Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.
Dragon's Teeth, kui meeldib infantry combat.
China Rising on suured mapid ja rõhk masinatel.
Naval Strike, rõhk loomulikult merel ja paatidel, aga kõikidel mapidel on ka palju infantry gameplay, väga hästi disainitud mapid.
Second Assault, kui oled BF3 mänginud, siis pmst tead mis saad.
Final Stand, mulle väga ei meeldinud, palju long range combatit, aga vähem rõhku masinatel kui China Risingus.
Ise soovitaks valida Dragon's Teeth või Naval Strike.
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.
Dragon's Teeth, kui meeldib infantry combat.
China Rising on suured mapid ja rõhk masinatel.
Naval Strike, rõhk loomulikult merel ja paatidel, aga kõikidel mapidel on ka palju infantry gameplay, väga hästi disainitud mapid.
Second Assault, kui oled BF3 mänginud, siis pmst tead mis saad.
Final Stand, mulle väga ei meeldinud, palju long range combatit, aga vähem rõhku masinatel kui China Risingus.
Ise soovitaks valida Dragon's Teeth või Naval Strike.
Dragon's Teeth või Naval Strike need kaks varianti jäidki kõige enam silma. Eks ma mõtlen veel, premium tõesti odav praegu ja kui sellel nii palju eeliseid veel siis
vb isegi võtan ära.
Võta premium, saad lisaks väga palju asist tegevust juurde ja serveritesse kiiresti sisse, mis on vast must be teema, sest head serverid on tihti umbes ja nendesse ilma premmita naljalt löögile ei saa. Hea mäng ka ju, miks mitte - rohkem valikut
viimati muutis busta 05.04.2015 14:56:16, muudetud 1 kord
Ja lisaks veel vibu, kui huvi peaks olema küttida inimesi vanakooli kombel. _________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Ja lisaks veel vibu, kui huvi peaks olema küttida inimesi vanakooli kombel.
kilbi kõrval kõige mõttetum relv üldse
Mine mängi CTE-s TROLL GUNMASTER-it, esimene relv on kilp ja teine vibu. Enamus jääb mängu lõpuni kilpidega mängima _________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Täna siis läksin huvipärast EBV serverisse. Koik kurdavad, et tyhi ning ei viitsi üksi olla jne jne jne. Mul läks ligikaudu 35 minutit yxinda ja server jooksis. Muidugi sai ka kutsutud appi toitma serverit mõned inimesed. Kes muidugi olid enamjaolt afk kuid selleasemel, et öelda, et serveris kedagi pole kulutage parem natuke aega ja asi toimib! Samas need kes peavad kahjuks ära minema mingil x põhjusel muid toimetusi tegema, võiksid jätta oma tegelaskujud serverisse aitab toita paremini.
PS! ja suht fun oli pealekauba isegi selle vähese rahvaga alguses. Ma ei tea kes iganes, aga andeke oma inimestele rohkem mode õigusi serveris, et see kes sees on saaks vastavalt vajadusele balancida asja kui vaja.
Mehed, tegelt mul on hoopis teine küsimus. Kõik me kurdame, et eestlased nõrgad ja ei mängi hästi jne. Kas ei oleks aeg vägikaika vedamine lõpetada erinevate platoonide, clannide vahel ja moodustada korralik eliit grupp, meeskond? Meeskond esindaks Eesti riiki erinevatel võistlustel, ESL, NitradoCup, BNL jne. Mida arvate ideest. Hetkel oleme väga nutuses seisuses. Järgmisel aastal ilmub välja BF5 siis saaks selleks ajaks meeskonna kokku ja valmistuks uuteks väljakutseteks?
See mõte ei toimi. Sest kui midagi korraldada tahad aja kaikaga inimesi kokku kui saadki mõne nõusse suure mangumisega siis edasine on see et kui midagi ei meeldi minnakse poole pealt ära.
see läheb rohkem pubi alla aga lisaks suhtumise küsimus. 30+ vanusel viskab väga kiiresti üle mõne 10+ "suhtumine" ja suhtlemine. a la chatis kekkamine "ma olen nii hea ja teie olete pas*" ning sõimlemine peale iga surma. Selles suhtes ei ole imo vene tatid sugugi hullemad kui eesti omad. Dead giveaway vanuse suhtes on "ma panen su ema" stiilis kiljumine. Kutt, igati tervitatav et sa armastad oma ema ja arvad et tema solvamine tähendab täpselt seda sama kõigile teistele.. aga, mnjah..
eelmistes BFides sai pool tosinat korda käidud "Eesti" serverites. IGA jumala kord oli seal mõni selline hälvik või lausa mitu. Sellest ajast pigem mängiks igal pool mujal kui suurema koguse eestlastega. Isegi kui mujal on tattide protsent läbilõikes enam-vähem sama, siis vähemalt ei pea mänguga paralleelselt rahvuse pärast häbi tundma.
Me oleme samuti üritanud endaga mängima saada mõnda inimest, nii BF4 kui DayZ. Ei tule välja midagi. Tuleb mingi 17-18 aastane lõvi tatti pritsima vaid.
Teeme peaaegu iga õhtu Dominationit suvalistes servudes. _________________ Lae pildid -> pilt.io
Me oleme samuti üritanud endaga mängima saada mõnda inimest, nii BF4 kui DayZ. Ei tule välja midagi. Tuleb mingi 17-18 aastane lõvi tatti pritsima vaid.
Teeme peaaegu iga õhtu Dominationit suvalistes servudes.
Me oleme samuti üritanud endaga mängima saada mõnda inimest, nii BF4 kui DayZ. Ei tule välja midagi. Tuleb mingi 17-18 aastane lõvi tatti pritsima vaid.
Teeme peaaegu iga õhtu Dominationit suvalistes servudes.
No miks kohe vaja tatti pritsida. Käisin välja idee, et kes on huvitatud siis võiks luua eraldi gruppi liikmetest ja saaks edasi juba mõelda. Pigem ootaks tõsiseid mängijaid, kes on on valmis meeskonna tööks ja nõus nägema vaeva parema tulemuste saavutamiseks. Kas on huvilisi kõrgemal tasemel BF4 mängimiseks?
No miks kohe vaja tatti pritsida. Käisin välja idee, et kes on huvitatud siis võiks luua eraldi gruppi liikmetest ja saaks edasi juba mõelda. Pigem ootaks tõsiseid mängijaid, kes on on valmis meeskonna tööks ja nõus nägema vaeva parema tulemuste saavutamiseks. Kas on huvilisi kõrgemal tasemel BF4 mängimiseks?
Kui sa tahad meeskonnatööd siis oled oodatud serverisse.
PS! Hetkel seisab mul üks server tühjana. Olen nõus selle ümber seadistama kui on huvilisi kes seda kasutada tahaks. Pikemas plaanis pole ka välistatud adminn õiguste jagamine kuid see oleneb juba inimesest endast kes selle saaks. Kui huvi on siis tegelege asjaga. Endal on teise serveriga piisavalt tegemist ja ei jõua kahega maid jagada.
NB! Renti ja tasu ei küsi kuid kes tahab võib vabatahtlikult toetada kui ei siis pole ka lugu kannan kulud ise.
Täna on NitradoNation Cup'i viimane mäng Hungari vastu. El-Fuego vea ennast kella 10'st kohale ja minu teada on ka sinu clanist üks mängija ka regatud. Nii, et proovi temaga ühendust võtta ja saame vähemalt 12 meest kokku. Osaleda saavad ainult regatud mängijad, kahju, et regatud on 24 mängijat ja ikka ei saa 12 kokku.
Täna on NitradoNation Cup'i viimane mäng Hungari vastu. El-Fuego vea ennast kella 10'st kohale ja minu teada on ka sinu clanist üks mängija ka regatud. Nii, et proovi temaga ühendust võtta ja saame vähemalt 12 meest kokku. Osaleda saavad ainult regatud mängijad, kahju, et regatud on 24 mängijat ja ikka ei saa 12 kokku.
Tänud kutsumast kuid täna kahjuks ei sobi. 21.30 Lähen ma EBV-lastega sõtta silm silma ja hammas hamba vastu. Tühidtanud nad seda lahingut tänaseni ei ole kuid igasugu infopuudus on täielik.
Kuid kindlasti võid sa minuga arvestada edaspidi 100 %ti. Jah meiega on üsna mitu eestlast liitunud viimasel ajal. Ühel läks isegi nii hästi et sai ka adminniks. Nüüdseks peaks meil juba kolm eestlasest adminni olema. Vot nii hästi on meil eestlastega vedanud. Kokku peaks hetkel olema 25+ adminni, modet ja 5 super userit koigi õigustega.
EBV mehed enamus on täna nitradoCup'is, nii et soovitan tulla tõelisse sõtta. Meil on mehi vähe ja sain eilse mängu edasi lükata tänase peale ja tegemist viimase mänguga ja siis läbi. Ei taha et juhtuks sama seis mis eile, et kella 22'ks mehi vähe koos ja pidi´me tõdema kas võtame kaotuse vastu või siis õnnestub mäng edasi lükata päeva võrra. Meil on vaja saada vähemalt 10 mängijat kokku, kes on ennast reganud NitradoNationCup lehel.
Niikaua kuni EBV pole tyhistanud siis olen ma siiski teisel lainel. Sel juhul tõsine möödapanek Kaici poolt kui ta on otsustanud mujal olla ja pole meid sellest teavitanud. Kuid seni kuni ta ise pole sõna sekka öelnud siis pean ma koikki kokkuleppeid aktiivseks. Siinkohal tahakski öelda. koik inimesed on tänaseks oma plaanid ümber sättinud.ja arvestanud tänase õhtuga.
Mäng oli hea. Tublid vastased, skoor jäi 1:2 nende kasuks. Minu poolt õlled neile
Mehed, tegelt mul on hoopis teine küsimus. Kõik me kurdame, et eestlased nõrgad ja ei mängi hästi jne. Kas ei oleks aeg vägikaika vedamine lõpetada erinevate platoonide, clannide vahel ja moodustada korralik eliit grupp, meeskond? Meeskond esindaks Eesti riiki erinevatel võistlustel, ESL, NitradoCup, BNL jne. Mida arvate ideest. Hetkel oleme väga nutuses seisuses.
Pole ühtegi Battlefield tiimi mis oleks ühest riigist ja mängiks stabiilselt ESL ja Nordic League's. Muist on ikkagi mixed tiimid kuna inimesed ei saa lihtsalt üksteistega läbi. Kui tahta hakata tiimi kokku panema tuleb leida sõidukite mängijad kõigepealt , kui armouri mehed veel leiaks siis eestis tugevat pilooti lihtsalt ei ole ja see on asi mis paneb punkti kogu 10v10/12v12 üritusele. 5v5 ärge parem rääkima hakake.
Kena on näha kui sul on serveris ikka korraga kaheksa aktiivset eestlast mängimas+ samapalju ja natuke enam kes onlainis pole. uhke tunne tuleb kohe peale ja seda, enam kui tead ka, et nad koik on aktiivsed kasutajad.
tee siis serverile siin kah reklaami ehk on neid rohkem järgmine kord
kalle ei tohi teha. sõimama hakatakse kohe!
Täiesti hämmastav. Serveri rank oli eelmise nädala lõpus 1100 ja nüüd oleme juba rank 400
tüütuks läheb jah kui iga kolme posti tagant käib "eestlaste serveri" reklaam nagu mingi aeg oli. Keda huvitas, käis ja tsekkas peale esimest 1-2 posti. Ma ei saanud sissegi, polnud DLCsid. Serveritesse kutsumise jaoks on kuskil siin HV's mingi "kutse mängule" variant olemas, kui ma ei eksi.
s*ttagi pole paranenud. Iga 20-30 seki tagant kukub fps 160+ pealt 20 kanti, kuskil sekundiks ja pilt ise freezib. "Megalahe" on pelada.. või siis üldse mitte seda s*tta pelada. Teised mängud käituvad nagu peab.
.. endal seda probleemi pole - stabiilne FPS (kasutan üles skaleeritud pilti). Aeg-ajalt nVidia Display driver error kollitab, aga seda üldjuhul pääle 2-3h jutti mängimist. Muidu päris hea. Siiski esineb "nurga taga suremist", aga sellest vist lahti ka ei saa (arvestades BF4 netikoodi loogigat). Lihtsalt kui sisse hakkad saama tuleb enne seda viimast kahte pauku peitu pugeda, sest viimane lask tuleb nö kingitusena kaasa ka siis kui oled juba nurga taga.
Aeg-ajalt nVidia Display driver error kollitab, aga seda üldjuhul pääle 2-3h jutti mängimist.
Kas ta error'is kirjutab et virtuaal mälu sai otsa?
Mull oli selline probleem ka pikkadel mängu sessioonidel ning pärast MSI afterburneriga vaadates avastasin et pagefile saab täis. Mul kül 8Gb RAM aga umbes sama palju kui mitte topelt kasutab ta pagefile'i.
Suurendasin pagefile'i suurust ja pärast enam ei ole kordagi crashinud.
tee siis serverile siin kah reklaami ehk on neid rohkem järgmine kord
kalle ei tohi teha. sõimama hakatakse kohe!
Täiesti hämmastav. Serveri rank oli eelmise nädala lõpus 1100 ja nüüd oleme juba rank 400
tüütuks läheb jah kui iga kolme posti tagant käib "eestlaste serveri" reklaam nagu mingi aeg oli. Keda huvitas, käis ja tsekkas peale esimest 1-2 posti. Ma ei saanud sissegi, polnud DLCsid. Serveritesse kutsumise jaoks on kuskil siin HV's mingi "kutse mängule" variant olemas, kui ma ei eksi.
s*ttagi pole paranenud. Iga 20-30 seki tagant kukub fps 160+ pealt 20 kanti, kuskil sekundiks ja pilt ise freezib. "Megalahe" on pelada.. või siis üldse mitte seda s*tta pelada. Teised mängud käituvad nagu peab.
Ei reklaami ma midagi. Ja kui teada tahad siis meil dlc-de jaoks eraldi server olemas.
Aeg-ajalt nVidia Display driver error kollitab, aga seda üldjuhul pääle 2-3h jutti mängimist.
Kas ta error'is kirjutab et virtuaal mälu sai otsa?
Mull oli selline probleem ka pikkadel mängu sessioonidel ning pärast MSI afterburneriga vaadates avastasin et pagefile saab täis. Mul kül 8Gb RAM aga umbes sama palju kui mitte topelt kasutab ta pagefile'i.
Suurendasin pagefile'i suurust ja pärast enam ei ole kordagi crashinud.
Ma ei ole nii vaadanud, kuid kuna error keerab Windows'i pildi pekki, siis pakun et see on nVidia kala .. mõne draiveri verisooniga esineb kokkujooksmisi vähem, mõnega rohkem. Ise olen alati kõikse uuema peale pannud, lootuses ehk kunagi lõpeb see pull ära.
Aeg-ajalt nVidia Display driver error kollitab, aga seda üldjuhul pääle 2-3h jutti mängimist.
Kas ta error'is kirjutab et virtuaal mälu sai otsa?
Mull oli selline probleem ka pikkadel mängu sessioonidel ning pärast MSI afterburneriga vaadates avastasin et pagefile saab täis. Mul kül 8Gb RAM aga umbes sama palju kui mitte topelt kasutab ta pagefile'i.
Suurendasin pagefile'i suurust ja pärast enam ei ole kordagi crashinud.
Ma ei ole nii vaadanud, kuid kuna error keerab Windows'i pildi pekki, siis pakun et see on nVidia kala .. mõne draiveri verisooniga esineb kokkujooksmisi vähem, mõnega rohkem. Ise olen alati kõikse uuema peale pannud, lootuses ehk kunagi lõpeb see pull ära.
Kahju jah et sellised probleemid on aga olen just kuulnud et osadel aitab kui otsida BF4 jaoks optimeeritud driverid ja neid kasutada kuna väidetavalt uuemad võivad midagi metsa keerata.
Kuulge, viimase patchiga, mis saabus on mängu sulgemisel iga kord error "BF4 had stopped working..." Sellele miskit workaroundi praeguseks hetkeks? Enne seda uuendust polnud kunagi muresid, nüüd 100 protsenti igal serverist väljumisel. Lisaks muidugi jookseb mäng lambikal kohal aegajalt kokku, kuid see pigem harvem ja juhuslik teema.
Lisaks kõigele, paljud teist skype'i kasutavad suhtlemiseks samal ajal? Igal juhul desktopi ja full screeni vahel pidevalt häiriv see, et kui skype kõneaken ning siis see pisike ristkülik, kus aeg jookseb on nähtaval kohal (pole suletud/minimiseeritud), siis ei viitsi alati full screeni tagasi minna. Vahel tahab 3, vahel 4-5 korda proovimist, enne kui läheb. _________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Lisaks kõigele, paljud teist skype'i kasutavad suhtlemiseks samal ajal? Igal juhul desktopi ja full screeni vahel pidevalt häiriv see, et kui skype kõneaken ning siis see pisike ristkülik, kus aeg jookseb on nähtaval kohal (pole suletud/minimiseeritud), siis ei viitsi alati full screeni tagasi minna. Vahel tahab 3, vahel 4-5 korda proovimist, enne kui läheb.
Kiviajast ja vanadest harjumustest on raske välja tulla ?
TS on selle jaoks
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.