Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 22:43:26 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
angel kirjutas:
Hetkel kirun ennast, et sai flex'ist seotatud masin, mis on eelnevalt kusagil "taanis" ? vms kohas lahti võetud, et eemaldada sees olev ssd hinna allasaamis eesmärgil. Tulevikus ei osta enam ühtegi sülerit mille pakend on peale tehasest tulekut avatud kopp.gif Mingid idid olid ketta kruvi pea suht seebiks keeranud + korpuse üks kruvi hambad kah kõverad. Isegi õiget kruvikat ei ole nendele krõllidele seal antud.

Äge. Sain samasuguse arvuti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8464480#8464480
Viimane kord, kui Flexist midagi interneti teel ostan.

kuidas te teibiteemas veendute? icon_rolleyes.gif
Mikroskoobiga vä? icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 20:29:46 vasta tsitaadiga

Võtad arvuti kohapeal poes karbist välja. Kõik Lenovo sülearvutid on kilekotis millel on vastav teip peal. Seda ei ole võimalik avada ja sulgeda ilma, et teip katki ei läheks.

ehk siis ei... ei ole mikroskoopi vaja, sry kui pettumuse valmistab.

Endal see T431s valgus nupud ei tööta probleem vist jääbki lahendamata. Pms suvalisel hetkel heledus nupud ei tööta ja ainuke viis tööle saada on kas resa teha või arvuti korraks sleepi lasta (kaan kinni ja uuesti lahti). Garantii osakond arvab, et softi probleem / konflikt ja ei oska muud targemat öelda.

Pms hunnik okse.gif on see lenovo muutunud ja edaspidi vist tasub eemale hoida. Vanasti kui veel IMB oli ei mäletaks selliseid jamasid kuigi tõsi , väga vähe kogemusi kuna ainukesed isendid mida nägin olid tööl ja oma ringkonnas ei olnud ühtegi.

Ehk siis lootus veel Dell'i peal... kui seal kah head midagi ei ole siis on suht "vahet pole" mis jura ostad.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 21:54:24 vasta tsitaadiga

nupp, nupu, nuppu..

dellil on asjad ka alla käinud. lenovo ja dell suudavad hetkel veel suppordiga asjad ära klaarida. mida lenovo eesti su masinale selgituseks ütles.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 22:14:22 vasta tsitaadiga

Lenovo suppordi lehelt enam vanemate(T6X ja vanemad) masinate konfi Product Numberi järgi ei leia?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArgoA
HV veteran
ArgoA

liitunud: 03.01.2004




sõnum 29.12.2014 00:33:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
nupp, nupu, nuppu..

dellil on asjad ka alla käinud. lenovo ja dell suudavad hetkel veel suppordiga asjad ära klaarida. mida lenovo eesti su masinale selgituseks ütles.


Isiklikult just kiidaksin Delli, eriti pärast seda kui börsilt ära tulid. Sel aastal on kõik läpakad olnud soovitamist väärt, välja arvatud 3. seeria Inspironid ja äkki ka arengumaadele tehtud mudeli (vostro 5470), millega pole ise kokku puutunud.

Nii palju häid mudeleid nagu Dellil sellel aastal ei olegi kunagi varem kohanud.

Lenovo tundub küll korralikul allakäigutrepil olevat...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 20:40:56 vasta tsitaadiga

ArgoA, täitsa nöustun sinuga .. Järsku **50 seeria mudelid paremad, tulevad trackpointi nupud tagasi, aga mälude pesade kaotamine on ikka üle möistuse debiilne, näiteks X240, ainult üks RAM pesa .. Enam idiootsemat asja annab välja möelda, vängemad X230 mudelid tegid pika puuga X240-dele ära. Päris masendav, kui aus olla.

edit: selle aasta mudelid välja kuulutatud ! http://www.techradar.com/news/computing/pc/lenovo-introduces-new-additions-to-its-thinkpad-fleet-1278156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 12.01.2015 20:04:24 vasta tsitaadiga

Vahetasin sülearvutil HDD SSD vastu, selle käigus tagakaant tagasi pannes keerasin ühe kruvi pea üle. Ühe lahendusena leidsin siit kruvile soon sisse viilide, et siis lapiku kruvikeerajaga edasi tegutseda, aga kas kusagilt on võimalik neid kruve ka endale soetada? Asendaks rikutu uuega siis juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:09:44 vasta tsitaadiga

Kruvisid on mitmesuguseid. Pane pilt või mõõdud või mudelinumber. Kuna tegu pole vast millegi eritellimusel valmistatud unikaalsega, on kas-küsimuse vastus kindlasti "jah".

Muide, millega keerasid, et peast jagu said? Tavapärase kööginoa otsaga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 12.01.2015 21:52:05 vasta tsitaadiga

ThinkPad Edge E530 on mudel. Keerasin kruvikeerajaga ikka, ju jäi oskustest puudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 15.01.2015 19:28:32 vasta tsitaadiga

Kuna ma kasutan oma T530 läpakat juba kaks aastat ainult juhtme otsas, tahtsin kontrollida aku seisukorda. Peale juhtme järelt ära tõmbamist töötas ta 2 tundi 20 min, kuni indikaator kukkus 7% peale. Ja selle 7% peal töötas ta veel 1 tund ja 5 minutit, alles siis hakkas indikaatorinäit uuesti vähenema ning 10 minuti pärast pani arvuti kinni. Aku uuesti täis laadides kontrollisin igaks juhuks uuesti ning tulemus oli sama - indikaatorinäit vähenes 2,5 tunni jooksul 7 protsendini ja jäi uuesti selle peale toppama, seekord isegi kauemaks, tund ja 15 min. ning seejärel 10 minutit sulgemiseni. Samat 7 % näitasid nii Lenovo Power Manager kui ka Windowsi enda laadimisindikaator. Kas see on tavaline, et aku kasutusaega nii valesti näidatakse?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 00:03:20 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Kuna ma kasutan oma T530 läpakat juba kaks aastat ainult juhtme otsas, tahtsin kontrollida aku seisukorda. Peale juhtme järelt ära tõmbamist töötas ta 2 tundi 20 min, kuni indikaator kukkus 7% peale. Ja selle 7% peal töötas ta veel 1 tund ja 5 minutit, alles siis hakkas indikaatorinäit uuesti vähenema ning 10 minuti pärast pani arvuti kinni. Aku uuesti täis laadides kontrollisin igaks juhuks uuesti ning tulemus oli sama - indikaatorinäit vähenes 2,5 tunni jooksul 7 protsendini ja jäi uuesti selle peale toppama, seekord isegi kauemaks, tund ja 15 min. ning seejärel 10 minutit sulgemiseni. Samat 7 % näitasid nii Lenovo Power Manager kui ka Windowsi enda laadimisindikaator. Kas see on tavaline, et aku kasutusaega nii valesti näidatakse?

Normaalne see kindlasti pole.
Üldjuhul on nii, et akut võiks aeg-ajalt sihtotstarbeliselt kasutada.
Li-ion akudele ei meeldi olla pikalt täiesti täis ega täiesti tühi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 00:11:30 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Kuna ma kasutan oma T530 läpakat juba kaks aastat ainult juhtme otsas, tahtsin kontrollida aku seisukorda. Peale juhtme järelt ära tõmbamist töötas ta 2 tundi 20 min, kuni indikaator kukkus 7% peale. Ja selle 7% peal töötas ta veel 1 tund ja 5 minutit, alles siis hakkas indikaatorinäit uuesti vähenema ning 10 minuti pärast pani arvuti kinni. Aku uuesti täis laadides kontrollisin igaks juhuks uuesti ning tulemus oli sama - indikaatorinäit vähenes 2,5 tunni jooksul 7 protsendini ja jäi uuesti selle peale toppama, seekord isegi kauemaks, tund ja 15 min. ning seejärel 10 minutit sulgemiseni. Samat 7 % näitasid nii Lenovo Power Manager kui ka Windowsi enda laadimisindikaator. Kas see on tavaline, et aku kasutusaega nii valesti näidatakse?


Lase battery gauge reset käima.

Mul oli sarnane juhus, et kuni 8% läks ilusti, siis mitu tundi istus 8% peale ja siis kukkus ära.

_________________
PSN: powwa25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.01.2015 03:20:19 vasta tsitaadiga

target kirjutas:
Lase battery gauge reset käima.

Mul oli sarnane juhus, et kuni 8% läks ilusti, siis mitu tundi istus 8% peale ja siis kukkus ära.

Ega see akut tuksi ei keera, pole seda varem teinud? Kas enne peab kõik need sleepy moded ja hibernated välja lülitama?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 09:39:14 vasta tsitaadiga

50-50 võimalus, et aku on pärast Power Manageri kaudu tehtud resetti surnud. Üldiselt toimib, aga nett on juhtumeid täis, kus soovitatakse sellest funktsioonist kauge kaarega mööda käia.
http://forums.lenovo.com/t5/T61-and-prior-T-series-ThinkPad/Battery-gauge-reset-destroyed-my-battery/td-p/72628

Muideks, ega su aku tarkvarale uuendust väljas pole?
http://support.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-t-series-laptops/thinkpad-t530/downloads/DS001322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 10:02:26 vasta tsitaadiga

Hetkel vist T450s ära oodata kui T440s võtta? Peaks vist veebruari algul müügile tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 10:11:20 vasta tsitaadiga

Minu kogemuse järgi Power Manageri kalibreerija laeb tühjaks liiga suure vooluga, mis ei anna õigeid tulemusi. Ma jätsin seadme nt BIOSi seisma aku pealt ööseks, et läheks kinni siis, kui aku tegelikult täiesti tühi on - kalibreeris end ära ja numbrid olid täpsemad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.01.2015 13:49:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Muideks, ega su aku tarkvarale uuendust väljas pole?
http://support.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-t-series-laptops/thinkpad-t530/downloads/DS001322

Ei klappinud minu aku FRU P/N seal tabelis olevatega.

friik1 kirjutas:
Minu kogemuse järgi Power Manageri kalibreerija laeb tühjaks liiga suure vooluga, mis ei anna õigeid tulemusi. Ma jätsin seadme nt BIOSi seisma aku pealt ööseks, et läheks kinni siis, kui aku tegelikult täiesti tühi on - kalibreeris end ära ja numbrid olid täpsemad.

Siis lihtsalt minna BIOS-i, juhe järelt ära ja ööseks käima jätta?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikir57
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2004




sõnum 22.01.2015 12:06:30 Lenovo arvutid vasta tsitaadiga

Foorumlased,kas Lenovo ThinkPad T-400seerial on mSata pesa ja kas see töötab Sata2 või Sata3? Plaanis osta mingi ThinkPadi 400 või 500 seeria masin.Sooviks oleks,et mSATA pesa ka töötaks SATA3 kiirusel.Või on nii,et Lenovo riistadel see võimalus puudub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 12:29:09 Re: Lenovo arvutid vasta tsitaadiga

vikir57 kirjutas:
Foorumlased,kas Lenovo ThinkPad T-400seerial on mSata pesa ja kas see töötab Sata2 või Sata3? Plaanis osta mingi ThinkPadi 400 või 500 seeria masin.Sooviks oleks,et mSATA pesa ka töötaks SATA3 kiirusel.Või on nii,et Lenovo riistadel see võimalus puudub.

M-sata on Thinkpadidel alates T420 ning selle kiirus peaks olema Sata II.
Alternatiivina võid panna SSD DVD-romi asemele, seal on Sata III.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 15:23:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi selle T440 touchpad'iga on midagi teinud, et kolksumist vähemaks saada? Päris õudne teine...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 19:11:10 vasta tsitaadiga

Pahtelda kinni ja kasuta nibu. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.01.2015 19:16:51 vasta tsitaadiga

klikkamiseks on ikka kolksutada vaja
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 19:22:32 vasta tsitaadiga

vanasti sai kliitorile ka vajutada icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 26.01.2015 19:23:56 vasta tsitaadiga

See ei toiminud eriti hästi, eraldi nupud on ikka paremad.
_________________
Müüa igasugu asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 16:56:29 vasta tsitaadiga

Hakkab uute mudelite tootekoode tulema. Loodetavasti varsti ka poes icon_smile.gif
http://www.notebooksandmore.de/neuankuendigungen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 17:19:55 vasta tsitaadiga

T450p ei paista. Loodetavasti ikka on tulemas.
_________________
Dima oli siin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 04:11:06 vasta tsitaadiga

liivainime kirjutas:
Suurepärast klaviatuuri (back ja forward nuppude paigutus nooleklahvide juures on väga mugav, netis saab liigelda paremat kätt arvutil suuremalt liigutamata)

Need nupud by default on ainsad, mis mind mu T500 juures kohutavalt närvi ajasid - kirjutan mingit kirja või postitust, tahan nooltega kursorit liigutada, aga lähen kogemata "back"-i vastu ja kogu tekst lendab korraga vastu taevast. Tõmbasin sellise prorammi nagu KeyTweak ja seadsin neile hoopis Page Up ja Page Down funktsioonid - nii on mulle ideaalne.

Trackpoint on tõesti nii mugav leiutis, et kasutan seda märkamatult tavalise hiire asemel, isegi kui hiir laual - hea, et uutel need nupud ikka tagasi pandi. Alumised nupud on mul kahjutuks tehtud, kuna touchpadi niikuinii ei kasuta ja nt voodis või diivanil läppar süles lösutades kippusid nad asjatuid klikke tegema.

Soovitaksin Trackpointi kasutajatel proovida ka erinevaid kummikatteid
- aastatega siledaks kulunud Soft Dome asemele avastasin väga mugava olema Soft Rim variandi. Kusjuures tuttuus originaal Soft Dome oli nii libe, et ei saanud üldse kasutada - isegi vana toimis hulka paremini. Võib-olla ajaga kulub mõnusamaks.

Ja kahe näpuga kerimiseks on programm TwoFingerScroll. Väga sujuv ja mugav nagu macil - ainus asi, milleks ma touchpadi kasutan icon_razz.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 11:02:21 vasta tsitaadiga

Platform Specifications
ThinkPad X250
ThinkPad L450
ThinkPad T450
ThinkPad T450s
ThinkPad T550
ThinkPad W541
ThinkPad W550s
ThinkPad Yoga 15
ThinkPad X1 Carbon (3rd Gen)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 22:44:42 vasta tsitaadiga

kui keegi ei sattunud vaatama siis uus X250 on näiteks Glass-fiberist tehtud, ehk no more carbon fiber and magnesium for X-seeria -- T450s on endiselt Carbon Fiber ja magneesium. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 23:36:23 vasta tsitaadiga

T450s jõuab orienteeruvalt 2-4. märts ladudesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2015 17:36:03 vasta tsitaadiga

T450 WWAN (optional) Wireless WAN, Sierra Wireless EM7345, Intel 4G LTE/HSPA/GSM/GPRS/EDGE, GPS, M.2 card
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 02:47:21 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
kui keegi ei sattunud vaatama siis uus X250 on näiteks Glass-fiberist tehtud, ehk no more carbon fiber and magnesium for X-seeria -- T450s on endiselt Carbon Fiber ja magneesium. thumbs_up.gif

Tegelikult on nii, et T450s ongi ainsana veel metall põhjaga, ülejäänud kõik plastik-klaasfiiber, eks teoorias on seda võimalik ka tugevana valmistada, aga igatahes iga uuem mudel on Lenovol(ja ka teistel tootjatel) tehtud nõrgem, kui eelmine...kahjuks. Samas emaplaadi paindumise probleemi pole enam ammu ühelgi korralikul masinal olnud, seega ehk polegi nii hull, kui magneesiumi kasutatud pole.
W540 järglane W550s vajab ainult 65W laadijat, eelnevatel käisid ikka 170W icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 02:52:24 vasta tsitaadiga

Vaatasin uusi T seeria läpakaid.Aastal 2015 toodab Lenovo läpakat mille ekraani resolutsioon on 1600x900 icon_eek.gif Ja see on veel 2015 aasta äriklassi mudel.
Selline mulje on et elaks nagu aastas 2005.Sellised näitajad ajavad mind nutma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 04:24:50 vasta tsitaadiga

1600x900 on baasmudeli resolutsioon ja ärikeskkonnas pole dokumentide lugemiseks rohkemat vajagi. Rääkimata sellest, et Windowsi high DPI support on veel kaheldava väärtusega, ärikeskkonnas mängib seegi rolli.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 09:44:29 vasta tsitaadiga

enigma, ma ei tea küll mis äri sina teed aga minu pealikud loevad hoolega raha ning ülikõrge resoga ekraani tasuvus/lisaväärtus on üsna kehv. 14-15' ja 1600*900 kõlab täiesti mõistlikult. Oma masinale ostaks muidugi kõrgema reso ja IPSi, aga siis on rohkem emotsioonid mängus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 11:09:06 vasta tsitaadiga

Sain ka Thinkpadi pisiku.
Päris hea pill.
Kas T500 on juba nii vana mudel, et näiteks Lenovo koduleht ei leiagi nende arvuti põhja all olevate numbrite põhjal mitte midagi? Mitte mingeid andmeid ei tule. Ma ei mäleta mis see vastus oli, et ei leia toodet vms. Võin õhtul täpsustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 12:43:50 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Vaatasin uusi T seeria läpakaid.Aastal 2015 toodab Lenovo läpakat mille ekraani resolutsioon on 1600x900 icon_eek.gif Ja see on veel 2015 aasta äriklassi mudel.
Selline mulje on et elaks nagu aastas 2005.Sellised näitajad ajavad mind nutma.

Mina ka ei taipa, miks oli äriklassi puhul vaja 16:9 peale minna, justkui vahiks sihtgrupp sealt peamiselt filme. 16:10 oli palju dokumendisõbralikum (rääkimata vanast heast 4:3-st, mis ilmselt läks lihtsalt moest, kuigi oli selleks eesmärgiks veelgi etem). T410/X201 on viimased hea ekraaniga selles mõttes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 12:51:45 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
T410/X201 on viimased hea ekraaniga selles mõttes.
Täpsustan igaks juhuks - kas peale neid kahte mudelit on kõik T ja X-seeria Lenovod 16:9 ekraaniga?

Kui jah siis kuradi nõme tõesti. Enda tööarvuti (T430) on jah tüütult "kitsas", kodune X201s ja 16:10 on ikka märksa parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 13:06:21 vasta tsitaadiga

Endalegi 16:9 väga ei istu, aga eks turg paneb asjad paika. Kuskilt sai kunagi loetud, et 16:9 puhul on samade tollide juures pindala vähem ning odavam toota (mida lihtne matemaatika kinnitab) ning seetõttu tootjad seda suruvad. Kodus 24' 16:10 palju mõnusam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 21:15:49 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Sain ka Thinkpadi pisiku.
Päris hea pill.
Kas T500 on juba nii vana mudel, et näiteks Lenovo koduleht ei leiagi nende arvuti põhja all olevate numbrite põhjal mitte midagi? Mitte mingeid andmeid ei tule. Ma ei mäleta mis see vastus oli, et ei leia toodet vms. Võin õhtul täpsustada.


http://support.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-t-series-laptops/thinkpad-t500?c=1

_________________
No Face, No Name, No Number
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 20:05:15 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:

Kas T500 on juba nii vana mudel, et näiteks Lenovo koduleht ei leiagi nende arvuti põhja all olevate numbrite põhjal mitte midagi? Mitte mingeid andmeid ei tule. Ma ei mäleta mis see vastus oli, et ei leia toodet vms. Võin õhtul täpsustada.


Kas otsisid selle seerianumbri järgi, milleks on 7 alfanumeerilist sümbolit? Kui nii, siis tõenäolist on vastus jaatav. Puutusin veidi aega tagasi sarnase masinaga sarnase probleemi otsa. Otsisin üht spetsiifilist draiverit ning leidsin selle nö iseseisvalt. Ei oska kommenteerida, kas Sinu probleemi puhul aitaks Lenovo self-detect-tarkvara või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 21:43:36 vasta tsitaadiga

Ma tavaliselt kirjutan mudelinumbri ja drivers Google'i otsingusse ning esimene link viib üldjuhul otsitava mudeli driverite lehele. T500 puhul tundub samuti toimivat.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 05.02.2015 21:55:11 vasta tsitaadiga

ei leidnud internetist, et kas Ericsson F3507g 3G kaart sobib thinkpad t420 sisse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 22:21:33 vasta tsitaadiga

germo123 kirjutas:
ei leidnud internetist, et kas Ericsson F3507g 3G kaart sobib thinkpad t420 sisse?

Isegi kui füüsiliselt sobib, tõenäoliselt ei ole see whitelistitud BIOS-is ja tööle ei hakka. Pane sellele mudelile mõeldud F5521gw, mis ei ole ülemäära kallis (20-30€ foorumis).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 10:43:41 vasta tsitaadiga

Draiverid leidsin juba ammu üles. Selles pole probleemi.

Mõtlesin seda koodi seal põhja all. Dellil on näiteks service tag selleks, lööd kodulehel sisse ABCD123 stiilis tähise ja saad kogu info, mis speciga masin on tulnud, kuna, palju garantiid jne.

Mõtlesin, et Lenovol sama moodi, sellepärast küsisingi. Lenovol on esimene lahter type, teine on S/N ja kolmad product id. Läbi selle S/N ehk seitsmekohalise numbri ehk ala AB-CDE12. Selle peale koduleht ei ütle midagi. yawn.gif

Teine asi, arvutil on 3G kaart, pesa jne, aga miks seda Win 7 all kuskil näha pole? Sellelt klaviatuuri kiirvajutuselt pole 3G funktsiooni isegi näha, vaid airplain, wifi ja bluetooth. Mingi kala? Peab vist pulkadeks tõmbama tagant, pärast vaid pesa ja füüsilist "kaarti" ei olegi seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 11:11:56 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Mõtlesin seda koodi seal põhja all. Dellil on näiteks service tag selleks, lööd kodulehel sisse ABCD123 stiilis tähise ja saad kogu info, mis speciga masin on tulnud, kuna, palju garantiid jne.

http://support.lenovo.com/us/en/warrantylookup
anduke88 kirjutas:
Mõtlesin, et Lenovol sama moodi, sellepärast küsisingi. Lenovol on esimene lahter type, teine on S/N ja kolmad product id. Läbi selle S/N ehk seitsmekohalise numbri ehk ala AB-CDE12. Selle peale koduleht ei ütle midagi. yawn.gif

Lenovol on konkreetse masina juppide vaatamine veidike ära peidetud. See leht aitab -> http://support.lenovo.com/us/en/ibasepartslookup
Kui jupi kirjeldusest ei loe välja mis see on, siis jupi tootekoodi guugeldades võib vajalikku infot saada.
anduke88 kirjutas:
Teine asi, arvutil on 3G kaart, pesa jne, aga miks seda Win 7 all kuskil näha pole? Sellelt klaviatuuri kiirvajutuselt pole 3G funktsiooni isegi näha, vaid airplain, wifi ja bluetooth. Mingi kala? Peab vist pulkadeks tõmbama tagant, pärast vaid pesa ja füüsilist "kaarti" ei olegi seal.

T500 puhul kui ekraani korpusel indikaatortulukeste rivis eraldi 3G antenni tulukest ei ole, siis 3G kaarti (Ericsson F3507g) pole ja tõenäoliselt ka valmidust pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 11:52:12 vasta tsitaadiga

Imelik. Tee mis teed, minu koodi, mis põhja all, ei võta omaks. Kogu aeg punane ja error (R8-XGR36 on põhja all S/N).

Aku all on slot olemas, see tõmbepaber ka, simi saad pessa sisse ajada ja jääb ka sinna. Tulederivis on ilusti 3 kohta: wifi, blue, wan/WiMax.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 12:17:50 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Imelik. Tee mis teed, minu koodi, mis põhja all, ei võta omaks. Kogu aeg punane ja error (R8-XGR36 on põhja all S/N).

Proovisin sellega, garantiid näitab küll(End Date: 2012-10-07). Mis selle masina machine type on xxxx-xxx?
Proovisin ka W500 ja näitab garantiid ning originaal konfi.
Vanemad mudelid vist on kahjuks eemaldatud(T60 jne). Kunagi sai vaadata igast antiiki(Pentium 1 masinad) aga võimalik et ajan segamini ja seda näitas IBM.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 12:35:26 vasta tsitaadiga

Masina SN ja Type on ka BIOS-i avaekraanil olemas. Äkki proovida nende järgi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 14:35:32 vasta tsitaadiga

Huvitav. Chrome brauseriga saan errori. IE võtab ilusti selle garantii asja ette.
Konfi osas saan ka IE toimetada. Samuti Chrome pärast resa toimetab.
Kui panna machine type. Error: #PL error52#: R8XGR36
Kui panna machine type vaid 2241 siis näitab.
Reaalne oleks 2241-W3W.
Selle järgi oleks enamikel asjadel No taga. Mälu ja prose küll klapib. Hetkel ei oska rohkemat öelda.
Kui õhtul T500 taga, siis vaatan, mis kattub jne.
Ma vaatan igaks juhuks ka biosist, pärast põhja all üks kleeps ja bios räägib hoopis muud juttu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.