Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 15:55:08 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ma tean, et enamus ei arva nii aga mina arvan: Minu arust on tolmufiltrid üldse saatanast. Piiravad õhuliikumist ja tekitavad lärmi, need eemaldan ma alati. Lihtsalt tuleb tolmust arvutit rohkem puhastada. Essane tolmufilder on 5x hullem kui natuke tolmune ventikas.
Krt ei teagi. Ideena on su jutus iva olemas. Samas kipub olema sedasi, et filtriga kasti tekib see siuke eriti peen mikrotolm mis otseselt ei ummista midagi, ilma filtrita kasti aga läheb sisse igast suurem sodi mis mõnusasti ummistab - eriti vesijahutuse radikat. Suures plaanis on üldse igast võred ventide ees ja taga saatanast.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2015 16:25:08 vasta tsitaadiga

filtreid tuleb tihemini puhastada lihtsalt icon_biggrin.gif
see oleneb paljuski arvuti asukohas lendleva tolmu kogusest. kui seda ikka palju on, siis ei taha kuidagi filtreid eemaldama hakata.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.04.2015 19:22:44 vasta tsitaadiga

von Wu, Mis moodi need müra matid takistavad õhu liikumist kui nad on lihtsalt korpuse kaane küljes?

Auron, nagu londiste ütles sõltub palju see arvuti asukohast ja elamis tingimustest. Endal filtrid eemaldatud ja 3-6 kuu jooksul surveõhuga puhastanud ja masin näeb välja seest nagu uus. Samas mõnel on koos filtritega sama ajaga masin 2x hullem. Eriti siis kui mõni koduloom olemas, näiteks kass. Tuttav puhastab filtreid nädalas korra, selline villa kiht pidi ees olema.

Aga üldises plaanis tundub, et see filter täiesti uuena takistab juba päris korralikult õhuvoolu.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.04.2015 19:51:09 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
von Wu, Mis moodi need müra matid takistavad õhu liikumist kui nad on lihtsalt korpuse kaane küljes?


Augustatud kaantega korpused on üsna levinud. Oma korpusel ka "liigsed" avad müramatiga kinni kleebitud.
Aga see oli pigem irooniavarjundiga kommentaar sellele, et tolmufiltrid on saatanast, sest takistavad õhu liikumist. Kui juba vildikiht ees, siis muidugi, aga enam-vähem puhta filtriga küll kasti sissetemperatuuril olulist vahet pole.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 19:55:35 vasta tsitaadiga

Peaks proovima viltriga ja ilma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.04.2015 20:14:41 vasta tsitaadiga

von Wu, Nõus, puhast filter kindlasti väga kasti temperatuurile ei mõju, aga õhuliikumist ta takistab kindlasti. Youtubes oli mingi video ka selle kohta, hetkel ei leia. Aga asi ongi selles, et filtri ette koguneb tolm oluliselt kiiremini kui lihtsalt see tolm kasti minnes tagant poolt välja puhutakse ja mingi % kasti jääb. Mida siis kastuaja surveõhuga mõne kuu möödudes välja puhub. See on muidugi minu arvamus, mõne jaoks on võibolla iga nädal filtreid pesta lihtsam.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 20:40:27 vasta tsitaadiga

Ise pooldaks ka filtrit, ikka parem puhastada, kui kõik vendi labasi ükshaaval tolmust puhtaks teha, siis radiaatorite pealt vendikaid maha kakkumine ja hiljem ka kokku ladumine... no siis ikka kuulaks natukene kõvemat vendilaatori müra. (ning osadel videokaartidel ka kaotab garantii kui jahuti maha võtad)
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 23:15:16 vasta tsitaadiga

härrased, liigutan mõtteid custom veel suunas ja tarvis miskit vägevat korpust. mõttes on paksem 240mm või "normaalne" 360mm, süsteemi lähevad prose ja kaart ja muu juurdekuuluv (pump jne). NZXT H440 on midagi väärt? tundub väljast kena, minimaalne.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.04.2015 02:16:15 vasta tsitaadiga

caramis, selline näiteks? http://www.tomshardware.com/news/thermaltake-core-x9-snow-edition,28976.html icon_wink.gif
Päris huvitav korpus paistab olevat, eraldi kambrid, 540mm! radikale koht, ventilaatoritele kohti rohkem kui tarvis.icon_razz.gif Ning saab veel teise samasuguse korpuse peale ehitada. Hind seejuures polegi väga jube, 190$ võrreldes, et mõnel sama suurel ja ägedal korpusel algab alles 300$-st.

Filtrite ning mürasummutajate kohapealt niipalju, et filter endal ka alumise ventika ning PSU ees, kasti 6k kohta kiikan, siis tolmu eriti polegi. Kast ka telliskivide peal;) Alt ei tule läbi filtri ning eest ei saagi, sest piisavalt kõrgel juba.
Mürasummutaja töötabki sel põhimõttel, et takistab õhu liikumist, sest kõrvaga kuuldav heli levibki õhulainetena;) Nii et mürasummutajat ilma õhuliikumise takistamiseta ei olegi võimalik. Oli ka kaanega kast kunagi, kaas oli alati lahti, sest muidu küttis kuumaks. Erilist usku mürasummutajatesse ei ole seetõttu.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 06:37:55 vasta tsitaadiga

Fractal Design Define R5 thumbs_up.gif. Kuulutati aasta parimaks korpuseks silent kategoorias. Tõsiselt hea korpus ka minu meelest icon_smile.gif
https://support.fractal-design.com/support/solutions/articles/4000038004-define-r5-water-cooling-radiator-options
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 14:27:46 vasta tsitaadiga

caramis, define S, custom veele loodud thumbs_up.gif Saadavuse osas pead natuke ootama Eestis.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 19:00:49 vasta tsitaadiga

Ma ei ütleks, et see define S just aint veele mõeldud - täitsa adekvaatne on ka muidu korpusena, sest keskmisel kodukasutajal ei ole niikuinii mingit viit DVD pesa ega kaheksat 3,5 tollist kettakohta vaja.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.04.2015 19:29:53 vasta tsitaadiga

Sel pole ju ühtegi DVD pesa. Siis võtaks pigem juba mõõtmetelt väikse korpuse.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 21:25:04 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Sel pole ju ühtegi DVD pesa. Siis võtaks pigem juba mõõtmetelt väikse korpuse.
Tänapäev vist mänguritel paljudel pole enam kobakat DVD kribajat masinas nagu ka endal mitte - niipalju kui vahest vaja kasutan välist kirjutajat/lugejat. Jahutus ka kastis parem kui ventidel midagi ees pole. Muidu aga jahh sul õigus, et siis pigem juba üldse väiksem korpus.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 13:16:25 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
caramis, define S, custom veele loodud thumbs_up.gif Saadavuse osas pead natuke ootama Eestis.

kiiret pole
Auron kirjutas:
Ma ei ütleks, et see define S just aint veele mõeldud - täitsa adekvaatne on ka muidu korpusena, sest keskmisel kodukasutajal ei ole niikuinii mingit viit DVD pesa ega kaheksat 3,5 tollist kettakohta vaja.

Define R4 sõbral tundus väga tugev korpus olevat, masin seal sees oli hääletu. kast on küll suur, aga kui materjal ja koostekvaliteet on tugevad, peaks olema siiski võimalus detailide resoneerimisele minimaalne, mis tähendaks, et saaksin siiski rakendada HDD storage võimalust põdemata ketaste vibratsiooni võimendust korpuse kere poolt. NZXT H440 tundub visuaalselt ka vägev, aga ei kiideta selle õhuliikuvust ja kui toppida 360mm radikas ette, kaob võimalus suurte ketaste paigaldamiseks ilma niigi vähest õhuvoolu takistamata. ega see suur korpus halba tee, saabki mingi eriti "ämbri" reservuaariks panna ja annab põhjust SLi/XFire suunas liikuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 19:49:38 vasta tsitaadiga

Oleks küsimus enda nigela korpuse kohta. Täpsemalt tegu siis sellega: http://support.hp.com/us-en/document/c00786572
Kõik märgid hetkel viitavad sellele, et sees on mATX emaplaat. Kuid väga huvitab, kas saaks sisse panna ka ATX plaadi, sest tundub, et hetkelisele plaadile on mingi lisa PCI-plaat veel alla pandud. Ja kas 4 PCIE pesa ja 4 mälupesaga plaat üldse on matx ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 19:54:06 vasta tsitaadiga

Saabu, Paistab, et saab küll ATX kah paigaldada. Kruviauk paistab paremas ääres. Emaplaat tundub siiski mATX olevat koos mingi kummalise lisaga.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pixylar
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2012




sõnum 12.05.2015 02:07:53 vasta tsitaadiga

Tere oleks soov tellida valget värvi BitFenix Comrade aknaga küljepaneel tean ,et neosele sobib sama.
Eesti netipoodides nagu ei leidnud. Et ehk kellelgi on võimalik kuidagi tellida(kasutaja liiv äkki?).
Või on mõnda euroopa netipoodi mis eestisse seda saadaks?
Tänud!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 23:27:53 vasta tsitaadiga

Pixylar, saan ehk abistada. Saatsin PS-i thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 17:35:59 vasta tsitaadiga

Silverstone FT02 eksisteerib? mingid tüübid kuskil foorumis rääkisid, et pidi vaikne olema ja värki.. icon_biggrin.gif Raven 05 jääb kitsaks veidi mul siin ja see rohke plastmass ei meeldi ka mitte, kuigi termodünaamilised omadused on kastil väga head
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 19:46:04 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Silverstone FT02 eksisteerib? mingid tüübid kuskil foorumis rääkisid, et pidi vaikne olema ja värki.. icon_biggrin.gif Raven 05 jääb kitsaks veidi mul siin ja see rohke plastmass ei meeldi ka mitte, kuigi termodünaamilised omadused on kastil väga head

hind thumbs_down.gif
https://www.google.com/?gws_rd=cr,ssl&ei=adJUVeCnGImisgGsloGoBA&fg=1#q=Silverstone+FT02+site:ee


viimati muutis tiirP 14.05.2015 19:52:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 14.05.2015 19:54:45 vasta tsitaadiga

Saksast 240.- kui kopikad loevad.

Mainin veel ära et Silverstone pole odav tootja aga samas väga kvaliteetne.miinuseks vähe võitu ruumi kaablite veoks emaplaadi taga ja suht jupp maad toitest ketasteni vedada.
Kui ikka kõik pesad kettaid täis siis peavalu juhtmete paigutamisel.
Suur pluss korra kuus pesed filtrid puhtaks ja jälle hooleta icon_wink.gif aastas korra võtan suruõhu kätte ja lasen puhtaks.

https://www.caseking.de/shop/catalog/Silverstone-SST-FT02B-USB-30-Fortress-black::17214.html
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 20:09:53 vasta tsitaadiga

kuradikurat no.. teema, et suurem korpus oleks maruhää, aga mida ma tulevase reference crossfirega peale hakkan. Define R5 saab hakkama, kui ette 2x140mm panna, moduvendid kinni jätta ja tagumine exhaust eemaldada?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 20:13:52 vasta tsitaadiga

caramis, no aga ravenisse ei mahu siis CF ve?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 21:47:01 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
caramis, no aga ravenisse ei mahu siis CF ve?

mahub, aga mulle ei meeldi see, kuidas plastmass seda korpust koos hoiab. RV05 täidab oma eesmärki väga hästi. tean, et RV02 ja FT02 mahutavad ka vesijahutust, kui peaks kunagi isu sellise porno järgi tekkima, aga praegu siiski keiss õhujahutuses. tuleb jälle masin laiali võtta, et üks videokaardi toitekaabel juurde pista.. ilged mured, eks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2015 23:15:31 vasta tsitaadiga

mõtled üle. topi 2tk sisse, võta r5-l paar vendiauku lahti, topi sinna vendid ja edasi hakka muretsema siis kui tõesti ära jahutada ei suuda icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 00:27:00 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mõtled üle. topi 2tk sisse, võta r5-l paar vendiauku lahti, topi sinna vendid ja edasi hakka muretsema siis kui tõesti ära jahutada ei suuda icon_smile.gif

moduvente mõtled? miks neid vaja lahti kakkuda on, kui kaardid on ref. jahutiga?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2015 00:33:20 vasta tsitaadiga

ka reference ei tähenda, et automaatselt kõik lill on.
õhku suruvad blowerid välja läbi kitsa pilu kaardi taga - see kütab reeglina nii kaarti kui ka korpust sealt ümbert. kahe kaardiga seda enam.
samuti tahavad need üsna korraliku jaheda õhu pealevoolu.

moduvente v-o mitte, lisaks tavalisele ees ja taga ventidele kas ette teine ja/või alla mõni kindlasti. küljele tasub ka kaaluda kui muidu käest ära läheb.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 01:05:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ka reference ei tähenda, et automaatselt kõik lill on.
õhku suruvad blowerid välja läbi kitsa pilu kaardi taga - see kütab reeglina nii kaarti kui ka korpust sealt ümbert. kahe kaardiga seda enam.
samuti tahavad need üsna korraliku jaheda õhu pealevoolu.

moduvente v-o mitte, lisaks tavalisele ees ja taga ventidele kas ette teine ja/või alla mõni kindlasti. küljele tasub ka kaaluda kui muidu käest ära läheb.

kui Ravenis kaks 140mm AirPenetratorit jahutavad kahekesi süsteemi ära, siis ei tohiks R5-s vist sama häda olla, ega? ma olen kohati aeglase taibuga, vabandan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 09:20:36 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Auron kirjutas:
caramis, no aga ravenisse ei mahu siis CF ve?

mahub, aga mulle ei meeldi see, kuidas plastmass seda korpust koos hoiab. RV05 täidab oma eesmärki väga hästi. tean, et RV02 ja FT02 mahutavad ka vesijahutust, kui peaks kunagi isu sellise porno järgi tekkima, aga praegu siiski keiss õhujahutuses. tuleb jälle masin laiali võtta, et üks videokaardi toitekaabel juurde pista.. ilged mured, eks icon_biggrin.gif
On sul ikka mured icon_biggrin.gif Aga muidu jahh, endal raveni seeria suhtes algusest peale sama häda olnd, et ein meeldi see plastiku värk ja disain oma lapsiku transformeliku nurgelisusega ei muuda ka asja paremaks. FT02 on igati tank - kasutajal liiv on see olnud ja vähemalt siis oli väga rahul aga kuna inimesel käib palju jubinaid läbi siis üks asi kaua ei püsi. FT02 on tore asi jahh, praegusel hetkel lihtsalt sellise lihtkasutaja vajadust arvestades muidugi on mõned asjad isegi liiga palju nagu kettakohad ja üldse see kolmanda ventika sektsioon. Selles suhtes on FT05 hästi tore - raveni sarnane aga oluliselt soliidsem ja kvaliteetsem - Eestis hind aint absurdselt kõrge.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 12:00:53 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
caramis kirjutas:
Auron kirjutas:
caramis, no aga ravenisse ei mahu siis CF ve?

mahub, aga mulle ei meeldi see, kuidas plastmass seda korpust koos hoiab. RV05 täidab oma eesmärki väga hästi. tean, et RV02 ja FT02 mahutavad ka vesijahutust, kui peaks kunagi isu sellise porno järgi tekkima, aga praegu siiski keiss õhujahutuses. tuleb jälle masin laiali võtta, et üks videokaardi toitekaabel juurde pista.. ilged mured, eks icon_biggrin.gif
On sul ikka mured icon_biggrin.gif

jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NoobarEst
HV kasutaja
NoobarEst

liitunud: 24.02.2011




sõnum 06.06.2015 19:56:26 vasta tsitaadiga

Sain oma Node 304-ja kätte, aga emaplaat jõuab alles esmaspäeval. Ootamise ajal tuleb ju midagi põnevat teha icon_biggrin.gif

Esimene katse pleksiklaasi kasutades. Augud sai ka puuritud, et õhku saaks vähemalt.


Enda silmale jäi väga viisakas.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 08.07.2015 21:56:59 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas selline huvitav "kast"on siit läbi käinud!! Aga mulle hakkas hirmsasti meeldima!!
Lian Li DK-01X Desk Case
http://www.techpowerup.com/201092/lian-li-releases-dk-01x-and-dk-02x-desk-chassis.html
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 08.07.2015 21:59:50 vasta tsitaadiga

Juan Pablo, Sellist lahendust olen ma juba aastaid mõelnud. Aga sellisel juhul teeksin ma ise. Aga pole veel selleni jõudnud.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2015 22:30:54 vasta tsitaadiga

kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida).
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2015 22:42:50 vasta tsitaadiga

Seetõttu tulekski ise teha, saaks stabiilse asja vähemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 07:59:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida).
Kui taha jalgade juurde seinakinnitused teha ja tüüblitega kinni lasta, siis saaks isegi asja icon_lol.gif
Tõsi, see laud näeb liiga ebastabiilne välja icon_neutral.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 11:57:40 vasta tsitaadiga

mis korpus on võimalikult väike (mATX mobo), samas mahutab 160mm kõrguse jahuti (võib kompromissi teha selle arvelt vesijahutusega), 310mm GPU, 2x3.5" HDD, 2x2.5", 5.25" (võib slimline olla), on korraliku jahutusega ja ehk ka käepidemega?

Hetkel tundub, et ainuke variant on oodata Kimera Industries Nova't http://www.kimeraindustries.com, ainult, et selle hind tuleb ~$250, plus ta ei mahuta vist ka kaht 3.5" ja optilist ei saa kasti sisse panna..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.07.2015 12:09:52 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida).


klaas käib pealt samuti ära ei peagi sahtlit lahti tegema
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 19:54:55 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
londiste kirjutas:
kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida).


klaas käib pealt samuti ära ei peagi sahtlit lahti tegema


So? See peaks toda kipakat röögatu hinnaga lauda õigustama või?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2015 20:44:43 vasta tsitaadiga

lian li-l on muidugi ka paar pealtnäha oluliselt mõistlikumat lauda olemas: dk-q2 ja dk-03.
sama hinnaklass kuid saadavusega paistab hetkel veel natukene nadi olema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 09.07.2015 21:05:20 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
mis korpus on võimalikult väike (mATX mobo), samas mahutab 160mm kõrguse jahuti (võib kompromissi teha selle arvelt vesijahutusega), 310mm GPU, 2x3.5" HDD, 2x2.5", 5.25" (võib slimline olla), on korraliku jahutusega ja ehk ka käepidemega?

Hetkel tundub, et ainuke variant on oodata Kimera Industries Nova't http://www.kimeraindustries.com, ainult, et selle hind tuleb ~$250, plus ta ei mahuta vist ka kaht 3.5" ja optilist ei saa kasti sisse panna..


http://www.bitfenix.com/global/en/products/chassis/prodigy-m

Tellisin just omale Arvutitargast eritellimusena.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 21:24:36 vasta tsitaadiga

Mul aerocool DS Cube ning samuti väga rahul. Kuigi eeldan, et soovid midagi veel väiksemat?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 22:07:36 vasta tsitaadiga

argottt, hetkekorpus on 320x170x415, suuremat ei taha.. icon_razz.gif
duxdery, jep. hetkel tundub, et nova ainuke sobiv ja seda ka kergete mööndustega :/.. kastikuju, materjalid ja handle sobivad ideaalselt..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.07.2015 22:17:00 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Aerocool DS Cube

thumbs_up.gif

Aga ehk loobud kõrgest jahutist ja lähed miniITX-i peale?
http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-tu100/ icon_razz.gif
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 02:24:43 vasta tsitaadiga

paar nädalat Corsair Obsidian 250D nüüd kasutuses olnud ja üllatavalt ruumikas korpus on, kus käsipidi sees sonkida. miinuseks see, et üle 145mm torni sisse ei mahuta ja väga laia PCBga videokaarti ka sisse ilma trikitamiseta ei mahuta. overall kõva kast ja varsti on aeg vist veidi moddima hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 04:01:54 vasta tsitaadiga

von Wu, mini-itx peale ei taha minna, sest üleminekukulud oleks ebamõistlikult suured... mini-itx on plaanis küll, ent siis kui kooslus väljavahetamist vajab... jõudluse kohapealt... üldiselt eelistaks ka, et mini-itx plaadid omale 4x dimm slot'e saaks, kuigi see määrav tegelikult ei ole.. lihtsalt rami lisamine on kõvasti lihtsam icon_razz.gif

point selles ongi, et tahaks väiksemat korpust, ent ei tahaks matx formaadist loobuda, lisaks oleks vaja, et mahuks sisse standardsuuruses jupid.. kõrge cpu jahutus ei ole "must", saab asendada ka AIO veega, ent videokaardi suhtes võiksid suuruspiirangud ikka suhteliselt olematud olla... icon_smile.gif

muidu see lian-li kast meeldib, kahju, et nad matx versiooni sellest ei tee icon_razz.gif

samas kui vaadata lian-li kasti hinda (>$220), siis tulev kimera nova peaks kuskile $250 kanti tulema
suurused on vastavalt: (W)235mm (H)325mm (D) 330mm ja H x W x D: 300 x 170 x 333mm (H x W x D (overall): 350 x 170 x 343mm, 20.4L <- nova'l millegipärast kahed numbrid, uurin homme päeval täpsemalt, mis need tähendavad...)
ehk siis sisuliselt on nova väiksem ja mahutab matx + kõik vajalikud komponendid... kui jahutusomadused seejuures heaks jäävad, siis paremat nagu tahta ei oskagi... peale odavama hinna (janoh, tegelikult lian-li'l on ka optiline seade icon_smile.gif, samas puudub 3,5" koht, mis noval olemas)

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.07.2015 07:09:59 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
excalibur kirjutas:
londiste kirjutas:
kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida).


klaas käib pealt samuti ära ei peagi sahtlit lahti tegema


So? See peaks toda kipakat röögatu hinnaga lauda õigustama või?


Ma eeldan, et need lauad pole ikea mööblist ümberehitatud ja et nende arendamisega on ikka reaalsed disainerid tegelenud. (rõve näeb välja muidu küll jah kuid ilmseld pilt on petlik nats ja reaalsuses massiivsus natuke teine, mis pildilt paistab.
Igaleühele oma ja keegi ei pea midagi ostma kuid usun siiski, et üldiselt asi ikka toimib ja seisab püsti.
Sahtel ilmselt selleks, et saad kiirelt hdd või mälu lisada vms väikest nipet näpet. Ümberehitus käib ikka kui klaas maas. Ning olgem ausad palju sinna kasti asja tegelikult on, et seda mingi ilge probleemina välja tuua.
Alumiinium maksab.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.07.2015 18:34:01 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
samas kui vaadata lian-li kasti hinda (>$220), siis tulev kimera nova peaks kuskile $250 kanti tulema


Ma ei tea, kust sa seda hinda vaatad, aga Eestisse tellides maksab koos saatekuluga ~125€.
Suurem on Lian-Li TU200B, aga see on vist ka ITX.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 18:36:23 vasta tsitaadiga

von Wu, kust sa €125'ga vaatasid? ma võtsin newegg'i hinna.. seal tavaliselt okei... itx'ist kasu eniveis pole ja väikeste videokaartide peale ei viitsi ka kolida + 3.5" on vaja kasutada
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.