Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 307, 308, 309 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003




sõnum 05.06.2015 17:31:12 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Saated-seebikad internetist, st järelvaatamist pead silmas? Ja pildi saab telekas seega praegu läbi õhu, st TVB-T? Sel juhul on vaja vaid toimiva HbbTV toega telekat ja siis ei ole vaja brauserit kasutadagi, vabalevi 6. kanal ette ja sealt leiab juba kõigi vabalevi kanalite järelvaadatavad saated ja rohkem ka.
Muidugi kui nüüd TV3 vabalevist ära kolib, siis kaovad nad ka HbbTV-st ja vaevalt et nad järelvaatamist internetiski enam tasuta pakuvad.


Ei, TV signaali allikaks nii analoog, kui ka DVB-C, internet nii pistikust, kui ka WiFi kaudu saadav. Pidasin silmis Neti TV-d, HbbTV-d ise pole üldse näinud icon_redface.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 20:26:49 vasta tsitaadiga

otsija kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Saated-seebikad internetist, st järelvaatamist pead silmas? Ja pildi saab telekas seega praegu läbi õhu, st TVB-T? Sel juhul on vaja vaid toimiva HbbTV toega telekat ja siis ei ole vaja brauserit kasutadagi, vabalevi 6. kanal ette ja sealt leiab juba kõigi vabalevi kanalite järelvaadatavad saated ja rohkem ka.
Muidugi kui nüüd TV3 vabalevist ära kolib, siis kaovad nad ka HbbTV-st ja vaevalt et nad järelvaatamist internetiski enam tasuta pakuvad.


Ei, TV signaali allikaks nii analoog, kui ka DVB-C, internet nii pistikust, kui ka WiFi kaudu saadav. Pidasin silmis Neti TV-d, HbbTV-d ise pole üldse näinud icon_redface.gif


Niipalju kui teemast meelde jäänud, kaabeltelevisioon samsungiga kõige kindlam valik, samuti nuti ja neti osa, pisut ka Elioni nutitv telekanalite vaatamise osas, kui peaks kunagi vaja olema, kordus ja salvestus võib juttude elioni äpiga järgi tõrkuda.
Panasonicu ainus eelis oli veidi parem pildikvaliteet.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 20:58:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kordus ja salvestus võib juttude elioni äpiga järgi tõrkuda.

icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2015 21:01:08 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 08:07:46 vasta tsitaadiga

Mitte et võib, vaid pigem tõrgubki. Mingi aeg tagasi käisin ühest Elioni müügiputkast läbi, seinal mängis Samsungi curved 55" U8500. Hämmastavalt vilets pilt oli ees icon_eek.gif Olgu seadistamata, või mitte, aga sellist pilti küll ei oodanud.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 08:47:56 vasta tsitaadiga

Aasta aega olnud elion samsungi ue46f6400 teleri küljes ja 0 korda on salvestuse või järelvaatamisega tõrkeid olnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 09:05:06 vasta tsitaadiga

Mul ka F6400. Tõrkeid kuhjaga.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 15:36:32 vasta tsitaadiga

Hey


Kas kellelgi on veel probleeme Samsungi telekas YouTube appis volüümi muutminsega. Nimelt see ei tööta viimased päevad icon_sad.gif


Terv
G
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 21:20:45 vasta tsitaadiga

Vaatasin siin uusi telekaid ja just mõtlesin millegi nõguse peale.

Mida arvata antud isendist? http://www.bigbox.ee/et/telerid/teler-samsung-ue48ju6512-led-48-smart-uhd-5264.html

Tundub suht uus ja mingeid ülevaateid pole leidnud.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 19:11:55 vasta tsitaadiga

Kindel, et nõgus? Personaalne muidugi, aga minu arust on isegi 55" ja curved ühes kestas pigem out.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 12:01:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on infot LG 42LB561V või analoogse kohta? Vaja sellist odavat ja piisab ka 32" aga 42" on vaid vähe kulukam.
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 12:24:33 vasta tsitaadiga

See ilma nutita versioon?
Kui jah, siis sai 1 ostetud ämmale. Pm läks kohe garantiisse, sest heli hakkis täiega. Tehi korda ja nüüd kõik ok.
1 surnud pixel oli ka, aga vaatajat see ei häirinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 11.06.2015 22:29:18 vasta tsitaadiga

Kas siinsetest kasutajatest on kellelgi kogemusi nüüdseks Sony KDL-55W829'ga? Vahepeal tunti huvi küll. Hind on hakanud lõpuks allapoole liikuma. Sellele telerile alternatiive (950 juurikat piirhind)? beer_yum.gif
_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2015 12:10:03 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Kas siinsetest kasutajatest on kellelgi kogemusi nüüdseks Sony KDL-55W829'ga? Vahepeal tunti huvi küll. Hind on hakanud lõpuks allapoole liikuma. Sellele telerile alternatiive (950 juurikat piirhind)? beer_yum.gif

Olemas, paar kuud tagasi otsisin ja tõin lõpuks lätist. Siin oli hind kallim jne... Pilt on igaljuhul palju parem kui sõbra 8 seeria philipsil ja tuttava samsung 6400-l...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2015 14:28:08 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
mikrom kirjutas:
Kas siinsetest kasutajatest on kellelgi kogemusi nüüdseks Sony KDL-55W829'ga? Vahepeal tunti huvi küll. Hind on hakanud lõpuks allapoole liikuma. Sellele telerile alternatiive (950 juurikat piirhind)? beer_yum.gif

Olemas, paar kuud tagasi otsisin ja tõin lõpuks lätist. Siin oli hind kallim jne... Pilt on igaljuhul palju parem kui sõbra 8 seeria philipsil ja tuttava samsung 6400-l...


Aga naabri 6. seeria LG'st?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2015 15:17:24 vasta tsitaadiga

Naabritel pole LGd.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 13.06.2015 17:24:59 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:

Olemas, paar kuud tagasi otsisin ja tõin lõpuks lätist. Siin oli hind kallim jne... Pilt on igaljuhul palju parem kui sõbra 8 seeria philipsil ja tuttava samsung 6400-l...


thumbs_up.gif Jäi ka Riias silma, äkki Elkoris vms. Seal oli mingi 949 hind. Üleüldse olid seal telerid odavamad kui meil.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlhobe
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2007




sõnum 14.06.2015 21:44:07 vasta tsitaadiga

Kuidas siinsetele kasutajatele tundub see webOS süsteem - kas on väga aeglane? Sai käidud poes näppimas nii webOS -iga LG-d kui ka seda netcast 4.5-ga 4k 820v varianti, mida onoff praegu jube hea hinnaga müüb - ning eriti hakkas häirima usb pealt filmide vaatamisel jube aeglane sirvimine.. Kas see on mingi updateiga paremaks tehtud? Mulle tundus isegi netcast 4.5 vähe kiirem kui webOS, kuigi viimane peaks olema uuem.

Üldiselt hinnaskaalal 700-900 euri - mida valida? icon_rolleyes.gif Olen lugenud netist ning igal pool erinevad arvamused - eriti huvitaks see, mida 4K telerite omanikud Eesti pildi kohta räägivad? Ning kas 1080p vaadates on siis upscaling parem kui tavaline HD? Vaatan 75% ajast HDD pealt 720p/1080P filme, sarju, 25% ajast ka tavalist TV-d. Teler asub 3,5m kaugusel umbes - seega 55 peaks olema paras. 3D mind eriti ei huvita.

Endale on silmapiirile jäänud:

Samsung H6400 55 - 770€ - meeldib disain, mängib HDD-lt pmst kõiki mida söödad.
Samsung H6900 4K 55 - 868€ - ainult 200hz - meeldib 4k, aga lag ja judder paneb mõtlema
LG 670V 55 - 769€ - 700hz (200hz paneel) tundub väga hea. Ei ole kindlel webOS suhtes...
LG 820V 4K 55 - 879 € - kõrgem hind ning jällegi webOS - aga 900hz (ei ole kindel, mis paneel sellel on...) - 4K muidugi pluss jälle.

Vaatasin ka Philipsit, mis oli täielik saast...
Elionis sai ka vaadatud lahjemat LG versiooni - 630V vist - samuti häiris aeglane süsteem.. Hind samas juba hea 55 tollise kohta - elionis 699 euri ainult.

Ehk siis 4K eest peaks keskmiselt umbes 100 euri peale maksma. Ei suuda seda endale õigustada veel - pealegi on nt samsungi 4k versionil ainult 200hz, mis ilmselt hakkaks sporti jälgides häirima.

Ning kui juhuslikult peaks kellelgi olema üle/seisma selline 55" uuem LG või Samsungi tv niisama, siis võib vabalt ka teha pakkumisi PM näol;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 14.06.2015 22:23:26 vasta tsitaadiga

Lg selle aasta telekatel on peal webos 2, mis on väidetavalt palju kiirem. Vanematele (LB seeria) tuleb mingi kiirust parandav uuendus kunagi osade veebilehtede järgi.

Kasutan igapäevaselt webosga telekat (LB seeria).

Aeglus väga ei häiri, kuna palju sa ikka seal menüüdes ringi kolad.

Minul on peamisteks kasutusaladeks umbes võrdselt dlna sisu vaatamine, youtube ning telekanalid.

Meediamängija mängib ilusti otse kõiki formaate aga vahel on visanud "out of memory" veateadet.

UF ja UH seriad vist olid selle aasta mudelid.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlhobe
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2007




sõnum 14.06.2015 23:03:08 vasta tsitaadiga

Need mis ma välja tõin on veel kõik 1.0 webOS-i peal. 4K versioon on UB ja tavaline HD on LB. Menüüdes ringi tõesti palju ei kola, kuid kuna palju vaatab HDD pealt, siis seal mängib see rolli.

Reaalselt ei oska eriti vahet teha nendel, mis välja tõin (va siis need mis on 4k ja mis mitte).

H6400 ja 670V on mõlemad suhteliselt samasse auku - ühel üks parem, teisel teine. 4K-d ei suuda ma ikka endale kuidagi õigustada, va see, et ilmselt mõne aasta pärast on kõik sellised nkn 4K-d ning järelturu väärtus oleks nii parem... icon_rolleyes.gif

Kuna teleka ostaks ikka järgmiseks 4-5-6 aastaks, siis tahaks õige otsuse teha. Vana Philipsi 42 on hästi teeninud ning vajab nüüd hädasti juba vahetamist, kuna lihtsalt väikseks jäänud elukoha muutuse tõttu.

Ühtlasi, kas see vastab tõele, et 4K telerite puhul SD kvaliteet on halvem kui tavalisel HD-l?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 09:09:27 vasta tsitaadiga

karlhobe, siin lehel LG oma pildi eest väga kiita ei saa http://www.rtings.com/ aga mudeleid erinevaid saad omavahel võrrelda.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 16:33:51 vasta tsitaadiga

Nagu aru sain, siis LG ja Elion vist nüüd ikkagi töötavad Elioni äppi kallal või vähemalt üritavad kokkulepet leida selles osas. Vähemalt nii sain klienditoest aru. No ise käisin vaatamas poes siis Samsungi H6400 pilt ei ole ikka LG IPS paneelidega võrreldav samas hinnaklassis. Vähemalt mitte tavalisi kanaleid vaadates.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlhobe
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2007




sõnum 15.06.2015 16:52:41 vasta tsitaadiga

Eks poe settingud on muidugi nii nagu nad on - et saada head võrdlust tuleks kõik need seadistada nii, nagu endale meeldib.

LG reviewd tõesti halvad seal rtings-i lehel, samas h6400 pole ka ideaalne.

Reaalselt veel nädalake aega, enne kui ostan uue teleri, seega kui kellelgi on reaalset kogemust siis kirjutage icon_smile.gif

C1rca - mulle poes vaadates jäänud veidi teine mulje - LG pigem tuhm ning Samsung ergas ning hea pildiga, kuid tundus vähemalt herzide poolest aeglasem - muidugi see võis jälle olla settingutes, mida poes ei saa muuta...

Üks tähtis aspekt veel, et telekas hakkaks asuma üsnagi valges ruumis ning anka all/kõrval, ehk siis rtingsi reviewd uskudes võiks LG-d kohe välistada icon_rolleyes.gif
icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 16:55:02 vasta tsitaadiga

Kas sa võtsid reaalselt mõlemal telekal puldi kätte ja sättisid pilti? Kui ei siis pole siin midagi võrrelda, "soovitatud" mudelitel keerataksegi pilt "põhja" ja pannakse parem sisu jooksma.

Võta aega ja küsi pult, noki menüüdes ringi, muidu ostad põrsast kotis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlhobe
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2007




sõnum 15.06.2015 17:36:04 vasta tsitaadiga

Samas kohas sain proovida nii LG (kuigi 630v mudelit) kui ka Samsungi h6400 mudelit. Mõlemal telekal oli peal mingi üldine piirang või poe poolne keeld, sest päris custom settingusse ei saanud minna - pildi kontrasti jne loomulikult sai muuta. Näiteks ei saanud Samsungi motion control settinguid muuta - võimalik, et ise loll, aga seda ütles ka müügimees, et mingi poe seade vms on peal hetkel.

EDIT: Läksin tagasi Zeppelini Euronicsisse, kuna tahtsin ikka veel proovida ja näppida neid - õnneks sattus teine müügimees, kes oli palju abivalmim ning lubas telekaid pikalt proovida ning ka settinguid muuta. Eelmine müügimees oli kärsitu ja pigem tahtis, et ma kiirelt ära läheks sealt. Vaatasin nii LG kui ka samsungi erinevaid mudelid, pmst kõik minu variandid olid esindatud ka. Kui alguses oli Samsungi 4K puhul probleemiks mitte väga sujuv liikumine, siis peale settingute muutmist muutus teler täiesti ning täna tellisin Bigboxist selle 55 tollise Samsung H6900 ära icon_smile.gif


viimati muutis karlhobe 16.06.2015 13:14:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.06.2015 17:44:57 vasta tsitaadiga

Telereid, just LG poole pealt kindlasti, toodetaksegi sellise tarkvaraga, et poes valitakse teleri menüüst nn. poe demo versioon. Seal ongi kõik põhja keeratud ja loomutruud pilti loota pole.
Selleks tuleks valida menüüst nn. kodukasutus ja siis saad asja oma käe järgi seada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 22:32:36 vasta tsitaadiga

usb pulk filmidega kaasa ja settinguid näppima icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 23:33:27 vasta tsitaadiga

LG 670v värvid saab üsna loomulikuks maha keerata, samsa kohta ei tea. Samsa UHD vaikimisi värve võrreldi hiljuti laadahooraga, nii et kui meeldib hästi kärtse küllastunud värve vaadata, siis ikka samsung.
Mina eelistan võimalikult loomulikke värve.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 19.06.2015 21:59:59 vasta tsitaadiga

Mis te sellest telerist arvate https://www.klick.ee/philips-58pus6809.html
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 23:27:57 vasta tsitaadiga

.:RAITZ::. kirjutas:
Mis te sellest telerist arvate https://www.klick.ee/philips-58pus6809.html

philips on yldjuhul saast, muneb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim58
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2004




sõnum 27.06.2015 17:56:56 vasta tsitaadiga

Mis värk sellega on, et Samsungi 6 seeria teler ei suuda puhtalt näidata fullHD? Hääl jookseb kohati pildist mööda ja kohati pilt liigub ebaühtlase kiirusega. Menüü ka nii aeglane. 2015 aastal ajab tehnika oma nelja tuumaga juuksed halliks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 08:41:19 vasta tsitaadiga

mul on samsungi telekaga selline probleem.
Alguses kui vajutasid SmartHub, siis seal olid igasugu appid ja siis sai paremale ja vasakule minna. Ühes suunas olid mingid Youtube väljapakutud videoaknad ja enda vaadatud, nende all. Teiselpool olid oma ketastelt viimati vaadatud filmid.
Nüüd on ainult need default appid ja ajalugu (nagu ta ise nimetab, populaarseid) enam ei näita.
Varem oli nii, et kui salvestatud saadet või mõnda multikat USBlt vaatasid, siis olid need kohe kõige ees.
Mis kamm võib olla.
Ja see jama tekkis pärast seda, kui lasin peale viimase uuenduse, mida ta pakkus. Ühtlasi kustutasin ka vaatamise ajaloo. Tundub et igavesti icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 17:58:45 vasta tsitaadiga

LG 47LB670V andis jälle märku WebOS-i uuendusest, nüüd siis 04.45.25. Seekord teleka automaatset uuendust enam ei usalda, sikutan LG saksakeelselt lehelt uuenduse arvutisse ja paigaldan ta mälupulga pealt.
Saab näha, kas saan HbbTV tööle uuesti või peangi Tallinna garantiiremonti lohistama hakkama seda lahmakat.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 18:04:18 vasta tsitaadiga

Ma lasin oma 32LB650'le sama versiooni üleõhu peale, HbbTv toimib ilusti.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 21:02:20 vasta tsitaadiga

ma lasin automaatselt seekord ja kõik on ok
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 29.06.2015 21:18:13 vasta tsitaadiga

42LA620 mudel sai ka automaatse uuenduse ja HbbTv hakkas toimima, varem pidi selleks asukohamaa Saksamaaks muutma.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 29.06.2015 21:24:25 vasta tsitaadiga

siim58 kirjutas:
Mis värk sellega on, et Samsungi 6 seeria teler ei suuda puhtalt näidata fullHD? Hääl jookseb kohati pildist mööda ja kohati pilt liigub ebaühtlase kiirusega. Menüü ka nii aeglane. 2015 aastal ajab tehnika oma nelja tuumaga juuksed halliks.

Eks see tarkvara probleem ole. Samas võib ka Audio-video olla sünkroonist väljas. Teleritel peaks selle kompenseerimiseks olema võimalik nihutada heli viiteaega videoraja suhtes.
Miks pilt ja heli nihkest väljas on, raske öelda. Ma olen oma LG peal pproovinud ja tänaseks olen loobunud väliste arvutikõlaritega video vaatamisest-võimatu on pilt ja heli 100% sünkrooni saada, samas teleka enda kõlarite puhul on kõik OK...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 02.07.2015 08:46:48 vasta tsitaadiga

JAH, MPEG videodekoodritel on sisse ehitatud päris võimekas sünkroniseerimise meetodid. Ja neid on mitu erinevat, alates heli või video dekoodri kellatakti reguleerimisega kuni sünkrobittideni välja.
Kuna meetodeid on mitu siis "odavtelekate tarkvaras" võibolla pole realiseeritud mitte ühtegi. Tihti ajab sünkrost välja ka nõrk protsessori jõudlus. Üldiselt saastseadmetele kui heli ja pilt sünkros ei jookse siis on parim ravi olnud osta uus telekas ja seekord enne ostu see pisiasi ära kontrollida. Ühel digiboxil aitas tarkvara uuendamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 08:50:06 vasta tsitaadiga

Millline 55" 4K õhuke mitte nõgus LED telekas kuni 2000eur hinnaga.
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 03.07.2015 15:04:59 vasta tsitaadiga

Kui IPS ekraani tahad, siis septembris peaks 2000-ga kätte saama:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/604192/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 05.07.2015 16:11:24 vasta tsitaadiga

Kuidas auto-brightness-dimmingust lahti saada? Eco-crap on disabled, aga telekas ikka lampi muudab brightnessit oma suva järgi. Samsung F6650
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 17:37:51 vasta tsitaadiga

W!ngs, see sõltub äkki pildireziimist? Dynamic vms. Soovitav oleks valida Natural või Movie või True Cinema vms kui võimalik.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 06.07.2015 19:26:55 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik 8-900 saada 55 tollist, mis näitab 3D, UHD, maapealset T2 ja sattuuner oleks ka olemas? On mingi 58 tolline Philips https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/547049/ aga see arvustuste järgi saast kuubis.
Siis on veel Klicki Grunding: https://www.klick.ee/grundig-55vlx8484bl.html aga sellele pole minu oskustega võimalik netist mingit tagasisidet leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2015 21:43:46 vasta tsitaadiga

kellel kuskile kamorkasse midagi vaja on siis siin on üks teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=648315&highlight=
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 10:40:18 vasta tsitaadiga

ready, https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/456219/
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 13:36:33 vasta tsitaadiga

Mis arvete sellest mudelist - SAMSUNG UE50H6470 (650€) - http://www.samsung.com/de/consumer/tv-av/tv/full-hd/UE50H6470SSXZG või oleks mõistlik vaadata mõnda LG mudelit samas hinnavahemikus?
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 15:11:08 vasta tsitaadiga

Pigem LG-d. Minu arvamus.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2015 15:26:44 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Pigem LG-d. Minu arvamus.

Ühinen arvamusega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 20:30:23 vasta tsitaadiga

Ja milline LG mudel (kas näiteks - LG 50LB650V ) oleks samaväärne selle Samsaga?
Ja mille poolest eelistate LG mudelit?
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 20:32:00 vasta tsitaadiga

tizko kirjutas:
Ja milline LG mudel (kas näiteks - LG 50LB650V ) oleks samaväärne selle Samsaga?
Ja mille poolest eelistate LG mudelit?

selle aasta LG-le saad elioni äpi näiteks (vb ka eelmise aasta omale, ei tea)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 307, 308, 309 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.