Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2015 23:44:04 vasta tsitaadiga

Fantomas, oskavad küll kohale toimetada tervelt. Pealegi saad pakendi üle vaadata, kui allkirja annad.

Netist tellides võid teleka tagasi ka saata 14 päeva jooksul, kui taustavalgus pole ühtlane või mingid muud probleemid esinevad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2015 23:51:09 vasta tsitaadiga

Fantomas kirjutas:
Mõtlesin,et ei viitsi oodata ja ostan natuke prema teleka ära.Kuna olen rohkem SD tarbija,siis arvan,et 40-42 tolli oleks 2,5m pealt ainus õige valik.Häda on selles,et maal elades on mul ainult aeglane KÕU nett ja telekat kasutaks ainult USB pealt kraami vaatamiseks.Aga olen lugenud,et need Smart Tv`d tahavad kohe uuendusi tirida ja mida kõike veel.Kas saab ainult sedasi,et lükkan teleka vooluvõrku ja mälupulga külge ning pilt jookseb või peab ennem uuendused peale laadima(preguste ilmadega oleks kõuga see võimatu)?Ning kas kullerid ikka oskavad tervelt telekaid kohale tuua?

Kui mõne tuttava või sugulase juures kiiret netti saad kasutada, siis võid telekale tarkvarauuenduse ka mälupulga peal sneakerneti teel kohale toimetada. icon_wink.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fantomas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2008




sõnum 30.04.2015 00:23:48 vasta tsitaadiga

Tänud vastuste eest rahvas!Olen uurinud,et H6400 oleks täna parim valik,sest ma ei osta oma elu viimast telekat ja suurem summa tasub magama panna,siis kui on juba midagi väga head saadaval matt/oled näiteks ja loomulikult ka seda suurt summat mida magama panna.Tegin siis mõõtmisi ja paraku lööb silma särama 48 tolli puhul,kuid kas sellise suuruse juures ei hakka kehvem pilt oma kvaliteediga kannatama,kui kaugus vaatamiseks oleks 2,5 meetrit.40 ja 48 tollise hinnaline vahe on samuti umbes sada ühikut,kui 48 puhul oleks tunne,et sain ka midagi oma raha eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2015 00:32:56 vasta tsitaadiga

mida sa sealt pulga pealt vaatama hakkad, cam rippe? icon_biggrin.gif
48 igal juhul thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fantomas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2008




sõnum 01.05.2015 09:51:39 vasta tsitaadiga

UE48H6400 on hetke hinnaga tõsine value of money.Ekraani läikimine on suhteliselt olematu ja ei sega üldse.Igasugune SD kraam jookseb täiesti rahuldavalt ning ka sound on suht okei.Normaalse helitugevuse juures ajab asja täiesti rahuldavalt ära.Vaatasin just tänase päeva puhul Senna filmi ja müra oli piisavalt.Smart süsteemi kohta ei oska aga midagi kosta.3D prooviks proovisin ka ühest teatavast kohast kiirelt hangitud pisikest klippi,aga ei saanud ja ei saanud...proovisin mitu korda ja mitut moodi...ei tea mis häda oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 01.05.2015 23:30:07 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda et miks thompson telekas ei leia tarkvara uunedust????olen proovinud wifi ja kaaliga.koguaeg annab mingi teade, et mingi kettas ei olemas või ei leia siis..praegu telekal tehase tarkvara peal,sest uuendust on võimatu teha või otsita.....
http://www.euronics.ee/t/47736/televiisorid/46-full-hd-led-lcd-teler-thomson/46fu5553
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 23:31:49 vasta tsitaadiga

Ju siis ei ole uuendust. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.05.2015 23:34:00 vasta tsitaadiga

Või peab uuendamiseks USB pulk teleri küljes olema, kuhu uuendus laetakse ja sealt siis uuendatakse.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 02.05.2015 00:13:18 vasta tsitaadiga

kui kaabli või wifiga teen uuendust.tuelb selline text.

kaabel.searching....
failed to login,please check and reconnect again!
warning:durning the process.do not power off, unplug disk and lost network as this will lead to defective TV set.if you don't want update software,please press'exit key!

wifi.....mingi antenni peab yhendama,et ytlse ühendaks wifi.
siis otsib mingi teatud aja uuendust.siis tuleb sõnum disk is not ready to use,please insert disk.kui pannen sina mingi mälupulga sisse,siis yttleb connection fail.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.05.2015 00:18:55 vasta tsitaadiga

jake28, niisiis.
Lae siit alla oma teleri tarkvara. Paigalda see fail "upgrade_loader.pkg" lahtipakituna soovitatavalt tühjale USB pulgale ja ühenda see teleriga.
http://www.thomsontv.eu/resources/Product/common/V8-MT25F01-LF1V402_PKG_USB.zip

Ja loe järgnev tekst sealt pdf failist läbi, kuidas paigaldada.

Spoiler Spoiler Spoiler


PS. Enne, kui hakkad uuendama, veendu, et tegu on ikka sinu teleri mudeliga ja tarkvara on just sellele mudelile mõeldud.
Ma linkisin selle faili, vastavalt sinu toodud teleri mudeli viitele.
http://www.thomsontv.eu/flat-screen-televisions-led/u5-black-series/46FU5553-tv-46-inches

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 03.05.2015 17:31:34 vasta tsitaadiga

Panasonic TX-48AS640E

Saan ma õigesti aru ,et on aktiiv 3D prille vaja?
Ja kustkõige soodsamalt saaks neid?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 08:36:55 vasta tsitaadiga

Aktiiv jah, aga vähemalt 2 paari peaks ju kaasas olema.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2015 14:58:54 vasta tsitaadiga

Euronicsis S-UHD telekatel juba ale - http://www.euronics.ee/tooted/c/1560
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 15:48:22 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Euronicsis S-UHD telekatel juba ale - http://www.euronics.ee/tooted/c/1560

Lao tühjendusmüük juba või? icon_wink.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:12:10 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/516932/
keegi omale soetanud ei ole?
hind hakkab vaikselt talutavuse poole liikuma. lg iirc rääkis midagi 55" kontekstis 1.5k raha 2016 aastal vms.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:28:09 vasta tsitaadiga

Kodanik 486 tõi selle omale koju, aga ta on maru kitsi oma muljetega. Proovisin küll pinnida, aga suurt midagi:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8519693&highlight=486#8519693

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 18:12:48 vasta tsitaadiga

Peale viimast tarkvarauuendust on WebOS '14 mudelid ütleks et 2x kiiremad.

viimati muutis anubis 04.05.2015 21:00:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 20:29:47 vasta tsitaadiga

uued odavkäkkbilibzid üllatavad endiselt. mõnel saab kiirotsingu dvb-c s kätte ukraina, mõnel rumeenia riigi alt..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 23:24:06 vasta tsitaadiga

anubis, 04.45.04?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 06:23:07 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
anubis, 04.45.04?

Jep, UHD näitab seda millegipärast kui 4.54.04, kuigi uuendusfile ise oli 04.45.04.

Sisselülitamisest kuni smartmenüü ilmumiseni ~10s.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 09:17:55 vasta tsitaadiga

Mis kuupäevaga see uuendus on?. Enda telekas istub 04.41.32 .(730V on siis mudel) Eesti lehe peal pole enam mingit uuendust icon_biggrin.gif UK peal on täitsa olemas. Kas selle võib sealt selga lükata? icon_rolleyes.gif

viimati muutis Margus 05.05.2015 09:23:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 09:23:23 vasta tsitaadiga

Tõmba USBle, OTA nad pakuvad paraja viitega uuendusi.

Saksa/UK lehel suht tihti uuendused.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 09:25:05 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mis kuupäevaga see uuendus on?.

http://www.lg.com/uk/support-product/lg-55LB730V
20/04/2015 justkui...

-Margus- kirjutas:
Kas selle võib sealt selga lükata? icon_rolleyes.gif

Jah.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 09:49:50 vasta tsitaadiga

Tehtud icon_biggrin.gif . On jah kiirem kui enne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 10:21:43 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mis kuupäevaga see uuendus on?. Enda telekas istub 04.41.32 .(730V on siis mudel) Eesti lehe peal pole enam mingit uuendust icon_biggrin.gif UK peal on täitsa olemas. Kas selle võib sealt selga lükata? icon_rolleyes.gif
Eesti lehel pole jah enam peeruhaisu ka. UK lehelt ma oma telekamudelit ei leidnud, saksa lehel oli olemas koos uuendusega. LG kodulehele täiesti tüüpiline nähtus, mida kohatud ka muude seadmete puhul.
Aga mul tuli see viimane uuendus automaatse uuenduse kaudu ja paigaldatud juba mitu nädalat tagasi. Eelviimane ei tulnud, see tuli käsitsi LG kodukalt sikutada - siis veel oli eestikeelsel kodukal tarkvara olemas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 11:42:40 vasta tsitaadiga

Kusjuures kanalivahetus läks ka kiiremaks (DVB-C)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 12:12:01 vasta tsitaadiga

Mhmh, kõik on kiirem.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 15:56:25 vasta tsitaadiga

Seoses Astra 2G satelliidiga sattusin lugema ühte huvitavat lugu, mille võiks ka siin teleriteemas ära märkida.

http://www.astra2sat.com/8k-tv-will-be-the-limit/

tsitaat:
8K TV will be the limit

UHDNHK Executive Research Engineer Masayuki Sugawara, from NHK’s Science & Technology Research Laboratories, has stated that NHK would start experimental transmissions of 8K/Super HiVision (7680 x 4320 pixels) and which would be “ultimate television”.

Sugawara, as reported by Large Display Monitor’s Chris Chinnock, in a response to a question from an audience member as to whether something bigger and better might follow on from 8K, said “No, it’s really the ultimate, there won’t be [anything] beyond that.”

The 4K/8K UHDTV broadcast roadmap laid out by the Japanese government and the Next Generation Television & Broadcasting Promotion Forum (NexTV-F) includes conducting 8K test broadcasting via satellite in 2016, leading to commercial broadcasting services starting in 2018.The UHD standardisation process has been underway at the Association of Radio Industries and Businesses (ARIB), in cooperation with the Telecommunications Council, Japan.

There will be 8K test transmissions next year from the Rio Olympics, and the 2018 World Cup from Russia, and all ahead of 2020 Tokyo Olympics by which time full-scale transmissions will be on air.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 06.05.2015 16:25:35 vasta tsitaadiga

Kuidas see tarkvara uuendamine siis käib. Leidsin saksa lg lehelt sobiliku tarkvara 04.45.04, panin pulgale, usb pessa, kuid midagi ei toimu icon_rolleyes.gif
kas tuleb kuskilt sundida uuendama ?
telekas 50LB670V ja hetkel tarkvara 04.41.36

_________________
www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 18:54:28 vasta tsitaadiga

Kasulik oleks lugeda sealtsamast leitud õpetust. Ehk siis tühjale pulgale LG_DTV kaust, lahtipakitud fail sinna, pulk teleri külge. Kui on mitu faili, siis alustuseks vaid väiksema numbriga fail.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 06.05.2015 22:34:37 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kasulik oleks lugeda sealtsamast leitud õpetust. Ehk siis tühjale pulgale LG_DTV kaust, lahtipakitud fail sinna, pulk teleri külge. Kui on mitu faili, siis alustuseks vaid väiksema numbriga fail.


Jama oligi selles ,et see õpetus ei avanenud, suurus ka 0 kb icon_smile.gif ,aga proovin järgi siis selle kausta asja.

_________________
www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 22:48:09 vasta tsitaadiga

Veidikene allpool oli PDF fail, see küll avaneb probleemideta.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 07.05.2015 11:50:20 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Veidikene allpool oli PDF fail, see küll avaneb probleemideta.


Võibolla tõesti ,ei pannud tähele, aga tänud aitamast thumbs_up.gif , sain tehtud.

_________________
www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 12:11:11 vasta tsitaadiga

50LB650V@04.45.04 ei tähelda mingit vahet. Uimab samamoodi ja browseril ikka screensaver mida disableda ei saa. icon_sad.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 13:32:16 vasta tsitaadiga

tee tehaseseadete taastamine, profülaktika mõttes
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 17:25:56 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
tee tehaseseadete taastamine, profülaktika mõttes

Oli kasu! Oleks nagu kiirem tõesti ja tekkis ka screen saver on/off võimalus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 17:56:23 vasta tsitaadiga

Olen 55" FHD teleka otsingul ja praegu on jäänud silma LG 55LB6xx seeria.
WebOS oleks suur pluss. 3D ei ole nii tähtis.

Nagu ma aru saan siis need 55LB6xx viimased 2 numbrit näitavad enamjaolt millise jalaga tegu on. Kas 55LB7xx ja 55LB8xx seeria on millegi hea võrra parem? LG kodulehe võrdlus vähe ütlev.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.05.2015 18:34:13 vasta tsitaadiga

Mesasja? icon_rolleyes.gif

tsitaat:
Google, teenusepakkuja YouTube app´ile Sony televiisorites, teatas oma ametlikul kodulehel 22. jaanuaril 2015, et Google ei toeta edaspidi YouTube app´i edastamist osades seadmetes alates 20. aprill 2015. Google otsuse tulemusena ei ole osades vanemates Sony telerites ning video- ja audioseadmetes enam võimalik kasutada YouTube app´i.

Vabandame tekkinud olukorra pärast!
http://www.miterassa.ee/sonycenter/uudised/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 20:02:53 vasta tsitaadiga

Google tõmbab oma edasiarendustega vist päris paljudele vanematele seadmetele youtube supporti maha. Eks tootjad saaks koostöös ikka seda äppi edasi arendada, aga ega vist ei viitsita, kogu selle kiire tehnoloogilise arengu käigus.

edit: ahjaa, jutt oli vanematest Apple TV seadmetest:
http://www.geekwire.com/2015/youtube-ends-support-for-older-apple-tvs-smart-tvs-and-other-devices/
https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=et

jägaja kirjutas:
Mesasja? icon_rolleyes.gif

tsitaat:
Google, teenusepakkuja YouTube app´ile Sony televiisorites, teatas oma ametlikul kodulehel 22. jaanuaril 2015, et Google ei toeta edaspidi YouTube app´i edastamist osades seadmetes alates 20. aprill 2015. Google otsuse tulemusena ei ole osades vanemates Sony telerites ning video- ja audioseadmetes enam võimalik kasutada YouTube app´i.

Vabandame tekkinud olukorra pärast!
http://www.miterassa.ee/sonycenter/uudised/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.05.2015 04:21:54 vasta tsitaadiga

kell vist hommik juba, aga 4k telekad 3d-d näitavad 1080p-d passive, on kummaline, et 3-d filme vähe.
elamus on super. ..Endal nö, active pana plasma. Prometheust bu ray plaadi pealt korduvalt vahin.
Nu kurat ei peaks ju 3d surnud olema.

muuseas Usa netflixi-st soovitan Oscari multikat 3-d vaadata. tuju sitt, pärast hea icon_biggrin.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 12:29:13 vasta tsitaadiga

LG WebOS uuendusega 04.45.04 tasuks olla ettevaatlik: http://www.lgwebos.com/topic/1865-lg-47lb670v-bricked-after-self-update/

Mul on ka sellega mingi jura...

Kõigepealt leidsin, et HbbTV ei tööta enam. Hiljem, kui proovisin LG Store appi avada, siis see näitas ainult splashi ja andis lõpuks teate, et võrguühendus puudub. Samal ajal brauser töötas normaalselt, nii et ühendus oli olemas. Sai igaks juhuks ka ruuterile restart tehtud, kaablit vahetatud, telekal DNS serverit vahetatud - tulemus null. Samuti ei käivitunud Youtube app jt interneti-TV appid, Skype, AccuWeather jne. Ka ei toiminud LG kontole sisselogimine - näitas vaid musta ekraani. Brauser oligi vist ainuke internetti ühenduv toimiv asi. Kohtvõrgus töötas ka SmartShare (DLNA).

Siis tegin telekale factory reseti, valisin kohe alguses LG service country kohale Estonia ja proovisin uuesti - ikka täpselt sama lugu. Vahetasin selle asemele UK - midagi ei muutunud.
Uus factory reset, service country kohe UK - endine lugu.
Üritasin sama firmware'i uuesti paigaldada, aga kuna teleka meelest on see juba paigaldatud, siis ei võtnud ta vedu.

Võtsin kontakti LG-ga, kirjeldasin probleemi. Järgmisel päeval sain sealt soovituse telekas remonti viia (lisatud nimekiri ettevõtetega Tallinnas, kes remonti teostavad). Või siis saata neile enda aadress, et nad saaksid tehniku mulle koju saata (kohalesõidu hinda kahjuks ei mainitud). Nojah... Ma pole tarkvaraprobleemide korral harjunud sellise lähenemisviisiga, eriti kui sellega kaasneb 47" teleka suuruse kolaka transportimine. Oleks midagi füüsiliselt katki, siis on arusaadav, aga see...

Eile õhtul avastasin, et järsku on kõik eelnevalt tõrkunud appid toimima hakanud täitsa iseenesest icon_eek.gif . Kõigepealt avanes LG Store, AccuWeather, Youtube. LG kontole sisselogimine hakkas ka toimima (mitte et sellest mingit tolku oleks mul). Sain storest uuesti paigaldada Skype'i jt appe. Service country endiselt UK. Vahetasin Eesti peale ja ikka töötas kõik.
Endiselt ei toimi HbbTV.

Vaatan ja uurin veel natuke mõnel lähemal päeval ja üritan venelaste õpetuse järgi OS-ile downgrade'i teha eelmisele versioonile, kui muu ei aita. Mul on küll teleka pakend veel alles õnneks, nii et transport ehk väga hull poleks, aga ikkagi kaasneb sellega Tallinna sõitmine ja vähemalt ühe päeva raiskamine, mis siis et "remont" käib garantii alla ja on tasuta. Ajuvaba on sõita 200+ kilti, et suurele kolakale seadmele tarkvara uuesti paigaldada või downgrade'ida icon_confused.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 13:21:14 vasta tsitaadiga

Kui kõik kooris kisama hakkavad, siis on ehk lootust, et järgmine tarkvara uuendus tuleb tavapärasest kiiremini, polekski ehk vaja telerit kuhugi tassima hakata.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 13:25:41 vasta tsitaadiga

Mul toimis 32LB650 peal kõik ilma muredeta edasi (HbbTV, YT, Netflix, BBC iPlayer). Samas pole mul väga "tavakasutaja" koduvõrgulahendus ka...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 13:29:20 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
LG WebOS uuendusega 04.45.04 tasuks olla ettevaatlik: http://www.lgwebos.com/topic/1865-lg-47lb670v-bricked-after-self-update/

Mul on ka sellega mingi jura...

Kõigepealt leidsin, et HbbTV ei tööta enam. Hiljem, kui proovisin LG Store appi avada, siis see näitas ainult splashi ja andis lõpuks teate, et võrguühendus puudub. Samal ajal brauser töötas normaalselt, nii et ühendus oli olemas. Sai igaks juhuks ka ruuterile restart tehtud, kaablit vahetatud, telekal DNS serverit vahetatud - tulemus null. Samuti ei käivitunud Youtube app jt interneti-TV appid, Skype, AccuWeather jne. Ka ei toiminud LG kontole sisselogimine - näitas vaid musta ekraani. Brauser oligi vist ainuke internetti ühenduv toimiv asi. Kohtvõrgus töötas ka SmartShare (DLNA).

Siis tegin telekale factory reseti, valisin kohe alguses LG service country kohale Estonia ja proovisin uuesti - ikka täpselt sama lugu. Vahetasin selle asemele UK - midagi ei muutunud.
Uus factory reset, service country kohe UK - endine lugu.
Üritasin sama firmware'i uuesti paigaldada, aga kuna teleka meelest on see juba paigaldatud, siis ei võtnud ta vedu.

Võtsin kontakti LG-ga, kirjeldasin probleemi. Järgmisel päeval sain sealt soovituse telekas remonti viia (lisatud nimekiri ettevõtetega Tallinnas, kes remonti teostavad). Või siis saata neile enda aadress, et nad saaksid tehniku mulle koju saata (kohalesõidu hinda kahjuks ei mainitud). Nojah... Ma pole tarkvaraprobleemide korral harjunud sellise lähenemisviisiga, eriti kui sellega kaasneb 47" teleka suuruse kolaka transportimine. Oleks midagi füüsiliselt katki, siis on arusaadav, aga see...

Eile õhtul avastasin, et järsku on kõik eelnevalt tõrkunud appid toimima hakanud täitsa iseenesest icon_eek.gif . Kõigepealt avanes LG Store, AccuWeather, Youtube. LG kontole sisselogimine hakkas ka toimima (mitte et sellest mingit tolku oleks mul). Sain storest uuesti paigaldada Skype'i jt appe. Service country endiselt UK. Vahetasin Eesti peale ja ikka töötas kõik.
Endiselt ei toimi HbbTV.

Vaatan ja uurin veel natuke mõnel lähemal päeval ja üritan venelaste õpetuse järgi OS-ile downgrade'i teha eelmisele versioonile, kui muu ei aita. Mul on küll teleka pakend veel alles õnneks, nii et transport ehk väga hull poleks, aga ikkagi kaasneb sellega Tallinna sõitmine ja vähemalt ühe päeva raiskamine, mis siis et "remont" käib garantii alla ja on tasuta. Ajuvaba on sõita 200+ kilti, et suurele kolakale seadmele tarkvara uuesti paigaldada või downgrade'ida icon_confused.gif


kas softi upgrade tegid mälupulgaga või uuendas teler end ise?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 13:46:58 vasta tsitaadiga

Ise sikutas seekord, eelmise tegin käsitsi pulga pealt, sest telekas ise millegipärast seda ei leidnud. Enne seda on ka telekas ise hakkama saanud uuendamisega.

Sakslastel ka sama lugu: http://m.heise.de/newsticker/meldung/Automatisches-webOS-Update-legt-LG-Fernseher-lahm-2595872.html

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 13:55:15 vasta tsitaadiga

probleem oli just nende teleritega, mis end automaatselt uuendasid LG serveritest. mälupulgalt uuendatud 04.45.04 pidi ilusti toimima. õhtul vaatan üle, mis versioon endal peal on, sest eile teler uuendusi ei leidnud ja omateada pole ühtegi uuendust ka tehtud.
huvitav on see, et sul teler päris telliseks ei flashitud. nüüd ringleb allalaetaval kujul ka 04.45.15.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 14:18:23 vasta tsitaadiga

Saksa, Eesti, Soome, Ungari, Türgi ega Vene lehel veel 47LB670V jaoks 04.45.15 ei pakuta, UK lehel puudub vastav mudel. Vist ei ole sellele mudelile veel seda versiooni? Või ringleb see kusagil mitteametlikult?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 14:40:21 vasta tsitaadiga

mitteametlikult http://webos-forums.ru/topic3130.html
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 23:18:25 vasta tsitaadiga

Kuna ta mul peaaegu normaalselt töötab praegu, siis ma vist parem ei hakka torkima, enne kui uus versioon beetastaadiumist väljub ja ametlikult avaldatakse.
Aga aitäh hea lingi eest, leidsin sealt muudki huvitavat.

Ise ka imestan, et päris telliseks ei läinud, vaid selle asemel jäi uuendus kuidagi poolikuks. Ja veel rohkem imestan, et iseenesest hakkasid lõpuks need vigased asjad tööle. Kahel päeval sai proovitud LG Store't jm appe käima panna ja tulemusteta. Ja siis kolmandal, ilma et ma midagi vahepeal teinud oleksin, hakkas kõik peale HbbTV uuesti tööle. Telekas isegi tuvastab HbbTV striimi (PID-i?) olemasolu (kanali infos on olemas), aga nähtavasti ei lähe see käima, n.ö "HbbTV brauser" kas ei käivitu või ei pääse võrku. HbbTV toe välja- ja sisselülitamine ei muuda seejuures muud, kui väljalülitatuna ei näe TasutaTV kanali infos enam HbbTV olemasolu.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 23:13:33 vasta tsitaadiga

teler 47lb671v, lasin USB pulgalt peale starfish-dvb-secured-m14tv-32.arches-3246-04.45.04-prodkey_usb_V3_SECURED.epk tarkvara.
huvitav oli, et teler ise uuendusi ei leidnud. enne oli peal 04.41.42
kõik toimib, hbbtv brausib ja avaneb nagu ennegi.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.