Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dying Light märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 23:29:27 vasta tsitaadiga

Saan ka homme proovida
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.01.2015 00:51:36 vasta tsitaadiga

Näppisin Windowsis seadeid natuke ja mässasin pagefailiga, nüüd kõik maxed mängus ja alla 55 fps ei kuku, vahepeal isegi 85 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 01:01:22 vasta tsitaadiga

päris jamad seaded olid sul seal windowsis siis windows.gif pole enne kuulnud, et nende näppimise tulemusel mängud paremini jooksma hakkavad, aga noh eks page file tekitamine võib olla abiks tõesti, pigem küll selle eest, et asi lihtsalt kokku ei jookseks!
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 04:51:11 vasta tsitaadiga

fuck see stutter, kohati jookseb ikka jube sitalt. Pole väga vahet kas on kõik max või low peal icon_eek.gif
Mäng ise huvitav, kuid tuleb patchi oodata ilmselt beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K-T
HV kasutaja
K-T

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 05:12:04 vasta tsitaadiga

Mängul tundub hea sisu olema jah.

Mul näiteks 4790K esimene core saab ilgelt vatti, kuni 100%. Ülejäänud 7 tükki 20-40%.
"CPU control" programm selle prosega ei tööta
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 28.01.2015 06:18:48 vasta tsitaadiga

Mul jookseb küll kõik sujuvalt. Hetkel ainuke asi mis ei meeldi, et mingi raudkang, peaks jube tugev asi olema. Aga paar jobu lööd maha ning juba on kasutamis kõlbmatu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 28.01.2015 07:21:58 vasta tsitaadiga

Kakub nagu vana kurat thumbs_down.gif ja üldse kehvalt jookseb,graafika poole pealt suht pettunud,oleks oodanud kõvasti paremat,rõve säbruline pilt.
Samas gameplay tundus huvitav.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.01.2015 11:01:34 vasta tsitaadiga

Vsync off, view distance madalamaks ja textures mediumi peale, siis peaks olema katkumist vähem
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 11:35:25 vasta tsitaadiga

Sellest esimese tuuma 100% load probleemist sain igatahes sellise nipiga jagu: http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=5001259&postcount=262
Prose kasutus peale seda ühtlaselt jaotatud ja mäng sujuvam.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 12:57:27 vasta tsitaadiga

Normaalne, jõuan ise alles nädala pärast proovida aga lugedes siit kommentaare siis tundub, et utter BS port tehtud? dafuq lihtsalt.... tõsiselt nohh.. vendadel tonnide viisi oli raha ja aega ning ei suudetud normaalseks teha asja?
Konsoolidel näeb nagu praht välja ja 30fps?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 28.01.2015 13:42:54 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Normaalne, jõuan ise alles nädala pärast proovida aga lugedes siit kommentaare siis tundub, et utter BS port tehtud? dafuq lihtsalt.... tõsiselt nohh.. vendadel tonnide viisi oli raha ja aega ning ei suudetud normaalseks teha asja?
Konsoolidel näeb nagu praht välja ja 30fps?


ei tea proovisin ps4ga ja jookseb palju paremini kui mu parema näitudega arvutil

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 28.01.2015 16:11:50 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=VDqVv5xQ5eo

View distance on põhiline fpsi kukutaja . CPU optimiseering pole ka vist kõige paremini välja tulnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.01.2015 18:43:50 vasta tsitaadiga

Mängisin mõned missioonid edasi ja nüüd täiesti võimatu mängida, fps kõigub 50 ja 15 vahel. Äkki asi selles, et proovisin torrenti varianti ja sellel mingi jama sees.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 18:45:04 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit vahet, lihtsalt halvasti optimiseeritud PC jaoks.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.01.2015 19:36:12 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Ei ole mingit vahet, lihtsalt halvasti optimiseeritud PC jaoks.


Ütleks, et väga halvasti siis. Täiesti võimatu mängida. Huvitav, et esimesed missioonid nii hästi jooksis. Vaatan, et videokaardi loud mängus kõigub 25-70%, kõikides teistes mängudes 98-99%. Tundub, et see mäng ei oska videokaarti õigesti ära kasutada ja sellest ka vahepeal see jube madal fps. Vahepeal kui korraks viskab 90% siis fps ka 80.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 20:49:44 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Normaalne, jõuan ise alles nädala pärast proovida aga lugedes siit kommentaare siis tundub, et utter BS port tehtud? dafuq lihtsalt.... tõsiselt nohh.. vendadel tonnide viisi oli raha ja aega ning ei suudetud normaalseks teha asja?
Konsoolidel näeb nagu praht välja ja 30fps?


HV on nüüd küll viimane koht, mille kommentaaride põhjal arvamusi kujundada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.01.2015 21:56:45 vasta tsitaadiga

max seadetega jooksmiseks on jah ulme masinat vaja praegu icon_razz.gif Aga milleks max seadeid vaja, kui see view distance põhjas olles võtab FPSi poole madalamaks ja pildis erilist muutust ei tee?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 22:04:19 vasta tsitaadiga

Kui kõik maha keerata siis töötab hästi aga mingit naudingut ikka pole kuigi ka kõik maha keeratuna näeb päris hea välja icon_smile.gif Aga kõik on liiga Dead Island (mis meeldis muidugi väga icon_biggrin.gif )
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.01.2015 22:33:44 vasta tsitaadiga

Mul enam ei tööta isegi siis hästi kui kõik maha keerata. Hea, et sai mängu nii ära proovida, et ei pidanud ostma kohe. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.01.2015 22:34:24 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kui kõik maha keerata siis töötab hästi aga mingit naudingut ikka pole kuigi ka kõik maha keeratuna näeb päris hea välja icon_smile.gif Aga kõik on liiga Dead Island (mis meeldis muidugi väga icon_biggrin.gif )


View Distance on 90% probleemide põhjustaja, keera see minimaalseks ja asi jookseb.


Link
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.01.2015 22:49:38 vasta tsitaadiga

Ei viitsinud tervet videot vaadata. Kas on teada ka mis arvutiga seda mängu seal videos proovib?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.01.2015 23:04:41 vasta tsitaadiga

ince people are most likely going to be asking, here are his specs:
CPU: Intel Core i7-5930K @ 4.3ghz.
RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-2800
BOARD: ASUS Rampage V Extreme
COOLER: Swiftech H320 55.0 CFM Liquid
GPU: 2x Nvidia Geforce GTX 980
SSDs: 3x Sandisk Extreme Pro 480gb
HDDs: WD Cavier Black, 4TB

Selline 4k€+ rig icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 23:11:10 vasta tsitaadiga

Vaatasin video lõpuni ja ausalt öelda väga külmaks jätab kogu ümbrus. Zombid lihtsalt seisavad ja saad täiesti tuimalt kõigist mööda joosta. Pilt ei tundunud ka olema päris see mida oleks nagu eelmise aasta gameplays näinud.
Ma isegi ei viitsi "laenutada" seda mängu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.01.2015 23:50:39 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Vaatasin video lõpuni ja ausalt öelda väga külmaks jätab kogu ümbrus. Zombid lihtsalt seisavad ja saad täiesti tuimalt kõigist mööda joosta. Pilt ei tundunud ka olema päris see mida oleks nagu eelmise aasta gameplays näinud.
Ma isegi ei viitsi "laenutada" seda mängu.


väidetavalt öösiti on tegevus hoopis teine = zombied märkavad kaugelt sind ja palju tugevamad.

Eks tuleb mõned korralikud reviewd ära oodata.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.01.2015 00:00:20 vasta tsitaadiga

"Laenutasin" teise varaiandi sellest mängust ja nüüd fps vaid natuke madalam kui seal videos icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K-T
HV kasutaja
K-T

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 00:16:28 vasta tsitaadiga

Päev peaks olema 64 minutit ja öö 7 minutit.

"I've seen a grown man cry during the night, so yeah, 7 minutes is definitely enough"


Link
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.01.2015 02:03:05 vasta tsitaadiga

Selle mänguga on nii, et kui teha puhas uus install, siis fps väga hea. Aga kui mäng on salvestatud ja vahepeal mängust välja minna ja salvestus uuesti laadida, siis ongi läbi, fps hakkab 20 peal olema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 29.01.2015 02:25:35 vasta tsitaadiga

View distance maha ja asi korras, muude settingutega pole vaja jamada.

Ei proovigi väita, et mäng on hästi optimiseeritud, lihtsalt, võtke maha ja saate korraliku fpsi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 03:50:24 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
View distance maha ja asi korras, muude settingutega pole vaja jamada.

Ei proovigi väita, et mäng on hästi optimiseeritud, lihtsalt, võtke maha ja saate korraliku fpsi


Nii lihtne see ka nüüd pole, et view distance maha ja kõigil asi korras, sul ehk aitas kuid suuremal osal rahvast ei aita miski, k.a minul, kõik low 720p peal, ikka jookseb sitalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.01.2015 06:00:16 vasta tsitaadiga

Sain vahepeal mängu jälle max seadetel ilust jooksma, fps väljas 45-80+. Mäng ise väga hea. Just tuleb mission kus peab öösel ringi kondama icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 06:00:54 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Sain vahepeal mängu jälle max seadetel ilust jooksma, fps väljas 45-80+. Mäng ise väga hea. Just tuleb mission kus peab öösel ringi kondama icon_smile.gif

Mis imetrikiga ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 29.01.2015 11:24:30 vasta tsitaadiga

http://www.geforce.com/whats-new/guides/dying-light-graphics-and-performance-guide


Igatahes jah, nagu siin räägiti, siis view distance 50% peal aitas kenasti performance puhul, AGA... mul on 970 gtx ja kes teavad, siis seal on väike probleem mäluga... üle 3.5 giga.

Ma ei ütle 100% kindlasti, et see on see keiss, aga mälukasutus on high settingutel nati üle 3.5 , afterburner näitas 35xx mb kasutatud ja mul ikka vahepeal lõi lagspike sisse, mis segas mängimist

Ma keerasin siis shadowd miinimumi peale (nagu siin soovitati), mälukasutus läks 32xx mb peale ning mul polnud enam probleeme nende väikeste jõnksudega.

Millegi pärast aga mäng ikka totaalselt hangub peale 30 minutist mängusessi.. video kasutus kaob nulli, heli on kuulda, pilt frozen. Task manager viimane kord mainis, et 5.6 giga tahtis mäng (ja võimalik, et mul 16 giga mälu sai täis ja mäng lihtsalt reageeris sedasi, mul oli ka muid asju lahti)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 11:36:17 vasta tsitaadiga

Mängul on X olukordades memory leak ja korjab lõpuks kogu RAMi endale ja siis on hard crash.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 13:26:08 vasta tsitaadiga

Mul 8GB Ram-ga pole veel mingeid crashe olnud. Graafika on maha keeratud ja kaart on GTX 660.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 13:50:03 vasta tsitaadiga

nonii sai ka lõpuks jooksma peale twiikimist
exportisin Data0.pak failist sellisesse kohta faili: ~Steam/SteamApps/common/Dying Light/DW/out/data/scripts/varlist_performance.scr

ning sellest failist sun shadows välja:
VarInt("i_shadows_sun_on", 0)

ja jookseb 45 fps keskmiselt minu 660Ti peal 1080p, medium sätted menüsüt...

ainuke probleem veel jäänud on see sprintimisel tekkiv motion blur.. see mis video menüüs on see seda maha ei võta... võimatu on mängida nii.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 29.01.2015 15:53:17 vasta tsitaadiga

Kas teil heliga ei ole probleeme?
Mul mingiaeg hakkab praksuma ja siis üldse selline elektrooniline hääl ja venitamine jne.
Muudes mängudes, filmides ja muusikat kuulates ei ole :S

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Par0dy
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 18:13:35 vasta tsitaadiga

Kas PS4 peal ei saa veel mängida?
Playstorest ostes läbi Paypali viskab errorit, et ei saa walletisse laadidad. Mul on USA konto tehtud PSNi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.01.2015 18:25:53 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mängul on X olukordades memory leak ja korjab lõpuks kogu RAMi endale ja siis on hard crash.


Mälu võtab see mäng tõesti palju. 6500mb vahepeal lausa. Vahest lõppeb ka crashiga jah.
Ps. "karvane" mul ka gtx 970 ja sellel ju 4gb mälu. 3,5gb pole veel probleem.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 18:54:40 vasta tsitaadiga

"The same old shit. F*** off! I've seen it all before, I've done it all before and I'm f***ing sick of doing it!" thumbs_down.gif


Link


"In a Nutshell

Tower climbing stole from Far Cry
Lock Picking stolen from Skyrim
Parkour influenced from CODAW
Everything else stolen from Dead Island
Port from console 2/10
Innovation = 0/10
Immersion = 3/10
Story = 2/10
COOP = Fun
Fanboy ferocity = Moderate
Value £19 at a push"
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 19:33:59 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas teil heliga ei ole probleeme?
Mul mingiaeg hakkab praksuma ja siis üldse selline elektrooniline hääl ja venitamine jne.
Muudes mängudes, filmides ja muusikat kuulates ei ole :S
Jah mul oli sama kala. Seda vähendas tublisti pea olematuks, eelnevalt lingitud affinity seadmine.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 29.01.2015 19:42:04 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Ps. "karvane" mul ka gtx 970 ja sellel ju 4gb mälu. 3,5gb pole veel probleem.


Sa pole veel kursis sellega, et kõigil 970 seeria kaartidel on viga küljes, et viimane 0.5 giga on oluliselt aeglasem, kui ülejäänud mälu. Ehk pane afterburner või muu selline soft peale ja jälgi oma video mälukasutus. kui see ületab 3.5 giga peaks sul tulema kena stutter sisse, mis muudab mängu mängitamatuks. Nagu ma ise ütlesin, fixisin ma sellehetkel ära sellega, et varjud keerasin miinimumi peale ja sellega vähenes mälukasutus 35xx pealt 32xx peale ning probleemi pole. Häirib see, et on vaja sellist "fixi".

Siin on võetud seda teemat kokku.
foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=634379
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.01.2015 19:57:43 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Ps. "karvane" mul ka gtx 970 ja sellel ju 4gb mälu. 3,5gb pole veel probleem.


Sa pole veel kursis sellega, et kõigil 970 seeria kaartidel on viga küljes, et viimane 0.5 giga on oluliselt aeglasem, kui ülejäänud mälu. Ehk pane afterburner või muu selline soft peale ja jälgi oma video mälukasutus. kui see ületab 3.5 giga peaks sul tulema kena stutter sisse, mis muudab mängu mängitamatuks. Nagu ma ise ütlesin, fixisin ma sellehetkel ära sellega, et varjud keerasin miinimumi peale ja sellega vähenes mälukasutus 35xx pealt 32xx peale ning probleemi pole. Häirib see, et on vaja sellist "fixi".

Siin on võetud seda teemat kokku.
foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=634379


Mul ei tule mingit stutterit, kõik max ja jookseb nüüd väga sujuvalt. Vaatasin just, mul memory usage 2500.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 29.01.2015 20:10:29 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:


Mul ei tule mingit stutterit, kõik max ja jookseb nüüd väga sujuvalt. Vaatasin just, mul memory usage 2500.


Medium settingud? Proovi kõik korra high peale panna.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 20:20:50 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
karvane kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Ps. "karvane" mul ka gtx 970 ja sellel ju 4gb mälu. 3,5gb pole veel probleem.


Sa pole veel kursis sellega, et kõigil 970 seeria kaartidel on viga küljes, et viimane 0.5 giga on oluliselt aeglasem, kui ülejäänud mälu. Ehk pane afterburner või muu selline soft peale ja jälgi oma video mälukasutus. kui see ületab 3.5 giga peaks sul tulema kena stutter sisse, mis muudab mängu mängitamatuks. Nagu ma ise ütlesin, fixisin ma sellehetkel ära sellega, et varjud keerasin miinimumi peale ja sellega vähenes mälukasutus 35xx pealt 32xx peale ning probleemi pole. Häirib see, et on vaja sellist "fixi".

Siin on võetud seda teemat kokku.
foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=634379


Mul ei tule mingit stutterit, kõik max ja jookseb nüüd väga sujuvalt. Vaatasin just, mul memory usage 2500.


720p peal mängid, et 2,5gb aint ?? icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 29.01.2015 20:50:02 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas see mäng on täpselt sama awesome nagu see pooleteist aastane pre aplha developer video?

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422503916&v=J2TSCZqcjR0&x-yt-cl=85027636

Kui see mäng on täpselt sama hea, siis ma olen nõus selle eest täishinda maksma:)

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 21:09:52 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Küsimus, kas see mäng on täpselt sama awesome nagu see pooleteist aastane pre aplha developer video?

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422503916&v=J2TSCZqcjR0&x-yt-cl=85027636

Kui see mäng on täpselt sama hea, siis ma olen nõus selle eest täishinda maksma:)


eks seal ole paremad kohad valitud aga graafiliselt näeb suht sama välja küll kui kõik põhjas... nii tugevat tuult ei ole ma aint veel näinud icon_lol.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.01.2015 22:19:14 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Dave20 kirjutas:


Mul ei tule mingit stutterit, kõik max ja jookseb nüüd väga sujuvalt. Vaatasin just, mul memory usage 2500.


Medium settingud? Proovi kõik korra high peale panna.


Kõik high ja 1080p, fps 45-80+ ja stutter puudub. Ainult wiev distance maha keeratud. Tundub, et see mäng elab cpu peal kõige rohkem, mida parem cpu, seda paremini jookseb ka.
E: Sain videokaardi kasutuse vahepeal 3500mb peale ka, aga stutterit ikkagi ei märganud thumbs_up.gif
Mäng ise igati hea, kui korralikult jooksma saab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 29.01.2015 22:27:14 vasta tsitaadiga

Olemegi ajas kus 4GB videomälu on piiripeal ... welcome 8GB cards!
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.01.2015 22:34:24 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Olemegi ajas kus 4GB videomälu on piiripeal ... welcome 8GB cards!


Jah ja alles lasti välja gtx 960 kaart, mis on 2gb suur, mõttetu ju.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 22:42:19 vasta tsitaadiga

960ga max peal ei mängi ka ju, seega ei lähe niipalju vram.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dying Light mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.