Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 09:51:27 vasta tsitaadiga

Killerwave, mul ka kõne koledasti hakib, st just teisel osapoolel. Mul käis vahepeal vastu maad telefon, kartsin, et selle pärast. Hakib nii CM12 kui Oxygeniga.
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 21:30:18 vasta tsitaadiga

telefon pakub jälle uuendust, nüüd siis YNG1TAS17L.
Eelmine on/oli YNG1TAS0YL ja see töötab küll suurepäraselt, aku peab eelmisest kauem, ei mingeid anomaaliaid, töötab kiiresti ja suurepäraselt, selle uuendusega kadusid ka see kontaktide peatumise veateade ära, mis vahetevahel oli. eks paistab mida see uus siis nüüd kaasa veel toob...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 21:47:44 vasta tsitaadiga

Mul juba korra viskas selle viimasega "kahjuks on kontaktid peatunud" veateadet.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 08:55:59 vasta tsitaadiga

Alates tänasest nightlyst saab oma DPI'd ise määrata thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.04.2015 10:32:24 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul ei pakuta mingeid OTA uuendusi. Ikka veel CM11S peal.
Igatahes ei hakka ma veel ise ka uuendama. Nii suurt soovi ka pole LP järgi. Ootame, kaua võiks veel aega minna? icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.04.2015 07:56:46 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
CM12 kasutajad peavad nüüd silma lahti hoidma ja mitte laadima omale CM12.1 uuendust peale. Nimetet on nüüd saadaval aga nõuavad hoopis värskemaid gapps'e, mis töötaks Lollipop 5.1'ga. Samuti tuleb õnnetuseks lasta puhtaks nii system kui data enne cm12 > cm12.1 üleminekut (vähemasti mina ei saanud muud moodi omal seda 12.1'e käima korralikult).

thumbs_up.gif

mina sain selle tööle.
Tuli google play services-is lasta data maha pärast gappsi uuendamist (safe modes). samuti tuli eemaldata millegipärast youtube, kuna ka see crashis.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2015 21:52:31 vasta tsitaadiga

avastasin et nüüd viimase uuendusega on see et kui keegi helistab siis pead ootama ca 5... jne sekundit kui alles ekraanil miskit näitab, see on küll suht nõme, sellist kala pole ennem küll olnud
kuda teil?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2015 22:19:02 vasta tsitaadiga

On jah nii. Telefon heliseb, aga ekraan on alguses must, ei näe kes helistab.
Lisaks ei oska ma ainult helisemist ennast panna valjemaks nii, et e-maili ja messengeri teavitused jääksid vaikseks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 30.04.2015 15:43:32 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
On jah nii. Telefon heliseb, aga ekraan on alguses must, ei näe kes helistab.
Lisaks ei oska ma ainult helisemist ennast panna valjemaks nii, et e-maili ja messengeri teavitused jääksid vaikseks.

Sounds alt unchecki "link ringtone & notification volumes"

Ise ka panin tähele 5.1-ga seda musta värki. üldse kudiagi sleepist väljatulek nupuvajutsega on uimasem.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alling
HV vaatleja
Alling

liitunud: 21.11.2009




sõnum 01.05.2015 08:46:03 vasta tsitaadiga

Esmaspäeval tellitud telefon jõudis neljapäeval kell 13 paiku juba kohale thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Saaks nüüd OS updated ka kätte...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.05.2015 12:26:02 vasta tsitaadiga

No OS uuendusega on nii, et ise ootasin kaks ja pool nädalat OTA uuendust LP peale.
Täna hommikul alles pakuti, esmalt ettevalmistav uuendus ja peale selle siis LP 5.0.2 tuli järgi.

Ja muidugi esimene negatiivne asi, see kuradi valge moeröögatus. Ikka topitakse menüüde taustad eravalgeks. Milleks? Et akust viimast võtta?
Ma arvasin, et see valge vaimustus jäi varasemalt Sony ver. 4xx uuenduste aegadesse, aga nüüd siis CM on ka samas ämbris.

Windows10 samuti, thumbs_down.gif Kõik üritavad valget kummardada. "Värviline" pole imselt enam moes.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 14:54:48 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No OS uuendusega on nii, et ise ootasin kaks ja pool nädalat OTA uuendust LP peale.
Täna hommikul alles pakuti, esmalt ettevalmistav uuendus ja peale selle siis LP 5.0.2 tuli järgi.

Ja muidugi esimene negatiivne asi, see kuradi valge moeröögatus. Ikka topitakse menüüde taustad eravalgeks. Milleks? Et akust viimast võtta?
Ma arvasin, et see valge vaimustus jäi varasemalt Sony ver. 4xx uuenduste aegadesse, aga nüüd siis CM on ka samas ämbris.

Windows10 samuti, thumbs_down.gif Kõik üritavad valget kummardada. "Värviline" pole imselt enam moes.


tsitaat:
As a general LCD rule, dark images use slightly more energy than light images because energy is required to "activate" the pixel (electricity flows through the pixel causing the liquid crystals to darken).

kuna OPO'l pole OLED ekraan, siis valge just hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.05.2015 14:56:33 vasta tsitaadiga

No ok. See taustavärvus on ilmselt maitse asi. Mulle kiiskab ta lihtsalt silma ja ebamugav on kasutada.
Kas seda kuidagi muuta ka saab?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 14:58:43 vasta tsitaadiga

Cyanogen OS'l on teemamootor kaasas, leia omale sobiv tume teema ja lase käia thumbs_up.gif
Stiilinäide: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chummy.jezebel.material.dark&hl=en

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.05.2015 23:09:13 vasta tsitaadiga

prtv, tänud thumbs_up.gif . Vaatame järgi.

Kas keegi kasutab mingit rakendust, mis võimaldab rakendusi kaustadesse grupeerida?
Millegipärast saab grupeerida kaustadesse ainult töölaual asuvaid rakendusi.

Edit. Kes viimasel nädalal tootja kodukat on sirvinud, on kindlasti märganud mõlema OPO hinnalangust 1€ võrra. icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JürgenL
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2014




sõnum 03.05.2015 20:37:24 vasta tsitaadiga

Tervist, panin minagi omale uue cyanogen mode 12.0 peale, kuid aku läheb nüüd nagu ludinal ja ükskõik mis ma teen, ei suuda ma seda peatada.. Vihjeid keegi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 03.05.2015 21:57:35 vasta tsitaadiga

Kurat ei julgegi uuendada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 23:04:21 vasta tsitaadiga

mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 07:19:15 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret icon_rolleyes.gif


Peab tagasi kolima YNG1TAS0YL peale - see on olnud üks parimaist siiamaani
sest uuega YNG1TAS17L sellised probleemid:
1. ei saa kõnesid vastu võtta- kuna ei näe kes helistab lihtsalt
2. äratust ei saa välja lülitada-sest pole midagi lülitada mustalt ekraanilt, enne kui pilt ette tuleb on terve maja juba üleval.
3. akut läheb kiiremini kõvasti
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära
5. restarti tehes tuleb kiri et-android viiakse uuemale versioonile?-iga restardiga
6. restarti tehes-enne kui küsib pin koodi, võib telefoni lukust lahti teha ja sada toimingut ära teha- kui tuleb alles pin koodi küsimine-see vist tuli juba eelmise versiooniga.

rohkem suuremaid probleeme ei meenu kohe.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.05.2015 10:16:02 vasta tsitaadiga

sakurock, ilmselt on uuendamisega midagi viltu läinud.
Taasta telefonis tehaseseaded ning lase seejärel tarkvara uuesti peale.
Ehk on abi.
naaskel kirjutas:
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret icon_rolleyes.gif

Ei paista ka siin mingeid probleeme. Neljas päev alles läheb uue tarkvaraga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.05.2015 10:44:24 vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
naaskel kirjutas:
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret icon_rolleyes.gif


Peab tagasi kolima YNG1TAS0YL peale - see on olnud üks parimaist siiamaani
sest uuega YNG1TAS17L sellised probleemid:
1. ei saa kõnesid vastu võtta- kuna ei näe kes helistab lihtsalt
2. äratust ei saa välja lülitada-sest pole midagi lülitada mustalt ekraanilt, enne kui pilt ette tuleb on terve maja juba üleval.
3. akut läheb kiiremini kõvasti
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära
5. restarti tehes tuleb kiri et-android viiakse uuemale versioonile?-iga restardiga
6. restarti tehes-enne kui küsib pin koodi, võib telefoni lukust lahti teha ja sada toimingut ära teha- kui tuleb alles pin koodi küsimine-see vist tuli juba eelmise versiooniga.

rohkem suuremaid probleeme ei meenu kohe.


clean installiga (12.1) on minul 1 ja 4 probleem. Restartima ei pea, panen tavaliselt airplane modesse ja võtan maha ja korjab siis data ikka üles.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 04.05.2015 11:06:46 vasta tsitaadiga

Mul ka jama mobiilse andmesidega. Tihti näiteks WIFI välja lülitades ei suuda telefon mobiilsele andmesidele ümberlülituda ja tekib see hüüumärk. Vahepeal otse avaekraanilt kaamerasse sisenedes esinevad ka mingid anomaaliad. Akuprobleem kadus viimase uuendusega mul ära. Muid probleeme pole täheldanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusjev
HV vaatleja
kusjev

liitunud: 22.10.2014




sõnum 04.05.2015 11:18:56 vasta tsitaadiga

sai ka Oxygen OS peale pandud ja vähemalt minul aku kestaks justkui kauem. neljapäeval sai viimati laetud ja hetkel veel 15% alles
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 22:34:08 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära

Märkasin hiljuti sama. Kui levi kaob ära või WiFi on pikka aega taga, siis ei võta datat enam külge. Jama mõlema Lollipop tarkvaraga (clean install mõlemaga).
xda ega OnePlus foorumis pole abi saanud, panin mõned päevad tagasi küsimuse üles.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 06.05.2015 11:16:50 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
naaskel kirjutas:
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära

Märkasin hiljuti sama. Kui levi kaob ära või WiFi on pikka aega taga, siis ei võta datat enam külge. Jama mõlema Lollipop tarkvaraga (clean install mõlemaga).
xda ega OnePlus foorumis pole abi saanud, panin mõned päevad tagasi küsimuse üles.

20150504 nightly uuendusega on minul see probleem ära kadunud.
06 (tänane) uuendusega vist on fixitud ka see, kui keegi helistab ja ekraan jääb pimedaks. testida pole veel saanud.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 15:13:01 vasta tsitaadiga

Hetkel paistab, et on akupank üksikult saadaval. https://oneplus.net/oneplus-power-bank
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 06.05.2015 22:01:18 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
sakurock kirjutas:
naaskel kirjutas:
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret icon_rolleyes.gif


Peab tagasi kolima YNG1TAS0YL peale - see on olnud üks parimaist siiamaani
sest uuega YNG1TAS17L sellised probleemid:
1. ei saa kõnesid vastu võtta- kuna ei näe kes helistab lihtsalt
2. äratust ei saa välja lülitada-sest pole midagi lülitada mustalt ekraanilt, enne kui pilt ette tuleb on terve maja juba üleval.
3. akut läheb kiiremini kõvasti
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära
5. restarti tehes tuleb kiri et-android viiakse uuemale versioonile?-iga restardiga
6. restarti tehes-enne kui küsib pin koodi, võib telefoni lukust lahti teha ja sada toimingut ära teha- kui tuleb alles pin koodi küsimine-see vist tuli juba eelmise versiooniga.

rohkem suuremaid probleeme ei meenu kohe.


clean installiga (12.1) on minul 1 ja 4 probleem. Restartima ei pea, panen tavaliselt airplane modesse ja võtan maha ja korjab siis data ikka üles.


Tere,

Probleem nr 1 vaevas ka minu telefoni. Notification manageris mängisin dialaeri seadetega ja nüüd paistab korras.

Aku peab kehvemini ja üldiselt peab ütlema, et Lollipopile minek pole end väga õigustanud...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 00:10:24 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
newarvuti kirjutas:
naaskel kirjutas:
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära

Märkasin hiljuti sama. Kui levi kaob ära või WiFi on pikka aega taga, siis ei võta datat enam külge. Jama mõlema Lollipop tarkvaraga (clean install mõlemaga).
xda ega OnePlus foorumis pole abi saanud, panin mõned päevad tagasi küsimuse üles.

20150504 nightly uuendusega on minul see probleem ära kadunud.
06 (tänane) uuendusega vist on fixitud ka see, kui keegi helistab ja ekraan jääb pimedaks. testida pole veel saanud.


CM12s/COS12 (Lollipop 5.0.2) ametlik ja CM12.1 (Lollipop 5.1) nightly'd on siiski päris erinevad tarkvara versioonid. Pole ise CM12.1 peale üle kolinud, sest Xposed framework ei ole seal minu jaoks piisavalt stabiilne (vähemalt viimati testides jamas).
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 10.05.2015 18:39:27 vasta tsitaadiga

Keegi veel CM12.1-ga kogenud https://jira.cyanogenmod.org/browse/BACON-55 samat probleemis mis lõpus räägitud? Eilsest alates on suht võimatu telefoni kasutada. Keyboardiga kirjutades tuleb ülipalju typosid sisse. Eile ja täna läks juba nii hulluks, et pidi vajutama kõvemini et saada lock screenist mööda ja pool touch screeni töötas väga puudulikult. Teema lõpust lugesin, et probleem seotud soojade ilmadega... eile sai küll päikese käes oldud päris pikalt... Peale restarti viga kaob mingiks ajaks.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 22:05:29 vasta tsitaadiga

Millal telefon ostetud?

Väidetavalt on olnud probleeme isolatsiooniga.
https://forums.oneplus.net/threads/fixing-the-ghost-touch-grounding-issue-once-and-for-all-hint-it-was-never-a-software-problem.186235/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 10.05.2015 23:02:47 vasta tsitaadiga

Lugesin ise ka seda... 03.09.2014
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 14:20:54 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi pole olnud probleeme Oneplus One ja välismaa kõnede vastuvõtmisega?
Teenusepakkujaks on EMT ja eelmise telefoniga polnud probleemi. Nüüd siis tuleb kõne sisse, näitab kui "unknown" ja kõne vastuvõtmisel see koheselt ka lõpetatakse.

Helistajaks on +44 suunakood ehk Inglismaa.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.05.2015 20:15:47 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
Ega kellelgi pole olnud probleeme Oneplus One ja välismaa kõnede vastuvõtmisega?
Teenusepakkujaks on EMT ja eelmise telefoniga polnud probleemi. Nüüd siis tuleb kõne sisse, näitab kui "unknown" ja kõne vastuvõtmisel see koheselt ka lõpetatakse.

Helistajaks on +44 suunakood ehk Inglismaa.

Kusjuures oli küll. waze aktiveerimist tegin telefoni teel. vastu võttes lõpetas kõne ja nii 3-4x järjest kuniks sain lõpuks vastu võetud. Operaatoriks Tele2

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 20:58:03 vasta tsitaadiga

ainuke asi millega nüüd paar korda olen kokkupuutunud (ilmad ju soojad juba), on see fantoompuudutus icon_sad.gif Ehk siis eelpool mainitud isolatsiooni probleem ilmselt. aga noh, ootan uut mudelit icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 08:59:06 vasta tsitaadiga

Mul ka siin ligi 2 päeva tagasi olid ghost touchid. icon_sad.gif Võtan varsti pilbasteks ja teen fixi järgi.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 09:47:13 vasta tsitaadiga

Uus Synampticsi FW uuendus peaks asja parandama juttude järgi, uutes rommides ja kernelites juba integreeritud see lahendus.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.05.2015 11:01:31 vasta tsitaadiga

Peale pea kahekuist kasutust võiks öelda, et ikka vinge telefon on see OPO. thumbs_up.gif

Mind õnneks need eelpoolkirjeldatud probleemid puudutanud pole ja erinevalr Sony Xperia telefonidest oma imepäraste akusäästmise tehnoloogiatega ei saagi OPO aku tühjaks. icon_eek.gif

30% akut ja kaks päeva ning ikka ei lülita telefon ennast välja. Olen juba mitu aega proovinud akut tühjaks jooksutada. No keeruline on see tegevus. icon_biggrin.gif
Saab ka mõned tunnid päevas sellise akuprotsendiga veebis surfata ja helistada. Müstika. icon_eek.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 17.05.2015 12:01:03 vasta tsitaadiga

Jägaja ja mis soft? Mul koguaeg pakub seda XNPH05Q Incremental Cyano OS 12.0, olen jätnud uuendamata lugedes neid akukestvuse probleeme ja muid jante icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 17.05.2015 13:24:13 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Uus Synampticsi FW uuendus peaks asja parandama juttude järgi, uutes rommides ja kernelites juba integreeritud see lahendus.

tõsi. minul läks palju paremaks

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 14:44:34 vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:


Peab tagasi kolima YNG1TAS0YL peale - see on olnud üks parimaist siiamaani
sest uuega YNG1TAS17L sellised probleemid:
1. ei saa kõnesid vastu võtta- kuna ei näe kes helistab lihtsalt
........


Läksin ka täna YNG1TAS0YL peale tagasi, kuna ära hakkas tüütama, kuna ei näe kes helistab.

Ainuke jamps, et iga kord wifi olemasolul sisse lülitades hakkas uuendust ehk YNG1TAS17L-i alla tirima.
Sellest sain lahti nii: Seaded>Rakendused>Kõik>Süsteemi uuendused - KEELA
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.05.2015 17:12:43 vasta tsitaadiga

Nitrosnail, soft on 12.0-YNG1TAS17L _ LP-5.0.2
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 17:26:24 vasta tsitaadiga

minisvami kirjutas:
ents75 kirjutas:
minisvami kirjutas:
Oxygen + Nova lanucher peal, ei kurda. Lasin käsitsi. Kaamera kohta samad sõnad mis ttjkstn, aga mind ei häiri, pole kunagi 4K videot teinud ja üldse pole eriline videopoiss.
CMi OTA ei pakuta, huvitav ka selle pärast, et Oxygen all?
Muide, suutsin tagakorpuse (sandstone) vastu maad killuliseks vistata. Tellisin Aliexpressist uue koos nuppude ja NFC antenniga. Pole veel kohale jõudnud, aga foorumites räägitakse, et pidi olema originaalivääriline.


Mulle pole OTA-d samuti pakutud. Pole oma telefoniga midagi veel ette võtnud (ROM-i vahetanud, rootinud jms).
PS. Ära sa igaks juhuks Aliexpressi linki pane.... muidu saavad teised ka tellida icon_lol.gif

Sorri, mai bääd. Tellisin siit, saab ka bambusevärvilisi ja siidiseid. Pole veel kohale jõudnud, kui saabub, annan kogemusest teada.
http://www.aliexpress.com/item/Official-original-Oneplus-one-back-case-cover-3-color-white-black-and-bamboo-bamboo-case-cover/2047872490.html

UPDATE: 36 päeva kestnud ootamine jõudis lõpule, uus korpus saabus Hiinast. Väljanägemine ja tunne peos täpselt sama, mis orignaalsel sandstonel, aga puudub Cyanogen logo. Karbis korpus, kaks varu SIM sahtlit (micro ja nano) ning korpuse eemaldamise tööriist, umbes nagu paks kitarritriller. Juhise järgi võttis korpusevahetus 5 minutit, kõik nupud töötavad, NFC töötab.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 18:38:24 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
prtv kirjutas:
Uus Synampticsi FW uuendus peaks asja parandama juttude järgi, uutes rommides ja kernelites juba integreeritud see lahendus.

tõsi. minul läks palju paremaks


XDA-s kasutajad kurdavad, et ekraaniasi sai korda, aga softiuuendus tõi kaasa jällegi akukasutuse suurenemise märgatavalt (batterydrain). Ega pole miskit sellist ise märganud nüüd?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 21.05.2015 09:03:58 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
limp kirjutas:
prtv kirjutas:
Uus Synampticsi FW uuendus peaks asja parandama juttude järgi, uutes rommides ja kernelites juba integreeritud see lahendus.

tõsi. minul läks palju paremaks


XDA-s kasutajad kurdavad, et ekraaniasi sai korda, aga softiuuendus tõi kaasa jällegi akukasutuse suurenemise märgatavalt (batterydrain). Ega pole miskit sellist ise märganud nüüd?

Võimalik, aga kuna ma mängin päris palju ja wifi otsas istub koguaeg, siis aku tühjeneb enivei väga kiiresti, seega väga objektiivne vastama sellele pole.
vaatasin nüüd et paar päeva tagasi nightly changelogis oli:
Revert "synaptics": Update firmware to 14001227
Eitea kas keerati tagasi see või mitte, aga ma endale peale ei julge panna.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 21.05.2015 09:44:26 vasta tsitaadiga

Uuendasin ka oma 11ne Cyanogen 12.0ks - kas sellel aku sätetes ei näitagi enam nii, nagu enne näitas, et xx days xx hours on battery?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 10:38:44 vasta tsitaadiga

Mul hakkas täna helistamise osa jamama. Kui võtan kõne vastu, siis katkeb kohe ära. Sama ka välja helistades icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 21.05.2015 10:53:58 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
Mul hakkas täna helistamise osa jamama. Kui võtan kõne vastu, siis katkeb kohe ära. Sama ka välja helistades icon_sad.gif

have you tried turning it off and on again? icon_razz1.gif
edit:
äkki on seotud sellega: http://tarbija24.postimees.ee/3197623/tele2-vorgust-ei-saa-valja-helistada

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 11:56:21 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
Uuendasin ka oma 11ne Cyanogen 12.0ks - kas sellel aku sätetes ei näitagi enam nii, nagu enne näitas, et xx days xx hours on battery?


CM baasil romid ei näita jah kahjuks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 12:39:00 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
Ricard kirjutas:
Mul hakkas täna helistamise osa jamama. Kui võtan kõne vastu, siis katkeb kohe ära. Sama ka välja helistades icon_sad.gif

have you tried turning it off and on again? icon_razz1.gif
edit:
äkki on seotud sellega: http://tarbija24.postimees.ee/3197623/tele2-vorgust-ei-saa-valja-helistada


Resa oli esimene asi, mis tegin. Otsisin juba sahtli põhjast vana nuppudega Samsungi välja, sellega sain 2G võrgus helistada.

Aga tundub, et asi kisub siin planeedil maa varsti täiesti umbe - hot.ee e-mailid ei liigu, kaardimakseid ei saa teha ja nüüd siis juba mobiilidega helistamine jebib!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 19:30:36 vasta tsitaadiga

Mõlgutan mõtteid, et mida teha.
Hetkel kasutan iPhone 5s-i ja seda varsti viimased 2 aastat, kuid tahaks midagi uut, huvitavat ja suuremat.
Juba varasemast ajast on huvitanud OPO ehk siis see on üks valik või siis teine variant on oodata sügiseni ja osta iPhone 6s.
Varasemalt olen natuke ka Nexus 5-te kasutanud, kuid paraku LG kvaliteet jättis soovida. Stock Lollipop iseenesest mulle väga meeldib. Rohkem, kui iOS igal juhul.
OPO foorumites ringi vaadates on väga palju teemasid telefoni probleemidest. Tundub, et pole eriti vahet, kas jooksutad CM11, CM12 või OxygenOS-i - probleeme on igal juhul.
Lisaks siis veel see ghost touchi riistvara probleem. Või on see uuematel isenditel ära parandatud?
LTE 800MHz on ka puudu. EMT kasutab linnas vist 2600MHz, aga sellegipoolest.

On siis telefoniga tõesti nii palju probleeme? Tasuks äkki OnePlus Two üldse ära oodata?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.