|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
29.04.2015 23:44:04
|
|
|
Fantomas, oskavad küll kohale toimetada tervelt. Pealegi saad pakendi üle vaadata, kui allkirja annad.
Netist tellides võid teleka tagasi ka saata 14 päeva jooksul, kui taustavalgus pole ühtlane või mingid muud probleemid esinevad.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.04.2015 23:51:09
|
|
|
| Fantomas kirjutas: |
| Mõtlesin,et ei viitsi oodata ja ostan natuke prema teleka ära.Kuna olen rohkem SD tarbija,siis arvan,et 40-42 tolli oleks 2,5m pealt ainus õige valik.Häda on selles,et maal elades on mul ainult aeglane KÕU nett ja telekat kasutaks ainult USB pealt kraami vaatamiseks.Aga olen lugenud,et need Smart Tv`d tahavad kohe uuendusi tirida ja mida kõike veel.Kas saab ainult sedasi,et lükkan teleka vooluvõrku ja mälupulga külge ning pilt jookseb või peab ennem uuendused peale laadima(preguste ilmadega oleks kõuga see võimatu)?Ning kas kullerid ikka oskavad tervelt telekaid kohale tuua? |
Kui mõne tuttava või sugulase juures kiiret netti saad kasutada, siis võid telekale tarkvarauuenduse ka mälupulga peal sneakerneti teel kohale toimetada.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fantomas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2008
|
30.04.2015 00:23:48
|
|
|
| Tänud vastuste eest rahvas!Olen uurinud,et H6400 oleks täna parim valik,sest ma ei osta oma elu viimast telekat ja suurem summa tasub magama panna,siis kui on juba midagi väga head saadaval matt/oled näiteks ja loomulikult ka seda suurt summat mida magama panna.Tegin siis mõõtmisi ja paraku lööb silma särama 48 tolli puhul,kuid kas sellise suuruse juures ei hakka kehvem pilt oma kvaliteediga kannatama,kui kaugus vaatamiseks oleks 2,5 meetrit.40 ja 48 tollise hinnaline vahe on samuti umbes sada ühikut,kui 48 puhul oleks tunne,et sain ka midagi oma raha eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.04.2015 00:32:56
|
|
|
mida sa sealt pulga pealt vaatama hakkad, cam rippe?
48 igal juhul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fantomas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2008
|
01.05.2015 09:51:39
|
|
|
| UE48H6400 on hetke hinnaga tõsine value of money.Ekraani läikimine on suhteliselt olematu ja ei sega üldse.Igasugune SD kraam jookseb täiesti rahuldavalt ning ka sound on suht okei.Normaalse helitugevuse juures ajab asja täiesti rahuldavalt ära.Vaatasin just tänase päeva puhul Senna filmi ja müra oli piisavalt.Smart süsteemi kohta ei oska aga midagi kosta.3D prooviks proovisin ka ühest teatavast kohast kiirelt hangitud pisikest klippi,aga ei saanud ja ei saanud...proovisin mitu korda ja mitut moodi...ei tea mis häda oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jake28
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
01.05.2015 23:31:49
|
|
|
Ju siis ei ole uuendust.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.05.2015 23:34:00
|
|
|
Või peab uuendamiseks USB pulk teleri küljes olema, kuhu uuendus laetakse ja sealt siis uuendatakse.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jake28
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2014
|
02.05.2015 00:13:18
|
|
|
kui kaabli või wifiga teen uuendust.tuelb selline text.
kaabel.searching....
failed to login,please check and reconnect again!
warning:durning the process.do not power off, unplug disk and lost network as this will lead to defective TV set.if you don't want update software,please press'exit key!
wifi.....mingi antenni peab yhendama,et ytlse ühendaks wifi.
siis otsib mingi teatud aja uuendust.siis tuleb sõnum disk is not ready to use,please insert disk.kui pannen sina mingi mälupulga sisse,siis yttleb connection fail.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.05.2015 00:18:55
|
|
|
jake28, niisiis.
Lae siit alla oma teleri tarkvara. Paigalda see fail "upgrade_loader.pkg" lahtipakituna soovitatavalt tühjale USB pulgale ja ühenda see teleriga.
http://www.thomsontv.eu/resources/Product/common/V8-MT25F01-LF1V402_PKG_USB.zip
Ja loe järgnev tekst sealt pdf failist läbi, kuidas paigaldada.
Spoiler 
| tsitaat: |
Software upgrade by USB
Download the software from www.thomsontv.eu, support/download page, on USB drive
Please save file upgrade_loader.pkg at the root of the USB drive (do not save file in any
folder)
Put TV on standby
Insert USB drive in ‘USB 1’ slot of the TV
Press Power Key using directly the local keyboard (not the remote control). Press this key
for5 to 7 seconds until the LED is blinking.
Upgrade will start automatically.
During upgrade TV screen will go black.
Upgrade will take some time.
Do not switch off, unplug, remove USB drive until upgrade is complete.
Wait around 3 minutes, the USB drive / TV LED indicator will stop blinking.
Once upgrade completed, front LED on TV will stop blinking and TV will switch ON.
Remove the USB drive from the USB port.
Please delete the file ‘upgrade_loader.pkg’ from your USB disk to avoid any unwanted
software download
Congratulations, you have now the latest software |
.
PS. Enne, kui hakkad uuendama, veendu, et tegu on ikka sinu teleri mudeliga ja tarkvara on just sellele mudelile mõeldud.
Ma linkisin selle faili, vastavalt sinu toodud teleri mudeli viitele.
http://www.thomsontv.eu/flat-screen-televisions-led/u5-black-series/46FU5553-tv-46-inches
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
03.05.2015 17:31:34
|
|
|
Panasonic TX-48AS640E
Saan ma õigesti aru ,et on aktiiv 3D prille vaja?
Ja kustkõige soodsamalt saaks neid?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
04.05.2015 08:36:55
|
|
|
Aktiiv jah, aga vähemalt 2 paari peaks ju kaasas olema.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.05.2015 18:12:48
|
|
|
Peale viimast tarkvarauuendust on WebOS '14 mudelid ütleks et 2x kiiremad.
viimati muutis anubis 04.05.2015 21:00:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.05.2015 20:29:47
|
|
|
uued odavkäkkbilibzid üllatavad endiselt. mõnel saab kiirotsingu dvb-c s kätte ukraina, mõnel rumeenia riigi alt..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
04.05.2015 23:24:06
|
|
|
anubis, 04.45.04?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.05.2015 06:23:07
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| anubis, 04.45.04? |
Jep, UHD näitab seda millegipärast kui 4.54.04, kuigi uuendusfile ise oli 04.45.04.
Sisselülitamisest kuni smartmenüü ilmumiseni ~10s.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
05.05.2015 09:17:55
|
|
|
Mis kuupäevaga see uuendus on?. Enda telekas istub 04.41.32 .(730V on siis mudel) Eesti lehe peal pole enam mingit uuendust UK peal on täitsa olemas. Kas selle võib sealt selga lükata?
viimati muutis Margus 05.05.2015 09:23:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.05.2015 09:23:23
|
|
|
Tõmba USBle, OTA nad pakuvad paraja viitega uuendusi.
Saksa/UK lehel suht tihti uuendused.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
05.05.2015 09:49:50
|
|
|
Tehtud . On jah kiirem kui enne
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.05.2015 10:21:43
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
Mis kuupäevaga see uuendus on?. Enda telekas istub 04.41.32 .(730V on siis mudel) Eesti lehe peal pole enam mingit uuendust UK peal on täitsa olemas. Kas selle võib sealt selga lükata?  |
Eesti lehel pole jah enam peeruhaisu ka. UK lehelt ma oma telekamudelit ei leidnud, saksa lehel oli olemas koos uuendusega. LG kodulehele täiesti tüüpiline nähtus, mida kohatud ka muude seadmete puhul.
Aga mul tuli see viimane uuendus automaatse uuenduse kaudu ja paigaldatud juba mitu nädalat tagasi. Eelviimane ei tulnud, see tuli käsitsi LG kodukalt sikutada - siis veel oli eestikeelsel kodukal tarkvara olemas.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
05.05.2015 11:42:40
|
|
|
| Kusjuures kanalivahetus läks ka kiiremaks (DVB-C)
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.05.2015 12:12:01
|
|
|
| Mhmh, kõik on kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
05.05.2015 15:56:25
|
|
|
Seoses Astra 2G satelliidiga sattusin lugema ühte huvitavat lugu, mille võiks ka siin teleriteemas ära märkida.
http://www.astra2sat.com/8k-tv-will-be-the-limit/
| tsitaat: |
8K TV will be the limit
UHDNHK Executive Research Engineer Masayuki Sugawara, from NHK’s Science & Technology Research Laboratories, has stated that NHK would start experimental transmissions of 8K/Super HiVision (7680 x 4320 pixels) and which would be “ultimate television”.
Sugawara, as reported by Large Display Monitor’s Chris Chinnock, in a response to a question from an audience member as to whether something bigger and better might follow on from 8K, said “No, it’s really the ultimate, there won’t be [anything] beyond that.”
The 4K/8K UHDTV broadcast roadmap laid out by the Japanese government and the Next Generation Television & Broadcasting Promotion Forum (NexTV-F) includes conducting 8K test broadcasting via satellite in 2016, leading to commercial broadcasting services starting in 2018.The UHD standardisation process has been underway at the Association of Radio Industries and Businesses (ARIB), in cooperation with the Telecommunications Council, Japan.
There will be 8K test transmissions next year from the Rio Olympics, and the 2018 World Cup from Russia, and all ahead of 2020 Tokyo Olympics by which time full-scale transmissions will be on air. |
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
06.05.2015 16:25:35
|
|
|
Kuidas see tarkvara uuendamine siis käib. Leidsin saksa lg lehelt sobiliku tarkvara 04.45.04, panin pulgale, usb pessa, kuid midagi ei toimu
kas tuleb kuskilt sundida uuendama ?
telekas 50LB670V ja hetkel tarkvara 04.41.36
_________________ www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos. |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.05.2015 18:54:28
|
|
|
| Kasulik oleks lugeda sealtsamast leitud õpetust. Ehk siis tühjale pulgale LG_DTV kaust, lahtipakitud fail sinna, pulk teleri külge. Kui on mitu faili, siis alustuseks vaid väiksema numbriga fail.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
06.05.2015 22:34:37
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Kasulik oleks lugeda sealtsamast leitud õpetust. Ehk siis tühjale pulgale LG_DTV kaust, lahtipakitud fail sinna, pulk teleri külge. Kui on mitu faili, siis alustuseks vaid väiksema numbriga fail. |
Jama oligi selles ,et see õpetus ei avanenud, suurus ka 0 kb ,aga proovin järgi siis selle kausta asja.
_________________ www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos. |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.05.2015 22:48:09
|
|
|
| Veidikene allpool oli PDF fail, see küll avaneb probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
07.05.2015 11:50:20
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Veidikene allpool oli PDF fail, see küll avaneb probleemideta. |
Võibolla tõesti ,ei pannud tähele, aga tänud aitamast , sain tehtud.
_________________ www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos. |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.05.2015 12:11:11
|
|
|
50LB650V@04.45.04 ei tähelda mingit vahet. Uimab samamoodi ja browseril ikka screensaver mida disableda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.05.2015 13:32:16
|
|
|
| tee tehaseseadete taastamine, profülaktika mõttes
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.05.2015 17:25:56
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| tee tehaseseadete taastamine, profülaktika mõttes |
Oli kasu! Oleks nagu kiirem tõesti ja tekkis ka screen saver on/off võimalus!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
07.05.2015 17:56:23
|
|
|
Olen 55" FHD teleka otsingul ja praegu on jäänud silma LG 55LB6xx seeria.
WebOS oleks suur pluss. 3D ei ole nii tähtis.
Nagu ma aru saan siis need 55LB6xx viimased 2 numbrit näitavad enamjaolt millise jalaga tegu on. Kas 55LB7xx ja 55LB8xx seeria on millegi hea võrra parem? LG kodulehe võrdlus vähe ütlev.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.05.2015 18:34:13
|
|
|
Mesasja?
| tsitaat: |
Google, teenusepakkuja YouTube app´ile Sony televiisorites, teatas oma ametlikul kodulehel 22. jaanuaril 2015, et Google ei toeta edaspidi YouTube app´i edastamist osades seadmetes alates 20. aprill 2015. Google otsuse tulemusena ei ole osades vanemates Sony telerites ning video- ja audioseadmetes enam võimalik kasutada YouTube app´i.
Vabandame tekkinud olukorra pärast!
http://www.miterassa.ee/sonycenter/uudised/ |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
11.05.2015 04:21:54
|
|
|
kell vist hommik juba, aga 4k telekad 3d-d näitavad 1080p-d passive, on kummaline, et 3-d filme vähe.
elamus on super. ..Endal nö, active pana plasma. Prometheust bu ray plaadi pealt korduvalt vahin.
Nu kurat ei peaks ju 3d surnud olema.
muuseas Usa netflixi-st soovitan Oscari multikat 3-d vaadata. tuju sitt, pärast hea
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.05.2015 12:29:13
|
|
|
LG WebOS uuendusega 04.45.04 tasuks olla ettevaatlik: http://www.lgwebos.com/topic/1865-lg-47lb670v-bricked-after-self-update/
Mul on ka sellega mingi jura...
Kõigepealt leidsin, et HbbTV ei tööta enam. Hiljem, kui proovisin LG Store appi avada, siis see näitas ainult splashi ja andis lõpuks teate, et võrguühendus puudub. Samal ajal brauser töötas normaalselt, nii et ühendus oli olemas. Sai igaks juhuks ka ruuterile restart tehtud, kaablit vahetatud, telekal DNS serverit vahetatud - tulemus null. Samuti ei käivitunud Youtube app jt interneti-TV appid, Skype, AccuWeather jne. Ka ei toiminud LG kontole sisselogimine - näitas vaid musta ekraani. Brauser oligi vist ainuke internetti ühenduv toimiv asi. Kohtvõrgus töötas ka SmartShare (DLNA).
Siis tegin telekale factory reseti, valisin kohe alguses LG service country kohale Estonia ja proovisin uuesti - ikka täpselt sama lugu. Vahetasin selle asemele UK - midagi ei muutunud.
Uus factory reset, service country kohe UK - endine lugu.
Üritasin sama firmware'i uuesti paigaldada, aga kuna teleka meelest on see juba paigaldatud, siis ei võtnud ta vedu.
Võtsin kontakti LG-ga, kirjeldasin probleemi. Järgmisel päeval sain sealt soovituse telekas remonti viia (lisatud nimekiri ettevõtetega Tallinnas, kes remonti teostavad). Või siis saata neile enda aadress, et nad saaksid tehniku mulle koju saata (kohalesõidu hinda kahjuks ei mainitud). Nojah... Ma pole tarkvaraprobleemide korral harjunud sellise lähenemisviisiga, eriti kui sellega kaasneb 47" teleka suuruse kolaka transportimine. Oleks midagi füüsiliselt katki, siis on arusaadav, aga see...
Eile õhtul avastasin, et järsku on kõik eelnevalt tõrkunud appid toimima hakanud täitsa iseenesest . Kõigepealt avanes LG Store, AccuWeather, Youtube. LG kontole sisselogimine hakkas ka toimima (mitte et sellest mingit tolku oleks mul). Sain storest uuesti paigaldada Skype'i jt appe. Service country endiselt UK. Vahetasin Eesti peale ja ikka töötas kõik.
Endiselt ei toimi HbbTV.
Vaatan ja uurin veel natuke mõnel lähemal päeval ja üritan venelaste õpetuse järgi OS-ile downgrade'i teha eelmisele versioonile, kui muu ei aita. Mul on küll teleka pakend veel alles õnneks, nii et transport ehk väga hull poleks, aga ikkagi kaasneb sellega Tallinna sõitmine ja vähemalt ühe päeva raiskamine, mis siis et "remont" käib garantii alla ja on tasuta. Ajuvaba on sõita 200+ kilti, et suurele kolakale seadmele tarkvara uuesti paigaldada või downgrade'ida
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.05.2015 13:21:14
|
|
|
| Kui kõik kooris kisama hakkavad, siis on ehk lootust, et järgmine tarkvara uuendus tuleb tavapärasest kiiremini, polekski ehk vaja telerit kuhugi tassima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.05.2015 13:25:41
|
|
|
| Mul toimis 32LB650 peal kõik ilma muredeta edasi (HbbTV, YT, Netflix, BBC iPlayer). Samas pole mul väga "tavakasutaja" koduvõrgulahendus ka...
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
14.05.2015 13:29:20
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
LG WebOS uuendusega 04.45.04 tasuks olla ettevaatlik: http://www.lgwebos.com/topic/1865-lg-47lb670v-bricked-after-self-update/
Mul on ka sellega mingi jura...
Kõigepealt leidsin, et HbbTV ei tööta enam. Hiljem, kui proovisin LG Store appi avada, siis see näitas ainult splashi ja andis lõpuks teate, et võrguühendus puudub. Samal ajal brauser töötas normaalselt, nii et ühendus oli olemas. Sai igaks juhuks ka ruuterile restart tehtud, kaablit vahetatud, telekal DNS serverit vahetatud - tulemus null. Samuti ei käivitunud Youtube app jt interneti-TV appid, Skype, AccuWeather jne. Ka ei toiminud LG kontole sisselogimine - näitas vaid musta ekraani. Brauser oligi vist ainuke internetti ühenduv toimiv asi. Kohtvõrgus töötas ka SmartShare (DLNA).
Siis tegin telekale factory reseti, valisin kohe alguses LG service country kohale Estonia ja proovisin uuesti - ikka täpselt sama lugu. Vahetasin selle asemele UK - midagi ei muutunud.
Uus factory reset, service country kohe UK - endine lugu.
Üritasin sama firmware'i uuesti paigaldada, aga kuna teleka meelest on see juba paigaldatud, siis ei võtnud ta vedu.
Võtsin kontakti LG-ga, kirjeldasin probleemi. Järgmisel päeval sain sealt soovituse telekas remonti viia (lisatud nimekiri ettevõtetega Tallinnas, kes remonti teostavad). Või siis saata neile enda aadress, et nad saaksid tehniku mulle koju saata (kohalesõidu hinda kahjuks ei mainitud). Nojah... Ma pole tarkvaraprobleemide korral harjunud sellise lähenemisviisiga, eriti kui sellega kaasneb 47" teleka suuruse kolaka transportimine. Oleks midagi füüsiliselt katki, siis on arusaadav, aga see...
Eile õhtul avastasin, et järsku on kõik eelnevalt tõrkunud appid toimima hakanud täitsa iseenesest . Kõigepealt avanes LG Store, AccuWeather, Youtube. LG kontole sisselogimine hakkas ka toimima (mitte et sellest mingit tolku oleks mul). Sain storest uuesti paigaldada Skype'i jt appe. Service country endiselt UK. Vahetasin Eesti peale ja ikka töötas kõik.
Endiselt ei toimi HbbTV.
Vaatan ja uurin veel natuke mõnel lähemal päeval ja üritan venelaste õpetuse järgi OS-ile downgrade'i teha eelmisele versioonile, kui muu ei aita. Mul on küll teleka pakend veel alles õnneks, nii et transport ehk väga hull poleks, aga ikkagi kaasneb sellega Tallinna sõitmine ja vähemalt ühe päeva raiskamine, mis siis et "remont" käib garantii alla ja on tasuta. Ajuvaba on sõita 200+ kilti, et suurele kolakale seadmele tarkvara uuesti paigaldada või downgrade'ida  |
kas softi upgrade tegid mälupulgaga või uuendas teler end ise?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
14.05.2015 13:55:15
|
|
|
probleem oli just nende teleritega, mis end automaatselt uuendasid LG serveritest. mälupulgalt uuendatud 04.45.04 pidi ilusti toimima. õhtul vaatan üle, mis versioon endal peal on, sest eile teler uuendusi ei leidnud ja omateada pole ühtegi uuendust ka tehtud.
huvitav on see, et sul teler päris telliseks ei flashitud. nüüd ringleb allalaetaval kujul ka 04.45.15.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.05.2015 14:18:23
|
|
|
Saksa, Eesti, Soome, Ungari, Türgi ega Vene lehel veel 47LB670V jaoks 04.45.15 ei pakuta, UK lehel puudub vastav mudel. Vist ei ole sellele mudelile veel seda versiooni? Või ringleb see kusagil mitteametlikult?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.05.2015 23:18:25
|
|
|
Kuna ta mul peaaegu normaalselt töötab praegu, siis ma vist parem ei hakka torkima, enne kui uus versioon beetastaadiumist väljub ja ametlikult avaldatakse.
Aga aitäh hea lingi eest, leidsin sealt muudki huvitavat.
Ise ka imestan, et päris telliseks ei läinud, vaid selle asemel jäi uuendus kuidagi poolikuks. Ja veel rohkem imestan, et iseenesest hakkasid lõpuks need vigased asjad tööle. Kahel päeval sai proovitud LG Store't jm appe käima panna ja tulemusteta. Ja siis kolmandal, ilma et ma midagi vahepeal teinud oleksin, hakkas kõik peale HbbTV uuesti tööle. Telekas isegi tuvastab HbbTV striimi (PID-i?) olemasolu (kanali infos on olemas), aga nähtavasti ei lähe see käima, n.ö "HbbTV brauser" kas ei käivitu või ei pääse võrku. HbbTV toe välja- ja sisselülitamine ei muuda seejuures muud, kui väljalülitatuna ei näe TasutaTV kanali infos enam HbbTV olemasolu.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
15.05.2015 23:13:33
|
|
|
teler 47lb671v, lasin USB pulgalt peale starfish-dvb-secured-m14tv-32.arches-3246-04.45.04-prodkey_usb_V3_SECURED.epk tarkvara.
huvitav oli, et teler ise uuendusi ei leidnud. enne oli peal 04.41.42
kõik toimib, hbbtv brausib ja avaneb nagu ennegi.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|