Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 22:17:39 vasta tsitaadiga

Viimase aasta jooksul on nii minul kui viiel minu tuttaval esinenud probleeme Elisa võrguteenusega. Meil kõigil on nutitelefonid erinevate firmadega ning mudelitega.
Minul isiklikult on vastuvõetava kõne kvaliteet väga kõikuv, kohati ei ole isegi teise inimese sõnad eristatavad. Elame kõik Tallinnas.
Tihti on ka probleem selline, et sisse helistavad inimesed ei saa numbriga ühendust. Ütleb, et telefon on välja lülitatud. SMS-i saata aga saavad.
See probleem on esinenud nii minul kui ka minu tuttavatel. Oleme tähele pannud, et olgugi, et telefon näitab max. levi, ei ole võimalik sisse helistada.
Eelnevad probleemid on lahenenud kahe minu tuttava jaoks, kes on EMT-le üle läinud.

Olen mitmetel kordadel võtnud Elisaga sellel teemal ühendust ning edastanud palutud kellajad, numbrid ning minule helistanud inimeste operaatorid.
Elisa on kõigil kordadel helistanud tagasi ning väitnud, et nende teenuses edastatud kellaaegadel vigasid näha ei ole olnud ning tõenäeliselt olevat probleem minu seadmas.
Yeah, right.

Kas ka teistel on samu probleeme esinenud? Kas ainus lahendus olekski operaatori vahetamine?
Kas võrgus esinevad probleemid on ehk ka uute ning halbade pakettide põhjustajateks olnud?


viimati muutis CryxOC 09.12.2014 22:55:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 09.12.2014 22:31:16 vasta tsitaadiga

Mul Viljandis koduseinte vahel viimasel ajal 3.5g ilmselgelt alla igasuguse arvestuse aeglasemaks jäänud (parim siselevi tuleb elisast?) thumbs_down.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 22:56:20 vasta tsitaadiga

Mul oli mure, et nett ei avanud osasid lehti kaasaarvatud elisa.ee lehte, arvasin et võrk ülekoormatud. Põhiliselt istub mul ruuter maal ühe masti otsas. Mure kestis ligi kuu, lõpuks see probleem kadus või tõesti tehti korda. Palusin mitu korda, et tehke restart.
Seda oli näha ka andmekasutuse graafikust elisa iseteeninduses, mis oli prktiliselt nullilähedane.

Elisa vastus oli selline

> Teie number xxxxxxxx kasutab Väätsa tugijaama, mille statistika on korras. Antud numbri andmeside logidest ei ilmne samuti tõrkeid, mis viitaks antud murele.
>
> Võimalusel soovitan Teil viia seade kontrolli. Seadme kontrollimiseks soovitan Teil pöörduda Raalimeistrite poolt http://www.raalimeistrid.ee/
>
>
> Parimate soovidega
>
> Mari-Liis Üürike
> kliendiinfo teenindaja


Hetkel nett jookseb siidi. Ruuterit ei ole vahetanud.
Kahjuks puudub asukohas teiste operaatorite levi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 01:09:44 vasta tsitaadiga

Ei ole näha, et seal firmas asjad hetkel paremaks hakkaks minema
Mul tuli tuttav sealt ka töölt ära ja tõstis ka nr kohe teise võrku ringi.
Eriti huvitavaks lähevad asjad inimestel kes reisivad ja siis rõuming arvetega peaks tegelema.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 14:01:40 vasta tsitaadiga

Mul on ka sellega probleeme olnud, et levi on telefonis max või vähemalt pool, aga helistada ei saa või siis trikitab muud moodi.
Samas 3G ruuterile sai väike väliantenn ostetud ja sellega ühenduse probleemid kadusid (nüüd stabiilne).
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 02:43:41 vasta tsitaadiga

On ka minul sellist asja esinenud, et inimesed ei saa mulle helistada. Saavad teate, et telefon välja lülitatud. Ometi on telefon levipiirkonnas ja kõik peaks OK olema. Telefon On 3.5G võrku lukustatud ja ma ei teagi Kas viga telefonis, või võrgus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 08:27:53 vasta tsitaadiga

Vanasti oli see pull mul ka tele2 võrgus aga nüüd nagu oleks see ära kadunud. Ehk tõesti vahetasid võrgu välja.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 12:32:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telefon On 3.5G võrku lukustatud

Siin su viga ongi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 12:47:52 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Telefon On 3.5G võrku lukustatud

Siin su viga ongi

Mul ei ole telefon 3G-sse lukustatud ning viga esineb sellegipoolest.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 12:48:19 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
Oleme tähele pannud, et olgugi, et telefon näitab max. levi, ei ole võimalik sisse helistada.
Eelnevad probleemid on lahenenud kahe minu tuttava jaoks, kes on EMT-le üle läinud.

Täpselt sama asi oli ka mul Elisas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 13:13:26 vasta tsitaadiga

On mullegi kurdetud et mu telefon on välja lülitatud, kuigi kõik justkui peaks töötama
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 14:28:38 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8372580#8372580

seda on hiljem veel ka siis esinenud, kui telefon näitab võrguks H.

lisaks esines veel olukord, kus teine inimene helistas mulle, kuulis kutsumist ja minu telefon selle peale mitte midagi ei teinud. sedasi 3-4 korda paariminutiliste vahedega ja viimane kord olid telefonid kõrvuti, ehk nägin/kuulsin mõlemat poolt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 18:08:01 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8372580#8372580

seda on hiljem veel ka siis esinenud, kui telefon näitab võrguks H.

lisaks esines veel olukord, kus teine inimene helistas mulle, kuulis kutsumist ja minu telefon selle peale mitte midagi ei teinud. sedasi 3-4 korda paariminutiliste vahedega ja viimane kord olid telefonid kõrvuti, ehk nägin/kuulsin mõlemat poolt.


Mis telefoni sa muidu kasutad ja mis see "H" võrk üldse on? Mul on endal iPhone 4S ja võrguks näitab üldiselt E või 3G.

Igatahes senise tagasiside puhul võib suure kindlusega uskuda, et probleem on üpris kindlasti Elisa võrgus..
Tundub, et nad on liialt suure tüki võtnud ja nüüd kannatavad selle pärast nende kliendid.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 18:15:13 vasta tsitaadiga

H=3G. Veel võib igasuguseid H+, 3,5G asju kohata, eks neil on kõigil ka oma täpsem tähendus aga üldistatuna võib nii ütelda. Lisaks E=2G. Ning ühes pajas on siis omakorda 3G, 3,5G, H, H+ ja UMTS. Ning 4G = LTE.

viimati muutis Dirty Harry 11.12.2014 18:16:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 18:15:44 vasta tsitaadiga

galaxy note 3. pole aimugi, mis on H.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 23:24:33 vasta tsitaadiga

H on "high speed" data. Mul seepärast 3G võrku lukustatud, et internetikasutusel annab tunda kui vahel telefon hakkab 2g Ja 3g võrgu vahel pendeldama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 17.12.2014 17:49:28 vasta tsitaadiga

Tuleb vist hüvasti Elisa öelda. Sellist teenust nagu twinsim ei pakuta erakliendile thumbs_down.gif Ainult ärikliendile. Diskrimineerivad -.-

Muidu aastaid klient olnud ja pole probleeme olnud aga see asi on inetu.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 19:30:00 vasta tsitaadiga

Paar tuttavat siin maadlevad Elisa ja andmemahtudega, leidsid netist sellise video -

Link

Mahupiiranguta nüüd ja alati! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 09:37:32 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Mahupiiranguta nüüd ja alati! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Ilmselt jäi teil reklaamis märkamata mikroskoopiline *-märk. Aitan välja:

* Reklaamlause "mahupiiranguteta nüüd ja alati" on illustreeriva tähendusega!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 24.12.2014 23:33:42 vasta tsitaadiga

Sai ka kuu tagasi omale 4g pakett võetud kuna neiu telefonis kiitis kangesti ja vahetasingi ära. Pole mina selle kuu jooksul 4g märki telefonis näinud. Pigem tundub, et levi probleemid on tekkinud, päris tihti on levi nii nõrk, et helistada ei saa. icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 00:13:23 vasta tsitaadiga

Joos kirjutas:
Sai ka kuu tagasi omale 4g pakett võetud kuna neiu telefonis kiitis kangesti ja vahetasingi ära. Pole mina selle kuu jooksul 4g märki telefonis näinud. Pigem tundub, et levi probleemid on tekkinud, päris tihti on levi nii nõrk, et helistada ei saa. icon_sad.gif


Sim kaart ikka toetab 4G-d?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 25.12.2014 01:26:10 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Joos kirjutas:
Sai ka kuu tagasi omale 4g pakett võetud kuna neiu telefonis kiitis kangesti ja vahetasingi ära. Pole mina selle kuu jooksul 4g märki telefonis näinud. Pigem tundub, et levi probleemid on tekkinud, päris tihti on levi nii nõrk, et helistada ei saa. icon_sad.gif


Sim kaart ikka toetab 4G-d?


Sim-i kohta pole aimugi ja sellest ei rääkinud ka keegi midagi, et vana sim ei pruugi sobida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 14:53:02 vasta tsitaadiga

Joos kirjutas:
Mõttetu mees kirjutas:
Joos kirjutas:
Sai ka kuu tagasi omale 4g pakett võetud kuna neiu telefonis kiitis kangesti ja vahetasingi ära. Pole mina selle kuu jooksul 4g märki telefonis näinud. Pigem tundub, et levi probleemid on tekkinud, päris tihti on levi nii nõrk, et helistada ei saa. icon_sad.gif


Sim kaart ikka toetab 4G-d?


Sim-i kohta pole aimugi ja sellest ei rääkinud ka keegi midagi, et vana sim ei pruugi sobida.


Vanemate simidega 4G ei tööta jah. Sellest juttu ka siin teemas tagapool. Ise võtsin ka 4G paketi kohe siis, kui need tulid ja oli sama mure. Sellel ajal ei teadnud Elisa klienditeenindus ka asjast midagi. Nõudsin lihtsalt simi vahetamist ja 4G hakkas toimima.
Mine nõua uut simi. Sim vahetatakse tasuta ära antud juhul.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 00:20:05 vasta tsitaadiga

Oleks vaja ühele süsteemile väljuvat meili serveri aadressi. kasutab GPRS ühendust. Kas on mingi info netis saada või kust neid andmeid saab. Ise arvan, et peaks olema internet.elisa.ee kasutaja nimi wap ja parol wap. aga sellega tööle ei hakka. tegemist on metsa kaameraga.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 00:30:42 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Oleks vaja ühele süsteemile väljuvat meili serveri aadressi. kasutab GPRS ühendust. Kas on mingi info netis saada või kust neid andmeid saab. Ise arvan, et peaks olema internet.elisa.ee kasutaja nimi wap ja parol wap. aga sellega tööle ei hakka. tegemist on metsa kaameraga.

Elisal on väljuv server smtp.elisa.ee, parooli ja salasõna pole mu teada vaja
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 00:23:06 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see pakkumine ikka veel kehtib? https://www.elisa.ee/et/Eraklient/konekaart/Teenused/452/Soodsad-võimalused-M-interneti-kasutamiseks
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 00:30:08 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei tea kas see pakkumine ikka veel kehtib? https://www.elisa.ee/et/Eraklient/konekaart/Teenused/452/Soodsad-võimalused-M-interneti-kasutamiseks


Zen'l kehtib, ei näe põhjust miks sellel kõnekaardil kehtima ei peaks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 12:53:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kui palju maksab ületatud mahu MB hetkel elisas? Ilma internetipaketita on see 2.28 MB kohta (ebareaalne number) aga kui ületad paketi limiiti siis? Kodulehelt seda kuskilt välja ei loe, ainult soovituse, et vali kallim pakett icon_biggrin.gif
Hetkel ajab närvi ühe tuttava teema, millesse väga detailselt veel süveneda saanud veel ei ole. Varem oli tal piiramatu mahuga pakett aga nagu me teame, siis Elisa muutis neid hiljuti ühepoolselt. Antud telefoninumber oli sel aastal kasutusel vaid 1. jaanuaril (peale seda kadus kuskile taskusse ja sai tühjaks ja keegi ei viitsinud seda otsida ka) aga nüüd öeldi elisast, et teil juba saldo 25 euri üle normi icon_exclaim.gif
Kasutusest siis: antud telefon oli tol ööl hoopis minu käes ja teleka vaatamise kõrvale tegin windows phone update'i sellele. Samal ajal oli wifi ka sisse lülitatud ja minu loogika järgi peaks olema wifi andmeside telefonile prioriteetsem kui 4g.
Kui nüüd eeldada, et arveldusperiood algas 1.01.15 kell 00.00 siis, kui palju üle paketi nüüdse lubatud mahu sai see uuendamine ikka minna ja millise hinnakirja järgi? (Tele2'l on kodulehel kenasti välja toodud 0,0017€/MB)

_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 13:04:58 vasta tsitaadiga

Kui üles leiad erineva pakettide kohta, siis jaga mulle ka - saab Internetipakettide nimekirja täiendada icon_wink.gif
EMT tundub hetkel vist ainuke kiiruset piiravat, teised panevad lisanduva andmetasu.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 15:25:47 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kui üles leiad erineva pakettide kohta, siis jaga mulle ka - saab Internetipakettide nimekirja täiendada icon_wink.gif
EMT tundub hetkel vist ainuke kiiruset piiravat, teised panevad lisanduva andmetasu.

Vanematel on kodus mingi Elisa Minti variant ja mahu ületamisel piiratakse kiirus 2MBits pealt 128KBits peale. 30. detsember sai maht täis, 1. jaanuar oli jälle norm kiirus.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 17:36:54 vasta tsitaadiga

Elisa uutes pakettides ei lisandu mingit lisatasu interneti eest, mahu täissaamisel pannakse internet kinni.
See kehtib siis erakliendi puhul, ärikliendile on küll mahu ületamisel tasu umbes 2-3% 1GB eest
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 17:22:22 vasta tsitaadiga

link :: Elisa toob koostöös suurimate kirjastustega välja uue piiramatu lugemisvõimalusega e-raamatu äpi

Hoiatus, hoiatus, hoiatus!

Elisa Raamat rakendus Androidi süsteemil võttis endale õiguse saata registreeritud kasutaja e-maili aadressilt teistele kasutajatele e-kirja, LUBA KÜSIMATA!
Minu jaoks piisav põhjus, miks ennast Elisa Raamat rakendusega ja pikka aega üldse Elisaga ennast mitte siduda.

E-maili sisu.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 08.01.2015 17:32:36 vasta tsitaadiga

Elisa Spämmiraamat, milline üllatus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 17:34:55 vasta tsitaadiga

Kusagilt linnuke eemaldamata? Üpris nõme küll thumbs_down.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 17:41:31 vasta tsitaadiga

Einoh, usun, et kusagil võib see linnuke isegi olla ja kindlasti on see täiesti legaalne ja JOKK, sest nõustusin igasugu kasutajatingimustega ja programmil piisavalt palju õigusi selle kõige teostamiseks.
AGA - nõme veidi :/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 18:07:27 vasta tsitaadiga

Esimese hooga tekkis mõte et sõber on ise vajutanud mingit "soovita sõbrale" nuppu aga midagi sellist ei paista Elisa raamatul olevat. Samas ei küsi app endale meili saatmise õigust, seega jääb müstiliseks kuidas see meil välja saadeti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimuga
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2014




sõnum 18.01.2015 16:58:01 vasta tsitaadiga

Targemad võiks seletada, kas Elisa Ärikliendile pakutavaid Mint internetipakette saavad ka eraisikud omale soetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 18:04:33 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei saa nii lihtsalt
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 17:41:26 vasta tsitaadiga

Vend pani elisa numbri EMT poole liikuma ja viimasel hetkel pakuti selliseid pakette.

1: 3€ kuus, 1000min + SMS + 2Mbit/s piiramatu nett (50GB mahupiirang arvatavasti)

2: 6€ kuus, 1200min +600SMS + 15Mbit/s 4G netti (15GB andmemahtu kuus)

Vot sellised on letialused pakkumised.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 17:54:53 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Vend pani elisa numbri EMT poole liikuma ja viimasel hetkel pakuti selliseid pakette.

1: 3€ kuus, 1000min + SMS + 2Mbit/s piiramatu nett (50GB mahupiirang arvatavasti)

2: 6€ kuus, 1200min +600SMS + 15Mbit/s 4G netti (15GB andmemahtu kuus)

Vot sellised on letialused pakkumised.


endale pakuti täna 17 euriga miskit Filmi 4g paketti, väidetavalt 60gb mahuga kuus...aga jäin enda 5 eurise 3g paketi peale edasi, millel 50gb mahtu
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 19.01.2015 18:08:03 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
endale pakuti täna 17 euriga miskit Filmi 4g paketti, väidetavalt 60gb mahuga kuus...aga jäin enda 5 eurise 3g paketi peale edasi, millel 50gb mahtu


Ja kui kaua sinu arvates nad sul lubavad sellega edasi mõnutseda? Varsti-varsti saad kirja kus väidetakse et sinu pakett on moraalselt vananenud vms. ja see tühistatakse tehnilistel põhjustel blah-blah ja pakutakse see sama ebasoodsam Film vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 19:31:43 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Nipi1000 kirjutas:
endale pakuti täna 17 euriga miskit Filmi 4g paketti, väidetavalt 60gb mahuga kuus...aga jäin enda 5 eurise 3g paketi peale edasi, millel 50gb mahtu


Ja kui kaua sinu arvates nad sul lubavad sellega edasi mõnutseda? Varsti-varsti saad kirja kus väidetakse et sinu pakett on moraalselt vananenud vms. ja see tühistatakse tehnilistel põhjustel blah-blah ja pakutakse see sama ebasoodsam Film vms icon_smile.gif


no ma just spetsiaalselt ütlesin sellele pakkujale, et kui mu praegust paketti sunniviisiliselt muutma ei hakata, siis jääksin sama paketi juurde ja vastati, et keegi sunniviisiliselt midagi muutma ei hakka...mine sa võta kinni palju seal tõtt on icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 19:57:10 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Vend pani elisa numbri EMT poole liikuma ja viimasel hetkel pakuti selliseid pakette.

1: 3€ kuus, 1000min + SMS + 2Mbit/s piiramatu nett (50GB mahupiirang arvatavasti)

2: 6€ kuus, 1200min +600SMS + 15Mbit/s 4G netti (15GB andmemahtu kuus)

Vot sellised on letialused pakkumised.


endale pakuti täna 17 euriga miskit Filmi 4g paketti, väidetavalt 60gb mahuga kuus...aga jäin enda 5 eurise 3g paketi peale edasi, millel 50gb mahtu

Parandan veel, mõlemas paketis oli kõneminuteid ja SMS 1200. Jube jaburaks läheb asi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 19:58:24 vasta tsitaadiga

detsembri lõpus elisa->emt liigutamise peale tuli pakkumiseks 6€ kuus 1200 min, 1200 sms-i, mõlemad 0,01€ pärast mahu täitumist, 15Mbit/5Mbit 15GB mahuga internet ja tundub, et sellel oli ka 24k tähtajaline liitumine küljes.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 20:33:36 vasta tsitaadiga

ma arvutasin praegu endamisi, et seda 1200 sõnumit saadaks ma 20 aastat enda statistika järgi icon_biggrin.gif

edit: See artikkel on juba vana... a teeb peaaegu, et silma märjaks oma jaburusega icon_smile.gif http://www.ohtuleht.ee/604886/hakake-maksma-voi-kasutage-vahem-elisa-vahendas-nutitelefonidele-lubatud-andmeside-mahte-kuni-50-korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 21:09:34 vasta tsitaadiga

See 1000 minutit ja sõnumit on ehe ajupesu. Mustlased räägivad ju ka inimese nii pehmoks, et rahanumbrid hakkavad taskust kohe välja tulema.
Ei imestaks kui pisikese kirjaga pannakse lepingu alla, need numbrid kehtivad vaid Elisa võrgus, väljapoole ikka mingi 0,01s minut.

Soovitan inimestel mõelda, sõltumata operaatori valikust, vaadata otsa hinnale, ja sellele mida sa tegelikult selle eest saad... ja ka vajad. (hind, levi, kiirus, kvaliteet, teenindus, stabiilsus, asukoht, maksed, arved... jne)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 21:16:22 vasta tsitaadiga

ma lasin pakkumise meili peale saata ja seal on kirjas, et kõneminutid ja sõnumid on eestisisesed.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.01.2015 21:38:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
See 1000 minutit ja sõnumit on ehe ajupesu.
Spoiler Spoiler Spoiler
... jne)


On nii Diilis, Tele2s kui ka Elisas igasse võrku ja eestisiseselt. EMTis ei tea, seal võib-olla pestakse aju. icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 21:53:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp kirjutas:
See 1000 minutit ja sõnumit on ehe ajupesu.
Spoiler Spoiler Spoiler
... jne)


On nii Diilis, Tele2s kui ka Elisas igasse võrku ja eestisiseselt. EMTis ei tea, seal võib-olla pestakse aju. icon_rolleyes.gif


Igal opekal on, 100%
Küsimus on ainult selles, mida inimesel vaja on, pärast selgub, et pole vahet kust netipakett võtta, kõnesid ja sõnumeid on nii vähe, et arvele lisandub vaid 1€
Müügiargumendina on muidugi hea teada, et sul on nö kindel hinnapakett ja selle sees on 1000 sõnumit ja minutit.
Ütleme siis nii, et kindel elektripakett on ka selle poolest hea, et sa tead, palju iga kuu kWh maksab ja maksadki, kas see aga just kõige soodsam on?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.01.2015 22:02:42 vasta tsitaadiga

Kumb siis? Isa ka otsusele jõuad, et kas näiteks Elisa teeb ajupesu või siis kõigil opekatel on 100% mingit asja. icon_rolleyes.gif
indrekp kirjutas:
See 1000 minutit ja sõnumit on ehe ajupesu. Mustlased räägivad ju ka inimese nii pehmoks, et rahanumbrid hakkavad taskust kohe välja tulema.
Ei imestaks kui pisikese kirjaga pannakse lepingu alla, need numbrid kehtivad vaid Elisa võrgus, väljapoole ikka mingi 0,01s minut.

Spoiler Spoiler Spoiler
... jne)


indrekp kirjutas:
jägaja kirjutas:
indrekp kirjutas:
See 1000 minutit ja sõnumit on ehe ajupesu.
Spoiler Spoiler Spoiler
... jne)


On nii Diilis, Tele2s kui ka Elisas igasse võrku ja eestisiseselt. EMTis ei tea, seal võib-olla pestakse aju. icon_rolleyes.gif


Igal opekal on, 100%
Küsimus on ainult selles, mida inimesel vaja on,
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.