|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
11.01.2015 22:44:18
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Kas kuskilt PS4 mängude keysid ei anna osta?
Ei tahaks üldse plaate ...
Peale PS ametliku poe äkki on kuskil ka soodsamaid lahendusi? |
oleneb mis regioonis sul konto on , enamus keysid mis müüakse on us regioonis
näiteks siin : http://gamedealdaily.com
OT: kas ma kujutan ette või siin kustutatakse kommentaare ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.01.2015 22:58:13
|
|
|
l33th4xOr, hea pood - üks mäng müügis
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
11.01.2015 23:41:22
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
l33th4xOr, hea pood - üks mäng müügis  |
ei vaadanudki mis müügis on head mängud lähevad nagu soojad saiad seal
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
12.01.2015 11:32:30
|
|
|
Hakkasin just siin mõtlema kui netis ühte videot nägin et on erinevaid HDMI juhtmeid !!
Kuid ei tea kas see HDMI juhtme erinevus PS4 peal ka kuidagi pildi kvaliteeti mõjutab ???
Praeguseni olen küll suvalised hdmi taha pistnud ja ok
Praegu on vist isegi Elioni digiboksi oma mu ps4 taga
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.01.2015 12:26:10
|
|
|
vaido6, mängimiseks pole eriti vahet (kuni full HD); eelistatud on High speed kaablid, kuna standard kaabel ei pruugi 1080p läbi lasta.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
12.01.2015 12:59:20
|
|
|
ei sa ei kujuta ette, et siin kustutakse kommentaare. Konsooliteemad on ülemodereeritud ühe mode poolt
| beastbeats kirjutas: |
| vaido6, mängimiseks pole eriti vahet (kuni full HD); eelistatud on High speed kaablid, kuna standard kaabel ei pruugi 1080p läbi lasta. |
sa peaks enda postitust veidi modereerima, HDMI 1.0 kaabel laseb 1080p läbi... http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#Specifications
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.01.2015 13:18:22
|
|
|
eShelobik, lugemine on sul vist valikuline:
| beastbeats kirjutas: |
| vaido6, mängimiseks pole eriti vahet (kuni full HD); eelistatud on High speed kaablid, kuna standard kaabel ei pruugi 1080p läbi lasta. |
Standardite järgi ei peagi 1080p läbi laskma:
http://www.hdmi.org/consumer/finding_right_cable.aspx
Samas praktika/testid näitavad, et reeglina tuleb ka 1080p läbi.
P.S olen korduvalt maininud, et kui on modereerimise kohta kommentaare, siis saada PS - pole mõtet pidevalt hädaldada
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
12.01.2015 15:32:29
|
|
|
| kas see hdmi on ok mis ps4'ga kaasa saab või to mingi odavama poolne
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
12.01.2015 17:09:10
|
|
|
| utamanat kirjutas: |
| kas see hdmi on ok mis ps4'ga kaasa saab või to mingi odavama poolne |
Eks ta selline odavama poolsem ikka ole,aga ajab asja ära ilusti.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
12.01.2015 18:05:46
|
|
|
| ma pole küll mingit vahet kogenud 1€ hiinas tellitud kaabli või 30€ kaabli vahel. Mõlemad toimetavad PS4aga ning 1080p signaal pidevalt ekraanil.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
12.01.2015 18:13:45
|
|
|
| Mul on vigase kaabli kogemus täitsa olemas ja see oli Eestis poest ostetud, sugugi mitte odav kaabel. Samas õnneks on HDMI puhul nii, et signaal kas tuleb või mitte, vähemalt minu kogemus on selline, ehk kui kaabel vigurdama hakkas, siis lihtsalt signaali polnud ja kõik, mitte et pildi/heli kvaliteet oleks kuidagi kehvem olnud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
12.01.2015 18:15:14
|
|
|
| Digitaalse signaali puhul ongi nii, kui andmeedastus on olemas siis pilt ees või vastupidi siis näed pimedust või veateadet
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dazza
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2005
|
14.01.2015 13:03:34
|
|
|
| Shade kirjutas: |
Tuleb tuleb, andke nüüd aega atra seada. |
Seda on hea kuulda, vähemalt ei ole meid ära unustatud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trig
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
14.01.2015 14:37:36
|
|
|
Kui juba HDMI teemaks läks siis mis on parim lahendus HDMI video/pilt saada u. 20m vahemaa peale?
- 20m HDMI kaabel? (lagi/signaalitugevuse küsimus)
- HDMI over cat5? (lag ei teki?)
- HDMI over power? (on selline üldse)
Ühesõnaga konsool/arvuti ühes toas ning telekas teises korteri otsas. Kas on tehtav?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
14.01.2015 20:35:31
|
|
|
| Üle cat5 on kulukas, aga toimib. Kuidas kavatsed bluetooth korraldada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
14.01.2015 21:39:21
|
|
|
| Puldi saab ka ju juhtmega vedada siis pole BT vaja
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
15.01.2015 02:55:13
|
|
|
USB'l on ka pikkuselimiit... Ja päris väike oli. Ei mäleta, aga puusalt tulistan, et üle 5m sa usb'i kaablit ei vea.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
15.01.2015 14:03:08
|
|
|
Puldi bluetooth peaks päris hea niisamagi olema?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
15.01.2015 17:20:54
|
|
|
USBd annab ka extendida, aga kogu ürituse hind hakkab liikuma suurusjärku mis teine PS4
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
16.01.2015 21:39:51
|
|
|
http://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/
| trig kirjutas: |
Kui juba HDMI teemaks läks siis mis on parim lahendus HDMI video/pilt saada u. 20m vahemaa peale?
- 20m HDMI kaabel? (lagi/signaalitugevuse küsimus)
- HDMI over cat5? (lag ei teki?)
- HDMI over power? (on selline üldse)
Ühesõnaga konsool/arvuti ühes toas ning telekas teises korteri otsas. Kas on tehtav? |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
17.01.2015 13:49:12
|
|
|
No aasta ja natuke peale, kuidas nüüd mängupuudusega tundub lood olevat?
Kas on next gen rohkem digital või ikka plaadimajandus? (Pidi next gen ju rohkem digital olema ).
Endal 9/10 mängu plaatidel ja ostnud digitaalselt (mitte PS+ tasuta) mingi 3 vist. Maksin Driveclub ja Sleeping Dogs eest ca £13 each
Mis teil on olnud WOW mäng next genil? Või on midagi WOW -d tulemas lähiajal? Ise mõtlen PC-d upgradeda , sest tahaks strateegiat mängida aga konsoolil täielik põud selles vallas.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
17.01.2015 15:11:11
|
|
|
10.10.10, kohe tuleb igasugu huvitavat kraami. Link.
Veebruaris näiteks Evolve, The Order 1886, DBZ Xenoverse.
Märtsis Bloodborne, FF Type-0 HD, Amplitude, Project Cars, Toukiden.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
17.01.2015 15:56:08
|
|
|
| orderi1886 puhul olen küll veits skeptiline. praeguste videotega mis youtubes on, tundub, et gameplayd väga pole. rohkem nagu vaataks mingit filmi. Aga võib olla full mängus nii pole.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
19.01.2015 11:32:32
|
|
|
Andke mulle juba Metal Gear ja võime ülejäänud mängud aastaks 2015 ära unustada
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
21.01.2015 22:50:06
|
|
|
Keegi hindadel ka silma peal hoiab? Kust oleks kõige mõstlikum ost teha hetkel?
Ebay, eesti või ülemaailmselt tellida? Kiire nagu pole ka...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.01.2015 11:15:05
|
|
|
| amazon?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.01.2015 13:41:07
|
|
|
| l33th4xOr, sellise hinnaklassi rooliga saad mille eest maksad ... ta keerab, pedaalid töötavad... kas sa sellest hea elamuse saad nagu korraliku rooliga ... ma kahtlen.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.01.2015 13:51:58
|
|
|
force feedbacki pole, kurdetakse pedaalide libiseva aluse üle.
ps4 peale valikuga pole kiita nii, et võib-olla selles kontekstis on kasutatav.
aga midagi head ega elamust ma ei ootaks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
24.01.2015 14:03:22
|
|
|
siis jääb selle rooli ost küll ära...
mingi 300eur ei hakka ka rooli ja pedaalide alla panema
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
28.01.2015 13:05:09
|
|
|
| Mis vahe on erinevatel PS4 mudelitel nagu näiteks cuh-1004a vs cuh-1116a? Kui õigesti aru saan, siis kaks esimest numbrit märgivad versiooni? Kui nii, siis mis muutus versiooniga 1.1?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
28.01.2015 18:55:57
|
|
|
RIH0, mudeli number.
Uuem mudel on ~50g kergem, terve kiibistik on vahetatud uuema vastu ja WiFi on mõneti tugevam.
EDIT: Spotify tuleb PS3/PS4 peale lähiajal. Vahetab välja praeguse Music Unlimitedi.
See tähendab et mängimise aeg saab samaaegselt Spotifyd kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
28.01.2015 19:43:42
|
|
|
Kui PS4 hdd clone teha ja see clone 1TB hdd peale panna... ehk siis kloonida 500-1TB siis peaks PS4 selle ise ilusti omaks võtma?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
29.01.2015 23:16:38
|
|
|
spotify ps4'jal on väga hea uudis
Kas kuskile Eestis on müüa ps4'ja puldi analoogi padjakesi?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
30.01.2015 10:57:18
|
|
|
Olen ka netist lugenud, et väga ei kiideta PS4 as mediaplayer. Ise plaanin osta teda vähemalt 60% blueray/dvd-mängijaks. Teie arvamused? Googlet oskan ise ka kasutada pigem eelistaks kasutajate hinnangut.
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
30.01.2015 10:58:57
|
|
|
Täitsa toimetab jah nende bluray plaatidega, viskad plaadi sisse ja film tuleb ette. Rohkemat ei oska nagu kommenteerida
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
30.01.2015 11:11:11
|
|
|
volpsu, PS4 oli hädine mediaplayer launchi aeg. Nüüdseks on asi kõvasti etemaks tehtud.
- Plex
- Youtube + 101 muud app'i
- 3D Blu-ray
- MP3/MP4/3GP/M4A tugi USB seadmetelt
- Kohe on ka Spotify olemas
Plaadil oleva meedia jaoks on olnud fine algusest peale.
Järgmise suurema uuendusega tuleb ka DLNA tugi. Midagi rohkemat vast vaja ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.01.2015 11:56:36
|
|
|
Plaadimängijana poolik. Paned cd sisse midagi ei juhtu... hakkab meenuma, et vist ei mängi cd plaate, googeldad ei mängi jah. Järgmine kord paned cd sisse sama jama, siis tuleb meelde, et ei mängi...
Aga ülejäänud 60% ajast töötab, ehk siis muud meediat mängib
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
30.01.2015 15:31:04
|
|
|
| iir kirjutas: |
Plaadimängijana poolik. Paned cd sisse midagi ei juhtu... hakkab meenuma, et vist ei mängi cd plaate, googeldad ei mängi jah. Järgmine kord paned cd sisse sama jama, siis tuleb meelde, et ei mängi...
Aga ülejäänud 60% ajast töötab, ehk siis muud meediat mängib
 |
Oot misasja, PS4-ga ei saa muusika CD plaate mängida?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
30.01.2015 15:35:34
|
|
|
Järsku on Sony uue meediastandardi kallal jälle nokitsemas?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.01.2015 16:08:20
|
|
|
Selle mängu kohta eraldi teemat pole, aga peaks mainima, et eelmise aasta parim vist. Olen poole peal ja ei tahakski lõpetada, nagu Last of Us`iga juba...
Wolfenstein: The New Order
Aasta aega vana mäng, nagu erilist tähelepanu ei pööranud ennem... Praegu saab uue paarikümne euriga kätte ka.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.02.2015 20:52:56
|
|
|
Et üldse mingeid neti fiitsöreid kasutada tuleb kuumaksu maksta? Nii et mp v6ib täitsa ära unustada ja dlc-sid ka ei saa osta?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
01.02.2015 21:06:48
|
|
|
| tsitaat: |
Selle mängu kohta eraldi teemat pole, aga peaks mainima, et eelmise aasta parim vist. Olen poole peal ja ei tahakski lõpetada, nagu Last of Us`iga juba...
Wolfenstein: The New Order
Aasta aega vana mäng, nagu erilist tähelepanu ei pööranud ennem... Praegu saab uue paarikümne euriga kätte ka.
|
Täitsa nõus. Endal ka see mäng hetkel käsil
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
01.02.2015 21:21:44
|
|
|
486, ei.
PSN Store saavad kõik kasutada. Osta DLC'sid või tiri demosid suvalisel ajal.
Broadcaste saad vaadata, pilte/videosid jagada, sõpradega suhelda (ka Party Chat) ja igasugu app'ide kasutamine (Youtube, HBO Go jms) on ka täiesti vaba.
Lisaks kõiki f2p mänge saab netis ka ilma PS+'ita mängida.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
01.02.2015 23:54:25
|
|
|
foorumeid läbi tuhnides tundub, et mp m6nedel mängudel vaid osaliselt keelatud. nii et peab ära ootama kuni välja tuleb et täpsemalt teada. mingit kuumaksu ka ei taha nüüd hakata maksma vaid ühe mängu pärast ja suht väikse fiitsöri kah.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.02.2015 12:43:24
|
|
|
selle kuumaksu eest saab ju iga kuu kaks mängu (iseasi kas need ka mängima kutsuvad) ja muidki häid allahindlusi. mõni nädal tagasi oli näiteks metal gear solid gz 9 euroga saadaval.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RR9
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2014
|
02.02.2015 15:09:14
|
|
|
| siven kirjutas: |
Sony is ready to make up for their network issues from this holiday season,
offering everyone who was/ is an active PlayStation Subscriber an extra 5 free days of subscription and
a 10% discount code towards any purchase on PlayStation Store. |
Niisiis, kas keegi sai ka midagi kompensatsiooni?
Jutt siis sellest jamast PSN'iga, mis jõuludel oli.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
02.02.2015 15:10:44
|
|
|
| enamus kel oli PS+ aktiivne sellel ajavahemikul pidi saama 5 päeva otsa ja ühekordse 10% soodustuse.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.02.2015 15:10:52
|
|
|
ammu juba tuli kiri selle kohta... Mul saab 4 veebr. pluss läbi, pärast vaatan, kas näitab nüüd 9 veebr.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
02.02.2015 17:02:43
|
|
|
| shizny kirjutas: |
| enamus kel oli PS+ aktiivne sellel ajavahemikul pidi saama 5 päeva otsa ja ühekordse 10% soodustuse. |
10% soodustus oli 2 nädalat tagasi "weekend deal" ja see oli kõikide jaoks , ja kui said 5 päeva otsa siis tuli emaili peale kiri.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|