Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 22:44:18 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas kuskilt PS4 mängude keysid ei anna osta?
Ei tahaks üldse plaate ...
Peale PS ametliku poe äkki on kuskil ka soodsamaid lahendusi?


oleneb mis regioonis sul konto on , enamus keysid mis müüakse on us regioonis

näiteks siin : http://gamedealdaily.com

OT: kas ma kujutan ette või siin kustutatakse kommentaare ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 22:58:13 vasta tsitaadiga

l33th4xOr, hea pood - üks mäng müügis icon_lol.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 23:41:22 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
l33th4xOr, hea pood - üks mäng müügis icon_lol.gif


ei vaadanudki mis müügis on icon_biggrin.gif head mängud lähevad nagu soojad saiad seal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 12.01.2015 11:32:30 vasta tsitaadiga

Hakkasin just siin mõtlema kui netis ühte videot nägin et on erinevaid HDMI juhtmeid !!
Kuid ei tea kas see HDMI juhtme erinevus PS4 peal ka kuidagi pildi kvaliteeti mõjutab ???
Praeguseni olen küll suvalised hdmi taha pistnud ja ok icon_lol.gif
Praegu on vist isegi Elioni digiboksi oma mu ps4 taga icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 12:26:10 vasta tsitaadiga

vaido6, mängimiseks pole eriti vahet (kuni full HD); eelistatud on High speed kaablid, kuna standard kaabel ei pruugi 1080p läbi lasta.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 12:59:20 vasta tsitaadiga

ei sa ei kujuta ette, et siin kustutakse kommentaare. Konsooliteemad on ülemodereeritud ühe mode poolt icon_razz.gif

beastbeats kirjutas:
vaido6, mängimiseks pole eriti vahet (kuni full HD); eelistatud on High speed kaablid, kuna standard kaabel ei pruugi 1080p läbi lasta.


sa peaks enda postitust veidi modereerima, HDMI 1.0 kaabel laseb 1080p läbi... http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Specifications
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 13:18:22 vasta tsitaadiga

eShelobik, lugemine on sul vist valikuline:
beastbeats kirjutas:
vaido6, mängimiseks pole eriti vahet (kuni full HD); eelistatud on High speed kaablid, kuna standard kaabel ei pruugi 1080p läbi lasta.

Standardite järgi ei peagi 1080p läbi laskma:
http://www.hdmi.org/consumer/finding_right_cable.aspx
Samas praktika/testid näitavad, et reeglina tuleb ka 1080p läbi.

P.S olen korduvalt maininud, et kui on modereerimise kohta kommentaare, siis saada PS - pole mõtet pidevalt hädaldada thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 15:32:29 vasta tsitaadiga

kas see hdmi on ok mis ps4'ga kaasa saab või to mingi odavama poolne
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 12.01.2015 17:09:10 vasta tsitaadiga

utamanat kirjutas:
kas see hdmi on ok mis ps4'ga kaasa saab või to mingi odavama poolne


Eks ta selline odavama poolsem ikka ole,aga ajab asja ära ilusti.

_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 18:05:46 vasta tsitaadiga

ma pole küll mingit vahet kogenud 1€ hiinas tellitud kaabli või 30€ kaabli vahel. Mõlemad toimetavad PS4aga ning 1080p signaal pidevalt ekraanil.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.01.2015 18:13:45 vasta tsitaadiga

Mul on vigase kaabli kogemus täitsa olemas ja see oli Eestis poest ostetud, sugugi mitte odav kaabel. Samas õnneks on HDMI puhul nii, et signaal kas tuleb või mitte, vähemalt minu kogemus on selline, ehk kui kaabel vigurdama hakkas, siis lihtsalt signaali polnud ja kõik, mitte et pildi/heli kvaliteet oleks kuidagi kehvem olnud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 18:15:14 vasta tsitaadiga

Digitaalse signaali puhul ongi nii, kui andmeedastus on olemas siis pilt ees või vastupidi siis näed pimedust või veateadet
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 14.01.2015 13:03:34 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:

Tuleb tuleb, andke nüüd aega atra seada.


Seda on hea kuulda, vähemalt ei ole meid ära unustatud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trig
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 14:37:36 vasta tsitaadiga

Kui juba HDMI teemaks läks siis mis on parim lahendus HDMI video/pilt saada u. 20m vahemaa peale?

- 20m HDMI kaabel? (lagi/signaalitugevuse küsimus)
- HDMI over cat5? (lag ei teki?)
- HDMI over power? (on selline üldse)

Ühesõnaga konsool/arvuti ühes toas ning telekas teises korteri otsas. Kas on tehtav?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 14.01.2015 20:35:31 vasta tsitaadiga

Üle cat5 on kulukas, aga toimib. Kuidas kavatsed bluetooth korraldada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 21:39:21 vasta tsitaadiga

Puldi saab ka ju juhtmega vedada siis pole BT vaja
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 02:55:13 vasta tsitaadiga

USB'l on ka pikkuselimiit... Ja päris väike oli. Ei mäleta, aga puusalt tulistan, et üle 5m sa usb'i kaablit ei vea.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 15.01.2015 14:03:08 vasta tsitaadiga

Puldi bluetooth peaks päris hea niisamagi olema?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.01.2015 17:20:54 vasta tsitaadiga

USBd annab ka extendida, aga kogu ürituse hind hakkab liikuma suurusjärku mis teine PS4 icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 21:39:51 vasta tsitaadiga

http://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/

trig kirjutas:
Kui juba HDMI teemaks läks siis mis on parim lahendus HDMI video/pilt saada u. 20m vahemaa peale?

- 20m HDMI kaabel? (lagi/signaalitugevuse küsimus)
- HDMI over cat5? (lag ei teki?)
- HDMI over power? (on selline üldse)

Ühesõnaga konsool/arvuti ühes toas ning telekas teises korteri otsas. Kas on tehtav?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 17.01.2015 13:49:12 vasta tsitaadiga

No aasta ja natuke peale, kuidas nüüd mängupuudusega tundub lood olevat?

Kas on next gen rohkem digital või ikka plaadimajandus? (Pidi next gen ju rohkem digital olema icon_biggrin.gif ).


Endal 9/10 mängu plaatidel ja ostnud digitaalselt (mitte PS+ tasuta) mingi 3 vist. Maksin Driveclub ja Sleeping Dogs eest ca £13 each icon_biggrin.gif

Mis teil on olnud WOW mäng next genil? Või on midagi WOW -d tulemas lähiajal? Ise mõtlen PC-d upgradeda , sest tahaks strateegiat mängida aga konsoolil täielik põud selles vallas.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.01.2015 15:11:11 vasta tsitaadiga

10.10.10, kohe tuleb igasugu huvitavat kraami. Link.

Veebruaris näiteks Evolve, The Order 1886, DBZ Xenoverse.
Märtsis Bloodborne, FF Type-0 HD, Amplitude, Project Cars, Toukiden.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 15:56:08 vasta tsitaadiga

orderi1886 puhul olen küll veits skeptiline. praeguste videotega mis youtubes on, tundub, et gameplayd väga pole. rohkem nagu vaataks mingit filmi. Aga võib olla full mängus nii pole.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 19.01.2015 11:32:32 vasta tsitaadiga

Andke mulle juba Metal Gear ja võime ülejäänud mängud aastaks 2015 ära unustada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 21.01.2015 22:50:06 vasta tsitaadiga

Keegi hindadel ka silma peal hoiab? Kust oleks kõige mõstlikum ost teha hetkel?
Ebay, eesti või ülemaailmselt tellida? Kiire nagu pole ka... icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 11:15:05 vasta tsitaadiga

amazon?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 13:05:34 vasta tsitaadiga

kas see rool asjalik driveclub jaoks , on kellelgi selle rooliga kogemusi ? icon_smile.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Juhtpuldid/505921/
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 13:41:07 vasta tsitaadiga

l33th4xOr, sellise hinnaklassi rooliga saad mille eest maksad ... ta keerab, pedaalid töötavad... kas sa sellest hea elamuse saad nagu korraliku rooliga ... ma kahtlen.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 13:51:58 vasta tsitaadiga

force feedbacki pole, kurdetakse pedaalide libiseva aluse üle.
ps4 peale valikuga pole kiita nii, et võib-olla selles kontekstis on kasutatav.
aga midagi head ega elamust ma ei ootaks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 14:03:22 vasta tsitaadiga

siis jääb selle rooli ost küll ära...

mingi 300eur ei hakka ka rooli ja pedaalide alla panema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 13:05:09 vasta tsitaadiga

Mis vahe on erinevatel PS4 mudelitel nagu näiteks cuh-1004a vs cuh-1116a? Kui õigesti aru saan, siis kaks esimest numbrit märgivad versiooni? Kui nii, siis mis muutus versiooniga 1.1?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.01.2015 18:55:57 vasta tsitaadiga

RIH0, mudeli number.
Uuem mudel on ~50g kergem, terve kiibistik on vahetatud uuema vastu ja WiFi on mõneti tugevam.


EDIT: Spotify tuleb PS3/PS4 peale lähiajal. Vahetab välja praeguse Music Unlimitedi.
See tähendab et mängimise aeg saab samaaegselt Spotifyd kasutada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 28.01.2015 19:43:42 vasta tsitaadiga

Kui PS4 hdd clone teha ja see clone 1TB hdd peale panna... ehk siis kloonida 500-1TB siis peaks PS4 selle ise ilusti omaks võtma?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 23:16:38 vasta tsitaadiga

spotify ps4'jal on väga hea uudis thumbs_up.gif

Kas kuskile Eestis on müüa ps4'ja puldi analoogi padjakesi?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 30.01.2015 10:57:18 vasta tsitaadiga

Olen ka netist lugenud, et väga ei kiideta PS4 as mediaplayer. Ise plaanin osta teda vähemalt 60% blueray/dvd-mängijaks. Teie arvamused? Googlet oskan ise ka kasutada pigem eelistaks kasutajate hinnangut.
_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 10:58:57 vasta tsitaadiga

Täitsa toimetab jah nende bluray plaatidega, viskad plaadi sisse ja film tuleb ette. Rohkemat ei oska nagu kommenteerida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.01.2015 11:11:11 vasta tsitaadiga

volpsu, PS4 oli hädine mediaplayer launchi aeg. Nüüdseks on asi kõvasti etemaks tehtud.

- Plex
- Youtube + 101 muud app'i
- 3D Blu-ray
- MP3/MP4/3GP/M4A tugi USB seadmetelt
- Kohe on ka Spotify olemas

Plaadil oleva meedia jaoks on olnud fine algusest peale.
Järgmise suurema uuendusega tuleb ka DLNA tugi. Midagi rohkemat vast vaja ei ole.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 11:56:36 vasta tsitaadiga

Plaadimängijana poolik. Paned cd sisse midagi ei juhtu... hakkab meenuma, et vist ei mängi cd plaate, googeldad ei mängi jah. Järgmine kord paned cd sisse sama jama, siis tuleb meelde, et ei mängi...
Aga ülejäänud 60% ajast töötab, ehk siis muud meediat mängib
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 15:31:04 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Plaadimängijana poolik. Paned cd sisse midagi ei juhtu... hakkab meenuma, et vist ei mängi cd plaate, googeldad ei mängi jah. Järgmine kord paned cd sisse sama jama, siis tuleb meelde, et ei mängi...
Aga ülejäänud 60% ajast töötab, ehk siis muud meediat mängib
icon_smile.gif

Oot misasja, PS4-ga ei saa muusika CD plaate mängida? icon_lol.gif rofl.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 15:35:34 vasta tsitaadiga

Järsku on Sony uue meediastandardi kallal jälle nokitsemas? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 16:08:20 vasta tsitaadiga

Selle mängu kohta eraldi teemat pole, aga peaks mainima, et eelmise aasta parim vist. Olen poole peal ja ei tahakski lõpetada, nagu Last of Us`iga juba...
Wolfenstein: The New Order
Aasta aega vana mäng, nagu erilist tähelepanu ei pööranud ennem... Praegu saab uue paarikümne euriga kätte ka.
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.02.2015 20:52:56 vasta tsitaadiga

Et üldse mingeid neti fiitsöreid kasutada tuleb kuumaksu maksta? Nii et mp v6ib täitsa ära unustada ja dlc-sid ka ei saa osta?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 21:06:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Selle mängu kohta eraldi teemat pole, aga peaks mainima, et eelmise aasta parim vist. Olen poole peal ja ei tahakski lõpetada, nagu Last of Us`iga juba...
Wolfenstein: The New Order
Aasta aega vana mäng, nagu erilist tähelepanu ei pööranud ennem... Praegu saab uue paarikümne euriga kätte ka.



Täitsa nõus. Endal ka see mäng hetkel käsil icon_smile.gif

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.02.2015 21:21:44 vasta tsitaadiga

486, ei.

PSN Store saavad kõik kasutada. Osta DLC'sid või tiri demosid suvalisel ajal.
Broadcaste saad vaadata, pilte/videosid jagada, sõpradega suhelda (ka Party Chat) ja igasugu app'ide kasutamine (Youtube, HBO Go jms) on ka täiesti vaba.

Lisaks kõiki f2p mänge saab netis ka ilma PS+'ita mängida.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.02.2015 23:54:25 vasta tsitaadiga

foorumeid läbi tuhnides tundub, et mp m6nedel mängudel vaid osaliselt keelatud. nii et peab ära ootama kuni välja tuleb et täpsemalt teada. mingit kuumaksu ka ei taha nüüd hakata maksma vaid ühe mängu pärast ja suht väikse fiitsöri kah.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 12:43:24 vasta tsitaadiga

selle kuumaksu eest saab ju iga kuu kaks mängu (iseasi kas need ka mängima kutsuvad) ja muidki häid allahindlusi. mõni nädal tagasi oli näiteks metal gear solid gz 9 euroga saadaval.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RR9
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2014




sõnum 02.02.2015 15:09:14 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Sony is ready to make up for their network issues from this holiday season,
offering everyone who was/ is an active PlayStation Subscriber an extra 5 free days of subscription and
a 10% discount code towards any purchase on PlayStation Store.


Niisiis, kas keegi sai ka midagi kompensatsiooni?
Jutt siis sellest jamast PSN'iga, mis jõuludel oli.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 02.02.2015 15:10:44 vasta tsitaadiga

enamus kel oli PS+ aktiivne sellel ajavahemikul pidi saama 5 päeva otsa ja ühekordse 10% soodustuse.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 15:10:52 vasta tsitaadiga

ammu juba tuli kiri selle kohta... Mul saab 4 veebr. pluss läbi, pärast vaatan, kas näitab nüüd 9 veebr.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 17:02:43 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
enamus kel oli PS+ aktiivne sellel ajavahemikul pidi saama 5 päeva otsa ja ühekordse 10% soodustuse.


10% soodustus oli 2 nädalat tagasi "weekend deal" ja see oli kõikide jaoks , ja kui said 5 päeva otsa siis tuli emaili peale kiri.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.