Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 441, 442, 443 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 26.01.2015 00:44:12 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
scar-h-ga suht raske ikka kedagi maha saada kui keegi sul bulldogiga vastas. kuna sellel ju tulejõud kiirem


SCAR-H on mängu üks parim, kui mitte kõige parem relv. Kui sellega ka hakkama ei saa, siis on küll natuke nadi


mina eelistan bulldogi

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 26.01.2015 12:59:51 vasta tsitaadiga

Maiku007 kirjutas:
Minu jaoks teeb mängu põnevaks see kui on mingi saavutus, mille nimel vaeva näha ja üldiselt ma ka ei vingu mingite relvade kasutamise üle. Pigem kohandan oma mängustiili. Olen ära teinud üle 60 relva masteri (500+ killi) ülesande ja ütlen et kui leida sobiv map ja mode on võimalik kõigi relvadega sõbraks saada. Nii et võtke see väljakutse vastu.

BF4- Maiku007


ei viitsi ausalt. Bad Company 2's võtsin väljakutse ette. Kõik relvad/masinad platinumidele. Relvadele vajas see 1000 killi, püstolitele 500. Masinatele 500 või vähem (sõltus masinast) - ainus mida ei saanud teha oli watercraft (vajas tasulist laiendust). Tulemus: hulk raisatud aega, kasu oli ainult "sa oled noob" vingujate vastu.. http://bfbcs.com/stats_pc/Shaqan valmis saades oli täielik motipuudus, tükk aega ei osanud millegi nimel enam vaeva nähe, lõpuks võtsin teise konto ja alustasin otsast, mängisin nii nagu tahtsin http://bfbcs.com/stats_pc/Unit_rx400, oli kuidagi hulga lõbusam - kui läks igavaks, siis vajas ainult suvaka relva nullist üles töötamist, sai valmis - läksin vana geari peale tagasi.

Esimesed tuhat killi tegin BF4's CZ805'ga, mõtlesin et suht mõttetu relv ace23 ja aek kõrval - järelikult hea treeningvahend. Nüüd peamiselt summuti ja ilma laseriteta A-91. Kärab kõigis klassides ja piisavalt universaalne. Statsid mul nüüd muidugi imevad ace23 hooradega võrreldes.

Kui DLC'sid või Premmi ei muretse siis bulldoge jms ei saa.. laipadelt on vahel korjatud, isegi laibalt röövitud Phantom vibuga mõne killi saanud aga puudust ei tunne. Baasmängu relvad ajavad ka asja ära.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2015 14:18:40 vasta tsitaadiga

Võtsin ka väikse väljakutse vastu - kõik relvad assault klassis viie tärni peale teha (kõik battlepack'id lahti)

Mõni relv on lahjem kui teised, aga otseselt ei häiri. Kõige suurem mure saab olema M16A4, kus pole automaatrežiimi (normal mõudis annab tunda), samas olen kuulnud ja näinud kuidas M16A4 saab hiire skriptidega burst mõudist auto peale tuunida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.01.2015 14:29:59 vasta tsitaadiga

Mul 27 relvaga (25 primary + SRAW&RGO Impact) 500+ killi senise 590h-ga. Mängin ainult conquesti mis ilmselt pole kiireim viis kille saada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 28.01.2015 14:39:28 vasta tsitaadiga

Logisin uuesti Battlelogi sisse peale 9 kuud pausi ning sain üllatuse osaliseks, kui tuli vastu kiri et ma olen globaalselt bannitud. Ma ei ole kunagi kasutanud häkke...
Kui ma uurisin PBBans.com kodulehel enda GUID kohta oli minu asukohaks pandud Venemaa, kuigi ma pole seal kunagi käinudki. icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2015 15:14:09 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Logisin uuesti Battlelogi sisse peale 9 kuud pausi ning sain üllatuse osaliseks, kui tuli vastu kiri et ma olen globaalselt bannitud. Ma ei ole kunagi kasutanud häkke...
Kui ma uurisin PBBans.com kodulehel enda GUID kohta oli minu asukohaks pandud Venemaa, kuigi ma pole seal kunagi käinudki. icon_lol.gif


Kust mängu ostsid? Originist või mõnest hämarast kohast, kes potentsiaalselt varastatud keysid müüs??

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 28.01.2015 15:57:15 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Aavo kirjutas:
Logisin uuesti Battlelogi sisse peale 9 kuud pausi ning sain üllatuse osaliseks, kui tuli vastu kiri et ma olen globaalselt bannitud. Ma ei ole kunagi kasutanud häkke...
Kui ma uurisin PBBans.com kodulehel enda GUID kohta oli minu asukohaks pandud Venemaa, kuigi ma pole seal kunagi käinudki. icon_lol.gif


Kust mängu ostsid? Originist või mõnest hämarast kohast, kes potentsiaalselt varastatud keysid müüs??

Originist. Kontakteerusin Evenbalanciga, et see ban ära võetaks kuid hetkel lootust selleks küll pole.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 28.01.2015 16:34:26 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
MaitK kirjutas:
Aavo kirjutas:
Logisin uuesti Battlelogi sisse peale 9 kuud pausi ning sain üllatuse osaliseks, kui tuli vastu kiri et ma olen globaalselt bannitud. Ma ei ole kunagi kasutanud häkke...
Kui ma uurisin PBBans.com kodulehel enda GUID kohta oli minu asukohaks pandud Venemaa, kuigi ma pole seal kunagi käinudki. icon_lol.gif


Kust mängu ostsid? Originist või mõnest hämarast kohast, kes potentsiaalselt varastatud keysid müüs??

Originist. Kontakteerusin Evenbalanciga, et see ban ära võetaks kuid hetkel lootust selleks küll pole.


paljude jaoks mujalt maailmast me olemegi "Venemaa". Mitte üksikisiku tasandil vaid lausa firma/korporatsiooni. Külasta näiteks Sisoftware (Sandra) kodulehte, vaata mis keeles sind lehel tervitatakse. a la "mingi Eesti nimeline Vene oblast". Peaks olema pikaajaline ja mitte kõige nurgatagusem kompanii.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 28.01.2015 16:34:59 vasta tsitaadiga

ot:
aht0 kirjutas:

paljude jaoks mujalt maailmast me olemegi "Venemaa". Mitte üksikisiku tasandil vaid lausa firma/korporatsiooni. Külasta näiteks Sisoftware (Sandra) kodulehte, vaata mis keeles sind lehel tervitatakse. a la "mingi Eesti nimeline Vene oblast". Peaks olema pikaajaline ja mitte kõige nurgatagusem kompanii.

inglise keeles...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 28.01.2015 16:51:07 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
ot:
aht0 kirjutas:

paljude jaoks mujalt maailmast me olemegi "Venemaa". Mitte üksikisiku tasandil vaid lausa firma/korporatsiooni. Külasta näiteks Sisoftware (Sandra) kodulehte, vaata mis keeles sind lehel tervitatakse. a la "mingi Eesti nimeline Vene oblast". Peaks olema pikaajaline ja mitte kõige nurgatagusem kompanii.

inglise keeles...


indeed? icon_rolleyes.gif Ma ei ole hetkel isegi mitte Narvas, vaid Tartus ja arvuti lokaat on EN-US/ET. Ei oska seda muud moodi võtta kui IP järgi geolokatsioon ja skript lehel määrab näidatava keele.





Teemast :
Aavo konto võis olla lihtsalt vahepeal "laenus". Neid Origin'i kontosid/paroole on lekkinud ikka mitmeid ja mitmeid kordi. Tüüp logis Venemaalt mehe kontole, pelas oma häkiga ja lõpuks sai konto bänni.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2015 17:58:03 vasta tsitaadiga

Battlelogis on HV platoon täis saanud. Uute huviliste liitumisavaldused võetakse vastu siis, kui keegi omavoliliselt platoonist lahkub ja ruumi juurde tekib.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.01.2015 03:23:42 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Battlelogis on HV platoon täis saanud. Uute huviliste liitumisavaldused võetakse vastu siis, kui keegi omavoliliselt platoonist lahkub ja ruumi juurde tekib.


Ma arvan, et mitte platooni maht pole täis saanud vaid DICE'l õnnestus peale viimast Battlelogi update jälle midagi katki teha. Platoonide max liikmete arv peaks olema 200. Ja ka näiteks meie platooni ei saa enam keegi juurde tulla, kuigi 200 veel
täis pole. Vahepeal puhastasime platooni mitteaktiivsetest liikmetest ja ikkagi ei saanud uued soovijad platooniga liituda. Seega pigem tuleb oodata milllal DICE asja jälle korda teeb.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 09:40:15 vasta tsitaadiga

Mis see platooni kuulumine üldse annab?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.01.2015 09:41:22 vasta tsitaadiga

Sõidukile platooni logo icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 12:54:08 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Sõidukile platooni logo icon_lol.gif

Ma küll sellist asja märganud ei ole.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 13:35:51 vasta tsitaadiga

Platooni teel näeb ära kus teised Hinnavaatlejad mängivad ning saab nendega liituda, see on nagu peamine eesmärk. HV tag ja logo on teisejärgulised.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 13:47:53 vasta tsitaadiga

IFV puhul olen viimasel ajal hakanud hoorama flechette moonaga ja zuni rockets comboga. Infantryt tõmbab ikka rämedalt maha, ka kauge distantsiga. Keegi ikka kuhugi peitu üritab pugeda siis zuni rocketite splash damage notib infantry ikka maha. Ainuke probleem ongi enemy armor, active protectioniga tuleb üritada minema joosta ja zunisid distractimiseks kaela saata. Kui pikemat aega vastastele närvidele käia, siis ikka mitu mängijat korraga üritavad sind maha tõmmata icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 01.02.2015 16:43:39 vasta tsitaadiga

Ma tegin HV platooniga liitumise taotluse mõnda aega tagasi ära, praegu poleks nagu näha, et oleks tahtnud liituda.

Seda ka, et sain uue hiire omale, Roccat Tyoni, krt nüüd ei oska nagu üldse sihtida ega mängida, kellelegi nagu eriti pihta ei saa... A4techi bw-26'ga oli kuidagi hoopis teistmoodi mängida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.02.2015 17:01:23 vasta tsitaadiga

jess sain Gol Magnumi lahti lõpuks banana_dance.gif icon_lol.gif oli ikka jube tegemine,kõige raskem ütleks... sniperitest on vaja üks relv veel saada,mingi CS5 vist oli ,aga seal on vaja mingi 20 spot assisti vaja ,ma ei tea mis ma tegema pean või kuidas neid spot assiste saada ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 01.02.2015 17:08:10 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
jess sain Gol Magnumi lahti lõpuks banana_dance.gif icon_lol.gif oli ikka jube tegemine,kõige raskem ütleks... sniperitest on vaja üks relv veel saada,mingi CS5 vist oli ,aga seal on vaja mingi 20 spot assisti vaja ,ma ei tea mis ma tegema pean või kuidas neid spot assiste saada ? icon_confused.gif

Link


viimati muutis P1nts3L 01.02.2015 17:08:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 01.02.2015 17:08:22 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
jess sain Gol Magnumi lahti lõpuks banana_dance.gif icon_lol.gif oli ikka jube tegemine,kõige raskem ütleks... sniperitest on vaja üks relv veel saada,mingi CS5 vist oli ,aga seal on vaja mingi 20 spot assisti vaja ,ma ei tea mis ma tegema pean või kuidas neid spot assiste saada ? icon_confused.gif


Spot on see, kui sa vajutad Q, et vastane ära märkida. Ehk paned talle oranži kolmnurga peakohale ja minimapile. Soovitav on Q-d spammida üsna tihti, mitte ainult CS5 pärast, vaid üldse, et tiimi aidata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2015 17:12:25 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
jess sain Gol Magnumi lahti lõpuks banana_dance.gif icon_lol.gif oli ikka jube tegemine,kõige raskem ütleks... sniperitest on vaja üks relv veel saada,mingi CS5 vist oli ,aga seal on vaja mingi 20 spot assisti vaja ,ma ei tea mis ma tegema pean või kuidas neid spot assiste saada ? icon_confused.gif


Hakka vastaseid märkima hulgim ehk Q tähte pressima.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 01.02.2015 17:28:47 vasta tsitaadiga

Ah et mõne jaoks on spottimine üldse võõras teema icon_neutral.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 01.02.2015 17:55:52 vasta tsitaadiga

BF seeriale kuluks ära üks korralik tutorial, et uued mängijad saaks muud asjad ka selgeks peale ''tulista pahasid'' . Kohtasin näiteks rank 140 squad leaderit, kes ei teadnud, et SL saab objetive märkida icon_lol.gif .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 01.02.2015 18:37:19 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Logisin uuesti Battlelogi sisse peale 9 kuud pausi ning sain üllatuse osaliseks, kui tuli vastu kiri et ma olen globaalselt bannitud. Ma ei ole kunagi kasutanud häkke...
Kui ma uurisin PBBans.com kodulehel enda GUID kohta oli minu asukohaks pandud Venemaa, kuigi ma pole seal kunagi käinudki. icon_lol.gif


Suht õhkõrn variant, et bänn maha võetakse. Ise sain ka alusetu bänni eelmisel kevadel vist. Pole elu sees ühtki häkki kasutanud ka üksikmängus, mitmikmängust rääkimata. Ilmselt tapsin mingi nõrga närvikavaga adminni. Mingite kolmanda osapoolte bännlistides, mida paljud serverid kasutavad, olen ma nüüd mustas nimekirjas. Proovisin protestida, aga mitte mingit tolku – keegi midagi ei põhjenda ega tõesta. Öeldakse, et kõik on reeglitepärane ja asi vask. 70% serveritest on nüüd minu jaoks ligipääsmatud.

battlear kirjutas:
BF seeriale kuluks ära üks korralik tutorial, et uued mängijad saaks muud asjad ka selgeks peale ''tulista pahasid'' . Kohtasin näiteks rank 140 squad leaderit, kes ei teadnud, et SL saab objetive märkida icon_lol.gif .


Ega auaste mängus ei näita ilmtingimata, et tegu oleks intelligentse mängijaga.

_________________
i like my sugar with coffe and cream


viimati muutis Helbeke 02.02.2015 00:58:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 441, 442, 443 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.