|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
13.11.2014 19:59:02
|
|
|
vb loll küsimus aga ei viitsi terver teemat läbi otsida et, vastust saada seega siit see tuleb.
kuna käsil on vee vahetus vana vesi on (EK punane vedelik mis on imelikuks muutund ja torud kudagi tuhmaks tõmband) sai tellitud uus vesi ( EK clear) seega ei peaks vist mingit sitta juures olema ja muidugi uued torud.
aga kunna plokkides on seda vana punast nati ikka külge hakanud või sisse jäänud siis kas puhastamiseks kõlbab ainult des. vesi ( punane aine ei ole raskelt kinni aga tervet systeemi puhastama hakata EK clear vedelikuga läheks kalliks)kas tavaline vesi ei kõlba ainult vana sitta välja saamiseks ? plokid on kõik nikkel ja radikad vist vask.
muidugi kui aus olla siis ei mäletagi kuna see vana punane sai sisse pandud vb selle aasta alguses või eelmine suvi
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
13.11.2014 20:09:42
|
|
|
| esseker kirjutas: |
vb loll küsimus aga ei viitsi terver teemat läbi otsida et, vastust saada seega siit see tuleb.
kuna käsil on vee vahetus vana vesi on (EK punane vedelik mis on imelikuks muutund ja torud kudagi tuhmaks tõmband) sai tellitud uus vesi ( EK clear) seega ei peaks vist mingit sitta juures olema ja muidugi uued torud.
aga kunna plokkides on seda vana punast nati ikka külge hakanud või sisse jäänud siis kas puhastamiseks kõlbab ainult des. vesi ( punane aine ei ole raskelt kinni aga tervet systeemi puhastama hakata EK clear vedelikuga läheks kalliks)kas tavaline vesi ei kõlba ainult vana sitta välja saamiseks ? plokid on kõik nikkel ja radikad vist vask.
muidugi kui aus olla siis ei mäletagi kuna see vana punane sai sisse pandud vb selle aasta alguses või eelmine suvi  |
ikka kõlbab tavaline destilleeritud vesi, alles sai enda loop ka punasest solgist puhastatud( oli lõpuks lillat värvi o.O ), sai võetud poest 5l destilleeritud vett ja kõik ära flushitud.
plokid kiskusin kõik lahti ja puhastasin korralikult ära.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
13.11.2014 20:16:53
|
|
|
olen kunagi lugenud jah et, des. vesi kõlbab aga kas tavaline kraani vesi teeb ka halba kui sellega sitt välja ajada ? plokke lahti võtta väga ei tahaks puhastamiseks.
tean et, kraani vett ei tohi kasutada igapäevaseks. aga loputamiseks pole aimugi
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
13.11.2014 20:26:32
|
|
|
Mina tavalist kraanivett ei kasutaks, seal ikkagi palju mineraale sees ja need jätavad kindlasti kuivades endast märgi maha. Eriti veel, kui sa blokke lahti ei võta ja korralikult iga nurgatagust ära ei kuivata pärast pesu.
(Mina ka plokke lahti ei võtaks, ehk pole pärast enam 100% lekkekindlad.)
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
13.11.2014 20:34:53
|
|
|
ok pean siis kuskilt des. vee muretsema. muidugi plokkide lahtivõtmine ei seisnend selles et, pärast veekindlad ei ole vaid selles et, see suht tylikas töö kui sul kõik asjad vee all on. plokke kokku 7
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
13.11.2014 20:37:51
|
|
|
Dest. vett saab meil siin igast suvalisest apteegist näiteks. Ei tohiks olla keeruline leida ja maksab umbes 2€ liiter ehk, seega ei midagi hullu
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
13.11.2014 21:30:20
|
|
|
pean vaatama kas Norras ka saab des. vett apteekist.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
13.11.2014 21:51:56
|
|
|
| mina teinud kõik kraani all puhtaks, pärast suruõhuga või fööniga kuivaks ja saab kohe kokku panna...
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.11.2014 21:53:35
|
|
|
| Apteegist ostes on kallis. Vaata kuhugi suuremasse kodukeemia poodi - saad paari euraga 5 kanku.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
14.11.2014 01:14:48
|
|
|
| esseker kirjutas: |
pean vaatama kas Norras ka saab des. vett apteekist.  |
saab, mulle anti tasuta 4 liitrit paluti ainult järgmine kord samad anumad kaasa võtta kui juurde vaja
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
14.11.2014 18:59:02
|
|
|
| hempadonok kirjutas: |
| esseker kirjutas: |
pean vaatama kas Norras ka saab des. vett apteekist.  |
saab, mulle anti tasuta 4 liitrit paluti ainult järgmine kord samad anumad kaasa võtta kui juurde vaja  |
Siis läks küll hästi
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderz
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
19.11.2014 10:22:10
|
|
|
http://www.ekwb.com/shop/kits-cases/kits/ek-kit-l240.html See on minuarust igatepidi parem valik, pump ja reservuaar mahub ära ja samuti ka radikas ning asjad on natuke kvaliteetsemad ka. Googeldades või youtubest leiab selle korpusega igasuguseid ilusaid vesijahutusega builde kui ideid otsid
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderz
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
21.11.2014 17:21:51
|
|
|
| See hetkel kahjuks otsas ja aga ideepoolest saad ka ise samasuguse kiti kokku koplekteerida. Sealt caseking lehel hind küll nati väiksem aga saatmine u 2x kallim.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.01.2015 11:59:34
|
|
|
Mingit tarkvaralist kontrolli vist pole?
Silma küll ei jäänud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.01.2015 12:04:02
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mingit tarkvaralist kontrolli vist pole?
Silma küll ei jäänud |
Kontrolli saab plate biossist ise tekitada. Enivei siis see S36 on saanud häid hinnanguid - jahutab hästi ja vaikne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
10.01.2015 11:55:08
|
|
|
S36 paistab küll päris asjalik, ta enda suurusele. hind on muidugi veel parem vähemalt veerand h110 hinnast.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ixidor
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2011
|
28.01.2015 20:35:28
|
|
|
Terekest, plaanin esimest custom loopi teha ja oleks vaja veidi abi. Nimelt esialgu olen ise valinud EK Waterblocks prändiks. Korpuseks on NZXT h440 Razer edition mis mahutab suhteliselt palju. Riistvaraks on i5 4670k väikse oc-ga ja kaks r9 280x kaarti crossfires. Sooviks kogu kupatuse järeka peale võtta ja seega oleks vaja see tavaar Arvutitargast muretseda. Ma tean et seal kallim jne kuid järeka peale võttes ei ole hullu. Kas keegi oskaks mingi seti kokku klopsida. Kuna ma ei tea mitu radikat oleks vaja ja mis võimsusega pump ning mahuga reservuaar peaks olema jne. EK 65mm radika mahutamine korpuse ülemisse külge ei ole ka õrna aimugi, kuid jah äkki keegi teab seda asja täpsemalt.
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.02.2015 14:55:17
|
|
|
Keegi oskab öelda mingid normaalsed UK veebisaidid kust normaalselt juppe tellida saaks? Lähen Inglismaale mõneks ajaks ja mõtlesin, et ostan kohapealt juab kõik vajaliku ära.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
20.02.2015 15:01:47
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Keegi oskab öelda mingid normaalsed UK veebisaidid kust normaalselt juppe tellida saaks? Lähen Inglismaale mõneks ajaks ja mõtlesin, et ostan kohapealt juab kõik vajaliku ära. |
overclockers.co.uk vast
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
24.02.2015 21:19:41
|
|
|
Kas jahutussüsteemis võib olla vasest osasid? Mis tuleks silmas pidada kasutades vaskosasid?
Panin endal 2x580SLI ja nüüd mõtlen, et peaksin, vähemalt esialgu, ühele kaardile vesijahutuse peale panema.
Ebays on valikuid küll - kasutatud kvaliteet water blockidest kuni Hiina omani. Kuidas Hiina omad vasut peavad?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
24.02.2015 21:36:56
|
|
|
Selline hiina radikas on väga palju halvem h100 omast?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.02.2015 21:59:37
|
|
|
s1c2i3m4m5, h100 on terve komplekt. pump, cpu plokk, juhtmed/vedelikud/vidinad.
natukene keeruline võrdlus?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
24.02.2015 22:26:48
|
|
|
| londiste kirjutas: |
s1c2i3m4m5, h100 on terve komplekt. pump, cpu plokk, juhtmed/vedelikud/vidinad.
natukene keeruline võrdlus? |
Mõtlesin radika võimekust. Kui oleksid vastav pump, plokk ja reserv olemas, kas siis oleksid temperatuurid samasse auku?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.02.2015 22:32:27
|
|
|
| s1c2i3m4m5, umbkaudu sama suurusega radika puhul peaks jahutus olema samasse auku - samas võib radika koostekvaliteet olla ikkagi erinev ehk siis mingid vahed on ikka sees.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
24.02.2015 22:35:21
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| s1c2i3m4m5, umbkaudu sama suurusega radika puhul peaks jahutus olema samasse auku - samas võib radika koostekvaliteet olla ikkagi erinev ehk siis mingid vahed on ikka sees. |
Selge, tänud
Küsiks veel:
Kas 300l/H vett liigutav pump ajab asja ära?
Mitu mm peaks reservuaar olema?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
28.02.2015 16:10:28
|
|
|
| Shadowray kirjutas: |
| uurisin natuke vesijahutus elementide kohta ja pole väga midagi uurida, tunduvad väga lihtsalt teostatavad asjad olema. Seega mõtlesin, et kas teie seas oleks entusiaste, kes oleksid huvitatud cpu vesijahutus blokkidest, mis oleksid näiteks eestis valmistatud ja cnc pingis? täpsus klass 0,01 millimeetrit? Ei? detailide disain on hetkel minu kogutud andmete põhjal küllaltki lihtne. |
kui palju AM1 socketi (FS1b) ploki tegemine maksaks? Umbkaudu
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
09.03.2015 16:48:49
|
|
|
Keegi hea võiks panna mulle listi kokku, mida oleks vaja, et i5-4670K kompott vee alla saada.
Mida kõike vaja on sinna ? Pump, voolikud, fittingud jne.. Pumba suhtes oleksin valiv ja tahaks vaikset asja.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.03.2015 16:51:34
|
|
|
Miks valmislahendus ei sobi?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
09.03.2015 16:56:17
|
|
|
Olen proovinud H40, H80 ja mingi aeg jooksis ka H110 aga need sellised poolmuidu veelahendused.
Plaan on, et radikas koos ventidega kastist välja viia.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
09.03.2015 17:26:02
|
|
|
| Kriisa H kirjutas: |
Olen proovinud H40, H80 ja mingi aeg jooksis ka H110 aga need sellised poolmuidu veelahendused.
Plaan on, et radikas koos ventidega kastist välja viia. |
h110 ei mahtund mulle kasti ära, ja lahendasin selle nii:
Muidugi pole see jahutus mida saaks nimetada vesijahutuseks, aga ajab asja ära ka.
(Ülejäänud asjad mis peale jäid, pole mõeldud kommenteerimiseks)
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
09.03.2015 18:03:39
|
|
|
Miks sul neid vente seal kastis nii kuradi palju on? Niigi küljekaas maas.
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
09.03.2015 18:25:47
|
|
|
Ma Üks väheseid inimesi keda EI häiri vendikate vuhin
Võileibu ikka röstitakse ikka võileiva röstris sellepärast ka kaan eemaltatud.
Koormuse all arvutist väljuv õhk on väga soe, 40-50C juurde, sellest tulenevalt poleks tark seda kaant üldse peale ajada !
Ning OC-tud rauda tuleb nagunii korra paari kuu tagant puhastada !
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.03.2015 18:55:50
|
|
|
| dohc-48v12, sul prose delidditud ve?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
09.03.2015 19:01:28
|
|
|
üks kindel asi on, et sees peab olema mul ikka clean look. Ei harrasta sellist kasti, kus asjad ripuvad jne
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
09.03.2015 19:07:49
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| dohc-48v12, sul prose delidditud ve? |
Ei ole, aga nii h110 kui ka i5 4690k IHS on lihvitud.
Muidugi on hea kui juhtmed on peidetud ja kõike muud, aga kuidagi peab ikka lõppudelõpuks vool kohale jõudma
jah tean ka seda et hästi majantatud juhtmed aitavad õhu liikumisele kenasti kaasa, aga räme ruumi puudus kastis, ja ka minu kämmal ei mahu kuidagi seal kastis liikuma et neid juhtmeid paremini sättida.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
09.03.2015 19:50:06
|
|
|
| Suurema korpuse peale aeg mõelda
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
09.03.2015 20:28:48
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| Suurema korpuse peale aeg mõelda |
ammu mõtlen jah cooler master storm stryker white
Aga järel turul liigub neid ikka armetult vähe, ja kui tulebki müüki siis pole olnud võimalust ära võtta.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
09.03.2015 21:57:14
|
|
|
oh jõuluimet, aga näed, pole hetkel võimalik ära võtta !
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
10.03.2015 01:09:17
|
|
|
Kas tubinguks võin kasutada ehituspoest ostetud läbipaistvat PVC voolikut? Ainuke probleem on vist see, et talle tulevad painutades voldid sisse, ent seda ju annakas parandada erinevate pööravate liidestega?
Kas ehituspoes on vastavaid liitevidinaid, et torud ja komponendid omavahel ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
20.03.2015 15:10:53
|
|
|
kui selline EK-DCP 4.0 X-RES pump koos paagiga võimalus saada siis millise cpu ploki ja radiaatori peaks muretsema ?
Mille järgi voolikuid osta ?
| Kriisa H kirjutas: |
Keegi hea võiks panna mulle listi kokku, mida oleks vaja, et i5-4670K kompott vee alla saada.
Mida kõike vaja on sinna ? Pump, voolikud, fittingud jne.. Pumba suhtes oleksin valiv ja tahaks vaikset asja. |
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
29.03.2015 21:12:28
|
|
|
Mõtlesin et, jagan siin teistega ka oma äpadrusi.
Vesijahutuses suureks miinuseks olid siis:
EK-XRES 140 D5 Vario (incl. pump) Kaasas oli see imelik võrgu/svamm mis kunagi alguses sisse sai pandud oli vale tegu (ei soovita teistel) peale esimest vee vahetust tuli juppidena välja ja nagu näha siis midagi jäi veel sisse.
Järgmiseks veaks oli EK-Ekoolant Blood RED (premix 1000mL) Pildid seletavad enda eest.
GPU plokke ei ole veel lahti võtnud aga eeldan et, seal ootab mind ees sama üllatus.
Praegu proovin EK-Ekoolant EVO CLEAR (premix 1L) Eeldan et, sellega ei tohiks probleeme olla
õigemini see sama systeem oli juba mitu nädalat clear coolanti peal jooksnud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.03.2015 21:45:13
|
|
|
kuidas temp'id muutunud on sellest?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esseker
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
29.03.2015 22:04:23
|
|
|
praegu vesijahutus maas
mingi aeg kokku tagasi lappan siis annan teada kas oli mingi märgatav vahe sees.
see solk seal sees nagunii head ei tee isegi kui temp samaks jääb.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
30.03.2015 09:37:32
|
|
|
| punane värv pidi kõige sogasem olema, nii mulle üks härra vähemalt rääkis, kes ka vesijahutust tarbib. ei tea, kui tõele see vastab muidugi
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Admiral
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009
|
30.03.2015 21:39:19
|
|
|
Paistab et mul andis täna H80i pump otsad.
Hommikul masina käima panemisel panin kohe tähele kahtlast ragisevat heli. Esialgu mõtlesin et vendid teevad häält aga nüüd olen üsna veendunud et pump. Idle temp on 65-95.
Corsair link tunneb kenasti vendid ja pumba ära. Näitab isegi pumba rpm-i. Firmware uuendus midagi ei parandanud.
Kusjuures eelnimetatud ragisev heli kaob ära/on vaiksem kui ma kasti vasakule poole kallutan.
Ei oska siitmaalt nagu ise midagi tarka teha. Garantii ilmselt kõige mõitslikum variant?
_________________ Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance. |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|