|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
31.03.2015 15:06:15
|
|
|
Kellelgi Playstation App 2.50.9 ipa linki pole pakkuda?
Ma ei ole muidugi kindel, kas see üldse töölegi läheks, kui selle installitud saaks.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
31.03.2015 16:58:38
|
|
|
| IPA on iPhone/iPad-le mõeldud programm
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
01.04.2015 20:33:53
|
|
|
Tervist rahvas , mul selline küsimus !!
Et proovisin täna üle pika aja Thrustmaster T80 The Grewiga kuid ei tööta enam kuigi umbes kuu aega tagasi kõik töötas !!
Ei tea kas Ps4 uuenduses viga või The Grew uuenduse viga !!
Kuna PS menüs saan ilusti ringi liikuda rooliga aga mängus ei midagi !!
On kellelgi midagi sellist !
Kahjuks pole teist mängu ka mida proovida !!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qmmaline
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014
|
02.04.2015 15:28:56
|
|
|
Tahtsin teha PS4 kõvakettast back-up. Panen siis oma 2TB USB kõvaketta PS4 ja kohe tuleb tekst:
Seda USB seadet ei toetata .Kuradi kurat, midagi nagu tehakse, aga mitte nii nagu peaks.
Toetatakse ainult exFAT , kuigi enamus maailma USB kõvaketastest on NTFS.
Sisuliselt tahetakse , et ostad PS4 back-up kõvaketta !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
02.04.2015 15:51:57
|
|
|
| formati ketas ümber exFAT formaati. windows 7 ja uuemad oskavad sellega vabalt tegutseda
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qmmaline
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014
|
02.04.2015 16:13:22
|
|
|
Kahjuks format hävitaks sellelt 1,3TB andmeid. Selleks et andmed säiliksid peaks leidma teise kõvaketta millel on vaba ruumio 1,3TB,
Seda tundide viisi ümber kopeerima ,siis formatima ja jälle andmed tagasi kopeerima. Kõik see võtab mõtetult aega ja tööd ja seda
ainult selleks ,et SONY saaks toetada flash mäludele optimeeritud MS standardit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.04.2015 16:21:51
|
|
|
| Qmmaline kirjutas: |
Kahjuks format hävitaks sellelt 1,3TB andmeid. Selleks et andmed säiliksid peaks leidma teise kõvaketta millel on vaba ruumio 1,3TB,
Seda tundide viisi ümber kopeerima ,siis formatima ja jälle andmed tagasi kopeerima. Kõik see võtab mõtetult aega ja tööd ja seda
ainult selleks ,et SONY saaks toetada flash mäludele optimeeritud MS standardit. |
kas sa tahad mingite andmetega ketta ps4 lisada? eks see siis sony vandenõu ole jah...
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qmmaline
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014
|
02.04.2015 16:36:11
|
|
|
to rtfm99 : PS4 andmete kopeerimine välisele kõvakettale on ainult selleks puhuks kui PS4 oma kõvaketas rikki läheb
ja kõik PS Storest ostetud mängud kaotsi läheksid. Selleks on vaja leida USB kõvaketas vaba 400GB exFAT süsteemis.
SONY juhend soovitab seda veel tihti teha, ju siis on põhjust (ehk PS4 kõvaketas on kergelt rikkiminev)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.04.2015 16:38:14
|
|
|
| Qmmaline kirjutas: |
to rtfm99 : PS4 andmete kopeerimine välisele kõvakettale on ainult selleks puhuks kui PS4 oma kõvaketas rikki läheb
ja kõik PS Storest ostetud mängud kaotsi läheksid. Selleks on vaja leida USB kõvaketas vaba 400GB exFAT süsteemis.
SONY juhend soovitab seda veel tihti teha, ju siis on põhjust (ehk PS4 kõvaketas on kergelt rikkiminev) |
ma tahtsin seda teada, et kas sellel kettal on juba mingeid muid andmeid mis ei puutu ps-i? ja ps storest ostetud mängud ei tohiks kaotsi minna need saad uuele kettale laadida kui juba ostetud kord.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.04.2015 16:39:15
|
|
|
Qmmaline, mis moel su PS poest ostetud mängud kaotsi läheks ? Saad neid ju igakell alla laadida.
PS Plus omanike mängude save failid on ka pilves. Seega pole nagu muretsemiseks põhjust.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
02.04.2015 16:56:06
|
|
|
| Qmmaline kirjutas: |
| SONY juhend soovitab seda veel tihti teha, ju siis on põhjust (ehk PS4 kõvaketas on kergelt rikkiminev) |
Natuke vara pole veel nina täis võtmiseks?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qmmaline
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014
|
02.04.2015 17:12:42
|
|
|
Proovisin ühe ostetud ja kustutatud mängu peal: hakkas allalaadima küll , kuid kui PS4 ketas läheb kas ka siis?
Juhendis pole seal sellest ühtegi sõna, seal on; Võimalik allalaadida uuesti mõnesid mänge .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.04.2015 17:20:20
|
|
|
kõiki poest ostetud asju saad uuesti alla laadida. müüd konsooli maha siis saad uuele jälle alla laadida.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qmmaline
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014
|
02.04.2015 17:27:34
|
|
|
http://manuals.playstation.net/document/gb/ps4/settings/backup.html
You can back up data that is saved on your PS4™ system to a USB storage device and restore the backup data to the system. This operation is useful when replacing the hard disk, or replacing or transferring ownership of your PS4™ system. We recommend that you back up your PS4™ system regularly.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.04.2015 17:29:11
|
|
|
noh?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.04.2015 17:30:56
|
|
|
| Qmmaline kirjutas: |
http://manuals.playstation.net/document/gb/ps4/settings/backup.html
You can back up data that is saved on your PS4™ system to a USB storage device and restore the backup data to the system. This operation is useful when replacing the hard disk, or replacing or transferring ownership of your PS4™ system. We recommend that you back up your PS4™ system regularly. |
regulaarselt ei tähenda tihti.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
02.04.2015 18:09:57
|
|
|
Kaalun PS3/PS4 ostmist.
Kas see PSN ja see Store on neil ühine? Ühe ja sama kontoga saab kasutada nii PS3 kui PS4? Ostad digitaalselt mängu ja siis see jääb seotuks sinu kontoga, jah?
Ja mis vahe on regioonidel? Tean, et Eestit konkreetselt ei toetata, nii et tuleba valida teiste vahel.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
02.04.2015 18:13:14
|
|
|
| PSN Store ja konto mille teed on ühine jah, kui plaanid euroopast mänge osta siis vali regiooniks inglismaa või soome
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.04.2015 20:59:57
|
|
|
| Qmmaline kirjutas: |
Proovisin ühe ostetud ja kustutatud mängu peal: hakkas allalaadima küll , kuid kui PS4 ketas läheb kas ka siis?
Juhendis pole seal sellest ühtegi sõna, seal on; Võimalik allalaadida uuesti mõnesid mänge . |
Ostud on konto mitte kõvakettaga seotud
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
02.04.2015 21:55:53
|
|
|
| Ise sai eelmine aasta 2TB ketas sisse visatud ja nagu eelpool kõnelejad ütlesid, on kõik mängud spetsiifilise kontoga seotud. Võid minna ka sõbra juurde ja sealt enda kontoga sisse logida ja digitaalsed mängud alla laadida kui tahad. Isiklikult ei näe mingit põhjust selle backupi tegemiseks, kui sa just mingi dial-up´i otsas ei ela ning mängude uuesti alla laadimine terve igaviku võtab.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toomast123
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
14.04.2015 00:26:06
|
|
|
Sai kord PS+ membership ostetud ning nüüd tuli ootamatult Sony'lt "Thank you for your purchase" e-kiri.
Asja lähemalt uurides selgus, et enda teada ühekordset ostu tehes määriti hoopis (kasutu) subscription kaela. GG Sony
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
14.04.2015 09:07:52
|
|
|
Killer85, teretulemast internetti.
Enamik pakkujaid kellel on kuumaksuga teenus (kasvõi Spotify või Amazon Prime) panevad subscriptioni defaultina peale.
Saad igakell sätetest auto-renewali maha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
14.04.2015 13:06:03
|
|
|
| Täpselt ei mäleta, aga minumeelest vähemalt PS3 peal liitudes isegi mainis, et "sealt ja sealt" saan linnukese ära võtta kui ei soovi automaatset pikendamist...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.04.2015 13:19:17
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Sai kord PS+ membership ostetud ning nüüd tuli ootamatult Sony'lt "Thank you for your purchase" e-kiri.
Asja lähemalt uurides selgus, et enda teada ühekordset ostu tehes määriti hoopis (kasutu) subscription kaela. GG Sony  |
To cancel automatic renewal of your PlayStation®Plus subscription, select the service under (Settings) > [PlayStation™Network/Account Management] > [Account Information] > [Services List], and then select [Cancel Automatic Renewal].
http://manuals.playstation.net/document/en/ps4/settings/accountinfo.html
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
14.04.2015 14:40:13
|
|
|
| Juba maha võetud, pigem sai postitus teistele 'hoiatuseks' tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
14.04.2015 17:24:27
|
|
|
Ei tea mis jama see on et kui enda PS4 WIFI_ga ühendan siis näitab seal umbes 20alla 1-4üles kuigi on mul Elioni 100mb üles/alla nett,
kui kaabli panen siis asi juba parem siis umbes 80-80 kas see ongi neil nõrk koht ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
15.04.2015 12:57:57
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
Ei tea mis jama see on et kui enda PS4 WIFI_ga ühendan siis näitab seal umbes 20alla 1-4üles kuigi on mul Elioni 100mb üles/alla nett,
kui kaabli panen siis asi juba parem siis umbes 80-80 kas see ongi neil nõrk koht ? |
PSN´i eripära jah, tõmbab nii nagu jumal juhatab, olenemata võrgu jõudlusest.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
15.04.2015 19:39:10
|
|
|
| PS4-jaga vaadates DVD-d või Bluray-d on näha kerget pildi hakkimist. On kellelgi aimu millest see võib olla? Kehva kaabel, valed sätted?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
16.04.2015 09:18:43
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Sai kord PS+ membership ostetud ning nüüd tuli ootamatult Sony'lt "Thank you for your purchase" e-kiri.
Asja lähemalt uurides selgus, et enda teada ühekordset ostu tehes määriti hoopis (kasutu) subscription kaela. GG Sony  |
See subscription oleks "ohtlik" või "kasutu" vaid siis, kui Sa elaksid kuskil teises riigis. Kuna Eestit riigiks valida ei saa, siis konkreetselt eesti panga-/krediitkaardid ju ei toimi ning seega ei saa Sa seal PSNis oma krediitkaardiandmeid sisestada, et nad subscriptioni põhiselt automaatselt Sult raha maha võtaks ja seda pikendaks. Ma pole seda uuendamise seadet maha võtnud ja kui mul aasta täis sai, sai lihtsalt otsa kuna neil polnud kuskilt raha võtta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
16.04.2015 14:22:49
|
|
|
| PSN kontol olev eelmakstud raha võetakse samuti meeleldi ära, nagu ka hetkel juhtus.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
16.04.2015 15:08:35
|
|
|
| Aa ei noh, jah, seda küll. Mul seda "probleemi" polnud, et seal nii palju raha oleks, mingi viiekas vist aint, aga seda ei puututud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
16.04.2015 20:16:11
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| PSN kontol olev eelmakstud raha võetakse samuti meeleldi ära, nagu ka hetkel juhtus. |
Ei tea kust menüüst seda PS4 peal teha saab, aga näiteks PS3 peal saab selle ära keelata, et automaatselt PSN Plussi pikendaks.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.04.2015 20:53:25
|
|
|
Karmalaks, loe natuke vanemaid postitusi ka
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryf
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2011
|
17.04.2015 21:09:28
|
|
|
| Palun abi! Tahaks oma ps4 peal mängida sõbraga cod advanced warfare-i kuid ei saa koos partyt teha kuna minul on nat type moderate. Kas keegi saaks põhjalikult lahti seletatda kuidas ja mida tegema peaksin. Ma ei oska muud kui ruuterisse sisse logida. Ühenduseks on elion ja ruuteriks inteno. Palun siis võimalikult põhjalikult mitte nii, et umbes logi ruuterisse suuna pordid jne jne vaid PÕHJALIKULT! Ma palun!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
17.04.2015 21:10:24
|
|
|
| henryf kirjutas: |
| Palun abi! Tahaks oma ps4 peal mängida sõbraga cod advanced warfare-i kuid ei saa koos partyt teha kuna minul on nat type moderate. Kas keegi saaks põhjalikult lahti seletatda kuidas ja mida tegema peaksin. Ma ei oska muud kui ruuterisse sisse logida. Ühenduseks on elion ja ruuteriks inteno. Palun siis võimalikult põhjalikult mitte nii, et umbes logi ruuterisse suuna pordid jne jne vaid PÕHJALIKULT! Ma palun! |
mõni lehekülg tagasi oli see teema ja keegi hea pani lingi ka.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryf
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2011
|
17.04.2015 21:30:44
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| henryf kirjutas: |
| Palun abi! Tahaks oma ps4 peal mängida sõbraga cod advanced warfare-i kuid ei saa koos partyt teha kuna minul on nat type moderate. Kas keegi saaks põhjalikult lahti seletatda kuidas ja mida tegema peaksin. Ma ei oska muud kui ruuterisse sisse logida. Ühenduseks on elion ja ruuteriks inteno. Palun siis võimalikult põhjalikult mitte nii, et umbes logi ruuterisse suuna pordid jne jne vaid PÕHJALIKULT! Ma palun! |
mõni lehekülg tagasi oli see teema ja keegi hea pani lingi ka. |
On küll link kuid kahjuks ingliskeelne ja ei jaga väga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Qmmaline
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MonkeysNut
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2014
|
19.04.2015 21:47:31
|
|
|
| Tere, võibolla juba olnud teema aga uuriks kui "lärmakas" võib PS4 olla, vahepeal tõesti tunne et lendab tv kõrvalt minema, eriti veel kui mängust pausi paned või menüüs kolad, isegi klapid peas on vahest ventide häält kuulda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
19.04.2015 21:49:22
|
|
|
Pole küll seda täheldanud et vendid lärmakad on, aga plärisema hakas mul laual siis kui seisis püsti ja kas konsooli või laua pärast hakkas plärisema. Muutsin asukohta ja vaikne taas.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MonkeysNut
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2014
|
19.04.2015 22:05:21
|
|
|
| Olen pannud masina nii püsti, küllili jne, õhk pääseb ilusti ligi. Esimene ps4 mäng oli mul Watch dogs plaadil, kui pausi panin siis undamine enne ei lõppenud kui mängu tagasi, vahetseenid ka hullult pöörde masina, arvasin et alguse asi et muutub midagi, aga sama jama nii Tomb Raideri, BF4, Last of us jne jne. Eks siis tuleb garantiisse saata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
19.04.2015 22:31:43
|
|
|
Minu oma on ka parajalt valju, läbi klappide küll ei kuule, aga mõned korrad, mis ilma klappideta olen mänginud on see lärm küll veits murelikuks teinud, aga tundub, et see on levinud probleem.
Netist otsides leiab vastakaid arvamusi, mõnel undab, mõnel mitte, võta nüüd kinni, kas on midagi valesti või peabki selline olema.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
19.04.2015 22:43:11
|
|
|
Mul on plaanis oma 360 PS4 vastu välja vahetada ja tulin siia lugema, mida räägitakse ja suureks ebameeldivaks üllatuseks nagu ma aru sain on see et, online ei töötagi läbi mobiilse interneti. Mul on kodus ainsaks võimaluseks Elisa Mint Medium 3G. Xbox Live on töötanud suurepäraselt. Vähemalt NHL ja GTAV ei ole kunagi mingeid NAT erroreid visanud ja mängupilt on ka hea.
Kas kellelgi on (Elisa 3G) mobbilne internet ja saab PSN onlines teistega mängida või tuleb mul tõesti PS4-st suu puhtaks pühkida. Mulle koju Elion paraku ei jõua
EDIT: Ühendus jookseb mul läbi wi-fi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
19.04.2015 23:17:14
|
|
|
| EMTga on jälle tööle hakanud PSN.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
20.04.2015 15:20:19
|
|
|
ma teen väikese enesereklaami ka, kui tohib:
streamin päris tihti ps4 mänge (põhiliselt the last of us multiplayer, päris tihti bloodborne): twitch.tv/kartul777
inglise keeles, siiski.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GSP
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2011
|
21.04.2015 11:23:46
|
|
|
Olen sattunud teinekord vaatama TLOU streami, mängid hästi
Mõned korrad ka täitsa juhuslikult sinuga mängima sattunud. Nähes, et keegi jookseb nimega "kartul7" ringi, tekkis kohe küsimus kas tegu kohalikuga.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
21.04.2015 14:09:44
|
|
|
Tänan komplimendi eest!
Eestlasi mp's näha on ikka väga väga haruldane, anna järgmine kord märku ;p
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|