Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 12.03.2015 05:06:20 vasta tsitaadiga

Nojah, see motiiv, miks ma tarkvarauuenduse ära teha tahtsin oli juba viidatud teemast:
"Kui tarkvara uuendada ei taha, siis tuleb kasutada TV jaoks eraldi võrgukaarti ja siis selle MAC ära muuta, uue tarkvara korral pole teine täiendav võrguadapter vajalik."

Nüüd ma ei saagi aru... seal teemas räägib üks lugupeetud kodanik ainult TG784-st ja Inteno ruuterist. Igatahes, kui mina nüüd oma 789vn-il tarkvara ära uuendasin, siis VLC-sse pannes "udp://@239.3.1.1:1234" jääb programm lihtsalt tummaks - must pilt ees, samas ei ütle, et timeout'is või vale aadress, vms. Nii et 789vn-iga ei saa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 08:55:28 vasta tsitaadiga

digipunk kirjutas:
Nii et 789vn-iga ei saa?

Peaks ikka saama, kõik ju saavad, isegi Samsungi äpp saab. Tulemüürile ikka augu sisse tegid?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 12.03.2015 09:22:44 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Tead kui mõnus on kaablit paigaldada kui ise ka august läbi mahud? Proovi teinekord. icon_lol.gif

Muidugi. Ei pea trepist käima.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 12.03.2015 19:27:27 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Peaks ikka saama, kõik ju saavad, isegi Samsungi äpp saab. Tulemüürile ikka augu sisse tegid?


Hmm... läpakas, kus on Windows 7: Windows Firewall on ära keelatud. VLC ei võta pilti ette ka isegi siis, kui viirusetõrje tulemüür korra ära keelata.
Samas on mul kõrval ka üks Linuxi kast ja seal toimib kõik ilusti, VLC mängib kõiki krüptimata kanaleid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 19:47:55 vasta tsitaadiga

Äkki vaja IGMP v2 peale panna? TG784 korral on see küll vajalik, sinu ruuteri kohta ei oska arvata.
http://support.microsoft.com/kb/815752
http://www.upload.ee/image/4569296/IGMP_v2.png
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 12.03.2015 20:20:18 vasta tsitaadiga

Tundub, et ei aidanud ka selle muutmine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 21:00:38 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
A.S. kirjutas:
Tead kui mõnus on kaablit paigaldada kui ise ka august läbi mahud? Proovi teinekord. icon_lol.gif

Muidugi. Ei pea trepist käima.


Ma võin 102cm diameetriga augu ka lasta icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 23:49:24 vasta tsitaadiga

digipunk kirjutas:
Tundub, et ei aidanud ka selle muutmine.
digipunk kirjutas:
Samas on mul kõrval ka üks Linuxi kast ja seal toimib kõik ilusti, VLC mängib kõiki krüptimata kanaleid.

Tundub siis, et Windowsil (või VLC-l) mingi häda ikka küljes on, paraku ei oska põhjust ennustada.
Läpakas on võrgus ikka kaabliga?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 13.03.2015 06:30:23 vasta tsitaadiga

Kaabliga jah.
Ei kujuta ette, mis see häda olla võiks. Aga miski nagu blokeerib jah. Buutisin LiveUSB-ga Linux Mint'i ja seal toimib. Windows'i tulemüür väljas, viirusetõrje tulemüürile ka disable pandud ja ikka ei toimi.

edit: Tundub, et piisas VirtualBox'i adapteri disable'imisest. Siis võttis VLC pildi ette. Samas leidsin, et on võimalik bind'ida ka IP-aadressi külge, stiilis: udp://[[<source address>]@[<bind address>][:<bind port>]], ehk siis minu puhul udp://192.168.1.81@239.3.1.1:1234, aga niimoodi ei võtnud VLC jutule. Aga noh, pole seal VirtualBox'i masinates väga tihti toimetamas, nii et saab hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 11:07:40 vasta tsitaadiga

Alternatiivne võimalus oleks ehk ruutimise kallal vaeva näha, mõtlen seda asjandust, mida 'route print' käsk näitab ja mille kallal 'route' käsk toimetab.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 02:32:50 vasta tsitaadiga

vaatasin Iseteenindusest 300/300 paketti ja et selle valikuks topitakse vägisi ka Inteno ruuterit.
Spoiler Spoiler Spoiler


mööda sellest ei saa. Kas ei võiks jätta kliendile mingit "olen võimalikest probleemidest teadlik ja soovin ikkagi Intenot mitte tellida"-stiilis valikuvõimalust?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 04:55:50 vasta tsitaadiga

Jah on - helistad ja suhtled klienditeenindajaga...
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 15.03.2015 07:25:15 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Alternatiivne võimalus oleks ehk ruutimise kallal vaeva näha, mõtlen seda asjandust, mida 'route print' käsk näitab ja mille kallal 'route' käsk toimetab.


Käsk andis teiste hulgas selle tabeli. Midagi ruutimisest ei tea, seega tume maa mu jaoks. 1.96 on mu läpaka IP, 56.1 on VirtualBox'i adapteriga seotud.


===========================================================================

IPv4 Route Table
===========================================================================
Active Routes:
Network Destination        Netmask          Gateway       Interface  Metric
          0.0.0.0          0.0.0.0      192.168.1.1     192.168.1.96     20
        127.0.0.0        255.0.0.0         On-link         127.0.0.1    306
        127.0.0.1  255.255.255.255         On-link         127.0.0.1    306
  127.255.255.255  255.255.255.255         On-link         127.0.0.1    306
      192.168.1.0    255.255.255.0         On-link      192.168.1.96    276
     192.168.1.96  255.255.255.255         On-link      192.168.1.96    276
    192.168.1.255  255.255.255.255         On-link      192.168.1.96    276
     192.168.56.0    255.255.255.0         On-link      192.168.56.1    276
     192.168.56.1  255.255.255.255         On-link      192.168.56.1    276
   192.168.56.255  255.255.255.255         On-link      192.168.56.1    276
        224.0.0.0        240.0.0.0         On-link         127.0.0.1    306
        224.0.0.0        240.0.0.0         On-link      192.168.1.96    276
        224.0.0.0        240.0.0.0         On-link      192.168.56.1    276
  255.255.255.255  255.255.255.255         On-link         127.0.0.1    306
  255.255.255.255  255.255.255.255         On-link      192.168.1.96    276
  255.255.255.255  255.255.255.255         On-link      192.168.56.1    276
===========================================================================
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2015 17:47:55 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
vaatasin Iseteenindusest 300/300 paketti ja et selle valikuks topitakse vägisi ka Inteno ruuterit.


Topitakse, aga ei pea võtma.
Istusin pea pool aastat "hüperkiire" ühenduse otsas oma TP-Link'iga.
Kõik peale VOIP-i toimis.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 11:08:39 vasta tsitaadiga

Tulles tagasi kodanik merz probleemi juurde. Mida tähendab Elioni otsast teine vaatajakoht? Kas nad tulevad ja seadistavad kaugelt ruuteri ühe pordi juurde ja asi ants? Isiklikult ma ei mäleta, et ma oleks eraldi veel ühte vaataja kohta tellinud. Toppisin oma ruuteril kolmandasse auku ühe juurde ja töötas. Jah, tõsi, mul on Elionile mitte vastav ruuter, Asus RT-N66U, aga siiski. Mis omakorda tähendaks seda, et teoorias peaks ju ise saama ka augu ära konfida?
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2015 11:12:03 vasta tsitaadiga

kempi, tähendab seda, et 12/1 kiirus tõstetakse 16/1 peale ja ongi kõik.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 11:13:17 vasta tsitaadiga

Ja seda kiirust tõstetakse "kusagil kaugemal", mitte kliendi juures kodus.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 14:36:58 vasta tsitaadiga

Kui kiirust ei tõsteta, siis 12 peaks ju piisav olema, et kahte boxi välja vedada?
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.03.2015 14:41:51 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Kui kiirust ei tõsteta, siis 12 peaks ju piisav olema, et kahte boxi välja vedada?


Jah, aga kui 2 boksi töötavad, siis intereneti jaoks ei jää midagi. Ja kahte hd kanalit ei saagi korraga vaadata.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 16:27:01 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
kempi kirjutas:
Kui kiirust ei tõsteta, siis 12 peaks ju piisav olema, et kahte boxi välja vedada?


Jah, aga kui 2 boksi töötavad, siis intereneti jaoks ei jää midagi. Ja kahte hd kanalit ei saagi korraga vaadata.

Nojah, seda küll - "you win some, you lose some". Sellisel juhul ei pea liikuma kallima paketi juurde ja säästad 5 EUR kuus.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 17:29:25 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Sellisel juhul ei pea liikuma kallima paketi juurde ja säästad 5 EUR kuus.


Kas mitte teine vaatajakoht tasuta ei olnud... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 17:40:26 vasta tsitaadiga

Olid ajad, mil ei olnud tasuta, 25.-EEK maksis kuu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 20:33:26 vasta tsitaadiga

Koguaeg on tasuta olnud. Olen olnud IPTV kasutaja selle algusest saati.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2015 21:30:23 vasta tsitaadiga

Kunagi oli tasuline
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 22:45:00 vasta tsitaadiga

2009a. veebruari eest igatahes taheti veel raha, peale seda teise vaatajakoha tasu kadus. Vist isegi mingid pakettide nimed muutusid sellega seoses.
Spoiler Spoiler Spoiler

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 11:01:39 vasta tsitaadiga

Pead ei anna aga minu teada on mingi paketiga või mingi teenusega see tasuta kaasas olnud alati. Ehk siis, kui seda misiganes teenust tellitud polnud, pidid maksma teise koha eest. Minagi olen aegade algusest kahte kohta kasutanud aga maksnud pole selle eest kunagi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 11:13:45 vasta tsitaadiga

Tasuta hakkas olema märtsist 2009. a. nagu A.S. eespool kirjutas.

pulse kirjutas:
Pead ei anna aga minu teada on mingi paketiga või mingi teenusega see tasuta kaasas olnud alati. Ehk siis, kui seda misiganes teenust tellitud polnud, pidid maksma teise koha eest. Minagi olen aegade algusest kahte kohta kasutanud aga maksnud pole selle eest kunagi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 11:56:39 vasta tsitaadiga

Võis ju mingi "Korrusmaja" võimisiganes tõesti ülejäänud vaatajakohad tasuta anda, kindel pole, ADSL võrgus sai vaid raha eest.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 11:56:47 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Tasuta hakkas olema märtsist 2009. a. nagu A.S. eespool kirjutas.

pulse kirjutas:
Pead ei anna aga minu teada on mingi paketiga või mingi teenusega see tasuta kaasas olnud alati. Ehk siis, kui seda misiganes teenust tellitud polnud, pidid maksma teise koha eest. Minagi olen aegade algusest kahte kohta kasutanud aga maksnud pole selle eest kunagi.


Kindel? Ma enne otsisin selle kohta infot ja leidsin siit samast foorumist sellise posti, mis tehtud 2011 esimesel poolel:

salatoimik kirjutas:
Soovitaks Motorolat.
Kasutatuna ostes oleks jah targem seerianumber ära regada et probleeme ei tekiks. Kui mõtled kuskilt välismaalt vms osta siis need elioni võrgus tööle ei hakka.
Juhtmete teema: elion müüb sellist vidinat https://pood.elion.ee/productInfo/48/comtrend-elektrivorgu-adapteri-komplekt-pg-9020/PG9020 saad elektrijuhtmeid kasutada et DTV siia sinna saada.

Teine vaatajakoht 2.24 €/kuu (35 kr/kuu)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 12:00:44 vasta tsitaadiga

No vähemalt nn KODUPAKETIS kadus küll märtsist 2009 ära.
P.S. ja hind oli 25 EEK/kuu

pulse kirjutas:
Six kirjutas:
Tasuta hakkas olema märtsist 2009. a. nagu A.S. eespool kirjutas.

pulse kirjutas:
Pead ei anna aga minu teada on mingi paketiga või mingi teenusega see tasuta kaasas olnud alati. Ehk siis, kui seda misiganes teenust tellitud polnud, pidid maksma teise koha eest. Minagi olen aegade algusest kahte kohta kasutanud aga maksnud pole selle eest kunagi.


Kindel? Ma enne otsisin selle kohta infot ja leidsin siit samast foorumist sellise posti, mis tehtud 2011 esimesel poolel:

salatoimik kirjutas:
Soovitaks Motorolat.
Kasutatuna ostes oleks jah targem seerianumber ära regada et probleeme ei tekiks. Kui mõtled kuskilt välismaalt vms osta siis need elioni võrgus tööle ei hakka.
Juhtmete teema: elion müüb sellist vidinat https://pood.elion.ee/productInfo/48/comtrend-elektrivorgu-adapteri-komplekt-pg-9020/PG9020 saad elektrijuhtmeid kasutada et DTV siia sinna saada.

Teine vaatajakoht 2.24 €/kuu (35 kr/kuu)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 12:08:09 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
P.S. ja hind oli 25 EEK/kuu


Seda enam tundub kahtlane, vaevalt et see 35EEKi lambist võetud on. Vb siis oligi nii, et tellisid siis mingi teenuse, millega see tasuta kaasa tuli, või muutus see selles paketis tasuta variandiks. Point on selles, et minu meelest oli aeg, mil eksisteeris teine vaatajakoht nii tasuta kui ka tasulise variandina. Jällegi - pead ei anna, lihtsalt nagu mäletaks midagi sellist ja vihjeid ka nagu selleks on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 12:12:02 vasta tsitaadiga

Mina ei tellinud ega muutnud midagi.
Lihtsalt 2009. a. märtsi eest oleval arvel enam ei olnud enam rida Digi TV täiendav vaatamiskoht.

pulse kirjutas:
Six kirjutas:
P.S. ja hind oli 25 EEK/kuu


Seda enam tundub kahtlane, vaevalt et see 35EEKi lambist võetud on. Vb siis oligi nii, et tellisid siis mingi teenuse, millega see tasuta kaasa tuli, või muutus see selles paketis tasuta variandiks. Point on selles, et minu meelest oli aeg, mil eksisteeris teine vaatajakoht nii tasuta kui ka tasulise variandina. Jällegi - pead ei anna, lihtsalt nagu mäletaks midagi sellist ja vihjeid ka nagu selleks on.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 13:05:45 vasta tsitaadiga

Eks iga inimene saab ju enda arvete pealt järele vaadata, minul puudus teise vaatajakoha tasu (25.-) alles 2009 märtsi arvelt, ADSL võrgus siis. Ja mingeid pakette sel ajal eriti valida polnud. Paketi nimi sellel momendil jah veidikene muutus, see polnud aga minumeelest mitte kliendi valida. Aga sellega seoses tekkisid tõesti juurde uued paketid.
Enne märtsikuud: http://web.archive.org/web/20090228003333/http://tv.elion.ee/tellimine-ja-hinnad.php
Pärast märtsikuud: http://web.archive.org/web/20090803160557/http://tv.elion.ee/tellimine-ja-hinnad.php
Ehk siis tekkis Stardipakett, millel jäi teine vaatajakoht tasuliseks, 35.- EEK kuu.
Teised said edaspidi tasuta, enne seda oli 25.- (Korrusmaja kohta ei tea, seal võisid kõik 5 kohta juba algselt tasuta olla, E: tundub, et ka need polnud mitte tasuta), tellimiseks oli aga endiselt vaja osta teine digiboks.
 


viimati muutis A.S. 17.03.2015 14:06:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 13:28:16 vasta tsitaadiga

Ega ei mäletanudki, et teine vaatajakoht kunagi maksis, sest minumeelest mingit piirangut selleks ei rakendatud, kuigi digiboksi seerianumbrid pandi siis kirja, nüüd pole enam oluline.
Lõpus on info:

Link


Aga see siin on interneti teema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 16:26:29 vasta tsitaadiga

Tänasest on tekkinud elioni iseteeninduses valik netikiiruse osas 60/10.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.03.2015 16:31:13 vasta tsitaadiga

Võiks 600/600 ka tekkida siis juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 16:37:07 vasta tsitaadiga

Milleks jamada, võiks pakkuda 1000/1000 ära ja asi vask.

Saaks ilusa uudisnupu ja puha.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.03.2015 16:39:05 vasta tsitaadiga

See oleks muidugi kõige mõistlikum variant jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 16:40:23 vasta tsitaadiga

600/600 reaalne Inteno puhul, 1000/1000 vaevalt inteno välja veab... Elioni esindajad siin võivad seda kommenteerida icon_smile.gif

Kui Elion teeb 600 siis Starmanil on järgmine samm 800Mbit/sec download (docsis standardi järgi)...

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 16:49:43 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Võiks 600/600 ka tekkida siis juba icon_smile.gif

Seda tahaks näha kuidas VDSL-i kaudu seda läbi ajavad.... icon_smile.gif
See 60/10 siiski VDSL-i klientidele.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 17:13:03 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Milleks jamada, võiks pakkuda 1000/1000 ära ja asi vask.

Saaks ilusa uudisnupu ja puha.

Minu arvestuste kohaselt maksaks see tänasel päeval umbes 80€ ringis kuus.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 17:47:53 vasta tsitaadiga

Mõttetu icon_smile.gif

Vähemalt lähiajal icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 18:39:04 vasta tsitaadiga

Ühe nupuga pult ja üks internetipakett, kiirusega KUNI Gigabit ja hind alati 50€ ?
Kõik saavad vabad kiirused vastavalt tehnoloogiale, kurb on aga see, et metsamees peab oma 4km vask sideliini otsas 1Mbit/s tehnilise kiiruse eest ikka sama hinda maksma? icon_biggrin.gif

Isegi kui Elionil on välisühendust vaata, et kõige rohkem käes, tuleb võrguseadmete ja võrgu enda piir kusagil ikka ette, pole mõtet müüa lihtsalt ilusaid suuri numbreid nii nagu mõned teevad. Müügiks läheb see kiirus mis suudetakse ka tehniliselt tagada. (ma ei räägi siin sellest kui keegi lülitab sisse oma IP televisiooni tarbiva digiboksi mis justkui arvuti internetikiirust vähendab)
Teine asi on see, et pole ilmselt mõtet tekitada suurt digitaalset lõhet optika ja vase vahel, GPON jah saaks juba täna julgelt Gbit pakkuda, KMI võrk ilmselt 500Mbit/s ja vaskvõrk siis vastavalt vase pikkusele ja kvaliteedile. 60Mbit/s pakkumine on üks samm lähemale vasel kiiruste sujuvaks pakkumiseks, vastavalt kuidas kliendiliin võimaldab.

Igal juhul vaheinfoks, et kui uus klient soovib 60Mbit/s VDSL teenust saada siis kõigepealt tuleb liituda 40Mbit/s paketiga ning peale seda tuvastab süsteem, kas kiirem ühendus on võimalik. Olemasolevatel VDSL klientidel peaks kiirusevalik võimaluse korral iseteeninduses nähtavale ilmuma automaatselt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 18:55:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mõttetu icon_smile.gif

Vähemalt lähiajal icon_wink.gif

Väga suurte mahtude puhul omab mõtet küll. Üles/Alla maht peab taolisel juhul olema 100GB või rohkem.
300/300 umbes ~45 minutit
1000/1000 umbes ~13 minutit

Väiksemate mahtude puhul nt 1GB 27s vs 8s pole tõesti märgatavat vahet.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 20:58:42 vasta tsitaadiga

kui tihti sul vaja 100GB liigutada hetkel? icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2015 21:18:38 vasta tsitaadiga

No kuidagi peab ju põhjendama neid suuri numbrisoove icon_smile.gif

See suuremahuliste andmete liigutamine käib alati argumendiks, kui tuleb suurte kiiruste põhjendamisest juttu.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 20.03.2015 21:21:33 vasta tsitaadiga

Btw, Elioni enda võrk ei kannata Gbit ühendust pakkuda, k.a. GPON ja KMI tehnoloogial (palun mõelge korraks sellele, kuidas ISP'd üleüldse internetti müüvad). Eks takistuseks praegusel hetkel on ka DG301 ruuter (pidi vist max 500Mbit vms läbi laskma). Aga kindlasti (lähi)tulevikus asi muutub.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 21:24:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No kuidagi peab ju põhjendama neid suuri numbrisoove icon_smile.gif

See suuremahuliste andmete liigutamine käib alati argumendiks, kui tuleb suurte kiiruste põhjendamisest juttu.

sellest ma saan aru, et 10/10 vs 300/300 on ikka suur vahe andmete liigutamise suhtes.
300 vs 1000 enam vahet pole kui seda just iga päev ei tee icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.03.2015 21:36:27 vasta tsitaadiga

ma olen oma 22€ 100/100 netiga niivõrd rahul, et 300 pole isegi mõttesse tulnud thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 22:10:34 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Btw, Elioni enda võrk ei kannata Gbit ühendust pakkuda, k.a. GPON ja KMI tehnoloogial (palun mõelge korraks sellele, kuidas ISP'd üleüldse internetti müüvad). Eks takistuseks praegusel hetkel on ka DG301 ruuter (pidi vist max 500Mbit vms läbi laskma). Aga kindlasti (lähi)tulevikus asi muutub.

Jama jutt. Vähemalt optika osas. Ka DG301 peaks üle kaabli selle kätte saama. Ja kui saa saab alati kasutada enda seadet. See jutt pidevast kiiruse tõstmisest võib ju tunduda kummaline, aga ma arvan, et keegi ei taha tagasi stagnatsiooni mis valitses enne 2009 aastat, kui Elion esimest korda hakkas optikat paigaldama või enne 2014 aastat, kui olemasolevatele 12/1 klientidele loodi 40/10 võimalus suures ulatuses.
Areng peab toimuma. Muidu istume järgmised 10 aastat 300/300 ja 60/10 peal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.