|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
02.12.2014 14:23:07
|
|
|
Niipalju kui nüüüd 2013 wifi varianti kasutanud olen, siis kahjuks midagi head pole. Meeletu mälu kasutus, chrome ja fb ei ole üldse stabiilsed. Kogu süsteem uimane, võrreldes 4.4.4 ga. Alguses sai hard reset ka tehtud.
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
02.12.2014 23:09:39
|
|
|
Mul tekkisid jõudlusprobleemid (suur mälu kasutus, taustal jooksvate appide restardid) juba KitKat-is vahetult enne Lollipop-i saabumist. Süüdlaseks pidasin mõningaid appe nagu Twilight ja LinkBubble. Lollipopis käitusid nad samuti kahtlaselt ja sai nüüd ka ära kustutatud. Enam pole nii hulle kooma tõmbamisi esinenud, kui enne uninstalli.
Oluliselt rohkem on mul hakanud pinda käima Youtube'i bug. Viimasel ajal üle kahe video vaadata ei saa kui juba tuleb "There was a problem while playing. Touch to retry". Põhimõtteliselt see halvab igasuguse video vaatamise võimaluse (ei saa brauseris, ei saa mx playeris jne). Lahenduseks ainult restart.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.12.2014 11:21:20
|
|
|
| 5.0.1 bugfix läks just üles, peaks parandama ka selle videote mängimise bugi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
05.12.2014 14:29:13
|
|
|
Endal on esimese geni nexus 7 (wifi) ja pole siiani ühtegi update saanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
05.12.2014 17:27:34
|
|
|
Mul kiitles ka eile uuendusega ( 2013 wifi ), aga mingit kasu ka sellest?
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
09.12.2014 22:33:13
|
|
|
Ma polnud miski nädala jagu tahvlit sisse lülitanud ja nüüd tegin siis ka Update ära.
Ja peale Update läks battery save programm ka uninstall, kuna lihtsalt ei leidnud kohta kust välja lülitada selle popupi süsteemi.
Pmst kui power nupust paned ekraani tööle, siis viskab kohe terves ekraanis mingi battary save programmi osa ette ja peale vajutades läheb ära, siis vaja kõigepealt leht üles lükata ja siis parool.
2 liigutuse asemel peab iga kord tegema kolm ja sellest ei saanudki lahti. Pealegi siis vaja ta ju veel sulgeda ka läbi selle ruudu nuppu ekraanil.
Tuleb leida lihtsalt miski muu programm, mis sulle ühest programmist 3 ikooni töölauale ei tekita ja muid ebameeldivaid asju ei pakku.
Algul oli ük ikoon, aga ajaga edasi tekkis neid juurde. Peale igat Update-i enamvähem.
Teevad oma programmi nii keeruliseks ja suureks, et sööb töötades juba ise rohkem akut, kui mis iganes muu programm.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
17.12.2014 04:16:46
|
|
|
Ei jõudnud uuendust ära oodata ja tegin eile ise ära. Päris teistsugune jälle vahelduseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
17.12.2014 22:04:20
|
|
|
| Kas ise update lisamiseks peab masin olema rooditud või mitte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
18.12.2014 08:30:17
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
| Kas ise update lisamiseks peab masin olema rooditud või mitte? |
Ei pea olema rooditud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel_k
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2009
|
18.12.2014 12:13:00
|
|
|
| tanel_k kirjutas: |
Ma ka üks neist murelikest, kellel 5.0 tegi N7 suht kasutuskõlbmatuks. Hangub ja on muidu aeglane. Factory reset tehtud, polnud sellest ka kasu. Ootan, ehk laseb Google miski paranduse välja lähiajal, kui ei lase, siis tagasi KitKati peale  |
Ma nüüd 4.4.4 peal tagasi, hea kiire n7 on tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
18.12.2014 12:18:47
|
|
|
2012 N7?
Minu 2013 N7 on Lollipopiga nii palju kiirem et see pole isegi mitte naljakas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
18.12.2014 12:25:09
|
|
|
| 2012 Nexus 7'mel on tõesti Lollipop'iga kasutuskogemus väga madalale langenud.Hakib ja hangub.Vastupidiselt teistel seadmetel on just sujuvamaks läinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel_k
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2009
|
18.12.2014 17:29:40
|
|
|
| 2012 wifi jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
19.12.2014 00:34:34
|
|
|
| vortex kirjutas: |
2012 N7?
Minu 2013 N7 on Lollipopiga nii palju kiirem et see pole isegi mitte naljakas. |
Mul on ka nobedamaks läinud hoopis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
19.12.2014 15:51:47
|
|
|
| ninzor kirjutas: |
| 2012 Nexus 7'mel on tõesti Lollipop'iga kasutuskogemus väga madalale langenud.Hakib ja hangub.Vastupidiselt teistel seadmetel on just sujuvamaks läinud. |
Mul on sama pill (WiFi) isegi 4.4 peal hakkima hakanud. Harva saab YouTube'ist video nii mängima, et ei puhverdaks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
20.12.2014 21:47:48
|
|
|
Kuulukse, et see 2012 aasta N7 saab veel uuemagi uuenduse 5.0.2
Link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.12.2014 22:28:44
|
|
|
pagan ma pole veel vanale wifile 5.0gi saanud...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
21.12.2014 18:06:06
|
|
|
iir, kui juttude põhjal pidi vana aeglaseks tegema, siis vast oleks mõistlik uuem ära oodata ja siis korraga teha, kui paremaks läks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
22.12.2014 11:59:56
|
|
|
| Vanal Wifi mudelil teeb aeglaseks Facebook äpp. Lasin FB peale ja juba enne sisselogimist muutus tahvel sigaaeglaseks. FB äpp välja - kõik ok, väle ja normaalne masin. Proovisin mitu korda. Konkreetselt FB äppi jaoks jääb see mudel lahjaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
15.01.2015 10:37:26
|
|
|
Kuuldavasti on 5.0.2 väljas. Minu 2013 4G pole veel uuendust saanud. Pidavat probleeme olema. Minu masinale tuleb vist kohe 5.1 ?
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
16.01.2015 16:29:45
|
|
|
2012. aasta omale tuli eile 5.0.2 ära (enne seda oli 4.4.4).
Veel vähe kasutanud, aga kasutusmugavuse kohast midagi erakordset silma ei jäänud.
Küll aga soojenes alumine vasak taganurk (protsessori asukoht) rohkem, kui seni normaalse kasutuse käigus.
Seega- vanur veab Lollipopi kenasti käima, aga higistab sealjuures kõvasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
16.01.2015 16:38:32
|
|
|
täna tuli ka see 5.0.2 neli neli neli asemele... jubedalt võttis aega ikka, millal ta ilmus juba? sama kiire - aeglane on ikka täpselt nagu õhtul ja igapäev, sellest uuendusest aeglasemaks ei muutunud, enamasti on android ise süüdi, kui uimaseks muutub, versioonil pole tavaliselt vahet. telefonidega läbi käidud teema.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
16.01.2015 21:54:30
|
|
|
| "iir" ja "mar6o" - kas teil on wifi versioon või mobile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
16.01.2015 22:30:17
|
|
|
wifi 1gen
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.01.2015 23:27:32
|
|
|
huvitav jah mis teema on mobile seadmetega (gen 1 ja 2) - Google ei suuda nüüd päris pikalt juba versioon viite nendele väljastada
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
17.01.2015 09:39:31
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
huvitav jah mis teema on mobile seadmetega (gen 1 ja 2) - Google ei suuda nüüd päris pikalt juba versioon viite nendele väljastada  |
Lülita korraks välja. Äkki aitab. Mihkel7
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
17.01.2015 11:04:49
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
huvitav jah mis teema on mobile seadmetega (gen 1 ja 2) - Google ei suuda nüüd päris pikalt juba versioon viite nendele väljastada  |
Bürokraatia teema olevat. Iga uuenduse käigus pidavat jänkidemaal kas FCC-st või muust taolisest organisatsioonis mingeid uusi lube küsima. Lisaks olevat mingi teema ka sealsete mobiilsideoperaatoritega.
Ehk ilmselt üritatakse enne tavaversioonid korralikult käima saada, siis lastakse ka 3G ja LTE versioonidele.
| iir kirjutas: |
| ...enamasti on android ise süüdi, kui uimaseks muutub, versioonil pole tavaliselt vahet... |
Üldjuhul on siiski raud süüdi. Nagu ka sinu 1st gen N7 puhul. Seal kasutati mingeid eriti odavaid ja kehva kvaliteediga NAND mälusid (sama viga kummitab ka Asuse Transformer seeria seadmeid), mis on nüüdseks lihtsalt ära "vananenud".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
18.01.2015 23:22:27
|
|
|
| Minu 1gen. wifi-a Nexus7 hakkas peale facebook ja messingeri eemaldamist palju kiiremini jooksma. Peal on 5.02. Loodan, et vahepeal arendavad ja saaks hiljem tagasi panna. Mihkel7
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.01.2015 12:47:45
|
|
|
keegi Aliexpressist uut ekraani on tellinud? Mõtlesin lõpuks enda jao korda teha, aga on see "hiina" lcd vs originaal lcd kvaliteedivahe üüratu?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
22.01.2015 17:22:58
|
|
|
Eile tuli 5.0.2 uuendus mu 2013 wifi peale. Jäin enne installi lõpu magama ja katsetada ei j6udnudki
Igatahes sai veits näpitud, kiiruse kohta ei oska väga muljetada, aga mälu kasutus on ligi 20% langenud.
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
26.01.2015 18:24:52
|
|
|
kah 5.0.2 peale lastud ja uimasem on küll kõvasti kui ennem tea kas peaks lihtsalt 4.4.4 peale tagasi minema või aitaks ka tehase seadete taastamine asja vähe kiiremaks muuta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
27.01.2015 15:07:45
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
kah 5.0.2 peale lastud ja uimasem on küll kõvasti kui ennem tea kas peaks lihtsalt 4.4.4 peale tagasi minema või aitaks ka tehase seadete taastamine asja vähe kiiremaks muuta |
Mul 2012 wifi ja 5.0.2 peale lastud.
Tegin peale uuendust tehaseseadete taastamise ja käisin kriitilise pilguga üle installitud äppide nimekirja (pea kõik mängud nt said kinga).
"Külmkäivitus" power nupu vajutamisest kuni Facebooki avanemiseni läks täna hommikul näiteks 4 minutit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
29.01.2015 20:32:38
|
|
|
| Facebookist on nüüd Lite versioon olemas. Eestis ei paku aga kui apk kuskilt laadida töötab täitsa hästi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
29.01.2015 22:21:31
|
|
|
| Sama asi, vana wifi versioon ja uus android võtab ikka korralikult kinni masina. Eemaldasin enamus "tekkinud" äpid , aga siiani aeglaem kui 4.4.4 oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
30.01.2015 02:31:03
|
|
|
| Mul lippab küll kenasti. 5.0.2 peal ja sama sodi ka alles, mis enne oli. 2013 Wifi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
04.02.2015 09:16:45
|
|
|
2013 LTE-le tuli ära eile õhtul 5.0.2
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
04.02.2015 17:53:08
|
|
|
Wifile factory reset igatahes aitas, nüüd märksa kiirem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
12.02.2015 21:21:51
|
|
|
| Skype ei kasuta tahvlis ja seetõttu tolle kohta ei tea, aga muudel juhtudel on senimaani küll töötanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
12.02.2015 23:37:33
|
|
|
Kui Skype'is sõnum sisse tuleb, siis ikka vilgutab vaikselt oma tulukest. 2013 wifi isend.
Ise kurdaks, et vahel väga harva kaob klaviatuur kuhugi ära. Vajutad Youtuubis/browseris/play poes kirjutamis lahtrile. Ekraan läheb halliks, aga klaviatuur ette ei tule. Peale restarti töötab jälle.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
13.02.2015 14:16:55
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| Ise kurdaks, et vahel väga harva kaob klaviatuur kuhugi ära. Vajutad Youtuubis/browseris/play poes kirjutamis lahtrile. Ekraan läheb halliks, aga klaviatuur ette ei tule. Peale restarti töötab jälle. |
Mul juhtub seda rohkem, kui harva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
14.02.2015 16:56:33
|
|
|
| Mul enam ei taha wifisse sisse minna peale süsteemi uuendust, ütleb autentime probleem. Kui tagasi saada vanema versioonile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.02.2015 02:55:57
|
|
|
Nexus 7 (2012) omab pogo pine, millega toimib ka vist laadimine ja audio. Antud docki aga ei paista (Mõistliku raha eest) kuskil saadaval olevat. Kas on selliseid lahendusi veel?
Mõte oli nexusele tekitada autosse valmidus, et saaks kasutada gps/media centerina, kuna auto armatuur on selline, kuhu keskele saaks perfektselt istutada dokiga n7 me ilma vaatevälja segamata. Just pogo kontaktidega dokki oleks selleks tarbeks vaja, mis hoiaks ka tahvlit piisavalt hästi kinni, et auto äkiliste liikumiste peale, see sealt lendu ei paneks. On kellelgi miskit infot jagada?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
23.02.2015 12:19:22
|
|
|
ise downgradesin ikkagi 4.4.4 peale ja krt no on tunduvalt kiirem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|