|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
19.03.2015 10:58:03
|
|
|
Eile kui ma seda uudist kuskilt välismaa portaalist lugesin, siis oli ära märgitud, et M$ rääkis konkreetselt Hiina Rahvavabariigi kasutajatest.
Tundub klikimagnetiks ehitatud artikkel olevat.
http://www.reuters.com/article/2015/03/18/microsoft-china-idUSL2N0WJ2N220150318
| tsitaat: |
Microsoft Corp is making its biggest push into the heavily pirated Chinese consumer computing market this summer by offering free upgrades to Windows 10 to all Windows users, regardless of whether they are running genuine copies of the software.
The move is an unprecedented attempt by Microsoft to get legitimate versions of its software onto machines of the hundreds of millions of Windows users in China. |
| tsitaat: |
| The plan is to "re-engage" with the hundreds of millions of users of Windows in China, he said, without elaboration. |
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
19.03.2015 11:05:16
|
|
|
Normaalne. Nad ikka ei väsi üllatamast.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
19.03.2015 11:07:50
|
|
|
Tegemist on ärimudeli muutusega, kas lõpptarbija kokkuvõttes sellest võidab või kaotab on küsimus mille vastust mina ei tea.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004

|
19.03.2015 11:35:39
|
|
|
Alguses räägiti, et W7 litsentsi omanikud saavad aasta jooksul tasuta uuenduse W10le, nüüd siis tuleb välja et Win 10 on tasuta upgrade kõigile, huvitav kas ka piiramatu aja? Seda artiklist välja ei lugenud.
Ilmselt loodab Microsoft siis säästa toe ja arenduse pealt, kui ei pea lappima mitut erineva põlvkonna windowsi ja nõustama kasutajaid, pluss muidugi siis nö DLC tulekud windowsi
Ehk nende jaoks ideaalses maailmas kasutavad kõik nii arvutis kui telefonis Windows 10t, ostavad sinna pidevalt midagi juurde ja kulutades aastas märksa enam raha kui vana mudeli järgi, kus iga kasutaja ostis 1x Windowsi karbi ja kasutas seda toodet 10 aastat ilma midagi rohkem ostmata no ja paljud varastasid muidugi ka, ehk ei teeninud neile üldse midagi, kui ainult tuntust.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
19.03.2015 12:30:12
|
|
|
Normaalne otsus MS, teretulemast kaasaegsesse maailma
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
19.03.2015 12:30:50
|
|
|
| Tea kas tuleb miski Windows 7 Starter moodi asi välja, et kõik on algselt ära nuditud. Tahad taustapilti muuta, maksa. Tahad domeeni liita, maksa jne.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metavo
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2004
|
19.03.2015 12:51:55
|
|
|
GUMBAYA, Microsoft.
Põnevad muutused, aga samas vaadates tänapäeva maailmas toimuvat, ei tohiks imestada
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.03.2015 13:50:28
|
|
|
Kuidagi nad raha kätte saavad. Pigem jääb mudel siis selliseks, et korjata see 59-89.- ikka tavakasutajalt ära.
Aga ei näe selles järelmaksus midagi halba... mõni nutab ju, et pane piraat (pole seda OEM litsentsi raha ka). No ei pane... endal tööd ja vaeva hiljem rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cascada
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2005
|
19.03.2015 14:53:37
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Arvan ka, et hakatakse lisavõimaluste eest raha küsima ja seda kuutasu baasil.
Tahad pilveteenust? 5€ kuus
Office 365? +10€ kuus
Advanced viirusetõrje? +5€ kuus
Mulle MS poolt selline asi muidugi meeldib, sest teadaolevalt uuendavad nad enda tooteid hästi ning ei teki abandonware olukorda. |
Seda MS juba pakub. 7€ eest kuus saan Office 365 + 10 TB pilveruumi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
19.03.2015 15:32:23
|
|
|
http://arstechnica.com/information-technology/2015/03/windows-10-will-be-a-free-upgrade-for-genuine-and-non-genuine-users/
| tsitaat: |
| Updated again: A Microsoft spokesperson sent Ars a full statement about the situation. The wording is interesting: "With Windows 10, although non-Genuine PCs may be able to upgrade to Windows 10, the upgrade will not change the genuine state of the license... If a device was considered non-genuine or mislicensed prior to the upgrade, that device will continue to be considered non-genuine or mislicensed after the upgrade." This story has been updated to reflect that you don't get a legitimate copy of Windows 10. |
Ehk siis kellel pira saavad uuendada küll aga piraks jääb siiski ka see Windows 10 sel juhul... Üsna arusaamatuks kisub see värk =)
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
19.03.2015 15:36:14
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tasuta my ass. Korporatsioonid ei tegele heategevusega (välja arvatud siis, kui see neile kasulik pole). |
Maksadki lisateenuste eest. Natuke pilve saad tasuta, tahad rohkem siis maksad jne
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entr0cks
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
19.03.2015 16:25:11
|
|
|
| Minule lõhnab see küll selle moodi, et aastase trial'iga katsutakse võimalikult palju kasutajaid saada, seejärel teatatakse, et tarkvara edasikasutamiseks tuleb iga kuu mingi summa välja käia. Nagu Adobe on suuresti kuutasulise rendimudeli peale kolinud, nii katsetab seda tõenäoliselt ka pisipehme, muidu ei oleks igas sellises artiklis kirjas selle aastase tasuta perioodi kohta.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.03.2015 18:39:30
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Alguses räägiti, et W7 litsentsi omanikud saavad aasta jooksul tasuta uuenduse W10le, . |
Algselt oli ainult win 8 ja 8.1, hiljem tuli ka win 7 juurde see aasta tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.03.2015 00:05:39
|
|
|
Mina oma piraat win 7 upgradeisin võileiva raha eest win 8 peale. Ei olnud kõige halvem tehing. Enne seda oli viimane originaal Win 98 mul.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.03.2015 09:17:49
|
|
|
Mul see win8 on esimene üldse mis ma kunagi ostnud olen
XP oli LV koodiga vist
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
20.03.2015 11:09:39
|
|
|
Mõelge nüüd natuke ka, eks. See vandenõuteooria, et aasta pärast muutub tasuliseks on pehmelt öeldes idiootsus kujutate ette seda p*sarahet mis MS pärast sellist käiku saaks? Loomulikult on MS kasumit teeniv ettevõte, aga selge on see, et neid inimesi, kes ise Windowsi litsentsi ostavad on ülivähe. Enamik tarbijatest saab Windowsi oma läpaka või tahvliga kaasa ning poest 150€ eest ei osta mitte keegi originaali. Piraadid piravad niikuinii, seega MSi jaoks on see juba ammu justkui kadunud klient. Seega miks mitte parandada oma mainet ning turuosa sellise väikse trikiga? Eks nad kavatsevadki rohkem promoda oma pilveteenuseid jms ja eks sealt peabki nende puudujääv tulu tulema.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.03.2015 15:36:39
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
Mõelge nüüd natuke ka, eks. See vandenõuteooria, et aasta pärast muutub tasuliseks on pehmelt öeldes idiootsus kujutate ette seda p*sarahet mis MS pärast sellist käiku saaks? Loomulikult on MS kasumit teeniv ettevõte, aga selge on see, et neid inimesi, kes ise Windowsi litsentsi ostavad on ülivähe. Enamik tarbijatest saab Windowsi oma läpaka või tahvliga kaasa ning poest 150€ eest ei osta mitte keegi originaali. Piraadid piravad niikuinii, seega MSi jaoks on see juba ammu justkui kadunud klient. Seega miks mitte parandada oma mainet ning turuosa sellise väikse trikiga? Eks nad kavatsevadki rohkem promoda oma pilveteenuseid jms ja eks sealt peabki nende puudujääv tulu tulema. |
Pisipehme ei ole teps mitte heategevusorganisatsioon, ehk siis nende eesmärk on ennekõike kasum. Ning kui nad midagi sellist teevad, siis ennekõike selleks, et kasumit suurendada. Minule isiklikult ei kõla loogiliselt, et tasuta opsüssi kätte saades kukuvad kõik (nii senised piraadid kui ka legaalsed kasutajad) muude teenuste peale kulutama järsku sel määral rohkem, et see opsüssi müügihinna tasa teeks või ületaks (läpakaga kaasatulnud opsüssi hind sisaldub ju ka juba läpakas, ega pisipehme neid heast südamest pole kaasa kinkinud, see on küll kindlasti odavam kui retail, aga see pole mitte tasuta). Kes siiani pole pidanud vajalikuks pilveteenusele raha kulutada ei tee seda ka edaspidi, kes maksab ka praegu, see ju maksab juba (lisaks opsüssi hinnale). Kust see lisaraha neile siis tulemas on?
Ning miks ikkagi seda aastast tasuta uuendamist koguaeg rõhutatakse? Tavaliselt juurde lisades, et pisipehme ei tea isegi veel, mida nad aasta pärast teevad. Jätkuvalt, kuskilt peab see raha neile tulema.
Ning p*sarahe kohta. See mis mitmetes fotofoorumites Adobe kohta räägitakse, alates sellest kui nad kuutasulise rendimudeli peale läksid, ei talu eriti trükimusta. See aga ei sega neil teps mitte kõva kasumit kokku riisumast, st inimesed vannuvad ja maksavad.
St kuna ma selgeltnägija pole, siis ma ei tea, mis nende tuluteenimise mudel täpselt olema saab (kas kuutasuline rent või mingi ühekordne lisatasu või üldse mõni muu valem), aga päris nii, et anname opsüssi tasuta ära ja kogu moos, see vaevalt ainult nii jääb...vähemalt mina olen piisavalt küüniline, et maksimaalset kasumit jahtiva ettevõtte puhul esitada juba ette küsimuse, et kust nad siis tegelikult selle raha siis välja võluvad....
viimati muutis eix666 20.03.2015 15:40:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.03.2015 15:39:02
|
|
|
| tsitaat: |
Kes siiani pole pidanud vajalikuks pilveteenusele raha kulutada ei tee seda ka edaspidi, kes maksab ka praegu, see ju maksab juba (lisaks opsüssi hinnale
|
Miks mitte. Kui 10 pilve sulle väga lihtsaks teeb, siis küll paljud maksavad.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.03.2015 15:59:51
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
Kes siiani pole pidanud vajalikuks pilveteenusele raha kulutada ei tee seda ka edaspidi, kes maksab ka praegu, see ju maksab juba (lisaks opsüssi hinnale
|
Miks mitte. Kui 10 pilve sulle väga lihtsaks teeb, siis küll paljud maksavad. |
Nujah, aga minu point ongi selles, et nad maksaks sõltumata sellest, kas opsüss on tasuta või tasuline. Mida mina ei suuda eriti näha, on kuidas see, et opsüss on tasuta, motiveeriks inimesi rohkem kulutama. Eriti kui, nagu eespool mainitud, paljud saavad opsüssi näiteks läpakaga kaasa, mille tõttu nad ei tajugi selle otsest hinda.
Pealegi on võimalik, et pilveteenustega kordub IE brauseri teema, ehk siis kui pisipehme ainult oma pilveteenuse (nt Onedrive) kaasa paneb, siis tuleb kohtukeiss, et monopol-monopol, miks dropboxi pole? See viimane on küll natuke muigega kirjutatud, aga oma iva siiski on, et pisipehme ei pea mitte ainult pilveteenuseid promoma, vaid enda pilveteenuseid müüma vallas kus konkurente on piisavalt...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.03.2015 16:02:23
|
|
|
| tsitaat: |
et nad maksaks sõltumata sellest, kas opsüss on tasuta või tasuline.
|
No praegu on mustmiljon XP ja 7 kasutajat. Kõik nad on vaja uuendama sundida.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.03.2015 16:26:01
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
et nad maksaks sõltumata sellest, kas opsüss on tasuta või tasuline.
|
No praegu on mustmiljon XP ja 7 kasutajat. Kõik nad on vaja uuendama sundida. |
XP kasutajad (vähemalt enamus nendest) jäävad oma XP peale kuni nad lõpuks oma arvuteid vahetavad. Kui inimene pole siiani xp uuendanud ei tee ta seda ka tasuta w10 puhul, selles olen suht kindel (enamus xp arvuteid peaks olema kas üsna vanad, või jooksutama mingit vanemat spetsialiseeritud riist- või tarkvara mis ainult xp peal jooksevad).
W7 kasutajate puhul jah, kindlasti on osa kasutajaid kes tasulise w10 puhul jääks oma tuttavale opsüssile truuks samas kui tasuta uuenduse puhul võimalust kasutaks (ka mina jään sellesse kategooriasse). Kui palju nendest aga peale tasuta uuendust oma rahakotirauad laiali löövad, et muudele teenustele raha kulutada (mida nad siiani ei teinud), eks see on pisipehme ülesanne välja mõelda ja sellelt lähtuvalt tasuvust planeerida.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
20.03.2015 16:39:08
|
|
|
Xp-lane peab enne piraadiks hakkama, muidu win10-t ei saa.
Selles mõttes muidugi veider, et piraadid on MS silmis väärtuslikum sihtgrupp kui aegunud, kuid see-eest litsenseeritud versioonide kasutajad. Iseasi on see, et pole veel 100% selge, kas pirajad saavad amnestia (->uuendatuna loetakse litsenseeirtuks) või siis lastakse uuendada, kuid loetakse endiselt piraatideks. Ehk MS pole veel päris kindel, kui uuenduslik ta olla tahab
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.03.2015 17:05:52
|
|
|
| Tasuline on paha, tasuta on paha. Otsustage ära.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
20.03.2015 21:54:25
|
|
|
Elab ja näeb. Windows 8 puhul äratas see üliodav upgrade ka alguses kahtlust. Samuti pakub MS ju igasuguste ettevõtete töötajatele võimalust Windows või Office kommiraha eest hankida. Android on ka tasuta, aga ikka teenib raha.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syrexs
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
24.03.2015 15:09:06
|
|
|
Kas keegi on kuskil näinud, kas ja kui palju WinX retailis maksma hakkab? St kui ei taha upgradeda misiganes eelmiselt versioonilt vaid clean installi teha füüsilise meedia pealt.
Võibolla mu Google skillid jätavad soovida, aga mitte kuskilt pole sellist infot leidnud - igal pool räägitakse ainult erinevatest upgrademise võimalustest.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|