Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 14:23:07 vasta tsitaadiga

Niipalju kui nüüüd 2013 wifi varianti kasutanud olen, siis kahjuks midagi head pole. Meeletu mälu kasutus, chrome ja fb ei ole üldse stabiilsed. Kogu süsteem uimane, võrreldes 4.4.4 ga. Alguses sai hard reset ka tehtud.
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 02.12.2014 23:09:39 vasta tsitaadiga

Mul tekkisid jõudlusprobleemid (suur mälu kasutus, taustal jooksvate appide restardid) juba KitKat-is vahetult enne Lollipop-i saabumist. Süüdlaseks pidasin mõningaid appe nagu Twilight ja LinkBubble. Lollipopis käitusid nad samuti kahtlaselt ja sai nüüd ka ära kustutatud. Enam pole nii hulle kooma tõmbamisi esinenud, kui enne uninstalli.

Oluliselt rohkem on mul hakanud pinda käima Youtube'i bug. Viimasel ajal üle kahe video vaadata ei saa kui juba tuleb "There was a problem while playing. Touch to retry". Põhimõtteliselt see halvab igasuguse video vaatamise võimaluse (ei saa brauseris, ei saa mx playeris jne). Lahenduseks ainult restart.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 11:21:20 vasta tsitaadiga

5.0.1 bugfix läks just üles, peaks parandama ka selle videote mängimise bugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 12:26:32 vasta tsitaadiga

Lülitasin Nexus 7 WiFi sisse ja mõne minuti pärast kuulutas juba, et 5.0.1 vms uuendus on alla tiritud ja pane nüüd installima.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 14:29:13 vasta tsitaadiga

Endal on esimese geni nexus 7 (wifi) ja pole siiani ühtegi update saanud icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 17:27:34 vasta tsitaadiga

Mul kiitles ka eile uuendusega ( 2013 wifi ), aga mingit kasu ka sellest?
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.12.2014 22:33:13 vasta tsitaadiga

Ma polnud miski nädala jagu tahvlit sisse lülitanud ja nüüd tegin siis ka Update ära.
Ja peale Update läks battery save programm ka uninstall, kuna lihtsalt ei leidnud kohta kust välja lülitada selle popupi süsteemi.
Pmst kui power nupust paned ekraani tööle, siis viskab kohe terves ekraanis mingi battary save programmi osa ette ja peale vajutades läheb ära, siis vaja kõigepealt leht üles lükata ja siis parool.
2 liigutuse asemel peab iga kord tegema kolm ja sellest ei saanudki lahti. Pealegi siis vaja ta ju veel sulgeda ka läbi selle ruudu nuppu ekraanil.
Tuleb leida lihtsalt miski muu programm, mis sulle ühest programmist 3 ikooni töölauale ei tekita ja muid ebameeldivaid asju ei pakku.

Algul oli ük ikoon, aga ajaga edasi tekkis neid juurde. Peale igat Update-i enamvähem.
Teevad oma programmi nii keeruliseks ja suureks, et sööb töötades juba ise rohkem akut, kui mis iganes muu programm.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 17.12.2014 04:16:46 vasta tsitaadiga

Ei jõudnud uuendust ära oodata ja tegin eile ise ära. Päris teistsugune jälle vahelduseks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 22:04:20 vasta tsitaadiga

Kas ise update lisamiseks peab masin olema rooditud või mitte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 18.12.2014 08:30:17 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kas ise update lisamiseks peab masin olema rooditud või mitte?


Ei pea olema rooditud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel_k
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 12:13:00 vasta tsitaadiga

tanel_k kirjutas:
Ma ka üks neist murelikest, kellel 5.0 tegi N7 suht kasutuskõlbmatuks. Hangub ja on muidu aeglane. Factory reset tehtud, polnud sellest ka kasu. Ootan, ehk laseb Google miski paranduse välja lähiajal, kui ei lase, siis tagasi KitKati peale icon_smile.gif
Ma nüüd 4.4.4 peal tagasi, hea kiire n7 on tagasi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 12:18:47 vasta tsitaadiga

2012 N7?
Minu 2013 N7 on Lollipopiga nii palju kiirem et see pole isegi mitte naljakas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 12:25:09 vasta tsitaadiga

2012 Nexus 7'mel on tõesti Lollipop'iga kasutuskogemus väga madalale langenud.Hakib ja hangub.Vastupidiselt teistel seadmetel on just sujuvamaks läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel_k
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 17:29:40 vasta tsitaadiga

2012 wifi jah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 19.12.2014 00:34:34 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
2012 N7?
Minu 2013 N7 on Lollipopiga nii palju kiirem et see pole isegi mitte naljakas.


Mul on ka nobedamaks läinud hoopis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 15:51:47 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
2012 Nexus 7'mel on tõesti Lollipop'iga kasutuskogemus väga madalale langenud.Hakib ja hangub.Vastupidiselt teistel seadmetel on just sujuvamaks läinud.

Mul on sama pill (WiFi) isegi 4.4 peal hakkima hakanud. Harva saab YouTube'ist video nii mängima, et ei puhverdaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 20.12.2014 21:47:48 vasta tsitaadiga

Kuulukse, et see 2012 aasta N7 saab veel uuemagi uuenduse 5.0.2
Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 22:28:44 vasta tsitaadiga

pagan ma pole veel vanale wifile 5.0gi saanud...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2014 18:06:06 vasta tsitaadiga

iir, kui juttude põhjal pidi vana aeglaseks tegema, siis vast oleks mõistlik uuem ära oodata ja siis korraga teha, kui paremaks läks icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 11:59:56 vasta tsitaadiga

Vanal Wifi mudelil teeb aeglaseks Facebook äpp. Lasin FB peale ja juba enne sisselogimist muutus tahvel sigaaeglaseks. FB äpp välja - kõik ok, väle ja normaalne masin. Proovisin mitu korda. Konkreetselt FB äppi jaoks jääb see mudel lahjaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 10:37:26 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti on 5.0.2 väljas. Minu 2013 4G pole veel uuendust saanud. Pidavat probleeme olema. Minu masinale tuleb vist kohe 5.1 ?
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 16:29:45 vasta tsitaadiga

2012. aasta omale tuli eile 5.0.2 ära (enne seda oli 4.4.4).

Veel vähe kasutanud, aga kasutusmugavuse kohast midagi erakordset silma ei jäänud.

Küll aga soojenes alumine vasak taganurk (protsessori asukoht) rohkem, kui seni normaalse kasutuse käigus.

Seega- vanur veab Lollipopi kenasti käima, aga higistab sealjuures kõvasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 16:38:32 vasta tsitaadiga

täna tuli ka see 5.0.2 neli neli neli asemele... jubedalt võttis aega ikka, millal ta ilmus juba? sama kiire - aeglane on ikka täpselt nagu õhtul ja igapäev, sellest uuendusest aeglasemaks ei muutunud, enamasti on android ise süüdi, kui uimaseks muutub, versioonil pole tavaliselt vahet. telefonidega läbi käidud teema.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 21:54:30 vasta tsitaadiga

"iir" ja "mar6o" - kas teil on wifi versioon või mobile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 22:30:17 vasta tsitaadiga

wifi 1gen
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 23:27:32 vasta tsitaadiga

huvitav jah mis teema on mobile seadmetega (gen 1 ja 2) - Google ei suuda nüüd päris pikalt juba versioon viite nendele väljastada icon_rolleyes.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 09:39:31 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
huvitav jah mis teema on mobile seadmetega (gen 1 ja 2) - Google ei suuda nüüd päris pikalt juba versioon viite nendele väljastada icon_rolleyes.gif
Lülita korraks välja. Äkki aitab. Mihkel7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 17.01.2015 11:04:49 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
huvitav jah mis teema on mobile seadmetega (gen 1 ja 2) - Google ei suuda nüüd päris pikalt juba versioon viite nendele väljastada icon_rolleyes.gif

Bürokraatia teema olevat. Iga uuenduse käigus pidavat jänkidemaal kas FCC-st või muust taolisest organisatsioonis mingeid uusi lube küsima. Lisaks olevat mingi teema ka sealsete mobiilsideoperaatoritega.
Ehk ilmselt üritatakse enne tavaversioonid korralikult käima saada, siis lastakse ka 3G ja LTE versioonidele.

iir kirjutas:
...enamasti on android ise süüdi, kui uimaseks muutub, versioonil pole tavaliselt vahet...

Üldjuhul on siiski raud süüdi. Nagu ka sinu 1st gen N7 puhul. Seal kasutati mingeid eriti odavaid ja kehva kvaliteediga NAND mälusid (sama viga kummitab ka Asuse Transformer seeria seadmeid), mis on nüüdseks lihtsalt ära "vananenud".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 23:22:27 vasta tsitaadiga

Minu 1gen. wifi-a Nexus7 hakkas peale facebook ja messingeri eemaldamist palju kiiremini jooksma. Peal on 5.02. Loodan, et vahepeal arendavad ja saaks hiljem tagasi panna. Mihkel7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 12:47:45 vasta tsitaadiga

keegi Aliexpressist uut ekraani on tellinud? Mõtlesin lõpuks enda jao korda teha, aga on see "hiina" lcd vs originaal lcd kvaliteedivahe üüratu?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 17:22:58 vasta tsitaadiga

Eile tuli 5.0.2 uuendus mu 2013 wifi peale. Jäin enne installi lõpu magama ja katsetada ei j6udnudki icon_biggrin.gif

Igatahes sai veits näpitud, kiiruse kohta ei oska väga muljetada, aga mälu kasutus on ligi 20% langenud.

_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 18:24:52 vasta tsitaadiga

kah 5.0.2 peale lastud ja uimasem on küll kõvasti kui ennem icon_neutral.gif tea kas peaks lihtsalt 4.4.4 peale tagasi minema või aitaks ka tehase seadete taastamine asja vähe kiiremaks muuta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 15:07:45 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
kah 5.0.2 peale lastud ja uimasem on küll kõvasti kui ennem icon_neutral.gif tea kas peaks lihtsalt 4.4.4 peale tagasi minema või aitaks ka tehase seadete taastamine asja vähe kiiremaks muuta

Mul 2012 wifi ja 5.0.2 peale lastud.
Tegin peale uuendust tehaseseadete taastamise ja käisin kriitilise pilguga üle installitud äppide nimekirja (pea kõik mängud nt said kinga).
"Külmkäivitus" power nupu vajutamisest kuni Facebooki avanemiseni läks täna hommikul näiteks 4 minutit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 20:32:38 vasta tsitaadiga

Facebookist on nüüd Lite versioon olemas. Eestis ei paku aga kui apk kuskilt laadida töötab täitsa hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 22:21:31 vasta tsitaadiga

Sama asi, vana wifi versioon ja uus android võtab ikka korralikult kinni masina. Eemaldasin enamus "tekkinud" äpid , aga siiani aeglaem kui 4.4.4 oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 30.01.2015 02:31:03 vasta tsitaadiga

Mul lippab küll kenasti. 5.0.2 peal ja sama sodi ka alles, mis enne oli. 2013 Wifi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 12:40:05 vasta tsitaadiga

Lasin eile samuti 2013 WiFi versioonil selle uuenduse ära installida. Kuna kaks aastat polnud resetti näinud, siis lasin 4.4.4 factory resetti. Pärast seda kohe uusim 5.0.2 peale. Käivitub enam-vähem sama kiiresti kui varem. Mõttetut tilulilu palju, millega harjuma peab.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.01.2015 23:16:02 vasta tsitaadiga

3G versioonidele 5.0.2 allalaetav - OTA "varsti"!
http://phandroid.com/2015/01/30/android-5-0-2-factory-images-now-available-for-the-nexus-7-lte-2012-and-2013/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 09:16:45 vasta tsitaadiga

2013 LTE-le tuli ära eile õhtul 5.0.2
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 17:53:08 vasta tsitaadiga

Wifile factory reset igatahes aitas, nüüd märksa kiirem thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 17:18:49 vasta tsitaadiga

Kuidas sellel 5. Androidil nende märguandetulukestega on? Millegipärast ei toimi enam, kuigi kõik Notificationi võimalused on sisse lülitatud. Skype'is oleks nagu kõige vajalikum. Muu on suhteliselt suva.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 12.02.2015 21:21:51 vasta tsitaadiga

Skype ei kasuta tahvlis ja seetõttu tolle kohta ei tea, aga muudel juhtudel on senimaani küll töötanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 22:51:10 vasta tsitaadiga

S5 teemas kurdeti ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 23:04:40 vasta tsitaadiga

Jama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 23:37:33 vasta tsitaadiga

Kui Skype'is sõnum sisse tuleb, siis ikka vilgutab vaikselt oma tulukest. 2013 wifi isend.

Ise kurdaks, et vahel väga harva kaob klaviatuur kuhugi ära. Vajutad Youtuubis/browseris/play poes kirjutamis lahtrile. Ekraan läheb halliks, aga klaviatuur ette ei tule. Peale restarti töötab jälle.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 14:16:55 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Ise kurdaks, et vahel väga harva kaob klaviatuur kuhugi ära. Vajutad Youtuubis/browseris/play poes kirjutamis lahtrile. Ekraan läheb halliks, aga klaviatuur ette ei tule. Peale restarti töötab jälle.

Mul juhtub seda rohkem, kui harva. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 16:56:33 vasta tsitaadiga

Mul enam ei taha wifisse sisse minna peale süsteemi uuendust, ütleb autentime probleem. Kui tagasi saada vanema versioonile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 18:22:50 vasta tsitaadiga

http://lmgtfy.com/?q=nexus+7+downgrade
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 02:55:57 vasta tsitaadiga

Nexus 7 (2012) omab pogo pine, millega toimib ka vist laadimine ja audio. Antud docki aga ei paista (Mõistliku raha eest) kuskil saadaval olevat. Kas on selliseid lahendusi veel?
Mõte oli nexusele tekitada autosse valmidus, et saaks kasutada gps/media centerina, kuna auto armatuur on selline, kuhu keskele saaks perfektselt istutada dokiga n7 me ilma vaatevälja segamata. Just pogo kontaktidega dokki oleks selleks tarbeks vaja, mis hoiaks ka tahvlit piisavalt hästi kinni, et auto äkiliste liikumiste peale, see sealt lendu ei paneks. On kellelgi miskit infot jagada?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 12:19:22 vasta tsitaadiga

ise downgradesin ikkagi 4.4.4 peale ja krt no on tunduvalt kiirem icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.