päris jamad seaded olid sul seal windowsis siis pole enne kuulnud, et nende näppimise tulemusel mängud paremini jooksma hakkavad, aga noh eks page file tekitamine võib olla abiks tõesti, pigem küll selle eest, et asi lihtsalt kokku ei jookseks! _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Mul jookseb küll kõik sujuvalt. Hetkel ainuke asi mis ei meeldi, et mingi raudkang, peaks jube tugev asi olema. Aga paar jobu lööd maha ning juba on kasutamis kõlbmatu
Kakub nagu vana kurat ja üldse kehvalt jookseb,graafika poole pealt suht pettunud,oleks oodanud kõvasti paremat,rõve säbruline pilt.
Samas gameplay tundus huvitav.
Normaalne, jõuan ise alles nädala pärast proovida aga lugedes siit kommentaare siis tundub, et utter BS port tehtud? dafuq lihtsalt.... tõsiselt nohh.. vendadel tonnide viisi oli raha ja aega ning ei suudetud normaalseks teha asja?
Konsoolidel näeb nagu praht välja ja 30fps? _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Normaalne, jõuan ise alles nädala pärast proovida aga lugedes siit kommentaare siis tundub, et utter BS port tehtud? dafuq lihtsalt.... tõsiselt nohh.. vendadel tonnide viisi oli raha ja aega ning ei suudetud normaalseks teha asja?
Konsoolidel näeb nagu praht välja ja 30fps?
ei tea proovisin ps4ga ja jookseb palju paremini kui mu parema näitudega arvutil _________________
Mängisin mõned missioonid edasi ja nüüd täiesti võimatu mängida, fps kõigub 50 ja 15 vahel. Äkki asi selles, et proovisin torrenti varianti ja sellel mingi jama sees.
Ei ole mingit vahet, lihtsalt halvasti optimiseeritud PC jaoks.
Ütleks, et väga halvasti siis. Täiesti võimatu mängida. Huvitav, et esimesed missioonid nii hästi jooksis. Vaatan, et videokaardi loud mängus kõigub 25-70%, kõikides teistes mängudes 98-99%. Tundub, et see mäng ei oska videokaarti õigesti ära kasutada ja sellest ka vahepeal see jube madal fps. Vahepeal kui korraks viskab 90% siis fps ka 80.
Normaalne, jõuan ise alles nädala pärast proovida aga lugedes siit kommentaare siis tundub, et utter BS port tehtud? dafuq lihtsalt.... tõsiselt nohh.. vendadel tonnide viisi oli raha ja aega ning ei suudetud normaalseks teha asja?
Konsoolidel näeb nagu praht välja ja 30fps?
HV on nüüd küll viimane koht, mille kommentaaride põhjal arvamusi kujundada
max seadetega jooksmiseks on jah ulme masinat vaja praegu Aga milleks max seadeid vaja, kui see view distance põhjas olles võtab FPSi poole madalamaks ja pildis erilist muutust ei tee?
Kui kõik maha keerata siis töötab hästi aga mingit naudingut ikka pole kuigi ka kõik maha keeratuna näeb päris hea välja Aga kõik on liiga Dead Island (mis meeldis muidugi väga ) _________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kui kõik maha keerata siis töötab hästi aga mingit naudingut ikka pole kuigi ka kõik maha keeratuna näeb päris hea välja Aga kõik on liiga Dead Island (mis meeldis muidugi väga )
View Distance on 90% probleemide põhjustaja, keera see minimaalseks ja asi jookseb.
ince people are most likely going to be asking, here are his specs:
CPU: Intel Core i7-5930K @ 4.3ghz.
RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-2800
BOARD: ASUS Rampage V Extreme
COOLER: Swiftech H320 55.0 CFM Liquid
GPU: 2x Nvidia Geforce GTX 980
SSDs: 3x Sandisk Extreme Pro 480gb
HDDs: WD Cavier Black, 4TB
Vaatasin video lõpuni ja ausalt öelda väga külmaks jätab kogu ümbrus. Zombid lihtsalt seisavad ja saad täiesti tuimalt kõigist mööda joosta. Pilt ei tundunud ka olema päris see mida oleks nagu eelmise aasta gameplays näinud.
Ma isegi ei viitsi "laenutada" seda mängu.
Vaatasin video lõpuni ja ausalt öelda väga külmaks jätab kogu ümbrus. Zombid lihtsalt seisavad ja saad täiesti tuimalt kõigist mööda joosta. Pilt ei tundunud ka olema päris see mida oleks nagu eelmise aasta gameplays näinud.
Ma isegi ei viitsi "laenutada" seda mängu.
väidetavalt öösiti on tegevus hoopis teine = zombied märkavad kaugelt sind ja palju tugevamad.
Selle mänguga on nii, et kui teha puhas uus install, siis fps väga hea. Aga kui mäng on salvestatud ja vahepeal mängust välja minna ja salvestus uuesti laadida, siis ongi läbi, fps hakkab 20 peal olema.
View distance maha ja asi korras, muude settingutega pole vaja jamada.
Ei proovigi väita, et mäng on hästi optimiseeritud, lihtsalt, võtke maha ja saate korraliku fpsi
Nii lihtne see ka nüüd pole, et view distance maha ja kõigil asi korras, sul ehk aitas kuid suuremal osal rahvast ei aita miski, k.a minul, kõik low 720p peal, ikka jookseb sitalt
Igatahes jah, nagu siin räägiti, siis view distance 50% peal aitas kenasti performance puhul, AGA... mul on 970 gtx ja kes teavad, siis seal on väike probleem mäluga... üle 3.5 giga.
Ma ei ütle 100% kindlasti, et see on see keiss, aga mälukasutus on high settingutel nati üle 3.5 , afterburner näitas 35xx mb kasutatud ja mul ikka vahepeal lõi lagspike sisse, mis segas mängimist
Ma keerasin siis shadowd miinimumi peale (nagu siin soovitati), mälukasutus läks 32xx mb peale ning mul polnud enam probleeme nende väikeste jõnksudega.
Millegi pärast aga mäng ikka totaalselt hangub peale 30 minutist mängusessi.. video kasutus kaob nulli, heli on kuulda, pilt frozen. Task manager viimane kord mainis, et 5.6 giga tahtis mäng (ja võimalik, et mul 16 giga mälu sai täis ja mäng lihtsalt reageeris sedasi, mul oli ka muid asju lahti)
nonii sai ka lõpuks jooksma peale twiikimist
exportisin Data0.pak failist sellisesse kohta faili: ~Steam/SteamApps/common/Dying Light/DW/out/data/scripts/varlist_performance.scr
ning sellest failist sun shadows välja:
VarInt("i_shadows_sun_on", 0)
ja jookseb 45 fps keskmiselt minu 660Ti peal 1080p, medium sätted menüsüt...
ainuke probleem veel jäänud on see sprintimisel tekkiv motion blur.. see mis video menüüs on see seda maha ei võta... võimatu on mängida nii. _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
Kas teil heliga ei ole probleeme?
Mul mingiaeg hakkab praksuma ja siis üldse selline elektrooniline hääl ja venitamine jne.
Muudes mängudes, filmides ja muusikat kuulates ei ole :S _________________ Aita suve, söö lund!
Mängul on X olukordades memory leak ja korjab lõpuks kogu RAMi endale ja siis on hard crash.
Mälu võtab see mäng tõesti palju. 6500mb vahepeal lausa. Vahest lõppeb ka crashiga jah.
Ps. "karvane" mul ka gtx 970 ja sellel ju 4gb mälu. 3,5gb pole veel probleem.
Tower climbing stole from Far Cry
Lock Picking stolen from Skyrim
Parkour influenced from CODAW
Everything else stolen from Dead Island
Port from console 2/10
Innovation = 0/10
Immersion = 3/10
Story = 2/10
COOP = Fun
Fanboy ferocity = Moderate
Value £19 at a push"
Kas teil heliga ei ole probleeme?
Mul mingiaeg hakkab praksuma ja siis üldse selline elektrooniline hääl ja venitamine jne.
Muudes mängudes, filmides ja muusikat kuulates ei ole :S
Jah mul oli sama kala. Seda vähendas tublisti pea olematuks, eelnevalt lingitud affinity seadmine.
Ps. "karvane" mul ka gtx 970 ja sellel ju 4gb mälu. 3,5gb pole veel probleem.
Sa pole veel kursis sellega, et kõigil 970 seeria kaartidel on viga küljes, et viimane 0.5 giga on oluliselt aeglasem, kui ülejäänud mälu. Ehk pane afterburner või muu selline soft peale ja jälgi oma video mälukasutus. kui see ületab 3.5 giga peaks sul tulema kena stutter sisse, mis muudab mängu mängitamatuks. Nagu ma ise ütlesin, fixisin ma sellehetkel ära sellega, et varjud keerasin miinimumi peale ja sellega vähenes mälukasutus 35xx pealt 32xx peale ning probleemi pole. Häirib see, et on vaja sellist "fixi".
Ps. "karvane" mul ka gtx 970 ja sellel ju 4gb mälu. 3,5gb pole veel probleem.
Sa pole veel kursis sellega, et kõigil 970 seeria kaartidel on viga küljes, et viimane 0.5 giga on oluliselt aeglasem, kui ülejäänud mälu. Ehk pane afterburner või muu selline soft peale ja jälgi oma video mälukasutus. kui see ületab 3.5 giga peaks sul tulema kena stutter sisse, mis muudab mängu mängitamatuks. Nagu ma ise ütlesin, fixisin ma sellehetkel ära sellega, et varjud keerasin miinimumi peale ja sellega vähenes mälukasutus 35xx pealt 32xx peale ning probleemi pole. Häirib see, et on vaja sellist "fixi".
Ps. "karvane" mul ka gtx 970 ja sellel ju 4gb mälu. 3,5gb pole veel probleem.
Sa pole veel kursis sellega, et kõigil 970 seeria kaartidel on viga küljes, et viimane 0.5 giga on oluliselt aeglasem, kui ülejäänud mälu. Ehk pane afterburner või muu selline soft peale ja jälgi oma video mälukasutus. kui see ületab 3.5 giga peaks sul tulema kena stutter sisse, mis muudab mängu mängitamatuks. Nagu ma ise ütlesin, fixisin ma sellehetkel ära sellega, et varjud keerasin miinimumi peale ja sellega vähenes mälukasutus 35xx pealt 32xx peale ning probleemi pole. Häirib see, et on vaja sellist "fixi".
Kui see mäng on täpselt sama hea, siis ma olen nõus selle eest täishinda maksma:)
eks seal ole paremad kohad valitud aga graafiliselt näeb suht sama välja küll kui kõik põhjas... nii tugevat tuult ei ole ma aint veel näinud _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
Mul ei tule mingit stutterit, kõik max ja jookseb nüüd väga sujuvalt. Vaatasin just, mul memory usage 2500.
Medium settingud? Proovi kõik korra high peale panna.
Kõik high ja 1080p, fps 45-80+ ja stutter puudub. Ainult wiev distance maha keeratud. Tundub, et see mäng elab cpu peal kõige rohkem, mida parem cpu, seda paremini jookseb ka.
E: Sain videokaardi kasutuse vahepeal 3500mb peale ka, aga stutterit ikkagi ei märganud
Mäng ise igati hea, kui korralikult jooksma saab
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.