|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.12.2014 22:43:26
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| angel kirjutas: |
Hetkel kirun ennast, et sai flex'ist seotatud masin, mis on eelnevalt kusagil "taanis" ? vms kohas lahti võetud, et eemaldada sees olev ssd hinna allasaamis eesmärgil. Tulevikus ei osta enam ühtegi sülerit mille pakend on peale tehasest tulekut avatud Mingid idid olid ketta kruvi pea suht seebiks keeranud + korpuse üks kruvi hambad kah kõverad. Isegi õiget kruvikat ei ole nendele krõllidele seal antud. |
Äge. Sain samasuguse arvuti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8464480#8464480
Viimane kord, kui Flexist midagi interneti teel ostan. |
kuidas te teibiteemas veendute?
Mikroskoobiga vä?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.12.2014 20:29:46
|
|
|
Võtad arvuti kohapeal poes karbist välja. Kõik Lenovo sülearvutid on kilekotis millel on vastav teip peal. Seda ei ole võimalik avada ja sulgeda ilma, et teip katki ei läheks.
ehk siis ei... ei ole mikroskoopi vaja, sry kui pettumuse valmistab.
Endal see T431s valgus nupud ei tööta probleem vist jääbki lahendamata. Pms suvalisel hetkel heledus nupud ei tööta ja ainuke viis tööle saada on kas resa teha või arvuti korraks sleepi lasta (kaan kinni ja uuesti lahti). Garantii osakond arvab, et softi probleem / konflikt ja ei oska muud targemat öelda.
Pms hunnik on see lenovo muutunud ja edaspidi vist tasub eemale hoida. Vanasti kui veel IMB oli ei mäletaks selliseid jamasid kuigi tõsi , väga vähe kogemusi kuna ainukesed isendid mida nägin olid tööl ja oma ringkonnas ei olnud ühtegi.
Ehk siis lootus veel Dell'i peal... kui seal kah head midagi ei ole siis on suht "vahet pole" mis jura ostad.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.12.2014 21:54:24
|
|
|
nupp, nupu, nuppu..
dellil on asjad ka alla käinud. lenovo ja dell suudavad hetkel veel suppordiga asjad ära klaarida. mida lenovo eesti su masinale selgituseks ütles.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
28.12.2014 22:14:22
|
|
|
| Lenovo suppordi lehelt enam vanemate(T6X ja vanemad) masinate konfi Product Numberi järgi ei leia?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArgoA
HV veteran

liitunud: 03.01.2004
|
29.12.2014 00:33:14
|
|
|
| laurx kirjutas: |
nupp, nupu, nuppu..
dellil on asjad ka alla käinud. lenovo ja dell suudavad hetkel veel suppordiga asjad ära klaarida. mida lenovo eesti su masinale selgituseks ütles. |
Isiklikult just kiidaksin Delli, eriti pärast seda kui börsilt ära tulid. Sel aastal on kõik läpakad olnud soovitamist väärt, välja arvatud 3. seeria Inspironid ja äkki ka arengumaadele tehtud mudeli (vostro 5470), millega pole ise kokku puutunud.
Nii palju häid mudeleid nagu Dellil sellel aastal ei olegi kunagi varem kohanud.
Lenovo tundub küll korralikul allakäigutrepil olevat...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
12.01.2015 20:04:24
|
|
|
| Vahetasin sülearvutil HDD SSD vastu, selle käigus tagakaant tagasi pannes keerasin ühe kruvi pea üle. Ühe lahendusena leidsin siit kruvile soon sisse viilide, et siis lapiku kruvikeerajaga edasi tegutseda, aga kas kusagilt on võimalik neid kruve ka endale soetada? Asendaks rikutu uuega siis juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.01.2015 20:09:44
|
|
|
Kruvisid on mitmesuguseid. Pane pilt või mõõdud või mudelinumber. Kuna tegu pole vast millegi eritellimusel valmistatud unikaalsega, on kas-küsimuse vastus kindlasti "jah".
Muide, millega keerasid, et peast jagu said? Tavapärase kööginoa otsaga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
12.01.2015 21:52:05
|
|
|
| ThinkPad Edge E530 on mudel. Keerasin kruvikeerajaga ikka, ju jäi oskustest puudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
15.01.2015 19:28:32
|
|
|
Kuna ma kasutan oma T530 läpakat juba kaks aastat ainult juhtme otsas, tahtsin kontrollida aku seisukorda. Peale juhtme järelt ära tõmbamist töötas ta 2 tundi 20 min, kuni indikaator kukkus 7% peale. Ja selle 7% peal töötas ta veel 1 tund ja 5 minutit, alles siis hakkas indikaatorinäit uuesti vähenema ning 10 minuti pärast pani arvuti kinni. Aku uuesti täis laadides kontrollisin igaks juhuks uuesti ning tulemus oli sama - indikaatorinäit vähenes 2,5 tunni jooksul 7 protsendini ja jäi uuesti selle peale toppama, seekord isegi kauemaks, tund ja 15 min. ning seejärel 10 minutit sulgemiseni. Samat 7 % näitasid nii Lenovo Power Manager kui ka Windowsi enda laadimisindikaator. Kas see on tavaline, et aku kasutusaega nii valesti näidatakse?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003

|
16.01.2015 00:03:20
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Kuna ma kasutan oma T530 läpakat juba kaks aastat ainult juhtme otsas, tahtsin kontrollida aku seisukorda. Peale juhtme järelt ära tõmbamist töötas ta 2 tundi 20 min, kuni indikaator kukkus 7% peale. Ja selle 7% peal töötas ta veel 1 tund ja 5 minutit, alles siis hakkas indikaatorinäit uuesti vähenema ning 10 minuti pärast pani arvuti kinni. Aku uuesti täis laadides kontrollisin igaks juhuks uuesti ning tulemus oli sama - indikaatorinäit vähenes 2,5 tunni jooksul 7 protsendini ja jäi uuesti selle peale toppama, seekord isegi kauemaks, tund ja 15 min. ning seejärel 10 minutit sulgemiseni. Samat 7 % näitasid nii Lenovo Power Manager kui ka Windowsi enda laadimisindikaator. Kas see on tavaline, et aku kasutusaega nii valesti näidatakse? |
Normaalne see kindlasti pole.
Üldjuhul on nii, et akut võiks aeg-ajalt sihtotstarbeliselt kasutada.
Li-ion akudele ei meeldi olla pikalt täiesti täis ega täiesti tühi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
16.01.2015 00:11:30
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| Kuna ma kasutan oma T530 läpakat juba kaks aastat ainult juhtme otsas, tahtsin kontrollida aku seisukorda. Peale juhtme järelt ära tõmbamist töötas ta 2 tundi 20 min, kuni indikaator kukkus 7% peale. Ja selle 7% peal töötas ta veel 1 tund ja 5 minutit, alles siis hakkas indikaatorinäit uuesti vähenema ning 10 minuti pärast pani arvuti kinni. Aku uuesti täis laadides kontrollisin igaks juhuks uuesti ning tulemus oli sama - indikaatorinäit vähenes 2,5 tunni jooksul 7 protsendini ja jäi uuesti selle peale toppama, seekord isegi kauemaks, tund ja 15 min. ning seejärel 10 minutit sulgemiseni. Samat 7 % näitasid nii Lenovo Power Manager kui ka Windowsi enda laadimisindikaator. Kas see on tavaline, et aku kasutusaega nii valesti näidatakse? |
Lase battery gauge reset käima.
Mul oli sarnane juhus, et kuni 8% läks ilusti, siis mitu tundi istus 8% peale ja siis kukkus ära.
_________________ PSN: powwa25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
16.01.2015 03:20:19
|
|
|
| target kirjutas: |
Lase battery gauge reset käima.
Mul oli sarnane juhus, et kuni 8% läks ilusti, siis mitu tundi istus 8% peale ja siis kukkus ära. |
Ega see akut tuksi ei keera, pole seda varem teinud? Kas enne peab kõik need sleepy moded ja hibernated välja lülitama?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
16.01.2015 10:02:26
|
|
|
| Hetkel vist T450s ära oodata kui T440s võtta? Peaks vist veebruari algul müügile tulema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
16.01.2015 10:11:20
|
|
|
| Minu kogemuse järgi Power Manageri kalibreerija laeb tühjaks liiga suure vooluga, mis ei anna õigeid tulemusi. Ma jätsin seadme nt BIOSi seisma aku pealt ööseks, et läheks kinni siis, kui aku tegelikult täiesti tühi on - kalibreeris end ära ja numbrid olid täpsemad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
16.01.2015 13:49:01
|
|
|
Ei klappinud minu aku FRU P/N seal tabelis olevatega.
| friik1 kirjutas: |
| Minu kogemuse järgi Power Manageri kalibreerija laeb tühjaks liiga suure vooluga, mis ei anna õigeid tulemusi. Ma jätsin seadme nt BIOSi seisma aku pealt ööseks, et läheks kinni siis, kui aku tegelikult täiesti tühi on - kalibreeris end ära ja numbrid olid täpsemad. |
Siis lihtsalt minna BIOS-i, juhe järelt ära ja ööseks käima jätta?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikir57
HV vaatleja
liitunud: 20.04.2004
|
22.01.2015 12:06:30
Lenovo arvutid |
|
|
| Foorumlased,kas Lenovo ThinkPad T-400seerial on mSata pesa ja kas see töötab Sata2 või Sata3? Plaanis osta mingi ThinkPadi 400 või 500 seeria masin.Sooviks oleks,et mSATA pesa ka töötaks SATA3 kiirusel.Või on nii,et Lenovo riistadel see võimalus puudub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003

|
22.01.2015 12:29:09
Re: Lenovo arvutid |
|
|
| vikir57 kirjutas: |
| Foorumlased,kas Lenovo ThinkPad T-400seerial on mSata pesa ja kas see töötab Sata2 või Sata3? Plaanis osta mingi ThinkPadi 400 või 500 seeria masin.Sooviks oleks,et mSATA pesa ka töötaks SATA3 kiirusel.Või on nii,et Lenovo riistadel see võimalus puudub. |
M-sata on Thinkpadidel alates T420 ning selle kiirus peaks olema Sata II.
Alternatiivina võid panna SSD DVD-romi asemele, seal on Sata III.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
26.01.2015 15:23:18
|
|
|
| Kas keegi selle T440 touchpad'iga on midagi teinud, et kolksumist vähemaks saada? Päris õudne teine...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.01.2015 19:11:10
|
|
|
Pahtelda kinni ja kasuta nibu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
26.01.2015 19:16:51
|
|
|
klikkamiseks on ikka kolksutada vaja
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.01.2015 19:22:32
|
|
|
vanasti sai kliitorile ka vajutada
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
26.01.2015 19:23:56
|
|
|
See ei toiminud eriti hästi, eraldi nupud on ikka paremad.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
27.01.2015 17:19:55
|
|
|
T450p ei paista. Loodetavasti ikka on tulemas.
_________________ Dima oli siin |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
29.01.2015 04:11:06
|
|
|
| liivainime kirjutas: |
| Suurepärast klaviatuuri (back ja forward nuppude paigutus nooleklahvide juures on väga mugav, netis saab liigelda paremat kätt arvutil suuremalt liigutamata) |
Need nupud by default on ainsad, mis mind mu T500 juures kohutavalt närvi ajasid - kirjutan mingit kirja või postitust, tahan nooltega kursorit liigutada, aga lähen kogemata "back"-i vastu ja kogu tekst lendab korraga vastu taevast. Tõmbasin sellise prorammi nagu KeyTweak ja seadsin neile hoopis Page Up ja Page Down funktsioonid - nii on mulle ideaalne.
Trackpoint on tõesti nii mugav leiutis, et kasutan seda märkamatult tavalise hiire asemel, isegi kui hiir laual - hea, et uutel need nupud ikka tagasi pandi. Alumised nupud on mul kahjutuks tehtud, kuna touchpadi niikuinii ei kasuta ja nt voodis või diivanil läppar süles lösutades kippusid nad asjatuid klikke tegema.
Soovitaksin Trackpointi kasutajatel proovida ka erinevaid kummikatteid - aastatega siledaks kulunud Soft Dome asemele avastasin väga mugava olema Soft Rim variandi. Kusjuures tuttuus originaal Soft Dome oli nii libe, et ei saanud üldse kasutada - isegi vana toimis hulka paremini. Võib-olla ajaga kulub mõnusamaks.
Ja kahe näpuga kerimiseks on programm TwoFingerScroll. Väga sujuv ja mugav nagu macil - ainus asi, milleks ma touchpadi kasutan
_________________ Tere hommikust!  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
29.01.2015 22:44:42
|
|
|
kui keegi ei sattunud vaatama siis uus X250 on näiteks Glass-fiberist tehtud, ehk no more carbon fiber and magnesium for X-seeria -- T450s on endiselt Carbon Fiber ja magneesium.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.01.2015 23:36:23
|
|
|
| T450s jõuab orienteeruvalt 2-4. märts ladudesse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
31.01.2015 17:36:03
|
|
|
| T450 WWAN (optional) Wireless WAN, Sierra Wireless EM7345, Intel 4G LTE/HSPA/GSM/GPRS/EDGE, GPS, M.2 card
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
01.02.2015 02:47:21
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
kui keegi ei sattunud vaatama siis uus X250 on näiteks Glass-fiberist tehtud, ehk no more carbon fiber and magnesium for X-seeria -- T450s on endiselt Carbon Fiber ja magneesium.  |
Tegelikult on nii, et T450s ongi ainsana veel metall põhjaga, ülejäänud kõik plastik-klaasfiiber, eks teoorias on seda võimalik ka tugevana valmistada, aga igatahes iga uuem mudel on Lenovol(ja ka teistel tootjatel) tehtud nõrgem, kui eelmine...kahjuks. Samas emaplaadi paindumise probleemi pole enam ammu ühelgi korralikul masinal olnud, seega ehk polegi nii hull, kui magneesiumi kasutatud pole.
W540 järglane W550s vajab ainult 65W laadijat, eelnevatel käisid ikka 170W
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
02.02.2015 02:52:24
|
|
|
Vaatasin uusi T seeria läpakaid.Aastal 2015 toodab Lenovo läpakat mille ekraani resolutsioon on 1600x900 Ja see on veel 2015 aasta äriklassi mudel.
Selline mulje on et elaks nagu aastas 2005.Sellised näitajad ajavad mind nutma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
02.02.2015 04:24:50
|
|
|
1600x900 on baasmudeli resolutsioon ja ärikeskkonnas pole dokumentide lugemiseks rohkemat vajagi. Rääkimata sellest, et Windowsi high DPI support on veel kaheldava väärtusega, ärikeskkonnas mängib seegi rolli.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
02.02.2015 09:44:29
|
|
|
| enigma, ma ei tea küll mis äri sina teed aga minu pealikud loevad hoolega raha ning ülikõrge resoga ekraani tasuvus/lisaväärtus on üsna kehv. 14-15' ja 1600*900 kõlab täiesti mõistlikult. Oma masinale ostaks muidugi kõrgema reso ja IPSi, aga siis on rohkem emotsioonid mängus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
02.02.2015 11:09:06
|
|
|
Sain ka Thinkpadi pisiku.
Päris hea pill.
Kas T500 on juba nii vana mudel, et näiteks Lenovo koduleht ei leiagi nende arvuti põhja all olevate numbrite põhjal mitte midagi? Mitte mingeid andmeid ei tule. Ma ei mäleta mis see vastus oli, et ei leia toodet vms. Võin õhtul täpsustada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.02.2015 12:43:50
|
|
|
| enigma kirjutas: |
Vaatasin uusi T seeria läpakaid.Aastal 2015 toodab Lenovo läpakat mille ekraani resolutsioon on 1600x900 Ja see on veel 2015 aasta äriklassi mudel.
Selline mulje on et elaks nagu aastas 2005.Sellised näitajad ajavad mind nutma. |
Mina ka ei taipa, miks oli äriklassi puhul vaja 16:9 peale minna, justkui vahiks sihtgrupp sealt peamiselt filme. 16:10 oli palju dokumendisõbralikum (rääkimata vanast heast 4:3-st, mis ilmselt läks lihtsalt moest, kuigi oli selleks eesmärgiks veelgi etem). T410/X201 on viimased hea ekraaniga selles mõttes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.02.2015 12:51:45
|
|
|
| rex kirjutas: |
| T410/X201 on viimased hea ekraaniga selles mõttes. |
Täpsustan igaks juhuks - kas peale neid kahte mudelit on kõik T ja X-seeria Lenovod 16:9 ekraaniga?
Kui jah siis kuradi nõme tõesti. Enda tööarvuti (T430) on jah tüütult "kitsas", kodune X201s ja 16:10 on ikka märksa parem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
02.02.2015 13:06:21
|
|
|
| Endalegi 16:9 väga ei istu, aga eks turg paneb asjad paika. Kuskilt sai kunagi loetud, et 16:9 puhul on samade tollide juures pindala vähem ning odavam toota (mida lihtne matemaatika kinnitab) ning seetõttu tootjad seda suruvad. Kodus 24' 16:10 palju mõnusam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fortran
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
05.02.2015 20:05:15
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
Kas T500 on juba nii vana mudel, et näiteks Lenovo koduleht ei leiagi nende arvuti põhja all olevate numbrite põhjal mitte midagi? Mitte mingeid andmeid ei tule. Ma ei mäleta mis see vastus oli, et ei leia toodet vms. Võin õhtul täpsustada. |
Kas otsisid selle seerianumbri järgi, milleks on 7 alfanumeerilist sümbolit? Kui nii, siis tõenäolist on vastus jaatav. Puutusin veidi aega tagasi sarnase masinaga sarnase probleemi otsa. Otsisin üht spetsiifilist draiverit ning leidsin selle nö iseseisvalt. Ei oska kommenteerida, kas Sinu probleemi puhul aitaks Lenovo self-detect-tarkvara või mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
05.02.2015 21:55:11
|
|
|
| ei leidnud internetist, et kas Ericsson F3507g 3G kaart sobib thinkpad t420 sisse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
05.02.2015 22:21:33
|
|
|
| germo123 kirjutas: |
| ei leidnud internetist, et kas Ericsson F3507g 3G kaart sobib thinkpad t420 sisse? |
Isegi kui füüsiliselt sobib, tõenäoliselt ei ole see whitelistitud BIOS-is ja tööle ei hakka. Pane sellele mudelile mõeldud F5521gw, mis ei ole ülemäära kallis (20-30€ foorumis).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
06.02.2015 10:43:41
|
|
|
Draiverid leidsin juba ammu üles. Selles pole probleemi.
Mõtlesin seda koodi seal põhja all. Dellil on näiteks service tag selleks, lööd kodulehel sisse ABCD123 stiilis tähise ja saad kogu info, mis speciga masin on tulnud, kuna, palju garantiid jne.
Mõtlesin, et Lenovol sama moodi, sellepärast küsisingi. Lenovol on esimene lahter type, teine on S/N ja kolmad product id. Läbi selle S/N ehk seitsmekohalise numbri ehk ala AB-CDE12. Selle peale koduleht ei ütle midagi.
Teine asi, arvutil on 3G kaart, pesa jne, aga miks seda Win 7 all kuskil näha pole? Sellelt klaviatuuri kiirvajutuselt pole 3G funktsiooni isegi näha, vaid airplain, wifi ja bluetooth. Mingi kala? Peab vist pulkadeks tõmbama tagant, pärast vaid pesa ja füüsilist "kaarti" ei olegi seal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.02.2015 11:11:56
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
| Mõtlesin seda koodi seal põhja all. Dellil on näiteks service tag selleks, lööd kodulehel sisse ABCD123 stiilis tähise ja saad kogu info, mis speciga masin on tulnud, kuna, palju garantiid jne. |
http://support.lenovo.com/us/en/warrantylookup
| anduke88 kirjutas: |
Mõtlesin, et Lenovol sama moodi, sellepärast küsisingi. Lenovol on esimene lahter type, teine on S/N ja kolmad product id. Läbi selle S/N ehk seitsmekohalise numbri ehk ala AB-CDE12. Selle peale koduleht ei ütle midagi. |
Lenovol on konkreetse masina juppide vaatamine veidike ära peidetud. See leht aitab -> http://support.lenovo.com/us/en/ibasepartslookup
Kui jupi kirjeldusest ei loe välja mis see on, siis jupi tootekoodi guugeldades võib vajalikku infot saada.
| anduke88 kirjutas: |
| Teine asi, arvutil on 3G kaart, pesa jne, aga miks seda Win 7 all kuskil näha pole? Sellelt klaviatuuri kiirvajutuselt pole 3G funktsiooni isegi näha, vaid airplain, wifi ja bluetooth. Mingi kala? Peab vist pulkadeks tõmbama tagant, pärast vaid pesa ja füüsilist "kaarti" ei olegi seal. |
T500 puhul kui ekraani korpusel indikaatortulukeste rivis eraldi 3G antenni tulukest ei ole, siis 3G kaarti (Ericsson F3507g) pole ja tõenäoliselt ka valmidust pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
06.02.2015 11:52:12
|
|
|
Imelik. Tee mis teed, minu koodi, mis põhja all, ei võta omaks. Kogu aeg punane ja error (R8-XGR36 on põhja all S/N).
Aku all on slot olemas, see tõmbepaber ka, simi saad pessa sisse ajada ja jääb ka sinna. Tulederivis on ilusti 3 kohta: wifi, blue, wan/WiMax.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
06.02.2015 12:17:50
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
Imelik. Tee mis teed, minu koodi, mis põhja all, ei võta omaks. Kogu aeg punane ja error (R8-XGR36 on põhja all S/N).
|
Proovisin sellega, garantiid näitab küll(End Date: 2012-10-07). Mis selle masina machine type on xxxx-xxx?
Proovisin ka W500 ja näitab garantiid ning originaal konfi.
Vanemad mudelid vist on kahjuks eemaldatud(T60 jne). Kunagi sai vaadata igast antiiki(Pentium 1 masinad) aga võimalik et ajan segamini ja seda näitas IBM.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.02.2015 12:35:26
|
|
|
| Masina SN ja Type on ka BIOS-i avaekraanil olemas. Äkki proovida nende järgi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
06.02.2015 14:35:32
|
|
|
Huvitav. Chrome brauseriga saan errori. IE võtab ilusti selle garantii asja ette.
Konfi osas saan ka IE toimetada. Samuti Chrome pärast resa toimetab.
Kui panna machine type. Error: #PL error52#: R8XGR36
Kui panna machine type vaid 2241 siis näitab.
Reaalne oleks 2241-W3W.
Selle järgi oleks enamikel asjadel No taga. Mälu ja prose küll klapib. Hetkel ei oska rohkemat öelda.
Kui õhtul T500 taga, siis vaatan, mis kattub jne.
Ma vaatan igaks juhuks ka biosist, pärast põhja all üks kleeps ja bios räägib hoopis muud juttu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|