Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 19:59:02 vasta tsitaadiga

vb loll küsimus aga ei viitsi terver teemat läbi otsida et, vastust saada seega siit see tuleb.

kuna käsil on vee vahetus vana vesi on (EK punane vedelik mis on imelikuks muutund ja torud kudagi tuhmaks tõmband) sai tellitud uus vesi ( EK clear) seega ei peaks vist mingit sitta juures olema ja muidugi uued torud.

aga kunna plokkides on seda vana punast nati ikka külge hakanud või sisse jäänud siis kas puhastamiseks kõlbab ainult des. vesi ( punane aine ei ole raskelt kinni aga tervet systeemi puhastama hakata EK clear vedelikuga läheks kalliks)kas tavaline vesi ei kõlba ainult vana sitta välja saamiseks ? plokid on kõik nikkel ja radikad vist vask.

muidugi kui aus olla siis ei mäletagi kuna see vana punane sai sisse pandud vb selle aasta alguses või eelmine suvi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:09:42 vasta tsitaadiga

esseker kirjutas:
vb loll küsimus aga ei viitsi terver teemat läbi otsida et, vastust saada seega siit see tuleb.

kuna käsil on vee vahetus vana vesi on (EK punane vedelik mis on imelikuks muutund ja torud kudagi tuhmaks tõmband) sai tellitud uus vesi ( EK clear) seega ei peaks vist mingit sitta juures olema ja muidugi uued torud.

aga kunna plokkides on seda vana punast nati ikka külge hakanud või sisse jäänud siis kas puhastamiseks kõlbab ainult des. vesi ( punane aine ei ole raskelt kinni aga tervet systeemi puhastama hakata EK clear vedelikuga läheks kalliks)kas tavaline vesi ei kõlba ainult vana sitta välja saamiseks ? plokid on kõik nikkel ja radikad vist vask.

muidugi kui aus olla siis ei mäletagi kuna see vana punane sai sisse pandud vb selle aasta alguses või eelmine suvi icon_rolleyes.gif


ikka kõlbab tavaline destilleeritud vesi, alles sai enda loop ka punasest solgist puhastatud( oli lõpuks lillat värvi o.O ), sai võetud poest 5l destilleeritud vett ja kõik ära flushitud.
plokid kiskusin kõik lahti ja puhastasin korralikult ära.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:16:53 vasta tsitaadiga

olen kunagi lugenud jah et, des. vesi kõlbab aga kas tavaline kraani vesi teeb ka halba kui sellega sitt välja ajada ? plokke lahti võtta väga ei tahaks puhastamiseks.
tean et, kraani vett ei tohi kasutada igapäevaseks. aga loputamiseks pole aimugi
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:26:32 vasta tsitaadiga

Mina tavalist kraanivett ei kasutaks, seal ikkagi palju mineraale sees ja need jätavad kindlasti kuivades endast märgi maha. Eriti veel, kui sa blokke lahti ei võta ja korralikult iga nurgatagust ära ei kuivata pärast pesu.
(Mina ka plokke lahti ei võtaks, ehk pole pärast enam 100% lekkekindlad.)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:34:53 vasta tsitaadiga

ok pean siis kuskilt des. vee muretsema. muidugi plokkide lahtivõtmine ei seisnend selles et, pärast veekindlad ei ole vaid selles et, see suht tylikas töö kui sul kõik asjad vee all on. plokke kokku 7 icon_evil.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 20:37:51 vasta tsitaadiga

Dest. vett saab meil siin igast suvalisest apteegist näiteks. Ei tohiks olla keeruline leida ja maksab umbes 2€ liiter ehk, seega ei midagi hullu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 21:30:20 vasta tsitaadiga

pean vaatama kas Norras ka saab des. vett apteekist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 21:51:56 vasta tsitaadiga

mina teinud kõik kraani all puhtaks, pärast suruõhuga või fööniga kuivaks ja saab kohe kokku panna...
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 21:53:35 vasta tsitaadiga

Apteegist ostes on kallis. Vaata kuhugi suuremasse kodukeemia poodi - saad paari euraga 5 kanku.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 01:14:48 vasta tsitaadiga

esseker kirjutas:
pean vaatama kas Norras ka saab des. vett apteekist. thumbs_up.gif

saab, mulle anti tasuta 4 liitrit icon_biggrin.gif paluti ainult järgmine kord samad anumad kaasa võtta kui juurde vaja icon_lol.gif

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 18:59:02 vasta tsitaadiga

hempadonok kirjutas:
esseker kirjutas:
pean vaatama kas Norras ka saab des. vett apteekist. thumbs_up.gif

saab, mulle anti tasuta 4 liitrit icon_biggrin.gif paluti ainult järgmine kord samad anumad kaasa võtta kui juurde vaja icon_lol.gif

Siis läks küll hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.11.2014 07:12:34 vasta tsitaadiga

kas keegi teab, kuidas vajalikku võimsust arvestada, mitu liitrit/tunnis pump peab lööma? või mille järgi seda arvestada?
igatahes suuremat radikat panna ei saa ,kui 2x120 mm ventidega varianti (ei mahu korpusesse ja kuskile teise ruumi ka ei taha panna).
korpus tuleb BitFenix Prodigy - mini itx. http://www.bitfenix.com/global/en/products/chassis/prodigy#gallery
prose võimsus 84w ja videokaart 165w tuleksid koormuseks ja klokkima väga vist ei kavatse hakata.
kas sellisest vesijahutuse komplektist piisaks?
http://www.aquatuning.de/wasserkuehlung/sets-und-systeme/interne-sets/17518/alphacool-nexxxos-cool-answer-240-ddc/xt-set?c=246
vga-bloki ostan eraldi juurde muidugi ja voolikuid ja ühendusi ka vist juurde vaja.
aga tegelikult ei saa vist 2x120 radikat ka panna, sest jääb pumbale/paagile ette.
peab siis panema vist eraldi 1x120+1x120 radikad? üks üles ja üks taha., taha mahub vist isegi 140mm ära.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 19.11.2014 10:22:10 vasta tsitaadiga

http://www.ekwb.com/shop/kits-cases/kits/ek-kit-l240.html See on minuarust igatepidi parem valik, pump ja reservuaar mahub ära ja samuti ka radikas ning asjad on natuke kvaliteetsemad ka. icon_smile.gif Googeldades või youtubest leiab selle korpusega igasuguseid ilusaid vesijahutusega builde kui ideid otsid icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.11.2014 18:57:29 vasta tsitaadiga

defrige kirjutas:
http://www.ekwb.com/shop/kits-cases/kits/ek-kit-l240.html See on minuarust igatepidi parem valik, pump ja reservuaar mahub ära ja samuti ka radikas ning asjad on natuke kvaliteetsemad ka. icon_smile.gif

kahjuks sealt ekwb lehelt pole neid kitte väga saada, laoseis null. aga tänud soovitamast ja uurin veel mujalt siis.
sama asi ja mõni eur odavamalt: http://www.caseking.de/shop/catalog/Wasserkuehlung/Interne-Wasserkuehlungen/EK-Water-Blocks-Wasserkuehlung-Set-EK-KIT-L240::22422.html icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 21.11.2014 17:21:51 vasta tsitaadiga

See hetkel kahjuks otsas ja aga ideepoolest saad ka ise samasuguse kiti kokku koplekteerida. Sealt caseking lehel hind küll nati väiksem aga saatmine u 2x kallim.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 11:49:52 vasta tsitaadiga

kuidas fractali uuepoolse all-in-one vesijahutuste kelvini seeria easy expandability featuresse suhtuda, on kellelgi kogemusi?
http://www.fractal-design.com/home/t12
http://www.fractal-design.com/home/product/water-cooling/s24
http://www.fractal-design.com/home/product/water-cooling/s36

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 11.06.2015 10:43:38, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2015 11:59:34 vasta tsitaadiga

Mingit tarkvaralist kontrolli vist pole?
Silma küll ei jäänud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 12:04:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mingit tarkvaralist kontrolli vist pole?
Silma küll ei jäänud
Kontrolli saab plate biossist ise tekitada. Enivei siis see S36 on saanud häid hinnanguid - jahutab hästi ja vaikne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 11:55:08 vasta tsitaadiga

S36 paistab küll päris asjalik, ta enda suurusele. hind on muidugi veel parem icon_razz.gif vähemalt veerand h110 hinnast.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 12:08:58 vasta tsitaadiga

Siin nati juttu Fractal Design Kelvin S24 http://www.overclock3d.net/reviews/cases_cooling/fractal_design_kelvin_s24_review/1

viimati muutis Timoha 28.01.2015 21:46:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 20:35:28 vasta tsitaadiga

Terekest, plaanin esimest custom loopi teha ja oleks vaja veidi abi. Nimelt esialgu olen ise valinud EK Waterblocks prändiks. Korpuseks on NZXT h440 Razer edition mis mahutab suhteliselt palju. Riistvaraks on i5 4670k väikse oc-ga ja kaks r9 280x kaarti crossfires. Sooviks kogu kupatuse järeka peale võtta ja seega oleks vaja see tavaar Arvutitargast muretseda. Ma tean et seal kallim jne kuid järeka peale võttes ei ole hullu. Kas keegi oskaks mingi seti kokku klopsida. Kuna ma ei tea mitu radikat oleks vaja ja mis võimsusega pump ning mahuga reservuaar peaks olema jne. EK 65mm radika mahutamine korpuse ülemisse külge ei ole ka õrna aimugi, kuid jah äkki keegi teab seda asja täpsemalt.

Tänud!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 14:55:17 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda mingid normaalsed UK veebisaidid kust normaalselt juppe tellida saaks? Lähen Inglismaale mõneks ajaks ja mõtlesin, et ostan kohapealt juab kõik vajaliku ära.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 15:01:47 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Keegi oskab öelda mingid normaalsed UK veebisaidid kust normaalselt juppe tellida saaks? Lähen Inglismaale mõneks ajaks ja mõtlesin, et ostan kohapealt juab kõik vajaliku ära.


overclockers.co.uk vast
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 21:19:41 vasta tsitaadiga

Kas jahutussüsteemis võib olla vasest osasid? Mis tuleks silmas pidada kasutades vaskosasid?

Panin endal 2x580SLI ja nüüd mõtlen, et peaksin, vähemalt esialgu, ühele kaardile vesijahutuse peale panema.

Ebays on valikuid küll - kasutatud kvaliteet water blockidest kuni Hiina omani. Kuidas Hiina omad vasut peavad?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 21:36:56 vasta tsitaadiga

Selline hiina radikas on väga palju halvem h100 omast?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 21:59:37 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5, h100 on terve komplekt. pump, cpu plokk, juhtmed/vedelikud/vidinad.
natukene keeruline võrdlus?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 22:26:48 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
s1c2i3m4m5, h100 on terve komplekt. pump, cpu plokk, juhtmed/vedelikud/vidinad.
natukene keeruline võrdlus?

Mõtlesin radika võimekust. Kui oleksid vastav pump, plokk ja reserv olemas, kas siis oleksid temperatuurid samasse auku?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 22:32:27 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5, umbkaudu sama suurusega radika puhul peaks jahutus olema samasse auku - samas võib radika koostekvaliteet olla ikkagi erinev ehk siis mingid vahed on ikka sees.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 22:35:21 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
s1c2i3m4m5, umbkaudu sama suurusega radika puhul peaks jahutus olema samasse auku - samas võib radika koostekvaliteet olla ikkagi erinev ehk siis mingid vahed on ikka sees.

Selge, tänud icon_wink.gif

Küsiks veel:
Kas 300l/H vett liigutav pump ajab asja ära?
Mitu mm peaks reservuaar olema?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2015 16:10:28 vasta tsitaadiga

Shadowray kirjutas:
uurisin natuke vesijahutus elementide kohta ja pole väga midagi uurida, tunduvad väga lihtsalt teostatavad asjad olema. Seega mõtlesin, et kas teie seas oleks entusiaste, kes oleksid huvitatud cpu vesijahutus blokkidest, mis oleksid näiteks eestis valmistatud ja cnc pingis? täpsus klass 0,01 millimeetrit? Ei? detailide disain on hetkel minu kogutud andmete põhjal küllaltki lihtne.


kui palju AM1 socketi (FS1b) ploki tegemine maksaks? Umbkaudu
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 09.03.2015 16:48:49 vasta tsitaadiga

Keegi hea võiks panna mulle listi kokku, mida oleks vaja, et i5-4670K kompott vee alla saada.
Mida kõike vaja on sinna ? Pump, voolikud, fittingud jne.. Pumba suhtes oleksin valiv ja tahaks vaikset asja.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2015 16:51:34 vasta tsitaadiga

Miks valmislahendus ei sobi?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 09.03.2015 16:56:17 vasta tsitaadiga

Olen proovinud H40, H80 ja mingi aeg jooksis ka H110 aga need sellised poolmuidu veelahendused.
Plaan on, et radikas koos ventidega kastist välja viia.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 17:26:02 vasta tsitaadiga

Kriisa H kirjutas:
Olen proovinud H40, H80 ja mingi aeg jooksis ka H110 aga need sellised poolmuidu veelahendused.
Plaan on, et radikas koos ventidega kastist välja viia.



h110 ei mahtund mulle kasti ära, ja lahendasin selle nii:


Muidugi pole see jahutus mida saaks nimetada vesijahutuseks, aga ajab asja ära ka.

(Ülejäänud asjad mis peale jäid, pole mõeldud kommenteerimiseks) icon_cool.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 09.03.2015 18:03:39 vasta tsitaadiga

Miks sul neid vente seal kastis nii kuradi palju on? Niigi küljekaas maas. icon_eek.gif
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 18:25:47 vasta tsitaadiga

Ma Üks väheseid inimesi keda EI häiri vendikate vuhin icon_wink.gif
Võileibu ikka röstitakse ikka võileiva röstris icon_biggrin.gif sellepärast ka kaan eemaltatud.

Koormuse all arvutist väljuv õhk on väga soe, 40-50C juurde, sellest tulenevalt poleks tark seda kaant üldse peale ajada !
Ning OC-tud rauda tuleb nagunii korra paari kuu tagant puhastada !

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 18:55:50 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, sul prose delidditud ve?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 09.03.2015 19:01:28 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Kriisa H kirjutas:
Olen proovinud H40, H80 ja mingi aeg jooksis ka H110 aga need sellised poolmuidu veelahendused.
Plaan on, et radikas koos ventidega kastist välja viia.



h110 ei mahtund mulle kasti ära, ja lahendasin selle nii:
Spoiler Spoiler Spoiler


Muidugi pole see jahutus mida saaks nimetada vesijahutuseks, aga ajab asja ära ka.

(Ülejäänud asjad mis peale jäid, pole mõeldud kommenteerimiseks) icon_cool.gif


üks kindel asi on, et sees peab olema mul ikka clean look. Ei harrasta sellist kasti, kus asjad ripuvad jne icon_lol.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 19:07:49 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
dohc-48v12, sul prose delidditud ve?


Ei ole, aga nii h110 kui ka i5 4690k IHS on lihvitud.

Muidugi on hea kui juhtmed on peidetud ja kõike muud, aga kuidagi peab ikka lõppudelõpuks vool kohale jõudma icon_wink.gif
jah tean ka seda et hästi majantatud juhtmed aitavad õhu liikumisele kenasti kaasa, aga räme ruumi puudus kastis, ja ka minu kämmal ei mahu kuidagi seal kastis liikuma et neid juhtmeid paremini sättida.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 19:50:06 vasta tsitaadiga

Suurema korpuse peale aeg mõelda
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 20:28:48 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Suurema korpuse peale aeg mõelda


ammu mõtlen jah cooler master storm stryker white
Aga järel turul liigub neid ikka armetult vähe, ja kui tulebki müüki siis pole olnud võimalust ära võtta.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 20:40:10 vasta tsitaadiga

Storm Stryker icon_cool.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=638821
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 21:57:14 vasta tsitaadiga

oh jõuluimet, aga näed, pole hetkel võimalik ära võtta ! icon_lol.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 01:09:17 vasta tsitaadiga

Kas tubinguks võin kasutada ehituspoest ostetud läbipaistvat PVC voolikut? Ainuke probleem on vist see, et talle tulevad painutades voldid sisse, ent seda ju annakas parandada erinevate pööravate liidestega?
Kas ehituspoes on vastavaid liitevidinaid, et torud ja komponendid omavahel ühendada?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 20.03.2015 15:10:53 vasta tsitaadiga

kui selline EK-DCP 4.0 X-RES pump koos paagiga võimalus saada siis millise cpu ploki ja radiaatori peaks muretsema ?
Mille järgi voolikuid osta ?

Kriisa H kirjutas:
Keegi hea võiks panna mulle listi kokku, mida oleks vaja, et i5-4670K kompott vee alla saada.
Mida kõike vaja on sinna ? Pump, voolikud, fittingud jne.. Pumba suhtes oleksin valiv ja tahaks vaikset asja.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 21:12:28 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et, jagan siin teistega ka oma äpadrusi. icon_rolleyes.gif
Vesijahutuses suureks miinuseks olid siis:
EK-XRES 140 D5 Vario (incl. pump) Kaasas oli see imelik võrgu/svamm mis kunagi alguses sisse sai pandud oli vale tegu (ei soovita teistel) peale esimest vee vahetust tuli juppidena välja ja nagu näha siis midagi jäi veel sisse.
Järgmiseks veaks oli EK-Ekoolant Blood RED (premix 1000mL) Pildid seletavad enda eest.






GPU plokke ei ole veel lahti võtnud aga eeldan et, seal ootab mind ees sama üllatus. icon_sad.gif

Praegu proovin EK-Ekoolant EVO CLEAR (premix 1L) Eeldan et, sellega ei tohiks probleeme olla thumbs_up.gif
õigemini see sama systeem oli juba mitu nädalat clear coolanti peal jooksnud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 21:45:13 vasta tsitaadiga

kuidas temp'id muutunud on sellest?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esseker
Kreisi kasutaja
esseker

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 22:04:23 vasta tsitaadiga

praegu vesijahutus maas icon_sad.gif
mingi aeg kokku tagasi lappan siis annan teada kas oli mingi märgatav vahe sees.
see solk seal sees nagunii head ei tee isegi kui temp samaks jääb.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 09:37:32 vasta tsitaadiga

punane värv pidi kõige sogasem olema, nii mulle üks härra vähemalt rääkis, kes ka vesijahutust tarbib. ei tea, kui tõele see vastab muidugi
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 21:39:19 vasta tsitaadiga

Paistab et mul andis täna H80i pump otsad.
Hommikul masina käima panemisel panin kohe tähele kahtlast ragisevat heli. Esialgu mõtlesin et vendid teevad häält aga nüüd olen üsna veendunud et pump. Idle temp on 65-95.
Corsair link tunneb kenasti vendid ja pumba ära. Näitab isegi pumba rpm-i. Firmware uuendus midagi ei parandanud.
Kusjuures eelnimetatud ragisev heli kaob ära/on vaiksem kui ma kasti vasakule poole kallutan.

Ei oska siitmaalt nagu ise midagi tarka teha. Garantii ilmselt kõige mõitslikum variant?

_________________
Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.