Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 228, 229, 230 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.04.2015 23:50:36 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.


Dragon's Teeth, kui meeldib infantry combat.
China Rising on suured mapid ja rõhk masinatel.
Naval Strike, rõhk loomulikult merel ja paatidel, aga kõikidel mapidel on ka palju infantry gameplay, väga hästi disainitud mapid.
Second Assault, kui oled BF3 mänginud, siis pmst tead mis saad.
Final Stand, mulle väga ei meeldinud, palju long range combatit, aga vähem rõhku masinatel kui China Risingus.

Ise soovitaks valida Dragon's Teeth või Naval Strike.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 00:17:03 vasta tsitaadiga

Mõistlik kohe premium võtta ja ei teki ka serveri listis peavalu - kuhu ei mahu, kuhu ei saa puuduva mapi tõttu ja kus ei ole mängijaid.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 04:36:38 vasta tsitaadiga

Undu1 kirjutas:
Mõistlik kohe premium võtta ja ei teki ka serveri listis peavalu - kuhu ei mahu, kuhu ei saa puuduva mapi tõttu ja kus ei ole mängijaid.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 10:33:14 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Fixed kirjutas:
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.


Dragon's Teeth, kui meeldib infantry combat.
China Rising on suured mapid ja rõhk masinatel.
Naval Strike, rõhk loomulikult merel ja paatidel, aga kõikidel mapidel on ka palju infantry gameplay, väga hästi disainitud mapid.
Second Assault, kui oled BF3 mänginud, siis pmst tead mis saad.
Final Stand, mulle väga ei meeldinud, palju long range combatit, aga vähem rõhku masinatel kui China Risingus.

Ise soovitaks valida Dragon's Teeth või Naval Strike.



Dragon's Teeth või Naval Strike need kaks varianti jäidki kõige enam silma. Eks ma mõtlen veel, premium tõesti odav praegu ja kui sellel nii palju eeliseid veel siis
vb isegi võtan ära.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.04.2015 14:48:21 vasta tsitaadiga

Võta premium, saad lisaks väga palju asist tegevust juurde ja serveritesse kiiresti sisse, mis on vast must be teema, sest head serverid on tihti umbes ja nendesse ilma premmita naljalt löögile ei saa. Hea mäng ka ju, miks mitte - rohkem valikut icon_wink.gif

viimati muutis busta 05.04.2015 14:56:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 14:50:35 vasta tsitaadiga

Ja lisaks veel vibu, kui huvi peaks olema küttida inimesi vanakooli kombel.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 15:09:52 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Ja lisaks veel vibu, kui huvi peaks olema küttida inimesi vanakooli kombel.


kilbi kõrval kõige mõttetum relv üldse icon_biggrin.gif

Mine mängi CTE-s TROLL GUNMASTER-it, esimene relv on kilp ja teine vibu. Enamus jääb mängu lõpuni kilpidega mängima icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 15:36:26 vasta tsitaadiga

Võtsin premiumi ikka ära, hetkel avastan uusi mappe, neid nüüd nii palju aga kahjuks ka paljud serverid on tühjad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 17:21:53 vasta tsitaadiga

Proovi õhtupoole uuesti icon_biggrin.gif Päeval ongi seal suht vaikus - õhtul on niipalju, et vahepeal istud lihtsalt järjekorras icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 05.04.2015 19:53:04 vasta tsitaadiga

Üks lennuki video veel... (50-0 mängust)


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 05.04.2015 22:01:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.04.2015 12:03:10 vasta tsitaadiga

Rometl6, sõge oled icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 13:01:41 vasta tsitaadiga

Rometl6 kirjutas:
Üks lennuki video veel... (50-0 mängust)


Link


Romet tubli oled! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:09:56 vasta tsitaadiga

Rometl6 kirjutas:
Üks lennuki video veel... (50-0 mängust)


Link


norm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 21:35:54 vasta tsitaadiga

Täna siis läksin huvipärast EBV serverisse. Koik kurdavad, et tyhi ning ei viitsi üksi olla jne jne jne. Mul läks ligikaudu 35 minutit yxinda ja server jooksis. Muidugi sai ka kutsutud appi toitma serverit mõned inimesed. Kes muidugi olid enamjaolt afk kuid selleasemel, et öelda, et serveris kedagi pole kulutage parem natuke aega ja asi toimib! Samas need kes peavad kahjuks ära minema mingil x põhjusel muid toimetusi tegema, võiksid jätta oma tegelaskujud serverisse aitab toita paremini.
PS! ja suht fun oli pealekauba isegi selle vähese rahvaga alguses. Ma ei tea kes iganes, aga andeke oma inimestele rohkem mode õigusi serveris, et see kes sees on saaks vastavalt vajadusele balancida asja kui vaja.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 08.04.2015 09:36:58 vasta tsitaadiga

Mehed, tegelt mul on hoopis teine küsimus. Kõik me kurdame, et eestlased nõrgad ja ei mängi hästi jne. Kas ei oleks aeg vägikaika vedamine lõpetada erinevate platoonide, clannide vahel ja moodustada korralik eliit grupp, meeskond? Meeskond esindaks Eesti riiki erinevatel võistlustel, ESL, NitradoCup, BNL jne. Mida arvate ideest. Hetkel oleme väga nutuses seisuses. Järgmisel aastal ilmub välja BF5 siis saaks selleks ajaks meeskonna kokku ja valmistuks uuteks väljakutseteks? beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 09:46:11 vasta tsitaadiga

See mõte ei toimi. Sest kui midagi korraldada tahad aja kaikaga inimesi kokku kui saadki mõne nõusse suure mangumisega siis edasine on see et kui midagi ei meeldi minnakse poole pealt ära.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 10:43:58 vasta tsitaadiga

see läheb rohkem pubi alla aga lisaks suhtumise küsimus. 30+ vanusel viskab väga kiiresti üle mõne 10+ "suhtumine" ja suhtlemine. a la chatis kekkamine "ma olen nii hea ja teie olete pas*" ning sõimlemine peale iga surma. Selles suhtes ei ole imo vene tatid sugugi hullemad kui eesti omad. Dead giveaway vanuse suhtes on "ma panen su ema" stiilis kiljumine. Kutt, igati tervitatav et sa armastad oma ema ja arvad et tema solvamine tähendab täpselt seda sama kõigile teistele.. aga, mnjah.. icon_rolleyes.gif

eelmistes BFides sai pool tosinat korda käidud "Eesti" serverites. IGA jumala kord oli seal mõni selline hälvik või lausa mitu. Sellest ajast pigem mängiks igal pool mujal kui suurema koguse eestlastega. Isegi kui mujal on tattide protsent läbilõikes enam-vähem sama, siis vähemalt ei pea mänguga paralleelselt rahvuse pärast häbi tundma.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 11:35:49 vasta tsitaadiga

Me oleme samuti üritanud endaga mängima saada mõnda inimest, nii BF4 kui DayZ. Ei tule välja midagi. Tuleb mingi 17-18 aastane lõvi tatti pritsima vaid.

Teeme peaaegu iga õhtu Dominationit suvalistes servudes.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 13:10:34 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Me oleme samuti üritanud endaga mängima saada mõnda inimest, nii BF4 kui DayZ. Ei tule välja midagi. Tuleb mingi 17-18 aastane lõvi tatti pritsima vaid.

Teeme peaaegu iga õhtu Dominationit suvalistes servudes.

Uninstalli BF4..mängi minesweeperit
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 13:26:00 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Me oleme samuti üritanud endaga mängima saada mõnda inimest, nii BF4 kui DayZ. Ei tule välja midagi. Tuleb mingi 17-18 aastane lõvi tatti pritsima vaid.

Teeme peaaegu iga õhtu Dominationit suvalistes servudes.

Uninstalli BF4..mängi minesweeperit


Ahah, eile mängisid meiega ja nüüd nii icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 08.04.2015 15:27:58 vasta tsitaadiga

No miks kohe vaja tatti pritsida. Käisin välja idee, et kes on huvitatud siis võiks luua eraldi gruppi liikmetest ja saaks edasi juba mõelda. Pigem ootaks tõsiseid mängijaid, kes on on valmis meeskonna tööks ja nõus nägema vaeva parema tulemuste saavutamiseks. Kas on huvilisi kõrgemal tasemel BF4 mängimiseks? beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 08:43:08 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
No miks kohe vaja tatti pritsida. Käisin välja idee, et kes on huvitatud siis võiks luua eraldi gruppi liikmetest ja saaks edasi juba mõelda. Pigem ootaks tõsiseid mängijaid, kes on on valmis meeskonna tööks ja nõus nägema vaeva parema tulemuste saavutamiseks. Kas on huvilisi kõrgemal tasemel BF4 mängimiseks? beer_yum.gif


Kui sa tahad meeskonnatööd siis oled oodatud serverisse.

PS! Hetkel seisab mul üks server tühjana. Olen nõus selle ümber seadistama kui on huvilisi kes seda kasutada tahaks. Pikemas plaanis pole ka välistatud adminn õiguste jagamine kuid see oleneb juba inimesest endast kes selle saaks. Kui huvi on siis tegelege asjaga. Endal on teise serveriga piisavalt tegemist ja ei jõua kahega maid jagada.
NB! Renti ja tasu ei küsi kuid kes tahab võib vabatahtlikult toetada kui ei siis pole ka lugu kannan kulud ise.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 09.04.2015 08:55:27 vasta tsitaadiga

Täna on NitradoNation Cup'i viimane mäng Hungari vastu. El-Fuego vea ennast kella 10'st kohale ja minu teada on ka sinu clanist üks mängija ka regatud. Nii, et proovi temaga ühendust võtta ja saame vähemalt 12 meest kokku. Osaleda saavad ainult regatud mängijad, kahju, et regatud on 24 mängijat ja ikka ei saa 12 kokku. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 09:29:11 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Täna on NitradoNation Cup'i viimane mäng Hungari vastu. El-Fuego vea ennast kella 10'st kohale ja minu teada on ka sinu clanist üks mängija ka regatud. Nii, et proovi temaga ühendust võtta ja saame vähemalt 12 meest kokku. Osaleda saavad ainult regatud mängijad, kahju, et regatud on 24 mängijat ja ikka ei saa 12 kokku. icon_biggrin.gif


Tänud kutsumast kuid täna kahjuks ei sobi. 21.30 Lähen ma EBV-lastega sõtta silm silma ja hammas hamba vastu. Tühidtanud nad seda lahingut tänaseni ei ole kuid igasugu infopuudus on täielik.
Kuid kindlasti võid sa minuga arvestada edaspidi 100 %ti. Jah meiega on üsna mitu eestlast liitunud viimasel ajal. Ühel läks isegi nii hästi et sai ka adminniks. Nüüdseks peaks meil juba kolm eestlasest adminni olema. Vot nii hästi on meil eestlastega vedanud. Kokku peaks hetkel olema 25+ adminni, modet ja 5 super userit koigi õigustega.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 09.04.2015 09:29:25 vasta tsitaadiga

EBV mehed enamus on täna nitradoCup'is, nii et soovitan tulla tõelisse sõtta. Meil on mehi vähe ja sain eilse mängu edasi lükata tänase peale ja tegemist viimase mänguga ja siis läbi. Ei taha et juhtuks sama seis mis eile, et kella 22'ks mehi vähe koos ja pidi´me tõdema kas võtame kaotuse vastu või siis õnnestub mäng edasi lükata päeva võrra. Meil on vaja saada vähemalt 10 mängijat kokku, kes on ennast reganud NitradoNationCup lehel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 23:47:55 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni EBV pole tyhistanud siis olen ma siiski teisel lainel. Sel juhul tõsine möödapanek Kaici poolt kui ta on otsustanud mujal olla ja pole meid sellest teavitanud. Kuid seni kuni ta ise pole sõna sekka öelnud siis pean ma koikki kokkuleppeid aktiivseks. Siinkohal tahakski öelda. koik inimesed on tänaseks oma plaanid ümber sättinud.ja arvestanud tänase õhtuga.

Mäng oli hea. Tublid vastased, skoor jäi 1:2 nende kasuks. Minu poolt õlled neile
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 09.04.2015 23:50:09 vasta tsitaadiga

Kust õlled kätte saab
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.04.2015 13:51:41 vasta tsitaadiga

Küsimus BF4 spetsialistidele. Mida soovitate "raw mouse input" asjus? Kas ise peate seda ON või OF asendis?
Ette tänades.

Kasutusel Win 8.1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 10.04.2015 15:05:02 vasta tsitaadiga

minul on ON olekus ja üldjuhul kasutan hiire tarkvara kontrollimaks DPI kiirust ja hiire kiirus windowsi seadistustes on 4 tasemel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2015 20:12:13 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Küsimus BF4 spetsialistidele. Mida soovitate "raw mouse input" asjus? Kas ise peate seda ON või OF asendis?
Ette tänades.

Kasutusel Win 8.1


ON, dpi 800 hiire pealt (zowie FK14)

kellel igav, siis BATTLEFIELD BINGO

kes ei tea mis bingo on, soovitan vanavanematelt küsida icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 18:01:48 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.04.2015 11:48:39 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Mehed, tegelt mul on hoopis teine küsimus. Kõik me kurdame, et eestlased nõrgad ja ei mängi hästi jne. Kas ei oleks aeg vägikaika vedamine lõpetada erinevate platoonide, clannide vahel ja moodustada korralik eliit grupp, meeskond? Meeskond esindaks Eesti riiki erinevatel võistlustel, ESL, NitradoCup, BNL jne. Mida arvate ideest. Hetkel oleme väga nutuses seisuses. beer_yum.gif

Pole ühtegi Battlefield tiimi mis oleks ühest riigist ja mängiks stabiilselt ESL ja Nordic League's. Muist on ikkagi mixed tiimid kuna inimesed ei saa lihtsalt üksteistega läbi. Kui tahta hakata tiimi kokku panema tuleb leida sõidukite mängijad kõigepealt , kui armouri mehed veel leiaks siis eestis tugevat pilooti lihtsalt ei ole ja see on asi mis paneb punkti kogu 10v10/12v12 üritusele. 5v5 ärge parem rääkima hakake.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 11:57:04 vasta tsitaadiga

kindlasti on neid piloote. ülesse tuleb lihtsalt leida
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.04.2015 12:45:26 vasta tsitaadiga

kes iganes selle tiimiga tegutseda viitsib siis pm'imine alaku:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/geoleaderboard/view/193231174/pc/vehicles/EE/#vehicle-air-helicopter-scout

http://battlelog.battlefield.com/bf4/geoleaderboard/view/193231174/pc/vehicles/EE/#vehicle-air-helicopter-attack

http://battlelog.battlefield.com/bf4/geoleaderboard/view/193231174/pc/vehicles/EE/#vehicle-air-jet-fighter

http://battlelog.battlefield.com/bf4/geoleaderboard/view/193231174/pc/vehicles/EE/#vehicle-air-jet-attack
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 15:09:27 vasta tsitaadiga

Võikski olla vähemalt üks DEFR server normali peal mitte classic, täna sai pelatud päris mitu pela ja oli vahva . (dUUUmzz)
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 16:42:11 vasta tsitaadiga

Kena on näha kui sul on serveris ikka korraga kaheksa aktiivset eestlast mängimas+ samapalju ja natuke enam kes onlainis pole. uhke tunne tuleb kohe peale ja seda, enam kui tead ka, et nad koik on aktiivsed kasutajad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 22:00:44 vasta tsitaadiga

Tegin ka üle 4 kuu mängu, kõvasti stabiilsem ja parem maik jäi icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 23:18:41 vasta tsitaadiga

Hetkel siis12 eestlast serveris mis pole sugugi paha.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 14.04.2015 22:44:14 vasta tsitaadiga

tee siis serverile siin kah reklaami ehk on neid rohkem järgmine kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 23:36:03 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
tee siis serverile siin kah reklaami ehk on neid rohkem järgmine kord


kalle ei tohi teha. sõimama hakatakse kohe!

Täiesti hämmastav. Serveri rank oli eelmise nädala lõpus 1100 ja nüüd oleme juba rank 400
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 12:30:35 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
kalle78 kirjutas:
tee siis serverile siin kah reklaami ehk on neid rohkem järgmine kord


kalle ei tohi teha. sõimama hakatakse kohe!

Täiesti hämmastav. Serveri rank oli eelmise nädala lõpus 1100 ja nüüd oleme juba rank 400


tüütuks läheb jah kui iga kolme posti tagant käib "eestlaste serveri" reklaam nagu mingi aeg oli. Keda huvitas, käis ja tsekkas peale esimest 1-2 posti. Ma ei saanud sissegi, polnud DLCsid. Serveritesse kutsumise jaoks on kuskil siin HV's mingi "kutse mängule" variant olemas, kui ma ei eksi.

s*ttagi pole paranenud. Iga 20-30 seki tagant kukub fps 160+ pealt 20 kanti, kuskil sekundiks ja pilt ise freezib. "Megalahe" on pelada.. või siis üldse mitte seda s*tta pelada. Teised mängud käituvad nagu peab.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 13:43:00 vasta tsitaadiga

.. endal seda probleemi pole - stabiilne FPS (kasutan üles skaleeritud pilti). Aeg-ajalt nVidia Display driver error kollitab, aga seda üldjuhul pääle 2-3h jutti mängimist. Muidu päris hea. Siiski esineb "nurga taga suremist", aga sellest vist lahti ka ei saa (arvestades BF4 netikoodi loogigat). Lihtsalt kui sisse hakkad saama tuleb enne seda viimast kahte pauku peitu pugeda, sest viimane lask tuleb nö kingitusena kaasa ka siis kui oled juba nurga taga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 16.04.2015 15:38:51 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Aeg-ajalt nVidia Display driver error kollitab, aga seda üldjuhul pääle 2-3h jutti mängimist.


Kas ta error'is kirjutab et virtuaal mälu sai otsa?
Mull oli selline probleem ka pikkadel mängu sessioonidel ning pärast MSI afterburneriga vaadates avastasin et pagefile saab täis. Mul kül 8Gb RAM aga umbes sama palju kui mitte topelt kasutab ta pagefile'i.
Suurendasin pagefile'i suurust ja pärast enam ei ole kordagi crashinud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 15:41:25 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
kalle78 kirjutas:
tee siis serverile siin kah reklaami ehk on neid rohkem järgmine kord


kalle ei tohi teha. sõimama hakatakse kohe!

Täiesti hämmastav. Serveri rank oli eelmise nädala lõpus 1100 ja nüüd oleme juba rank 400


tüütuks läheb jah kui iga kolme posti tagant käib "eestlaste serveri" reklaam nagu mingi aeg oli. Keda huvitas, käis ja tsekkas peale esimest 1-2 posti. Ma ei saanud sissegi, polnud DLCsid. Serveritesse kutsumise jaoks on kuskil siin HV's mingi "kutse mängule" variant olemas, kui ma ei eksi.

s*ttagi pole paranenud. Iga 20-30 seki tagant kukub fps 160+ pealt 20 kanti, kuskil sekundiks ja pilt ise freezib. "Megalahe" on pelada.. või siis üldse mitte seda s*tta pelada. Teised mängud käituvad nagu peab.


Ei reklaami ma midagi. Ja kui teada tahad siis meil dlc-de jaoks eraldi server olemas.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 10:46:34 vasta tsitaadiga

Chardin kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Aeg-ajalt nVidia Display driver error kollitab, aga seda üldjuhul pääle 2-3h jutti mängimist.


Kas ta error'is kirjutab et virtuaal mälu sai otsa?
Mull oli selline probleem ka pikkadel mängu sessioonidel ning pärast MSI afterburneriga vaadates avastasin et pagefile saab täis. Mul kül 8Gb RAM aga umbes sama palju kui mitte topelt kasutab ta pagefile'i.
Suurendasin pagefile'i suurust ja pärast enam ei ole kordagi crashinud.

Ma ei ole nii vaadanud, kuid kuna error keerab Windows'i pildi pekki, siis pakun et see on nVidia kala .. mõne draiveri verisooniga esineb kokkujooksmisi vähem, mõnega rohkem. Ise olen alati kõikse uuema peale pannud, lootuses ehk kunagi lõpeb see pull ära. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 17.04.2015 11:38:26 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Chardin kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Aeg-ajalt nVidia Display driver error kollitab, aga seda üldjuhul pääle 2-3h jutti mängimist.


Kas ta error'is kirjutab et virtuaal mälu sai otsa?
Mull oli selline probleem ka pikkadel mängu sessioonidel ning pärast MSI afterburneriga vaadates avastasin et pagefile saab täis. Mul kül 8Gb RAM aga umbes sama palju kui mitte topelt kasutab ta pagefile'i.
Suurendasin pagefile'i suurust ja pärast enam ei ole kordagi crashinud.

Ma ei ole nii vaadanud, kuid kuna error keerab Windows'i pildi pekki, siis pakun et see on nVidia kala .. mõne draiveri verisooniga esineb kokkujooksmisi vähem, mõnega rohkem. Ise olen alati kõikse uuema peale pannud, lootuses ehk kunagi lõpeb see pull ära. icon_biggrin.gif


Kahju jah et sellised probleemid on aga olen just kuulnud et osadel aitab kui otsida BF4 jaoks optimeeritud driverid ja neid kasutada kuna väidetavalt uuemad võivad midagi metsa keerata.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 12:38:31 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:


Ei reklaami ma midagi. Ja kui teada tahad siis meil dlc-de jaoks eraldi server olemas.


mingi sadakond lehte tagasi oli periood kus iga leht sisaldas vähemalt ühte "reklaami" icon_wink.gif Ei väidagi et praegu. Siis häiris küll.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 12:46:58 vasta tsitaadiga

Kuulge, viimase patchiga, mis saabus on mängu sulgemisel iga kord error "BF4 had stopped working..." Sellele miskit workaroundi praeguseks hetkeks? Enne seda uuendust polnud kunagi muresid, nüüd 100 protsenti igal serverist väljumisel. Lisaks muidugi jookseb mäng lambikal kohal aegajalt kokku, kuid see pigem harvem ja juhuslik teema.


Lisaks kõigele, paljud teist skype'i kasutavad suhtlemiseks samal ajal? Igal juhul desktopi ja full screeni vahel pidevalt häiriv see, et kui skype kõneaken ning siis see pisike ristkülik, kus aeg jookseb on nähtaval kohal (pole suletud/minimiseeritud), siis ei viitsi alati full screeni tagasi minna. Vahel tahab 3, vahel 4-5 korda proovimist, enne kui läheb.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 17.04.2015 13:23:35 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:

Lisaks kõigele, paljud teist skype'i kasutavad suhtlemiseks samal ajal? Igal juhul desktopi ja full screeni vahel pidevalt häiriv see, et kui skype kõneaken ning siis see pisike ristkülik, kus aeg jookseb on nähtaval kohal (pole suletud/minimiseeritud), siis ei viitsi alati full screeni tagasi minna. Vahel tahab 3, vahel 4-5 korda proovimist, enne kui läheb.

Kiviajast ja vanadest harjumustest on raske välja tulla ? icon_biggrin.gif
TS on selle jaoks icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 228, 229, 230 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.