|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
15.01.2015 11:37:07
|
|
|
| Thetommi kirjutas: |
Kuna 32'' enam ei meelita vaatama ja tundub et hinnad soodsad siis oleks vaja uut pildikasti.
Kuna valik suur ja lai vajan abi.
Soovitage head telekat kuni 700.- Vähemalt 50''
võiks olla/ei pea olema wifi suutlik. Kindlasti full hd usb-lt lugemine jne.
mingeid lisatulukesi jne ei pea olema.Ei pea toetama igast elioni jne asju.
Ja teine variant kuni 500.- vähemalt 46''
ei pea olema nutikas.
Peab olema full hd ja usb-lt lugemine.
Ei pea toetama igast elioni jne asju. |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452072/
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
16.01.2015 18:06:04
|
|
|
Tere,
sõbral hakkab vana CRT telekas ära kärvama ning otsib uut.
Võiks olla ~42". Hakkab kasutama Starmani ajamasinat selle taga, seega näeb ka HD kanaleid.
Smart TV ja muu jura ei ole oluline.
Ise hetkel olen kahe vahel, kas vaadata mingi odavam 42" full HD või siis midagi tulevikukindlamat 4k resoga (millel on enamasti ka 3d ja smart tv olemas, mis tõenäoliselt esialgu väga kasutust ei leia). Seega siin oleks küsimus pigem selles, et kui hea hetkel see upscaling on neil (hd->4k)?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
17.01.2015 23:14:48
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Teoorias kõlab ilusti. Kommentaarid koledasti. Eks praktika näitab tegelikkust, kui teleka taha satun. Tänud. |
Algus oli paljulubav. Sai juhtida teleka volüümi, kanaleid. Siis läksin teleka menüüsse. Kõik ok. Liigun seal ringi. Olen ilgelt sillas. Ja nii kui lähen signaali tugevust vaatama, jääb äpp korraks laadima ja siis kiri, et ühendus katkenud ja rakendus paneb ennast kinni. Demet . Proovitud sai siis v1 äppi, kuna telekaks oli 2013 aasta teler.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
18.01.2015 13:00:59
|
|
|
| 50" teler elutuppa vähenõudlikele vanematele 500 euri kandis (kasutab Starmani zuumi)?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.01.2015 13:05:47
|
|
|
immot, seal klikis olid mingid grundingid reas.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
18.01.2015 23:09:50
|
|
|
Tekkis küsimus et kudas saan salvestada välisele kettale seriaale ja asju telekast, teleriks iseeenesest on Panasonic Viera AS500 42'', ja pilti pakub Elioni nutitv.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.01.2015 23:11:41
|
|
|
| Ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
18.01.2015 23:15:37
|
|
|
Miks see siis võimalik pole?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.01.2015 23:17:12
|
|
|
| Ne palozena.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.01.2015 23:25:55
|
|
|
üks põhjus on autoriõigused. kui su telekas midagi salvestada oskab siis dvb-t/c otsast, salvestis on konkreetses teleka vaatamiseks krüptitud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
19.01.2015 00:09:48
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
| Miks see siis võimalik pole? |
Kuidas sellest nii raske aru saada on? Elion tahab Su käest iga kuu 5 € (iga aasta 60 €) saada, et Sulle rämedalt nuditud salvestusteenust pakkuda.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
19.01.2015 00:18:45
|
|
|
| On üks karp, mis võtab HDMI signaalilt HDCP krüpteeringu ära ja annab välja signaali, mida saab salvestada. Seda oskavad ka mõned HDMI splitterid. Siis on juba teleka teha, kas ta lubab krüpteerimata HDMI sisendit salvestada või on salvestus ainult DVB otsa jaoks. Kui viimane, siis pead välise HDMI sisendiga salvestusseadme hankima.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
19.01.2015 11:22:10
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
| Tekkis küsimus et kudas saan salvestada välisele kettale seriaale ja asju telekast, teleriks iseeenesest on Panasonic Viera AS500 42'', ja pilti pakub Elioni nutitv. |
tundub ,et antud AS500 mudel ei ole USB PVR võimeline.
mudelid alates AS650-st on PVR USB= salvestada saab ainult teleri oma tuunerist (DVB-/T/T2/C/S/S2).
edit!
Saksas on müügil selline odava otsa Pana mudel nagu 50ASW504 , sellel on juba USB PVR ja ka täislaks tüünereid (DVB-T+T2 ja DVB-S2) , hind alates 480€ (50") on ok.. lisaks on tal SAT>IP Client funktsioon ( http://www.satip.info/ )
edit!
kuidas Sinu AS500 pilt muidu on??
tänud!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
19.01.2015 13:57:06
|
|
|
Alati võiks parem olla, aga mul vahet pole ma rohkem kasutan seda mängimiseks.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
19.01.2015 17:27:34
|
|
|
| Selline küsimus, et tahtsin eile UE48H6650 weebibrowserist kanal2 lehelt mis?kus?millal? järele vaadata, mängis reklaamini, käis valimis ja mingi muu reklaam ära ja enam edasi ei mängi. Mis sellise anomaalia põhjustab? TV3 lehel on reklaam vist saate alguses ja ka sama jama, et reklaami mängib ära ja edasi ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
19.01.2015 17:44:58
|
|
|
Flashi tahab arvatavasti.
Praegu saad otse telekas TV3 ja K2 kodulehel flashi nõudvaid saateid vaadata Digilevi HbbTV kaudu, kui su telekas seda toetab ja sul on DVB-T antenn. Seal pole striimi kättesaamiseks flashi tarvis.
Teine võimalus on neid vaadata arvutis, telekasse võib pildi saata HDMI kaudu. Arvutiks võib olla ka näiteks Raspberry Pi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
20.01.2015 00:53:27
|
|
|
| Njah, aga ta mängib saadet, lihtsalt kui on see kohustuslik reklaam, siis pärast seda enam edasi ei mängi. Sinnamaani on kõik ok.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.01.2015 10:40:09
|
|
|
No siis on mingi brauseri viga. Lahendust ju ikka muud ei ole, kui teleka tarkvarale just uuendust saada pole, mis selle vea parandaks.
Ah soo, jumjungi mingitel telekatel on HbbTV-ga ka mingi ikaldus, kuigi nagu peaks tugi olema. Täpsemalt ei tea kahjuks, kas ka see mudel sinna hulka kuulub.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.01.2015 11:30:16
|
|
|
Aga kui reklaami mängimise ajal seda nooleklahvidega edasi kerida? Või teha lihtsalt hiireklõps (seda ikka tead, et telerile võib hiire külge ühendada?) kusagil kaugema koha peal, kus reklaami enam olla ei tohiks? Ma mõtlen Kanal2 saadete vaatamisel, TV3 korral pole mingit lootust, peale HbbTV.
Või sellist kerimise või reklaamist ülehüppamise võimalust pole?
Või kui vaadata otse, ilma hüppavate reklaamideta: http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/12/100/01015/0028.mp4? Või sellise nalja peale näitab teler lihtsalt näppu?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
20.01.2015 11:36:45
|
|
|
Samsungil on isegi sama aasta eri seeriatel erinevad firmwared, endal on 2013a 6-s seeria. Kunagi ammustel aegadel töötas kanal2 normaalselt, siis mingil hetkel ei läinud peale reklaamipausi edasi nagu eespool kirjeldati. Ei aidanud ka reklaamipausist edasi kerimine. Pikka aega enam ei katsetanudki. Mingi nädal tagasi ei suutnud Elioni äpp enam normaalselt käivitada. Vaatasin et Samsung on uue tarkvara välja lasknud ja peale uuendamist Elion käivitab normaalselt. Katsetasin nüüd kanal2 lehel suvalise saatega ja läks normaalselt edasi peale kõiki reklaame.
TV3play on endiselt must.
HbbTV töötab hetkel ainult 2015a Samsungitel, mida veel paraku olemas ei ole. Vanemate telekate osas pidid läbirääkimised käima, elame-näeme...
| tsitaat: |
| Eesti regioonitähisega Samsungid HbbTV ei toeta. Hetkel käivad läbirääkimised ning loodetavasti järgmise tarkvarauuendusega saavad alates 2013 smartTV mudelid HbbTV standardi toe ka Eesti seadistuses. Alates 2015 mudelid toetavad HbbTV standardit vaikeväärtusena. |
A.S., seda mp4-ja näitab vabalt kui enne alla tõmmata
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.01.2015 12:05:00
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| TV3play on endiselt must. |
Mina olen nii aru saanud, et uuema flashi eest tahetaks teleritootja käest litsentsitasu saada, mida aga keegi maksta ei soovi.
| hobihall kirjutas: |
| A.S., seda mp4-ja näitab vabalt kui enne alla tõmmata |
Teoreetiliselt võiks ka otse näha, olenevalt sellest kui suurt puhvrit teler kasutab. Liiga väikese puhvri korral jääb pilt millegipärast kohati seisma, arvutis VLC võimaldab aga näiteks puhvrit kiirelt ja lihtsalt suurendada.
E:
Panin LG peal prooviks otse mängima, justkui tuleks probleemideta. Aadressi sissetoksimiseks tuli küll ka klaviatuur külge ühendada, hiirega virtuaalset toksida on ikka üsna nõme.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
20.01.2015 12:09:12
|
|
|
| A.S., kui juba katsetamiseks läks, siis läksin teleka veebibrauseriga touch remote abil käesolevale HV lehele ja klikkisin lingil. Avas uue akna ja ütles et ei saa alla laadida
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.01.2015 12:13:47
|
|
|
| LG igatahes hakkas lingile klõpsates ilusasti mängima.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
20.01.2015 12:14:04
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
Samsungil on isegi sama aasta eri seeriatel erinevad firmwared, endal on 2013a 6-s seeria. Kunagi ammustel aegadel töötas kanal2 normaalselt, siis mingil hetkel ei läinud peale reklaamipausi edasi nagu eespool kirjeldati. Ei aidanud ka reklaamipausist edasi kerimine. Pikka aega enam ei katsetanudki. Mingi nädal tagasi ei suutnud Elioni äpp enam normaalselt käivitada. Vaatasin et Samsung on uue tarkvara välja lasknud ja peale uuendamist Elion käivitab normaalselt. Katsetasin nüüd kanal2 lehel suvalise saatega ja läks normaalselt edasi peale kõiki reklaame.
TV3play on endiselt must.
HbbTV töötab hetkel ainult 2015a Samsungitel, mida veel paraku olemas ei ole. Vanemate telekate osas pidid läbirääkimised käima, elame-näeme...
| tsitaat: |
| Eesti regioonitähisega Samsungid HbbTV ei toeta. Hetkel käivad läbirääkimised ning loodetavasti järgmise tarkvarauuendusega saavad alates 2013 smartTV mudelid HbbTV standardi toe ka Eesti seadistuses. Alates 2015 mudelid toetavad HbbTV standardit vaikeväärtusena. |
A.S., seda mp4-ja näitab vabalt kui enne alla tõmmata |
Mis telekaga siis edasi mängib peale reklaami?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.01.2015 12:27:45
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Mis telekaga siis edasi mängib peale reklaami? |
Kavatsed siis selle teadmisega uut telerit ostma minna? Miks on üldse vaja reklaamidega versiooni vaadata? Mugavusest?
Mis aga sellesse konkreetsesse saatesse puutub, siis see tundub esimese reklaamikoha pealt jah veidikene vigane olevat, äkki seiskumine sellest tingitud? Ilma reklaamita versiooni vaadates probleemi pole, reklaamiga versiooni korral seiskub ka minu LG. Proovi mõnda muud saadet, mina küll ei viitsi katsetada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
20.01.2015 12:46:12
|
|
|
ahto42, 2013 F6500 näitab, proovisin just viimast keskus vms saadet, kerisin esimese reklaami ette ja lasi peale reklaami edasi
Ega muud teha pole kui vaata teleka uuendamise menüüst kas automaatset uuendust leiab. Kui ei, siis vaata mis versioon peal on. 14 jaanuar on uus firmware välja lastud. Kui on vanem kui siin:
http://www.samsung.com/ee/support/model/UE48H6650SLXXH
siis tõmbad uuenduse pulgale, juhendi järgi uuendad ära ja katseta edasi
A.S., samsa andis kohe teada et ei tõmba midagi alla. Ma anyway ei kasuta teleka lehitsejat selliste asjade jaoks. Võimalik et kusagilt storest leiaks mingi proge, kuhu aadress sisse trükkides näitama hakkaks aga pole mõtet sellise asjaga jamada. Ma ei viitsi enam dlna-dki välja jagada. Vahel harva kui vaja midagi vaadata, siis on palju mugavam arvutist mõne hetkega usb3-ga kiirele mälupulgale lasta, telekale järgi ja pole siiani supakate ja edasikerimistega probleeme olnud
viimati muutis hobihall 20.01.2015 12:55:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.01.2015 12:55:47
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| ahto42, 2013 F6500 näitab, proovisin just viimast keskus vms saadet, kerisin esimese reklaami ette ja lasi peale reklaami edasi |
Ja kuidas selle kõnealuse saatega on? Mis? Kus? Millal? http://kanal2.ee/pluss/video/?id=24257
| hobihall kirjutas: |
| Ma anyway ei kasuta teleka lehitsejat selliste asjade jaoks. |
Ega mina ka ei kasuta, see oleks piisavalt ebamugav, USB pulk on jah palju mõnusam.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
20.01.2015 12:57:17
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| hobihall kirjutas: |
| ahto42, 2013 F6500 näitab, proovisin just viimast keskus vms saadet, kerisin esimese reklaami ette ja lasi peale reklaami edasi |
Ja kuidas selle kõnealuse saatega on? Mis? Kus? Millal? http://kanal2.ee/pluss/video/?id=24257
|
Mängis ka seda probleemideta, vähemalt peale esimest reklaami, rohkem ei proovinud. Eile katsetasin mingi kahe kange reisisaatega ja mängis lõpuni välja. Tõenäoliselt viimaste uuendustega on midagi siiski tehtud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
20.01.2015 12:59:21
|
|
|
| Siis peaks ahto42 esimese asjana üritama tarkvara uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
20.01.2015 15:21:34
|
|
|
| Proovin õhtul.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
21.01.2015 00:44:02
|
|
|
Vähe kalliks jääb see algselt oli plaanis osta 600 euriga teler, kuid kui ikka väga hea teler siis 700 pole hullu.
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
21.01.2015 00:51:55
|
|
|
| goclever kirjutas: |
Vähe kalliks jääb see algselt oli plaanis osta 600 euriga teler, kuid kui ikka väga hea teler siis 700 pole hullu. |
Väiksema ekraaniga jääb hinna sisse. Pakun, et nendel telekatel pole isegi hdmi 2.0, panasonicul olemas.
Enda silmaga pole veel telekat näinud aga plaanis enne ostu ära kontrollida.
Näide ekraai häälestusest:
Viewing mode True Cinema
Backlight 75
Contrast 50
Brightness 0
Colour 50
Tint 0
Sharpness 35
color temprature warm2
Vivid color off
Adaptive backlight control off
Ambient sensor off
noise reduction off
Mpeg remaster off
Resolution remaster Off
Intelligent frame creation minimum
White balance
R-Gain +5
G-Gain 0
B-Gain -12
R-Cutoff +16
G-Cutoff 0
B-Cutoff -5
More detailed adjustment
Input signal level R-Gain G-Gain B-Gain
10 IRE 0 -5 0
20 IRE 0 0 0
30 IRE 0 0 0
40 IRE -2 0 -4
50 IRE -5 0 0
60 IRE -5 0 0
70 IRE 0 0 0
80 IRE 0 0 0
90 IRE 0 0 -6
100 IRE -4 0 -4
Color management
R-Hue 0
R-Saturation 0
R-Luminance 0
G-Hue -6
G-Saturation -7
G-Luminance +2
B-Hue 0
B-Saturation 0
B-Luminance -2
C-Hue 0
C-Saturation 0
C-Luminance 0
M-Hue 0
M-Saturation 0
M-Luminance 0
Y-Hue 0
Y-Saturation 0
Y-Luminance 0
Contrast controll off
Gamma 2.4
More detailed adjustments
Input signal level
10 IRE -16
20 IRE -9
30 IRE -6
40 IRE 0
50 IRE 0
60 IRE 0
70 IRE +6
80 IRE +4
90 IRE +6
100 IRE 0
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thetommi
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008
|
21.01.2015 01:28:54
|
|
|
Oskab veel keegi soovitada. Kas peaks mõnda marki millegipärast teisele ka eelistama. Ise kaldun millegipärast lg või samsungi poole
_________________ Enne mõtle, siis ütle. |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
21.01.2015 01:59:13
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| goclever kirjutas: |
Vähe kalliks jääb see algselt oli plaanis osta 600 euriga teler, kuid kui ikka väga hea teler siis 700 pole hullu. |
Väiksema ekraaniga jääb hinna sisse. Pakun, et nendel telekatel pole isegi hdmi 2.0, panasonicul olemas.
Enda silmaga pole veel telekat näinud aga plaanis enne ostu ära kontrollida.
Näide ekraai häälestusest:
Viewing mode True Cinema
Backlight 75
Contrast 50
Brightness 0
Colour 50
Tint 0
Sharpness 35
color temprature warm2
Vivid color off
Adaptive backlight control off
Ambient sensor off
noise reduction off
Mpeg remaster off
Resolution remaster Off
Intelligent frame creation minimum
White balance
R-Gain +5
G-Gain 0
B-Gain -12
R-Cutoff +16
G-Cutoff 0
B-Cutoff -5
More detailed adjustment
Input signal level R-Gain G-Gain B-Gain
10 IRE 0 -5 0
20 IRE 0 0 0
30 IRE 0 0 0
40 IRE -2 0 -4
50 IRE -5 0 0
60 IRE -5 0 0
70 IRE 0 0 0
80 IRE 0 0 0
90 IRE 0 0 -6
100 IRE -4 0 -4
Color management
R-Hue 0
R-Saturation 0
R-Luminance 0
G-Hue -6
G-Saturation -7
G-Luminance +2
B-Hue 0
B-Saturation 0
B-Luminance -2
C-Hue 0
C-Saturation 0
C-Luminance 0
M-Hue 0
M-Saturation 0
M-Luminance 0
Y-Hue 0
Y-Saturation 0
Y-Luminance 0
Contrast controll off
Gamma 2.4
More detailed adjustments
Input signal level
10 IRE -16
20 IRE -9
30 IRE -6
40 IRE 0
50 IRE 0
60 IRE 0
70 IRE +6
80 IRE +4
90 IRE +6
100 IRE 0 |
40 või 42 tolli jääb siiski veitsa väheks
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
21.01.2015 08:26:27
|
|
|
UE48h6650 viimane FW on 2130, seda näitas google otsing viitega pranstuse samsungi supporti leht. Telekas ise pakkus ja uuendasin sellele 14 jaanuar. Nii, et viimane FW olemas.
A.S : kuidas sa Kanal2 lehelt saateid ilma reklaamideta vaatad?
Mäletamistmööda klõpsasin hiirega pärast reklaami, aga reklaam ikka tuli ja mängimine lõppes.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.01.2015 09:39:00
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| A.S : kuidas sa Kanal2 lehelt saateid ilma reklaamideta vaatad? |
Kanal2 lehelt niimoodi hiirega klõpsutades ei saagi, tahad niiviisi mugavalt, et aju puhkaks, peadki reklaame vaatama. Võimalus on aga käepäraste vahenditega striimi/faili asukoht välja uurida ja siis seda vaadata. Mõni aeg tagasi pääses vaid RTMP kaudu striimile ligi, tänu HbbTV tulekule on ligipääs ka üle HTTP, paraku ise reaalselt teleris niiviisi otse vaadata ei viitsi.
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/12/100/01015/0028.mp4
See on nüüd suvaline näide/link, juba eespool nähtud, aga põhimõtteliselt niiviisi käibki. Kuigi siin väideti, et Samsungiga justkui ei saagi. Aga proovi ise selle konkreetse lingi peale klõpsata (teleris muidugi), saadki teada. Ja põhimõtteliselt samamoodi käiks vaatamine ka TV3 korral, paraku subtiitrid (veel?) niiviisi ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
21.01.2015 10:46:14
|
|
|
| Ma ei tea palju siin sellest räägitud on aga päris masendav, et LG WebOS 2.0-i ühelegi 2014a mudelile ei paku. Ise ostsin suve lõpus 47lb650 mudeli, pole küll mingi tipp mudel aga sellegi poolest selline käitumine, et osta uus telekas kui WebOS 2.0 tahad on natuke imelik. Lugesin välismaa foorumeid, inimesed ikka pühaviha täis selle pärast, kui see nüüd tõele vastab ikka.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.01.2015 11:06:09
|
|
|
| Nii see paraku käib, selle asja nimi on kapitalism, WebOS 3.0 jaoks pead jälle uue teleri ostma. Samamoodi hädaldavad NetCast opsüsteemiga telerite omanikud, et miks neile WebOS-i ei pakuta, peale tahtmise/tahtmatuse ju muid piiranguid pole.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
21.01.2015 12:36:38
|
|
|
| goclever kirjutas: |
40 või 42 tolli jääb siiski veitsa väheks  |
Loomulikult. Ma ei saa üldse aru, mis pointi on 40" 4K telekal. Selleks et FHD ja 4K vahet teha, pead nina vastu ekraani istuma. 4K vahe hakkab välja tulema alles 50+ ekraanidel
http://referencehometheater.com/2013/commentary/4k-calculator/
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
21.01.2015 12:42:39
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| goclever kirjutas: |
40 või 42 tolli jääb siiski veitsa väheks  |
Loomulikult. Ma ei saa üldse aru, mis pointi on 40" 4K telekal. Selleks et FHD ja 4K vahet teha, pead nina vastu ekraani istuma. 4K vahe hakkab välja tulema alles 50+ ekraanidel
http://referencehometheater.com/2013/commentary/4k-calculator/ |
Vahe on olemas aga väiksem kui suurema teleka puhul.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
21.01.2015 12:46:46
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
Pakun, et nendel telekatel pole isegi hdmi 2.0, panasonicul olemas.
|
on,
3x HDMI (millest 2 toetavad v2.0)
..AX630 mudel siis.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
21.01.2015 12:47:39
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
Pakun, et nendel telekatel pole isegi hdmi 2.0, panasonicul olemas.
|
on,
3x HDMI (millest 2 toetavad v2.0)
..AX630 mudel siis. |
Seda ma ju kirjutasingi.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
21.01.2015 12:48:07
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| Vahe on olemas aga väiksem kui suurema teleka puhul. |
Jahh, vahe on olemas siis kui vaatad kuni pooleteise meetri kauguselt või kaugemalt binokliga
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|