|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.04.2015 15:55:08
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Ma tean, et enamus ei arva nii aga mina arvan: Minu arust on tolmufiltrid üldse saatanast. Piiravad õhuliikumist ja tekitavad lärmi, need eemaldan ma alati. Lihtsalt tuleb tolmust arvutit rohkem puhastada. Essane tolmufilder on 5x hullem kui natuke tolmune ventikas. |
Krt ei teagi. Ideena on su jutus iva olemas. Samas kipub olema sedasi, et filtriga kasti tekib see siuke eriti peen mikrotolm mis otseselt ei ummista midagi, ilma filtrita kasti aga läheb sisse igast suurem sodi mis mõnusasti ummistab - eriti vesijahutuse radikat. Suures plaanis on üldse igast võred ventide ees ja taga saatanast.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.04.2015 16:25:08
|
|
|
filtreid tuleb tihemini puhastada lihtsalt
see oleneb paljuski arvuti asukohas lendleva tolmu kogusest. kui seda ikka palju on, siis ei taha kuidagi filtreid eemaldama hakata.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
22.04.2015 19:22:44
|
|
|
von Wu, Mis moodi need müra matid takistavad õhu liikumist kui nad on lihtsalt korpuse kaane küljes?
Auron, nagu londiste ütles sõltub palju see arvuti asukohast ja elamis tingimustest. Endal filtrid eemaldatud ja 3-6 kuu jooksul surveõhuga puhastanud ja masin näeb välja seest nagu uus. Samas mõnel on koos filtritega sama ajaga masin 2x hullem. Eriti siis kui mõni koduloom olemas, näiteks kass. Tuttav puhastab filtreid nädalas korra, selline villa kiht pidi ees olema.
Aga üldises plaanis tundub, et see filter täiesti uuena takistab juba päris korralikult õhuvoolu.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
22.04.2015 19:51:09
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
von Wu, Mis moodi need müra matid takistavad õhu liikumist kui nad on lihtsalt korpuse kaane küljes?
|
Augustatud kaantega korpused on üsna levinud. Oma korpusel ka "liigsed" avad müramatiga kinni kleebitud.
Aga see oli pigem irooniavarjundiga kommentaar sellele, et tolmufiltrid on saatanast, sest takistavad õhu liikumist. Kui juba vildikiht ees, siis muidugi, aga enam-vähem puhta filtriga küll kasti sissetemperatuuril olulist vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.04.2015 19:55:35
|
|
|
Peaks proovima viltriga ja ilma
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
22.04.2015 20:14:41
|
|
|
von Wu, Nõus, puhast filter kindlasti väga kasti temperatuurile ei mõju, aga õhuliikumist ta takistab kindlasti. Youtubes oli mingi video ka selle kohta, hetkel ei leia. Aga asi ongi selles, et filtri ette koguneb tolm oluliselt kiiremini kui lihtsalt see tolm kasti minnes tagant poolt välja puhutakse ja mingi % kasti jääb. Mida siis kastuaja surveõhuga mõne kuu möödudes välja puhub. See on muidugi minu arvamus, mõne jaoks on võibolla iga nädal filtreid pesta lihtsam.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
22.04.2015 20:40:27
|
|
|
Ise pooldaks ka filtrit, ikka parem puhastada, kui kõik vendi labasi ükshaaval tolmust puhtaks teha, siis radiaatorite pealt vendikaid maha kakkumine ja hiljem ka kokku ladumine... no siis ikka kuulaks natukene kõvemat vendilaatori müra. (ning osadel videokaartidel ka kaotab garantii kui jahuti maha võtad)
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
22.04.2015 23:15:16
|
|
|
| härrased, liigutan mõtteid custom veel suunas ja tarvis miskit vägevat korpust. mõttes on paksem 240mm või "normaalne" 360mm, süsteemi lähevad prose ja kaart ja muu juurdekuuluv (pump jne). NZXT H440 on midagi väärt? tundub väljast kena, minimaalne.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
23.04.2015 02:16:15
|
|
|
caramis, selline näiteks? http://www.tomshardware.com/news/thermaltake-core-x9-snow-edition,28976.html
Päris huvitav korpus paistab olevat, eraldi kambrid, 540mm! radikale koht, ventilaatoritele kohti rohkem kui tarvis. Ning saab veel teise samasuguse korpuse peale ehitada. Hind seejuures polegi väga jube, 190$ võrreldes, et mõnel sama suurel ja ägedal korpusel algab alles 300$-st.
Filtrite ning mürasummutajate kohapealt niipalju, et filter endal ka alumise ventika ning PSU ees, kasti 6k kohta kiikan, siis tolmu eriti polegi. Kast ka telliskivide peal;) Alt ei tule läbi filtri ning eest ei saagi, sest piisavalt kõrgel juba.
Mürasummutaja töötabki sel põhimõttel, et takistab õhu liikumist, sest kõrvaga kuuldav heli levibki õhulainetena;) Nii et mürasummutajat ilma õhuliikumise takistamiseta ei olegi võimalik. Oli ka kaanega kast kunagi, kaas oli alati lahti, sest muidu küttis kuumaks. Erilist usku mürasummutajatesse ei ole seetõttu.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
24.04.2015 14:27:46
|
|
|
caramis, define S, custom veele loodud Saadavuse osas pead natuke ootama Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.04.2015 19:00:49
|
|
|
| Ma ei ütleks, et see define S just aint veele mõeldud - täitsa adekvaatne on ka muidu korpusena, sest keskmisel kodukasutajal ei ole niikuinii mingit viit DVD pesa ega kaheksat 3,5 tollist kettakohta vaja.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
24.04.2015 19:29:53
|
|
|
Sel pole ju ühtegi DVD pesa. Siis võtaks pigem juba mõõtmetelt väikse korpuse.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.04.2015 21:25:04
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Sel pole ju ühtegi DVD pesa. Siis võtaks pigem juba mõõtmetelt väikse korpuse. |
Tänapäev vist mänguritel paljudel pole enam kobakat DVD kribajat masinas nagu ka endal mitte - niipalju kui vahest vaja kasutan välist kirjutajat/lugejat. Jahutus ka kastis parem kui ventidel midagi ees pole. Muidu aga jahh sul õigus, et siis pigem juba üldse väiksem korpus.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
26.04.2015 13:16:25
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
caramis, define S, custom veele loodud Saadavuse osas pead natuke ootama Eestis. |
kiiret pole
| Auron kirjutas: |
| Ma ei ütleks, et see define S just aint veele mõeldud - täitsa adekvaatne on ka muidu korpusena, sest keskmisel kodukasutajal ei ole niikuinii mingit viit DVD pesa ega kaheksat 3,5 tollist kettakohta vaja. |
Define R4 sõbral tundus väga tugev korpus olevat, masin seal sees oli hääletu. kast on küll suur, aga kui materjal ja koostekvaliteet on tugevad, peaks olema siiski võimalus detailide resoneerimisele minimaalne, mis tähendaks, et saaksin siiski rakendada HDD storage võimalust põdemata ketaste vibratsiooni võimendust korpuse kere poolt. NZXT H440 tundub visuaalselt ka vägev, aga ei kiideta selle õhuliikuvust ja kui toppida 360mm radikas ette, kaob võimalus suurte ketaste paigaldamiseks ilma niigi vähest õhuvoolu takistamata. ega see suur korpus halba tee, saabki mingi eriti "ämbri" reservuaariks panna ja annab põhjust SLi/XFire suunas liikuda
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
01.05.2015 19:49:38
|
|
|
Oleks küsimus enda nigela korpuse kohta. Täpsemalt tegu siis sellega: http://support.hp.com/us-en/document/c00786572
Kõik märgid hetkel viitavad sellele, et sees on mATX emaplaat. Kuid väga huvitab, kas saaks sisse panna ka ATX plaadi, sest tundub, et hetkelisele plaadile on mingi lisa PCI-plaat veel alla pandud. Ja kas 4 PCIE pesa ja 4 mälupesaga plaat üldse on matx ?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pixylar
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2012
|
12.05.2015 02:07:53
|
|
|
Tere oleks soov tellida valget värvi BitFenix Comrade aknaga küljepaneel tean ,et neosele sobib sama.
Eesti netipoodides nagu ei leidnud. Et ehk kellelgi on võimalik kuidagi tellida(kasutaja liiv äkki?).
Või on mõnda euroopa netipoodi mis eestisse seda saadaks?
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
12.05.2015 23:27:53
|
|
|
Pixylar, saan ehk abistada. Saatsin PS-i
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
14.05.2015 17:35:59
|
|
|
Silverstone FT02 eksisteerib? mingid tüübid kuskil foorumis rääkisid, et pidi vaikne olema ja värki.. Raven 05 jääb kitsaks veidi mul siin ja see rohke plastmass ei meeldi ka mitte, kuigi termodünaamilised omadused on kastil väga head
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
14.05.2015 19:54:45
|
|
|
Saksast 240.- kui kopikad loevad.
Mainin veel ära et Silverstone pole odav tootja aga samas väga kvaliteetne.miinuseks vähe võitu ruumi kaablite veoks emaplaadi taga ja suht jupp maad toitest ketasteni vedada.
Kui ikka kõik pesad kettaid täis siis peavalu juhtmete paigutamisel.
Suur pluss korra kuus pesed filtrid puhtaks ja jälle hooleta aastas korra võtan suruõhu kätte ja lasen puhtaks.
https://www.caseking.de/shop/catalog/Silverstone-SST-FT02B-USB-30-Fortress-black::17214.html
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
14.05.2015 20:09:53
|
|
|
| kuradikurat no.. teema, et suurem korpus oleks maruhää, aga mida ma tulevase reference crossfirega peale hakkan. Define R5 saab hakkama, kui ette 2x140mm panna, moduvendid kinni jätta ja tagumine exhaust eemaldada?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.05.2015 20:13:52
|
|
|
| caramis, no aga ravenisse ei mahu siis CF ve?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
14.05.2015 21:47:01
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| caramis, no aga ravenisse ei mahu siis CF ve? |
mahub, aga mulle ei meeldi see, kuidas plastmass seda korpust koos hoiab. RV05 täidab oma eesmärki väga hästi. tean, et RV02 ja FT02 mahutavad ka vesijahutust, kui peaks kunagi isu sellise porno järgi tekkima, aga praegu siiski keiss õhujahutuses. tuleb jälle masin laiali võtta, et üks videokaardi toitekaabel juurde pista.. ilged mured, eks
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.05.2015 23:15:31
|
|
|
mõtled üle. topi 2tk sisse, võta r5-l paar vendiauku lahti, topi sinna vendid ja edasi hakka muretsema siis kui tõesti ära jahutada ei suuda
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
15.05.2015 00:27:00
|
|
|
| londiste kirjutas: |
mõtled üle. topi 2tk sisse, võta r5-l paar vendiauku lahti, topi sinna vendid ja edasi hakka muretsema siis kui tõesti ära jahutada ei suuda  |
moduvente mõtled? miks neid vaja lahti kakkuda on, kui kaardid on ref. jahutiga?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.05.2015 00:33:20
|
|
|
ka reference ei tähenda, et automaatselt kõik lill on.
õhku suruvad blowerid välja läbi kitsa pilu kaardi taga - see kütab reeglina nii kaarti kui ka korpust sealt ümbert. kahe kaardiga seda enam.
samuti tahavad need üsna korraliku jaheda õhu pealevoolu.
moduvente v-o mitte, lisaks tavalisele ees ja taga ventidele kas ette teine ja/või alla mõni kindlasti. küljele tasub ka kaaluda kui muidu käest ära läheb.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
15.05.2015 01:05:22
|
|
|
| londiste kirjutas: |
ka reference ei tähenda, et automaatselt kõik lill on.
õhku suruvad blowerid välja läbi kitsa pilu kaardi taga - see kütab reeglina nii kaarti kui ka korpust sealt ümbert. kahe kaardiga seda enam.
samuti tahavad need üsna korraliku jaheda õhu pealevoolu.
moduvente v-o mitte, lisaks tavalisele ees ja taga ventidele kas ette teine ja/või alla mõni kindlasti. küljele tasub ka kaaluda kui muidu käest ära läheb. |
kui Ravenis kaks 140mm AirPenetratorit jahutavad kahekesi süsteemi ära, siis ei tohiks R5-s vist sama häda olla, ega? ma olen kohati aeglase taibuga, vabandan
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.05.2015 09:20:36
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| caramis, no aga ravenisse ei mahu siis CF ve? |
mahub, aga mulle ei meeldi see, kuidas plastmass seda korpust koos hoiab. RV05 täidab oma eesmärki väga hästi. tean, et RV02 ja FT02 mahutavad ka vesijahutust, kui peaks kunagi isu sellise porno järgi tekkima, aga praegu siiski keiss õhujahutuses. tuleb jälle masin laiali võtta, et üks videokaardi toitekaabel juurde pista.. ilged mured, eks  |
On sul ikka mured Aga muidu jahh, endal raveni seeria suhtes algusest peale sama häda olnd, et ein meeldi see plastiku värk ja disain oma lapsiku transformeliku nurgelisusega ei muuda ka asja paremaks. FT02 on igati tank - kasutajal liiv on see olnud ja vähemalt siis oli väga rahul aga kuna inimesel käib palju jubinaid läbi siis üks asi kaua ei püsi. FT02 on tore asi jahh, praegusel hetkel lihtsalt sellise lihtkasutaja vajadust arvestades muidugi on mõned asjad isegi liiga palju nagu kettakohad ja üldse see kolmanda ventika sektsioon. Selles suhtes on FT05 hästi tore - raveni sarnane aga oluliselt soliidsem ja kvaliteetsem - Eestis hind aint absurdselt kõrge.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
15.05.2015 12:00:53
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| caramis, no aga ravenisse ei mahu siis CF ve? |
mahub, aga mulle ei meeldi see, kuidas plastmass seda korpust koos hoiab. RV05 täidab oma eesmärki väga hästi. tean, et RV02 ja FT02 mahutavad ka vesijahutust, kui peaks kunagi isu sellise porno järgi tekkima, aga praegu siiski keiss õhujahutuses. tuleb jälle masin laiali võtta, et üks videokaardi toitekaabel juurde pista.. ilged mured, eks  |
On sul ikka mured |
jah
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoobarEst
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2011
|
06.06.2015 19:56:26
|
|
|
Sain oma Node 304-ja kätte, aga emaplaat jõuab alles esmaspäeval. Ootamise ajal tuleb ju midagi põnevat teha
Esimene katse pleksiklaasi kasutades. Augud sai ka puuritud, et õhku saaks vähemalt.
Enda silmale jäi väga viisakas.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
08.07.2015 21:59:50
|
|
|
Juan Pablo, Sellist lahendust olen ma juba aastaid mõelnud. Aga sellisel juhul teeksin ma ise. Aga pole veel selleni jõudnud.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.07.2015 22:30:54
|
|
|
kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida).
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.07.2015 22:42:50
|
|
|
Seetõttu tulekski ise teha, saaks stabiilse asja vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
09.07.2015 07:59:50
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida). |
Kui taha jalgade juurde seinakinnitused teha ja tüüblitega kinni lasta, siis saaks isegi asja
Tõsi, see laud näeb liiga ebastabiilne välja
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.07.2015 11:57:40
|
|
|
mis korpus on võimalikult väike (mATX mobo), samas mahutab 160mm kõrguse jahuti (võib kompromissi teha selle arvelt vesijahutusega), 310mm GPU, 2x3.5" HDD, 2x2.5", 5.25" (võib slimline olla), on korraliku jahutusega ja ehk ka käepidemega?
Hetkel tundub, et ainuke variant on oodata Kimera Industries Nova't http://www.kimeraindustries.com, ainult, et selle hind tuleb ~$250, plus ta ei mahuta vist ka kaht 3.5" ja optilist ei saa kasti sisse panna..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
09.07.2015 12:09:52
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida). |
klaas käib pealt samuti ära ei peagi sahtlit lahti tegema
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
09.07.2015 19:54:55
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida). |
klaas käib pealt samuti ära ei peagi sahtlit lahti tegema |
So? See peaks toda kipakat röögatu hinnaga lauda õigustama või?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.07.2015 20:44:43
|
|
|
lian li-l on muidugi ka paar pealtnäha oluliselt mõistlikumat lauda olemas: dk-q2 ja dk-03.
sama hinnaklass kuid saadavusega paistab hetkel veel natukene nadi olema.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
09.07.2015 21:05:20
|
|
|
| rmc kirjutas: |
mis korpus on võimalikult väike (mATX mobo), samas mahutab 160mm kõrguse jahuti (võib kompromissi teha selle arvelt vesijahutusega), 310mm GPU, 2x3.5" HDD, 2x2.5", 5.25" (võib slimline olla), on korraliku jahutusega ja ehk ka käepidemega?
Hetkel tundub, et ainuke variant on oodata Kimera Industries Nova't http://www.kimeraindustries.com, ainult, et selle hind tuleb ~$250, plus ta ei mahuta vist ka kaht 3.5" ja optilist ei saa kasti sisse panna.. |
http://www.bitfenix.com/global/en/products/chassis/prodigy-m
Tellisin just omale Arvutitargast eritellimusena.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
09.07.2015 21:24:36
|
|
|
| Mul aerocool DS Cube ning samuti väga rahul. Kuigi eeldan, et soovid midagi veel väiksemat?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.07.2015 22:07:36
|
|
|
argottt, hetkekorpus on 320x170x415, suuremat ei taha..
duxdery, jep. hetkel tundub, et nova ainuke sobiv ja seda ka kergete mööndustega :/.. kastikuju, materjalid ja handle sobivad ideaalselt..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
10.07.2015 02:24:43
|
|
|
paar nädalat Corsair Obsidian 250D nüüd kasutuses olnud ja üllatavalt ruumikas korpus on, kus käsipidi sees sonkida. miinuseks see, et üle 145mm torni sisse ei mahuta ja väga laia PCBga videokaarti ka sisse ilma trikitamiseta ei mahuta. overall kõva kast ja varsti on aeg vist veidi moddima hakata
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.07.2015 04:01:54
|
|
|
von Wu, mini-itx peale ei taha minna, sest üleminekukulud oleks ebamõistlikult suured... mini-itx on plaanis küll, ent siis kui kooslus väljavahetamist vajab... jõudluse kohapealt... üldiselt eelistaks ka, et mini-itx plaadid omale 4x dimm slot'e saaks, kuigi see määrav tegelikult ei ole.. lihtsalt rami lisamine on kõvasti lihtsam
point selles ongi, et tahaks väiksemat korpust, ent ei tahaks matx formaadist loobuda, lisaks oleks vaja, et mahuks sisse standardsuuruses jupid.. kõrge cpu jahutus ei ole "must", saab asendada ka AIO veega, ent videokaardi suhtes võiksid suuruspiirangud ikka suhteliselt olematud olla...
muidu see lian-li kast meeldib, kahju, et nad matx versiooni sellest ei tee
samas kui vaadata lian-li kasti hinda (>$220), siis tulev kimera nova peaks kuskile $250 kanti tulema
suurused on vastavalt: (W)235mm (H)325mm (D) 330mm ja H x W x D: 300 x 170 x 333mm (H x W x D (overall): 350 x 170 x 343mm, 20.4L <- nova'l millegipärast kahed numbrid, uurin homme päeval täpsemalt, mis need tähendavad...)
ehk siis sisuliselt on nova väiksem ja mahutab matx + kõik vajalikud komponendid... kui jahutusomadused seejuures heaks jäävad, siis paremat nagu tahta ei oskagi... peale odavama hinna (janoh, tegelikult lian-li'l on ka optiline seade , samas puudub 3,5" koht, mis noval olemas)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
10.07.2015 07:09:59
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| excalibur kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| kui selle reviewsid lugeda, siis seda nimetatakse pea igas reviews ebastabiilseks lauana liiga kerge ümber ajada (ja/või sahtlit välja tõmmates raske püsti hoida). |
klaas käib pealt samuti ära ei peagi sahtlit lahti tegema |
So? See peaks toda kipakat röögatu hinnaga lauda õigustama või? |
Ma eeldan, et need lauad pole ikea mööblist ümberehitatud ja et nende arendamisega on ikka reaalsed disainerid tegelenud. (rõve näeb välja muidu küll jah kuid ilmseld pilt on petlik nats ja reaalsuses massiivsus natuke teine, mis pildilt paistab.
Igaleühele oma ja keegi ei pea midagi ostma kuid usun siiski, et üldiselt asi ikka toimib ja seisab püsti.
Sahtel ilmselt selleks, et saad kiirelt hdd või mälu lisada vms väikest nipet näpet. Ümberehitus käib ikka kui klaas maas. Ning olgem ausad palju sinna kasti asja tegelikult on, et seda mingi ilge probleemina välja tuua.
Alumiinium maksab.
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
10.07.2015 18:34:01
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| samas kui vaadata lian-li kasti hinda (>$220), siis tulev kimera nova peaks kuskile $250 kanti tulema |
Ma ei tea, kust sa seda hinda vaatad, aga Eestisse tellides maksab koos saatekuluga ~125€.
Suurem on Lian-Li TU200B, aga see on vist ka ITX.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.07.2015 18:36:23
|
|
|
von Wu, kust sa €125'ga vaatasid? ma võtsin newegg'i hinna.. seal tavaliselt okei... itx'ist kasu eniveis pole ja väikeste videokaartide peale ei viitsi ka kolida + 3.5" on vaja kasutada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|