Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 22:49:45 vasta tsitaadiga

trebla, thumbs_up.gif
Jälle targem, tänud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 23:05:59 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kännukas võttis IMEI alusel töösse ning emaplaat vahetati ära.

Täiesti teine teema - Kännukas nõuab selle raha kuskilt sisse, lihtsalt mitte sinult. Jaekauplus ja hooldus on täiesti erinevad teemad.

activeone kirjutas:
hetkel probleemi valmistavad need arved, millel on kellegi isiku nimi peal või ettevõtte nimi.

Üldiselt võiks VÕS lugeda ja arusaam on, et mis ei ole keelatud, on lubatud. Seaduses eristatakse tarbijat ja ettevõtet, mitte isikut nimeliselt.

2.11.1 MÜÜGILEPING - Üldsätted
§218 .2 kirjutas:
Tarbijalemüügi puhul vastutab müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. ...
§220 .1 kirjutas:
Ostja peab teatama asja lepingutingimustele mittevastavusest müüjale mõistliku aja jooksul pärast seda, kui ta asja lepingutingimustele mittevastavusest teada sai või pidi teada saama. ...
§237 .1 kirjutas:
Tarbijalemüügi puhul on ostja kahjuks käesolevas jaos sätestatust ja käesoleva seaduse üldosas lepingu rikkumise puhuks kasutatavate õiguskaitsevahendite kohta sätestatust kõrvalekalduv kokkulepe tühine.

Kui sul ei ole arvet, siis sul ei ole ka lepingut mille alusel nõuda asja toimivust. Olenemata kes toote hooldusesse viib, vastutab müüja ASJA lepingutingimustele vastavuse eest.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 10:39:24 vasta tsitaadiga

Chidori, Kännukas kirjutas HTC tehasesse päringu ja sealt tuli vastus, et tootel on kehtiv garantii. Peale seda nad saatsid telefoni hooldusesse (Lätis vist) ja seal vahetati emaplaat ära. Ehk siis Kännukas vahendas mitte ei remontinud ise.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 11:36:27 vasta tsitaadiga

Ma olen arvutitarga garantiis käinud arvega, millel seerianumbri asemel toote mudelinumber. Ju siis müüja skaneeris vale triipkoodi arve koostamise ajal, seerianumbri ja mudeli numbri triipkoodid olid pakendil kõrvuti. Ei olnud selle arvega garantiis mingit probleemi, seade saadeti maaletoojale edasi.
Seadused on toredad asjad, aga kõik sõltub sellest, kes maksab. Kui at saab katkise kraami kuskile edasi saata, on kõik kena ja viisakas. Kui peab ise kulud kandma, küll siis ka seadused ja arve puudumine/vale nimi arvel välja kaevatakse.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 13:12:17 vasta tsitaadiga

Räägin siis viimasest kogemusest, mis on minu jaoks äärmiselt negatiivne. Tooted on arvutitargas head ja kvaliteetsed, aga teenindus jätab ikka valusalt soovida... (vähemalt Tallinnas)

Tellisin arvutitargast telefoni, valisin tasuta DPD (toimib kui on üle 100€ arve), uurisin pärast klienditoelt üle, et mis kuupäevaks kindlasti kohale jõuab, lubati, et teisipäeval, kell 12 on kindlasti olemas, kuupäev sobis, kellaaeg ka. Kuna töötan ise Kristiine keskuse lähedal, sai küsitud, et kas selline võimalus on ka, et vahetan transpordi ümber ja tulen lubatud kellaajal ja kuupäeval ise järgi. Selline võimalus oligi olemas, sai siis transport ümber vahetatud ja hakatud ootama lubatud kuupäeva. Pidi kohale jõudma lõunaks, järgi läksin kella 18 ajal, mida aga ei olnud, oli telefon ise. Küsisin siis, et mis teema on, vastati et kullerteenusel on mingid tarneprobleemid. Okei, lubati siis järgmiseks päevaks ja, et antakse kullerile ja tuuakse koju. Hommikul tuli kiri, et kas ikka äkki oleks ise võimalik kristiine esindusse järgi minna... okei, olin nõus, elan selle sõidu üle. Natukese aja pärast tuli isegi email, et tavai tulge järgi, esinduses kohal. Sõidan siis rahulikult Kristiinesse, mida pole, on jälle telefon... Küsin, et mis toimub, klienditeenindaja ei tea midagi... ütleb, et aga see telefon on hoopis kesklinna esinduses, minge sinna järgi... Vaikselt hakkab juba närv mustaks minema, et päris "tore" on oma vabast ajast mööda linna ringi sõita ja niisama järjekorras passida. Pärast pikka ootamist kesklinna esinduses sain telefoni kätte. Mitte ühtegi vabandust, mitte midagi...

Pikk jutt, sitt jutt, aga natukene halva maigu jättis küll seekordne teenindus Arvutitargast.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutitark
HV vaatleja
arvutitark

liitunud: 15.07.2013




sõnum 04.03.2015 14:28:16 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Räägin siis viimasest kogemusest, mis on minu jaoks äärmiselt negatiivne. Tooted on arvutitargas head ja kvaliteetsed, aga teenindus jätab ikka valusalt soovida... (vähemalt Tallinnas)

Tellisin arvutitargast telefoni, valisin tasuta DPD (toimib kui on üle 100€ arve), uurisin pärast klienditoelt üle, et mis kuupäevaks kindlasti kohale jõuab, lubati, et teisipäeval, kell 12 on kindlasti olemas, kuupäev sobis, kellaaeg ka. Kuna töötan ise Kristiine keskuse lähedal, sai küsitud, et kas selline võimalus on ka, et vahetan transpordi ümber ja tulen lubatud kellaajal ja kuupäeval ise järgi. Selline võimalus oligi olemas, sai siis transport ümber vahetatud ja hakatud ootama lubatud kuupäeva. Pidi kohale jõudma lõunaks, järgi läksin kella 18 ajal, mida aga ei olnud, oli telefon ise. Küsisin siis, et mis teema on, vastati et kullerteenusel on mingid tarneprobleemid. Okei, lubati siis järgmiseks päevaks ja, et antakse kullerile ja tuuakse koju. Hommikul tuli kiri, et kas ikka äkki oleks ise võimalik kristiine esindusse järgi minna... okei, olin nõus, elan selle sõidu üle. Natukese aja pärast tuli isegi email, et tavai tulge järgi, esinduses kohal. Sõidan siis rahulikult Kristiinesse, mida pole, on jälle telefon... Küsin, et mis toimub, klienditeenindaja ei tea midagi... ütleb, et aga see telefon on hoopis kesklinna esinduses, minge sinna järgi... Vaikselt hakkab juba närv mustaks minema, et päris "tore" on oma vabast ajast mööda linna ringi sõita ja niisama järjekorras passida. Pärast pikka ootamist kesklinna esinduses sain telefoni kätte. Mitte ühtegi vabandust, mitte midagi...

Pikk jutt, sitt jutt, aga natukene halva maigu jättis küll seekordne teenindus Arvutitargast.


vabandame, segaduse pärast. telefon oli tõesti eile juba kell 12.00 kohal, aga Kristiinesse see ei jõudnud kuna too kaubaring oli varem ning täna hommikul ladu kauba komplekteerimisel märkas et transport juba vahetatud tagasi DPD peale ja see jäigi kesklinna et saaks DPDga välja saata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2015 14:39:13 vasta tsitaadiga

See emaplaat (MSI X99 Krait edition) on hetkel DDR4 mälude all.
Ning emaplaatide (socket 2011v3) sektsioonis ei ole.
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR4-malud-lauaarvutile/MSI-MB-X99-S2011-3-ATX-X99S-SLI-KRAIT-EDITION-MSI-147921

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander .
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 19:51:45 vasta tsitaadiga

Sai tellitud arvutijuppe ja täna kella 2 ajal olid kõik esinduses kohal. Poole kolme ajal tuli kiri, et kullerile üle antud. Küsisin 5-e ajal smartpostist üle, et kas minu nimele on pakki tele pandud. Vastati, et tellimus tehtud aga nad ei näinud, et teele oleks pandud. Saadeti mulle ka mingisugune jälgimiskood smartpostist aga see ei näita siiamaani midagi. Küsimus ongi selles, et kas see jõuab homseks kohale või ei? On kellelgi kogemusi mis kell nad neid pakke smartposti panevad?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 19:55:59 vasta tsitaadiga

Nad ei pane neid pakke smartposti. Kuller vms tuleb järgi pakihunnikule.
Kui kullerile üle antud, siis homme peaks käes olema.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander .
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 20:06:47 vasta tsitaadiga

Suurtänu, nüüd tean paremini kuidas homset päeva korraldada.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2015 15:40:52 vasta tsitaadiga

Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib? icon_smile.gif



Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2015 16:13:45 vasta tsitaadiga

Hyrax, viimati paar kuud tagasi räägiti, et uus leht on juba mõnda aega olnud arendamisel - viimasel ajal pole uurinud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 20:47:00 vasta tsitaadiga

Hyrax kirjutas:
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib? icon_smile.gif



Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades

Mõte on hea, kuid lisaks veel omaltpoolt niipalju, et oleks viimane aeg otsida tüüpe, kes viitsivad populaarsematele toodetele tootekirjeldusi lisada .. koguaeg jookse HV ja AT vahel sest fu.ck it , we're too lazy & we don't need descriptions cuz we're too lazy for it .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 20:55:44 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Hyrax kirjutas:
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib? icon_smile.gif



Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades

Mõte on hea, kuid lisaks veel omaltpoolt niipalju, et oleks viimane aeg otsida tüüpe, kes viitsivad populaarsematele toodetele tootekirjeldusi lisada .. koguaeg jookse HV ja AT vahel sest fu.ck it , we're too lazy & we don't need descriptions cuz we're too lazy for it .

Mis mõte nendel tootekirjeldustel on, kui niikuinii terve nett neid täis. Ma olen nagu arusaanud, et see kes endale midagi ostma või tellima läheb, on niikuinii kodutöö enne ära teinud. Ja vaevalt, et ainult ühe ülevaate lugemisega piirdunud.
Lisaks - tahate odavat kaupa, kuid võiks ju arusaada, et iga tööülesanne toob juurde töökoormust, milleks on vaja keegi pikapatsi klemm palgata, mis tähendab, et kuskilt peab see raha tagasi teenitama. Kelle arvelt ? Loomulikult klientide arvelt ! Kui keegi arvab, et firmas niisama vabatahtlikult selle enda kanda võtab.... hehee.

_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 21:08:03 vasta tsitaadiga

Ostsin hiljuti laadija AA ja AAA akude laadimiseks.
Panin akud laadima ja ~ 24h pärast avastasin, et ikka veel punane laadimise tuluke põleb.
Otsisin paberi prügikastist manuaali välja(google ei leidnud).
Ja manualis tabelina juhend mahtuvuste järgi laadimiseks vajalik aeg kopp.gif
Kas tõesti on vaja 2015a müüa sellist laadijat?
Roheline tuluke ja laadimise automaatne katkestamine on juba aastaid kasutusel.
Ise ei osanud arvatagi, et sellise lisa olemasolu peab kontrollima.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 21:16:58 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Kas tõesti on vaja 2015a müüa sellist laadijat?

Ikka on vaja, inimestele ju lihtsalt väga-väga meeldib odav hind. Ainus, mis neile ei meeldi, on see, et odavad asjad ei tööta täpselt samamoodi kui kallid asjad.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 15:04:13 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Hyrax kirjutas:
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib? icon_smile.gif



Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades

Mõte on hea, kuid lisaks veel omaltpoolt niipalju, et oleks viimane aeg otsida tüüpe, kes viitsivad populaarsematele toodetele tootekirjeldusi lisada .. koguaeg jookse HV ja AT vahel sest fu.ck it , we're too lazy & we don't need descriptions cuz we're too lazy for it .


Mulle piisab kui on piiratud hulk parameetreid millegi järgi otsitakse toodet ja siis viide toote kodulehele, kus muu inf kirjas. Näiteks monitori puhul päris füüsiliste mõõtmete järgi vist ei otsi never midagi aga ekraani suuruse järgi tuleb palju (hiljem viskan muudele asjadele silma peale). Aga jah otsing pigem on olulisem kui parameetrid
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2015 15:15:07 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Hyrax kirjutas:
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib? icon_smile.gif



Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades

Mõte on hea, kuid lisaks veel omaltpoolt niipalju, et oleks viimane aeg otsida tüüpe, kes viitsivad populaarsematele toodetele tootekirjeldusi lisada .. koguaeg jookse HV ja AT vahel sest fu.ck it , we're too lazy & we don't need descriptions cuz we're too lazy for it .

Kes need tüübid kinni maksab? Kas näiteks sina toote kallima hinna näol oled nõus? Vaevalt icon_smile.gif
Ehk siis mõte on tõesti nii, et kui juba iseseisvalt mingit komponenti hakkad ostma, oled enda jaoks kodutöö ära teinud.
HV-st kontrollid vaid hindu.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.03.2015 17:12:12 vasta tsitaadiga

Ehk siis, Arvutitark on nüüd selline pood, kust ostetakse ainult valmisvaadatud tooteid ja eeltöö peab tingimata tehtud olema?
Mu meelest käib neil päris palju ka kohapeal inimesi asju küsimas ja uurimas.

Korralik veebipood annab ka korralikud otsinguvõimalused. Nt miks ma ei saa monitori resolutsiooni järgi otsida eraldi?
Toote juures võiks olla kasvõi link tootja lehele. Eraldi kirjeldust kui sellist väga põhjalikku tingimata vaja pole tõesti.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2015 17:17:34 vasta tsitaadiga

softis, pidasin küll rohkem HV-d silmas.
Aga jutt üldisemalt siiski sama, iga lisainimese palkamine tuleb millegi arvelt.
Marginalid arvutitehnika müügis on nagu on ja iga paarituhandene palgafondi kulu tuleb kokkuvõttes kliendil kinni maksta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 17:44:40 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ehk siis, Arvutitark on nüüd selline pood, kust ostetakse ainult valmisvaadatud tooteid ja eeltöö peab tingimata tehtud olema?
Mu meelest käib neil päris palju ka kohapeal inimesi asju küsimas ja uurimas.

Korralik veebipood annab ka korralikud otsinguvõimalused. Nt miks ma ei saa monitori resolutsiooni järgi otsida eraldi?
Toote juures võiks olla kasvõi link tootja lehele. Eraldi kirjeldust kui sellist väga põhjalikku tingimata vaja pole tõesti.

+1, mötlesin oma postidega just seda, aga seletasin vähe mööda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 18:30:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
softis, pidasin küll rohkem HV-d silmas.
Aga jutt üldisemalt siiski sama, iga lisainimese palkamine tuleb millegi arvelt.
Marginalid arvutitehnika müügis on nagu on ja iga paarituhandene palgafondi kulu tuleb kokkuvõttes kliendil kinni maksta.

1A.EE kuidagi saab endale seda lubada ja hinnad pole kah eesti kalleimad. Seal on ikka väga korralik otsing võrreldes AT-ga. Ainult HV-l on võrreldav otsing.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2015 18:42:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow, 1A.ee suurem Läti taustaga firma kah.
Enamuse Eesti edasimüüjate toodete kirjeldused pärinevad maaletoojatelt/distribuutoritelt.
Kui seal on mingi asjaga puusse pandud, siis see ilmneb koheselt ka edasimüüjate hinnakirjades icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hyrax
HV vaatleja
Hyrax

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 19:13:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
softis, pidasin küll rohkem HV-d silmas.
Aga jutt üldisemalt siiski sama, iga lisainimese palkamine tuleb millegi arvelt.
Marginalid arvutitehnika müügis on nagu on ja iga paarituhandene palgafondi kulu tuleb kokkuvõttes kliendil kinni maksta.


Olen võhik selles teemas ja ei näita näpuga vaid rumalalt küsin, et kas arvutitarga esindused tasuvad ennast ära selle jutu valguses? Ma ise vist 2 korda kohal käinud (tahtsin ühte asja enne näppida ja teist tahtsin kohe ära transportida sama päev) tosina ostu taustal, et kas see neti müük pole olulisemal kohal numbrite mõttes?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2015 19:22:09 vasta tsitaadiga

Hyrax, sellele küsimusele oskab vaid arvutifirma ise vastata icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 23.03.2015 19:25:42 vasta tsitaadiga

Arvutitarga (vähemalt Tartu oma) esinduses tundub alati rahvast olema. Kas peale vaatamise midagi ostavad ka, seda ei oska öelda.

Endal ka Arvutitargaga positiivne kogemus - eelmine nädal tellisin 480GB SSD ja jõudis täna kohale täpselt siis, kui lubasid (isegi 30 min varem). See-vastu nt 1a.ee'st samal ajal tehtud ostu ei ole ega ka tule, kuna "laos" olnud toodet siiski ei ole laos ning otsustasid kaheks nädalaks selle arvelt intressita laenu võtta (sest niikaua läheb raha tagastamiseks) icon_biggrin.gif

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 19:27:16 vasta tsitaadiga

Skewp kirjutas:
Arvutitarga (vähemalt Tartu oma) esinduses tundub alati rahvast olema. Kas peale vaatamise midagi ostavad ka, seda ei oska öelda.
Kusjuures tahtsin sama kirjutada. Hoolimata sellest, et seal parkimisega on veidi kehvasti, leidub alati seal rahvast, kui mööda olen läinud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.03.2015 21:20:51 vasta tsitaadiga

Mina olen mitu asja ostnud ka esindusest just.Mälud, cpu, emaplaadi, monitori, videokaardi, cpu jahutuse icon_razz.gif Ja olen need asjad erinevatel aegadel ostnud magistraalist, nii, et mina olen esinduse klient just thumbs_up.gif
Ps, Magistrali esinduses ka iga kord rahvast olnud ja isegi järjekord oli üks kord.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2015 00:11:53 vasta tsitaadiga

Esindustes käiakse ikka üpris palju kuna valdav enamus populaarsematest toodetest on ju kohal olemas.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.03.2015 10:32:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
softis, pidasin küll rohkem HV-d silmas.
Aga jutt üldisemalt siiski sama, iga lisainimese palkamine tuleb millegi arvelt.
Marginalid arvutitehnika müügis on nagu on ja iga paarituhandene palgafondi kulu tuleb kokkuvõttes kliendil kinni maksta.


Ausalt-öeldes väga nõrk argument.
Mida parem kasutusmugavus veebipoel, seda suurem tõenäosus ka ostu sooritamiseks.
Endast lugupidav ettevõte leiab selle raha. Ma pean siin silmas otsingusüsteemi. Selle tegemiseks vast eraldi inimest palgata pole vaja. Piisab ka teenusena selle sisseostmisest.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2015 10:34:21 vasta tsitaadiga

Otsingusüsteem tiba teine asi jah. Mõtlesin rohkem tehnilisi parameetreid.
Kui on tootel tehnilised parameetrid küljes, saab ka otsingut täiustada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 23:32:25 vasta tsitaadiga

Hei, oskab keegi öelda kuidas käib garantiisse saatmine? Jutt toiteplokist, mis ostetud arvutitargast mõned kuud tagasi. Hakkas lärmama kõvasti ning sooviks garantiisse saata aga olen ise Soomes ning niipea Eesti ei satu, et see esindusse ise kohale viia.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 23:35:11 vasta tsitaadiga

saada smartpostiga, ennem lepi kokku
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 23:47:36 vasta tsitaadiga

Ok, saatsin meili, kus küsisin juhiseid neilt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 22:08:10 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Ok, saatsin meili, kus küsisin juhiseid neilt thumbs_up.gif
ma ei saa aru: http://arvutitark.ee/est/GarantiiSaada-toode-garantiisse
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 23:27:04 vasta tsitaadiga

Nu mul on täitsa kahju kohe, et sa aru ei saa. Aga pole hullu küll õpid!

Ok, tegelt olin kursis selle garantiivormiga, lihtsalt ma tahtsin rohkem informatsiooni saatmisviiside kohta, siis kui endal pole võimalik kohale viia.
Lootsin, et on ka SmartPost võimalus aga sain juba teada, et ainult kulleriga saab. Lihtsalt kulleriga saatmine läheb mul maksma juba pool toite enda väärtusest (~30€ on pakk Soomest Eesti) ja natuke kahju sellest.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 23:51:47 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
sain juba teada, et ainult kulleriga saab.
icon_neutral.gif võid mulle paki smartpostiga saata ja ma viin selle esindusse - kurb lausa... kaupa vedades kõnnib transamees magistrali keskuse automaadist mööda
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 00:00:47 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
duxdery kirjutas:
sain juba teada, et ainult kulleriga saab.
icon_neutral.gif võid mulle paki smartpostiga saata ja ma viin selle esindusse - kurb lausa... kaupa vedades kõnnib transamees magistrali keskuse automaadist mööda

Njah aga täpselt nii mulle vastati meilis, et neil pole inimest, kes käis SmartPosti automaatidest pakke toomas icon_rolleyes.gif
Aga see oleks super, kui saaksid aidata thumbs_up.gif Kui pakkumine jõus, siis viska mulle PS oma nr ja smartposti asukohaga. Garantiivormi panen siis, et toon ise (kuigi Sina viid)? Ja mis esindusse saad viia?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 01:01:02 vasta tsitaadiga

Endal kah nüüd kogemus garantiiga. Varasemalt pole vaja läinud. Detailidesse väga ei lasku, aga üldiselt läks viimisest kättesaamiseni 2 nädalat ja sinna sisse jäi ka 4 puhkepäeva, 1 püha ja nädal autoriseeritud hoolduses, seega AT poolt väga kiire asjaajamine thumbs_up.gif
Garantiid sai ka netist jälgida, kuigi ega seal suurt jälgida polnud, kuna kohe peale puhkepäevi saadeti autoriseeritud hooldusesse ja kohe kui sealt tagasi tuli (vahetati uue vastu) helistati, et võin järgi tulla.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 08:54:49 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
duxdery kirjutas:
sain juba teada, et ainult kulleriga saab.
icon_neutral.gif võid mulle paki smartpostiga saata ja ma viin selle esindusse - kurb lausa... kaupa vedades kõnnib transamees magistrali keskuse automaadist mööda

missa magistralis automaatidega mässad ? lähed kohe alumisele korrusele ja viskad juraka letti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 17:51:35 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu telefonisaaga siis jätkub. 20. märts saatsin uue telefoni (jah, selle sama, millega kohe alguses jamad olid) juba garantiisse. Probleem oli selles, et täiesti suvalisel hetkel otsustas enam mitte töötada, pilt must, midagi teha ei saa, aitas ainult aku tagant võtmine ja siis uuesti käima panemine. Juba garantiisse viimisel (Kesklinna esinduses) oli üsna negatiivne klienditeeniduse kogemus. Okei, see selleks, sain lõpuks telefoni garantiisse saadetud. Nädal möödas, otsustasin uurida, et kuidas asjaga lood on. Kirjadele väga vastata ei tahetud, väideti, et nemad pole kirju kätte saanud või, et kiri on otse spami läinud icon_biggrin.gif Sain teada, et asi võtab aega kuni kuu aega, no heakene küll, elasin siis oma vana lutsuga edasi, iga nädal jälgisin, et kas on mingeid uudiseid, saatsin ka uurivaid küsimusi, millele vastati 4+ päevaga, kui üldse, sest viimasele kirjale pole siiani vastatud icon_biggrin.gif Täna siis helistasin garantiisse, et mis teema on, infost nägin, et telefon on 14.04 juba esinduses ja eelnevatest kirjadest (millele vastati) olin lugenud, et kohe kui esinduses, siis saan kõne ja võin järgi tulla. Tuli välja, et klienditeenindaja või mis iganes töötaja pole suvatsenud mulle lihtsalt helistada, tore klienditeenindus küll. Garantiist vastati, et nemad mingit viga ei leidnud ja kuna nemad ise telefoni garantiiga ei tegele, siis neid väga ei huvitanud ka. Eks siis järgmine kord tean paremini ja teen mingi video kui telefon jälle pillid kotti otsustab panna. Ja võtan teatavaks, et Poolakate ja Arvutitarga arust on täiesti normaalne, kui telefon mingi hetk otsustab mitte töötada icon_lol.gif Võtan ka esimses postis kirjutatud sõnad tagasi, kus kirjutasin, et Arvutitark müüb häid ja kvaliteetseid tooteid thumbs_down.gif
Ei oskagi nagu midagi sellise suhtumise ja käitumise kohta öelda, ei tea kas nutta või naerda icon_biggrin.gif Aga nagu elu näitab, siis "las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi" beer_yum.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2015 09:28:38 vasta tsitaadiga

n/a

viimati muutis DayDream 21.08.2015 11:09:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 10:16:55 vasta tsitaadiga

t2ring, mis telefonist on jutt?

t2ring kirjutas:
Võtan ka esimses postis kirjutatud sõnad tagasi, kus kirjutasin, et Arvutitark müüb häid ja kvaliteetseid tooteid thumbs_down.gif

Seda väidet muidugi ei maksaks ühegi poe kraesse keerata, nad pole süüdi, et tootja saasta teeb.
Praegune lõpptulemus võib ilmselt natuke vihale ajada küll.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 10:35:45 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
t2ring, mis telefonist on jutt?

t2ring kirjutas:
Võtan ka esimses postis kirjutatud sõnad tagasi, kus kirjutasin, et Arvutitark müüb häid ja kvaliteetseid tooteid thumbs_down.gif

Seda väidet muidugi ei maksaks ühegi poe kraesse keerata, nad pole süüdi, et tootja saasta teeb.
Praegune lõpptulemus võib ilmselt natuke vihale ajada küll.


Telefon, millest jutt käib on Kruger & Matz DRIVE 2.1
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 14:03:09 vasta tsitaadiga

Sellise toote puhul on vast ikka tootja (poolakad) pigem süüdi kui pood..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 19.04.2015 14:30:21 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Sellise toote puhul on vast ikka tootja (poolakad) pigem süüdi kui pood..

Ja teenindus seoses vigase tootega? Samuti tootjad süüdi?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 18:06:41 vasta tsitaadiga

W!ngs, ei, seda ma ei õigusta. See on nõme jep.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 20:07:27 vasta tsitaadiga

telefoni defekt tootjapoolne, suhtumine klienti edasimüüja poolne. mõlemast suunas paras käkk kokku keeratud. loodame, et telefon siis nüüd töötab thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
senimaani on mul ATga vaid head kogemused olnud. tooted ka toimivad ilusti, ju eelnev uurimustöö on end tasunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 21:47:13 vasta tsitaadiga

Lootsin, et ehk sai tõesti korda, sest 4 päeva ei jooksnud telefon kokku, kuid täna pani samamoodi edasi nagu enne icon_lol.gif Hommikul poole laulu pealt (kuulasin spotifyd), kaamerat kahjuks kaasas polnud. Ja nüüd õhtul trennist tulles (telefon oli kodus idle ) oli klots jälle koos, seekord sain klipi filmitud. No minu arust see ei ole päris korras telefon. Vaatan mida Arvutitarga poisid ütlevad.

Video ise siin

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 15:01:35 vasta tsitaadiga

Tegelikult ma ei saa aru sellest, et miks arvutitark mind ei teavitanud kui nad panid arvutisse uue vieokaardi ja nägid, et see kaart on nii raske ning veab kaardi siini lääpa ning on kaardiga koos sees olles tõsiselt paindes? Kas tõesti oli raske videokaardi serv kuidagi toestada või kaablikinnitus klambriga kuidagi fikseeerida nii, et kaart seda siini ei väänaks ning survestaks nii, et see võiks purunueda? Tore, et ma avastasin selle täna arvutit puhastades tolmust. Videokaart oli ikka metsikult paindes ja pinges. Ja kui midagi oleks katki olnud siis oleks lihtsalt jälle õlgu kehitatud!?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.