|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
05.06.2015 17:31:12
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Saated-seebikad internetist, st järelvaatamist pead silmas? Ja pildi saab telekas seega praegu läbi õhu, st TVB-T? Sel juhul on vaja vaid toimiva HbbTV toega telekat ja siis ei ole vaja brauserit kasutadagi, vabalevi 6. kanal ette ja sealt leiab juba kõigi vabalevi kanalite järelvaadatavad saated ja rohkem ka.
Muidugi kui nüüd TV3 vabalevist ära kolib, siis kaovad nad ka HbbTV-st ja vaevalt et nad järelvaatamist internetiski enam tasuta pakuvad. |
Ei, TV signaali allikaks nii analoog, kui ka DVB-C, internet nii pistikust, kui ka WiFi kaudu saadav. Pidasin silmis Neti TV-d, HbbTV-d ise pole üldse näinud
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.06.2015 20:26:49
|
|
|
| otsija kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
Saated-seebikad internetist, st järelvaatamist pead silmas? Ja pildi saab telekas seega praegu läbi õhu, st TVB-T? Sel juhul on vaja vaid toimiva HbbTV toega telekat ja siis ei ole vaja brauserit kasutadagi, vabalevi 6. kanal ette ja sealt leiab juba kõigi vabalevi kanalite järelvaadatavad saated ja rohkem ka.
Muidugi kui nüüd TV3 vabalevist ära kolib, siis kaovad nad ka HbbTV-st ja vaevalt et nad järelvaatamist internetiski enam tasuta pakuvad. |
Ei, TV signaali allikaks nii analoog, kui ka DVB-C, internet nii pistikust, kui ka WiFi kaudu saadav. Pidasin silmis Neti TV-d, HbbTV-d ise pole üldse näinud  |
Niipalju kui teemast meelde jäänud, kaabeltelevisioon samsungiga kõige kindlam valik, samuti nuti ja neti osa, pisut ka Elioni nutitv telekanalite vaatamise osas, kui peaks kunagi vaja olema, kordus ja salvestus võib juttude elioni äpiga järgi tõrkuda.
Panasonicu ainus eelis oli veidi parem pildikvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.06.2015 20:58:38
|
|
|
| tsitaat: |
kordus ja salvestus võib juttude elioni äpiga järgi tõrkuda.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
09.06.2015 08:07:46
|
|
|
Mitte et võib, vaid pigem tõrgubki. Mingi aeg tagasi käisin ühest Elioni müügiputkast läbi, seinal mängis Samsungi curved 55" U8500. Hämmastavalt vilets pilt oli ees Olgu seadistamata, või mitte, aga sellist pilti küll ei oodanud.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.06.2015 08:47:56
|
|
|
Aasta aega olnud elion samsungi ue46f6400 teleri küljes ja 0 korda on salvestuse või järelvaatamisega tõrkeid olnud
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
09.06.2015 09:05:06
|
|
|
Mul ka F6400. Tõrkeid kuhjaga.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
09.06.2015 15:36:32
|
|
|
Hey
Kas kellelgi on veel probleeme Samsungi telekas YouTube appis volüümi muutminsega. Nimelt see ei tööta viimased päevad
Terv
G
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
10.06.2015 19:11:55
|
|
|
Kindel, et nõgus? Personaalne muidugi, aga minu arust on isegi 55" ja curved ühes kestas pigem out.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
11.06.2015 12:01:57
|
|
|
Kas kellelgi on infot LG 42LB561V või analoogse kohta? Vaja sellist odavat ja piisab ka 32" aga 42" on vaid vähe kulukam.
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.06.2015 12:24:33
|
|
|
See ilma nutita versioon?
Kui jah, siis sai 1 ostetud ämmale. Pm läks kohe garantiisse, sest heli hakkis täiega. Tehi korda ja nüüd kõik ok.
1 surnud pixel oli ka, aga vaatajat see ei häirinud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
11.06.2015 22:29:18
|
|
|
Kas siinsetest kasutajatest on kellelgi kogemusi nüüdseks Sony KDL-55W829'ga? Vahepeal tunti huvi küll. Hind on hakanud lõpuks allapoole liikuma. Sellele telerile alternatiive (950 juurikat piirhind)?
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002

|
13.06.2015 12:10:03
|
|
|
| mikrom kirjutas: |
Kas siinsetest kasutajatest on kellelgi kogemusi nüüdseks Sony KDL-55W829'ga? Vahepeal tunti huvi küll. Hind on hakanud lõpuks allapoole liikuma. Sellele telerile alternatiive (950 juurikat piirhind)?  |
Olemas, paar kuud tagasi otsisin ja tõin lõpuks lätist. Siin oli hind kallim jne... Pilt on igaljuhul palju parem kui sõbra 8 seeria philipsil ja tuttava samsung 6400-l...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
13.06.2015 14:28:08
|
|
|
| conx kirjutas: |
| mikrom kirjutas: |
Kas siinsetest kasutajatest on kellelgi kogemusi nüüdseks Sony KDL-55W829'ga? Vahepeal tunti huvi küll. Hind on hakanud lõpuks allapoole liikuma. Sellele telerile alternatiive (950 juurikat piirhind)?  |
Olemas, paar kuud tagasi otsisin ja tõin lõpuks lätist. Siin oli hind kallim jne... Pilt on igaljuhul palju parem kui sõbra 8 seeria philipsil ja tuttava samsung 6400-l... |
Aga naabri 6. seeria LG'st?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.06.2015 15:17:24
|
|
|
Naabritel pole LGd.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
13.06.2015 17:24:59
|
|
|
| conx kirjutas: |
Olemas, paar kuud tagasi otsisin ja tõin lõpuks lätist. Siin oli hind kallim jne... Pilt on igaljuhul palju parem kui sõbra 8 seeria philipsil ja tuttava samsung 6400-l... |
Jäi ka Riias silma, äkki Elkoris vms. Seal oli mingi 949 hind. Üleüldse olid seal telerid odavamad kui meil.
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlhobe
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2007
|
14.06.2015 21:44:07
|
|
|
Kuidas siinsetele kasutajatele tundub see webOS süsteem - kas on väga aeglane? Sai käidud poes näppimas nii webOS -iga LG-d kui ka seda netcast 4.5-ga 4k 820v varianti, mida onoff praegu jube hea hinnaga müüb - ning eriti hakkas häirima usb pealt filmide vaatamisel jube aeglane sirvimine.. Kas see on mingi updateiga paremaks tehtud? Mulle tundus isegi netcast 4.5 vähe kiirem kui webOS, kuigi viimane peaks olema uuem.
Üldiselt hinnaskaalal 700-900 euri - mida valida? Olen lugenud netist ning igal pool erinevad arvamused - eriti huvitaks see, mida 4K telerite omanikud Eesti pildi kohta räägivad? Ning kas 1080p vaadates on siis upscaling parem kui tavaline HD? Vaatan 75% ajast HDD pealt 720p/1080P filme, sarju, 25% ajast ka tavalist TV-d. Teler asub 3,5m kaugusel umbes - seega 55 peaks olema paras. 3D mind eriti ei huvita.
Endale on silmapiirile jäänud:
Samsung H6400 55 - 770€ - meeldib disain, mängib HDD-lt pmst kõiki mida söödad.
Samsung H6900 4K 55 - 868€ - ainult 200hz - meeldib 4k, aga lag ja judder paneb mõtlema
LG 670V 55 - 769€ - 700hz (200hz paneel) tundub väga hea. Ei ole kindlel webOS suhtes...
LG 820V 4K 55 - 879 € - kõrgem hind ning jällegi webOS - aga 900hz (ei ole kindel, mis paneel sellel on...) - 4K muidugi pluss jälle.
Vaatasin ka Philipsit, mis oli täielik saast...
Elionis sai ka vaadatud lahjemat LG versiooni - 630V vist - samuti häiris aeglane süsteem.. Hind samas juba hea 55 tollise kohta - elionis 699 euri ainult.
Ehk siis 4K eest peaks keskmiselt umbes 100 euri peale maksma. Ei suuda seda endale õigustada veel - pealegi on nt samsungi 4k versionil ainult 200hz, mis ilmselt hakkaks sporti jälgides häirima.
Ning kui juhuslikult peaks kellelgi olema üle/seisma selline 55" uuem LG või Samsungi tv niisama, siis võib vabalt ka teha pakkumisi PM näol;)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
14.06.2015 22:23:26
|
|
|
Lg selle aasta telekatel on peal webos 2, mis on väidetavalt palju kiirem. Vanematele (LB seeria) tuleb mingi kiirust parandav uuendus kunagi osade veebilehtede järgi.
Kasutan igapäevaselt webosga telekat (LB seeria).
Aeglus väga ei häiri, kuna palju sa ikka seal menüüdes ringi kolad.
Minul on peamisteks kasutusaladeks umbes võrdselt dlna sisu vaatamine, youtube ning telekanalid.
Meediamängija mängib ilusti otse kõiki formaate aga vahel on visanud "out of memory" veateadet.
UF ja UH seriad vist olid selle aasta mudelid.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlhobe
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2007
|
14.06.2015 23:03:08
|
|
|
Need mis ma välja tõin on veel kõik 1.0 webOS-i peal. 4K versioon on UB ja tavaline HD on LB. Menüüdes ringi tõesti palju ei kola, kuid kuna palju vaatab HDD pealt, siis seal mängib see rolli.
Reaalselt ei oska eriti vahet teha nendel, mis välja tõin (va siis need mis on 4k ja mis mitte).
H6400 ja 670V on mõlemad suhteliselt samasse auku - ühel üks parem, teisel teine. 4K-d ei suuda ma ikka endale kuidagi õigustada, va see, et ilmselt mõne aasta pärast on kõik sellised nkn 4K-d ning järelturu väärtus oleks nii parem...
Kuna teleka ostaks ikka järgmiseks 4-5-6 aastaks, siis tahaks õige otsuse teha. Vana Philipsi 42 on hästi teeninud ning vajab nüüd hädasti juba vahetamist, kuna lihtsalt väikseks jäänud elukoha muutuse tõttu.
Ühtlasi, kas see vastab tõele, et 4K telerite puhul SD kvaliteet on halvem kui tavalisel HD-l?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
15.06.2015 09:09:27
|
|
|
karlhobe, siin lehel LG oma pildi eest väga kiita ei saa http://www.rtings.com/ aga mudeleid erinevaid saad omavahel võrrelda.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
15.06.2015 16:33:51
|
|
|
| Nagu aru sain, siis LG ja Elion vist nüüd ikkagi töötavad Elioni äppi kallal või vähemalt üritavad kokkulepet leida selles osas. Vähemalt nii sain klienditoest aru. No ise käisin vaatamas poes siis Samsungi H6400 pilt ei ole ikka LG IPS paneelidega võrreldav samas hinnaklassis. Vähemalt mitte tavalisi kanaleid vaadates.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlhobe
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2007
|
15.06.2015 16:52:41
|
|
|
Eks poe settingud on muidugi nii nagu nad on - et saada head võrdlust tuleks kõik need seadistada nii, nagu endale meeldib.
LG reviewd tõesti halvad seal rtings-i lehel, samas h6400 pole ka ideaalne.
Reaalselt veel nädalake aega, enne kui ostan uue teleri, seega kui kellelgi on reaalset kogemust siis kirjutage
C1rca - mulle poes vaadates jäänud veidi teine mulje - LG pigem tuhm ning Samsung ergas ning hea pildiga, kuid tundus vähemalt herzide poolest aeglasem - muidugi see võis jälle olla settingutes, mida poes ei saa muuta...
Üks tähtis aspekt veel, et telekas hakkaks asuma üsnagi valges ruumis ning anka all/kõrval, ehk siis rtingsi reviewd uskudes võiks LG-d kohe välistada
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.06.2015 16:55:02
|
|
|
Kas sa võtsid reaalselt mõlemal telekal puldi kätte ja sättisid pilti? Kui ei siis pole siin midagi võrrelda, "soovitatud" mudelitel keerataksegi pilt "põhja" ja pannakse parem sisu jooksma.
Võta aega ja küsi pult, noki menüüdes ringi, muidu ostad põrsast kotis.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlhobe
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2007
|
15.06.2015 17:36:04
|
|
|
Samas kohas sain proovida nii LG (kuigi 630v mudelit) kui ka Samsungi h6400 mudelit. Mõlemal telekal oli peal mingi üldine piirang või poe poolne keeld, sest päris custom settingusse ei saanud minna - pildi kontrasti jne loomulikult sai muuta. Näiteks ei saanud Samsungi motion control settinguid muuta - võimalik, et ise loll, aga seda ütles ka müügimees, et mingi poe seade vms on peal hetkel.
EDIT: Läksin tagasi Zeppelini Euronicsisse, kuna tahtsin ikka veel proovida ja näppida neid - õnneks sattus teine müügimees, kes oli palju abivalmim ning lubas telekaid pikalt proovida ning ka settinguid muuta. Eelmine müügimees oli kärsitu ja pigem tahtis, et ma kiirelt ära läheks sealt. Vaatasin nii LG kui ka samsungi erinevaid mudelid, pmst kõik minu variandid olid esindatud ka. Kui alguses oli Samsungi 4K puhul probleemiks mitte väga sujuv liikumine, siis peale settingute muutmist muutus teler täiesti ning täna tellisin Bigboxist selle 55 tollise Samsung H6900 ära
viimati muutis karlhobe 16.06.2015 13:14:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.06.2015 17:44:57
|
|
|
Telereid, just LG poole pealt kindlasti, toodetaksegi sellise tarkvaraga, et poes valitakse teleri menüüst nn. poe demo versioon. Seal ongi kõik põhja keeratud ja loomutruud pilti loota pole.
Selleks tuleks valida menüüst nn. kodukasutus ja siis saad asja oma käe järgi seada.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.06.2015 22:32:36
|
|
|
usb pulk filmidega kaasa ja settinguid näppima
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.06.2015 23:33:27
|
|
|
LG 670v värvid saab üsna loomulikuks maha keerata, samsa kohta ei tea. Samsa UHD vaikimisi värve võrreldi hiljuti laadahooraga, nii et kui meeldib hästi kärtse küllastunud värve vaadata, siis ikka samsung.
Mina eelistan võimalikult loomulikke värve.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.06.2015 23:27:57
|
|
|
philips on yldjuhul saast, muneb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim58
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2004
|
27.06.2015 17:56:56
|
|
|
| Mis värk sellega on, et Samsungi 6 seeria teler ei suuda puhtalt näidata fullHD? Hääl jookseb kohati pildist mööda ja kohati pilt liigub ebaühtlase kiirusega. Menüü ka nii aeglane. 2015 aastal ajab tehnika oma nelja tuumaga juuksed halliks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.06.2015 08:41:19
|
|
|
mul on samsungi telekaga selline probleem.
Alguses kui vajutasid SmartHub, siis seal olid igasugu appid ja siis sai paremale ja vasakule minna. Ühes suunas olid mingid Youtube väljapakutud videoaknad ja enda vaadatud, nende all. Teiselpool olid oma ketastelt viimati vaadatud filmid.
Nüüd on ainult need default appid ja ajalugu (nagu ta ise nimetab, populaarseid) enam ei näita.
Varem oli nii, et kui salvestatud saadet või mõnda multikat USBlt vaatasid, siis olid need kohe kõige ees.
Mis kamm võib olla.
Ja see jama tekkis pärast seda, kui lasin peale viimase uuenduse, mida ta pakkus. Ühtlasi kustutasin ka vaatamise ajaloo. Tundub et igavesti
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.06.2015 17:58:45
|
|
|
LG 47LB670V andis jälle märku WebOS-i uuendusest, nüüd siis 04.45.25. Seekord teleka automaatset uuendust enam ei usalda, sikutan LG saksakeelselt lehelt uuenduse arvutisse ja paigaldan ta mälupulga pealt.
Saab näha, kas saan HbbTV tööle uuesti või peangi Tallinna garantiiremonti lohistama hakkama seda lahmakat.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
29.06.2015 18:04:18
|
|
|
| Ma lasin oma 32LB650'le sama versiooni üleõhu peale, HbbTv toimib ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
29.06.2015 21:02:20
|
|
|
| ma lasin automaatselt seekord ja kõik on ok
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
29.06.2015 21:18:13
|
|
|
| 42LA620 mudel sai ka automaatse uuenduse ja HbbTv hakkas toimima, varem pidi selleks asukohamaa Saksamaaks muutma.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
29.06.2015 21:24:25
|
|
|
| siim58 kirjutas: |
| Mis värk sellega on, et Samsungi 6 seeria teler ei suuda puhtalt näidata fullHD? Hääl jookseb kohati pildist mööda ja kohati pilt liigub ebaühtlase kiirusega. Menüü ka nii aeglane. 2015 aastal ajab tehnika oma nelja tuumaga juuksed halliks. |
Eks see tarkvara probleem ole. Samas võib ka Audio-video olla sünkroonist väljas. Teleritel peaks selle kompenseerimiseks olema võimalik nihutada heli viiteaega videoraja suhtes.
Miks pilt ja heli nihkest väljas on, raske öelda. Ma olen oma LG peal pproovinud ja tänaseks olen loobunud väliste arvutikõlaritega video vaatamisest-võimatu on pilt ja heli 100% sünkrooni saada, samas teleka enda kõlarite puhul on kõik OK...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvis
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.10.2009
|
02.07.2015 08:46:48
|
|
|
JAH, MPEG videodekoodritel on sisse ehitatud päris võimekas sünkroniseerimise meetodid. Ja neid on mitu erinevat, alates heli või video dekoodri kellatakti reguleerimisega kuni sünkrobittideni välja.
Kuna meetodeid on mitu siis "odavtelekate tarkvaras" võibolla pole realiseeritud mitte ühtegi. Tihti ajab sünkrost välja ka nõrk protsessori jõudlus. Üldiselt saastseadmetele kui heli ja pilt sünkros ei jookse siis on parim ravi olnud osta uus telekas ja seekord enne ostu see pisiasi ära kontrollida. Ühel digiboxil aitas tarkvara uuendamine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
03.07.2015 08:50:06
|
|
|
Millline 55" 4K õhuke mitte nõgus LED telekas kuni 2000eur hinnaga.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
05.07.2015 16:11:24
|
|
|
| Kuidas auto-brightness-dimmingust lahti saada? Eco-crap on disabled, aga telekas ikka lampi muudab brightnessit oma suva järgi. Samsung F6650
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.07.2015 17:37:51
|
|
|
W!ngs, see sõltub äkki pildireziimist? Dynamic vms. Soovitav oleks valida Natural või Movie või True Cinema vms kui võimalik.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
07.07.2015 15:11:08
|
|
|
| Pigem LG-d. Minu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.07.2015 15:26:44
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Pigem LG-d. Minu arvamus. |
Ühinen arvamusega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
07.07.2015 20:30:23
|
|
|
Ja milline LG mudel (kas näiteks - LG 50LB650V ) oleks samaväärne selle Samsaga?
Ja mille poolest eelistate LG mudelit?
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.07.2015 20:32:00
|
|
|
| tizko kirjutas: |
Ja milline LG mudel (kas näiteks - LG 50LB650V ) oleks samaväärne selle Samsaga?
Ja mille poolest eelistate LG mudelit? |
selle aasta LG-le saad elioni äpi näiteks (vb ka eelmise aasta omale, ei tea)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|