|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
24.04.2015 09:51:27
|
|
|
Killerwave, mul ka kõne koledasti hakib, st just teisel osapoolel. Mul käis vahepeal vastu maad telefon, kartsin, et selle pärast. Hakib nii CM12 kui Oxygeniga.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
25.04.2015 21:30:18
|
|
|
telefon pakub jälle uuendust, nüüd siis YNG1TAS17L.
Eelmine on/oli YNG1TAS0YL ja see töötab küll suurepäraselt, aku peab eelmisest kauem, ei mingeid anomaaliaid, töötab kiiresti ja suurepäraselt, selle uuendusega kadusid ka see kontaktide peatumise veateade ära, mis vahetevahel oli. eks paistab mida see uus siis nüüd kaasa veel toob...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
25.04.2015 21:47:44
|
|
|
| Mul juba korra viskas selle viimasega "kahjuks on kontaktid peatunud" veateadet.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
26.04.2015 08:55:59
|
|
|
Alates tänasest nightlyst saab oma DPI'd ise määrata
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.04.2015 10:32:24
|
|
|
Huvitav, mul ei pakuta mingeid OTA uuendusi. Ikka veel CM11S peal.
Igatahes ei hakka ma veel ise ka uuendama. Nii suurt soovi ka pole LP järgi. Ootame, kaua võiks veel aega minna?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
27.04.2015 07:56:46
|
|
|
| Andrus Luht kirjutas: |
CM12 kasutajad peavad nüüd silma lahti hoidma ja mitte laadima omale CM12.1 uuendust peale. Nimetet on nüüd saadaval aga nõuavad hoopis värskemaid gapps'e, mis töötaks Lollipop 5.1'ga. Samuti tuleb õnnetuseks lasta puhtaks nii system kui data enne cm12 > cm12.1 üleminekut (vähemasti mina ei saanud muud moodi omal seda 12.1'e käima korralikult).
 |
mina sain selle tööle.
Tuli google play services-is lasta data maha pärast gappsi uuendamist (safe modes). samuti tuli eemaldata millegipärast youtube, kuna ka see crashis.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
29.04.2015 21:52:31
|
|
|
avastasin et nüüd viimase uuendusega on see et kui keegi helistab siis pead ootama ca 5... jne sekundit kui alles ekraanil miskit näitab, see on küll suht nõme, sellist kala pole ennem küll olnud
kuda teil?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
29.04.2015 22:19:02
|
|
|
On jah nii. Telefon heliseb, aga ekraan on alguses must, ei näe kes helistab.
Lisaks ei oska ma ainult helisemist ennast panna valjemaks nii, et e-maili ja messengeri teavitused jääksid vaikseks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
30.04.2015 15:43:32
|
|
|
| Ricard kirjutas: |
On jah nii. Telefon heliseb, aga ekraan on alguses must, ei näe kes helistab.
Lisaks ei oska ma ainult helisemist ennast panna valjemaks nii, et e-maili ja messengeri teavitused jääksid vaikseks. |
Sounds alt unchecki "link ringtone & notification volumes"
Ise ka panin tähele 5.1-ga seda musta värki. üldse kudiagi sleepist väljatulek nupuvajutsega on uimasem.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alling
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2009
|
01.05.2015 08:46:03
|
|
|
Esmaspäeval tellitud telefon jõudis neljapäeval kell 13 paiku juba kohale Saaks nüüd OS updated ka kätte...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.05.2015 12:26:02
|
|
|
No OS uuendusega on nii, et ise ootasin kaks ja pool nädalat OTA uuendust LP peale.
Täna hommikul alles pakuti, esmalt ettevalmistav uuendus ja peale selle siis LP 5.0.2 tuli järgi.
Ja muidugi esimene negatiivne asi, see kuradi valge moeröögatus. Ikka topitakse menüüde taustad eravalgeks. Milleks? Et akust viimast võtta?
Ma arvasin, et see valge vaimustus jäi varasemalt Sony ver. 4xx uuenduste aegadesse, aga nüüd siis CM on ka samas ämbris.
Windows10 samuti, Kõik üritavad valget kummardada. "Värviline" pole imselt enam moes.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.05.2015 14:54:48
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
No OS uuendusega on nii, et ise ootasin kaks ja pool nädalat OTA uuendust LP peale.
Täna hommikul alles pakuti, esmalt ettevalmistav uuendus ja peale selle siis LP 5.0.2 tuli järgi.
Ja muidugi esimene negatiivne asi, see kuradi valge moeröögatus. Ikka topitakse menüüde taustad eravalgeks. Milleks? Et akust viimast võtta?
Ma arvasin, et see valge vaimustus jäi varasemalt Sony ver. 4xx uuenduste aegadesse, aga nüüd siis CM on ka samas ämbris.
Windows10 samuti, Kõik üritavad valget kummardada. "Värviline" pole imselt enam moes. |
| tsitaat: |
| As a general LCD rule, dark images use slightly more energy than light images because energy is required to "activate" the pixel (electricity flows through the pixel causing the liquid crystals to darken). |
kuna OPO'l pole OLED ekraan, siis valge just hea
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.05.2015 14:56:33
|
|
|
No ok. See taustavärvus on ilmselt maitse asi. Mulle kiiskab ta lihtsalt silma ja ebamugav on kasutada.
Kas seda kuidagi muuta ka saab?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.05.2015 23:09:13
|
|
|
prtv, tänud . Vaatame järgi.
Kas keegi kasutab mingit rakendust, mis võimaldab rakendusi kaustadesse grupeerida?
Millegipärast saab grupeerida kaustadesse ainult töölaual asuvaid rakendusi.
Edit. Kes viimasel nädalal tootja kodukat on sirvinud, on kindlasti märganud mõlema OPO hinnalangust 1€ võrra.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JürgenL
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2014
|
03.05.2015 20:37:24
|
|
|
| Tervist, panin minagi omale uue cyanogen mode 12.0 peale, kuid aku läheb nüüd nagu ludinal ja ükskõik mis ma teen, ei suuda ma seda peatada.. Vihjeid keegi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
03.05.2015 21:57:35
|
|
|
Kurat ei julgegi uuendada
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
03.05.2015 23:04:21
|
|
|
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
04.05.2015 07:19:15
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret  |
Peab tagasi kolima YNG1TAS0YL peale - see on olnud üks parimaist siiamaani
sest uuega YNG1TAS17L sellised probleemid:
1. ei saa kõnesid vastu võtta- kuna ei näe kes helistab lihtsalt
2. äratust ei saa välja lülitada-sest pole midagi lülitada mustalt ekraanilt, enne kui pilt ette tuleb on terve maja juba üleval.
3. akut läheb kiiremini kõvasti
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära
5. restarti tehes tuleb kiri et-android viiakse uuemale versioonile?-iga restardiga
6. restarti tehes-enne kui küsib pin koodi, võib telefoni lukust lahti teha ja sada toimingut ära teha- kui tuleb alles pin koodi küsimine-see vist tuli juba eelmise versiooniga.
rohkem suuremaid probleeme ei meenu kohe.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.05.2015 10:16:02
|
|
|
sakurock, ilmselt on uuendamisega midagi viltu läinud.
Taasta telefonis tehaseseaded ning lase seejärel tarkvara uuesti peale.
Ehk on abi.
| naaskel kirjutas: |
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret  |
Ei paista ka siin mingeid probleeme. Neljas päev alles läheb uue tarkvaraga.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
04.05.2015 10:44:24
|
|
|
| sakurock kirjutas: |
| naaskel kirjutas: |
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret  |
Peab tagasi kolima YNG1TAS0YL peale - see on olnud üks parimaist siiamaani
sest uuega YNG1TAS17L sellised probleemid:
1. ei saa kõnesid vastu võtta- kuna ei näe kes helistab lihtsalt
2. äratust ei saa välja lülitada-sest pole midagi lülitada mustalt ekraanilt, enne kui pilt ette tuleb on terve maja juba üleval.
3. akut läheb kiiremini kõvasti
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära
5. restarti tehes tuleb kiri et-android viiakse uuemale versioonile?-iga restardiga
6. restarti tehes-enne kui küsib pin koodi, võib telefoni lukust lahti teha ja sada toimingut ära teha- kui tuleb alles pin koodi küsimine-see vist tuli juba eelmise versiooniga.
rohkem suuremaid probleeme ei meenu kohe. |
clean installiga (12.1) on minul 1 ja 4 probleem. Restartima ei pea, panen tavaliselt airplane modesse ja võtan maha ja korjab siis data ikka üles.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtamm
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2007
|
04.05.2015 11:06:46
|
|
|
| Mul ka jama mobiilse andmesidega. Tihti näiteks WIFI välja lülitades ei suuda telefon mobiilsele andmesidele ümberlülituda ja tekib see hüüumärk. Vahepeal otse avaekraanilt kaamerasse sisenedes esinevad ka mingid anomaaliad. Akuprobleem kadus viimase uuendusega mul ära. Muid probleeme pole täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusjev
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2014
|
04.05.2015 11:18:56
|
|
|
| sai ka Oxygen OS peale pandud ja vähemalt minul aku kestaks justkui kauem. neljapäeval sai viimati laetud ja hetkel veel 15% alles
|
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
05.05.2015 22:34:08
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
| 4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära |
Märkasin hiljuti sama. Kui levi kaob ära või WiFi on pikka aega taga, siis ei võta datat enam külge. Jama mõlema Lollipop tarkvaraga (clean install mõlemaga).
xda ega OnePlus foorumis pole abi saanud, panin mõned päevad tagasi küsimuse üles.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
06.05.2015 11:16:50
|
|
|
| newarvuti kirjutas: |
| naaskel kirjutas: |
| 4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära |
Märkasin hiljuti sama. Kui levi kaob ära või WiFi on pikka aega taga, siis ei võta datat enam külge. Jama mõlema Lollipop tarkvaraga (clean install mõlemaga).
xda ega OnePlus foorumis pole abi saanud, panin mõned päevad tagasi küsimuse üles. |
20150504 nightly uuendusega on minul see probleem ära kadunud.
06 (tänane) uuendusega vist on fixitud ka see, kui keegi helistab ja ekraan jääb pimedaks. testida pole veel saanud.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2avi
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2013
|
06.05.2015 22:01:18
|
|
|
| limp kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| naaskel kirjutas: |
mul on 12.0-YNG1TAS17L ja ei mingit muret  |
Peab tagasi kolima YNG1TAS0YL peale - see on olnud üks parimaist siiamaani
sest uuega YNG1TAS17L sellised probleemid:
1. ei saa kõnesid vastu võtta- kuna ei näe kes helistab lihtsalt
2. äratust ei saa välja lülitada-sest pole midagi lülitada mustalt ekraanilt, enne kui pilt ette tuleb on terve maja juba üleval.
3. akut läheb kiiremini kõvasti
4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära
5. restarti tehes tuleb kiri et-android viiakse uuemale versioonile?-iga restardiga
6. restarti tehes-enne kui küsib pin koodi, võib telefoni lukust lahti teha ja sada toimingut ära teha- kui tuleb alles pin koodi küsimine-see vist tuli juba eelmise versiooniga.
rohkem suuremaid probleeme ei meenu kohe. |
clean installiga (12.1) on minul 1 ja 4 probleem. Restartima ei pea, panen tavaliselt airplane modesse ja võtan maha ja korjab siis data ikka üles. |
Tere,
Probleem nr 1 vaevas ka minu telefoni. Notification manageris mängisin dialaeri seadetega ja nüüd paistab korras.
Aku peab kehvemini ja üldiselt peab ütlema, et Lollipopile minek pole end väga õigustanud...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
07.05.2015 00:10:24
|
|
|
| limp kirjutas: |
| newarvuti kirjutas: |
| naaskel kirjutas: |
| 4. data läheb vahetevahel kinni, tuleb hüüumark levi pulkade peale, teed restardi kaob ära |
Märkasin hiljuti sama. Kui levi kaob ära või WiFi on pikka aega taga, siis ei võta datat enam külge. Jama mõlema Lollipop tarkvaraga (clean install mõlemaga).
xda ega OnePlus foorumis pole abi saanud, panin mõned päevad tagasi küsimuse üles. |
20150504 nightly uuendusega on minul see probleem ära kadunud.
06 (tänane) uuendusega vist on fixitud ka see, kui keegi helistab ja ekraan jääb pimedaks. testida pole veel saanud. |
CM12s/COS12 (Lollipop 5.0.2) ametlik ja CM12.1 (Lollipop 5.1) nightly'd on siiski päris erinevad tarkvara versioonid. Pole ise CM12.1 peale üle kolinud, sest Xposed framework ei ole seal minu jaoks piisavalt stabiilne (vähemalt viimati testides jamas).
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
10.05.2015 18:39:27
|
|
|
Keegi veel CM12.1-ga kogenud https://jira.cyanogenmod.org/browse/BACON-55 samat probleemis mis lõpus räägitud? Eilsest alates on suht võimatu telefoni kasutada. Keyboardiga kirjutades tuleb ülipalju typosid sisse. Eile ja täna läks juba nii hulluks, et pidi vajutama kõvemini et saada lock screenist mööda ja pool touch screeni töötas väga puudulikult. Teema lõpust lugesin, et probleem seotud soojade ilmadega... eile sai küll päikese käes oldud päris pikalt... Peale restarti viga kaob mingiks ajaks.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
10.05.2015 23:02:47
|
|
|
Lugesin ise ka seda... 03.09.2014
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
11.05.2015 14:20:54
|
|
|
Ega kellelgi pole olnud probleeme Oneplus One ja välismaa kõnede vastuvõtmisega?
Teenusepakkujaks on EMT ja eelmise telefoniga polnud probleemi. Nüüd siis tuleb kõne sisse, näitab kui "unknown" ja kõne vastuvõtmisel see koheselt ka lõpetatakse.
Helistajaks on +44 suunakood ehk Inglismaa.
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
11.05.2015 20:15:47
|
|
|
| Amdfan kirjutas: |
Ega kellelgi pole olnud probleeme Oneplus One ja välismaa kõnede vastuvõtmisega?
Teenusepakkujaks on EMT ja eelmise telefoniga polnud probleemi. Nüüd siis tuleb kõne sisse, näitab kui "unknown" ja kõne vastuvõtmisel see koheselt ka lõpetatakse.
Helistajaks on +44 suunakood ehk Inglismaa. |
Kusjuures oli küll. waze aktiveerimist tegin telefoni teel. vastu võttes lõpetas kõne ja nii 3-4x järjest kuniks sain lõpuks vastu võetud. Operaatoriks Tele2
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
11.05.2015 20:58:03
|
|
|
ainuke asi millega nüüd paar korda olen kokkupuutunud (ilmad ju soojad juba), on see fantoompuudutus Ehk siis eelpool mainitud isolatsiooni probleem ilmselt. aga noh, ootan uut mudelit
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
16.05.2015 08:59:06
|
|
|
Mul ka siin ligi 2 päeva tagasi olid ghost touchid. Võtan varsti pilbasteks ja teen fixi järgi.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
16.05.2015 09:47:13
|
|
|
Uus Synampticsi FW uuendus peaks asja parandama juttude järgi, uutes rommides ja kernelites juba integreeritud see lahendus.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.05.2015 11:01:31
|
|
|
Peale pea kahekuist kasutust võiks öelda, et ikka vinge telefon on see OPO.
Mind õnneks need eelpoolkirjeldatud probleemid puudutanud pole ja erinevalr Sony Xperia telefonidest oma imepäraste akusäästmise tehnoloogiatega ei saagi OPO aku tühjaks.
30% akut ja kaks päeva ning ikka ei lülita telefon ennast välja. Olen juba mitu aega proovinud akut tühjaks jooksutada. No keeruline on see tegevus.
Saab ka mõned tunnid päevas sellise akuprotsendiga veebis surfata ja helistada. Müstika.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
17.05.2015 12:01:03
|
|
|
Jägaja ja mis soft? Mul koguaeg pakub seda XNPH05Q Incremental Cyano OS 12.0, olen jätnud uuendamata lugedes neid akukestvuse probleeme ja muid jante
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
17.05.2015 13:24:13
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| Uus Synampticsi FW uuendus peaks asja parandama juttude järgi, uutes rommides ja kernelites juba integreeritud see lahendus. |
tõsi. minul läks palju paremaks
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
17.05.2015 14:44:34
|
|
|
| sakurock kirjutas: |
Peab tagasi kolima YNG1TAS0YL peale - see on olnud üks parimaist siiamaani
sest uuega YNG1TAS17L sellised probleemid:
1. ei saa kõnesid vastu võtta- kuna ei näe kes helistab lihtsalt
........
|
Läksin ka täna YNG1TAS0YL peale tagasi, kuna ära hakkas tüütama, kuna ei näe kes helistab.
Ainuke jamps, et iga kord wifi olemasolul sisse lülitades hakkas uuendust ehk YNG1TAS17L-i alla tirima.
Sellest sain lahti nii: Seaded>Rakendused>Kõik>Süsteemi uuendused - KEELA
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.05.2015 17:12:43
|
|
|
Nitrosnail, soft on 12.0-YNG1TAS17L _ LP-5.0.2
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
20.05.2015 17:26:24
|
|
|
| minisvami kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| minisvami kirjutas: |
Oxygen + Nova lanucher peal, ei kurda. Lasin käsitsi. Kaamera kohta samad sõnad mis ttjkstn, aga mind ei häiri, pole kunagi 4K videot teinud ja üldse pole eriline videopoiss.
CMi OTA ei pakuta, huvitav ka selle pärast, et Oxygen all?
Muide, suutsin tagakorpuse (sandstone) vastu maad killuliseks vistata. Tellisin Aliexpressist uue koos nuppude ja NFC antenniga. Pole veel kohale jõudnud, aga foorumites räägitakse, et pidi olema originaalivääriline. |
Mulle pole OTA-d samuti pakutud. Pole oma telefoniga midagi veel ette võtnud (ROM-i vahetanud, rootinud jms).
PS. Ära sa igaks juhuks Aliexpressi linki pane.... muidu saavad teised ka tellida  |
Sorri, mai bääd. Tellisin siit, saab ka bambusevärvilisi ja siidiseid. Pole veel kohale jõudnud, kui saabub, annan kogemusest teada.
http://www.aliexpress.com/item/Official-original-Oneplus-one-back-case-cover-3-color-white-black-and-bamboo-bamboo-case-cover/2047872490.html |
UPDATE: 36 päeva kestnud ootamine jõudis lõpule, uus korpus saabus Hiinast. Väljanägemine ja tunne peos täpselt sama, mis orignaalsel sandstonel, aga puudub Cyanogen logo. Karbis korpus, kaks varu SIM sahtlit (micro ja nano) ning korpuse eemaldamise tööriist, umbes nagu paks kitarritriller. Juhise järgi võttis korpusevahetus 5 minutit, kõik nupud töötavad, NFC töötab.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.05.2015 18:38:24
|
|
|
| limp kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| Uus Synampticsi FW uuendus peaks asja parandama juttude järgi, uutes rommides ja kernelites juba integreeritud see lahendus. |
tõsi. minul läks palju paremaks |
XDA-s kasutajad kurdavad, et ekraaniasi sai korda, aga softiuuendus tõi kaasa jällegi akukasutuse suurenemise märgatavalt (batterydrain). Ega pole miskit sellist ise märganud nüüd?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
21.05.2015 09:03:58
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| limp kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| Uus Synampticsi FW uuendus peaks asja parandama juttude järgi, uutes rommides ja kernelites juba integreeritud see lahendus. |
tõsi. minul läks palju paremaks |
XDA-s kasutajad kurdavad, et ekraaniasi sai korda, aga softiuuendus tõi kaasa jällegi akukasutuse suurenemise märgatavalt (batterydrain). Ega pole miskit sellist ise märganud nüüd? |
Võimalik, aga kuna ma mängin päris palju ja wifi otsas istub koguaeg, siis aku tühjeneb enivei väga kiiresti, seega väga objektiivne vastama sellele pole.
vaatasin nüüd et paar päeva tagasi nightly changelogis oli:
Revert "synaptics": Update firmware to 14001227
Eitea kas keerati tagasi see või mitte, aga ma endale peale ei julge panna.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
21.05.2015 09:44:26
|
|
|
| Uuendasin ka oma 11ne Cyanogen 12.0ks - kas sellel aku sätetes ei näitagi enam nii, nagu enne näitas, et xx days xx hours on battery?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
21.05.2015 10:38:44
|
|
|
Mul hakkas täna helistamise osa jamama. Kui võtan kõne vastu, siis katkeb kohe ära. Sama ka välja helistades
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
21.05.2015 10:53:58
|
|
|
| Ricard kirjutas: |
Mul hakkas täna helistamise osa jamama. Kui võtan kõne vastu, siis katkeb kohe ära. Sama ka välja helistades  |
have you tried turning it off and on again?
edit:
äkki on seotud sellega: http://tarbija24.postimees.ee/3197623/tele2-vorgust-ei-saa-valja-helistada
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.05.2015 11:56:21
|
|
|
| Nitrosnail kirjutas: |
| Uuendasin ka oma 11ne Cyanogen 12.0ks - kas sellel aku sätetes ei näitagi enam nii, nagu enne näitas, et xx days xx hours on battery? |
CM baasil romid ei näita jah kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
21.05.2015 12:39:00
|
|
|
Resa oli esimene asi, mis tegin. Otsisin juba sahtli põhjast vana nuppudega Samsungi välja, sellega sain 2G võrgus helistada.
Aga tundub, et asi kisub siin planeedil maa varsti täiesti umbe - hot.ee e-mailid ei liigu, kaardimakseid ei saa teha ja nüüd siis juba mobiilidega helistamine jebib!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
23.05.2015 19:30:36
|
|
|
Mõlgutan mõtteid, et mida teha.
Hetkel kasutan iPhone 5s-i ja seda varsti viimased 2 aastat, kuid tahaks midagi uut, huvitavat ja suuremat.
Juba varasemast ajast on huvitanud OPO ehk siis see on üks valik või siis teine variant on oodata sügiseni ja osta iPhone 6s.
Varasemalt olen natuke ka Nexus 5-te kasutanud, kuid paraku LG kvaliteet jättis soovida. Stock Lollipop iseenesest mulle väga meeldib. Rohkem, kui iOS igal juhul.
OPO foorumites ringi vaadates on väga palju teemasid telefoni probleemidest. Tundub, et pole eriti vahet, kas jooksutad CM11, CM12 või OxygenOS-i - probleeme on igal juhul.
Lisaks siis veel see ghost touchi riistvara probleem. Või on see uuematel isenditel ära parandatud?
LTE 800MHz on ka puudu. EMT kasutab linnas vist 2600MHz, aga sellegipoolest.
On siis telefoniga tõesti nii palju probleeme? Tasuks äkki OnePlus Two üldse ära oodata?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|