Mx32 GDDR3 800MHz
(Customer Sample: Feb.'04)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 03:46:25 vasta tsitaadiga

tea kas siis nii kiirelt asi pannakse kaardi peale suure hurraaga?

stepzter kirjutas:
lamp kirjutas:
aint ma ei saa aru, mis 1600mhz rammist nv40 juures räägitakse? :p icon_rolleyes.gif

http://www.samsung.com/Products/Semiconductor/GraphicsMemory/GDDR3SDRAM/256Mbit/K4J55323QF/K4J55323QF.htm äkki?
8Mx32 GDDR3 800MHz
(Customer Sample: Feb.'04)

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 25.03.2004 11:24:52 vasta tsitaadiga

Pistab, et see esimene pilt on ikka NV40 Reference Sample.
Siin suurem pilt sellest NV40-st.
Huvitav, mida saab ühendada sinna üleval ääres pistikusse icon_confused.gif
On näha, et VIVO-ks kasutatakse Philipsi kivi, ilmselt 7114.
Mälud samsungilt, ilmselt siis need
On veel koht suuremale kivile..Hardware Monitoring ?
Tahaks väga näha ka tagakülge- kas tõesti on seal veel 256MB mälu icon_razz1.gif
krt, see kruvib ju hinna väga kõrgeks.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 25.03.2004 12:59:25 vasta tsitaadiga

Piix..eelmise postiga panin mööda. Hoolika uurimistöö tulemusel võin väita, et reference kaardil on K4J55323QF-GC20 mälud, ehk siis ainult 2x500MHz icon_confused.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 14:00:18 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Piix..eelmise postiga panin mööda. Hoolika uurimistöö tulemusel võin väita, et reference kaardil on K4J55323QF-GC20 mälud, ehk siis ainult 2x500MHz icon_confused.gif

ainult? see ju kütab nagu loom, eriti kui mälu 512mb veel on ja gpu kellad kah laes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 14:50:20 vasta tsitaadiga

nagu sa mu postist võisid taibata, kytab gddr3 tunduvalt vähem kui gddr2. või 1.


voltc kirjutas:

ainult? see ju kütab nagu loom, eriti kui mälu 512mb veel on ja gpu kellad kah laes icon_rolleyes.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 14:52:23 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
nagu sa mu postist võisid taibata, kytab gddr3 tunduvalt vähem kui gddr2. või 1.

sel polnud ju 512mb mälu ja takt oli kah madal ju icon_razz1.gif
kui jutud 1600mhz-isest mem sagedusest on tõsi siis võib selle jahutamisega küll nalja saada...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.03.2004 15:43:47 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
kui jutud 1600mhz-isest mem sagedusest on tõsi siis võib selle jahutamisega küll nalja saada...

800Mhz-isest icon_mad.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 15:47:37 vasta tsitaadiga

miski kokkuvõtte kõlakate kohta:
elitebastards

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.03.2004 15:48:28 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
tea kas siis nii kiirelt asi pannakse kaardi peale suure hurraaga?

Mida nad ikka pikalt vahivad sellega. Higb-end tootele võiks juba isegi enamvähem sobivas kvantiteedis toodangut olla. Aga see on tõesti nii toodangu mahu üles rampimise kui ka toote valideerimise jaoks väga nibin-nabin, et lähi nädalatel masstoodangusse lasta. Seega ei maksa imestada, kui ei ole selle mäluga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.03.2004 16:43:48 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
miski kokkuvõtte kõlakate kohta:
elitebastards

jah... kõik nii ja naa võetav icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 22:12:13 vasta tsitaadiga

stepzter kirjutas:
voltc kirjutas:
kui jutud 1600mhz-isest mem sagedusest on tõsi siis võib selle jahutamisega küll nalja saada...

800Mhz-isest icon_mad.gif icon_wink.gif

1600/2=800mhz-i
ehk siis kõik oli õieti icon_wink.gif
1600mhz-i on ju dual ddr-is, ehk siis 2x800
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2004 23:14:18 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
stepzter kirjutas:
voltc kirjutas:
kui jutud 1600mhz-isest mem sagedusest on tõsi siis võib selle jahutamisega küll nalja saada...

800Mhz-isest icon_mad.gif icon_wink.gif

1600/2=800mhz-i
ehk siis kõik oli õieti icon_wink.gif
1600mhz-i on ju dual ddr-is, ehk siis 2x800

GDDR -> quadra icon_razz1.gif
Mida see lühend tegelikult tähendab icon_question.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 26.03.2004 00:08:24 vasta tsitaadiga

Mirage, g - graphics
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 05:23:44 vasta tsitaadiga

Huvitav mida ATI-l varjata on icon_smile.gif
Kas kaart LIIGA HEA või LIIGA PASK icon_biggrin.gif

Elame näeme icon_biggrin.gif põnevust on tunda õhus.

ALL HAIL ATI! icon_razz1.gif beer_yum.gif

hehe icon_razz1.gif


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 26.03.2004 12:11:42 vasta tsitaadiga

link :: siit sain

The graphics card section at CeBIT generated a similar level of excitement compared to that of a Formula 1 qualifying round. While worth checking out, the event really gets interesting only after the race begins. In the case of graphics cards, the race won't begin until April, when NVIDIA and ATi introduce their new products.

NVIDIA privately demonstrated pre-launch demos of their NV40 cards, on which we were not yet allowed to report. We can say, however, that NVIDIA exuded enormous optimism, which parlayed over to its partners. No sign of the uneasiness that could be felt before the launch of NV30, alias GeForce FX 5800.

There was nothing at all to be seen of ATi's new graphics processor, which is to be presented sometime after NVIDIA's chip. The rumors are wild, as one might expect, and often totally false. Whether ATi is being modest or actually has some problems remains to be seen. ATi's next generation product already looks good on paper. We can look forward to an exciting race between ATi and NVIDIA for the pole position.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV40 aka FX6800 seeria mine lehele 1, 2, 3 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.