Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 15:06:15 vasta tsitaadiga

Kellelgi Playstation App 2.50.9 ipa linki pole pakkuda?
Ma ei ole muidugi kindel, kas see üldse töölegi läheks, kui selle installitud saaks.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 15:41:58 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8585202#8585202
pole just see mida küsid, uuem veidi, aga mis se ipa on?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 16:58:38 vasta tsitaadiga

IPA on iPhone/iPad-le mõeldud programm
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 01.04.2015 20:33:53 vasta tsitaadiga

Tervist rahvas , mul selline küsimus !!
Et proovisin täna üle pika aja Thrustmaster T80 The Grewiga kuid ei tööta enam kuigi umbes kuu aega tagasi kõik töötas !!
Ei tea kas Ps4 uuenduses viga või The Grew uuenduse viga !!
Kuna PS menüs saan ilusti ringi liikuda rooliga aga mängus ei midagi !!
On kellelgi midagi sellist !
Kahjuks pole teist mängu ka mida proovida !!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 02.04.2015 15:28:56 vasta tsitaadiga

Tahtsin teha PS4 kõvakettast back-up. Panen siis oma 2TB USB kõvaketta PS4 ja kohe tuleb tekst:
Seda USB seadet ei toetata .Kuradi kurat, midagi nagu tehakse, aga mitte nii nagu peaks.
Toetatakse ainult exFAT , kuigi enamus maailma USB kõvaketastest on NTFS.
Sisuliselt tahetakse , et ostad PS4 back-up kõvaketta !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:51:57 vasta tsitaadiga

formati ketas ümber exFAT formaati. windows 7 ja uuemad oskavad sellega vabalt tegutseda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 02.04.2015 16:13:22 vasta tsitaadiga

Kahjuks format hävitaks sellelt 1,3TB andmeid. Selleks et andmed säiliksid peaks leidma teise kõvaketta millel on vaba ruumio 1,3TB,
Seda tundide viisi ümber kopeerima ,siis formatima ja jälle andmed tagasi kopeerima. Kõik see võtab mõtetult aega ja tööd ja seda
ainult selleks ,et SONY saaks toetada flash mäludele optimeeritud MS standardit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:21:51 vasta tsitaadiga

Qmmaline kirjutas:
Kahjuks format hävitaks sellelt 1,3TB andmeid. Selleks et andmed säiliksid peaks leidma teise kõvaketta millel on vaba ruumio 1,3TB,
Seda tundide viisi ümber kopeerima ,siis formatima ja jälle andmed tagasi kopeerima. Kõik see võtab mõtetult aega ja tööd ja seda
ainult selleks ,et SONY saaks toetada flash mäludele optimeeritud MS standardit.

kas sa tahad mingite andmetega ketta ps4 lisada? eks see siis sony vandenõu ole jah...

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 02.04.2015 16:36:11 vasta tsitaadiga

to rtfm99 : PS4 andmete kopeerimine välisele kõvakettale on ainult selleks puhuks kui PS4 oma kõvaketas rikki läheb
ja kõik PS Storest ostetud mängud kaotsi läheksid. Selleks on vaja leida USB kõvaketas vaba 400GB exFAT süsteemis.
SONY juhend soovitab seda veel tihti teha, ju siis on põhjust (ehk PS4 kõvaketas on kergelt rikkiminev)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:38:14 vasta tsitaadiga

Qmmaline kirjutas:
to rtfm99 : PS4 andmete kopeerimine välisele kõvakettale on ainult selleks puhuks kui PS4 oma kõvaketas rikki läheb
ja kõik PS Storest ostetud mängud kaotsi läheksid. Selleks on vaja leida USB kõvaketas vaba 400GB exFAT süsteemis.
SONY juhend soovitab seda veel tihti teha, ju siis on põhjust (ehk PS4 kõvaketas on kergelt rikkiminev)

ma tahtsin seda teada, et kas sellel kettal on juba mingeid muid andmeid mis ei puutu ps-i? ja ps storest ostetud mängud ei tohiks kaotsi minna need saad uuele kettale laadida kui juba ostetud kord.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.04.2015 16:39:15 vasta tsitaadiga

Qmmaline, mis moel su PS poest ostetud mängud kaotsi läheks ? Saad neid ju igakell alla laadida.
PS Plus omanike mängude save failid on ka pilves. Seega pole nagu muretsemiseks põhjust.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:56:06 vasta tsitaadiga

Qmmaline kirjutas:
SONY juhend soovitab seda veel tihti teha, ju siis on põhjust (ehk PS4 kõvaketas on kergelt rikkiminev)


Natuke vara pole veel nina täis võtmiseks?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 02.04.2015 17:12:42 vasta tsitaadiga

Proovisin ühe ostetud ja kustutatud mängu peal: hakkas allalaadima küll , kuid kui PS4 ketas läheb kas ka siis?
Juhendis pole seal sellest ühtegi sõna, seal on; Võimalik allalaadida uuesti mõnesid mänge .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 17:20:20 vasta tsitaadiga

kõiki poest ostetud asju saad uuesti alla laadida. müüd konsooli maha siis saad uuele jälle alla laadida.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 02.04.2015 17:27:34 vasta tsitaadiga

http://manuals.playstation.net/document/gb/ps4/settings/backup.html
You can back up data that is saved on your PS4™ system to a USB storage device and restore the backup data to the system. This operation is useful when replacing the hard disk, or replacing or transferring ownership of your PS4™ system. We recommend that you back up your PS4™ system regularly.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 17:29:11 vasta tsitaadiga

noh?
icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 17:30:56 vasta tsitaadiga

Qmmaline kirjutas:
http://manuals.playstation.net/document/gb/ps4/settings/backup.html
You can back up data that is saved on your PS4™ system to a USB storage device and restore the backup data to the system. This operation is useful when replacing the hard disk, or replacing or transferring ownership of your PS4™ system. We recommend that you back up your PS4™ system regularly.

regulaarselt ei tähenda tihti.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:09:57 vasta tsitaadiga

Kaalun PS3/PS4 ostmist.
Kas see PSN ja see Store on neil ühine? Ühe ja sama kontoga saab kasutada nii PS3 kui PS4? Ostad digitaalselt mängu ja siis see jääb seotuks sinu kontoga, jah?
Ja mis vahe on regioonidel? Tean, et Eestit konkreetselt ei toetata, nii et tuleba valida teiste vahel.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:13:14 vasta tsitaadiga

PSN Store ja konto mille teed on ühine jah, kui plaanid euroopast mänge osta siis vali regiooniks inglismaa või soome
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 20:59:57 vasta tsitaadiga

Qmmaline kirjutas:
Proovisin ühe ostetud ja kustutatud mängu peal: hakkas allalaadima küll , kuid kui PS4 ketas läheb kas ka siis?
Juhendis pole seal sellest ühtegi sõna, seal on; Võimalik allalaadida uuesti mõnesid mänge .

Ostud on konto mitte kõvakettaga seotud icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 21:55:53 vasta tsitaadiga

Ise sai eelmine aasta 2TB ketas sisse visatud ja nagu eelpool kõnelejad ütlesid, on kõik mängud spetsiifilise kontoga seotud. Võid minna ka sõbra juurde ja sealt enda kontoga sisse logida ja digitaalsed mängud alla laadida kui tahad. Isiklikult ei näe mingit põhjust selle backupi tegemiseks, kui sa just mingi dial-up´i otsas ei ela ning mängude uuesti alla laadimine terve igaviku võtab.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 02.04.2015 22:46:40 vasta tsitaadiga

RIH0 kirjutas:
toomast123 kirjutas:
Playstation Androidi App 2.50.13, kui kellelgi huvi:
http://www.upload.ee/files/4595699/PlayStation_App_2.50.13.apk.html

Superlux. thumbs_up.gif Ega sul ka Remote Play .apk uut versiooni pole?


Ole lahke: http://www.mediafire.com/download/q2fk5i7ch3aaxf1/com.playstation.remoteplay-1.2.0.apk
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 00:26:06 vasta tsitaadiga

Sai kord PS+ membership ostetud ning nüüd tuli ootamatult Sony'lt "Thank you for your purchase" e-kiri.
Asja lähemalt uurides selgus, et enda teada ühekordset ostu tehes määriti hoopis (kasutu) subscription kaela. GG Sony thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.04.2015 09:07:52 vasta tsitaadiga

Killer85, teretulemast internetti.

Enamik pakkujaid kellel on kuumaksuga teenus (kasvõi Spotify või Amazon Prime) panevad subscriptioni defaultina peale.
Saad igakell sätetest auto-renewali maha võtta.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 13:06:03 vasta tsitaadiga

Täpselt ei mäleta, aga minumeelest vähemalt PS3 peal liitudes isegi mainis, et "sealt ja sealt" saan linnukese ära võtta kui ei soovi automaatset pikendamist...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 13:19:17 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Sai kord PS+ membership ostetud ning nüüd tuli ootamatult Sony'lt "Thank you for your purchase" e-kiri.
Asja lähemalt uurides selgus, et enda teada ühekordset ostu tehes määriti hoopis (kasutu) subscription kaela. GG Sony thumbs_up.gif

To cancel automatic renewal of your PlayStation®Plus subscription, select the service under (Settings) > [PlayStation™Network/Account Management] > [Account Information] > [Services List], and then select [Cancel Automatic Renewal].
http://manuals.playstation.net/document/en/ps4/settings/accountinfo.html

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 14:40:13 vasta tsitaadiga

Juba maha võetud, pigem sai postitus teistele 'hoiatuseks' tehtud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 14.04.2015 17:24:27 vasta tsitaadiga

Ei tea mis jama see on et kui enda PS4 WIFI_ga ühendan siis näitab seal umbes 20alla 1-4üles kuigi on mul Elioni 100mb üles/alla nett,
kui kaabli panen siis asi juba parem siis umbes 80-80 kas see ongi neil nõrk koht ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 12:57:57 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Ei tea mis jama see on et kui enda PS4 WIFI_ga ühendan siis näitab seal umbes 20alla 1-4üles kuigi on mul Elioni 100mb üles/alla nett,
kui kaabli panen siis asi juba parem siis umbes 80-80 kas see ongi neil nõrk koht ?


PSN´i eripära jah, tõmbab nii nagu jumal juhatab, olenemata võrgu jõudlusest.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 14:00:04 vasta tsitaadiga

keegi tundis mingil hetkel huvi 20th anniversary konsoolide vastu. Siin täpsem info kuidas saab: http://www.euronics.ee/playstation20
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 15.04.2015 19:39:10 vasta tsitaadiga

PS4-jaga vaadates DVD-d või Bluray-d on näha kerget pildi hakkimist. On kellelgi aimu millest see võib olla? Kehva kaabel, valed sätted?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 16.04.2015 09:18:43 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Sai kord PS+ membership ostetud ning nüüd tuli ootamatult Sony'lt "Thank you for your purchase" e-kiri.
Asja lähemalt uurides selgus, et enda teada ühekordset ostu tehes määriti hoopis (kasutu) subscription kaela. GG Sony thumbs_up.gif



See subscription oleks "ohtlik" või "kasutu" vaid siis, kui Sa elaksid kuskil teises riigis. Kuna Eestit riigiks valida ei saa, siis konkreetselt eesti panga-/krediitkaardid ju ei toimi ning seega ei saa Sa seal PSNis oma krediitkaardiandmeid sisestada, et nad subscriptioni põhiselt automaatselt Sult raha maha võtaks ja seda pikendaks. Ma pole seda uuendamise seadet maha võtnud ja kui mul aasta täis sai, sai lihtsalt otsa kuna neil polnud kuskilt raha võtta icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 14:22:49 vasta tsitaadiga

PSN kontol olev eelmakstud raha võetakse samuti meeleldi ära, nagu ka hetkel juhtus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 16.04.2015 15:08:35 vasta tsitaadiga

Aa ei noh, jah, seda küll. Mul seda "probleemi" polnud, et seal nii palju raha oleks, mingi viiekas vist aint, aga seda ei puututud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 16.04.2015 20:16:11 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
PSN kontol olev eelmakstud raha võetakse samuti meeleldi ära, nagu ka hetkel juhtus.
Ei tea kust menüüst seda PS4 peal teha saab, aga näiteks PS3 peal saab selle ära keelata, et automaatselt PSN Plussi pikendaks.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 20:53:25 vasta tsitaadiga

Karmalaks, loe natuke vanemaid postitusi ka eusa_wall.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryf
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2011




sõnum 17.04.2015 21:09:28 vasta tsitaadiga

Palun abi! Tahaks oma ps4 peal mängida sõbraga cod advanced warfare-i kuid ei saa koos partyt teha kuna minul on nat type moderate. Kas keegi saaks põhjalikult lahti seletatda kuidas ja mida tegema peaksin. Ma ei oska muud kui ruuterisse sisse logida. Ühenduseks on elion ja ruuteriks inteno. Palun siis võimalikult põhjalikult mitte nii, et umbes logi ruuterisse suuna pordid jne jne vaid PÕHJALIKULT! Ma palun!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 21:10:24 vasta tsitaadiga

henryf kirjutas:
Palun abi! Tahaks oma ps4 peal mängida sõbraga cod advanced warfare-i kuid ei saa koos partyt teha kuna minul on nat type moderate. Kas keegi saaks põhjalikult lahti seletatda kuidas ja mida tegema peaksin. Ma ei oska muud kui ruuterisse sisse logida. Ühenduseks on elion ja ruuteriks inteno. Palun siis võimalikult põhjalikult mitte nii, et umbes logi ruuterisse suuna pordid jne jne vaid PÕHJALIKULT! Ma palun!

mõni lehekülg tagasi oli see teema ja keegi hea pani lingi ka.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryf
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2011




sõnum 17.04.2015 21:30:44 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
henryf kirjutas:
Palun abi! Tahaks oma ps4 peal mängida sõbraga cod advanced warfare-i kuid ei saa koos partyt teha kuna minul on nat type moderate. Kas keegi saaks põhjalikult lahti seletatda kuidas ja mida tegema peaksin. Ma ei oska muud kui ruuterisse sisse logida. Ühenduseks on elion ja ruuteriks inteno. Palun siis võimalikult põhjalikult mitte nii, et umbes logi ruuterisse suuna pordid jne jne vaid PÕHJALIKULT! Ma palun!

mõni lehekülg tagasi oli see teema ja keegi hea pani lingi ka.


On küll link kuid kahjuks ingliskeelne ja ei jaga väga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 18.04.2015 09:37:23 vasta tsitaadiga

Puust ja punaseks eesti keeles http://fifa.planet.ee/viewtopic.php?t=104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MonkeysNut
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2014




sõnum 19.04.2015 21:47:31 vasta tsitaadiga

Tere, võibolla juba olnud teema aga uuriks kui "lärmakas" võib PS4 olla, vahepeal tõesti tunne et lendab tv kõrvalt minema, eriti veel kui mängust pausi paned või menüüs kolad, isegi klapid peas on vahest ventide häält kuulda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 19.04.2015 21:49:22 vasta tsitaadiga

Pole küll seda täheldanud et vendid lärmakad on, aga plärisema hakas mul laual siis kui seisis püsti ja kas konsooli või laua pärast hakkas plärisema. Muutsin asukohta ja vaikne taas.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MonkeysNut
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2014




sõnum 19.04.2015 22:05:21 vasta tsitaadiga

Olen pannud masina nii püsti, küllili jne, õhk pääseb ilusti ligi. Esimene ps4 mäng oli mul Watch dogs plaadil, kui pausi panin siis undamine enne ei lõppenud kui mängu tagasi, vahetseenid ka hullult pöörde masina, arvasin et alguse asi et muutub midagi, aga sama jama nii Tomb Raideri, BF4, Last of us jne jne. Eks siis tuleb garantiisse saata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.04.2015 22:31:43 vasta tsitaadiga

Minu oma on ka parajalt valju, läbi klappide küll ei kuule, aga mõned korrad, mis ilma klappideta olen mänginud on see lärm küll veits murelikuks teinud, aga tundub, et see on levinud probleem.
Netist otsides leiab vastakaid arvamusi, mõnel undab, mõnel mitte, võta nüüd kinni, kas on midagi valesti või peabki selline olema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 19.04.2015 22:43:11 vasta tsitaadiga

Mul on plaanis oma 360 PS4 vastu välja vahetada ja tulin siia lugema, mida räägitakse ja suureks ebameeldivaks üllatuseks nagu ma aru sain on see et, online ei töötagi läbi mobiilse interneti. Mul on kodus ainsaks võimaluseks Elisa Mint Medium 3G. Xbox Live on töötanud suurepäraselt. Vähemalt NHL ja GTAV ei ole kunagi mingeid NAT erroreid visanud ja mängupilt on ka hea.

Kas kellelgi on (Elisa 3G) mobbilne internet ja saab PSN onlines teistega mängida või tuleb mul tõesti PS4-st suu puhtaks pühkida. Mulle koju Elion paraku ei jõua icon_sad.gif

EDIT: Ühendus jookseb mul läbi wi-fi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 19.04.2015 23:17:14 vasta tsitaadiga

EMTga on jälle tööle hakanud PSN.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 11:48:31 vasta tsitaadiga

Elisa 4G ühendusega mul siiamaani probleeme pole olnud, kuigi pole PS4 peal väga suur online taguja.

Batmani bundle ka nüüd saadaval:
http://www.euronics.ee/t/65993/nutitelerid-ja-seadmed/playstation-4-limited-edition-batman-arkham-knight-bundle-sony-eeltellimisel/ette-ps4konsbat

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 20.04.2015 15:20:19 vasta tsitaadiga

ma teen väikese enesereklaami ka, kui tohib:
streamin päris tihti ps4 mänge (põhiliselt the last of us multiplayer, päris tihti bloodborne): twitch.tv/kartul777
inglise keeles, siiski.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GSP
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2015 11:23:46 vasta tsitaadiga

Olen sattunud teinekord vaatama TLOU streami, mängid hästi thumbs_up.gif
Mõned korrad ka täitsa juhuslikult sinuga mängima sattunud. Nähes, et keegi jookseb nimega "kartul7" ringi, tekkis kohe küsimus kas tegu kohalikuga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 21.04.2015 14:09:44 vasta tsitaadiga

Tänan komplimendi eest!
Eestlasi mp's näha on ikka väga väga haruldane, anna järgmine kord märku ;p
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.