Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 295, 296, 297 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 11:37:07 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
Kuna 32'' enam ei meelita vaatama ja tundub et hinnad soodsad siis oleks vaja uut pildikasti.
Kuna valik suur ja lai vajan abi.

Soovitage head telekat kuni 700.- Vähemalt 50''
võiks olla/ei pea olema wifi suutlik. Kindlasti full hd usb-lt lugemine jne.
mingeid lisatulukesi jne ei pea olema.Ei pea toetama igast elioni jne asju.

Ja teine variant kuni 500.- vähemalt 46''
ei pea olema nutikas.
Peab olema full hd ja usb-lt lugemine.
Ei pea toetama igast elioni jne asju.


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452072/
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 18:06:04 vasta tsitaadiga

Tere,
sõbral hakkab vana CRT telekas ära kärvama ning otsib uut.
Võiks olla ~42". Hakkab kasutama Starmani ajamasinat selle taga, seega näeb ka HD kanaleid.

Smart TV ja muu jura ei ole oluline.

Ise hetkel olen kahe vahel, kas vaadata mingi odavam 42" full HD või siis midagi tulevikukindlamat 4k resoga (millel on enamasti ka 3d ja smart tv olemas, mis tõenäoliselt esialgu väga kasutust ei leia). Seega siin oleks küsimus pigem selles, et kui hea hetkel see upscaling on neil (hd->4k)?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 15:16:37 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=627906&highlight=
Oskab keegi aidata? Siis tean kas minema visata või mitte...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 15:39:17 vasta tsitaadiga

anna kuskile varuosadeks. vana telekas, mille remont on "kallis".
http://www.kodumasinad.ee/koduelektroonika/telerid/funai-32-fdb5514-10-led-lcd-teler.html
kui tartus kiirelt asendust vaja on. täitsa tarvitatav ekraan.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 23:14:48 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Six kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.companion

Dijital kirjutas:

Kas kuidagi on võimalik teha ka teistpidi, et teleri pilt manada telefoni ekraanile? Vaja antenni häälestamiseks signaali jälgida.

Teoorias kõlab ilusti. Kommentaarid koledasti. Eks praktika näitab tegelikkust, kui teleka taha satun. Tänud.

Algus oli paljulubav. Sai juhtida teleka volüümi, kanaleid. Siis läksin teleka menüüsse. Kõik ok. Liigun seal ringi. Olen ilgelt sillas. Ja nii kui lähen signaali tugevust vaatama, jääb äpp korraks laadima ja siis kiri, et ühendus katkenud ja rakendus paneb ennast kinni. Demet thumbs_down.gif. Proovitud sai siis v1 äppi, kuna telekaks oli 2013 aasta teler.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 01:58:57 vasta tsitaadiga

Kas selle Philipsi puhul Native 50Hz tähendab kui pildiparandus välja lülitada (100Hz), siis pärsib see kaadrisagedust näiteks PS4 puhul 60fps mängudes?
https://geizhals.at/eu/philips-47pfk5209-a1131021.html

Peaks vaatama seda mudelit? või suurem seeria ei mõjuta Native Res.? https://geizhals.at/eu/philips-47pfh5609-a1120391.html

Ise küsin, ise vastan: " Actually the 100Hz tech matters only if you were to watch a lot of sport action on the TV. Otherwise, it is absolutely fine to go with the usual 50Hz display."
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 18.01.2015 13:00:59 vasta tsitaadiga

50" teler elutuppa vähenõudlikele vanematele 500 euri kandis (kasutab Starmani zuumi)?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 13:05:47 vasta tsitaadiga

immot, seal klikis olid mingid grundingid reas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 13:16:54 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Thetommi kirjutas:
Kuna 32'' enam ei meelita vaatama ja tundub et hinnad soodsad siis oleks vaja uut pildikasti.
Kuna valik suur ja lai vajan abi.

Soovitage head telekat kuni 700.- Vähemalt 50''
võiks olla/ei pea olema wifi suutlik. Kindlasti full hd usb-lt lugemine jne.
mingeid lisatulukesi jne ei pea olema.Ei pea toetama igast elioni jne asju.

Ja teine variant kuni 500.- vähemalt 46''
ei pea olema nutikas.
Peab olema full hd ja usb-lt lugemine.
Ei pea toetama igast elioni jne asju.


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452072/


http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/TELERID-KODUKINOD-LED-LCD-telerid/Panasonic-Viera-AS640-55-3D-LED-SMART-televiisor-FullHD-135856
See tundub päris hea diil olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 23:09:50 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus et kudas saan salvestada välisele kettale seriaale ja asju telekast, teleriks iseeenesest on Panasonic Viera AS500 42'', ja pilti pakub Elioni nutitv.
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 23:11:41 vasta tsitaadiga

Ei saa.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 23:15:37 vasta tsitaadiga

Miks see siis võimalik pole?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 23:17:12 vasta tsitaadiga

Ne palozena.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 23:25:55 vasta tsitaadiga

üks põhjus on autoriõigused. kui su telekas midagi salvestada oskab siis dvb-t/c otsast, salvestis on konkreetses teleka vaatamiseks krüptitud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 00:09:48 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Miks see siis võimalik pole?


Kuidas sellest nii raske aru saada on? Elion tahab Su käest iga kuu 5 € (iga aasta 60 €) saada, et Sulle rämedalt nuditud salvestusteenust pakkuda.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 00:18:45 vasta tsitaadiga

On üks karp, mis võtab HDMI signaalilt HDCP krüpteeringu ära ja annab välja signaali, mida saab salvestada. Seda oskavad ka mõned HDMI splitterid. Siis on juba teleka teha, kas ta lubab krüpteerimata HDMI sisendit salvestada või on salvestus ainult DVB otsa jaoks. Kui viimane, siis pead välise HDMI sisendiga salvestusseadme hankima.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 11:22:10 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Tekkis küsimus et kudas saan salvestada välisele kettale seriaale ja asju telekast, teleriks iseeenesest on Panasonic Viera AS500 42'', ja pilti pakub Elioni nutitv.

tundub ,et antud AS500 mudel ei ole USB PVR võimeline.
mudelid alates AS650-st on PVR USB= salvestada saab ainult teleri oma tuunerist (DVB-/T/T2/C/S/S2).

edit!
Saksas on müügil selline odava otsa Pana mudel nagu 50ASW504 , sellel on juba USB PVR ja ka täislaks tüünereid (DVB-T+T2 ja DVB-S2) , hind alates 480€ (50") on ok.. lisaks on tal SAT>IP Client funktsioon ( http://www.satip.info/ )

edit!
kuidas Sinu AS500 pilt muidu on??
tänud!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 13:57:06 vasta tsitaadiga

Alati võiks parem olla, aga mul vahet pole ma rohkem kasutan seda mängimiseks.
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 17:27:34 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et tahtsin eile UE48H6650 weebibrowserist kanal2 lehelt mis?kus?millal? järele vaadata, mängis reklaamini, käis valimis ja mingi muu reklaam ära ja enam edasi ei mängi. Mis sellise anomaalia põhjustab? TV3 lehel on reklaam vist saate alguses ja ka sama jama, et reklaami mängib ära ja edasi ei lähe.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 17:44:58 vasta tsitaadiga

Flashi tahab arvatavasti.

Praegu saad otse telekas TV3 ja K2 kodulehel flashi nõudvaid saateid vaadata Digilevi HbbTV kaudu, kui su telekas seda toetab ja sul on DVB-T antenn. Seal pole striimi kättesaamiseks flashi tarvis.

Teine võimalus on neid vaadata arvutis, telekasse võib pildi saata HDMI kaudu. Arvutiks võib olla ka näiteks Raspberry Pi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 00:53:27 vasta tsitaadiga

Njah, aga ta mängib saadet, lihtsalt kui on see kohustuslik reklaam, siis pärast seda enam edasi ei mängi. Sinnamaani on kõik ok.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 10:40:09 vasta tsitaadiga

No siis on mingi brauseri viga. Lahendust ju ikka muud ei ole, kui teleka tarkvarale just uuendust saada pole, mis selle vea parandaks.
Ah soo, jumjungi mingitel telekatel on HbbTV-ga ka mingi ikaldus, kuigi nagu peaks tugi olema. Täpsemalt ei tea kahjuks, kas ka see mudel sinna hulka kuulub.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 11:30:16 vasta tsitaadiga

Aga kui reklaami mängimise ajal seda nooleklahvidega edasi kerida? Või teha lihtsalt hiireklõps (seda ikka tead, et telerile võib hiire külge ühendada?) kusagil kaugema koha peal, kus reklaami enam olla ei tohiks? Ma mõtlen Kanal2 saadete vaatamisel, TV3 korral pole mingit lootust, peale HbbTV.
Või sellist kerimise või reklaamist ülehüppamise võimalust pole?

Või kui vaadata otse, ilma hüppavate reklaamideta: http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/12/100/01015/0028.mp4? Või sellise nalja peale näitab teler lihtsalt näppu?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 20.01.2015 11:36:45 vasta tsitaadiga

Samsungil on isegi sama aasta eri seeriatel erinevad firmwared, endal on 2013a 6-s seeria. Kunagi ammustel aegadel töötas kanal2 normaalselt, siis mingil hetkel ei läinud peale reklaamipausi edasi nagu eespool kirjeldati. Ei aidanud ka reklaamipausist edasi kerimine. Pikka aega enam ei katsetanudki. Mingi nädal tagasi ei suutnud Elioni äpp enam normaalselt käivitada. Vaatasin et Samsung on uue tarkvara välja lasknud ja peale uuendamist Elion käivitab normaalselt. Katsetasin nüüd kanal2 lehel suvalise saatega ja läks normaalselt edasi peale kõiki reklaame.
TV3play on endiselt must.

HbbTV töötab hetkel ainult 2015a Samsungitel, mida veel paraku olemas ei ole. Vanemate telekate osas pidid läbirääkimised käima, elame-näeme...

tsitaat:
Eesti regioonitähisega Samsungid HbbTV ei toeta. Hetkel käivad läbirääkimised ning loodetavasti järgmise tarkvarauuendusega saavad alates 2013 smartTV mudelid HbbTV standardi toe ka Eesti seadistuses. Alates 2015 mudelid toetavad HbbTV standardit vaikeväärtusena.


A.S., seda mp4-ja näitab vabalt kui enne alla tõmmata
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 12:05:00 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
TV3play on endiselt must.

Mina olen nii aru saanud, et uuema flashi eest tahetaks teleritootja käest litsentsitasu saada, mida aga keegi maksta ei soovi.

hobihall kirjutas:
A.S., seda mp4-ja näitab vabalt kui enne alla tõmmata

Teoreetiliselt võiks ka otse näha, olenevalt sellest kui suurt puhvrit teler kasutab. Liiga väikese puhvri korral jääb pilt millegipärast kohati seisma, arvutis VLC võimaldab aga näiteks puhvrit kiirelt ja lihtsalt suurendada.

E:
Panin LG peal prooviks otse mängima, justkui tuleks probleemideta. Aadressi sissetoksimiseks tuli küll ka klaviatuur külge ühendada, hiirega virtuaalset toksida on ikka üsna nõme.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 20.01.2015 12:09:12 vasta tsitaadiga

A.S., kui juba katsetamiseks läks, siis läksin teleka veebibrauseriga touch remote abil käesolevale HV lehele ja klikkisin lingil. Avas uue akna ja ütles et ei saa alla laadida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 12:13:47 vasta tsitaadiga

LG igatahes hakkas lingile klõpsates ilusasti mängima.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 12:14:04 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Samsungil on isegi sama aasta eri seeriatel erinevad firmwared, endal on 2013a 6-s seeria. Kunagi ammustel aegadel töötas kanal2 normaalselt, siis mingil hetkel ei läinud peale reklaamipausi edasi nagu eespool kirjeldati. Ei aidanud ka reklaamipausist edasi kerimine. Pikka aega enam ei katsetanudki. Mingi nädal tagasi ei suutnud Elioni äpp enam normaalselt käivitada. Vaatasin et Samsung on uue tarkvara välja lasknud ja peale uuendamist Elion käivitab normaalselt. Katsetasin nüüd kanal2 lehel suvalise saatega ja läks normaalselt edasi peale kõiki reklaame.
TV3play on endiselt must.

HbbTV töötab hetkel ainult 2015a Samsungitel, mida veel paraku olemas ei ole. Vanemate telekate osas pidid läbirääkimised käima, elame-näeme...

tsitaat:
Eesti regioonitähisega Samsungid HbbTV ei toeta. Hetkel käivad läbirääkimised ning loodetavasti järgmise tarkvarauuendusega saavad alates 2013 smartTV mudelid HbbTV standardi toe ka Eesti seadistuses. Alates 2015 mudelid toetavad HbbTV standardit vaikeväärtusena.


A.S., seda mp4-ja näitab vabalt kui enne alla tõmmata


Mis telekaga siis edasi mängib peale reklaami?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 12:27:45 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Mis telekaga siis edasi mängib peale reklaami?

Kavatsed siis selle teadmisega uut telerit ostma minna? Miks on üldse vaja reklaamidega versiooni vaadata? Mugavusest?

Mis aga sellesse konkreetsesse saatesse puutub, siis see tundub esimese reklaamikoha pealt jah veidikene vigane olevat, äkki seiskumine sellest tingitud? Ilma reklaamita versiooni vaadates probleemi pole, reklaamiga versiooni korral seiskub ka minu LG. Proovi mõnda muud saadet, mina küll ei viitsi katsetada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 20.01.2015 12:46:12 vasta tsitaadiga

ahto42, 2013 F6500 näitab, proovisin just viimast keskus vms saadet, kerisin esimese reklaami ette ja lasi peale reklaami edasi

Ega muud teha pole kui vaata teleka uuendamise menüüst kas automaatset uuendust leiab. Kui ei, siis vaata mis versioon peal on. 14 jaanuar on uus firmware välja lastud. Kui on vanem kui siin:
http://www.samsung.com/ee/support/model/UE48H6650SLXXH

siis tõmbad uuenduse pulgale, juhendi järgi uuendad ära ja katseta edasi

A.S., samsa andis kohe teada et ei tõmba midagi alla. Ma anyway ei kasuta teleka lehitsejat selliste asjade jaoks. Võimalik et kusagilt storest leiaks mingi proge, kuhu aadress sisse trükkides näitama hakkaks aga pole mõtet sellise asjaga jamada. Ma ei viitsi enam dlna-dki välja jagada. Vahel harva kui vaja midagi vaadata, siis on palju mugavam arvutist mõne hetkega usb3-ga kiirele mälupulgale lasta, telekale järgi ja pole siiani supakate ja edasikerimistega probleeme olnud


viimati muutis hobihall 20.01.2015 12:55:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 12:55:47 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
ahto42, 2013 F6500 näitab, proovisin just viimast keskus vms saadet, kerisin esimese reklaami ette ja lasi peale reklaami edasi

Ja kuidas selle kõnealuse saatega on? Mis? Kus? Millal? http://kanal2.ee/pluss/video/?id=24257

hobihall kirjutas:
Ma anyway ei kasuta teleka lehitsejat selliste asjade jaoks.

Ega mina ka ei kasuta, see oleks piisavalt ebamugav, USB pulk on jah palju mõnusam.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 20.01.2015 12:57:17 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
hobihall kirjutas:
ahto42, 2013 F6500 näitab, proovisin just viimast keskus vms saadet, kerisin esimese reklaami ette ja lasi peale reklaami edasi

Ja kuidas selle kõnealuse saatega on? Mis? Kus? Millal? http://kanal2.ee/pluss/video/?id=24257
 


Mängis ka seda probleemideta, vähemalt peale esimest reklaami, rohkem ei proovinud. Eile katsetasin mingi kahe kange reisisaatega ja mängis lõpuni välja. Tõenäoliselt viimaste uuendustega on midagi siiski tehtud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 12:59:21 vasta tsitaadiga

Siis peaks ahto42 esimese asjana üritama tarkvara uuendada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 15:21:34 vasta tsitaadiga

Proovin õhtul.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 17:55:14 vasta tsitaadiga

Võiks enne vaadata ja kirja panna, mis FW hetkel telekal peal on.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 21.01.2015 00:20:32 4K telerid vasta tsitaadiga

Tere,
Mida arvate nendest odavatest 4K teleritest mis maksavad nii umbes 700 euri.
Plaan osta 50 tolline teler, 4K tundub suht ahvatlev valik icon_biggrin.gif
Valikus on siis Samsung, LG ja Philips.
Millisel on parim Smart TV kasutajaliides ?

http://www.euronics.ee/t/62862/televiisorid/3d-50-ultra-hd-4k-led-lcd-teler-philips/50puk6809-12
http://www.e-kauplus.ee/samsung-ue50hu6900txxh
http://www.viva.ee/est/49__Ultra_HD_LED-teler_LG_49UB820V

EDIT: vastavad viited ka HV toodetele:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/525288/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/450111/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/513145/

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif


viimati muutis goclever 21.01.2015 00:25:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 21.01.2015 00:41:39 vasta tsitaadiga

Ise plaanisin seda osta (aga 40 mõõdus) Nii või naa teleka ost käsil (hetkel veel 720p@ledlcd.32)
https://www.avforums.com/review/panasonic-ax630-4k-ultra-hd-tx-48ax630-tv-review.10810
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 21.01.2015 00:44:02 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Ise plaanisin seda osta (aga 40 mõõdus) Nii või naa teleka ost käsil (hetkel veel 720p@ledlcd.32)
https://www.avforums.com/review/panasonic-ax630-4k-ultra-hd-tx-48ax630-tv-review.10810

Vähe kalliks jääb see icon_sad.gif algselt oli plaanis osta 600 euriga teler, kuid kui ikka väga hea teler siis 700 pole hullu.

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 21.01.2015 00:51:55 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
marxveix kirjutas:
Ise plaanisin seda osta (aga 40 mõõdus) Nii või naa teleka ost käsil (hetkel veel 720p@ledlcd.32)
https://www.avforums.com/review/panasonic-ax630-4k-ultra-hd-tx-48ax630-tv-review.10810

Vähe kalliks jääb see icon_sad.gif algselt oli plaanis osta 600 euriga teler, kuid kui ikka väga hea teler siis 700 pole hullu.

Väiksema ekraaniga jääb hinna sisse. Pakun, et nendel telekatel pole isegi hdmi 2.0, panasonicul olemas.
Enda silmaga pole veel telekat näinud aga plaanis enne ostu ära kontrollida.

Näide ekraai häälestusest:
Viewing mode True Cinema
Backlight 75
Contrast 50
Brightness 0
Colour 50
Tint 0
Sharpness 35
color temprature warm2
Vivid color off
Adaptive backlight control off
Ambient sensor off
noise reduction off
Mpeg remaster off
Resolution remaster Off
Intelligent frame creation minimum

White balance
R-Gain +5
G-Gain 0
B-Gain -12
R-Cutoff +16
G-Cutoff 0
B-Cutoff -5

More detailed adjustment
Input signal level R-Gain G-Gain B-Gain

10 IRE 0 -5 0
20 IRE 0 0 0
30 IRE 0 0 0
40 IRE -2 0 -4
50 IRE -5 0 0
60 IRE -5 0 0
70 IRE 0 0 0
80 IRE 0 0 0
90 IRE 0 0 -6
100 IRE -4 0 -4

Color management

R-Hue 0
R-Saturation 0
R-Luminance 0
G-Hue -6
G-Saturation -7
G-Luminance +2
B-Hue 0
B-Saturation 0
B-Luminance -2

C-Hue 0
C-Saturation 0
C-Luminance 0
M-Hue 0
M-Saturation 0
M-Luminance 0
Y-Hue 0
Y-Saturation 0
Y-Luminance 0

Contrast controll off

Gamma 2.4

More detailed adjustments

Input signal level

10 IRE -16
20 IRE -9
30 IRE -6
40 IRE 0
50 IRE 0
60 IRE 0
70 IRE +6
80 IRE +4
90 IRE +6
100 IRE 0
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 01:28:54 vasta tsitaadiga

OskarR89 kirjutas:
anubis kirjutas:
Thetommi kirjutas:
Kuna 32'' enam ei meelita vaatama ja tundub et hinnad soodsad siis oleks vaja uut pildikasti.
Kuna valik suur ja lai vajan abi.

Soovitage head telekat kuni 700.- Vähemalt 50''
võiks olla/ei pea olema wifi suutlik. Kindlasti full hd usb-lt lugemine jne.
mingeid lisatulukesi jne ei pea olema.Ei pea toetama igast elioni jne asju.

Ja teine variant kuni 500.- vähemalt 46''
ei pea olema nutikas.
Peab olema full hd ja usb-lt lugemine.
Ei pea toetama igast elioni jne asju.


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452072/


http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/TELERID-KODUKINOD-LED-LCD-telerid/Panasonic-Viera-AS640-55-3D-LED-SMART-televiisor-FullHD-135856
See tundub päris hea diil olevat thumbs_up.gif


thumbs_up.gif Oskab veel keegi soovitada. Kas peaks mõnda marki millegipärast teisele ka eelistama. Ise kaldun millegipärast lg või samsungi poole

_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 21.01.2015 01:59:13 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
goclever kirjutas:
marxveix kirjutas:
Ise plaanisin seda osta (aga 40 mõõdus) Nii või naa teleka ost käsil (hetkel veel 720p@ledlcd.32)
https://www.avforums.com/review/panasonic-ax630-4k-ultra-hd-tx-48ax630-tv-review.10810

Vähe kalliks jääb see icon_sad.gif algselt oli plaanis osta 600 euriga teler, kuid kui ikka väga hea teler siis 700 pole hullu.

Väiksema ekraaniga jääb hinna sisse. Pakun, et nendel telekatel pole isegi hdmi 2.0, panasonicul olemas.
Enda silmaga pole veel telekat näinud aga plaanis enne ostu ära kontrollida.

Näide ekraai häälestusest:
Viewing mode True Cinema
Backlight 75
Contrast 50
Brightness 0
Colour 50
Tint 0
Sharpness 35
color temprature warm2
Vivid color off
Adaptive backlight control off
Ambient sensor off
noise reduction off
Mpeg remaster off
Resolution remaster Off
Intelligent frame creation minimum

White balance
R-Gain +5
G-Gain 0
B-Gain -12
R-Cutoff +16
G-Cutoff 0
B-Cutoff -5

More detailed adjustment
Input signal level R-Gain G-Gain B-Gain

10 IRE 0 -5 0
20 IRE 0 0 0
30 IRE 0 0 0
40 IRE -2 0 -4
50 IRE -5 0 0
60 IRE -5 0 0
70 IRE 0 0 0
80 IRE 0 0 0
90 IRE 0 0 -6
100 IRE -4 0 -4

Color management

R-Hue 0
R-Saturation 0
R-Luminance 0
G-Hue -6
G-Saturation -7
G-Luminance +2
B-Hue 0
B-Saturation 0
B-Luminance -2

C-Hue 0
C-Saturation 0
C-Luminance 0
M-Hue 0
M-Saturation 0
M-Luminance 0
Y-Hue 0
Y-Saturation 0
Y-Luminance 0

Contrast controll off

Gamma 2.4

More detailed adjustments

Input signal level

10 IRE -16
20 IRE -9
30 IRE -6
40 IRE 0
50 IRE 0
60 IRE 0
70 IRE +6
80 IRE +4
90 IRE +6
100 IRE 0

40 või 42 tolli jääb siiski veitsa väheks icon_sad.gif

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 08:26:27 vasta tsitaadiga

UE48h6650 viimane FW on 2130, seda näitas google otsing viitega pranstuse samsungi supporti leht. Telekas ise pakkus ja uuendasin sellele 14 jaanuar. Nii, et viimane FW olemas.

A.S : kuidas sa Kanal2 lehelt saateid ilma reklaamideta vaatad?
Mäletamistmööda klõpsasin hiirega pärast reklaami, aga reklaam ikka tuli ja mängimine lõppes.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 09:39:00 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
A.S : kuidas sa Kanal2 lehelt saateid ilma reklaamideta vaatad?

Kanal2 lehelt niimoodi hiirega klõpsutades ei saagi, tahad niiviisi mugavalt, et aju puhkaks, peadki reklaame vaatama. Võimalus on aga käepäraste vahenditega striimi/faili asukoht välja uurida ja siis seda vaadata. Mõni aeg tagasi pääses vaid RTMP kaudu striimile ligi, tänu HbbTV tulekule on ligipääs ka üle HTTP, paraku ise reaalselt teleris niiviisi otse vaadata ei viitsi.
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/12/100/01015/0028.mp4
See on nüüd suvaline näide/link, juba eespool nähtud, aga põhimõtteliselt niiviisi käibki. Kuigi siin väideti, et Samsungiga justkui ei saagi. Aga proovi ise selle konkreetse lingi peale klõpsata (teleris muidugi), saadki teada. Ja põhimõtteliselt samamoodi käiks vaatamine ka TV3 korral, paraku subtiitrid (veel?) niiviisi ei tööta.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 10:46:14 vasta tsitaadiga

Ma ei tea palju siin sellest räägitud on aga päris masendav, et LG WebOS 2.0-i ühelegi 2014a mudelile ei paku. Ise ostsin suve lõpus 47lb650 mudeli, pole küll mingi tipp mudel aga sellegi poolest selline käitumine, et osta uus telekas kui WebOS 2.0 tahad on natuke imelik. Lugesin välismaa foorumeid, inimesed ikka pühaviha täis selle pärast, kui see nüüd tõele vastab ikka.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 11:06:09 vasta tsitaadiga

Nii see paraku käib, selle asja nimi on kapitalism, WebOS 3.0 jaoks pead jälle uue teleri ostma. Samamoodi hädaldavad NetCast opsüsteemiga telerite omanikud, et miks neile WebOS-i ei pakuta, peale tahtmise/tahtmatuse ju muid piiranguid pole.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 21.01.2015 12:36:38 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
40 või 42 tolli jääb siiski veitsa väheks icon_sad.gif


Loomulikult. Ma ei saa üldse aru, mis pointi on 40" 4K telekal. Selleks et FHD ja 4K vahet teha, pead nina vastu ekraani istuma. 4K vahe hakkab välja tulema alles 50+ ekraanidel
http://referencehometheater.com/2013/commentary/4k-calculator/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 21.01.2015 12:42:39 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
goclever kirjutas:
40 või 42 tolli jääb siiski veitsa väheks icon_sad.gif


Loomulikult. Ma ei saa üldse aru, mis pointi on 40" 4K telekal. Selleks et FHD ja 4K vahet teha, pead nina vastu ekraani istuma. 4K vahe hakkab välja tulema alles 50+ ekraanidel
http://referencehometheater.com/2013/commentary/4k-calculator/


Vahe on olemas aga väiksem kui suurema teleka puhul.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 12:46:46 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Pakun, et nendel telekatel pole isegi hdmi 2.0, panasonicul olemas.

on,
3x HDMI (millest 2 toetavad v2.0)
..AX630 mudel siis.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 21.01.2015 12:47:39 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
marxveix kirjutas:
Pakun, et nendel telekatel pole isegi hdmi 2.0, panasonicul olemas.

on,
3x HDMI (millest 2 toetavad v2.0)
..AX630 mudel siis.


Seda ma ju kirjutasingi.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 21.01.2015 12:48:07 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Vahe on olemas aga väiksem kui suurema teleka puhul.

Jahh, vahe on olemas siis kui vaatad kuni pooleteise meetri kauguselt või kaugemalt binokliga
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 295, 296, 297 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.