|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.02.2015 22:49:45
|
|
|
trebla,
Jälle targem, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
25.02.2015 23:05:59
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Kännukas võttis IMEI alusel töösse ning emaplaat vahetati ära. |
Täiesti teine teema - Kännukas nõuab selle raha kuskilt sisse, lihtsalt mitte sinult. Jaekauplus ja hooldus on täiesti erinevad teemad.
| activeone kirjutas: |
| hetkel probleemi valmistavad need arved, millel on kellegi isiku nimi peal või ettevõtte nimi. |
Üldiselt võiks VÕS lugeda ja arusaam on, et mis ei ole keelatud, on lubatud. Seaduses eristatakse tarbijat ja ettevõtet, mitte isikut nimeliselt.
2.11.1 MÜÜGILEPING - Üldsätted
| §218 .2 kirjutas: |
| Tarbijalemüügi puhul vastutab müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. ... |
| §220 .1 kirjutas: |
| Ostja peab teatama asja lepingutingimustele mittevastavusest müüjale mõistliku aja jooksul pärast seda, kui ta asja lepingutingimustele mittevastavusest teada sai või pidi teada saama. ... |
| §237 .1 kirjutas: |
| Tarbijalemüügi puhul on ostja kahjuks käesolevas jaos sätestatust ja käesoleva seaduse üldosas lepingu rikkumise puhuks kasutatavate õiguskaitsevahendite kohta sätestatust kõrvalekalduv kokkulepe tühine. |
Kui sul ei ole arvet, siis sul ei ole ka lepingut mille alusel nõuda asja toimivust. Olenemata kes toote hooldusesse viib, vastutab müüja ASJA lepingutingimustele vastavuse eest.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.02.2015 10:39:24
|
|
|
| Chidori, Kännukas kirjutas HTC tehasesse päringu ja sealt tuli vastus, et tootel on kehtiv garantii. Peale seda nad saatsid telefoni hooldusesse (Lätis vist) ja seal vahetati emaplaat ära. Ehk siis Kännukas vahendas mitte ei remontinud ise.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
26.02.2015 11:36:27
|
|
|
Ma olen arvutitarga garantiis käinud arvega, millel seerianumbri asemel toote mudelinumber. Ju siis müüja skaneeris vale triipkoodi arve koostamise ajal, seerianumbri ja mudeli numbri triipkoodid olid pakendil kõrvuti. Ei olnud selle arvega garantiis mingit probleemi, seade saadeti maaletoojale edasi.
Seadused on toredad asjad, aga kõik sõltub sellest, kes maksab. Kui at saab katkise kraami kuskile edasi saata, on kõik kena ja viisakas. Kui peab ise kulud kandma, küll siis ka seadused ja arve puudumine/vale nimi arvel välja kaevatakse.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
04.03.2015 13:12:17
|
|
|
Räägin siis viimasest kogemusest, mis on minu jaoks äärmiselt negatiivne. Tooted on arvutitargas head ja kvaliteetsed, aga teenindus jätab ikka valusalt soovida... (vähemalt Tallinnas)
Tellisin arvutitargast telefoni, valisin tasuta DPD (toimib kui on üle 100€ arve), uurisin pärast klienditoelt üle, et mis kuupäevaks kindlasti kohale jõuab, lubati, et teisipäeval, kell 12 on kindlasti olemas, kuupäev sobis, kellaaeg ka. Kuna töötan ise Kristiine keskuse lähedal, sai küsitud, et kas selline võimalus on ka, et vahetan transpordi ümber ja tulen lubatud kellaajal ja kuupäeval ise järgi. Selline võimalus oligi olemas, sai siis transport ümber vahetatud ja hakatud ootama lubatud kuupäeva. Pidi kohale jõudma lõunaks, järgi läksin kella 18 ajal, mida aga ei olnud, oli telefon ise. Küsisin siis, et mis teema on, vastati et kullerteenusel on mingid tarneprobleemid. Okei, lubati siis järgmiseks päevaks ja, et antakse kullerile ja tuuakse koju. Hommikul tuli kiri, et kas ikka äkki oleks ise võimalik kristiine esindusse järgi minna... okei, olin nõus, elan selle sõidu üle. Natukese aja pärast tuli isegi email, et tavai tulge järgi, esinduses kohal. Sõidan siis rahulikult Kristiinesse, mida pole, on jälle telefon... Küsin, et mis toimub, klienditeenindaja ei tea midagi... ütleb, et aga see telefon on hoopis kesklinna esinduses, minge sinna järgi... Vaikselt hakkab juba närv mustaks minema, et päris "tore" on oma vabast ajast mööda linna ringi sõita ja niisama järjekorras passida. Pärast pikka ootamist kesklinna esinduses sain telefoni kätte. Mitte ühtegi vabandust, mitte midagi...
Pikk jutt, sitt jutt, aga natukene halva maigu jättis küll seekordne teenindus Arvutitargast.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutitark
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2013
|
04.03.2015 14:28:16
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Räägin siis viimasest kogemusest, mis on minu jaoks äärmiselt negatiivne. Tooted on arvutitargas head ja kvaliteetsed, aga teenindus jätab ikka valusalt soovida... (vähemalt Tallinnas)
Tellisin arvutitargast telefoni, valisin tasuta DPD (toimib kui on üle 100€ arve), uurisin pärast klienditoelt üle, et mis kuupäevaks kindlasti kohale jõuab, lubati, et teisipäeval, kell 12 on kindlasti olemas, kuupäev sobis, kellaaeg ka. Kuna töötan ise Kristiine keskuse lähedal, sai küsitud, et kas selline võimalus on ka, et vahetan transpordi ümber ja tulen lubatud kellaajal ja kuupäeval ise järgi. Selline võimalus oligi olemas, sai siis transport ümber vahetatud ja hakatud ootama lubatud kuupäeva. Pidi kohale jõudma lõunaks, järgi läksin kella 18 ajal, mida aga ei olnud, oli telefon ise. Küsisin siis, et mis teema on, vastati et kullerteenusel on mingid tarneprobleemid. Okei, lubati siis järgmiseks päevaks ja, et antakse kullerile ja tuuakse koju. Hommikul tuli kiri, et kas ikka äkki oleks ise võimalik kristiine esindusse järgi minna... okei, olin nõus, elan selle sõidu üle. Natukese aja pärast tuli isegi email, et tavai tulge järgi, esinduses kohal. Sõidan siis rahulikult Kristiinesse, mida pole, on jälle telefon... Küsin, et mis toimub, klienditeenindaja ei tea midagi... ütleb, et aga see telefon on hoopis kesklinna esinduses, minge sinna järgi... Vaikselt hakkab juba närv mustaks minema, et päris "tore" on oma vabast ajast mööda linna ringi sõita ja niisama järjekorras passida. Pärast pikka ootamist kesklinna esinduses sain telefoni kätte. Mitte ühtegi vabandust, mitte midagi...
Pikk jutt, sitt jutt, aga natukene halva maigu jättis küll seekordne teenindus Arvutitargast. |
vabandame, segaduse pärast. telefon oli tõesti eile juba kell 12.00 kohal, aga Kristiinesse see ei jõudnud kuna too kaubaring oli varem ning täna hommikul ladu kauba komplekteerimisel märkas et transport juba vahetatud tagasi DPD peale ja see jäigi kesklinna et saaks DPDga välja saata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander .
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
18.03.2015 19:51:45
|
|
|
| Sai tellitud arvutijuppe ja täna kella 2 ajal olid kõik esinduses kohal. Poole kolme ajal tuli kiri, et kullerile üle antud. Küsisin 5-e ajal smartpostist üle, et kas minu nimele on pakki tele pandud. Vastati, et tellimus tehtud aga nad ei näinud, et teele oleks pandud. Saadeti mulle ka mingisugune jälgimiskood smartpostist aga see ei näita siiamaani midagi. Küsimus ongi selles, et kas see jõuab homseks kohale või ei? On kellelgi kogemusi mis kell nad neid pakke smartposti panevad?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.03.2015 19:55:59
|
|
|
Nad ei pane neid pakke smartposti. Kuller vms tuleb järgi pakihunnikule.
Kui kullerile üle antud, siis homme peaks käes olema.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander .
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
18.03.2015 20:06:47
|
|
|
Suurtänu, nüüd tean paremini kuidas homset päeva korraldada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
21.03.2015 15:40:52
|
|
|
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib?
Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
21.03.2015 16:13:45
|
|
|
| Hyrax, viimati paar kuud tagasi räägiti, et uus leht on juba mõnda aega olnud arendamisel - viimasel ajal pole uurinud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
22.03.2015 20:47:00
|
|
|
| Hyrax kirjutas: |
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib?
Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades |
Mõte on hea, kuid lisaks veel omaltpoolt niipalju, et oleks viimane aeg otsida tüüpe, kes viitsivad populaarsematele toodetele tootekirjeldusi lisada .. koguaeg jookse HV ja AT vahel sest fu.ck it , we're too lazy & we don't need descriptions cuz we're too lazy for it .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Poco
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2002
|
22.03.2015 20:55:44
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Hyrax kirjutas: |
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib?
Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades |
Mõte on hea, kuid lisaks veel omaltpoolt niipalju, et oleks viimane aeg otsida tüüpe, kes viitsivad populaarsematele toodetele tootekirjeldusi lisada .. koguaeg jookse HV ja AT vahel sest fu.ck it , we're too lazy & we don't need descriptions cuz we're too lazy for it . |
Mis mõte nendel tootekirjeldustel on, kui niikuinii terve nett neid täis. Ma olen nagu arusaanud, et see kes endale midagi ostma või tellima läheb, on niikuinii kodutöö enne ära teinud. Ja vaevalt, et ainult ühe ülevaate lugemisega piirdunud.
Lisaks - tahate odavat kaupa, kuid võiks ju arusaada, et iga tööülesanne toob juurde töökoormust, milleks on vaja keegi pikapatsi klemm palgata, mis tähendab, et kuskilt peab see raha tagasi teenitama. Kelle arvelt ? Loomulikult klientide arvelt ! Kui keegi arvab, et firmas niisama vabatahtlikult selle enda kanda võtab.... hehee.
_________________ Ei tea vist üldse midagi... või siiski? |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
22.03.2015 21:08:03
|
|
|
Ostsin hiljuti laadija AA ja AAA akude laadimiseks.
Panin akud laadima ja ~ 24h pärast avastasin, et ikka veel punane laadimise tuluke põleb.
Otsisin paberi prügikastist manuaali välja(google ei leidnud).
Ja manualis tabelina juhend mahtuvuste järgi laadimiseks vajalik aeg
Kas tõesti on vaja 2015a müüa sellist laadijat?
Roheline tuluke ja laadimise automaatne katkestamine on juba aastaid kasutusel.
Ise ei osanud arvatagi, et sellise lisa olemasolu peab kontrollima.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.03.2015 21:16:58
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
| Kas tõesti on vaja 2015a müüa sellist laadijat? |
Ikka on vaja, inimestele ju lihtsalt väga-väga meeldib odav hind. Ainus, mis neile ei meeldi, on see, et odavad asjad ei tööta täpselt samamoodi kui kallid asjad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
23.03.2015 15:04:13
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Hyrax kirjutas: |
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib?
Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades |
Mõte on hea, kuid lisaks veel omaltpoolt niipalju, et oleks viimane aeg otsida tüüpe, kes viitsivad populaarsematele toodetele tootekirjeldusi lisada .. koguaeg jookse HV ja AT vahel sest fu.ck it , we're too lazy & we don't need descriptions cuz we're too lazy for it . |
Mulle piisab kui on piiratud hulk parameetreid millegi järgi otsitakse toodet ja siis viide toote kodulehele, kus muu inf kirjas. Näiteks monitori puhul päris füüsiliste mõõtmete järgi vist ei otsi never midagi aga ekraani suuruse järgi tuleb palju (hiljem viskan muudele asjadele silma peale). Aga jah otsing pigem on olulisem kui parameetrid
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
23.03.2015 15:15:07
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Hyrax kirjutas: |
Kas kodulehe uuendus on plaanis ka millalgi? Hetkel on see otsing ikka üsna konarlik ja tihti frustreeriv või olen ainuke keda see häirib?
Selline "deal with it" tunne on igakord saiti külastades |
Mõte on hea, kuid lisaks veel omaltpoolt niipalju, et oleks viimane aeg otsida tüüpe, kes viitsivad populaarsematele toodetele tootekirjeldusi lisada .. koguaeg jookse HV ja AT vahel sest fu.ck it , we're too lazy & we don't need descriptions cuz we're too lazy for it . |
Kes need tüübid kinni maksab? Kas näiteks sina toote kallima hinna näol oled nõus? Vaevalt
Ehk siis mõte on tõesti nii, et kui juba iseseisvalt mingit komponenti hakkad ostma, oled enda jaoks kodutöö ära teinud.
HV-st kontrollid vaid hindu.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.03.2015 17:12:12
|
|
|
Ehk siis, Arvutitark on nüüd selline pood, kust ostetakse ainult valmisvaadatud tooteid ja eeltöö peab tingimata tehtud olema?
Mu meelest käib neil päris palju ka kohapeal inimesi asju küsimas ja uurimas.
Korralik veebipood annab ka korralikud otsinguvõimalused. Nt miks ma ei saa monitori resolutsiooni järgi otsida eraldi?
Toote juures võiks olla kasvõi link tootja lehele. Eraldi kirjeldust kui sellist väga põhjalikku tingimata vaja pole tõesti.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
23.03.2015 17:44:40
|
|
|
| softis kirjutas: |
Ehk siis, Arvutitark on nüüd selline pood, kust ostetakse ainult valmisvaadatud tooteid ja eeltöö peab tingimata tehtud olema?
Mu meelest käib neil päris palju ka kohapeal inimesi asju küsimas ja uurimas.
Korralik veebipood annab ka korralikud otsinguvõimalused. Nt miks ma ei saa monitori resolutsiooni järgi otsida eraldi?
Toote juures võiks olla kasvõi link tootja lehele. Eraldi kirjeldust kui sellist väga põhjalikku tingimata vaja pole tõesti. |
+1, mötlesin oma postidega just seda, aga seletasin vähe mööda
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.03.2015 18:30:37
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
softis, pidasin küll rohkem HV-d silmas.
Aga jutt üldisemalt siiski sama, iga lisainimese palkamine tuleb millegi arvelt.
Marginalid arvutitehnika müügis on nagu on ja iga paarituhandene palgafondi kulu tuleb kokkuvõttes kliendil kinni maksta. |
1A.EE kuidagi saab endale seda lubada ja hinnad pole kah eesti kalleimad. Seal on ikka väga korralik otsing võrreldes AT-ga. Ainult HV-l on võrreldav otsing.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyrax
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2013
|
23.03.2015 19:13:55
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
softis, pidasin küll rohkem HV-d silmas.
Aga jutt üldisemalt siiski sama, iga lisainimese palkamine tuleb millegi arvelt.
Marginalid arvutitehnika müügis on nagu on ja iga paarituhandene palgafondi kulu tuleb kokkuvõttes kliendil kinni maksta. |
Olen võhik selles teemas ja ei näita näpuga vaid rumalalt küsin, et kas arvutitarga esindused tasuvad ennast ära selle jutu valguses? Ma ise vist 2 korda kohal käinud (tahtsin ühte asja enne näppida ja teist tahtsin kohe ära transportida sama päev) tosina ostu taustal, et kas see neti müük pole olulisemal kohal numbrite mõttes?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
23.03.2015 19:25:42
|
|
|
Arvutitarga (vähemalt Tartu oma) esinduses tundub alati rahvast olema. Kas peale vaatamise midagi ostavad ka, seda ei oska öelda.
Endal ka Arvutitargaga positiivne kogemus - eelmine nädal tellisin 480GB SSD ja jõudis täna kohale täpselt siis, kui lubasid (isegi 30 min varem). See-vastu nt 1a.ee'st samal ajal tehtud ostu ei ole ega ka tule, kuna "laos" olnud toodet siiski ei ole laos ning otsustasid kaheks nädalaks selle arvelt intressita laenu võtta (sest niikaua läheb raha tagastamiseks)
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.03.2015 19:27:16
|
|
|
| Skewp kirjutas: |
Arvutitarga (vähemalt Tartu oma) esinduses tundub alati rahvast olema. Kas peale vaatamise midagi ostavad ka, seda ei oska öelda.
|
Kusjuures tahtsin sama kirjutada. Hoolimata sellest, et seal parkimisega on veidi kehvasti, leidub alati seal rahvast, kui mööda olen läinud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.03.2015 21:20:51
|
|
|
Mina olen mitu asja ostnud ka esindusest just.Mälud, cpu, emaplaadi, monitori, videokaardi, cpu jahutuse Ja olen need asjad erinevatel aegadel ostnud magistraalist, nii, et mina olen esinduse klient just
Ps, Magistrali esinduses ka iga kord rahvast olnud ja isegi järjekord oli üks kord.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
24.03.2015 00:11:53
|
|
|
| Esindustes käiakse ikka üpris palju kuna valdav enamus populaarsematest toodetest on ju kohal olemas.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.03.2015 10:32:24
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
softis, pidasin küll rohkem HV-d silmas.
Aga jutt üldisemalt siiski sama, iga lisainimese palkamine tuleb millegi arvelt.
Marginalid arvutitehnika müügis on nagu on ja iga paarituhandene palgafondi kulu tuleb kokkuvõttes kliendil kinni maksta. |
Ausalt-öeldes väga nõrk argument.
Mida parem kasutusmugavus veebipoel, seda suurem tõenäosus ka ostu sooritamiseks.
Endast lugupidav ettevõte leiab selle raha. Ma pean siin silmas otsingusüsteemi. Selle tegemiseks vast eraldi inimest palgata pole vaja. Piisab ka teenusena selle sisseostmisest.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
15.04.2015 23:32:25
|
|
|
| Hei, oskab keegi öelda kuidas käib garantiisse saatmine? Jutt toiteplokist, mis ostetud arvutitargast mõned kuud tagasi. Hakkas lärmama kõvasti ning sooviks garantiisse saata aga olen ise Soomes ning niipea Eesti ei satu, et see esindusse ise kohale viia.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.04.2015 23:35:11
|
|
|
saada smartpostiga, ennem lepi kokku
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
15.04.2015 23:47:36
|
|
|
Ok, saatsin meili, kus küsisin juhiseid neilt
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
16.04.2015 23:27:04
|
|
|
Nu mul on täitsa kahju kohe, et sa aru ei saa. Aga pole hullu küll õpid!
Ok, tegelt olin kursis selle garantiivormiga, lihtsalt ma tahtsin rohkem informatsiooni saatmisviiside kohta, siis kui endal pole võimalik kohale viia.
Lootsin, et on ka SmartPost võimalus aga sain juba teada, et ainult kulleriga saab. Lihtsalt kulleriga saatmine läheb mul maksma juba pool toite enda väärtusest (~30€ on pakk Soomest Eesti) ja natuke kahju sellest.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
16.04.2015 23:51:47
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
| sain juba teada, et ainult kulleriga saab. |
võid mulle paki smartpostiga saata ja ma viin selle esindusse - kurb lausa... kaupa vedades kõnnib transamees magistrali keskuse automaadist mööda
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
17.04.2015 00:00:47
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| duxdery kirjutas: |
| sain juba teada, et ainult kulleriga saab. |
võid mulle paki smartpostiga saata ja ma viin selle esindusse - kurb lausa... kaupa vedades kõnnib transamees magistrali keskuse automaadist mööda |
Njah aga täpselt nii mulle vastati meilis, et neil pole inimest, kes käis SmartPosti automaatidest pakke toomas
Aga see oleks super, kui saaksid aidata Kui pakkumine jõus, siis viska mulle PS oma nr ja smartposti asukohaga. Garantiivormi panen siis, et toon ise (kuigi Sina viid)? Ja mis esindusse saad viia?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.04.2015 01:01:02
|
|
|
Endal kah nüüd kogemus garantiiga. Varasemalt pole vaja läinud. Detailidesse väga ei lasku, aga üldiselt läks viimisest kättesaamiseni 2 nädalat ja sinna sisse jäi ka 4 puhkepäeva, 1 püha ja nädal autoriseeritud hoolduses, seega AT poolt väga kiire asjaajamine
Garantiid sai ka netist jälgida, kuigi ega seal suurt jälgida polnud, kuna kohe peale puhkepäevi saadeti autoriseeritud hooldusesse ja kohe kui sealt tagasi tuli (vahetati uue vastu) helistati, et võin järgi tulla.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
17.04.2015 08:54:49
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| duxdery kirjutas: |
| sain juba teada, et ainult kulleriga saab. |
võid mulle paki smartpostiga saata ja ma viin selle esindusse - kurb lausa... kaupa vedades kõnnib transamees magistrali keskuse automaadist mööda |
missa magistralis automaatidega mässad ? lähed kohe alumisele korrusele ja viskad juraka letti
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
17.04.2015 17:51:35
|
|
|
Spoiler 
| arvutitark kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Räägin siis viimasest kogemusest, mis on minu jaoks äärmiselt negatiivne. Tooted on arvutitargas head ja kvaliteetsed, aga teenindus jätab ikka valusalt soovida... (vähemalt Tallinnas)
Tellisin arvutitargast telefoni, valisin tasuta DPD (toimib kui on üle 100€ arve), uurisin pärast klienditoelt üle, et mis kuupäevaks kindlasti kohale jõuab, lubati, et teisipäeval, kell 12 on kindlasti olemas, kuupäev sobis, kellaaeg ka. Kuna töötan ise Kristiine keskuse lähedal, sai küsitud, et kas selline võimalus on ka, et vahetan transpordi ümber ja tulen lubatud kellaajal ja kuupäeval ise järgi. Selline võimalus oligi olemas, sai siis transport ümber vahetatud ja hakatud ootama lubatud kuupäeva. Pidi kohale jõudma lõunaks, järgi läksin kella 18 ajal, mida aga ei olnud, oli telefon ise. Küsisin siis, et mis teema on, vastati et kullerteenusel on mingid tarneprobleemid. Okei, lubati siis järgmiseks päevaks ja, et antakse kullerile ja tuuakse koju. Hommikul tuli kiri, et kas ikka äkki oleks ise võimalik kristiine esindusse järgi minna... okei, olin nõus, elan selle sõidu üle. Natukese aja pärast tuli isegi email, et tavai tulge järgi, esinduses kohal. Sõidan siis rahulikult Kristiinesse, mida pole, on jälle telefon... Küsin, et mis toimub, klienditeenindaja ei tea midagi... ütleb, et aga see telefon on hoopis kesklinna esinduses, minge sinna järgi... Vaikselt hakkab juba närv mustaks minema, et päris "tore" on oma vabast ajast mööda linna ringi sõita ja niisama järjekorras passida. Pärast pikka ootamist kesklinna esinduses sain telefoni kätte. Mitte ühtegi vabandust, mitte midagi...
Pikk jutt, sitt jutt, aga natukene halva maigu jättis küll seekordne teenindus Arvutitargast. |
vabandame, segaduse pärast. telefon oli tõesti eile juba kell 12.00 kohal, aga Kristiinesse see ei jõudnud kuna too kaubaring oli varem ning täna hommikul ladu kauba komplekteerimisel märkas et transport juba vahetatud tagasi DPD peale ja see jäigi kesklinna et saaks DPDga välja saata. |
Minu telefonisaaga siis jätkub. 20. märts saatsin uue telefoni (jah, selle sama, millega kohe alguses jamad olid) juba garantiisse. Probleem oli selles, et täiesti suvalisel hetkel otsustas enam mitte töötada, pilt must, midagi teha ei saa, aitas ainult aku tagant võtmine ja siis uuesti käima panemine. Juba garantiisse viimisel (Kesklinna esinduses) oli üsna negatiivne klienditeeniduse kogemus. Okei, see selleks, sain lõpuks telefoni garantiisse saadetud. Nädal möödas, otsustasin uurida, et kuidas asjaga lood on. Kirjadele väga vastata ei tahetud, väideti, et nemad pole kirju kätte saanud või, et kiri on otse spami läinud Sain teada, et asi võtab aega kuni kuu aega, no heakene küll, elasin siis oma vana lutsuga edasi, iga nädal jälgisin, et kas on mingeid uudiseid, saatsin ka uurivaid küsimusi, millele vastati 4+ päevaga, kui üldse, sest viimasele kirjale pole siiani vastatud Täna siis helistasin garantiisse, et mis teema on, infost nägin, et telefon on 14.04 juba esinduses ja eelnevatest kirjadest (millele vastati) olin lugenud, et kohe kui esinduses, siis saan kõne ja võin järgi tulla. Tuli välja, et klienditeenindaja või mis iganes töötaja pole suvatsenud mulle lihtsalt helistada, tore klienditeenindus küll. Garantiist vastati, et nemad mingit viga ei leidnud ja kuna nemad ise telefoni garantiiga ei tegele, siis neid väga ei huvitanud ka. Eks siis järgmine kord tean paremini ja teen mingi video kui telefon jälle pillid kotti otsustab panna. Ja võtan teatavaks, et Poolakate ja Arvutitarga arust on täiesti normaalne, kui telefon mingi hetk otsustab mitte töötada Võtan ka esimses postis kirjutatud sõnad tagasi, kus kirjutasin, et Arvutitark müüb häid ja kvaliteetseid tooteid
Ei oskagi nagu midagi sellise suhtumise ja käitumise kohta öelda, ei tea kas nutta või naerda Aga nagu elu näitab, siis "las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi"
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
18.04.2015 09:28:38
|
|
|
n/a
viimati muutis DayDream 21.08.2015 11:09:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
19.04.2015 10:16:55
|
|
|
t2ring, mis telefonist on jutt?
| t2ring kirjutas: |
Võtan ka esimses postis kirjutatud sõnad tagasi, kus kirjutasin, et Arvutitark müüb häid ja kvaliteetseid tooteid  |
Seda väidet muidugi ei maksaks ühegi poe kraesse keerata, nad pole süüdi, et tootja saasta teeb.
Praegune lõpptulemus võib ilmselt natuke vihale ajada küll.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
19.04.2015 10:35:45
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
t2ring, mis telefonist on jutt?
| t2ring kirjutas: |
Võtan ka esimses postis kirjutatud sõnad tagasi, kus kirjutasin, et Arvutitark müüb häid ja kvaliteetseid tooteid  |
Seda väidet muidugi ei maksaks ühegi poe kraesse keerata, nad pole süüdi, et tootja saasta teeb.
Praegune lõpptulemus võib ilmselt natuke vihale ajada küll. |
Telefon, millest jutt käib on Kruger & Matz DRIVE 2.1
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
19.04.2015 14:03:09
|
|
|
| Sellise toote puhul on vast ikka tootja (poolakad) pigem süüdi kui pood..
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
19.04.2015 14:30:21
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Sellise toote puhul on vast ikka tootja (poolakad) pigem süüdi kui pood.. |
Ja teenindus seoses vigase tootega? Samuti tootjad süüdi?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
19.04.2015 18:06:41
|
|
|
| W!ngs, ei, seda ma ei õigusta. See on nõme jep.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
20.04.2015 20:07:27
|
|
|
telefoni defekt tootjapoolne, suhtumine klienti edasimüüja poolne. mõlemast suunas paras käkk kokku keeratud. loodame, et telefon siis nüüd töötab
senimaani on mul ATga vaid head kogemused olnud. tooted ka toimivad ilusti, ju eelnev uurimustöö on end tasunud
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
22.04.2015 21:47:13
|
|
|
Lootsin, et ehk sai tõesti korda, sest 4 päeva ei jooksnud telefon kokku, kuid täna pani samamoodi edasi nagu enne Hommikul poole laulu pealt (kuulasin spotifyd), kaamerat kahjuks kaasas polnud. Ja nüüd õhtul trennist tulles (telefon oli kodus idle ) oli klots jälle koos, seekord sain klipi filmitud. No minu arust see ei ole päris korras telefon. Vaatan mida Arvutitarga poisid ütlevad.
Video ise siin
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.04.2015 15:01:35
|
|
|
| Tegelikult ma ei saa aru sellest, et miks arvutitark mind ei teavitanud kui nad panid arvutisse uue vieokaardi ja nägid, et see kaart on nii raske ning veab kaardi siini lääpa ning on kaardiga koos sees olles tõsiselt paindes? Kas tõesti oli raske videokaardi serv kuidagi toestada või kaablikinnitus klambriga kuidagi fikseeerida nii, et kaart seda siini ei väänaks ning survestaks nii, et see võiks purunueda? Tore, et ma avastasin selle täna arvutit puhastades tolmust. Videokaart oli ikka metsikult paindes ja pinges. Ja kui midagi oleks katki olnud siis oleks lihtsalt jälle õlgu kehitatud!?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|