Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Ka tarkvarapiraadid saavad tasuta legaalse Windows 10 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2015 09:49:18 Ka tarkvarapiraadid saavad tasuta legaalse Windows 10 vasta tsitaadiga


Microsoft on kuulutanud, et Windows 10 saab valmis suvel. Eelnevalt oli ka teada, et Windows 7 ja 8.1 kasutajad saavad 10 peale uuendada tasuta. Nüüd selgub aga üllatav, ent positiivne fakt, et tasuta legaalse uuenduse saavad ka need, kes kasutavad Windowsi piraatkoopiat.

Loe edasi: http://www.kahvel.ee/31925/ka-tarkvarapiraadid-saavad-tasuta-legaalse-windows-10/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 10:58:03 vasta tsitaadiga

Eile kui ma seda uudist kuskilt välismaa portaalist lugesin, siis oli ära märgitud, et M$ rääkis konkreetselt Hiina Rahvavabariigi kasutajatest.
Tundub klikimagnetiks ehitatud artikkel olevat.

http://www.reuters.com/article/2015/03/18/microsoft-china-idUSL2N0WJ2N220150318

tsitaat:
Microsoft Corp is making its biggest push into the heavily pirated Chinese consumer computing market this summer by offering free upgrades to Windows 10 to all Windows users, regardless of whether they are running genuine copies of the software.

The move is an unprecedented attempt by Microsoft to get legitimate versions of its software onto machines of the hundreds of millions of Windows users in China.


tsitaat:
The plan is to "re-engage" with the hundreds of millions of users of Windows in China, he said, without elaboration.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.03.2015 10:59:34 vasta tsitaadiga

kusti85,
http://arstechnica.com/information-technology/2015/03/windows-10-will-be-a-free-upgrade-for-genuine-and-non-genuine-users/

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 11:05:16 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
kusti85,
http://arstechnica.com/information-technology/2015/03/windows-10-will-be-a-free-upgrade-for-genuine-and-non-genuine-users/

Normaalne. Nad ikka ei väsi üllatamast.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 11:07:50 vasta tsitaadiga

Tegemist on ärimudeli muutusega, kas lõpptarbija kokkuvõttes sellest võidab või kaotab on küsimus mille vastust mina ei tea.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 19.03.2015 11:31:43 vasta tsitaadiga

Pangu siis juba vista ja xp ka tasuta upgrade listi. Samas kuskilt peavad nad raha teenima, seega ilmselt hakkab reklaami uksest ja aknast tulema.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 11:35:39 vasta tsitaadiga

Alguses räägiti, et W7 litsentsi omanikud saavad aasta jooksul tasuta uuenduse W10le, nüüd siis tuleb välja et Win 10 on tasuta upgrade kõigile, huvitav kas ka piiramatu aja? Seda artiklist välja ei lugenud.
Ilmselt loodab Microsoft siis säästa toe ja arenduse pealt, kui ei pea lappima mitut erineva põlvkonna windowsi ja nõustama kasutajaid, pluss muidugi siis nö DLC tulekud windowsi icon_razz.gif

Ehk nende jaoks ideaalses maailmas kasutavad kõik nii arvutis kui telefonis Windows 10t, ostavad sinna pidevalt midagi juurde ja kulutades aastas märksa enam raha kui vana mudeli järgi, kus iga kasutaja ostis 1x Windowsi karbi ja kasutas seda toodet 10 aastat ilma midagi rohkem ostmata no ja paljud varastasid muidugi ka, ehk ei teeninud neile üldse midagi, kui ainult tuntust.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2015 12:17:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas kuskilt peavad nad raha teenima, seega ilmselt hakkab reklaami uksest ja aknast tulema.

erinevad tasulised lisad tulevad ilmselt. Kui kastreeritud opsüsteem juba peal, siis ehk lihtsam pappi lisavõimaluste eest küsida.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 12:30:12 vasta tsitaadiga

Normaalne otsus MS, teretulemast kaasaegsesse maailma thumbs_up.gif
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 12:30:50 vasta tsitaadiga

Tea kas tuleb miski Windows 7 Starter moodi asi välja, et kõik on algselt ära nuditud. Tahad taustapilti muuta, maksa. Tahad domeeni liita, maksa jne.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metavo
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 12:51:55 vasta tsitaadiga

GUMBAYA, Microsoft.

Põnevad muutused, aga samas vaadates tänapäeva maailmas toimuvat, ei tohiks imestada
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 13:31:36 vasta tsitaadiga

Arvan ka, et hakatakse lisavõimaluste eest raha küsima ja seda kuutasu baasil.
Tahad pilveteenust? 5€ kuus
Office 365? +10€ kuus
Advanced viirusetõrje? +5€ kuus

Mulle MS poolt selline asi muidugi meeldib, sest teadaolevalt uuendavad nad enda tooteid hästi ning ei teki abandonware olukorda.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2015 13:50:28 vasta tsitaadiga

Kuidagi nad raha kätte saavad. Pigem jääb mudel siis selliseks, et korjata see 59-89.- ikka tavakasutajalt ära.
Aga ei näe selles järelmaksus midagi halba... mõni nutab ju, et pane piraat (pole seda OEM litsentsi raha ka). No ei pane... endal tööd ja vaeva hiljem rohkem.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cascada
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 19.03.2015 14:53:37 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Arvan ka, et hakatakse lisavõimaluste eest raha küsima ja seda kuutasu baasil.
Tahad pilveteenust? 5€ kuus
Office 365? +10€ kuus
Advanced viirusetõrje? +5€ kuus

Mulle MS poolt selline asi muidugi meeldib, sest teadaolevalt uuendavad nad enda tooteid hästi ning ei teki abandonware olukorda.

Seda MS juba pakub. 7€ eest kuus saan Office 365 + 10 TB pilveruumi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 14:56:28 vasta tsitaadiga

"Upgrade the planet" mille raames saab aasta aja jooksul tasuta uuendada Windows 10 peale saab alles hoogu: http://www.windowscentral.com/microsoft-making-custom-rom-allows-android-smartphones-run-windows-10-phones
Lisaks 1 märksõna kes muretseb rahastuse pärast: http://www.theverge.com/2015/3/16/8227847/how-microsoft-makes-money

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 15:32:23 vasta tsitaadiga

http://arstechnica.com/information-technology/2015/03/windows-10-will-be-a-free-upgrade-for-genuine-and-non-genuine-users/

tsitaat:
Updated again: A Microsoft spokesperson sent Ars a full statement about the situation. The wording is interesting: "With Windows 10, although non-Genuine PCs may be able to upgrade to Windows 10, the upgrade will not change the genuine state of the license... If a device was considered non-genuine or mislicensed prior to the upgrade, that device will continue to be considered non-genuine or mislicensed after the upgrade." This story has been updated to reflect that you don't get a legitimate copy of Windows 10.


Ehk siis kellel pira saavad uuendada küll aga piraks jääb siiski ka see Windows 10 sel juhul... Üsna arusaamatuks kisub see värk =)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 15:33:10 vasta tsitaadiga

Tasuta my ass. Korporatsioonid ei tegele heategevusega (välja arvatud siis, kui see neile kasulik pole).
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 15:36:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tasuta my ass. Korporatsioonid ei tegele heategevusega (välja arvatud siis, kui see neile kasulik pole).


Maksadki lisateenuste eest. Natuke pilve saad tasuta, tahad rohkem siis maksad jne
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 16:08:38 vasta tsitaadiga

Nad tahavad turuosa kasvatada ja meelitada olemas olevaid kasutjaid uuemasse keskkonda.
Windowsi toega soetu keskenduks ka rohkem ühe versiooni ümber, teiste pealt saab ressurssi ära tõmmata - muidugi mitte täielikult (kuupäevad paigas ja teatatud ju).
Peamine vast, neil on ka Windows 8'st alates sisseehitatud pood, mille pealt nad saavad jooksvalt tulu.

_________________
VULTR - proovimiseks krediiti - igasugu serveri/pilve teenuseid, üldiselt suhteliselt parem jõudlus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 16:25:11 vasta tsitaadiga

Minule lõhnab see küll selle moodi, et aastase trial'iga katsutakse võimalikult palju kasutajaid saada, seejärel teatatakse, et tarkvara edasikasutamiseks tuleb iga kuu mingi summa välja käia. Nagu Adobe on suuresti kuutasulise rendimudeli peale kolinud, nii katsetab seda tõenäoliselt ka pisipehme, muidu ei oleks igas sellises artiklis kirjas selle aastase tasuta perioodi kohta.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.03.2015 18:39:30 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Alguses räägiti, et W7 litsentsi omanikud saavad aasta jooksul tasuta uuenduse W10le, .


Algselt oli ainult win 8 ja 8.1, hiljem tuli ka win 7 juurde see aasta tasuta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 21:47:51 vasta tsitaadiga

keskmist paviljunni ostval kasutajal pole vahet. summa summaarum on tulu ilmselgelt suurem kui selliselt edasi minna, et pool kaadrit pirab. osad pirad ei saa turvalappe ka ja nokk kinni, saba lahti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 00:05:39 vasta tsitaadiga

Mina oma piraat win 7 upgradeisin võileiva raha eest win 8 peale. Ei olnud kõige halvem tehing. Enne seda oli viimane originaal Win 98 mul.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.03.2015 09:17:49 vasta tsitaadiga

Mul see win8 on esimene üldse mis ma kunagi ostnud olen icon_biggrin.gif
XP oli LV koodiga vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 11:04:10 vasta tsitaadiga

kaval suurkorporatsiooni plaan. teur-eetikutel tasub vältimiseks ilmselt kuskile pingviinlasse kolida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 11:09:39 vasta tsitaadiga

Mõelge nüüd natuke ka, eks. See vandenõuteooria, et aasta pärast muutub tasuliseks on pehmelt öeldes idiootsus icon_lol.gif kujutate ette seda p*sarahet mis MS pärast sellist käiku saaks? Loomulikult on MS kasumit teeniv ettevõte, aga selge on see, et neid inimesi, kes ise Windowsi litsentsi ostavad on ülivähe. Enamik tarbijatest saab Windowsi oma läpaka või tahvliga kaasa ning poest 150€ eest ei osta mitte keegi originaali. Piraadid piravad niikuinii, seega MSi jaoks on see juba ammu justkui kadunud klient. Seega miks mitte parandada oma mainet ning turuosa sellise väikse trikiga? Eks nad kavatsevadki rohkem promoda oma pilveteenuseid jms ja eks sealt peabki nende puudujääv tulu tulema.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 14:28:52 vasta tsitaadiga

krist2an thumbs_up.gif
Ja see on täiega lahe! Kui MS tahab enda OS-i jätkusuutlikust päästa, siis peabki tasuta välja andma ning igasugu lisavidinad, teenused maksavad.
Eks ole näha, kui hea see Win10 välja kukub icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 15:36:39 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Mõelge nüüd natuke ka, eks. See vandenõuteooria, et aasta pärast muutub tasuliseks on pehmelt öeldes idiootsus icon_lol.gif kujutate ette seda p*sarahet mis MS pärast sellist käiku saaks? Loomulikult on MS kasumit teeniv ettevõte, aga selge on see, et neid inimesi, kes ise Windowsi litsentsi ostavad on ülivähe. Enamik tarbijatest saab Windowsi oma läpaka või tahvliga kaasa ning poest 150€ eest ei osta mitte keegi originaali. Piraadid piravad niikuinii, seega MSi jaoks on see juba ammu justkui kadunud klient. Seega miks mitte parandada oma mainet ning turuosa sellise väikse trikiga? Eks nad kavatsevadki rohkem promoda oma pilveteenuseid jms ja eks sealt peabki nende puudujääv tulu tulema.


Pisipehme ei ole teps mitte heategevusorganisatsioon, ehk siis nende eesmärk on ennekõike kasum. Ning kui nad midagi sellist teevad, siis ennekõike selleks, et kasumit suurendada. Minule isiklikult ei kõla loogiliselt, et tasuta opsüssi kätte saades kukuvad kõik (nii senised piraadid kui ka legaalsed kasutajad) muude teenuste peale kulutama järsku sel määral rohkem, et see opsüssi müügihinna tasa teeks või ületaks (läpakaga kaasatulnud opsüssi hind sisaldub ju ka juba läpakas, ega pisipehme neid heast südamest pole kaasa kinkinud, see on küll kindlasti odavam kui retail, aga see pole mitte tasuta). Kes siiani pole pidanud vajalikuks pilveteenusele raha kulutada ei tee seda ka edaspidi, kes maksab ka praegu, see ju maksab juba (lisaks opsüssi hinnale). Kust see lisaraha neile siis tulemas on?
Ning miks ikkagi seda aastast tasuta uuendamist koguaeg rõhutatakse? Tavaliselt juurde lisades, et pisipehme ei tea isegi veel, mida nad aasta pärast teevad. Jätkuvalt, kuskilt peab see raha neile tulema.
Ning p*sarahe kohta. See mis mitmetes fotofoorumites Adobe kohta räägitakse, alates sellest kui nad kuutasulise rendimudeli peale läksid, ei talu eriti trükimusta. See aga ei sega neil teps mitte kõva kasumit kokku riisumast, st inimesed vannuvad ja maksavad.

St kuna ma selgeltnägija pole, siis ma ei tea, mis nende tuluteenimise mudel täpselt olema saab (kas kuutasuline rent või mingi ühekordne lisatasu või üldse mõni muu valem), aga päris nii, et anname opsüssi tasuta ära ja kogu moos, see vaevalt ainult nii jääb...vähemalt mina olen piisavalt küüniline, et maksimaalset kasumit jahtiva ettevõtte puhul esitada juba ette küsimuse, et kust nad siis tegelikult selle raha siis välja võluvad....


viimati muutis eix666 20.03.2015 15:40:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 15:39:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes siiani pole pidanud vajalikuks pilveteenusele raha kulutada ei tee seda ka edaspidi, kes maksab ka praegu, see ju maksab juba (lisaks opsüssi hinnale


Miks mitte. Kui 10 pilve sulle väga lihtsaks teeb, siis küll paljud maksavad.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 15:59:51 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Kes siiani pole pidanud vajalikuks pilveteenusele raha kulutada ei tee seda ka edaspidi, kes maksab ka praegu, see ju maksab juba (lisaks opsüssi hinnale


Miks mitte. Kui 10 pilve sulle väga lihtsaks teeb, siis küll paljud maksavad.


Nujah, aga minu point ongi selles, et nad maksaks sõltumata sellest, kas opsüss on tasuta või tasuline. Mida mina ei suuda eriti näha, on kuidas see, et opsüss on tasuta, motiveeriks inimesi rohkem kulutama. Eriti kui, nagu eespool mainitud, paljud saavad opsüssi näiteks läpakaga kaasa, mille tõttu nad ei tajugi selle otsest hinda.
Pealegi on võimalik, et pilveteenustega kordub IE brauseri teema, ehk siis kui pisipehme ainult oma pilveteenuse (nt Onedrive) kaasa paneb, siis tuleb kohtukeiss, et monopol-monopol, miks dropboxi pole? See viimane on küll natuke muigega kirjutatud, aga oma iva siiski on, et pisipehme ei pea mitte ainult pilveteenuseid promoma, vaid enda pilveteenuseid müüma vallas kus konkurente on piisavalt...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 16:02:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et nad maksaks sõltumata sellest, kas opsüss on tasuta või tasuline.


No praegu on mustmiljon XP ja 7 kasutajat. Kõik nad on vaja uuendama sundida.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 16:26:01 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

et nad maksaks sõltumata sellest, kas opsüss on tasuta või tasuline.


No praegu on mustmiljon XP ja 7 kasutajat. Kõik nad on vaja uuendama sundida.


XP kasutajad (vähemalt enamus nendest) jäävad oma XP peale kuni nad lõpuks oma arvuteid vahetavad. Kui inimene pole siiani xp uuendanud ei tee ta seda ka tasuta w10 puhul, selles olen suht kindel (enamus xp arvuteid peaks olema kas üsna vanad, või jooksutama mingit vanemat spetsialiseeritud riist- või tarkvara mis ainult xp peal jooksevad).
W7 kasutajate puhul jah, kindlasti on osa kasutajaid kes tasulise w10 puhul jääks oma tuttavale opsüssile truuks samas kui tasuta uuenduse puhul võimalust kasutaks (ka mina jään sellesse kategooriasse). Kui palju nendest aga peale tasuta uuendust oma rahakotirauad laiali löövad, et muudele teenustele raha kulutada (mida nad siiani ei teinud), eks see on pisipehme ülesanne välja mõelda ja sellelt lähtuvalt tasuvust planeerida.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.03.2015 16:39:08 vasta tsitaadiga

Xp-lane peab enne piraadiks hakkama, muidu win10-t ei saa.

Selles mõttes muidugi veider, et piraadid on MS silmis väärtuslikum sihtgrupp kui aegunud, kuid see-eest litsenseeritud versioonide kasutajad. Iseasi on see, et pole veel 100% selge, kas pirajad saavad amnestia (->uuendatuna loetakse litsenseeirtuks) või siis lastakse uuendada, kuid loetakse endiselt piraatideks. Ehk MS pole veel päris kindel, kui uuenduslik ta olla tahab icon_cool.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 17:05:52 vasta tsitaadiga

Tasuline on paha, tasuta on paha. Otsustage ära.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 21:54:25 vasta tsitaadiga

Elab ja näeb. Windows 8 puhul äratas see üliodav upgrade ka alguses kahtlust. Samuti pakub MS ju igasuguste ettevõtete töötajatele võimalust Windows või Office kommiraha eest hankida. Android on ka tasuta, aga ikka teenib raha.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 22:02:11 vasta tsitaadiga

hüpoteetiline olukord: 1 000 000 kasutajat. 500 000 piravad, 500 000 andsid iga üks ühe euro. anname opsüsi tasuta aga võtame rakendustarkvara eest 3 eurot. 500 000 ei osta aga ülejäänud ostavad.. win-win..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 20.03.2015 22:35:15 vasta tsitaadiga

Kas praegused Windows 10 testijad saavad ka Windows 10 tasuta, loogiliselt võttes peaks ju saama kui vanemate piraat versioonide kasutajad saavad.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrexs
HV vaatleja
Syrexs

liitunud: 22.02.2004




sõnum 21.03.2015 22:26:34 vasta tsitaadiga

MS'i täpsustus antud teemal:
http://www.cnet.com/news/windows-10-pirated-upgrades-will-still-be-considered-pirated/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 24.03.2015 15:09:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kuskil näinud, kas ja kui palju WinX retailis maksma hakkab? St kui ei taha upgradeda misiganes eelmiselt versioonilt vaid clean installi teha füüsilise meedia pealt.

Võibolla mu Google skillid jätavad soovida, aga mitte kuskilt pole sellist infot leidnud - igal pool räägitakse ainult erinevatest upgrademise võimalustest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 08.05.2015 22:40:09 vasta tsitaadiga

Mulle on Win koguaeg tasuta olnud niiet pole uudis. Uudis oleks kui Windows avaks lähtekoodi siis oleks juba midagi.
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Ka tarkvarapiraadid saavad tasuta legaalse Windows 10
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.